Louis Vuitton - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-06, 22:18   #511
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Louis Vuitton

Cytat:
Napisane przez lapus Pokaż wiadomość
dziękuję, a już się miałam wylogowywać
a mogę sobie w ramach tego kupić jeszcze jeden portfel kiedyś? na te wszystkie złote karty kredytowe
Kolejny dobry uczynek z mojej strony - strapionych pocieszac

Pod warunkiem ze bedziesz dobrze dobiera portfele pod kolor x torebek LV i zlotych i platynowych kart
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-06, 22:21   #512
eres
Rozeznanie
 
Avatar eres
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 938
Dot.: Louis Vuitton

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Kolejny dobry uczynek z mojej strony - strapionych pocieszac

Pod warunkiem ze bedziesz dobrze dobiera portfele pod kolor x torebek LV i zlotych i platynowych kart
Zapomniales o najwazniejszych - czarnych!!!
__________________
And if I am a number, I'm infinity plus one ...
eres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-06, 23:51   #513
lapus
Wtajemniczenie
 
Avatar lapus
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: Louis Vuitton

dobrze, postaram się trzymać tonacji torebek LV, obiecuję.

strapionych pocieszać, a może jeszcze zubożałym dokładać? na torebki LV oczywiście..
__________________

Gonna walk because it would save me
And my fragility could kill me
Is this the best I can be?
Is this the best I can give?
lapus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 22:59   #514
CandyRose
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2
Dot.: Louis Vuitton

ostanio w Stuttgardzie w butiki lv kupiłam torebkę, klasyczną. I powiem szczerze, że nawet odechciewa mi się ją nosić, jak widzę co 5 min jakąś podróbkę. Polska to Polska, nawet jeśli masz oryginalną każdy od razu myśli ' aa znowu idzie podróbka lv', bo tu się nikt nie zna. Można być ubranym w naprawdę rzeczy z najwyższej półki i tak nikt nie rozpozna, chyba, że jest napis d&g na pół pleców, ale nie o takich markach mówię. Ale ja tam noszę to wszystko dla siebie, niech se myślą, że mam podróbki, ale ja wiem, że tak nie jest. To tak samo jak brylanty
Pozdrawiam maniaczki lv
CandyRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 13:58   #515
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Louis Vuitton

Cytat:
Napisane przez CandyRose Pokaż wiadomość
ostanio w Stuttgardzie w butiki lv kupiłam torebkę, klasyczną. I powiem szczerze, że nawet odechciewa mi się ją nosić, jak widzę co 5 min jakąś podróbkę. Polska to Polska, nawet jeśli masz oryginalną każdy od razu myśli ' aa znowu idzie podróbka lv', bo tu się nikt nie zna. Można być ubranym w naprawdę rzeczy z najwyższej półki i tak nikt nie rozpozna, chyba, że jest napis d&g na pół pleców, ale nie o takich markach mówię. Ale ja tam noszę to wszystko dla siebie, niech se myślą, że mam podróbki, ale ja wiem, że tak nie jest. To tak samo jak brylanty
Pozdrawiam maniaczki lv
Hm, a czy LV jest az taka znana marka w Polsce, zeby kazdy ja rozpoznawal/myslal ze to podrobka?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 19:16   #516
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: Louis Vuitton

Cytat:
Napisane przez CandyRose Pokaż wiadomość
ostanio w Stuttgardzie w butiki lv kupiłam torebkę, klasyczną. I powiem szczerze, że nawet odechciewa mi się ją nosić, jak widzę co 5 min jakąś podróbkę
A ja mieszkam w Warszawie, po ulicach chodzę i jakoś dziewczyn z torebkami LV nie widuję wcale.
Gratuluję zakupu, bardzo irytuje mnie takie podejście ludzi na zasadzie
-ktoś idzie z kubkiem Starbucksa-pewnie chce się wylansować
-dziewczyna z LV-pewnie podróbka itd
I właśnie jak teraz czytam przytaczane sytuacje, że jak ktoś już widzi logo LV to od razu zaczyna przypatrywać się A ) torbie czy oryginalna , B) osobie czy ją aby na to stać. Co to kogo obchodzi ?
Wiele osób ocenia innych, że kupują sobie drogie rzeczy , aby się dowartościować ale ja myślę, że ocenianie nieznanej osoby z torbą LV na ulicy też można potraktować jako próba dowartościowania samego siebie. Obserwacja jakiejś osoby w celu stwierdzenia czy stać ją na to co ma na sobie jest trochę nie na miejscu.
Myślę, że każdy powienien zająć się sobą.
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 19:34   #517
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: Louis Vuitton

