Faceci spod różnych znaków zodiaku. - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-07, 07:47   #331
Jaatkaa85
Zadomowienie
 
Avatar Jaatkaa85
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Prosto z serca;)
Wiadomości: 1 614
Dot.: Faceci spod różnych znaków zoodiaku.

To prawda i uważam, że taki układ jest idealny.
Nie umiem wytzrymać bez posiadania władzy, decydowania. Taka harpia i cholera zolzowata trochę ze mnie. Starałam się z tym walczyc, ale nie dało rady.
W wielu kwestiach pałeczka władzy jest mi oddawana przez niego i to mi się bardzo podoba - nie ma ciągłęgo "przeciągania liny", bo jasne jest, kto jest szefem.

Poza tym, Rybki są tak łagodne, że czuję czasem, że łagodnieję przy TŻ -cie, choć moje pokłady agresji wydają się byś czasem niepoliczalne.

To jest facet-bluszcz, a ja takich bardzo lubię - trochę memłoków, słabych, choć nie oznacza to, że nie mam w nim żadnego oparcia, oparciem jest ogromnym. Obydwoje - Skorpion i Ryby - mamy skłonność do humorków i depresji, wtedy nawzajem się z tego wyciągamy.


I fatk - mój facet Rybki to dusza towarzystwa, ale w srodku jest zagubionym dzieckiem, które trzeba trzymać za rączkę.
W sytuacjach ekstremalnych, potrafi z niebywałą łatwością sobie poradzić. Wtedy jakby zrzucal skórę i z łagodnego, cierpliwego faceta - mamłygi zamienia się w herosa o niespotykanej sile psychicznej. Może tę energie tzryma właśnie na takie sytuacje?

Edytowane przez Jaatkaa85
Czas edycji: 2009-08-07 o 07:51 Powód: dopisek
Jaatkaa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 16:28   #332
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Faceci spod różnych znaków zoodiaku.

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Dobra, jak to takie proste, to ktora zgadnie spod jakiego znaku ja jestem, skoro wszystko takie szablonowe itd. ?
Ryby, absolutnie i kategorycznie


W drugiej kolejności Bliźnięta
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 02:12   #333
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Faceci spod różnych znaków zoodiaku.

z szerokim usmiechem odswiezam watek...

Nie wiem, czy zmienily sie znaki przy Waszych bokach...
Ja powadze misje rozpoznawcza na strzelcu
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 10:26   #334
Blonde_Stranger
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: Faceci spod różnych znaków zoodiaku.

Jestem wagą,aktualnie jestem w związku z drugą wagą,z wagą miałam też świetny romans i poznałam jeszcze parę męskich wag i mogę bez wątpienia stwierdzić że:

-są to najwięksi gentlemani
- z ogromnym szacunkiem traktują kobiety
- lubią je rozpieszczać
- flirciarze,ale nigdy umyślnie nie zraniliby swojej drugiej połowy
- potrafią rozmawiać z kobietą i rozumieć ją
- mają dobre serca
- nie są zaborczy
- są dobrymi kochankami


bardzo lubię
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544787

pozbędę się Noa Cacharel 95 ml!
Blonde_Stranger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 16:21   #335
qathe
Wtajemniczenie
 
Avatar qathe
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: o już byś chciała wiedzieć :)
Wiadomości: 2 166
Dot.: Faceci spod różnych znaków zoodiaku.

witam witam

z fcetow ktorych pamietam moge napisac o :

STRZELEC: bylam z tym osobnikiem ponad dwa lata(ja skorpion)na poczatku byla bajka,namietnosc i ogien taki ze az iskry lecialy i mi sie to bardzo spodobalo.Ale ciezko go bylo na sex namowic o matko poza tym lekkoduch,ciagle usmiechniety,choleryk,ner wus,towarzyski,gadula,cho c niesmialy i to na poczatku do mnei nalezaly peirwsze kroki.Opiekunczy,czuly.Ni e wytrzymalismy ze soba przez moja zabrczosc...

WAGA: wesolek,z duzym poczuciem humoru,wrazliwiec,namietn y

PANNA:tego pana mozna latwo pod pantofel wcisnac,poza tym to klamczuch

LEW: bezkompromisowy,humorzast y,oczekuje ciagle kompelemntow,bardzo madry,wygadany,posiada duzy temperament.Ogolnie to miedzy panem lwem a mna sie cos zaczyna i mam nadzieje ze wyjdzie
__________________
Jestesmy mlodzi,piekni,a kiedys bogaci



qathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 17:55   #336
Caramelli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Upper Silesia
Wiadomości: 464
Dot.: Faceci spod różnych znaków zoodiaku.

Witam,

w czwartek zakonczylam zwiazek z Panem Panna, i cóż mogę powiedziec:

-straszliwy bałaganiarz
-maminsynek
-tchórz-nie potrafił powiedziec nic wprost tylko smsami
-zakompleksiony

ale wiadomo, ze nie wszyscy faceci z tego znaku sa tacy, to kwestia indywidualna, moze mi sie trafil taki "egzemplarz"
__________________
Mam twardą dupę i serce z kamienia.

