Ostatnio obejrzane filmy cz. III - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-07, 12:06   #3661
moniska
Zakorzenienie
 
Avatar moniska
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: kielce/łódź
Wiadomości: 4 828
GG do moniska
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Nigdy nie mów nigdy 2009
Film promowany czterema nazwiskami: Dereszowska, Wieczorkowski, Olszówka, Więckiewicz, ale ten ostatni to chyba wystąpił gościnnie bo jest go mało. Ogólnie nawet spoko, choć po takich nazwiskach spodziewałam się czegoś dużo lepszego. 7/10
__________________
"Sto wiorst nie droga, sto rubli nie pieniądz, sto gram nie wódka."

To,
jak ja widzę świat
i jak go opisuję,
niekoniecznie pokrywa się z tym,
jak go widzą inni


Biorę życie na wesoło i biegam po ścianie jak zające po polanie



moniska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 13:02   #3662
HisHoney
Zakorzenienie
 
Avatar HisHoney
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 690
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez lola92 Pokaż wiadomość
Bliżej- historia czwórki ludzi, których wiążą romanse, tajemnice i kłamstwa, psychologiczny, zmuszający do refleksji i zastanowiania się nad granicami jakie wytycza miłość. Na pewno nie jest to film dla wszystkich, wymaga skupienia, zaangażowania, ponieważ taki "bierny odbiór" od razu wywołuje krytykę. Podobał mi się, chociaż widzialam lepsze. 8/10
Jak dla mnie - był świetny
__________________

'It's about how that one person makes you feel that you can't get enough, you want it, need it, can't imagine a day without it... Taking the bad with the good, because you know that's where you want to be.'


'
If a book is well written, I always find it too short.'


HisHoney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 13:18   #3663
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

I love you, Phillip Morris - ciekawe jest to, że film przedstawia prawdziwą historię.
Ewan McGregor świetnie zagrał geja Jim Carrey już mniej mnie przekonywał, może dlatego, że jako komik potrafi tak świetnie udawać i wyprawiać ze swoją twarzą cuda, że po prostu nie umiałam mu uwierzyć
magrest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 19:41   #3664
Tancerkawkregu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 8
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Ostatnio oglądałam "Co nas kręci, co nas podnieca" i byłam zachwycona. Film skłania do refleksji i bawi.

"Obsesję" polecam, zwłaszcza fanom Beyonce. Pierwszy film, w którym piosenkarka wykazała się aktorsko, a nie wokalnie.

Oglądałyście już "Różyczkę" i "Wenecję"? Ja tylko ten pierwszy. Podobał mi się, szczególnie genialna gra aktorów, ale nie był dla mnie rewelacją. Dlatego dziwi mnie werdykt jury w Gdyni. "Wenecję" obejrzę, ale inne filmy z tegorocznego FPFF chyba sobie podaruję, skoro średnia "Różyczka" zdobyła główną nagrodę.
__________________
http://taniecwkregu.com
Tańce greckie, tańce bałkańskie, tańce w kręgu
Tancerkawkregu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 21:50   #3665
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Wyspa Tajemnic -Shutter Island z Leo dicaprio
http://www.filmweb.pl/film/Wyspa+tajemnic-2010-464256

1/3 filmu...stwierdzilam iz film dosyc ciekawy , przy 2/3 pomyslalam ze przebajerzony...koniec... coz recenzje mowia o przewidywalnym zakonczeniu...moze duzo w tych opiniach racji..ale ostatnie zdanie glownego bohatera i droga w strone latarni...w mojej opinii to bardzo dobry THE END filmu..polecam

8/10
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 23:12   #3666
coccinelle7
Zadomowienie
 
Avatar coccinelle7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: far far away
Wiadomości: 1 188
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

