Warkoczyki-wątek zbiorczy - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-17, 07:27   #2731
Uriko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7
GG do Uriko
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez 90agnieszka90 Pokaż wiadomość
A znacie może kogoś kto dobrze robi warkoczyki w Łodzi za jakąś przystępną cenę? Może po pierwszej wypłacie się skuszę

Ja sobie zrobiłam warkoczyki 2 tygodnie temu. Z pewnością moge ci polecić Remika, może nie jest najtanszy ale napewno jeden z najlepszych w Polsce. Robi od 13 lat, a jego mama jeszcze dłużej, bo ona była jedną z pierwszych kilku osob w Polsce ktora robila warkoczyki. Cena 400 zl ja mam warkocze do pasa, 5 kolorów:bialy, blond, ciemno czerwony, jasniejszy czerwony, braz. 200 sztuk i jestem Wniebowzięta.
A tak wyglądam teraz:

Uriko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 09:38   #2732
niesamovita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Zgadzam się z przedmówczynią, warkoczyki robię prawie co roku od 7 lat i uważam, że nie wiele osób w Łodzi ma o tym pojęcia. Część osób, które robiły dobrze warkole kilka lat temu jest poza krajem. Osobiście przestrzegam przed osobami z afryki - umawiasz się na cenę np. 350 (w moim przypadku) po zrobieniu dowiedziałam się, że muszę zapłacić jeszcze 150 (włosy zamawiałam ja przez Internet). Z Remikiem umowy są proste i solidne. Odradzam, też kilka dziewczyn, które reklamują się na terenie retkini, chyba że ktoś ma ochotę powalczyć z zapaleniem mieszków włosowych. 400 zl, to nie jest duzo za warkoczyki, jesli chce się na prawdę wyjść zadowolonym i usatysfakcjonowanym i przez najbliższe 3-4 miechy mieć fajną fryzurę . Pozdrawiam

Edytowane przez niesamovita
Czas edycji: 2010-07-17 o 09:39
niesamovita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 12:09   #2733
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez Uriko Pokaż wiadomość
Ja sobie zrobiłam warkoczyki 2 tygodnie temu. Z pewnością moge ci polecić Remika, może nie jest najtanszy ale napewno jeden z najlepszych w Polsce. Robi od 13 lat, a jego mama jeszcze dłużej, bo ona była jedną z pierwszych kilku osob w Polsce ktora robila warkoczyki. Cena 400 zl ja mam warkocze do pasa, 5 kolorów:bialy, blond, ciemno czerwony, jasniejszy czerwony, braz. 200 sztuk i jestem Wniebowzięta.
A tak wyglądam teraz:

Super wyglądasz - może taki mały offtop ale jak robisz makijaż??
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 23:53   #2734
Tleniona
Przyczajenie
 
Avatar Tleniona
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 20
Smile Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez Uriko Pokaż wiadomość
Ja sobie zrobiłam warkoczyki 2 tygodnie temu. Z pewnością moge ci polecić Remika, może nie jest najtanszy ale napewno jeden z najlepszych w Polsce. Robi od 13 lat, a jego mama jeszcze dłużej, bo ona była jedną z pierwszych kilku osob w Polsce ktora robila warkoczyki. Cena 400 zl ja mam warkocze do pasa, 5 kolorów:bialy, blond, ciemno czerwony, jasniejszy czerwony, braz. 200 sztuk i jestem Wniebowzięta.
A tak wyglądam teraz:

Uriko a ja mam prośbę do ciebie czy mogłabyś zrobić sobie zdjęcie w rozpuszczonych warkoczykach?? A Tak po za tym ŚLICZNIE wyglądasz PoZdRaWiAm

Edytowane przez Tleniona
Czas edycji: 2010-07-17 o 23:55
Tleniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 21:16   #2735
bagladyshop
Raczkowanie
 
Avatar bagladyshop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 306
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

fajne masz te warkocze. ja to tylko ubolewam, ze takie koncówki czarne wychodza przy jasnych warkoczach. i kolory super! a czy ten remik ma jakąs strone, bo pierwszy raz slysze?
bagladyshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 22:11   #2736
Uriko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7
GG do Uriko
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