KEEP GOING, DON'T STOP.


Caramelli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 21:22   #337
cyvetta
Raczkowanie
 
Avatar cyvetta
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Sanok/Rzeszów/NL
Wiadomości: 80
Dot.: Faceci spod różnych znaków zoodiaku.

Cytat:
Napisane przez Caramelli Pokaż wiadomość
Witam,

w czwartek zakonczylam zwiazek z Panem Panna, i cóż mogę powiedziec:

-straszliwy bałaganiarz
-maminsynek
-tchórz-nie potrafił powiedziec nic wprost tylko smsami
-zakompleksiony

ale wiadomo, ze nie wszyscy faceci z tego znaku sa tacy, to kwestia indywidualna, moze mi sie trafil taki "egzemplarz"
ja bym dodała jeszcze nadwrażliwca Dwa związki z pannami mam za sobą:/ never again

Wodniki - mhm swoje dobro ponad dobro zwiazku, nie patrza na potrzeby drugiej osoby

Ryby-(tez mój znak) można spodziewać sie wszystkiego, robią jazdy, zmieniaja zdanie co chwile itp. ale moja Rybka jest cudowna(oczywiście Pan Ryba )-może dlatego , że jesteśmy bardzo podobni
cyvetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-15, 10:11   #338
patris18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Krasnystaw/lublin
Wiadomości: 170
GG do patris18
Dot.: Faceci spod różnych znaków zoodiaku.

Ja niedawno zakończyłam związek z panem WODNIKIEM i moim zdaniem to najcięższy do zrozumienia znak ,nie wiadomo czego chce, strasznie nie zdecydowany, nie umie mówić wprost, kręci, zrywa i wraca i tak non stop, egoista, nie wrażliwy , raczej luzak taki ,zdystansowany do świata, chamski też potrafił być , z uczuciami się nie liczył i potrafił być bezczelny nie polecam... znam wiele osób szczególnie męzczyzn i sądzę ,że wodniki to ciężkie charaktery
__________________
... Cokolwiek zamierzasz zrobić, o czymkolwiek marzysz, zacznij działać. Śmiałość zawiera w sobie geniusz, siłę i magię...
patris18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 09:40   #339
wampir
Zakorzenienie
 
Avatar wampir
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: gdzie diabeł zamiata ogonem
Wiadomości: 18 638
Dot.: Faceci spod różnych znaków zoodiaku.

Obecnie jestem związana z Rakiem. Moja mam jest również spod tego znaku i oboje są do siebie dość podobni

Raki przede wszystkim bardzo cenią sobie swoją przestrzeń i wymagają od reszty otoczenia szacunku dla swojej osoby (czyli nie pozwalają na choćby podniesienie na nich głosu).

Tworzą skorupę egoizmy, która chroni ich przed resztą otoczenia. Otwierają się tylko na wybrane osoby. Są energiczne, wpadają na szalone pomysły, czasami są niezdecydowane.

Poza tym mój A. jest bardzo czuły, kochający i mający bardzo wysokie mniemanie o sobie.

Ja jestem Koziorożcem, a więc żyję we własnym świecie, bardzo przywiązuję się do niektórych ludzi, jestem ufna, czasami naiwna. Jestem też skryta, ale mimo to uwielbiam gadać. Często wpadam na genialne pomysły, które wbrew pozorom są przemyślane :P

Mimo konfliktów, świetnie się z nim dogaduję Lepiej niż z resztą znaków zodiaku. Nie cierpię Wodników :/
__________________
Nie podoba mi się świat,
gdzie "właściwe" zdarza się tak rzadko,
że uważamy je za "uprzejmość".

-J.C

31
/365
wampir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 14:58   #340
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: Faceci spod różnych znaków zoodiaku.

No to teraz ja

Mój TŻ to Koziorożec, życie z takim wcale nie jest łatwe. Strasznie obrażalski, pamiętliwy, spokojny, trochę flegmatyczny. Domator, kawał zazdrośnika, ale udaje że nie. Ma straszne humory, jak on jest zły, to będzie tę złośc wyładowywał, bo cały świat też ma byc zły. Analityk, wszystko drobiazgowo planuje, trochę ponurak, małomówny, bardzo poukładany. Nieco nieudolny, wszystkie poważniejsze rzeczy trzeba za niego załatwiac. Do przesady obowiązkowy, barrrdzo pracowity, przykladowo- jak pracuje, to w tygodniu piwka się nie napije. Szczery, jak mówi, że kocha, to kocha na 100%. I wierny. Wierny jak psinka I straszny pieszczoch. Często obraża się za jakieś pierdoły i mówi przykre rzeczy, ale absolutnie nie należy brac ich do siebie, gdyż Koziorożec jest typowym cholerykiem i nie panuje nad tym, co mówi w złości. Wystarczy przeczekac "obrazę majestatu", dac mu 10minut ciszy na dąsy, po czym mocno przytulic i zapytac "już?". Najczęściej tak