City Island. Zapowiadała się zwykła komedyjka, a tu niespodzianka, na prawdę świetny film! 8/10
__________________
coccinelle7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 09:19   #3667
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 689
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Zakochany Nowy Jork 6/10
Oglądając Zakochany Paryż kilka lat temu (2?) byłam zachwycona. Świetne historie, cudowni aktorzy. Przeglądając obsadę Zakochanego Nowego Jorku spodziewałam się czegoś podobnego. Hmmm, niestety, film mnie nie zaczarował... Chociaż była kilka historii, która zapadną mi w pamięć. Absolutnym numerem jeden tego filmu jest Bal maturalny- uśmiałam się niesamowicie. Podobała mi się także rocznica ślubu, muzyk i Dostojewski oraz pisarz i prostytutka. Reszta opowieści- nie są najgorsze, ale jakoś mnie nie zachwyciły.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-08, 09:51   #3668
caarolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar caarolaaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 701
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

The blinde side - 9/10, oparta na faktach historia futbolisty - Michaela Ohera, którego życie odmienia pewna zamożna rodzina. Bardzo klimatyczny, przyjemny film. Nie zabrakło momentów śmiesznych - do łez rozbawił mnie S.J. Sandra Bullock faktycznie była świetna w swej roli.

Walentynki - 7/10, opowiada historie różnych osób, które w jakiś sposób są powiązane. Wszystko dzieje się w dniu św.Walentego. Przyjemna komedia, bardzo dobra osada. Moją ulubioną historią jest ta z Julią Roberts, a Anne Hathaway jest strasznie zabawna w roli rosyjskiej "pani na telefon"

Zaklęci w czasie - 7/10, opowieść o Henrym, który dzięki nadzwyczajnym umiejętnościom potrafi przenosić się w czasie. Jakoś niebardzo poruszyła mnie ta historia. Niemniej jednak film całkiem przyjemny, chociaż momentami miałam ochotę przewijać dalej.

Łzy słońca - 9/10, w Nigerii dochodzi do zabójstwa rodziny królewskiej, tym samym w państwie wybucha wojna domowa. Amerykański oddział ma za zadanie wywieźć z dala od konfliktu dr Lene Kendricks. Wspaniały, przejmujący film. Bardzo realistyczny obraz wojny domowej. Do tego enialna muzyka - jak najbardziej polecam.
__________________
FC BARCELONA !! .. Més que un club ..
- why do you live?
- because I have something worth living for (...)
caarolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 09:52   #3669
Channel93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 29
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Narzeczony mimo woli polecam! genialny film
Channel93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 10:14   #3670
nimimini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 44
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Jeśli ktoś lubi horrory to osobiście polecam film REC i REC 2 ( z przewaga na pierwszą część) ale w wersji hiszpańskiej.
__________________
Zapraszam na Moje 3 grosze - blog dla każdej kobiety, również dla Ciebie Biżuteria | Moda | Kulinaria
nimimini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 10:58   #3671
Hermit
Zadomowienie
 
Avatar Hermit
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: woj. pomorskie <3
Wiadomości: 1 800
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez Tancerkawkregu Pokaż wiadomość
Ostatnio oglądałam "Co nas kręci, co nas podnieca" i byłam zachwycona. Film skłania do refleksji i bawi.

"Obsesję" polecam, zwłaszcza fanom Beyonce. Pierwszy film, w którym piosenkarka wykazała się aktorsko, a nie wokalnie.

Oglądałyście już "Różyczkę" i "Wenecję"? Ja tylko ten pierwszy. Podobał mi się, szczególnie genialna gra aktorów, ale nie był dla mnie rewelacją. Dlatego dziwi mnie werdykt jury w Gdyni. "Wenecję" obejrzę, ale inne filmy z tegorocznego FPFF chyba sobie podaruję, skoro średnia "Różyczka" zdobyła główną nagrodę.
Obsesje widzialam, fajny, ale bez szczegolnych rewelacji.
jezeli chodzi o Wenecje widzialam w miniony weekend ,graja w multikinie. wiadomo, filmy Kolskiego za kazdym razem zachwycaja. Chłopiec, ktory gra głowna rolę- nie mogłam sie na niego napatrzec. w filmie przewijaja sie realia wojny zawsze sa wstrzasajace, bynajmniej dla mnie...

