Panny Mlode Kielce - część VI - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-16, 21:55   #2731
justynao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 125
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

kotras z was pytała o sale w okolicach morawicy, to moze byc "eliot", panorama", zenit chmielnik", nowa remiza w piotrkowicach (z klimatyzacja), hotelik bilcza, młyn w morawicy, zajzad u mlodego - tyle ze to blizej kielc, hmm jak narazie to tyle sobie przypomniałam

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

a i jeszcze lesne zacisze
__________________
„...Nic się nie dzieje przedwcześnie, i nic się nie dzieje za późno, i wszystko się dzieje w swoim czasie wszystko... Wszystkie uczucia, spotkania, odejścia, powroty, czyny i zamiary. Zawsze właściwą godzinę biją zegary.”
________07.08.2010_______
justynao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 22:11   #2732
ivona84
Zakorzenienie
 
Avatar ivona84
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 898
GG do ivona84
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Ja również przyłączam się do życzeń dla jutrzejszych PMek
17072010 domika88 me333 Magda060184 m_majaa carmen84
Wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia i troszkę chłodku w dniu jutrzejszym na dworze

I w ogóle dziewczyny świetne relacje Aż się łezka w oku kręci

Meana - fryzurka cudo i kolorek rewelacja I dekoracje też świetne

Madziuniusia - moje gratulacje Wpisuję Cię do kalendarzyka


---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

Abigail - piękny bukiecik



I wielka prośba do dziewczyn - jak macie namiary na salę, której nie ma w liscie albo nie ma podanego numeru telefonu to proszę dajcie znac na priv i dopisze do listy, bo troche jest wybrakowana

Justyna tyle sal podałaś - napisz mi info na priv jak masz jakieś namiary na sale
__________________
22 I 2005 razem
18 VI 2011 Ślub

64 => 55

Edytowane przez ivona84
Czas edycji: 2010-07-16 o 22:16
ivona84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 22:22   #2733
kamila23106
Rozeznanie
 
Avatar kamila23106
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 553
GG do kamila23106
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez Abigail1981 Pokaż wiadomość
Co myślicie o takim bukiecie ślubnym??

mroweczka21 - zawstydzona mówisz...jak my chodziliśmy na kurs przedmałżeński, to była tak również Pani z poradni, która głosiła z ambony takie herezje jakich świat nie widział...więc może owe "zawstydzenie" lepsze niż głupota??
Śliczny...
Wszystkiego Naj,Naj dla jutrzejszych PM
__________________
30.04.2011 już żona
kamila23106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 22:26   #2734
me333
Raczkowanie
 
Avatar me333
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 34
GG do me333
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez qbsonik Pokaż wiadomość
me333, w którym kościele masz ślub??
W Jadwidze, dobra dzewuszki idę spać, do zobaczenia kiedyś tam pa
__________________
17.07.2010 godz.17
me333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 23:15   #2735
monajkaa
Raczkowanie
 
Avatar monajkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 150
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez Abigail1981 Pokaż wiadomość
Wszystkim jutrzejszym PM-kom wszystkiego dobrego na nowej drodze życia...
dołączam się Wszystkiego najlepszego dla juz dzisiejszych PM-ek
__________________
http://s2.suwaczek.com/20110625310817.png

Nasz ślub
25 czerwca 2011 godz. 17:00


http://www.suwaczek.pl/cache/e9e860f063.png
monajkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 23:36   #2736
_agata
Zakorzenienie
 
Avatar _agata
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Wiadomości: 4 039
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez Abigail1981 Pokaż wiadomość
Co myślicie o takim bukiecie ślubnym??
Piękny bukiet, sama taki rozważam Dzisiaj byłam w kwiaciarni Pokusa na Paderewskiego. Jakie te kobiety oziębłe... a jakie ceny.

Za to niesamowicie miła obsługa jest w innej kwiaciarni na Paderewskiego, obok sklepu rybnego. I ceny też niższe, mniej więcej o połowę.
__________________
Deklinacja
  • celownik (komu? czemu?) -> kobietOM i mężczyznOM
  • narzędnik ((z) kim? (z) czym?) -> (z) kobietĄ i (z) mężczyznĄ

o
_agata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 04:52   #2737
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Ivonka zakręceńcu zobacz co żeś napisała
◊ SIERPIEŃ ◊
1.09 Madziuniusia
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-17, 08:33   #2738
monnagiovanna
Raczkowanie
 