Ja jestem typowa wiracha (Rak), wszędzie bym poszła, wszystko bym zrobiła, imprezy, dyskoteki, znajomi, kupa przyjaciół, generalnie latanie więc potrzebuję kogoś statecznego, żeby mnie uspokajał i sprowadzał na ziemię. Mimo, że związek Koziorożec+Rak absolutnie nie należy do najłatwiejszych, dogadujemy się na zasadzie uzupełniania się i przeciwieństw
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 15:10   #341
wampir
Zakorzenienie
 
Avatar wampir
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: gdzie diabeł zamiata ogonem
Wiadomości: 18 638
Dot.: Faceci spod różnych znaków zoodiaku.

Cytat:
Napisane przez Madz!uHa Pokaż wiadomość
No to teraz ja

Mój TŻ to Koziorożec, życie z takim wcale nie jest łatwe. Strasznie obrażalski, pamiętliwy, spokojny, trochę flegmatyczny. Domator, kawał zazdrośnika, ale udaje że nie. Ma straszne humory, jak on jest zły, to będzie tę złośc wyładowywał, bo cały świat też ma byc zły. Analityk, wszystko drobiazgowo planuje, trochę ponurak, małomówny, bardzo poukładany. Nieco nieudolny, wszystkie poważniejsze rzeczy trzeba za niego załatwiac. Do przesady obowiązkowy, barrrdzo pracowity, przykladowo- jak pracuje, to w tygodniu piwka się nie napije. Szczery, jak mówi, że kocha, to kocha na 100%. I wierny. Wierny jak psinka I straszny pieszczoch. Często obraża się za jakieś pierdoły i mówi przykre rzeczy, ale absolutnie nie należy brac ich do siebie, gdyż Koziorożec jest typowym cholerykiem i nie panuje nad tym, co mówi w złości. Wystarczy przeczekac "obrazę majestatu", dac mu 10minut ciszy na dąsy, po czym mocno przytulic i zapytac "już?". Najczęściej tak

Ja jestem typowa wiracha (Rak), wszędzie bym poszła, wszystko bym zrobiła, imprezy, dyskoteki, znajomi, kupa przyjaciół, generalnie latanie więc potrzebuję kogoś statecznego, żeby mnie uspokajał i sprowadzał na ziemię. Mimo, że związek Koziorożec+Rak absolutnie nie należy do najłatwiejszych, dogadujemy się na zasadzie uzupełniania się i przeciwieństw
No proszę, odwrotna sytuacja do mojej
W 100% się zgadzam, związek nie należy do łatwych, ale warto
__________________
Nie podoba mi się świat,
gdzie "właściwe" zdarza się tak rzadko,
że uważamy je za "uprzejmość".

-J.C

31
/365
wampir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-19, 18:32   #342
kasiagora23
Zadomowienie
 
Avatar kasiagora23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 142
Dot.: Faceci spod różnych znaków zoodiaku.

Co sądzicie o tym opisie mężczyzny koziorożca ? Tym samym mam nadzieję że odświeżę wątek.



Mężczyzna Koziorożec- dojrzały, ekscentryczny, schematyczny, bardzo zasadniczy, rzadko zmienia zdanie, punktualny, zapobiegliwy. Jego działania są przemyślane, nigdy nie robi nic pochopnie. Potrafi zadbać o swoją przyszłość, prostolinijny, honorowy, małomówny, realnie podchodzi do wszystkiego co go otacza. Kończy to czego się podjął, dokładny. Zdolny do krytyki, zdecydowanie gorzej z jej przyjmowaniem. Nie lubi rozrzutności, potrafi przygadać. Bardzo pracowity, obowiązkowy, można mu powierzyć tajemnicę. Ma swoje przyzwyczajenia i nawyki z którymi nie ma sensu walczyć, dużo łatwiej i prościej zaakceptować- tym samym uczyć koziorożca że istnieje coś takiego jak akceptacja. Bardzo często interesuje się górami lub innymi sportami które są powiązane z wysiłkiem fizycznym. Urlop spędza raczej aktywnie, nie daje sobą manipulować, jeśli się do czegoś zobowiąże na pewno to wykona, dobry gust, konserwatywny, mało tolerancyjny, mało spontaniczny, profesjonalista, samowystarczalny. Nie pozwoli na to by ktoś go utrzymywał a już nie daj Boże kobieta/żona. Już prędzej kobiecie zabroni pracować by móc pokazać że potrafi również o nią zadbać. Nie lubi nowości i nieprzewidzianych sytuacji, planuje swoje działania. Ma niewiele pasji ale jak już coś go interesuje to poświęca się temu w całości. Jego znajomi przypominają raczej elitarną grupę do której rzadko wpuszcza kogoś nowego, otacza się osobami równie dojrzałymi jak on. Nie lubi mówić o sobie, musi kogoś bardzo dobrze poznać by mu zaufać. Choć i tak wiele zostawia tylko dla siebie. Jeśli coś go boli/dręczy nie okazuje tego tylko dusi w sobie. Z jego ust rzadko pada „nie wiem” ponieważ ma już wyrobione zdanie na temat różnych rzeczy. Do bezinteresownych raczej nie należy, wcześniej analizuje korzyści jakie może osiągnąć- chyba że w stosunku do ukochanej osoby. Rzadko chodzi do lekarza, jeśli jest obłożnie chory nie pozwala się odwiedzać, nie lubi prosić o pomoc. Można z nim porozmawiać na poważne tematy. Rzadko zmienia zawód. Jeśli nie ma pracy to może go wpędzić w głęboka depresję. Nie szuka zaczepki, raczej stara się je ignorować ale bardzo sprowokowany potrafi się obronić a już zwłaszcza kobietę.