Widziałam mnóstwo oryginalnych torebek LV, ale dla mnie one są brzydkie. Jest jeden model, który bym z chęcią kupiła - Mahina.
Przypomniała mi sie taka historia z LV. Pracowałam kiedyś w Londynie, w butiku na Chelsea (jedna z najdroższych dzielnic Londynu, dominują snoby). Miałam w pracy koleżankę, której mąż często sprawiał prezenty w postaci designerskich torebek, więc ja też byłam na bieżąco z najnowszymi trendami. Sama chciałam sobie kupić jakąś designerską torebkę więc często na ten temat dyskutowałyśmy, czasami komentowałyśm torebki klientek (po ich wyjściu ze sklepu). Dziewczyna bardzo pogradliwie wyrażała się na temat podrób. Pewnego dnia przyszła do sklepu pewna Rosjanka. Ładna dziewczyna, elegancko ubrana, okulary Diora, spódnica Gallino, w ręku torebka LV. Zakupy na 150 funtów. Akurat ten model, którego moja koleżanka nie miała. Przy kasie mówi do Rosjanki: I like your handbag, it's really nice, na co Rosjanka lekko zdziwiona: Ohhh, thank you, but it's a fake. Chinka (moja koleżanka) nie mogła przebolać, że z taką znajomościa tematu nie odróżniła podróby od oryginału.
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-08, 09:37   #518
kotek180
Rozeznanie
 
Avatar kotek180
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 732
Dot.: Louis Vuitton

A ja chętnie przygarnęłabym model Papillon 30 (Toile Monogram) i Speedy 25 (Toile Damier) Są bardzo uniwersalne i do wielu rzeczy świetnie pasują - poza tym są w przystępnej cenie w porównaniu do innych modeli.
W ogóle torebki Vuitton bardzo mi się podobają - linia Monogram Multicolore Black jest po prostu powalająca - jednak do mojego stylu zbyt ekstrawagancka...Przynajm niej na razie
W mieście gdzie aktualnie mieszkam jest sklep Vuitton i ostatnio nawet się odważyłam do niego wejść - z bliska, każda na swojej półeczce, dobrze oświetlona - te torebki prezentują się jeszcze piękniej Niestety są też baaardzo drogie.
W ogóle widzę tu codziennie mnóstwo dziewczyn i kobiet z tymi torebkami, jednak przyznam, że dopóki podróbka nie jest ewidentna to nie potrafię odróżnić od oryginału.
Sama jednak chciałabym mieć orygiał - zwłaszcza, że dobre podróbki też są drogie. Wolałabym więc dopłacić i mieć to, z czym później do markowego butiku nie bałabym się wejść
__________________
Ils etaient se maries et ne s'etaient plus quittes depuis.


kotek180 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 09:45   #519
kitsh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 482
Dot.: Louis Vuitton

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Hm, a czy LV jest az taka znana marka w Polsce, zeby kazdy ja rozpoznawal/myslal ze to podrobka?
Wie ten kto jest w temacie

Na 18 urodziny dostałam od taty LV, jestem z niej mega zadowolona.
Jest 100% oryginalna, choć już nieraz spotkałam się z osobami, które twierdzą, że to fake.
nie obchodzi mnie, noszę ją dla siebie, nie dla innych
__________________
fashionfashionfashionfashion
kitsh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 14:45   #520
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Louis Vuitton

Cytat:
Napisane przez kitsh Pokaż wiadomość
Wie ten kto jest w temacie

Na 18 urodziny dostałam od taty LV, jestem z niej mega zadowolona.
Jest 100% oryginalna, choć już nieraz spotkałam się z osobami, które twierdzą, że to fake.
nie obchodzi mnie, noszę ją dla siebie, nie dla innych
No ja tam zdecydowanie w temacie torebek nie jestem

Tym niemniej, dziwi mnie to - "eh, ludzie chodza z podrobami...". Kogo to boli i dlaczego?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 18:07   #521
mysia0017
Raczkowanie
 
Avatar mysia0017
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 41
Dot.: Louis Vuitton

Dziewczyny a nie wiecie może gdzie kupić jakies fajne torebki bardz podobne do LV ale nie koniecznie LV chodzi mi o takie torebki , które są tak samo skrojone itp
__________________




Walka z sylwetką !!