Avatar monnagiovanna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 206
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez mroweczka21 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
byliśmy dziś w poradni Ducha Św. Takich praktyk powinni zabronić!! Pani zawstydzona opowiadała przez 20 minut o śluzie!! jeśli miałam jakąś ochote na seks to ją straciłam a mój tż odmawia pójścia na 2 spotkanie i powiedział że zamorduje te kobietę za marudzenie dobrze sie zapowiada..
mroweczka ja też byłam obstawiam, że siedzieliście przy ścianie po lewej stronie? ja z kolei cały czas się powstrzymywałam, żeby nie wybuchnąć śmiechem... Jakby naprawdę ktoś się chciał czegoś dowiedzieć i stosować tę metodę po chaotycznym instruktażu pani, to by zaszedł w ciąże w mig
Ale to nie była p. Maria, którą tak chwalą sobie dziewczyny.
__________________
Synuś 17.04.2013
monnagiovanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 08:44   #2739
qbsonik
Raczkowanie
 
Avatar qbsonik
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kielcowo
Wiadomości: 218
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Ale nasze PMki mają pogodę...niby ładna, ale jak dla mnie to mogłoby pojawić się kilka chmurek

Ja idę dziś na wesele do Ameliówki, podpatrzę sobie jak to wszystko wygląda i wyciągnę wnioski na moje wesele

Jeszcze raz wszystkiego naj dla dzisiejszych PMek, a tym które nadal czekają lub przeżyły już swój najważniejszy dzień w życiu, życzę udanego weekendu
__________________
qbsonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 09:43   #2740
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Witam się pięknie

I uciekam czynić honory Pani Domu bo mama w pracy

Miłego
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 11:14   #2741
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Hej dziewcznki od razu przepraszam ze nie ma polskich znakow ale pisze na laptopie brata apla.
Mam olbrzymia prosbe do dziewczyn ktore byly u mnie na jakis zabiegach albo sie wybieraja albo sa zapisane napiszcie do mnie na privie nr tel bo moj TZ skasowal mi cala liste kontaktow w moim telefonie (a nr mam od 10 lat) okolo 300 numerow. A nie dzwoncie do mnie bo jak pisalam wczesniej jestem w Kopenhadze na wakacjach, chodz jak na razie dzien w dzien cos mnie wyprowadza z rownowagi a TZ boil rekord na maxa.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-17, 12:23   #2742
honolinka
Zakorzenienie
 
Avatar honolinka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 061
GG do honolinka
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Wszystkiego naj naj najlepszego dla dzisiejszych PMek!
honolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 12:30   #2743
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Wiatm pochwalę sie moimi zdjeciami z pleneru ślbnego tydzien temu - swietna zabawa

Edytowane przez eveewe
Czas edycji: 2010-07-17 o 12:34
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 13:02   #2744
agunia2417
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 110
GG do agunia2417
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
Wiatm pochwalę sie moimi zdjeciami z pleneru ślbnego tydzien temu - swietna zabawa

Cudownie

i oczywiście wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych PMek i troche powietrza
__________________


...Zawsze chciałam cię zrozumieć
Gdy w twych oczach były łzy
Ale kochać trzeba umieć
Bez miłości trudno żyć
...

Edytowane przez agunia2417
Czas edycji: 2010-07-17 o 13:46
agunia2417 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 14:12   #2745
ewela03
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 99
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

wszytskim dzisiaj ślubującym PM wszystkiego naj

a oto kilka zdjec moich:
__________________
już żona i już mąż
03.07.2010



Edytowane przez ewela03
Czas edycji: 2010-07-17 o 14:15
ewela03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 14:19   #2746
sylwkowa
Raczkowanie
 
