czy gruba kobieta może być sexy? - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-03, 10:46   #181
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: czy gruba kobieta może być sexy?

megalaska oczekujesz że każdy będzie skakać wokół ciebie
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 10:58   #182
megalaska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 76
Dot.: czy gruba kobieta może być sexy?

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
megalaska oczekujesz że każdy będzie skakać wokół ciebie
już dawno przestałam czegokolwiek od kogokolwiek oczekiwać...
tak jako ciekawostka: jest jedno miejsce gdzie ludzie mnie bezwarunkowo akceptują i zawsze wspierają i nigdy nie krytykują - takie jedno forum o dla pro-ana... niby dziwne bo wszyscy walczą z tym ruchem jako nienormalnym i nie powinnam się tam mieszać itd. ale tylko tam się czują "bezpiecznie", tam mnie ciągnie, i czują że to co dla was jest "złe" dla mnie jest azylem i ja wiem, że to jest chora sytuacja ale czuje że bez tego miejsca nie miałabym nic...
megalaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 11:12   #183
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: czy gruba kobieta może być sexy?

No, bez kitu poszukaj sobie koleżanek pro ana.
Myślę że jak zaczniesz ćpać to kumple narkomani też cie zaakceptują i nie będą oceniać.
ty sama siebie nakręcasz.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 11:13   #184
Aivilo
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 998
Dot.: czy gruba kobieta może być sexy?

Cytat:
Napisane przez megalaska Pokaż wiadomość
już dawno przestałam czegokolwiek od kogokolwiek oczekiwać...
tak jako ciekawostka: jest jedno miejsce gdzie ludzie mnie bezwarunkowo akceptują i zawsze wspierają i nigdy nie krytykują - takie jedno forum o dla pro-ana... niby dziwne bo wszyscy walczą z tym ruchem jako nienormalnym i nie powinnam się tam mieszać itd. ale tylko tam się czują "bezpiecznie", tam mnie ciągnie, i czują że to co dla was jest "złe" dla mnie jest azylem i ja wiem, że to jest chora sytuacja ale czuje że bez tego miejsca nie miałabym nic...
Idź do psychologa albo do psychiatry - wyraźnie tego potrzebujesz. Tylko specjalista może ci pomóc.

Pro-ana to coś chorego, nienormalnego, coś, co nie powinno istnieć.

Acha - bezwarunkowa akceptacja, wieczne wspieranie i brak krytyki czegoś złego - to ci tylko zaszkodzi. To nie jest dobre.


Masz niesamowicie niskie poczucie własnej wartości. Pro-ana ci jej nie podniesie, jedynie zagłuszy. Naprawdę tego chcesz?


Nie daj sobie zrobić wody z mózgu (aczkolwiek widzę, że już chyba po ptokach), idź do specjalisty, RATUJ SIĘ.
__________________
Koniec mówienia "postaram się","spróbuję", "zobaczę". Od dzisiaj coś ZROBIĘ!

Będę Żoną!
http://www.suwaczek.pl/cache/092fbdd439.png
No dobra,wciąz palę, ale dużo mniej.
http://www.suwaczek.pl/cache/df81f45d30.png
Aivilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 11:30   #185
BrigitteBardot
Zadomowienie
 
Avatar BrigitteBardot
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 144
Dot.: czy gruba kobieta może być sexy?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
ja tylko nie rozumiem, czemu zestawiasz od razu ładniejsze i szczuplejsze, brzmi to tak, jakby grubsza dziewczyna ładniejsza od tej chudszej być nie mogła. No stety niestety, nie tak prosto.
Piękno to jest pojęcie względne.

Ja nie dzielę na twarz i na ciało, jeśli piszę "ładna", to mam na myśli całość.

Swoją drogą, nie napisałam że grubsze dziewczyny nie mogą być ładne.



Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Dużo zalezy od wzrostu, ja mam 1,60 i noszę rozmiar 34, czasem 36, nie wyobrażam sobie siebie w rozmiarze 38.
Witam w klubie
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post45174983 LUTY wymienię
BrigitteBardot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 11:43   #186
ketinea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 96
Dot.: czy gruba kobieta może być sexy?

Przestań się użalać nad sobą nieustannie... Jak stoisz pod ścianą z błagalnym wzrokiem "plis poderwij mnie" to tę desperację po prostu widać na kilometr! Widać, że nie idziesz się bawić tylko liczysz na męskie zainteresowanie. Ja chociaż jestem dziewczyną, to jak na imprezach widuję takie przypadki to jest mi ich żal, to odstrasza. Sama wejdź w centrum uwagi, baw się dobrze po prostu, to radość życia przyciąga mężczyzn, a nie tapeta i ciuch.
Dostałaś wiele mądrych rad tutaj, jak je wykorzystasz to Twoja sprawa, ale użalaniem się nad sobą i jakimiś ryzykownymi zachowaniami (jak głodówki, fascynacja pro aną) może i zwrócisz na siebie uwagę otoczenia, ale nie zaskarbisz sobie jego sympatii. Zdrowie zmarnować też możesz przy okazji.
I serio, zastanów się czy Twój problem to kilogramy czy charakter.
ketinea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 11:50   #187
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: czy gruba kobieta może być sexy?

