czerwona herbata pu-erh - co i ile - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-06-07, 07:40   #1
kasialb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 296
GG do kasialb

czerwona herbata pu-erh - co i ile


Witam, moje pytanie może wydawać się bardzo śmieszne i banalne. Postanowiłam się wkońcu odchudzić i jako 'wspomagacz' od wczoraj piję czerwoną pu-erh, natomist mam problem z jej 'dawokowaniem'. Na opakowaniu jest napisane, że trzeba jej sypać 4g na kubek, natomiast mi osobiście '4g' nie wiele mówią. Dlatego postanowiłam się zapytać, czy któraś z Was Panie może ją piła i wie, czy trzeba sypać 1 czy 2 łyżeczki. I jeszcze ... ile raz dziennie należy ją pić ? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
kasialb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-07, 08:22   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: czerwona herbata pu-erh - co i ile

ja kupilam taka herbatke w torebkach wiec nie mam problemów z dawkowaniem ,łyżeczka ma ok 5 gr. wiec łyzeczka na kubek powinna byc ok.
pzdr.
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-07, 17:28   #3
enua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 124
Re: czerwona herbata pu-erh - co i ile

zmieszałam zieloną herbatę z czerwoną i piję taką mieszankę zamiast czarnej..wsypuję nie patrząc na ilośc zalewam i piję kiedy mam ochotę..jeszcze żyję
enua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-07, 18:06   #4
kasialb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 296
GG do kasialb
Re: czerwona herbata pu-erh - co i ile

ja bym się bała takich mieszanek a czy te herbaty (szczególnie mam na myśli czerwoną) pomagają w czyms w zrzuceniu wagi ? I czy dodajecie do niej jakiegoś cukru ? Bo ja ją piję gorzką bo wkońcu ma odchudzać więc wywnioskowałam że nie powinnam słodzić, ale taka gorzka smakuje poprostu ... ochydnie.
kasialb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-07, 18:36   #5
enua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 124
Re: czerwona herbata pu-erh - co i ile

nie ma się czego bać..sprawdziłam na sobie..kupuję zieloną herbatkę z Herbapolu i czerwoną Bioaktive wsypuję do puszki wstrząsam nie mieszam ..hmm wątpię czy można w ten sposób zrzucić parę kilogramów raczej sprzyja ona utrzymaniu wagi..poprawia przemianę materii, cera zdrowsza jaśniejsza tyle zauważyłam ..myślę że jakby do tego dorzucić ćwiczenia to efekt byłby zadawalający
Smakuje i "pachnie" jak siano..do tego trzeba się poprostu przyzwyczaić ..na początek sugeruję odrobinę soku do napoju, spinacz na nos i chlup inaczej dla amatorów cukrzenia pierwsze wrażenie może być wstrząsające
enua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:24.