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Cytat:
Napisane przez nimimini Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś lubi horrory to osobiście polecam film REC
rec widzialam ale nie pamietam juz czy byl on hiszpanski, w kazdym razie strasznie mi sie nie podobal, bardzo przewidujace zakonczenie, a podczas filmu sobie myslalam tylko kiedy ten film sie skonczy

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Channel93 Pokaż wiadomość
Narzeczony mimo woli polecam! genialny film
zgadzam sie, calkiem zabawny

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
Wyspa Tajemnic -Shutter Island z Leo dicaprio
http://www.filmweb.pl/film/Wyspa+tajemnic-2010-464256

1/3 filmu...stwierdzilam iz film dosyc ciekawy , przy 2/3 pomyslalam ze przebajerzony...koniec... coz recenzje mowia o przewidywalnym zakonczeniu...moze duzo w tych opiniach racji..ale ostatnie zdanie glownego bohatera i droga w strone latarni...w mojej opinii to bardzo dobry THE END filmu..polecam

8/10
dla mnie wlasnie to zakonczenie bylo zaskoczeniem , ogolnie film mi sie widzial pewnie to ze wzgledu na Sir Bena Kingsleya, ktorego aktorsko uwielbiam (po zobaczeniu Elegii).
Hermit jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-08, 12:05   #3672
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez pragnienie Pokaż wiadomość
Oszukana - nie potrafię ocenić filmu na faktach. Fabuła zdecydowanie poruszająca, sceny w psychiatryku wstrząsające. Film długi - ponad 2h - jednak cały czas trzyma w napięciu. Wiedziałam, że świat jest zły, ale nie sądziłam, że takie przekręty dzieją się w policji chyba zbyt naiwna jestem Odnośnie Angeliny Jolie - nie podobała mi się w tym filmie. Momentami sztuczna, sztywna, tylko jak wrzeszczała widać było po niej jakieś emocje. A dziwne, bo przecież jest matką tylu dzieci. Szczerze mówiąc, miałam nadzieję, że chłopiec się odnajdzie...
Pamiętam jak miałam rano wstać o 6.00 rano, a ten film oglądałam do ponad 2.00 w nocy i nie umiałam go wyłączyć, tak mnie wciągnął i mną wstrząsnął. Film mi się bardzo podobał, na pewno jeszcze do niego wrócę.

Cytat:
Napisane przez lola92 Pokaż wiadomość
Skazani na Shawshank- dla mnie ten film ma wszystko. Ciekawe dialogi, zaskakujący scenariusz, prawda życiowa, świtnie skonstruowani bohaterzy i dobrzy aktorzy. Nie sądziłam że tak może mi się spodobać kryminał. 10/10
Jednym słowem: mistrzostwo - jak dla mnie

Cytat:
Napisane przez Phoce Pokaż wiadomość
'Przypadek Harolda Cricka'
Cudo Uwielbiam filmy tak przyjemne do oglądania
TŻ był zachwycony tym filmem, zresztą ja też, ale już bardzo dawno temu go oglądaliśmy. Na pewno warty polecenia.


Kac Vegas - wiem, że to kolejna amerykańska komedia i mniej więcej wiedziałam, czego mogę oczekiwać, ale myślałam, że będzie lepszy. Kilka akcji śmiesznych, kilka razy miałam ochotę przeskoczyć do następnej sceny - 6/10
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 12:44   #3673
HisHoney
Zakorzenienie
 
Avatar HisHoney
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 690
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez caarolaaa Pokaż wiadomość
The blinde side - 9/10, oparta na faktach historia futbolisty - Michaela Ohera, którego życie odmienia pewna zamożna rodzina. Bardzo klimatyczny, przyjemny film. Nie zabrakło momentów śmiesznych - do łez rozbawił mnie S.J. Sandra Bullock faktycznie była świetna w swej roli.
Też przymierzam się do tego filmu
__________________

'It's about how that one person makes you feel that you can't get enough, you want it, need it, can't imagine a day without it... Taking the bad with the good, because you know that's where you want to be.'