Avatar sylwkowa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 164
GG do sylwkowa
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Hej nie wiem czy któraś mnie jeszcze pamięta..ślub miałam 26. 06.2010 Przed tym wspaniałym dniem miałam iepowtarzalny i całkowicie niespodziewany wieczór panieński dzięki moim przekochanym wariatką- nie mogłam sobie wymarzyć lepszej imprezy!!
Prawdą jest, że dzień ślubu jest to jeden z najpiękniejszych dni w życiu - tyle się działo, że nie jestem tego wszystkiego w stanie opisać i opowiedzieć!!! Pogodę mieliśmy prześliczną i poprostu wymarzoną ale to były urodziny mojego TŻ a on mówił mi zawsze, że w jego urodziny nigdy nie było brzydko hihihihi a więc pogodę mieliśmy poprostu zabukowaną W kościele ślicznie, piękne kazanie i zero stresu-należę do osób uśmiechniętych ale dzień naszego ślubu to poprostu jeden wielki banan na naszych buziach Oczywiście nie obyło się bez pomyłki przy składaniu przysięgi: chciałam ją nieco przyśpieszyć i zamiast powtórzyć po księdzu zaczełam wypowiadać kolejny wers hahaha. Obrączki niosła moja chrześnica, w kościele sami przyjaciele i rodzina..a u boku ukochany mężczyzna a w tle przepiękne
AVE MARIA- czego chcieć więcej??
Po kościele sypali pieniędzmi, kwiatami , ryżem zdziwiona byłam, że mimo, że nie pisaliśmy o tym, że nie chcemy kwiatów to dostaliśmy multum innych prezentów: totolotka, wino, zabawne karty i inne bardzo orginalne prezenty haha. Po kościele na sale- tradycyjne sto lat, pierwszy taniec którego wogóle nie ćwiczyliśmy a ponoć wyszedł rewelacyjnie ( nie ukrywam, że tak się go bałam, że dla odwagi wypiłam 2 kieliszkihaha) Zabawa była naprawdę super - goście tak się bawili, że orkiestra zawineła się dopiero o 7 rano a w poprawiny dj ok. 1 w nocy!!!! Mieliśmy księgę gości i mimo, że wogóle o niej zapomnieliśmy- orkiestra nie mówiła, że jest bo nie wiedziała starszej też nie powiedziałam- dopiero na koniec wesela się zorientowałam, że leży pewnie sobie gdzieś..ku mojemu zdziwieniu mieliśmy mnustwo super i śmiesznych wpisów więc pamiątkę mamy super!! Wiejski stół przepyszny, mieliśmy wódeczkę róznego rodzaju winka bimber i robioną nalewkę którą goście raczyli się nie samowicie a myślałam, że znajdzie ona tylko amatorów wśród starszych cioteczek hihihi. Mieliśmy śmieszne zabawy oczepinowe i przepyszny tort- chyba nie muszę pisać jaki Widzę, że za bardzo się zaczynam rozpisywać a miałam się skupić tylko na szczegółach ale tak to się nie da!!! haha Podsumowując jednym zdaniem: Ja chcę jeszcze raz!!!!!!!!!!!Cudowny dzień którego zazdroszczę dziewczyną mjającym go przed sobą!!!!
Teraz parę szczegółów:
Fryzurę robiłam u P. Sylwi w "Awangardzie" taka jaką chciałam i co najważniejsze trzymała się jeszcze długo po ślubie Koszt 100zł
Makijaż i pazurki: jedna wielka rewelacja - Dorota Pióro - super babeczka cena troszkę mniej ale uważam, że warto- makijaż 150 zł, pazurki chyba 110-120( nie pamiętam)
Kwiaty: "Namezja"- super współpraca, b. fajne dziewczyny a i cene przystępna (wiadomo co kto chcę jakie kwiaty, ile itp) ale ja za wszyściutko zapłaciłam 1500zł a miałam bukiet dla siebie i starszej, butonierki, kwiaty do kościoła, kwiaty na salę, kosze dla rodziców, samochód)
Śpiew: dziewczynę załatwiłam w czwartek przed ślubem całkowicie przypadkiem a zaśpiewała prześlicznie- to się nazywa mieć farta- tym bardziej, że nawet jej na oczy nie widziałam i nigdy nie słyszałam wcześniej
Tort: Bracia Janusz- super pyszny- mieliśmy 2 smaki bananowo- wiśniowy i truskawkowo- wiśniowy z racami - jedyne co się wkurzyłam to na swoją głupotę bo mieliśmy mieć swoją figurą i dopiero jak wjechał tort uzmysłowiłam sobie, że zapomnieliśmy przywieść figurkę hihihihi
Ciasta: Szarlotka- rewelacyjne - tak mówili goście bo ja nawet jednego kawałka nie miałam czasu zjeść!!
Zespół: " Comapol" mieliśmy na samym początku pewny zgrzyt -powiedziałam dokładnie czego oczekuję co i jak a drugie co to to,że
pan stwierdził, że oni za taką cenę już nie grają bo umowę podpisywałam 2 lata temu więc ugadaliśmy się na prowizję jeśli będziemy mega zadowoleni no i byliśmy- grali rewelacyjnie!!!!!!! Ogólnie jestem bardzo zadowolona!!
Fotograf: Kuba Bieniek - bardzo fajny gość no a na efekty pracy czekamy ale jestem przekonana, że będą relewacyjne
Wiejski stół: Wir- wszystko naprawdę rewelacyjne świerzutkie i pyszniutkie- też nie próbowałam za to TŻ nadrabiał no i miał od degustacji miał swoich kumpli
Sala: " Pod wiatrakami" przepiękna sala, bardzo miła współpraca, zero problemów- minus to to, że trzeba płacić za pranie obrusów, elektrykę no i wszelkie stłuczki(można również dokupić) ale to chyba we wszystkich salach które wynajmuje się samodzielnie tak jest..
Kucharz: Pan Rysiek Hochel- super gość, prześmieszny facet, przepyszne jedzenie, świerzutkie i mniamcik mimo to w obsłudze dokonałabym zmian- do nich tylko mogłabym mieć jakieś zastrzeżenia- dziewczyny które robią osobno sala osobno kucharz - polecam aby zrobiły tak, że kiedy przywiozą produkty aby kucharka zatwierdziła, że wszystko przyjeła - nie będzie wtedy problemów, że coś zgineło itp
Zazdroszczę wytrwałości jeśli któraś to wszystko przeczytała jesli o czymś zapomniałam to piszcie!!
Dołączę jedno zdjęcie Kuby jakie mam i resztę która robiła rodzinka
__________________
http://s8.suwaczek.com/20100628060113.png[/img][/url]

