Miłośniczki Zary - część III - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-25, 16:56   #2191
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez vanity__ Pokaż wiadomość
dziękuję
W takim razie jutro z rana pojadę w poszukiwaniu jej, mam nadzieję że jeszcze będzie, a jak nie to przejadę wszystkie zary w warszawie :d pamiętasz może jaka jej cena? 169 czy 129?
129
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 17:35   #2192
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
tak, to ta ja o niej swego czasu też tu pisałam, bo baaardzo mi się gdzieś w gazecie spodobała, ale oczywiście w Łodzi jej w ogóle nie było
Czyli dobrze pamiętałam Nie byłam tylko pewna, czy pisałaś o niej Ty, czy Kinga, czy Ola Coś mi się wydaje, że widziałam ją dzisiaj w Warszawie, ale na żywo nie przypadł mi do gustu jej kolor

Cytat:
Napisane przez vanity__ Pokaż wiadomość
dziękuję
w takim razie jutro z rana pojadę w poszukiwaniu jej, mam nadzieję że jeszcze będzie, a jak nie to przejadę wszystkie Zary w Warszawie pamiętasz może jaka jej cena? 169 czy 129?
Nie ma za co Teraz już powinny kosztować 129 zł, ale jak ja ją widziałam to były jeszcze za 169 zł Powodzenia w każdym razie życzę w poszukiwaniach
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 17:49   #2193
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Czyli dobrze pamiętałam Nie byłam tylko pewna, czy pisałaś o niej Ty, czy Kinga, czy Ola Coś mi się wydaje, że widziałam ją dzisiaj w Warszawie, ale na żywo nie przypadł mi do gustu jej kolor



Nie ma za co Teraz już powinny kosztować 129 zł, ale jak ja ją widziałam to były jeszcze za 169 zł Powodzenia w każdym razie życzę w poszukiwaniach

mnie natomiast do twarzy jest w takiej sraczce choc wolałabym żeby to był np ecru albo pudrowy róż
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 18:01   #2194
noisekitten
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 170
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość


Ostatnio w pełnej rozmiarówce widziałam tylko ceglaste z bufkami i czarne z dwurzędowymi guzikami Poza tym jakieś pojedyncze egzemplarze innych modeli, ale to zazwyczaj w rozmiarze L lub XL
.. no właśnie... jak miałam kupić ceglastą... to nagle wszystkie 5 sztuk, które wisiały od początku wyprzedaży w cudowny sposób zniknęły ze sklepu... i pewnie pofrunęły do Warszawy swoją drogą to u mnie nie widzę, żeby cokolwiek dokładali z rzeczy wyprzedażowych. Dzień przed przecenami wymiotło 3/4 marynarek z Woman

jakbyście natknęły się przypadkiem na ceglastą marynarkę z Woman (wersja dłuższa, bez marszczeń na rękawach) nr ref. 2252/634/926 rozmiar XS to pamiętajcie, że śni mi się po nocach i będę bardzo wdzięczna za pomoc w zakupie

Cytat:
Napisane przez cherry_killer Pokaż wiadomość
Ma ktoś zdjęcia tych legginsów?
I ponawiam swoje pytanie o dostępność tej torby
u mnie były 2 wczoraj po 129zł... ale one na żywo są mniejsze niż wydają się na zdjęciu.

Cytat:
Napisane przez dronkabie Pokaż wiadomość

aha no nic musze zadowolic sie moim lazurkiem
u mnie są tylko te brązowe. tą lazurową chętnie bym przygarnęła, ale pierwsze słyszę, że taka wersja istnieje
brązowa jest z takiego dość cięzkiego (chyba wiskozowego) materiału jak na t-shirty/dżersejowe sukienki. jak ktoś szuka wersji w brązie to mogę kupić i się wymienić na zieloną

Cytat:
Napisane przez Seyna Pokaż wiadomość
co do biedaczek, którym tak jak mi strona Zary nie działa, wchodźcie przez: mobi.zara.com -> wersja mobilna, jednak smiga na kazdym laptopie w moim domu.