Każda kobieta piękna jest brzydką w stosunku do piękniejszej od siebie, każda brzydka - piękną w stosunku do brzydszej - każda, czy piękna, czy brzydka, piękna - w stosunku do mężczyzny , któremu się podoba.
Henryk Sienkiewicz



mysia0017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-10, 19:53   #522
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: Louis Vuitton

Cytat:
Napisane przez mysia0017 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a nie wiecie może gdzie kupić jakies fajne torebki bardz podobne do LV ale nie koniecznie LV chodzi mi o takie torebki , które są tak samo skrojone itp
Torebek w sklepach jest tyle, że naprawdę nie trzeba dużo szukać...
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 23:27   #523
tomus12300
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: Louis Vuitton

Ściągnę KAŻDY model vuittona w rozsądnej cenie. Wysyłka za pobraniem, możliwe sprawdzenie towaru przy listonoszu/kurierze. Pozdrawiam @wp.pl

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-08-06 o 05:27
tomus12300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 02:23   #524
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Louis Vuitton

Cytat:
Napisane przez tomus12300 Pokaż wiadomość
Ściągnę KAŻDY model vuittona w rozsądnej cenie. Wysyłka za pobraniem, możliwe sprawdzenie towaru przy listonoszu/kurierze. Pozdrawiam @wp.pl
Tak, sciagniesz, galoty to najwyzej A idz pan z tym spamem.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-08-06 o 05:27
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 05:26   #525
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Louis Vuitton

Cytat:
Napisane przez tomus12300 Pokaż wiadomość
Ściągnę KAŻDY model vuittona w rozsądnej cenie. Wysyłka za pobraniem, możliwe sprawdzenie towaru przy listonoszu/kurierze. Pozdrawiam @wp.pl
Ściągam każdy rodzaj spamu z tego forum, szybko i bezpłatnie, fachowo i solidnie.

Wyrak, zostaw galoty na miejscu
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 12:15   #526
Geiko
Raczkowanie
 
Avatar Geiko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków/Zielonki
Wiadomości: 480
Dot.: Louis Vuitton

Niestety ale podróby są coraz lepsze... wcześniej na prawdę bardzo łatwo można było odróżnić orginał od podróbki...
Mnie natomiast strasznie razi jak idzie panienka z miną mówiącą: ja mam torebkę LV, jestem lepsza od was, stać mnie.. przypatruje się bliżej a tu puf podróba. Takie dowartościowywanie się złudzeniem luksusu jest dla mnie wyjątkowo żałosne.
W przyszłości, kiedy będę się utrzymywać z własnej pracy na pewno sobie kupię taką torebkę i będzie to orginał kupiony w butiku albo zamówiony ze sklepu typu Nordstrom czy Barney's.

Jaka jest radość ze świadomości, że nosi się podróbkę i każda choć trochę zaznajomiona z tematem osoba szybko się zorientuje, że stwarzamy pozory.
__________________
the Devil wears Zara
Geiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 23:53   #527
designer777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2
Dot.: Louis Vuitton

Witam!

Mam na sprzedaż dwie torebki LV... Obie były zakupione w UK, dostałam je w prezencie... Gdyby ktoś był zainteresowany to proszę o wiadomość...