Edytowane przez sylwkowa
Czas edycji: 2010-07-17 o 14:29
sylwkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 14:30   #2747
siacha_ck
Zakorzenienie
 
Avatar siacha_ck
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 388
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Witam, jestem tu nowa. Na początek chciałam życzyć wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia dzisiejszym PM. Chciałam się zapytać Lowczyni jaki cennik maja w Kościele św.Krzyża? Za rok mój ślub się tam odbędzie.
siacha_ck jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 14:34   #2748
Maxima86
Rozeznanie
 
Avatar Maxima86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 582
GG do Maxima86
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Hello Witam w ten jakże piękny choć upalny dzień

eveewe
zdjęcia rewelacja

ewela03
świetna fryzurka

sylwkowa cudowna relacja i jeszcze raz gratuluję
__________________
"Istnieją trzy strony każdej kwestii: twój punkt widzenia, jego punkt widzenia i - do diabła z tym wszystkim."
E. M. Forster

Maxima86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 14:43   #2749
sylwkowa
Raczkowanie
 
Avatar sylwkowa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 164
GG do sylwkowa
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

__________________
http://s8.suwaczek.com/20100628060113.png[/img][/url]

Edytowane przez sylwkowa
Czas edycji: 2010-07-23 o 20:38
sylwkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-17, 14:44   #2750
mroweczka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 436
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez monnagiovanna Pokaż wiadomość
mroweczka ja też byłam obstawiam, że siedzieliście przy ścianie po lewej stronie? ja z kolei cały czas się powstrzymywałam, żeby nie wybuchnąć śmiechem... Jakby naprawdę ktoś się chciał czegoś dowiedzieć i stosować tę metodę po chaotycznym instruktażu pani, to by zaszedł w ciąże w mig
Ale to nie była p. Maria, którą tak chwalą sobie dziewczyny.
Podziwiam wszystkie dziewczyny które siedziały z kamiennymi twarzami, ja już zaczynałam się śmiać..Ta Pani była bez sensu i nie wiem co to ma na celu? chyba niekontrolowane poczęcie jak największej ilości dzieci... dobrze że się szybko skończyło.. swoją drogą jak wytrzymam na następnym spotkaniu to nie wiem..
aha tak my siedzieliśmy przy ścianie a wy?

ładne zdjęcia sylwkowa gratulacje
pozdrawiam
__________________
14.08.2010 żonka..

Edytowane przez mroweczka21
Czas edycji: 2010-07-17 o 14:47
mroweczka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 14:59   #2751
sylwkowa
Raczkowanie
 
Avatar sylwkowa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 164
GG do sylwkowa
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Skasowałam niechcący wiadomośc na poczcie dot. zespołu comapol i nie wiem od kogo ani o co chodziło
A zdjęć nie mogę się już doczekać ale takich profesjonalnych jak Wy tutaj wstawiacie!!
__________________
http://s8.suwaczek.com/20100628060113.png[/img][/url]
sylwkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 16:03   #2752
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Ile zdjęć dzisiaj! Dziewczynki bomba!
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 16:39   #2753
monnagiovanna
Raczkowanie
 
Avatar monnagiovanna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 206
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