'
If a book is well written, I always find it too short.'


HisHoney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 13:39   #3674
_Desolation
Zakorzenienie
 
Avatar _Desolation
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 629
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

to tak:


The box - 8/10 Film z Cameron Diaz osobiście jej nie lubie ale jest dobrą aktorką i w tym filmie to pokazała. Ogólnie rzecz biorąc bardzo ciekawy film,trochę straszny a na końcu przyznam się-ryczałam jak bóbr.

Daybreakers - 6/10 Hmm.. Co do tego filmu mam mieszane uczucia.. główny aktor wspaniały - Ethan Hawke. Może fajna akcja, jak ktoś lubi dużo krwi w filmach to mu się spodoba.
Ale moim zdaniem jakiś taki wymuszony ten film no nie wiem

Przymierzam się właśnie do Wyspy Tajemnic
__________________
Roguc mym Bogiem,
Coma nałogiem
,
muzyka postawą,
koncerty zabawą

narCOMAnka

http://www.youtube.com/watch?v=mf97F-SpBQU

Życie motocyklisty nie liczy się w latach tylko w kilometrach

_Desolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 20:31   #3675
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Alicja w krainie czarów - fajna bajka, rola Deepa wiadomo super, ale także rola Czerwonej królowej gienialna, to jej "skrócić o głowę!" 7/10
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 22:55   #3676
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III


Siostry
(In Her Shoes) - podobał mi się, Cameron Diaz zagrała świetnie swoją rolę 9/10

Marley i ja
- jak dla mnie ok, wzruszyłam się na końcu i płakałam z pół godziny 7/10

Kobiety pragną bardziej (He's Just Not That Into You) - ciekawy, w trakcie oglądania nasuwają się ciekawe wnioski dotyczące życia 8/10

Diabeł ubiera się u Prady - przyjemny ale przewidywalny 7/10

Stare Wygi (Old Dogs) - całkiem dobry, jest się z czego pośmiać 8/10
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”

Edytowane przez cherry pie
Czas edycji: 2010-07-09 o 23:02
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-10, 05:08   #3677
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez pragnienie Pokaż wiadomość

Oszukana - nie potrafię ocenić filmu na faktach. Fabuła zdecydowanie poruszająca, sceny w psychiatryku wstrząsające. Film długi - ponad 2h - jednak cały czas trzyma w napięciu. Wiedziałam, że świat jest zły, ale nie sądziłam, że takie przekręty dzieją się w policji chyba zbyt naiwna jestem Odnośnie Angeliny Jolie - nie podobała mi się w tym filmie. Momentami sztuczna, sztywna, tylko jak wrzeszczała widać było po niej jakieś emocje. A dziwne, bo przecież jest matką tylu dzieci. Szczerze mówiąc, miałam nadzieję, że chłopiec się odnajdzie...
mnie się okroooopnie podobał

Cytat:
Napisane przez _Desolation Pokaż wiadomość
to tak:


The box - 8/10 Film z Cameron Diaz osobiście jej nie lubie ale jest dobrą aktorką i w tym filmie to pokazała. Ogólnie rzecz biorąc bardzo ciekawy film,trochę straszny a na końcu przyznam się-ryczałam jak bóbr.



