Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.2009) - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-31, 22:59   #2401
tarasia
Wtajemniczenie
 
Avatar tarasia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: góry
Wiadomości: 2 476
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
Tarasia zapomniałam napisać, że ślicznego masz mopa

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
Przeżywam to gotowanie jak stonka wykopki
ja dzisiaj nagotowałam taki mix : marchewka, kalarepka, ziemniaczek, kurczak, oliwa i troche kleiku
Cytat:
Napisane przez Agusia_a9 Pokaż wiadomość
a mialam sie ptrac.. co sie dzieje z pinky?? wie ktos moze?

moje dziecko konczy dzisiaj 9 miesiecy dokladnie skonczylo 8 minut temu..
też ostatnio o niej myślałam i o Karolinie...

Sto lat!!

---------- Dopisano o 23:59 ---------- Poprzedni post napisano o 23:57 ----------

Kropeczko, zobacz na Allegro po ile takie stoją.

Wojtuś
__________________
NASZ ŚLUB
w dniach
w latach



tarasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 08:19   #2402
martaN23
Zadomowienie
 
Avatar martaN23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 472
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

Cytat:
Napisane przez suonko2 Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia ile kosztował nowy, ale myślę, że w takim wyposażeniu po jednym dziecku to spokojnie możesz dawać taką cenę, nawet nie wiem czy nie mało..
trzeba mieć szczęście do sprzedaży moje bebetto vulcano tez 3 w 1 sprzedał się za 300no ale miałam tak zagraconą kuchnię że cieszyłam się że już go nie ma.
Ciuszków w ogóle nie mogę sprzedać a cena za sztukę to ok 1 zł
Teraz wystawiłam mate ,karuzelę i zestaw gimnastyczny chicco i jest 100zł
__________________
Listopadowa Mamusia
Oliwii
Kierowca od 25 listopada 2013
martaN23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 08:20   #2403
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

Kropka myślę, że cena ok moz na spróbować.... Może gdyby np. sie nie udało sprzedać wtedy pomyślisz czy coś opuścić. Zależy jak chodliwy jest wuzio...

Marta ja akurat mało sprzedaje, bo dawałam wszystko tacie... ale grubsze rzeczy zostawiam i spzredam jakiejs koleżance jak zaciąży albo się zmobilizuje i na all.

Moje dziecie od 1,5 tygodnia upodobało sobie włażenie na leżaczek. Wisi tak na nim z podniesioną dupcią:P

A dzisiaj planuje wziąść go do mojej prababci...
__________________




Edytowane przez zebra666
Czas edycji: 2010-08-01 o 08:22
zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 08:55   #2404
Agusia_a9
Zadomowienie
 
Avatar Agusia_a9
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 463
GG do Agusia_a9
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

Cytat:
Napisane przez suonko2 Pokaż wiadomość
Tylko w bąbelkową kopertę co by się nie uszkodził A niech stracę - wyślij kurierem, taki ładny, że pokryje koszty przesyłki Będę miała parkę prawie jak bliźniaki, a jak obydwoje są tacy nieznośni to może razem się uspokoją
mhm ołki

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
a chce sprzedac wozek deltima razem z fotelikiem ale musze poczekac az tz wroci do pl i mi gondole z piwnicy przyniesie abym mogla ladne zdjecia porobic. myslalam zeby go wystawic za 500zl (gondola + spacerowka + fotelik + adapter fotelika na stelaz, oczywiscie pokrowiec na nogi itp ) myslicie ze nie bedzie za drogo?? chcialabym miec to juz z glowy bo tylko mi miejsce zajmuje..
poszukaj na allegro ile takie chodza ja jak do tej pory sprzedalam 2 tel. kom i nawet w korzystnej dla mnie cenie a tak poza tym to bardzo bardzo duzo na allegro kupuje

http://www.youtube.com/watch?v=pFNtC8v80ro normalnie nie moge przestac jej sluchac.. :P
__________________


'Uwielbiam ludzi, którzy umieją cieszyć się najbardziej zwykłą chwilą, ludzi którym nie potrzeba zbyt wiele.'