No więc po kolei.
*owieczkaa - eee... a bo ja wiem? troche tego, trochę tamtego, jak mi się nudzi to sobie zrobie jakiś makijaż, a potrafie i siedziec godzinami :P
*Tleniona - Jak tylko ktoś mi zrobi zdjęcie w rozpuszonych to umieszcze, bo ja nie mam jakoś aparatu a te zdjęcia są od koleżanki z działki, jedyne jakie mam narazie w warkoczykach :P
*bagladyshop - nie wiem czy Remik ma jakąś stronkę, pewnie ma. Ja się o nim dowiedziałam od chłopaka bo robił sobie kiedyś u niego dready :P
Uriko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 14:00   #2737
skrzynkanapomarancze
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Hey, słuchajcie mam pytanie do wszystkich dziewczyn które miały juz warkoczyki. Robiłam sobie je w marcu we Wrocławiu generalnie po wyjść od kobiety która mi je robiła byłam bardzo zadowolona tym bardziej ze bez problemu zrozumiałam jakim sposobem ona wplata włosy syntetyczne i teraz moge robic je sama. Mam jednak mały problem po jakimś 1,5 miesiąca już zaczeły mi sie warkoczyki psuć, moje włosy zaczeły w nich wychodzić całymi kosmykami zorientowałam się że wynikało to ze złego sciskania. Nastęnym razem robiłam sama ściskałam je dość dobrze i faktycznie włosy mniej wychodziły ale jednak wychodziły myslałam ze tak poprstu musi być ale widziałam dziewczyna w moim miesci ktrora nosiła je 5 miesięcy a włosy jej nie wychodziły. wiecie jak zrobić zeby nie wychodziły?
skrzynkanapomarancze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-20, 14:04   #2738
bagladyshop
Raczkowanie
 
Avatar bagladyshop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 306
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez skrzynkanapomarancze Pokaż wiadomość
Hey, słuchajcie mam pytanie do wszystkich dziewczyn które miały juz warkoczyki. Robiłam sobie je w marcu we Wrocławiu generalnie po wyjść od kobiety która mi je robiła byłam bardzo zadowolona tym bardziej ze bez problemu zrozumiałam jakim sposobem ona wplata włosy syntetyczne i teraz moge robic je sama. Mam jednak mały problem po jakimś 1,5 miesiąca już zaczeły mi sie warkoczyki psuć, moje włosy zaczeły w nich wychodzić całymi kosmykami zorientowałam się że wynikało to ze złego sciskania. Nastęnym razem robiłam sama ściskałam je dość dobrze i faktycznie włosy mniej wychodziły ale jednak wychodziły myslałam ze tak poprstu musi być ale widziałam dziewczyna w moim miesci ktrora nosiła je 5 miesięcy a włosy jej nie wychodziły. wiecie jak zrobić zeby nie wychodziły?
zawsze wychodzą-predzej czy pozniej, nie ma na to rady. mniej u osob z kreconymi wlosami, najbardziej u osob z wlosami prostymi i sztywnymi
bagladyshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 14:43   #2739
Uriko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7
GG do Uriko
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Zdjęcie słabej jakości bo z komórki, ale w rozpuszczonych włosach, na życzenie Tlenionej
Uriko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 14:52   #2740
rasta_dziewczynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 16
GG do rasta_dziewczynka
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

namówiłam moją koleżankę i była moim króliczkiem doświadczalnym, zrobiłam jej warkoczyki, ale z jej naturalnych włosów (70 sztuk), bo robiłam coś takiego po raz pierwszy, więc nie kupowałam syntetycznych. chciałabym w przyszłości robić, no ale myślę że muszę jeszcze dużo poćwiczyć.




co o nich sądzicie? a i nie bądźcie za ostre, bo mam tylko 15 lat i całkowity brak doświadczenia xD
rasta_dziewczynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 19:11   #2741
Tleniona
Przyczajenie
 