Co zaś do podróbek to wychodzę z założenia, że każdy nosi to, co mu się podoba... Wiele kobiet marzy o torebkach z serii LV czy innych znanych projektantów... Nie tylko dlatego, że są markowe, ale również dlatego, że mają cudowne wzory... Niestety, nie każdego stać na zakup oryginału za kilka tys. złotych, więc pozostaje replika... I jeśli któraś z kobiet ma się poczuć fajnie (jak ja nie lubię tego słowa ) to dlaczego nie...?
designer777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 01:39   #528
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Louis Vuitton

Cytat:
Napisane przez Geiko Pokaż wiadomość
Niestety ale podróby są coraz lepsze... wcześniej na prawdę bardzo łatwo można było odróżnić orginał od podróbki...
No ale po co w ogole odrozniac? Chcesz kupic LV i miec pewnosc, ze to oryginal, to kupujesz albo na ich stronie, czy w takim Nordstromie i tyle. Bo jesli chodzi o innych, to nie rozumiem tej "troski" czy ktos ma podroby czy oryginal...

Cytat:
Napisane przez designer777 Pokaż wiadomość
Witam!

Mam na sprzedaż dwie torebki LV... Obie były zakupione w UK, dostałam je w prezencie... Gdyby ktoś był zainteresowany to proszę o wiadomość...
Takie rzeczy nie na tym forum.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 06:18   #529
designer777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2
Dot.: Louis Vuitton

Przepraszam... Już się poprawiam...
__________________
D A R I I A
designer777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-10, 19:35   #530
90028
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: Louis Vuitton

Cytat:
Napisane przez kotek180 Pokaż wiadomość
A ja chętnie przygarnęłabym model Papillon 30 (Toile Monogram) i Speedy 25 (Toile Damier) Są bardzo uniwersalne i do wielu rzeczy świetnie pasują - poza tym są w przystępnej cenie w porównaniu do innych modeli.
W ogóle torebki Vuitton bardzo mi się podobają - linia Monogram Multicolore Black jest po prostu powalająca - jednak do mojego stylu zbyt ekstrawagancka...Przynajm niej na razie
W mieście gdzie aktualnie mieszkam jest sklep Vuitton i ostatnio nawet się odważyłam do niego wejść - z bliska, każda na swojej półeczce, dobrze oświetlona - te torebki prezentują się jeszcze piękniej Niestety są też baaardzo drogie.
W ogóle widzę tu codziennie mnóstwo dziewczyn i kobiet z tymi torebkami, jednak przyznam, że dopóki podróbka nie jest ewidentna to nie potrafię odróżnić od oryginału.
Sama jednak chciałabym mieć orygiał - zwłaszcza, że dobre podróbki też są drogie. Wolałabym więc dopłacić i mieć to, z czym później do markowego butiku nie bałabym się wejść
Witam,

Zapraszam do zakupu torebki.
Znajduje sie w Los Angeles i mam dostep do prawie kazdego modelu torebki Louis Vuitton.

Prosze o maila, moge przeslac zdjecia modeli ktore jestem w stanie dla Pani sprowadzic.
Torebki sa oryginalne, posiadaja klodka, kluczyk i worek przeciwkurzowy.

Pozdrawiam
Taida
90028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 13:42   #531
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Louis Vuitton

witam
jestem kolejna fanką marki LV sama posiadam pare torebeczek, niestety nie oryginałów ale nie przeszkadza mi to. Wzór nie przypomina blizej nie określonych gwiazdek bądź LX i to najwazniejsze. Lubie marke LV nie dlatego ze jest jakąś formąluksusu czy tez jestem jakąś snobka ale poprostu to, że torebki w wiekszości są klasyczne pasujądo wszystkiego i mają to coś co przykuwa wzrok
Niestety nie wiem z jakich przyczyn ale mentalność Polaków jest taka ze czesto te torebki są komentowane przez przechodniów na ulicy..
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 18:43   #532
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: Louis Vuitton

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
witam
jestem kolejna fanką marki LV sama posiadam pare torebeczek, niestety nie oryginałów ale nie przeszkadza mi to. Wzór nie przypomina blizej nie określonych gwiazdek bądź LX i to najwazniejsze. Lubie marke LV nie dlatego ze jest jakąś formąluksusu czy tez jestem jakąś snobka ale poprostu to, że torebki w wiekszości są klasyczne pasujądo wszystkiego i mają to coś co przykuwa wzrok
Niestety nie wiem z jakich przyczyn ale mentalność Polaków jest taka ze czesto te torebki są komentowane przez przechodniów na ulicy..
Komentowane na ulicy? Co mówią?
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 18:57   #533
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Louis Vuitton

