Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :) - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-27, 17:35   #751
tofaniutka
Zadomowienie
 
Avatar tofaniutka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 098
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Ok, rozumiem do czego dążysz.
Nadal jednak twierdzę że rodzice i ja znają mnie lepiej i potrafią to ocenić lepiej niż osoby z forum które znają mnie (jako tako ) tylko tu i teraz.

teraz zasłaniasz sie rodzicami... jeszcze kilka postów a napiszesz że Twoja mama dała ci przyzwolenie na seks w wieku 15 lat bo stwierdziła że jesteś dorosła , a tatuś poszukał kandydata

tofaniutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 18:16   #752
komicznie
Wtajemniczenie
 
Avatar komicznie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: łdz/wro
Wiadomości: 2 361
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Napisałam że byłam doroślejsza od rówieśników biorąc pod uwagę wiek 15 lat.
Najwidoczniej zatrzymałam się w rozwoju gdzieś koło 20tki

bardziej dorosła


Cytat:
Napisane przez Biejatka Pokaż wiadomość
Ja napiszę tak, są dojrzałe 15-latki i niedojrzałe 25 latki. Sprawa indywidualna, chociaż nie polecam seksu 15-latkom i nie jestem zwolenniczką.
zgodzę się

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
A mi się zdaję że byłam
to spora różnica
Jesteś strasznie nachalną rozmówczynią, tak czytam i czytam i doszłam do takiego wniosku Jeśli codzi o temat waszej bardzo zażyłej dyskusji to warto przypomnieć, że każdy człowiek jest inny. Broń boże, nie mówię tu,że wszystkie 15 latki są taaaaakie dorosłe bo to oczywiste, że nie ale warto dodać, że zdarzają się osoby, które musiały szybko dorosnąć psychicznie i w ic przypadku, a są to przypadki nieliczne (!), wręcz bezczelnym by było to podważać. Są również też 20 latki, które mają w głowie pstro i robią sobie dziecko przy pierwszej okazji. Nie generalizujmy AŻ tak. To taka polska przywara, wrzucić do jednego wora i koniec.
__________________
Gdy palec wskazuje na niebo, tylko głupiec patrzy na palec.
komicznie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 19:52   #753
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Nie rozumiem w czym problem włącz ignora albo omijaj temat

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

a doroślejsza, doroślejszą, doroślejsze, doroślejszej, doroślejszego, doroślejszemu, doroślejszych, doroślejszym, doroślejszymi bardzo ładnie funkcjonuje w języku polskim
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 20:25   #754
komicznie
Wtajemniczenie
 
Avatar komicznie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: łdz/wro
Wiadomości: 2 361
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Nie rozumiem w czym problem włącz ignora albo omijaj temat

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

a doroślejsza, doroślejszą, doroślejsze, doroślejszej, doroślejszego, doroślejszemu, doroślejszych, doroślejszym, doroślejszymi bardzo ładnie funkcjonuje w języku polskim

faktycznie a nt pierwszej części nic nie powiem
__________________
Gdy palec wskazuje na niebo, tylko głupiec patrzy na palec.
komicznie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 16:53   #755
Aranjani
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 574
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

A ja wam z doświadczenia powiem, że sex w wieku 15 lat to głupota. Wiem, że ciekawi jak cholera, ale potem żałuje się do końca życia....

Radzę posłuchać kogoś, kto coś o tym wie...
__________________
kosmetyki
Aranjani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 18:07   #756
basiek91
Raczkowanie
 