swoja droga, mozecie mi powiedziec, czy widzialyscie w jakiej cenie obecnie sa te rzeczy albo czy wogole sa gdzies dostepne? (mam mala nadzieje, ze moze zalapie sie na jakies wyprzedaze)

ze zdjec katologowych interesuja mnie: spodnie, spodnie, spodnica, sweterek
a na tej mobilnej wersji nie widzisz cen? bo one są uaktualniane na stronie zary przy każdej obniżce i można sprawdzić aktualną cenę w dowolnym kraju. pierwsze spodnie na modelce miałam nawet w domu, ale ostatecznie czułam się w nich jak w portkach po dziadku. mają zupełnie zbędne kieszenie na biodrach, które wypadałoby wyciąć i zaszyć, żeby nie sterczały. kosztują teraz 59zł. te drugie brązowe to chyba dział studio, u mnie ich nie ma. białych też nie widziałam. koronkowa spódnica jest z działu basic i kosztuje bodajże 99zł - nowa kolekcja. szorty - nie wiem, bo nie noszę ostatnie dwie foty to chyba nowa kolekcja, więc powinny być ogólnie dostępne.
przez tego linka też Ci nie działa? --->
http://www.zara.com/#/en_GB/new/woman/
noisekitten jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 18:10   #2195
cherry_killer
Rozeznanie
 
Avatar cherry_killer
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 679
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez noisekitten Pokaż wiadomość
u mnie były 2 wczoraj po 129zł... ale one na żywo są mniejsze niż wydają się na zdjęciu.
Ale A4 zmieści się w niej?
cherry_killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 18:15   #2196
noisekitten
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 170
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez cherry_killer Pokaż wiadomość
Ale A4 zmieści się w niej?
hm... będę pewnie jutro w Zarze to mogę się przyjrzeć ale wydaje mi się, że A4 do niej nie wejdzie.
noisekitten jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 19:30   #2197
dronkabie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 116
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

u mnie są tylko te brązowe. tą lazurową chętnie bym przygarnęła, ale pierwsze słyszę, że taka wersja istnieje
brązowa jest z takiego dość cięzkiego (chyba wiskozowego) materiału jak na t-shirty/dżersejowe sukienki. jak ktoś szuka wersji w brązie to mogę kupić i się wymienić na zieloną

myslalam ze brazowa tez jest jedwabna

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Nie mogłam się jednak powstrzymać i pojechałam dzisiaj na małe zakupy Udało mi się trafić jeszcze na legginsy w swoim rozmiarze, wzięłam też czarny kardigan z wywijanym kołnierzem, zapinane na dwa rzeędy małych guziczków z Woman Przeceniony z 169 na 39 zł [/QUOTE]

a moglabys wkleic zdjecia albo link do strony jesli jest gdzies w kolekcji, cena rzeczywiscie zachecajaca, a wlasnie mam kardiganowy deficyt
dronkabie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-25, 21:19   #2198
paradiso
Zadomowienie
 
Avatar paradiso
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 310
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Dziewczyny z Warszawy albo Poznania,czy któraś z Was widziała u tę bluzkę?Kosztuje teraz 59 zł,100% jedwab.
paradiso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 23:06   #2199
mm111111
Wtajemniczenie
 
Avatar mm111111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 244
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cześć dziewczyny! Opłaca się jeszcze zajrzeć do Zary na jakies wyprze? Czy już zupełnie po? Wy specjalistki na pewno wiecie Pozdrawiam!
mm111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 06:43   #2200
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez mm111111 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Opłaca się jeszcze zajrzeć do Zary na jakies wyprze? Czy już zupełnie po? Wy specjalistki na pewno wiecie Pozdrawiam!
opłaca
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 09:29   #2201
nombre
Zadomowienie
 
Avatar nombre
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 074
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Czyli dobrze pamiętałam Nie byłam tylko pewna, czy pisałaś o niej Ty, czy Kinga, czy Ola Coś mi się wydaje, że widziałam ją dzisiaj w Warszawie, ale na żywo nie przypadł mi do gustu jej kolor



Nie ma za co Teraz już powinny kosztować 129 zł, ale jak ja ją widziałam to były jeszcze za 169 zł Powodzenia w każdym razie życzę w poszukiwaniach

Tak ja o niej pisala, chcialam ja kupic, ale jednak kolor mnie zniechecił. Asiu a jak z ta twoja spódnica z kieszeniami, kupilas ja czy mam zerknac u siebie, bo w piatek jeszcze byly?
nombre jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-26, 10:10   #2202
mm111111
Wtajemniczenie
 