Raczej kupuje rzeczy z wyższej półki choćby miał na to długo oszczędzać. Lubi „męskie gadżety”. Miejsce w którym mieszka jest raczej uporządkowane i pozbawione zbędnych rzeczy. Spotkanie mężczyzny koziorożca z niewyprasowana koszulą czy w poplamionych spodniach raczej graniczy z cudem, a nie daj Bóg jak kobieta z którą się umówi na randkę przyjdzie z niedomalowanymi paznokciami czy w bluzce niepasującej do spódnicy- to od razu ją o tym poinformuje. Długo szuka partnerki odpowiedniej dla siebie, do związków podchodzi bardzo poważnie. Wierność stawia na pierwszym miejscu. Zrób z niego rogacza a zobaczysz do czego jest zdolny. W seksie raczej dominuje- pokazuje swoja pozycje, podobnie jak w związku. Z wiekiem cechy typowe koziorożcom nasilają się u niego. Jako starszy człowiek może być na prawdę uciążliwy.
Mężczyznę spod znaku koziorożca dość łatwo rozpoznać gorzej jest jak przejmuje po części cechy strzelca lub wodnika.
__________________
...z "głupcem" nad przepaścią nie tańcz, z "eremitą" o mądrości nie walcz...
kasiagora23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 18:54   #343
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Faceci spod różnych znaków zoodiaku.

Cytat:
Napisane przez kasiagora23 Pokaż wiadomość
Co sądzicie o tym opisie mężczyzny koziorożca ? Tym samym mam nadzieję że odświeżę wątek.



Mężczyzna Koziorożec- dojrzały, ekscentryczny, schematyczny, bardzo zasadniczy, rzadko zmienia zdanie, punktualny, zapobiegliwy. Jego działania są przemyślane, nigdy nie robi nic pochopnie. Potrafi zadbać o swoją przyszłość, prostolinijny, honorowy, małomówny, realnie podchodzi do wszystkiego co go otacza. Kończy to czego się podjął, dokładny. Zdolny do krytyki, zdecydowanie gorzej z jej przyjmowaniem. Nie lubi rozrzutności, potrafi przygadać. Bardzo pracowity, obowiązkowy, można mu powierzyć tajemnicę. Ma swoje przyzwyczajenia i nawyki z którymi nie ma sensu walczyć, dużo łatwiej i prościej zaakceptować- tym samym uczyć koziorożca że istnieje coś takiego jak akceptacja. Bardzo często interesuje się górami lub innymi sportami które są powiązane z wysiłkiem fizycznym. Urlop spędza raczej aktywnie, nie daje sobą manipulować, jeśli się do czegoś zobowiąże na pewno to wykona, dobry gust, konserwatywny, mało tolerancyjny, mało spontaniczny, profesjonalista, samowystarczalny. Nie pozwoli na to by ktoś go utrzymywał a już nie daj Boże kobieta/żona. Już prędzej kobiecie zabroni pracować by móc pokazać że potrafi również o nią zadbać. Nie lubi nowości i nieprzewidzianych sytuacji, planuje swoje działania. Ma niewiele pasji ale jak już coś go interesuje to poświęca się temu w całości. Jego znajomi przypominają raczej elitarną grupę do której rzadko wpuszcza kogoś nowego, otacza się osobami równie dojrzałymi jak on. Nie lubi mówić o sobie, musi kogoś bardzo dobrze poznać by mu zaufać. Choć i tak wiele zostawia tylko dla siebie. Jeśli coś go boli/dręczy nie okazuje tego tylko dusi w sobie. Z jego ust rzadko pada „nie wiem” ponieważ ma już wyrobione zdanie na temat różnych rzeczy. Do bezinteresownych raczej nie należy, wcześniej analizuje korzyści jakie może osiągnąć- chyba że w stosunku do ukochanej osoby. Rzadko chodzi do lekarza, jeśli jest obłożnie chory nie pozwala się odwiedzać, nie lubi prosić o pomoc. Można z nim porozmawiać na poważne tematy. Rzadko zmienia zawód. Jeśli nie ma pracy to może go wpędzić w głęboka depresję. Nie szuka zaczepki, raczej stara się je ignorować ale bardzo sprowokowany potrafi się obronić a już zwłaszcza kobietę.