Fifi









Agusia_a9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 09:16   #2405
zatoka
Raczkowanie
 
Avatar zatoka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 213
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

Cytat:
Napisane przez suonko2 Pokaż wiadomość
Katekatee już pisałam gdzieś, że karmię na śpiocha, ale w nocy bo w dzień obudzi się jak jej daje. W nocy też rewelacji nie ma, dziś np. 50ml ledwo wyciągnęła, a stałam i kombinowałam chyba z 40min, żeby choć trochę wypiła, rzucała się po łóżeczku, popłakiwała a jeść nie chciała. Przy dobrych wiatrach (baardzo rzadko zjada 100ml).
Nie wiem czy to takie chwilowe, ale od obiadku już jadła, z tym, że zamiast kaszki dałam kleik kukurydziany, tak więc albo to przypadek, albo mój mały paszczurek obraził się na kaszkę Zobaczymy jutro jak będzie z jedzeniem...
Piszecie o powrocie do pracy - mi 10 dni temu skończyły się urlopy płatne (macierzyński i wypoczynkowy - trochę starego i nowy) i już na wychowawczym jestem. Powiem szczerze, że nie do końca to mój wybór, ale z drugiej strony nie wiem czy mogłabym teraz zostawić Lenkę, no bo która opiekunka by mi ją tak karmiła? Spróbowałaby podać a mała by nie chciała to by zrezygnowała, a ja potem usłyszałabym, że mała zjadła albo że nie chciała....
My mamy tak samo z tym karmieniem nocnym. W ciągu dnia je zawsze z kaszą lub owocami a nocą to ani z kaszą ani z samo mleko jej nie podchodzi, nasz rekord to 120ml a zwykle jest 40-60ml. Normalnie męczarnia z tym jedzeniem... Zosia deko wiecej je ale jest prawie 2 m-ce starsza i lekarz mowi to samo: widocznie tyle potrzebuje, taka jej uroda, przecież rodzice też nie są grubi (no ale do chudzin to nam daleko)

Cytat:
Napisane przez katekatee Pokaż wiadomość
Nio to mała duże postępy robi. Mój Wiki to raczej idzie do przodu w kwestiach nauki nowych rzeczy. Kosi kosi już z 3 mies robi, robi papa, pokazuje kotka na ścianie (tż mu cici robi a on patrzy na ścianie tam gdzie kotek), daje nam przedmioty do ręki, rzuca piłęczką jak się z nim bawimy a i wkłada i wyjmuje klocki z garnuszka. No ale z takich ruchowych umiejętności to jesteśmy po tyłach Wiki pełza, próbuje raczkować i posadzony w miare stabilnie siedzi. No i to by było na tyle
u nas kosi kosi jest od lipca A garnuszkiem to się bawimy się w ten sposób, że ja wkładam te klocki do połowy a Zosia je potem paluszkiem wpycha do środka

Cytat:
Napisane przez gochaa_p Pokaż wiadomość
hej
coś ostatnio nie mam weny do pisania.
Wojtuś marudny w dzionek przeokropnie, zasypia coraz później, może wreszcie wyjdą mu te zęby?
Co do gotowania to ja dzisiaj zrobiłam młodemu zupkę marchwiową z ryżem.
a to z wczoraj


Tak piszecie o tym gotowaniu, że chyba i ja się skuszę Powiedzcie tylko czy warzywka i mięsko macie ze sprawdzonego źródła czy bierzecie takie ogólnodostępne?

Która z Was przeżyła już wysoką gorączke swojego malca? Zosia miała 38,9 w piątek po południu i mimo paracetamolu gorączka utrzymywała się do soboty rana, potem byłyśmy u lekarza (niunia ma czerowne gardło) i dano nam antybiotyk i cos na osłonowego, gorączka od wczorajszego ranka nie przekracza 37,5 ale z Zosi jest nadal straszna maruda. Na dodatek nic nie chce jeść, ale to napraaawde nic Ja wiem, że jak jest temperatura to się niechce jeść ale chyab bez przesady... ktoś miał tak?

zeberko a jak tam konkurs bobovity? rozstrzygnięty? bo ja klikam w pracy i nie wiem kiedy mam przestać
__________________
Zosia

Edytowane przez zatoka
Czas edycji: 2010-08-01 o 09:25
zatoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 13:06   #2406
katekatee
Zadomowienie
 
Avatar katekatee
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 466
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

Witam Wczoraj tak dom wysprzątałam że tżt się zastanawia co mi się stało I wiecie co podoba mi się taki porządek Jutro też będę sprzątać
Ostatnio Olalicious pisała coś o modowym i tak mnie wciągło że teraz siędze na stronie stylio i non stop ciuchy oglądam Tż nie wiedział o co kaman że ja pełno stronek pootwieranych a na każdej jakieś babeczki Strasznie mnie to wciągło, już mam listę rzeczy które koniecznie muszę kupić
Ja na allegro rzeczy nie wystawiam tylko chowam do piwnicy i będą czekać na drugie, bo znając moje szczęście to dziewczynki mieć nie będę więc rzeczy dla chłopca będą jak znalazł.