Avatar Tleniona
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 20
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Uriko ślicznie wyglądasz w spiętych i rozpuszczonych - pozazdrościć. Jak ja miałam warkoczyki to tak ślicznie nie wyglądałam :P
PoZdRaWiAm
Tleniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-20, 20:00   #2742
bagladyshop
Raczkowanie
 
Avatar bagladyshop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 306
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez rasta_dziewczynka Pokaż wiadomość
namówiłam moją koleżankę i była moim króliczkiem doświadczalnym, zrobiłam jej warkoczyki, ale z jej naturalnych włosów (70 sztuk), bo robiłam coś takiego po raz pierwszy, więc nie kupowałam syntetycznych. chciałabym w przyszłości robić, no ale myślę że muszę jeszcze dużo poćwiczyć.




co o nich sądzicie? a i nie bądźcie za ostre, bo mam tylko 15 lat i całkowity brak doświadczenia xD
fajny pomysl z ztymi kreconymi koncowkami.jednak warkoczyki syntetyczne a taki to dwie rozne sprawy
bagladyshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 21:45   #2743
kanni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 207
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

tez mis ie te koncowki spodobaly Noiogolnie wykonane ladnie jak dla mnie z tym ze niejest to taki efekt jak przy syntetycznych bo jest lyso no ale to nie twoja wina i tego nie zmienisz plotac z samych naturalek
__________________
Moje wymianki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=447878
kanni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 07:30   #2744
Uriko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7
GG do Uriko
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez rasta_dziewczynka Pokaż wiadomość
namówiłam moją koleżankę i była moim króliczkiem doświadczalnym, zrobiłam jej warkoczyki, ale z jej naturalnych włosów (70 sztuk), bo robiłam coś takiego po raz pierwszy, więc nie kupowałam syntetycznych. chciałabym w przyszłości robić, no ale myślę że muszę jeszcze dużo poćwiczyć.




co o nich sądzicie? a i nie bądźcie za ostre, bo mam tylko 15 lat i całkowity brak doświadczenia xD
Jak dla mnie to wygląda świetnie! No i te końcówki.
A w ogóle widziałam gdzieś dziewczynę z warkoczykami i nie przypalonymi końcówkami, tylko takimi prosymi wlosami jakby się warkoczyki przestało robić. Hmm... ciekawa jestem o co z tym chodzi.
Uriko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 08:04   #2745
rasta_dziewczynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 16
GG do rasta_dziewczynka
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

no wiem, że trochę łysy efekt jest, ale jednak z syntetycznych wychodzi 2 razy więcej tych warkoczyków xD
a co do końcówek, to moja kumpela ma sztywne włosy i takie sianowate, trochę się pomęczyłam lokówką i gumą do włosów i utrzymało jej się to przez prawie 2 tygodnie bez poprawek (bo potem rozpuściła warkocze)
ale też widziałam że robią coś takiego przy warkoczykach syntetycznych, nie mam pojęcia jak , ale też uważam że wygląda to świetnie
dzięki za opinie, jak będę miała kasę to kupie syntetyczne i spróbuję coś zrobić i wrzucę zdjęcie
tak a pro po, pewnie już było pytanie o włosy syntetyczne, ale podałybyście mi stronę gdzie zamawiacie te włosy? (zależy mi na jakości)
rasta_dziewczynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 10:10   #2746
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez Uriko Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to wygląda świetnie! No i te końcówki.
A w ogóle widziałam gdzieś dziewczynę z warkoczykami i nie przypalonymi końcówkami, tylko takimi prosymi wlosami jakby się warkoczyki przestało robić. Hmm... ciekawa jestem o co z tym chodzi.
To są warkoczyki robione z trochę innych włosów syntetycznych, nie karbowanych, które ładnie wyglądają nawet jak są niezaplecone do końca warkoczyka.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 12:03   #2747
kanni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 207
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

jatakie robilam z wlosow tzw.Pony aLe mysle ze mozna z kazdych w kitce profibre monobraid itp.
__________________
Moje wymianki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=447878
kanni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 16:40   #2748
bagladyshop
Raczkowanie
 