Raczej kupuje rzeczy z wyższej półki choćby miał na to długo oszczędzać. Lubi „męskie gadżety”. Miejsce w którym mieszka jest raczej uporządkowane i pozbawione zbędnych rzeczy. Spotkanie mężczyzny koziorożca z niewyprasowana koszulą czy w poplamionych spodniach raczej graniczy z cudem, a nie daj Bóg jak kobieta z którą się umówi na randkę przyjdzie z niedomalowanymi paznokciami czy w bluzce niepasującej do spódnicy- to od razu ją o tym poinformuje. Długo szuka partnerki odpowiedniej dla siebie, do związków podchodzi bardzo poważnie. Wierność stawia na pierwszym miejscu. Zrób z niego rogacza a zobaczysz do czego jest zdolny. W seksie raczej dominuje- pokazuje swoja pozycje, podobnie jak w związku. Z wiekiem cechy typowe koziorożcom nasilają się u niego. Jako starszy człowiek może być na prawdę uciążliwy.
Mężczyznę spod znaku koziorożca dość łatwo rozpoznać gorzej jest jak przejmuje po części cechy strzelca lub wodnika.
A co tu sadzisz, funta klakow niewarty jak cala reszta tego szufladkowania ludzi na podstawie dat urodzenia
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 19:06   #344
kenio26
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 892
Dot.: Faceci spod różnych znaków zoodiaku.

Dziwny watek,większość co pisze wg mnie zupełnie się nie zgadza.
__________________
Jestem kobietą,a w nicku nie jest podany mój wiek()

Odwyk kosmetyczny od jutra
kenio26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 08:29   #345
Le Tigre
Raczkowanie
 
Avatar Le Tigre
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Tu i teraz
Wiadomości: 364
Dot.: Faceci spod różnych znaków zoodiaku.

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
A co tu sadzisz, funta klakow niewarty jak cala reszta tego szufladkowania ludzi na podstawie dat urodzenia
Ale... Ale jak to?! Jak to funta nie warty? A horoskopy?! Tylko nie pisz, że horoskopy też ;( Bo gdzie mam teraz szukać wskazówek co myśleć o innych i jak żyć? Bo chyba nie myśląc samodzielnie i samemu wyciągając wnioski, co?

Buuu, mój cały światopogląd właśnie runął w gruzach. Drugi raz w życiu! (Pierwszy to oczywiście mistyfikacja świąteczna nazywana czasem świętym Mikołajem.)
__________________
When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then I realize God doesn’t work that way, so I stole one and prayed for forgiveness. - Emo Philips
Le Tigre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 08:51   #346
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Faceci spod różnych znaków zoodiaku.

Madz!uHa Twoj opis faceta koziorożca idealnie zgadza się z moim! Dosłownie w każdym pojedynczym zdaniu!

Ja jestem skorpionem, on koziorożcem. Nieźle się uzupełniamy, ale drażni mnie jego poukładanie, brak spontaniczności, planowanie wszystkiego. Ja jestem inna, ale w sumie on mnie uspokaja, ja go znowu poganiam i tak sobie żyjemy, wpływając na siebie nawzajem.

W horoskopy nie wierzę, ale w to, że ludzie urodzeni w danym czasie posiadają pewne zbliżone cechy już tak. Nie wszyscy i nie każde, ale wśród ludzi mnie otaczających sprawdza się to jak najbardziej.
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 14:58   #347
A taka jedna
Zakorzenienie
 
Avatar A taka jedna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 433
Dot.: Faceci spod różnych znaków zoodiaku.

Cytat:
Napisane przez kasiagora23 Pokaż wiadomość
Co sądzicie o tym opisie mężczyzny koziorożca ? Tym samym mam nadzieję że odświeżę wątek.