Zatoka, Suonko to u Nas z nocym karmieniem lepiej. Wiki zjadał nawet 180 ml. Ale ostatnio zje tylko 150 no ale w dzień 3x po około 150 ml kaszki biszkoptowej więc w sumie to bardzo fajny wynik jest. On tak chętnie je ale tylko tą kaszkę biszkoptową to jest taka mleczno-pszenna w kartonowym pudełku z Neste kosztuje 9zł. Może Waszym dziewczynkom też posmakuje.

Co do gorączki to Wiki nie miał, ale wiem że dzieci nie chcą jeść jak mają gorączke. Jedyna rada to dawać przez sen. Wiem że jak od mały od Madzi tak chorował to lekarka jej jakiś syropek na apetyt przepisała ale nie pamiętam co do było

Wiktor po okropnych męczarniach i wydzieraniu się w niebogłosy w końcu zasnął. Chyba mu idą zęby bo taki dziś marudny że szok. Więc skorzystam z okazji i idem się ogranąć

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Miałam się iść ogarnąć a znowu na stylio siedzę Niech mi ktoś zabierze lapa bo tu do wieczora będę siedzieć
__________________
Nasz mały Wiki

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200910201762.html





Edytowane przez katekatee
Czas edycji: 2010-08-01 o 13:04
katekatee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 14:28   #2407
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

Zatoka jeszcze klikaj, bo nie rozstrzygnięte... jeszcze nie wybrali zdjęcia lipcowego...może jutro

Kate hehe dlatego ja anwet nie próbuje na modowy zerknąć.

U mojej pra babci a Piotrusia pra pra babci było super! Fotke wkleiłam na klubie, bo to za osobiste żeby wklejać na publiczne forum Ale wzruszyłam się a i ciocia chętnie zajęła się małym Dostał interaktywną kierownicę i jakąś betoniare(prezenty mojego kuzyna z 18tki) Ta 18 to wogóle było... dostał jeszcze znak drogowy stopu, płyte chodnikową i wózek z supermarketu.
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-01, 18:20   #2408
aniulka8204
Wtajemniczenie
 
Avatar aniulka8204
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: rydułtowy, śląskie
Wiadomości: 2 059
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

cześć dziewczyny
znów Was opuściłam na dość długo

przepraszam ale na szybko Was tylko przeleciałam
moja Agusia od wczoraj znów jakaś marudna, czyżby jej znów zęby szły
kolejne

a tak to strasznie ciężko ją ostatnio ubrać po kąpieli lub zmienić pampersa no tragedia, tylko telefon pomaga bo się na chwile zajmie ale i tak nie zawsze

zdjęcia widziałam dzieciaczki przekochane

a u mnie co? rana zaczęła strasznie swędzieć, jutro chyba wyjmą szwy, i najgorsze ze opatrunek sie chyba przykleił

tż robi wszystko przy małej, masakra że jeszcze wytrzymuje, kąpanie dzwiganie, bieganie za nią bo tu wejdzie, tam wejdzie, ucieka aż sprinta dostaje jak widzi że idziemy po nią to normalnie ucieka

pokażę mojego łobuziaka
__________________
AGUSIA 31.12.2009r
PAWEŁEK 26.06.20011r
moje dwa szczęścia - ALBUMIK

Edytowane przez aniulka8204
Czas edycji: 2010-08-01 o 18:30
aniulka8204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 20:01   #2409
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

Aniulka ale ma fure!!!

A to mój łobuziak kombinator, nowy nabytek, no i minka jakby chciał dołorzyć Tż-towi
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 20:09   #2410
aniulka8204
Wtajemniczenie
 
Avatar aniulka8204
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: rydułtowy, śląskie
Wiadomości: 2 059
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
Aniulka ale ma fure!!!

A to mój łobuziak kombinator, nowy nabytek, no i minka jakby chciał dołorzyć Tż-towi
ale na drugim zdjęciu zaciekawiony hehe ciekawe jak długo będzie sie tym bawił bo moja to na chwile ma zabawki a potem to leży i woli piloty długopisy telefony i gazety
__________________
AGUSIA 31.12.2009r
PAWEŁEK 26.06.20011r
moje dwa szczęścia - ALBUMIK
aniulka8204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 20:09   #2411
Maribella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 59
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

Cytat:
Napisane przez katevalley Pokaż wiadomość

Maribella

- A gdzie twój brzuszek?? Ty to wogole w ciąży byłaś czy nie?? A oczka córci cód miód, takie dużeeeeeeee i słodkie.