Avatar bagladyshop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 306
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez kanni Pokaż wiadomość
jatakie robilam z wlosow tzw.Pony aLe mysle ze mozna z kazdych w kitce profibre monobraid itp.
no bo takie warkocze z puszczana koncowka robi sie z wlosow pony. z monobraidow koncowki nie beda krecone tylko proste,a profibre za drogie
bagladyshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 10:04   #2749
asia_em
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Jutro mam mieć zaplatane warkoczyki, więc chciałam się jeszcze na koniec upewnić.
1. Jakie są najlepsze kosmetyki do warkoczyków? Wiem, że pewnie w zakładzie jeszcze mi o tym powiedzą, ale chcę też poznać Wasze zdanie. Nie chciałabym po rozpleceniu doprowadzać włosów do porządku przez rok - zależy mi, żeby były w jak najlepszym stanie, bo niedługo zaczynam liceum i chcę ładnie wyglądać Poza tym gdzieś w trakcie wątku polecałyście różne odżywki np. zmniejszające ból na początku noszenia warkoczyków, tylko że nie mogę znaleźć ich w necie. Jeśli nie chcecie robić kryptoreklamy, to prześlijcie mi nazwę na pw, bardzo proszę
2. Czytałam, że częste mycie może zmniejszyć trwałość warkoczyków. Tymczasem jadę na Słowację do ciepłych źródeł i nie dość, że codziennie przez parę godzin będę siedzieć w wodzie, to jeszcze po każdym dniu będę musiała myć włosy. Czy to faktycznie może sprawić, że z warkoczyków zrobi mi się niewiadomoco?
3. Czy lepiej będzie rozplatać samemu w domu, czy też w zakładzie fryzjerskim?
Ogólnie trochę się boję, bo niektórzy pisali tu o całkowicie zniszczonych włosach, łysych plackach na głowie itd. Mam tylko nadzieję, że skoro będę miała warkoczyki tylko z naturalnych włosów, to nie będzie tak strasznie
asia_em jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-22, 13:54   #2750
Tleniona
Przyczajenie
 
Avatar Tleniona
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 20
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez asia_em Pokaż wiadomość
Jutro mam mieć zaplatane warkoczyki, więc chciałam się jeszcze na koniec upewnić.
1. Jakie są najlepsze kosmetyki do warkoczyków? Wiem, że pewnie w zakładzie jeszcze mi o tym powiedzą, ale chcę też poznać Wasze zdanie. Nie chciałabym po rozpleceniu doprowadzać włosów do porządku przez rok - zależy mi, żeby były w jak najlepszym stanie, bo niedługo zaczynam liceum i chcę ładnie wyglądać Poza tym gdzieś w trakcie wątku polecałyście różne odżywki np. zmniejszające ból na początku noszenia warkoczyków, tylko że nie mogę znaleźć ich w necie. Jeśli nie chcecie robić kryptoreklamy, to prześlijcie mi nazwę na pw, bardzo proszę
2. Czytałam, że częste mycie może zmniejszyć trwałość warkoczyków. Tymczasem jadę na Słowację do ciepłych źródeł i nie dość, że codziennie przez parę godzin będę siedzieć w wodzie, to jeszcze po każdym dniu będę musiała myć włosy. Czy to faktycznie może sprawić, że z warkoczyków zrobi mi się niewiadomoco?
3. Czy lepiej będzie rozplatać samemu w domu, czy też w zakładzie fryzjerskim?
Ogólnie trochę się boję, bo niektórzy pisali tu o całkowicie zniszczonych włosach, łysych plackach na głowie itd. Mam tylko nadzieję, że skoro będę miała warkoczyki tylko z naturalnych włosów, to nie będzie tak strasznie
Hej
Ja ci powiem to co wiem z własnego doświadczenia:

1. Ja używałam dwie odzywki bez spłukiwania - zdjęcia ich masz na dole.

2.
Ja myłam warkoczyki raz na tydzień - ale to nie był problem, najgorsze było suszenie ich suszarka - zajmowało to ok 1,5 - 2 godzin. Co do tych ciepłych źródeł to nie mam pojęcia co się stanie z warkoczykami - może bagladyshop albo ktoś inny ci powie.