Mężczyzna Koziorożec- dojrzały, ekscentryczny, schematyczny, bardzo zasadniczy, rzadko zmienia zdanie, punktualny, zapobiegliwy. Jego działania są przemyślane, nigdy nie robi nic pochopnie. Potrafi zadbać o swoją przyszłość, prostolinijny, honorowy, małomówny, realnie podchodzi do wszystkiego co go otacza. Kończy to czego się podjął, dokładny. Zdolny do krytyki, zdecydowanie gorzej z jej przyjmowaniem. Nie lubi rozrzutności, potrafi przygadać. Bardzo pracowity, obowiązkowy, można mu powierzyć tajemnicę. Ma swoje przyzwyczajenia i nawyki z którymi nie ma sensu walczyć, dużo łatwiej i prościej zaakceptować- tym samym uczyć koziorożca że istnieje coś takiego jak akceptacja. Bardzo często interesuje się górami lub innymi sportami które są powiązane z wysiłkiem fizycznym. Urlop spędza raczej aktywnie, nie daje sobą manipulować, jeśli się do czegoś zobowiąże na pewno to wykona, dobry gust, konserwatywny, mało tolerancyjny, mało spontaniczny, profesjonalista, samowystarczalny. Nie pozwoli na to by ktoś go utrzymywał a już nie daj Boże kobieta/żona. Już prędzej kobiecie zabroni pracować by móc pokazać że potrafi również o nią zadbać. Nie lubi nowości i nieprzewidzianych sytuacji, planuje swoje działania. Ma niewiele pasji ale jak już coś go interesuje to poświęca się temu w całości. Jego znajomi przypominają raczej elitarną grupę do której rzadko wpuszcza kogoś nowego, otacza się osobami równie dojrzałymi jak on. Nie lubi mówić o sobie, musi kogoś bardzo dobrze poznać by mu zaufać. Choć i tak wiele zostawia tylko dla siebie. Jeśli coś go boli/dręczy nie okazuje tego tylko dusi w sobie. Z jego ust rzadko pada „nie wiem” ponieważ ma już wyrobione zdanie na temat różnych rzeczy. Do bezinteresownych raczej nie należy, wcześniej analizuje korzyści jakie może osiągnąć- chyba że w stosunku do ukochanej osoby. Rzadko chodzi do lekarza, jeśli jest obłożnie chory nie pozwala się odwiedzać, nie lubi prosić o pomoc. Można z nim porozmawiać na poważne tematy. Rzadko zmienia zawód. Jeśli nie ma pracy to może go wpędzić w głęboka depresję. Nie szuka zaczepki, raczej stara się je ignorować ale bardzo sprowokowany potrafi się obronić a już zwłaszcza kobietę.

Raczej kupuje rzeczy z wyższej półki choćby miał na to długo oszczędzać. Lubi „męskie gadżety”. Miejsce w którym mieszka jest raczej uporządkowane i pozbawione zbędnych rzeczy. Spotkanie mężczyzny koziorożca z niewyprasowana koszulą czy w poplamionych spodniach raczej graniczy z cudem, a nie daj Bóg jak kobieta z którą się umówi na randkę przyjdzie z niedomalowanymi paznokciami czy w bluzce niepasującej do spódnicy- to od razu ją o tym poinformuje. Długo szuka partnerki odpowiedniej dla siebie, do związków podchodzi bardzo poważnie. Wierność stawia na pierwszym miejscu. Zrób z niego rogacza a zobaczysz do czego jest zdolny. W seksie raczej dominuje- pokazuje swoja pozycje, podobnie jak w związku. Z wiekiem cechy typowe koziorożcom nasilają się u niego. Jako starszy człowiek może być na prawdę uciążliwy.
Mężczyznę spod znaku koziorożca dość łatwo rozpoznać gorzej jest jak przejmuje po części cechy strzelca lub wodnika.

I ja i mój TŻ jesteśmy koziorożcami i muszę powiedzieć,że częściowo się zgadza,choć w niektórych sprawach mój misiek jest zupełnie inny
Mój jest rozrzutny (ja też),spontaniczny,tolerac yjny,lubi nowości,ma mnóstwo znajomych (mało prawdziwych przyjaciół) i bezinteresowny
__________________
Jeśli kopiuję, to tylko w punktach ksero,
Gdy ktoś powiela kogoś,
Uważam go za zero,
Mówię prawdę szczerą,
Bo nie lubię, gdy ktoś kłamie,
Służę pomocą, nie na każde zawołanie,
Mam własne zdanie i szereg racji,
Niezmienna niezależnie od miejsca, czasu i akcji


Reggae


BLESS!
A taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 20:18   #348
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Faceci spod różnych znaków zoodiaku.

Cytat:
Napisane przez Le Tigre Pokaż wiadomość
Ale... Ale jak to?! Jak to funta nie warty? A horoskopy?! Tylko nie pisz, że horoskopy też ;( Bo gdzie mam teraz szukać wskazówek co myśleć o innych i jak żyć? Bo chyba nie myśląc samodzielnie i samemu wyciągając wnioski, co?

Buuu, mój cały światopogląd właśnie runął w gruzach. Drugi raz w życiu! (Pierwszy to oczywiście mistyfikacja świąteczna nazywana czasem świętym Mikołajem.)
Jak to gdzie? Na wizazu znajdziesz odpowiedz na kazda bolaczke

Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Pokaż wiadomość
Madz!uHa Twoj opis faceta koziorożca idealnie zgadza się z moim! Dosłownie w każdym pojedynczym zdaniu!