A no i obiecane zdjęcia
1. na plaży nad morzem w Gdańsku
2. na plaży z siostrzyczką Lenką
3. z Amelcią w Sopocie, przy Grand Hotelu
4. Starówka w Gdańsku, cała rodzinka w kąplecie
5. A tu z mamusią moczyła sobie nogi, a jak nadeszła fala to i pupa była mokra troszkę
6. w Szymbarku - dom do góry nogami - na serio
7. no i z Amelcią nad morzem znów
8. cała rodzinka na plaży
9. Amelka z siostrzyczką cioteczną Lenką w domu. Nawet podobnie ubrane
Dziekuje bardzo za komplement dla mnie i dla Nikolki. a w ciazy bylam, bylam zdjecie nie pokazuje moich rozstepow hehe. A z Ciebie tez super laska i nie widac, ze po ciąży a zdjecia coreczki śliczne

a tak wogóle to witam Laski. czytam Was codziennie ale jakos nie mam okazji odpisac.
Oczywiscie wszystkie fotki boskie

Aniulka8204 zdjęcie Agusi śliczne, super sobie siedzi w tym rowerku

Oalicious pisalas ostatnio o tych zakupach, ze wkoncu udalo mi sie namowic mojego tzta i sie wybralismy na zakupki, byłas moja inspiracja
Kupilam sobie kilka rzeczy w top secret, po przecenie niestety sie nie udalo bo juz nic prawie nie ma

Ja ostatnio przestalam gotowac dla malej troche przez lenia, a tez dlatego, ze mala prawie nic nie zjada mysle ze to moze zeby
Kupilismy tez fotelik taki montowany i przodem i tylem ale zamontowalismy przodem, Zebra cos o takim wspominalas i byl w rozsadnej cenie, a ogolnie jest super a Nika siedzi w nim jak na tronie.

DO DZIEWCZYN KTORE WYSTAWIALY JAKIES RZECZY NA ALLEGRO jak to jest z tym wystawianiem? bo podobno sie za to placi, na czym to polega i jakie sa stawki i za co dokladnie.
Maribella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-01, 20:11   #2412
olalicious07
Zadomowienie
 
Avatar olalicious07
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 120
GG do olalicious07
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

dobry wieczór

katekate, przepraszam za zarażenie modowym ja sie ciagle nie mogę oderwać, no i wydałam tyle kasy na ciuchy w przeciagu tygodnia,że aż tż mnie opitolił... no ale ja jestem zadowolona i też mam całą listę moich must-have na sezon jesienny. Najgorsze, że Blance też trzeba calą szafe wymienic, bo przeciez nic na nią dobre nie bedzie...

Aniulka, ślicznotka mała, jak "dorośle" już wygląda, moja Blanka ciągle jak taki bobas

jak moja mama mnie denerwuje... koszmar... to wtrącanie to już przegina Blanka ma 10.08 imieniny więc dała kase w prezencie żeby kupic jej nocnik, bo jej nie będzie. I powiedziałam, że kupie taki różowy tron z Fisher price. A ona - nieeee, nie będziesz kupować Blance czegos tak wieśniackiego, nie zmuszaj jej do koloru różowego, sama zadecyduje!!! powiedziałam jej od razu, że ma się nie wpitalać, moje dziecko, moja sprawa. ehh nikt mnie tak nie umie wkurzyć jak ona, pół dnia wściekła chodze

zeberko, przepięknie wyglądacie ))) Piotruś jaki skupiony na zabawie :P

maribelka, ciesze sie mi zakupy( oczywiście poza Blanka) najbardziej poprawiają nastrój nawet weekend z przyjaciolka zamienilam na zakupy..ehhh nałóg to nałóg..

Edytowane przez olalicious07
Czas edycji: 2010-08-01 o 20:13
olalicious07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 20:30   #2413
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

Ola, Aniulka dziękuję

On w miare wraca do zabawek. Jak sie nudzą chowam i potem znowu jest łał

Ola współczuję!

Mirabella grosze wystawiałam może z 7 razy coś i mam z 5 zł do zapłaty.
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 20:39   #2414
tarasia
Wtajemniczenie
 
Avatar tarasia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: góry
Wiadomości: 2 476
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

widzę, że weekendowe pustki

za wystawianie rzeczy na allegro płaci się w zalezności od tego jaka to aukcja ( czy "kup teraz" czy licytacja, itp.) ale jeżeli dobrze pokombinujesz to można zapłacić grosze
__________________
NASZ ŚLUB
w dniach
w latach



tarasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 20:41   #2415
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

A no i czy chcesz więcej zdjęć niż za friko jest, jakieś wytłuszczenia, na pierwszej stronie żeby wyświetlało itd.
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 20:52   #2416
katekatee
Zadomowienie
 
Avatar katekatee
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 466
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