Avatar mm111111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 244
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
opłaca
Dziękuję za info
mm111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 10:40   #2203
AnnaŁ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 262
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
byłam dziś w poznańskich zarach - asortyment w dużej mierze inny niż w łódzkich. kupiłam min sukienkę na jedno ramię, którą szukałam już jak tylko weszła i nigdzie znaleźc nie mogłam mierzyłam też śliczną bombkę z trf w pięknym pudrowym kolorze ale jrótka że ho ho no i kupiłam jeszcze z woman studio brązową ale nie wiem czy jej nie oddam bo jak teraz na zdjęcia patrzę to mi się nie widzi a w przymierzalni bardzo
Gabi zdradzisz skąd są te buciki z 4 zdjęcia?
AnnaŁ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 11:35   #2204
Seyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 223
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez noisekitten Pokaż wiadomość
..
a na tej mobilnej wersji nie widzisz cen? bo one są uaktualniane na stronie zary przy każdej obniżce i można sprawdzić aktualną cenę w dowolnym kraju. pierwsze spodnie na modelce miałam nawet w domu, ale ostatecznie czułam się w nich jak w portkach po dziadku. mają zupełnie zbędne kieszenie na biodrach, które wypadałoby wyciąć i zaszyć, żeby nie sterczały. kosztują teraz 59zł. te drugie brązowe to chyba dział studio, u mnie ich nie ma. białych też nie widziałam. koronkowa spódnica jest z działu basic i kosztuje bodajże 99zł - nowa kolekcja. szorty - nie wiem, bo nie noszę ostatnie dwie foty to chyba nowa kolekcja, więc powinny być ogólnie dostępne.
przez tego linka też Ci nie działa? --->
http://www.zara.com/#/en_GB/new/woman/
Dzięki za pomoc ! Postaram sie poszukac jeszcze spodni po dziadku Problem jest w tym, ze w wersji mobilnej nie uaktualniaja cen, a czesc sie w ogole nie wyswietla. Co do wchodzenia na strone przez podany link, niestety tez nie skutkuje... Trudno, dobrze, ze istnieje chociaz wersja mobi.


Co do sklepu online, wiecie czy beda uwzgledniac wysylke do Polski?
Seyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 12:50   #2205
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
mnie natomiast do twarzy jest w takiej sraczce choc wolałabym żeby to był np ecru albo pudrowy róż
Nie chciałam aż tak dosadnie określać tego koloru, ale faktycznie, ma lekko taki odcień Pudrowa była by przepiękna!

Cytat:
Napisane przez noisekitten Pokaż wiadomość
u mnie są tylko te brązowe. tą lazurową chętnie bym przygarnęła, ale pierwsze słyszę, że taka wersja istnieje
brązowa jest z takiego dość cięzkiego (chyba wiskozowego) materiału jak na t-shirty/dżersejowe sukienki. jak ktoś szuka wersji w brązie to mogę kupić i się wymienić na zieloną

a moglabys wkleic zdjecia albo link do strony jesli jest gdzies w kolekcji, cena rzeczywiscie zachecajaca, a wlasnie mam kardiganowy deficyt
U mnie są natomiast w tym drugim (jak dla mnie trudnym do zidentyfikowania ) kolorze, ale niestety wszystkie z jakimiś defektami - albo poprute, albo z poodrywanymi guzikami Wczoraj aż sama miałam ochotę z ciekawości ją przymierzyć, ale ich stan na wieszaku mnie skutecznie zniechęcił

Zdjęcie kardiganu postaram się wrzucić, ale to na pewno nie dzisiaj

Cytat:
Napisane przez paradiso Pokaż wiadomość
Dziewczyny z Warszawy albo Poznania,czy któraś z Was widziała u tę bluzkę?Kosztuje teraz 59 zł, 100% jedwab.
Niestety w ogóle nie widziałam ich na wyprzedaży, a sama na nią polowałam Jakby coś, to ona jest z działu Studio

Cytat:
Napisane przez nombre Pokaż wiadomość
Tak ja o niej pisala, chcialam ja kupic, ale jednak kolor mnie zniechecił. Asiu a jak z ta twoja spódnica z kieszeniami, kupilas ja czy mam zerknac u siebie, bo w piatek jeszcze byly?
To tak jak mnie Wydaje mi się, że blondynkom niezbyt ładnie było by w tym kolorze więc chyba nie ma czego żałować
Spódnicę udało mi się wymienić wczoraj Ale dziękuję Kochana za pamięć
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 13:04   #2206
dronkabie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 116
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