Przymierzam się właśnie do Wyspy Tajemnic
PRzymierzam się do oglądnięcia... Zaskoczyłaś mnie tym ,że na końcu "ryczalaś jak bóbr" tym bardziej jestemm ciekawa cóż tam takiego jest
A Wyspę oglądnij koneicznie mnie się podobała..
PS. Czy zauważył ktoś w Wyspie lekkie podbieństwo do "Pięknego umysłu"?
__________________


Edytowane przez talkative2
Czas edycji: 2010-07-10 o 05:09
talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-10, 09:00   #3678
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Wczoraj obejrzałam College.
Coś w stylu American Pie.
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-10, 09:24   #3679
poppy seed
Zakorzenienie
 
Avatar poppy seed
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 7 036
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Amelia - 6/10, nie jestem w stanie powiedzieć, że to zły film, skłamałabym. chociaż jak dla mnie nieco przesadzony, no sama nie wiem, słysząc o tych wszystkich zachwytach nad nim spodziewałam się czegoś dużo lepszego. oglądało się ok, ale raczej do niego nie wrócę.

Ciekawy przypadek Benjamina Buttona - 10/10, idealnie dobrana obsada, wspaniały scenariusz. Film cholernie wzruszający - ostatnie pół godziny w całości przeze mnie przepłakane dzięki roli Benjamina polubiłam Pitta.

Lektor - 8/10, również bardzo bardzo dobry, niesamowita Kate Winslet, zdecydowanie warto obejrzeć.
__________________

poppy seed jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-10, 10:46   #3680
Modemoiselle Revolution
Przyczajenie
 
Avatar Modemoiselle Revolution
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z południa
Wiadomości: 28
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

"Kobieta na Marsie, mężczyzna na Wenus" - jak dla mnie 9/10.
Rewelacyjna francuska komedia, świetnie dobrani aktorzy grający Ariane (Sophie Marceau) i Hugo (Dany Boon), masa śmiesznych sytuacji. Nie pamiętam kiedy ostatni raz tak dobrze bawiłam się na filmie. Tym bardziej zdziwiła mnie b. słaba ocena na filmweb... Tak czy inaczej ja film gorąco polecam! Żałuję tylko, że nie poszłam na niego z TŻ-tem, a z koleżanką
Modemoiselle Revolution jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-10, 10:59   #3681
suspense
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 078
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Obsessed [9/10] Derek jest szczęśliwy, ma dom, piękną żonę, dziecko, dobrą pracę na wysokim stanowisku. Wszystko jak w bajce. Sprawy zaczynają się komplikować dopiero w chwili, gdy jego asystent choruje,a na zastępstwo przychodzi piękna i bystra Lisa, która zakochuje się w Dereku. Jak daleko się posunie w swojej obsesji...?

Jak dla mnie film zaskakujący i wciągający. Beyonce popisała się naprawdę dobrą grą aktorską. Warto obejrzeć.

Nie daje 10/10 przez motyw z żyrandolem
Fantazja ich poniosła.
suspense jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-10, 11:05   #3682
Elizabet0909
Zadomowienie
 
Avatar Elizabet0909
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podkarpacie;)
Wiadomości: 1 758
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Stowarzyszenie wędrujących dżinsów 2- W filmie są śmieszne momenty, ale jednak przypomina bajkę dla dzieci, i tym mnie trochę odrzuca. 6/10

Moja wielka gercka wycieczka- Bardzo przyjemna komedia, podobał mi sie ten film. Prawie cały czas się śmiałam. 10/10
__________________
staram się przytyć
F R E E

http://www.suwaczek.pl/cache/066282dd96.png

Pokonałam skoliozę!
Elizabet0909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 07:30   #3683
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Poznaj mojego ojca- komedia
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 09:31   #3684
aklina
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 719
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Podwójna tożsamość - fajny film na letni wieczór

Wszystko co kocham- jak najbardziej na tak 8/10
__________________
aklina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 12:05   #3685
_Desolation
Zakorzenienie
 
Avatar _Desolation
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 629
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez talkative2 Pokaż wiadomość
mnie się okroooopnie podobał



PRzymierzam się do oglądnięcia... Zaskoczyłaś mnie tym ,że na końcu "ryczalaś jak bóbr" tym bardziej jestemm ciekawa cóż tam takiego jest
A Wyspę oglądnij koneicznie mnie się podobała..
PS. Czy zauważył ktoś w Wyspie lekkie podbieństwo do "Pięknego umysłu"?