Ola ty nie przepraszaj tylko dupe wypinajteraz to jak na neta wchodzę to w jedno okienko: wizaż forum a w drugie stylio U Ciebie to fajnie, możesz kupować co chcesz a ja to ciągle słucham że dach trzeba remontować, że to trzeba remontować, choinki kupić (tżt zakłada plantacje) a że ja przecież "i tak siedze tylko w domu" to po co mi tyle ciuchów Jeszcze się wkurzyłam w zeszłym roku kupiłam sobie takie super krókie spodenki w paski. Teraz jak schudłam to są po prostu idealne i ostatnio się zapomniałam wrzuciłam do plamki i mi paski farbły Nie całe ale troche widać, kurcze nie wiem czy to poczęstwoać vanishem. Ola może ty masz jakąś radę??
Ale jutro jadę poszukać jakiś drewniaków na koturnie, mam nadzieje że moje upatrzone Lasocki jeszcze będą w cc i biada temu kto stanie mi na drodze
No nie ma jak wpitalanie w wychowanie dziecka, skąd ja to znam. PS Ostatnio znowu słyszałam coś na temat sucharek

Aniulka kuruj się kuruj, bo my z Wikim czekamy żeby Was poznaćAgusia już tak szaleje że aż trudno uwierzyć że ma dopiero 8 miesięcy.

Zeberko mały super a mamusia śliczna kobitka

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

A i jeszcze jedno bo już nie mam słów. Dziś byłam u mojej mamy, no i spotkało Nas kilka sąsiadek i znajomych i wszyscy że Wiki to dziewczynka No szlag mnie trafia. To że ja go ubieram w jasne kolorki, biały, błekitny, jasny zielony, że ma apaszkę na głowie (z piratami!!!) to już ma oznaczać że jest dziewczynką. Nie będę mojego syna ubierać na czarno-granatowo-zgnito zielono żeby tylko ktoś go z dziewczynką nie pomylił
__________________
Nasz mały Wiki

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200910201762.html




katekatee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 20:52   #2417
Maribella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 59
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
A no i czy chcesz więcej zdjęć niż za friko jest, jakieś wytłuszczenia, na pierwszej stronie żeby wyświetlało itd.
a ile zdjec jest za friko? bo jakbym chciala ubranka np wystawiac to duzo by bylo zdjec. czytalam ten regulamin ale jakos sie nie łapie do końca w tym chyba musze sie bardziej wglebic
DZIEKUJE dziewczyny

Olalicious ja to jestem maniaczka zakupow ale bardziej dla Nikoli, bo ja nawet ze spaceru to zawsze wracam z jakas rzecza dla niej. Ale co do wymiany szafy to tu na szczescie nie mam problemu bo siostra byla w Anglii nie dawno i nakupowala duzo ubranek takich juz na jesien, ale ja oczywiscie i tak co raz cos musze kupic, widzialam takie cudowne bolerko i czapeczke w h&m musze jej kupic. a sobie to tak różnie, bo ja mam tak. ze kupie cos i jest spoko ale za chwile mi sie nie podoba i oddaje albo sprzedaje siostrze
Maribella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 21:01   #2418
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

Mirabella nie pamiętam ale wiem, że jak uzupełniasz dane jak wystawiasz przedmiot to wszystko piszę obok okienka- ile za darmo, ile co kosztuje Ja wystawiałam pierwszy raz sama cos i dałam radę Tak, ze Tobie napewno też się uda. Tylko ja nie wybierałam rzadnych bajerów tylko podstawy żeby wystawić a nie płacic za głupoty

Kate nie przejmuj się Piotrusia czasem i w róż odziewam
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 21:02   #2419
olalicious07
Zadomowienie
 
Avatar olalicious07
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 120
GG do olalicious07
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

kate, mi ciagle mylą Blanke z chłopcem a ubieram ją zdecydowanie jak dziewczynkę, często jeździ różowym wózkiem..
tyłek wypięty
Ja też nie kupuję nie wiadomo ile, głównie na Blanke wydaje moją kase ale teraz wpadłam w ciąg i we wtorek lece do h&m szukać panterkowych koturn
a na plamy nie znam żadnej rady, sama jestem cienka w te klocki
olalicious07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-01, 21:11   #2420
aniulka8204
Wtajemniczenie
 
Avatar aniulka8204
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: rydułtowy, śląskie
Wiadomości: 2 059
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

Cytat:
Napisane przez olalicious07 Pokaż wiadomość
dobry wieczór

katekate, przepraszam za zarażenie modowym ja sie ciagle nie mogę oderwać, no i wydałam tyle kasy na ciuchy w przeciagu tygodnia,że aż tż mnie opitolił... no ale ja jestem zadowolona i też mam całą listę moich must-have na sezon jesienny. Najgorsze, że Blance też trzeba calą szafe wymienic, bo przeciez nic na nią dobre nie bedzie...