Avatar basiek91
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: dolnośląskie/lubuskie z racji studiów
Wiadomości: 303
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Ja miałam 15lat kiedy zrobilam to po raz pierwszy. Z perspektywy czasu widze ze moglismy poczekac, ale czy jakos zaluje ze oh ah to nie jak mowila poprzedniczka.
basiek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 20:24   #757
Annie1441
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 579
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

ja miałam 15 lat gdy przeżyłam 1 raz ale nie polecam i odradzam byłam dojrzała jak na swój wiek ale nie wystarczająco dojrzała do seksu teraz mam 18 i hmmm czasem mi się wydaje że jesteśmy z moim TŻ dzieciakami z gimnazjum którym się seksu zachciało ;p koło 30 mi się może psychika ukształtuje
Annie1441 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-26, 21:20   #758
Humooreska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dąbrowa G
Wiadomości: 255
GG do Humooreska
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Cytat:
Napisane przez Oju Pokaż wiadomość
Co myślicie o sexie w wieku 15 lat ? Jaki jest odpowiedni wiek ?
eh ... według mnei powinno się zrobić to z kimś kogo siękocha...
no a wiek.. no .. wydaje mi się że 15 to stanowczo za mało . .
tak jak i 16 ..
Humooreska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 15:27   #759
Marti21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Moim zdaniem 15 lat to za wcześnie.
Nie ma określonego wieku, każdy podchodzi do tego inaczej
Jednak seks nie jest zabawą i ma wiele konsekwencji.
Wiadomo , że jest anykoncepcja , ale ona nie jest pewna na 100 %
Nie uprawiałabym seksu w wieku lat 15 , nie chodzi o to , że rodzic młody jest zły , ale na pewno nie gotowy na to by zostać matką , ojcem.
Osoby 20-kilku letnie , czasami na studiach też nie są gotowe , dziecku jakby nie było trzeba dać odpowiednie warunki.
Nie chce powiedziec , że uprawiając seks zajdzie sie na pewno w ciąze , jednak czasem antykoncepcja zawodzi.
Wiele mlodych dziewczyn z mojego miasta w wieku 15-16 lat są matkami.I na pewno nie były na to gotowe.
Tak w ogóle o i ile się nie myle seks poniżej 16 roku życia jest nielegalny. Może i jestem trochę staroświecka , ale nigdy nie poszłabym do łożka z kimś kogo nie kocham , nie będąc na to gotowa.
Marti21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 15:30   #760
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Cytat:
Napisane przez Marti21 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem 15 lat to za wcześnie.
Nie ma określonego wieku, każdy podchodzi do tego inaczej
Jednak seks nie jest zabawą i ma wiele konsekwencji.
Wiadomo , że jest anykoncepcja , ale ona nie jest pewna na 100 %
Nie uprawiałabym seksu w wieku lat 15 , nie chodzi o to , że rodzic młody jest zły , ale na pewno nie gotowy na to by zostać matką , ojcem.
Osoby 20-kilku letnie , czasami na studiach też nie są gotowe , dziecku jakby nie było trzeba dać odpowiednie warunki.
Nie chce powiedziec , że uprawiając seks zajdzie sie na pewno w ciąze , jednak czasem antykoncepcja zawodzi.
Wiele mlodych dziewczyn z mojego miasta w wieku 15-16 lat są matkami.I na pewno nie były na to gotowe.
Tak w ogóle o i ile się nie myle seks poniżej 16 roku życia jest nielegalny. Może i jestem trochę staroświecka , ale nigdy nie poszłabym do łożka z kimś kogo nie kocham , nie będąc na to gotowa.
Mylisz się. Jest legalny od 15 roku życia.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 19:36   #761
agusia5144
Raczkowanie
 
Avatar agusia5144
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 291
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Wg prawa chyba od 15 właśnie jest legalny, jeśli dobrze pamiętam Mogą uprawiać seks ci, którzy są gotowi wychować dziecko hehe
agusia5144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-10, 21:51   #762
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Cytat:
Napisane przez agusia5144 Pokaż wiadomość
Wg prawa chyba od 15 właśnie jest legalny, jeśli dobrze pamiętam Mogą uprawiać seks ci, którzy są gotowi wychować dziecko hehe
Uprawianie seksu nie równa się gotowości na dziecko, moim zdaniem. Trzeba po prostu stosować antykoncepcję.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 21:55   #763
bajkovaax3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 124
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Uprawianie seksu nie równa się gotowości na dziecko, moim zdaniem. Trzeba po prostu stosować antykoncepcję.
na dziecko gotowa moze nie byc tak samo 20 latka jak i 16 latka
__________________


bądź mym oparciem, inspiracją <3
bajkovaax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 01:28   #764
Marti21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Możliwe , nie byłam pewna;]
w każdym razie moim zdaniem 15 lat to za mało.
Marti21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 01:41   #765
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Cytat:
Napisane przez bajkovaax3 Pokaż wiadomość
na dziecko gotowa moze nie byc tak samo 20 latka jak i 16 latka