Ja jestem skorpionem, on koziorożcem. Nieźle się uzupełniamy, ale drażni mnie jego poukładanie, brak spontaniczności, planowanie wszystkiego. Ja jestem inna, ale w sumie on mnie uspokaja, ja go znowu poganiam i tak sobie żyjemy, wpływając na siebie nawzajem.
Rozumiesz znaczenie slowa ekcentryczny? Jest zuplenie przeciwstawne do schematycznosci - a w opisie wyzej jedno z drugim gosci Pozniej Ty tylko zwrocisz uwage na to co pasuje i pominiesz to co sila rzeczy pasowac nie moze i sie kreci na zasadzie "pasuje, w sumie to w tych horoskopach cos jest"
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 20:55   #349
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Faceci spod różnych znaków zoodiaku.

Cytat:
Napisane przez Le Tigre Pokaż wiadomość
Ale... Ale jak to?! Jak to funta nie warty? A horoskopy?! Tylko nie pisz, że horoskopy też ;( Bo gdzie mam teraz szukać wskazówek co myśleć o innych i jak żyć? Bo chyba nie myśląc samodzielnie i samemu wyciągając wnioski, co?

Buuu, mój cały światopogląd właśnie runął w gruzach. Drugi raz w życiu! (Pierwszy to oczywiście mistyfikacja świąteczna nazywana czasem świętym Mikołajem.)
A Ty to chyba długi urlop miałeś...
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-21, 11:21   #350
Le Tigre
Raczkowanie
 
Avatar Le Tigre
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Tu i teraz
Wiadomości: 364
Dot.: Faceci spod różnych znaków zoodiaku.

Cytat:
Napisane przez cbc6429be45513368b51b71e3 40d921ce6d338a3 Pokaż wiadomość
A Ty to chyba długi urlop miałeś...
A tam zaraz urlop. Ostatnio grzeczny byłem (nawet tabletek nie wypluwałem!) i ordynator postanowił, że na święta przestaną mnie faszerować prochami i nawet kaftan zdejmą!

(Soundtrack na ten dzień - "On Parole" Motorhead )

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Jak to gdzie? Na wizazu znajdziesz odpowiedz na kazda bolaczke
Chyba bardziej boję się remedium niż bolączek...
__________________
When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then I realize God doesn’t work that way, so I stole one and prayed for forgiveness. - Emo Philips
Le Tigre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 18:09   #351
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Faceci spod różnych znaków zoodiaku.

Cytat:
Napisane przez Le Tigre Pokaż wiadomość
A tam zaraz urlop. Ostatnio grzeczny byłem (nawet tabletek nie wypluwałem!) i ordynator postanowił, że na święta przestaną mnie faszerować prochami i nawet kaftan zdejmą!
Aaa to rączki w końcu wolne i po klawiaturze przebierasz...
...tylko nie szalej chłopie, nie szalej!
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 18:33   #352
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Faceci spod różnych znaków zoodiaku.

No coś jest na rzeczy. Jak teraz patrzę to spotykałam się z samymi Koziorożcami jedno z czym się nie zgadzam - nie są wierni, moi przynajmniej nie byli Uwielbiają dominować i rządzić w związku- związek partnerski- nigdy w życiu

Najbardziej denerwuję Byka w nich te podchody- nigdy nie wiadomo o co im chodzi. Strasznie pamiętliwy, upierdliwy.

A podobno Byk+Koziorożec to zestaw idealny - guzik prawda
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-24, 22:51   #353
Diafanta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3
Dot.: Faceci spod różnych znaków zoodiaku.

Jestem Rakiem a mój mężczyzna , to Strzelec. Niby woda i ogień, ale ja polecam ten układ. Łącza nas wspólne zainteresowania, poczucie humoru, ale też łózko, tylne siedzenie samochodu, łąka nad rzeką... W każdym razie Strzelec jest entuzjastycznie nastawiony na propozycje
Jesteśmy razem od wielu lat, ale chyba dzięki różnicom charakteru związek nie jest nudny. On mi się ciągle wymyka, do swoich spraw, ale zawsze wraca z uśmiechem i pełnym portfelem
Diafanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-24, 23:04   #354
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Faceci spod różnych znaków zoodiaku.

Umawiałam się z Rakiem, a teraz jestem z Rybami, zupełnie nie widzę w nich cech tych znaków

Ale w sobie bliźnięta widzę bardzo wyraźnie, tylko że podobno charakter mam jak moja ciotka (Lew) plus dochodzą cechy jedynaczki.

Poczytałam trochę o związku bliźniąt z rybami i NIC się nie zgadza ani ja nie pragnę wolności, ani on nie jest romantykiem. On nie jest zaborczy, ja nie dążę do kłótni z nim.