Aniulka, ślicznotka mała, jak "dorośle" już wygląda, moja Blanka ciągle jak taki bobas

jak moja mama mnie denerwuje... koszmar... to wtrącanie to już przegina Blanka ma 10.08 imieniny więc dała kase w prezencie żeby kupic jej nocnik, bo jej nie będzie. I powiedziałam, że kupie taki różowy tron z Fisher price. A ona - nieeee, nie będziesz kupować Blance czegos tak wieśniackiego, nie zmuszaj jej do koloru różowego, sama zadecyduje!!! powiedziałam jej od razu, że ma się nie wpitalać, moje dziecko, moja sprawa. ehh nikt mnie tak nie umie wkurzyć jak ona, pół dnia wściekła chodze

..
dzięki za komentarz

i nas też czeka wymiana szafy dla Agusi
teraz jeszcze ma w miarę tych ubranek ale jak sie zacznie chłodniej robić wieczorami lub całkiem bedzie zimniej w deszczowe dni to nie mam jej w co ubrać bo cieplejsze rzeczy czy jakieś spodnie czy cóś takiego to wszystko małe

współczuję tego wtrącania się, u nas na szczęście nikt nie dyskutuje co mam robić, co kupić czy dać zjeść i nie próbują jej karmić ewentualnie mama mi doradzi i to wszystko


Cytat:
Napisane przez katekatee Pokaż wiadomość
Jeszcze się wkurzyłam w zeszłym roku kupiłam sobie takie super krókie spodenki w paski. Teraz jak schudłam to są po prostu idealne i ostatnio się zapomniałam wrzuciłam do plamki i mi paski farbły Nie całe ale troche widać, kurcze nie wiem czy to poczęstwoać vanishem. Ola może ty masz jakąś radę??

No nie ma jak wpitalanie w wychowanie dziecka, skąd ja to znam. PS Ostatnio znowu słyszałam coś na temat sucharek

Aniulka kuruj się kuruj, bo my z Wikim czekamy żeby Was poznaćAgusia już tak szaleje że aż trudno uwierzyć że ma dopiero 8 miesięcy.



A i jeszcze jedno bo już nie mam słów. Dziś byłam u mojej mamy, no i spotkało Nas kilka sąsiadek i znajomych i wszyscy że Wiki to dziewczynka No szlag mnie trafia. To że ja go ubieram w jasne kolorki, biały, błekitny, jasny zielony, że ma apaszkę na głowie (z piratami!!!) to już ma oznaczać że jest dziewczynką. Nie będę mojego syna ubierać na czarno-granatowo-zgnito zielono żeby tylko ktoś go z dziewczynką nie pomylił
Kasieńko my ostatniego kończymy 7 miesięcy nie 8
no ja też się często zastanawiam kiedy sie to spotkamy, zawsze coś a teraz by szło bo pogoda dopisuje a tu zas ja nie mogę no ale pomalutku coś sobie juz dzwigam więc myśle że już za niedługo się spotkamy

co do spodenek to ja nie pomogę bo ja jestem gapa i też często coś zmajstruję i poplamię albo zafarbuję i potem nic juz z tym nie robię

a tym że Wikusia mylą z dziewczynką to sie nie przejmuj bo śliczny jest chłopak i nie jedną dziewczynę wytarga hehe a ludzie to nawet nie pomyślą co mówią tak jak u nas sie też zdarza że opaska różowa na głowie a słyszę hasło : a to dziewczynka tak? a ja se myśle no babo chyba widzisz nie?

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

aha dziewczyny nieuwieżycie po tym zabiegu przybyło mi 6cm w obwodzie brzucha
mam nadzieję że to opuchlizna pooperacyjna i zejdzie bo normalnie mam juz obawy
__________________
AGUSIA 31.12.2009r
PAWEŁEK 26.06.20011r
moje dwa szczęścia - ALBUMIK
aniulka8204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 21:13   #2421
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

hej Laski

my dzis mielismy malą wycieczke, fotki wkleilam w klubie. Rodzice moi chca zebysmy z nimi jechali na J. Biale. Moze ktoras byla i polecila domek?

Aniulka super pojazd ma Agusia
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 21:20   #2422
aniulka8204
Wtajemniczenie
 
Avatar aniulka8204
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: rydułtowy, śląskie
Wiadomości: 2 059
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
hej Laski

my dzis mielismy malą wycieczke, fotki wkleilam w klubie. Rodzice moi chca zebysmy z nimi jechali na J. Biale. Moze ktoras byla i polecila domek?