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
witam
jestem kolejna fanką marki LV sama posiadam pare torebeczek, niestety nie oryginałów ale nie przeszkadza mi to. Wzór nie przypomina blizej nie określonych gwiazdek bądź LX i to najwazniejsze. Lubie marke LV nie dlatego ze jest jakąś formąluksusu czy tez jestem jakąś snobka ale poprostu to, że torebki w wiekszości są klasyczne pasujądo wszystkiego i mają to coś co przykuwa wzrok
Niestety nie wiem z jakich przyczyn ale mentalność Polaków jest taka ze czesto te torebki są komentowane przez przechodniów na ulicy..
Dla mnie to jakies wygadywanie bzdur, strasznie cool i jezzi osob z torebkami LV
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 10:16   #534
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Louis Vuitton

jest tak, i czytając na forum nie ja jedna zauważyłam, że idąć ulicą z torebką LV mniej lub bardziej podrobioną można przykuć na sobie wzrok przechodniów. Nie raz słyszałam, ze dziewczyna jadąca tramwajem a nie jakimś super autem nie może posiadać oryginalnego LV jakby ją na to nie stac. A, że chodzi z podróbką to jest jakaś gorsza, i trzeba jej to pokazać Niestety.
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 19:12   #535
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Louis Vuitton

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
jest tak, i czytając na forum nie ja jedna zauważyłam, że idąć ulicą z torebką LV mniej lub bardziej podrobioną można przykuć na sobie wzrok przechodniów. Nie raz słyszałam, ze dziewczyna jadąca tramwajem a nie jakimś super autem nie może posiadać oryginalnego LV jakby ją na to nie stac. A, że chodzi z podróbką to jest jakaś gorsza, i trzeba jej to pokazać Niestety.
Czytajac na forum zauwazylas ?

Szczerze mowiac, to wydaje mi sie, ze poza pewna, niewielka czescia spoleczenstwa w Polsce, wiekszosc ludzi po prostu tej marki nie kojarzy, stad tez wydaje mi sie, ze stwierdzenia takie jak powyzej badz mijaja sie z prawda, badz to uogolnianie na podstawie pojedynczych przypadkow.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 19:58   #536
Kapust
Raczkowanie
 
Avatar Kapust
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 455
Dot.: Louis Vuitton

Parę ładnych lat temu, będąc na pchlim targu w Rotterdamie, kupiłam sobie od Turka (który chyba wyprzedawał szafę jednej z żon )torebkę LV za... 2 Euro Niestety torebka jest potwornie zniszczona w środku :/ Nie wiem, czy to oryginał... Nie noszę jej, leży w szafie, a szkoda mi wyrzucić (może jeszcze doczeka lepszych czasów)
Kapust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 15:17   #537
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Louis Vuitton

Cytat:
Napisane przez Andzi84 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
mam do sprzedania replike LV. zainteresowane pisac ania211mac@interia.pl
Takie pytanko, jaki jest sens posiadania repliki LV? Podaruj sobie odrobine luksusu ?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 12:55   #538
barbieee
Raczkowanie
 
Avatar barbieee
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 173
Dot.: Louis Vuitton

oddalabym wszytko zeby moc gdzies kupic podrobe
louis vuitton sunrise fox bag
czy ktos wie gdzie mozna kupic ja (obojetnie jaki kolor) tak do ok.200zl?
barbieee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 14:54   #539
aniahoneybunny1982
Raczkowanie
 
Avatar aniahoneybunny1982
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 471
Dot.: Louis Vuitton

W Polsce LV jest jeszcze symbolem luksusu. Na Manhattanie co druga dziewczyna na ulicy ma orginalna LV, bo po pierwsze jest dostep i taki Monogram niekosztuje majatku na tutejsze zarobki.
__________________
bcbg
aniahoneybunny1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 20:33   #540
carlottaaa
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Louis Vuitton Torebki

spam + przestępstwo (handel podróbkami)

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2010-09-20 o 11:37
carlottaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:33.