U mnie są natomiast w tym drugim (jak dla mnie trudnym do zidentyfikowania ) kolorze, ale niestety wszystkie z jakimiś defektami - albo poprute, albo z poodrywanymi guzikami Wczoraj aż sama miałam ochotę z ciekawości ją przymierzyć, ale ich stan na wieszaku mnie skutecznie zniechęcił

tez zauwazylam ze zawsze jest problem z tymi delikatnymi rzeczami np. z jedwabiu mogliby wywiesic z jednej z kazdego rozm do przymierzania a ladniejszy model dawac jak sie klientka zdecyduje, moze to dziwny pomysl, ale juz kilka razy sie napalilam rzecz ktorej jedyne egzemplarze mialy wyglad poprutych i pobrudzonych podkladem szmatek
dronkabie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 13:21   #2207
XS-ka
Zadomowienie
 
Avatar XS-ka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zgorzelec
Wiadomości: 1 744
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez dronkabie Pokaż wiadomość
U mnie są natomiast w tym drugim (jak dla mnie trudnym do zidentyfikowania ) kolorze, ale niestety wszystkie z jakimiś defektami - albo poprute, albo z poodrywanymi guzikami Wczoraj aż sama miałam ochotę z ciekawości ją przymierzyć, ale ich stan na wieszaku mnie skutecznie zniechęcił

tez zauwazylam ze zawsze jest problem z tymi delikatnymi rzeczami np. z jedwabiu mogliby wywiesic z jednej z kazdego rozm do przymierzania a ladniejszy model dawac jak sie klientka zdecyduje, moze to dziwny pomysl, ale juz kilka razy sie napalilam rzecz ktorej jedyne egzemplarze mialy wyglad poprutych i pobrudzonych podkladem szmatek

to dość kiepski pomysł gdyż niestety ale w naszych kochanych sklepach każda sztuka jest inaczej uszyta. wciąż nie pojmuję jak w sklepie z takimi cenami mogą być aż tak widoczne różnice między sztukami ubrań tego samego modelu i w tym samym rozmiarze, ale tak jest i już.
__________________
w drodze do doskonałości...
XS-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 15:46   #2208
pronunciation
Zakorzenienie
 
Avatar pronunciation
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 061
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez Seyna Pokaż wiadomość
Co do sklepu online, wiecie czy beda uwzgledniac wysylke do Polski?
nie będą
__________________
Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma
pronunciation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 19:51   #2209
vanity__
Raczkowanie
 
Avatar vanity__
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 288
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Bylam w poszukiwaniu bufkowej czarnej marynarki ale niestety nigdzie nie udalo mi się jej dorwać zamiast jej kupilam inną czarną, z Woman zapinaną na trzy guziki, może wiecie o co mi chodzi , jedwabną bluzkę ze Studio i kaszmirowy sweterek z Woman Zdziwilam się jak zobaczylam lososiową bluzkę, rozmiar M po 59 zl, już się ucieszylam że będę mogla się pochwalić jej posiadaniem ale niestety miala jakieś male plamki i wolalam nie ryzykować jej zakupem by potem mi nie chcieli jej zwrócić.
vanity__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-26, 19:59   #2210
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez vanity__ Pokaż wiadomość
Bylam w poszukiwaniu bufkowej czarnej marynarki ale niestety nigdzie nie udalo mi się jej dorwać zamiast jej kupilam inną czarną, z Woman zapinaną na trzy guziki, może wiecie o co mi chodzi , jedwabną bluzkę ze Studio i kaszmirowy sweterek z Woman Zdziwilam się jak zobaczylam lososiową bluzkę, rozmiar M po 59 zl, już się ucieszylam że będę mogla się pochwalić jej posiadaniem ale niestety miala jakieś male plamki i wolalam nie ryzykować jej zakupem by potem mi nie chcieli jej zwrócić.
czarne bufkowe i to w dużych ilościach wisiały w browarze, rozmiary wszystkie oprócz xs
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 07:50   #2211
sylwiorek
Raczkowanie
 
Avatar sylwiorek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 38
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
czarne bufkowe i to w dużych ilościach wisiały w browarze, rozmiary wszystkie oprócz xs
Wczoraj w Promenadzie widziłam czarne marynarki ze złotymi guzikami w rozmiarze xs
sylwiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 08:21   #2212
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez sylwiorek Pokaż wiadomość
Wczoraj w Promenadzie widziłam czarne marynarki ze złotymi guzikami w rozmiarze xs
Fajnie, tylko po pierwsze Gabi pisała o Poznaniu, a po drugie o zupełnie innym modelu z innego działu (czarnej z bufkami z Woman a nie jednej z tych długich i cienkich z Basic)
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego




Edytowane przez mademoiselle jeanne
Czas edycji: 2010-07-27 o 09:34
mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 11:14   #2213
nombre
Zadomowienie
 
Avatar nombre
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 074
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez vanity__ Pokaż wiadomość
Bylam w poszukiwaniu bufkowej czarnej marynarki ale niestety nigdzie nie udalo mi się jej dorwać zamiast jej kupilam inną czarną, z Woman zapinaną na trzy guziki, może wiecie o co mi chodzi , jedwabną bluzkę ze Studio i kaszmirowy sweterek z Woman Zdziwilam się jak zobaczylam lososiową bluzkę, rozmiar M po 59 zl, już się ucieszylam że będę mogla się pochwalić jej posiadaniem ale niestety miala jakieś male plamki i wolalam nie ryzykować jej zakupem by potem mi nie chcieli jej zwrócić.
a jaka bluzke ze studio kupilas?
nombre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 13:07   #2214
Agnes18
Zakorzenienie
 
Avatar Agnes18
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 969
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

A ja właśnie wróciłam z urlopu i tam mi się przypomniało o granatowej spódniczce z gumkami, wiecie którą mam na myśli (te, co były jeszcze szare i białe, cena 99, po przecenie ostatnio widziałam za 69) Może gdzieś się uchowała L-ka lub M-ka?
Agnes18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 13:10   #2215
Natix
Zadomowienie
 
Avatar Natix
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 208
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Poznanianki, zarówno w Browarze, jak i w Plazie są śmietankowe marynarki w rozm. M Niestety, na mnie dużo za duże
Natix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 13:16   #2216
vanity__
Raczkowanie
 
Avatar vanity__
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 288
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez nombre Pokaż wiadomość
a jaka bluzke ze studio kupilas?

Edytowane przez vanity__
Czas edycji: 2010-07-27 o 13:17
vanity__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 13:24   #2217
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez vanity__ Pokaż wiadomość
Właśnie jej bezskutecznie szukałam od pewnego czasu.. Gdzie udało Ci się ją dostać? I czy zostały jeszcze jakieś oprócz Twojej?

BTW czy widziałyście gdzieś w Warszawie ceglaste marynarki z bufkami z Woman najchętniej w rozmiarze M?
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego




Edytowane przez mademoiselle jeanne
Czas edycji: 2010-07-27 o 13:26
mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 13:32   #2218
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Właśnie jej bezskutecznie szukałam od pewnego czasu.. Gdzie udało Ci się ją dostać? I czy zostały jeszcze jakieś oprócz Twojej?

BTW czy widziałyście gdzieś w Warszawie ceglaste marynarki z bufkami z Woman najchętniej w rozmiarze M?
Asiu, wprawdzie to Poznań, ale na bank są w browarze i na pewno wisiała M!! więc jakby co to może jakaś poznanianka pomoże??

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Cytat:
Napisane przez vanity__ Pokaż wiadomość
BOSKA !!!!!!!!!! ja też chcę taką!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 13:43   #2219
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
Asiu, wprawdzie to Poznań, ale na bank są w browarze i na pewno wisiała M!! więc jakby co to może jakaś poznanianka pomoże??
Dziękuję Gabi za informacje
Tak mi właśnie chodzi po głowie, że może by mi się tak owa na jesień przydała
W prawdzie wolałabym ją jeszcze przed zakupem przymierzyć tylko ciekawe, czy w Warszawie gdzieś się one jeszcze w ogóle uchowały
Jeśli nie, wówczas będę się ładnie uśmiechać do jakiejś poznanianki
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 13:48   #2220
maen
Zadomowienie
 
Avatar maen
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 080
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez cherry_killer Pokaż wiadomość
Ma ktoś zdjęcia tych legginsów?
I ponawiam swoje pytanie o dostępność tej torby
oo moja torba kupiłam tydzień temu w katowicach, była jeszcze jedna bez dłuższego paska i z uszkodzonym zamkiem

Cytat:
Napisane przez cherry_killer Pokaż wiadomość
Ale A4 zmieści się w niej?
raczej nie, tzn teoretycznie pozwijane mogłoby się zmieścić heh, ale raczej nie przeciśnie się przez zamek. nie jest to zbyt duża torba, raczej torebka
maen jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:19.