A my siedzieliśmy zaraz koło Was. A Wy i tak macie dobrze, bo jeszcze tylko 1 spotkanie i z głowy. My musimy przyjść jeszcze co najmniej 2 razy (babka się spojrzała na mnie jak na ufoludka, jak grzecznie zapytałam ile w sumie będzie spotkań). Ale co najlepsze: zauważyłaś, że ona przez całe spotkanie w ogóle nie powiedziała GDZIE trzeba mierzyć tą temperaturę? Jakby ktoś był niekumaty, to by sobie mierzył raz pod pachą, raz gdzie indziej

Dziewczyny, piękne zdjęcia

I oczywiście wszystkim dzisiejszym PM duuuuuuużo szczęścia!!!
__________________
Synuś 17.04.2013

Edytowane przez monnagiovanna
Czas edycji: 2010-07-17 o 18:52
monnagiovanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 16:50   #2754
Abigail1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 119
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Piękne zdjęcia...i piękne te nasz PM-ki, nieprawdaż?? A pytanko takie mam - dziewczynki, gdzie się kupuje te dekoracje, które się wpina we włosy??
Dziękuję za opinie w sprawie bukietu - teraz już na 100% wiem, że chcę taki
__________________
Zaręczeni 21.12.2009r.


od 2.10.2010r. szczęśliwa żonka

"Buntuję się, więc jestem..."
Abigail1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 17:11   #2755
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

i kolejne ze slubu dziekuje wszystkim za pochwale, Zdjecia innych dziewczyn tez sa superrr - dobrze ze dozylysmy takich czasow ze nie ma pozowanych w studiu, tylko hulaj dusza
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 17:42   #2756
patusia1987
Raczkowanie
 
Avatar patusia1987
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 204
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Witam Was ,ale mamy upał
sylwkowa i eveewe śliczne zdięcia
Ja nadal w poszukiwaniu sali dzwoniłam już do 5 i nie ma terminu
a do reszty nie mam namiaru musze chyba w poniedziałek wziąć samochód i pojezdzić w te miejsca co mi tu kochane napisałyście bo nie mam innego wyjścia za rok ślub a tu nie ma miejsc załamka
a siostra zobiła ślub w 3 miesiące ale miala farta
__________________
Wiek 25 l.Wzrost 172 cm
Za Mną - 9 kg
Waga na dzień :4.05.2013--70,00 kg
Cel 1 : 60 kg Cel 2 : 50 kg
70-
69-68-67-66-65-64-63-62-61-60
Żonka 10.09.2011


patusia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 17:58   #2757
honolinka
Zakorzenienie
 
Avatar honolinka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 061
GG do honolinka
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

patusia1987 a do jakich sal dzwoniłaś?
honolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 18:13   #2758
magolina
Wtajemniczenie
 
Avatar magolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: świętokrzyskie:)
Wiadomości: 2 892
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Wow dziewczyny przyszalałyście dzisiaj ze zdjęciami super.
sylwkowa, eveewe ślicznie dziewczyny wyglądałyście i oczywiście Wasze drugie połówki też
jak tak oglądam zdjęcia i czytam relacje ze ślubów naszych PMek to juz się nie mogę doczekać swojego

uff dzisiaj jest po prostu masakra,jak dla mnie za gorąco jak wyjechalismy z TŻ o 10 załatwiać sprawy to przyjechaliśmy po 16tej i nie skłamię jak powiem że normalnie się ze mnie lało a tak strasznie nie miałam siły że nic mi się nie chciało.Do tej pory mi się nie chce a zaraz idziemy do znajomych na grila

Kupiłam dzisiaj buciki te czerwone do ślubu i TŻ się śmieje że to pewnie jeszcze i tak nie ostatnie ale ja już jestem zdecydowana.Jutro mamy spotkanie z rodzicami w celu omówienia szczegółów.Mam nadzieję że wszyscy się dogadamy
miłego wieczorku
magolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 18:28   #2759
patusia1987
Raczkowanie
 
Avatar patusia1987
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 204
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez honolinka Pokaż wiadomość
a do jakich sal dzwoniłaś?
dzwoniłam KOWALA,WOLA JACHOWA,STARY MŁYN,NIDA,SKOKI
bo ja już wspomniałam szukam samej sali a tu nic nie ma na 10 września
__________________
Wiek 25 l.Wzrost 172 cm
Za Mną - 9 kg
Waga na dzień :4.05.2013--70,00 kg
Cel 1 : 60 kg Cel 2 : 50 kg
70-
69-68-67-66-65-64-63-62-61-60
Żonka 10.09.2011


patusia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 19:01   #2760
niunia_leyla
Rozeznanie
 
Avatar niunia_leyla
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 819
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Wszystkiego naj dzisiejszym Pe-eMką
__________________
odliczanie
niunia_leyla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:11.