3. Ja rozplotłam sama moje warkoczyki po 4 miesiącach (miałam je od września do grudnia). Rozplatałam je tydzień (przez święta) miałam ich na głowie ok 190szt - 200szt (już za-bardzo nie pamiętam). Włosy po ściągnięciu były w sto razy lepszym stanie niż przed założeniem (i były dużo dłuższe xD)
Tleniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 14:21   #2751
rasta_dziewczynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 16
GG do rasta_dziewczynka
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

a ja mam jeszcze pytanie, czy jeżeli teraz jest tak ciepło na dworze, to czy po umyciu warkoczyków muszę je dokładnie wysuszyć? chodzi mi o to , czy jeżeli zostawię je wilgotne, czy im to jakoś zaszkodzi?
rasta_dziewczynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 16:41   #2752
bagladyshop
Raczkowanie
 
Avatar bagladyshop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 306
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez rasta_dziewczynka Pokaż wiadomość
a ja mam jeszcze pytanie, czy jeżeli teraz jest tak ciepło na dworze, to czy po umyciu warkoczyków muszę je dokładnie wysuszyć? chodzi mi o to , czy jeżeli zostawię je wilgotne, czy im to jakoś zaszkodzi?
jak nie bedziesz ich suszc suszarka to noś je rozpuszczone-wtedy same wyschna. jak je zwiazesz gdy sa jeszcze wilgotne to moga troszke smierdziec
nie trzba uzywac zadnej specjalnej odzywki, ja polecam nivea ******* w takiej okraglej butelce, aby odswiezyc warkocze i np jakakolwiek w sprayu. szampon najlepoiej dzieciecy.
zdjac mozesz sama-to zaden problem
bagladyshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 18:48   #2753
kochana-plotkara
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków.
Wiadomości: 2 362
GG do kochana-plotkara
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

dziewczyny przyznam szczerze, że nie przeglądnęłam wszystkich stron wątku, bo jest ich mnóstwo, ale mam tylko pytanie czy ktoś ma jakiś namiar na godnego polecenia fryzjera w Krk, który zrobi warkoczyki za przyzwoitą cene?
__________________
studentka biologii UJ
I am bored. Take off your clothes.
kochana-plotkara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 18:56   #2754
Faficzkowa
Wtajemniczenie
 
Avatar Faficzkowa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 2 315
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez kochana-plotkara Pokaż wiadomość
dziewczyny przyznam szczerze, że nie przeglądnęłam wszystkich stron wątku, bo jest ich mnóstwo, ale mam tylko pytanie czy ktoś ma jakiś namiar na godnego polecenia fryzjera w Krk, który zrobi warkoczyki za przyzwoitą cene?
Polecam dziewczyny z Afro-Style http://www.warkoczyki.com/ salom mieści się na Floriańskiej, robiłam u nich warkoczyki 2 razy i wybieram się na 3
z racji tego, że już zaplatałam u nich warkoczyki to dla mnie cena to 400zł nie wiem jak dla Ciebie skoro będziesz po raz pierwszy

pozdrawiam
__________________

Faficzkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 19:08   #2755
rasta_dziewczynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 16
GG do rasta_dziewczynka
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez bagladyshop Pokaż wiadomość
jak nie bedziesz ich suszc suszarka to noś je rozpuszczone-wtedy same wyschna. jak je zwiazesz gdy sa jeszcze wilgotne to moga troszke smierdziec
nie trzba uzywac zadnej specjalnej odzywki, ja polecam nivea ******* w takiej okraglej butelce, aby odswiezyc warkocze i np jakakolwiek w sprayu. szampon najlepoiej dzieciecy.
zdjac mozesz sama-to zaden problem
dzięki za odp, bo chciałam ich nie suszyć, bo myślałam, że po co skoro tak ciepło, ale jak mają mi śmierdzieć to wolę suszyć
rasta_dziewczynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 19:13   #2756
bagladyshop
Raczkowanie
 