Aniulka super pojazd ma Agusia
dziękujemy

a ty masz śliczny avatarek, mała jest słodka

i Tarasia chyba ma nowy avatarek prawda?
słodkie dziewczyny

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

musze uciekać bo tż ciśnie sie do laptopa bo ogłoszenia chce wystawić

papa dziewuszki, wyśpijcie się i buziaczki dla wszystkich maluszków
__________________
AGUSIA 31.12.2009r
PAWEŁEK 26.06.20011r
moje dwa szczęścia - ALBUMIK
aniulka8204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 21:27   #2423
katekatee
Zadomowienie
 
Avatar katekatee
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 466
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

Cytat:
Napisane przez olalicious07 Pokaż wiadomość
kate, mi ciagle mylą Blanke z chłopcem a ubieram ją zdecydowanie jak dziewczynkę, często jeździ różowym wózkiem..
tyłek wypięty
Ja też nie kupuję nie wiadomo ile, głównie na Blanke wydaje moją kase ale teraz wpadłam w ciąg i we wtorek lece do h&m szukać panterkowych koturn
a na plamy nie znam żadnej rady, sama jestem cienka w te klocki
Te panterki Nawet mi nie pisz, widziałam na all ktoś je wystawił. Ale dla mnie są chyba za wysokie, a może jednak nie. Też bym je chętnie kupiła są śliczne, oryginalne i takie hmm wyzywające. Uwielbiam
A co do ludzi to chyba wszyscy sobie myślą że chłopcy to szaro-buro i ponuro a dziewczynki to od razu z włosami do pasa się rodzą... A te marynarki Gabi z Zary widziałaś?? Ta biała i pudrowa, boszee piękne som

Cytat:
Napisane przez aniulka8204 Pokaż wiadomość
dzięki za komentarz

Kasieńko my ostatniego kończymy 7 miesięcy nie 8
no ja też się często zastanawiam kiedy sie to spotkamy, zawsze coś a teraz by szło bo pogoda dopisuje a tu zas ja nie mogę no ale pomalutku coś sobie juz dzwigam więc myśle że już za niedługo się spotkamy


aha dziewczyny nieuwieżycie po tym zabiegu przybyło mi 6cm w obwodzie brzucha
mam nadzieję że to opuchlizna pooperacyjna i zejdzie bo normalnie mam juz obawy
Dobrze myślałam, źle napisałam. Bo wiem że Twoja mała jest ponad dwa miechy młodsza od Wikiego Opuchlizna napewno zejdzie, nie pękaj

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Idem mierzyć moje najwyższe buty ile mają cm Kurde żebym tak choć te 5 cm mniej miała. Napewno bym je w wyższe szpile zainwestowała
__________________
Nasz mały Wiki

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200910201762.html




katekatee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 21:31   #2424
aniulka8204
Wtajemniczenie
 
Avatar aniulka8204
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: rydułtowy, śląskie
Wiadomości: 2 059
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

Cytat:
Napisane przez katekatee Pokaż wiadomość
Dobrze myślałam, źle napisałam. Bo wiem że Twoja mała jest ponad dwa miechy młodsza od Wikiego Opuchlizna napewno zejdzie, nie pękaj

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Idem mierzyć moje najwyższe buty ile mają cm Kurde żebym tak choć te 5 cm mniej miała. Napewno bym je w wyższe szpile zainwestowała
wygoniłam tż na sekunty bo kapłam sie że walnęłam gafe
kurcze dziś mamy pierwszego więc wczoraj Agusia skończyła 7 miesięcy te dni mi ostatnio tak zasówają że nie wiem co za dzień dzisiaj hehe

a te szpileczki dziołchy to nie połamcie nóg
__________________
AGUSIA 31.12.2009r
PAWEŁEK 26.06.20011r
moje dwa szczęścia - ALBUMIK
aniulka8204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 21:37   #2425
olalicious07
Zadomowienie
 
Avatar olalicious07
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 120
GG do olalicious07
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

taaaak, widziałam je, szukałam ich w 3 łódzkich zarach ale niestety... dziś mierzyłam śmietankową, ale inną, niby rozmiar XS ale jakos dziwnie w niej wyglądałam..a panterki mierzyłam też, ale za duże o rozmiar, więc mnie obcierały,poczekam aż 37 upoluje ale pochwalę się sukienką kupiona na wrześniowe wesele naszych znajomych
olalicious07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 21:45   #2426
katekatee
Zadomowienie
 
Avatar katekatee
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 466
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

Cytat:
Napisane przez aniulka8204 Pokaż wiadomość
wygoniłam tż na sekunty bo kapłam sie że walnęłam gafe
kurcze dziś mamy pierwszego więc wczoraj Agusia skończyła 7 miesięcy te dni mi ostatnio tak zasówają że nie wiem co za dzień dzisiaj hehe

a te szpileczki dziołchy to nie połamcie nóg
7 skończyła, 8 zaczeła. Wiki 20, 9 skończył 10 zaczął więc się zgadza Mamy dwa miechy różnicy? mamy A te centymetry to koturny, nie szpileczki A ty Aniulka chodzisz na wysokich obcasach bo ty też dość wysoka jesteś??