Sama się nie spodziewałam takiego zwrotu akcji
Wyspę obejrzę już nie długo tylko ostatnio jakoś czasu nie mam
__________________
Roguc mym Bogiem,
Coma nałogiem
,
muzyka postawą,
koncerty zabawą

narCOMAnka

http://www.youtube.com/watch?v=mf97F-SpBQU

Życie motocyklisty nie liczy się w latach tylko w kilometrach

_Desolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 12:54   #3686
tagogirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 298
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Lektor - super naprawdę, wzruszający, strasznie było mi szkoda głównej bohaterki - Kate Winslet.
__________________
narysujesz mi coś?

Bogu serce, ludziom uśmiech, sobie Krzyż.

Coraz bliżej Ciebie być, tego pragnę. Chociaż czasem trzeba iść, pod prąd.







tagogirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 13:01   #3687
moniska
Zakorzenienie
 
Avatar moniska
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: kielce/łódź
Wiadomości: 4 828
GG do moniska
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Program ochrony księżniczek/ Princess protection program (2009)
Wyprodukowany przez Disney Chanel. Lekki, można obejrzeć, ale w sumie nic szczególnego. 6/10

Przypadek 39/ Case 39 (2009)

Bridget Jones w horrorze? jak się okazuje to całkiem dobre połączenie. Dobry film, trochę trzyma w napięciu, można się przestraszyć i gra aktorska dobra. Polecam. 8,5/10
__________________
"Sto wiorst nie droga, sto rubli nie pieniądz, sto gram nie wódka."

To,
jak ja widzę świat
i jak go opisuję,
niekoniecznie pokrywa się z tym,
jak go widzą inni


Biorę życie na wesoło i biegam po ścianie jak zające po polanie



moniska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 13:57   #3688
_Desolation
Zakorzenienie
 
Avatar _Desolation
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 629
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez moniska Pokaż wiadomość
Program ochrony księżniczek/ Princess protection program (2009)
Wyprodukowany przez Disney Chanel. Lekki, można obejrzeć, ale w sumie nic szczególnego. 6/10

Przypadek 39/ Case 39 (2009)

Bridget Jones w horrorze? jak się okazuje to całkiem dobre połączenie. Dobry film, trochę trzyma w napięciu, można się przestraszyć i gra aktorska dobra. Polecam. 8,5/10
Rene Zellweger tak? Lubie ją,jeżeli polecasz chętnie obejrzę faktycznie - horror i ona to może być ciekawe połączenie.
__________________
Roguc mym Bogiem,
Coma nałogiem
,
muzyka postawą,
koncerty zabawą

narCOMAnka

http://www.youtube.com/watch?v=mf97F-SpBQU

Życie motocyklisty nie liczy się w latach tylko w kilometrach


Edytowane przez _Desolation
Czas edycji: 2010-07-11 o 14:10
_Desolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 15:30   #3689
m a d e i r a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 328
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Leningrad - wojenno romantyczny film z 2009 roku. Ukazany jest w nim Leningrad w 1941 podczas oblężenia, naprawdę szokujące sceny, głód, bieda, no i postać głównej bohaterki, która zostaje 'zamknięta' w mieście. Zakończenie oczywiście zaskakuje, kto spodziewałby się happy endu ten się poniekąd rozczaruje
__________________
...
Otwierał drzwi, przepuszczał ją przodem, a wówczas lekko ocierała się o niego ramieniem i żyła tym do końca dnia.
Albo podawała mu szklankę herbaty i czubkami palców - przypadkowo? - dotykała jego palców, po czym rozmyślała o tym przez całą noc.

Do następnego spotkania.
..
m a d e i r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 09:14   #3690
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Zaćmienie- trzecia część sagi "Zmierzch" mi osobiście bardzo się spodobał i na pewno dużo bardziej niż Księżyc w nowiu, który w ogóle mi nie przypadł do gustu.
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:43.