Cytat:
Zarówno dla Kobiety-Bliźnięta, jak i dla Mężczyzny-Ryby lepiej będzie, jeśli zamiast próbować utrzymać związek uczuciowy, skupią się na przyjaźni. Nawet jeśli będą się bardzo starali, wspólne życie będzie dla nich większym źródłem stresu i nieporozumień aniżeli da im szczęścia, a to dlatego, że są od siebie tak bardzo różni pod względem charakterów, iż niepodobna, by udało im się trwale porozumieć.
Cytat:
Nikomu nie daje to satysfakcji ani szczęścia, lecz tylko stres oraz nerwowe sytuacje, zatem lepiej dla obojga, by rozstali się jak najprędzej.
No cóż, dobrze, ze moje ryby ryb nie przypominają!
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-25, 04:24   #355
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Faceci spod różnych znaków zoodiaku.

U mnie o tyle jest zabawnie, ze wedlug zodiakalnego horoskopu jestesmy z mezem idealnie dobrani, ale za to wedlug chinskiego (maz jest chinskiego pochodzenia) jestesmy najgorzej dobrana para pod sloncem
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-25, 04:43   #356
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Faceci spod różnych znaków zoodiaku.

My mamy taki sam znak zodiaku - lew, ale mimo wszystko uważam, że jesteśmy dobrze dobrani, ponieważ ja mam cechy typowego lwa, natomiast mąż jest jego łagodną odmianą, więc na szczęście nie ma między nami rywalizacji
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-25, 11:41   #357
4e89258bace7037c96b059285119fe847ddc4e93
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 634
Dot.: Faceci spod różnych znaków zoodiaku.

Spędzałam sporo czasu z osobą zafiksowaną na znakach zodiaku i troszkę tym przesiąkłam
Ja jestem Rybami z trzeciej dekady, czyli poza rusałkowatością typową dla Ryb mam też w sobie małego wojownika.

Z mojego doświadczenia:
Ja Ryby+ex Baran - Baran Ryb nie zrozumie, przeciwieństwa są sexi, intensywny początek, a potem upadek z hukiem.


Z doświadczeń randkowych itp. - baaardzo lubię Skorpiony, naprawdę super mi się z nimi rozmawia, jest chemia, ale ci panowie mieli kompleksy (nawet delikatnie powiedziane). Zwrócisz uwagę na to, nawet żartem - jesteś spalona, skreślona. Gdzie jest zdrowy Skorpion?
4e89258bace7037c96b059285119fe847ddc4e93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-25, 15:32   #358
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 287
Dot.: Faceci spod różnych znaków zodiaku.

Ja-Wodnik
Spotykałam się z różnymi znakami, ale najbardziej w pamięci utkwiły mi:

Wodnik - artystyczna dusza (jak ja ), takie trochę duże dziecko, czaruś, lubiany przez dziewczyny. Mogliśmy długo dyskutować na różne abstrakcyjne tematy, ale oboje byliśmy za bardzo skupieni na sobie, żeby coś z tego wyszło.

Koziorożec - spokojny, raczej zamknięty w sobie, trochę milczek, nerd. Było ok, ale bez polotu.

aktualnie - Byk - towarzyski, gadatliwy, bardzo wylewny, dominujący, twardo stąpający po ziemi, lubi porządek. Konserwatywny w poglądach :P bardzo opiekuńczy dobraliśmy się chyba na zasadzie przeciwieństw
natalcia250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 19:02   #359
Diafanta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3
Dot.: Faceci spod różnych znaków zodiaku.

Jedno jest pewne, nie ma co sugerować się samym zodiakiem zodiaku. Trzeba głębiej spojrzeć w indywidualny horoskop urodzeniowy. Najlepiej przeanalizować horoskop partnerski.

Ja jestem zodiakalną Raczycą, ale mam Księżyc w ognistym Baranie. Gdybym sugerowała się horoskopami gazetowymi, to powinnam zgadzać się z np. z Rybami lub Skorpionem. No i potrafię się z nimi porozumiewać na stopie koleżeńskiej, ale najczęściej pociągają mnie mężczyźni z trygonu ognistego - przeważnie Strzelcy. Zaczyna się iskrzenie... Przez pozycję Księżyca w znaku ognistym podskórnie rozumiem ich potrzebę niezależności, odpowiada mi ich spontaniczność, optymizm, otwartość.
Sama jestem dość tajemnicza i nie chcę tej cechy u swojego partnera... Wolę relacje na zasadzie przyciągania się przeciwieństw. Mój Strzelec to na pozór żywiołowy żartowniś i karierowicz, ale jak na swojej drodze spotka bezdomnego kotka, to weźmie go do domu
Diafanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-27, 21:34   #360
a5fe620ea7c1ceb0246af8730713869410fc58df_5fa09d81bbe42
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 30
Dot.: Faceci spod różnych znaków zodiaku.

Nigdy nie wierzyłam w horoskopy, ale w opisach znaków zodiaku znajduję sporo rzeczy, które się zgadzają.
Wiem na pewno, że nie nadają się dla mnie faceci Ryby, ani na bliskiego kumpla, ani na partnera. Często są ciapowaci, przewrażliwieni, obrażalscy, nie są dla mnie męscy.
a5fe620ea7c1ceb0246af8730713869410fc58df_5fa09d81bbe42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-27 22:34:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:26.