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Cytat:
Napisane przez olalicious07 Pokaż wiadomość
taaaak, widziałam je, szukałam ich w 3 łódzkich zarach ale niestety... dziś mierzyłam śmietankową, ale inną, niby rozmiar XS ale jakos dziwnie w niej wyglądałam..a panterki mierzyłam też, ale za duże o rozmiar, więc mnie obcierały,poczekam aż 37 upoluje ale pochwalę się sukienką kupiona na wrześniowe wesele naszych znajomych
ŚLiczny kolorek, ale fajnie jakbyś ubrała Ty też powinnaś modowego bloga założyć Już masz pierwszą fankę Kurde te panterki, na all widziałam po 60 zł w H&M też takie tanie są Bardzo one wysokie są?? Bo ja ostatnio kupiłam też zamszowe ale klapki z cc i mają 8 cm obcas, słupek. I uważam że wyglądam w nich super, wcale nie żyrafiasto O idzie tżt musze mu panterki pokazać
A tak wogóle to w sobotę jedziemy na dyskotekę:jup i: Już od rana myślę w co się ubrać Dawno nie byłam, oglądałam galerie jak tam chodzą ubrane to raczej tak bez gustu... Jak bym poszła do takiego klubu to mam nową małą czarną z reserved + kabaretki no ale na tką dyskotekę to chyba nie bardzo
__________________
Nasz mały Wiki

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200910201762.html





Edytowane przez katekatee
Czas edycji: 2010-08-01 o 21:47
katekatee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 21:51   #2427
olalicious07
Zadomowienie
 
Avatar olalicious07
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 120
GG do olalicious07
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

ja mam peeeełno nowych modowych inspiracji, no ale Twojej szafy nie znam więc nie mogę pomóc.
Ile kosztują? Śmieszna cena, 39zł, tż burknął coś jak mierzyłam, że od kiedy takie tanie buty nosze.. uznałam, że skoro to sezonowy hit, który pewnie założe z 10razy max to po co wydawać na niego dużo? coś klasycznego lub naprawde oryginalnego, jasne, ale te buty właśnie tyle są warte
a kabaretki to chyba nie.. ja bym założyła pewnie jakąś sukienkę, pasek w talii, dużo ciekawej biżuterii, meeega wysokie buty (mam 164cm, moge nosic:P)
olalicious07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 21:53   #2428
katekatee
Zadomowienie
 
Avatar katekatee
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 466
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

Chyba się przejadę do H&M.... tylko torba, kurde ja mam same czarne w zupełnie innym stylu, Ola zarzuć jakąś torbą do tych butków
__________________
Nasz mały Wiki

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200910201762.html




katekatee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 21:57   #2429
olalicious07
Zadomowienie
 
Avatar olalicious07
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 120
GG do olalicious07
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

kate, jutro idę spać! buźka mamusie
olalicious07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 22:03   #2430
katekatee
Zadomowienie
 
Avatar katekatee
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 466
Dot.: Maluszki siadają, ząbkują i raczkują, a mamusie na wizażu plotkują (list.-grud.

Cytat:
Napisane przez olalicious07 Pokaż wiadomość
j
a kabaretki to chyba nie.. ja bym założyła pewnie jakąś sukienkę, pasek w talii, dużo ciekawej biżuterii, meeega wysokie buty (mam 164cm, moge nosic:P)
Właśnie ja mam mało sukienek, nie lubiem siebie w sukienkach Ja wogóle taka anty romantyczna antysukienkowa jestem. Jeśli już sukienka to klasyk: mała czarna, opięta, dekold mus Mam dużo spodni, leginsów, spódniczek, spodenek kurcze nie mogę przeżyć tych wypranych Ostatnio w Orsay-u kupiłam takie na 3/4 szare całkiem fajne. Muszę coś do nich pomyśleć... Megaaa wysokie buty Marzy mi się szpilka 11 cm ale to już jak dla mnie absolutnie za dużo Na te 8=9 cm tżt mnie namawiał bo mnie jakoś tak głupio było ale następne butki już też sobie takie kupię. Bo mniejsze obcasy to te buty takie nie fajne są..

No ja też zmykam. Mam nadzieje że Wiki mi się nie obudzi wcześniej niż o 8.30
__________________
Nasz mały Wiki

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200910201762.html





Edytowane przez katekatee
Czas edycji: 2010-08-01 o 22:04
katekatee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:21.