Różnica jest jedna i znacząca. 20 latka ma skończoną szkołę średnią. Ma możliwość po urodzeniu dziecka na znalezienia pracy, zwykle ma partnera w swoim wieku lub starszego, który albo już pracuje, albo też może tą pracę podjąć. To daje nam możliwość faktycznego utrzymania, zarówno siebie jak i dziecka.

Jak to wygląda w wypadku 15-16 latki i 2 lata starszego chłopaka np. to chyba nie trzeba mówić.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 11:18   #766
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

zagubiona89r super że ma skończoną szkołę, ale czy to sprawia że jest gotowa? nie.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 11:34   #767
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
zagubiona89r super że ma skończoną szkołę, ale czy to sprawia że jest gotowa? nie.

Są dwa rodzaje gotowości. Psychiczna i materialna. I 16 i 20 latka może nie być gotowa psychicznie. Jednak istnieje ogromna różnica między gotowością materialną 16 a 20 latki. O to mi chodziło.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 11:46   #768
bajkovaax3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 124
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

po szkole sredniej tez sa male szanse na znalezienie pracy , wieksze napewno od 16latki ale tez male bo przeciez kto zatrudni mloda mame ?
__________________


bądź mym oparciem, inspiracją <3
bajkovaax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 11:51   #769
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Cytat:
Są dwa rodzaje gotowości. Psychiczna i materialna. I 16 i 20 latka może nie być gotowa psychicznie. Jednak istnieje ogromna różnica między gotowością materialną 16 a 20 latki. O to mi chodziło.
A no to ewentualnie. Powiem ci inaczej, trzy rodzaje gotowości: psychiczna materialna i "społeczna" (moim zdaniem).
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-11, 12:38   #770
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Cytat:
Napisane przez bajkovaax3 Pokaż wiadomość
po szkole sredniej tez sa male szanse na znalezienie pracy , wieksze napewno od 16latki ale tez male bo przeciez kto zatrudni mloda mame ?

Młoda mama może wynająć opiekunkę, ewentualnie ma pomocną babcię, sąsiadkę, jest żłóbek itp. Ma szkołę średnią, więc może kokosów zarabiać nie będzie, ale prędzej czy później pracę znajdzie. 16-latka nie. Nie dość, że dziecko i tak będą pilnować dziadkowe, to jeszcze w dodatku będą je utrzymywać, bo mamusia do liceum musi przecież pójść.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 14:10   #771
megg22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 27
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Jeżeli ma się lat 15 czy 16 to nie ma co się łudzić że jak się z kimś prześpi to już będzie cudownie do końca życia. Wiele jednak jest przypadków gdzie niestety chłopak stawia ultimatum albo sex albo papa.. W takim wypadku należy ewidentnie podziękować delikwentowi bo i tak odejdzie jak dostanie to co chciał a dziewczyna zostanie tylko z wieeeelkim dołem. Ten wiek nie jest dobry na współżycie i tyle - takie moje skromne zdanie

Pozdrawiam i mam nadzieję że przynajmniej jednej 15latce choć na chwilę wybiłam z głowy współżycie w tak młodym wieku.
megg22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 16:42   #772
_Desolation
Zakorzenienie
 