Avatar bagladyshop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 306
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez rasta_dziewczynka Pokaż wiadomość
dzięki za odp, bo chciałam ich nie suszyć, bo myślałam, że po co skoro tak ciepło, ale jak mają mi śmierdzieć to wolę suszyć
nie musisz ich suszyc. wstarczy, ze bedziesz takie morke warkocze nosic rozpuszczone-same wyschna

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Cytat:
Napisane przez kochana-plotkara Pokaż wiadomość
dziewczyny przyznam szczerze, że nie przeglądnęłam wszystkich stron wątku, bo jest ich mnóstwo, ale mam tylko pytanie czy ktoś ma jakiś namiar na godnego polecenia fryzjera w Krk, który zrobi warkoczyki za przyzwoitą cene?
afro styl-robia cudne grubiutkie warkoczyki
bagladyshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 20:36   #2757
asia_em
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Jutro zamierzam skorzystać z usług Afrostylu, ale... na ich stronie pisze, że salon mają na Krowoderskiej, a nie - jak czytałam w tym wątku kilkukrotnie - na Floriańskiej. Czy może mnie ktoś oświecić w tej sprawie, bo mam mętlik w głowie?
asia_em jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 21:22   #2758
bagladyshop
Raczkowanie
 
Avatar bagladyshop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 306
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez asia_em Pokaż wiadomość
Jutro zamierzam skorzystać z usług Afrostylu, ale... na ich stronie pisze, że salon mają na Krowoderskiej, a nie - jak czytałam w tym wątku kilkukrotnie - na Floriańskiej. Czy może mnie ktoś oświecić w tej sprawie, bo mam mętlik w głowie?
ich strona to chyba najlepsze źrodlo informacji jesli chodzi o adres pokaz fotke jak juz cie zaplota
bagladyshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 08:28   #2759
niesamovita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez Tleniona Pokaż wiadomość
Hej
Ja ci powiem to co wiem z własnego doświadczenia:

1. Ja używałam dwie odzywki bez spłukiwania - zdjęcia ich masz na dole.

2.
Ja myłam warkoczyki raz na tydzień - ale to nie był problem, najgorsze było suszenie ich suszarka - zajmowało to ok 1,5 - 2 godzin. Co do tych ciepłych źródeł to nie mam pojęcia co się stanie z warkoczykami - może bagladyshop albo ktoś inny ci powie.

3. Ja rozplotłam sama moje warkoczyki po 4 miesiącach (miałam je od września do grudnia). Rozplatałam je tydzień (przez święta) miałam ich na głowie ok 190szt - 200szt (już za-bardzo nie pamiętam). Włosy po ściągnięciu były w sto razy lepszym stanie niż przed założeniem (i były dużo dłuższe xD)

Gdzie w necie można kupić takie odżywki ? Jeśli nie na polskich stronach. To np. czy mozna kupic w angielskich sklepach ???
niesamovita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 08:47   #2760
rasta_dziewczynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 16
GG do rasta_dziewczynka
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez niesamovita Pokaż wiadomość
Gdzie w necie można kupić takie odżywki ? Jeśli nie na polskich stronach. To np. czy mozna kupic w angielskich sklepach ???
ja znalazłam coś takiego i chyba zamówię

http://hair.com.pl/product_info.php?...roducts_id=646

a i jeszcze na tych stronkach coś jest, więc myślę, że dużo tego

http://www.wlosy-sklep.pl/produkty.p...d92e03d350fa32

http://www.afroshop.pl/index.php?cPa...7ede0fa5fc4bf4

Edytowane przez rasta_dziewczynka
Czas edycji: 2010-07-23 o 08:53
rasta_dziewczynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-03 21:59:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:38.