Avatar _Desolation
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 629
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Ja sama straciłam dziewictwo w wieku 15 lat i nie żałuje, jak tu pewne osoby pisały ze tak na pewno będzie chociaż nawet nie znalazły się w tej sytuacji Ani tego nie polecam ani nie odradzam. wg.prawa seks w wieku 15 lat jest dozwolony,może czyjeś prawo moralne na to nie pozwala ale bez przesady żeby apelować do ludzi żeby nie tracili dziewictwa w tym wieku. To jest indywidualna sprawa. Nie które dziewczyny w tym wieku bawią się lalkami barbie a niektóre są gotowe aby rozpocząć życie seksualne.
__________________
Roguc mym Bogiem,
Coma nałogiem
,
muzyka postawą,
koncerty zabawą

narCOMAnka

http://www.youtube.com/watch?v=mf97F-SpBQU

Życie motocyklisty nie liczy się w latach tylko w kilometrach

_Desolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 15:53   #773
Aranjani
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 574
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
A no to ewentualnie. Powiem ci inaczej, trzy rodzaje gotowości: psychiczna materialna i "społeczna" (moim zdaniem).
Biologiczna i psychiczna, to po pierwsze. A materialna to jeden z podpunktów pod społeczną.
__________________
kosmetyki
Aranjani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 23:33   #774
Eddaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 17
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Może mam staroświeckie myślenie , ale dla mnie 15lat to stanowczo za mało na seks. Nawet jesli dzieciaczki sie kochają i są do siebie na tyle pewni , że chcą rozpocząć współżycie to i tak pozostaje jeszcze kwestia tego co bedzie jak wpadna. Kolejny utrzymanek dla rodzicow ? Bo niby jak taki 15latek zapewni dziecku warunki.
Eddaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 22:48   #775
extremeap
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 33
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Cytat:
Napisane przez Eddaa Pokaż wiadomość
Może mam staroświeckie myślenie , ale dla mnie 15lat to stanowczo za mało na seks. Nawet jesli dzieciaczki sie kochają i są do siebie na tyle pewni , że chcą rozpocząć współżycie to i tak pozostaje jeszcze kwestia tego co bedzie jak wpadna. Kolejny utrzymanek dla rodzicow ? Bo niby jak taki 15latek zapewni dziecku warunki.

Z tym dzieckiem to prawda. zawsze moze sie cos wydarzyc nawet nie spodziewanie. bedzie ktos m,yslec ze bylo piekne a tu za jakies 2 3 msc mdlosci itp ;D Ale co do wieku to nie wiem co mam powiedziec. . . wedlug mnie to zalezy od kazdego indywidualnie bo ja tez sobie myslalam kiedys ze napewno nie w tym wieku... ale wyszlo jak wyzlam bylam chlopakiem prawie rok i bylismy oboje pewni ( nie ze wyszlo to tak o samo z siebie) ze to nie "szybka przelotna znajomosc" no a z nim jestem juz 3 lata wiec ja nie widze konsekwencji a nawet ciesze sie ze to z nim:P
extremeap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 21:33   #776
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Cytat:
Napisane przez Weronki Pokaż wiadomość
...jeśli masz córkę wchodzącą w wiek dojrzewania, zakochującą się i odkrywającą swoją kobiecość - i boisz się, by nie spotkały jej rozczarowania i nie przytrafiły tzw "błędy młodości...
albo jeśli sama jesteś taką nastolatką, która nie potrafi rozmawiać z mamą o seksie, buntuje się przeciw ciągłym awanturom o chłopaka, nie wiesz jak rozmawiać z mamą na intymne tematy - napisz do nas. Przygotowujemy program telewizyjny, w którym spróbujemy znaleźć złoty środek dla mam i córek.
Zapraszamy do kontaktu - prywatną wiadomość, lub na adres mejlowy weronikakloss@gmail.com
Rozmowa będzie anonimowa i nie zobowiązuje do udziału w programie.
O dżizas, wszędzie będziesz to wklejać?

Dziewczyny, Wam tez to przyszło na priv?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 20:45   #777
Rekiss
Raczkowanie
 
Avatar Rekiss
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 114
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

15 lat to troszkę za mało bez względu na dojrzałość, a pewnych rzeczy nie da się cofnąć i potem jest żal i płacz
Rekiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 16:46   #778
hohh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Cytat:
Napisane przez Agatkia Pokaż wiadomość
To prawda, nie kazdy kto chce seksu chce miec dzieci. Ale nie da sie ukryc ze jedno z drugim sie wiaze i zawsze istnieje ryzyko zajscia w ciąże, zawsze. I teraz pytanie: na ile dziewczyna jest w stanie poradzic sobie z rola matki, bądz na ile jest psychicznie gotowa na to, by problemu sie pozbyc? Na ile taka mloda psychika jest w stanie poradzic sobie z aborcją jezlei bywa, ze dorosli , uksztaltowani ludzie nie dają rady?Niemniej jednak dorosli ludzie- dorosle wybory. A tak... watpie,zeby ktoras nastolatka beztrosko przyszla do swoich rodzicow oznajmiajac, ze chcialaby usunąc ciąze. Takie dziewczyny przezywają pieklo dowiaduąc się o ciązy. Czy ktoraś wie, ma pojecie o tabletkach wczesnoporonnych decyzując sie na wspolzycie? Wie o aborcji? czym to sie je, jak wygląda, ze to nielegalne, ze kosztuje?A to jest TYLKO SUCHA WIEDZA o moliwsciach - wybory w takich sytuacjach sa za to duzo trudniejsze, i ja bym na takie gotowa w wieku 15 lat nie byla absolutnie. Tylko problem tkwi w tym, ze najczesciej mlodzi ludzie myslą: mnie to nie dotyczy, mnie sie to nie zdarzy.
To są oczywiscie wszystko czarne scenariusze- ale zdarzaja się, i naprawde warto pomyslec o tym, ze niekoniecznie Kasi, Zosi, czy Pani z naprzeciwka, ale moze wlasnie MNIE to sie przydazy.
Seks jest piekny i wspanialy, ale trzeba umiec z niego korzystac.



No błagam przestań pisać tak jakby 15-latki były głupimi niedojrzałymi dziećmi , nie które takie są fakt ale nie rób tego z wszystkich. Mam 15lat i uwierz mi mam pojęcie o aborcji i wiesz nawet wiadomości oglądam( yeah! bravo dla mnie) czego ty pewnie nie robisz.. albo że jedna rzecz z listy aby uprawiać sex to być gotowym na ewentualne dziecko..gówno prawda! gotowa to jest kobieta ,która się o nie stara bo czy to 15 czy 23 latka wpadnie tak samo bd*(będzie* XD) złamana..wiec błagam kochanie nie wypisuj bzdur bo sex można uprawiać w momencie ,gdy do tego dojrzejesz emocjonalnie, psychicznie każdy inaczej ale nikomu nie można powiedzieć kiedy ma zacząć współżyć bo to jest indywidualnością każdego człowieka głuptasku.
hohh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 18:31   #779
Madelaine87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 647
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

fakt dziewzcyna która ocenia starszych od siebie "głuptaskami" i uzywa dziwnych znaczków a przy tym upiera się jaka to jest dojrzała... 15 latka to nie dziecko? to może dorosła? seks nie jest dla dzieci. Koniec kropka.
Madelaine87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 21:53   #780
lady karen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 610
Dot.: Sex w wieku 15 lat ? Jeśli nie to ile ?? :)

Cytat:
Napisane przez gepti Pokaż wiadomość
15 lat to za mało. Kiedyś kolegowałam się z taką dziewczyną, która zrobiła to w swoje 15 urodziny. Ile było płaczu, smutku to nie da się opisać. Nie chciała słyszeć o seksie, jej chłopak już wtedy pełnoletni ją do tego namówił, szkoda słów. Żałowała strasznie. Chociaż mówiłam jej,żeby poczekała. Nie posłuchała...
Nie ma się co śpieszyć
Bzdura, za mało to koleżanka miała oleju w głowie, a nie lat. Jakby miała 20 i nie chciała, a zrobiła to, bo facet ją namówił, to byłoby tyle samo płaczu i smutku.
Ja miałam lat 16, mój ówczesny 18, pomysł wyszedł ode mnie. Teraz mam 21 lat i nadal nie żałuję. I nie było żadnego płaczu i smutków, mimo, że rozstaliśmy się i do tej pory się zastanawiam, co widziałam w tym człowieku Seks to tylko seks.
lady karen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:56.