Cytat:
Napisane przez BrigitteBardot Pokaż wiadomość



Witam w klubie
Szczerze? wolałabym z niego wystąpić To, że nie wyobrazam siebie w takim rozmiarze tak naprawdę oznacza, że nie zaakceptowałabym siebie w takiej wadze, a samo to moim zdaniem, nie jest do końca zdrowe. Gdy zdarzy mi się przekroczyć wagę 50 kg od razu czuję się gruba, choć rozsądek oczywiście podpowiada mi, że to absurdalne Zawsze podejrzliwie przyjmuję wzdechy i wydechy jaka to ja jestem drobna, szczupła itp. Posumowując - zazdroszczę kobietom, które niezaleznie od wagi akceptują siebie i czują się dobrze w swojej skórze. Mam w pracy kolezankę, ktora jest niewiele wyższa ode mnie, natomiast na pewno dwa razy szersza - i widać, po prostu widać, że jej to nie przeszkadza: świetnie się ubiera i generalnie potrzegana jest jako atrakcyjna kobieta, również i przeze mnie.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-03, 13:42   #188
mon88
Zadomowienie
 
Avatar mon88
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 417
Dot.: czy gruba kobieta może być sexy?

Zacznę od tego, że dziewczyna powyżej rozmiaru 40 może być seksowana
Znam wielu facetów, którzy nie wyobrażają sobie partnerki bez pupy czy biustu
Oczywiście wały tłuszczu na brzuchu i cellulit na pewno nie są seksowne Ale z tym możena walczyć, zafundować sobie basen, masaże, zdrowe odżywianie i preparaty kosmetyczne na celulit

Zastanawia mnie bardziej ten Twój styl hip-hopowy
Mogłabyś wstawić zdjęcia (wyciąć zamalować twarz?) takiego stroju?
Moim zdaniem problemem może być Twoje podejście i ten workowaty styl a nie te 10kg więcej.

Znam dziewczynę, która ma naprawdę sporą nadwagę, ale ubiera się kobieco i koloro, ma łądne włosy, zrobione paznokcie jest pewna siebie, wszędzie jej pełno i na brak zainteresowania facetów nie narzeka
Więc moim zdaniem co innego jest przyczyną, że nie możesz znaleźć faceta...
mon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 14:06   #189
201803300917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 074
Dot.: czy gruba kobieta może być sexy?

Cytat:
Napisane przez mon88 Pokaż wiadomość
Zacznę od tego, że dziewczyna powyżej rozmiaru 40 może być seksowana
Znam wielu facetów, którzy nie wyobrażają sobie partnerki bez pupy czy biustu
Oczywiście wały tłuszczu na brzuchu i cellulit na pewno nie są seksowne Ale z tym możena walczyć, zafundować sobie basen, masaże, zdrowe odżywianie i preparaty kosmetyczne na celulit

Zastanawia mnie bardziej ten Twój styl hip-hopowy
Mogłabyś wstawić zdjęcia (wyciąć zamalować twarz?) takiego stroju?
Moim zdaniem problemem może być Twoje podejście i ten workowaty styl a nie te 10kg więcej.

Znam dziewczynę, która ma naprawdę sporą nadwagę, ale ubiera się kobieco i koloro, ma łądne włosy, zrobione paznokcie jest pewna siebie, wszędzie jej pełno i na brak zainteresowania facetów nie narzeka
Więc moim zdaniem co innego jest przyczyną, że nie możesz znaleźć faceta...
zasadniczo też nie wyobrażam sobie kobiety bez pupy i biustu. te części ciała występują u osobników płci żeńskiej zawsze tylko, że w rożnych rozmiarach

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Kahve19 Pokaż wiadomość
Moj TZ lubi normalne dziewczyny tj nie za chude nie za grube, normalne To sa wlasnie jego slowa. 32,34- to jest chude,i jemu sie takie nie podobaja, 36,38,40- to jest normalnosc i takie mi i jemu sie podobaja.
.
e 34 to nie chudość. ja mam 34 albo 36 zależnie od sklepu i jestem szczupła nie chuda a mam 167 cm wzrostu.. nie wyobrażam siebie w rozmiarze 38 nie mówiąc już o 40. co nie oznacza, ze uważam, że kobiety o tych rozmiarach nie mogą wygladać ładnie i
201803300917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 15:05   #190
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: czy gruba kobieta może być sexy?

Cytat:
Napisane przez mon88 Pokaż wiadomość
Zacznę od tego, że dziewczyna powyżej rozmiaru 40 może być seksowana
Znam wielu facetów, którzy nie wyobrażają sobie partnerki bez pupy czy biustu
Oczywiście wały tłuszczu na brzuchu i cellulit na pewno nie są seksowne Ale z tym możena walczyć, zafundować sobie basen, masaże, zdrowe odżywianie i preparaty kosmetyczne na celulit

Zastanawia mnie bardziej ten Twój styl hip-hopowy
Mogłabyś wstawić zdjęcia (wyciąć zamalować twarz?) takiego stroju?
Moim zdaniem problemem może być Twoje podejście i ten workowaty styl a nie te 10kg więcej.

Znam dziewczynę, która ma naprawdę sporą nadwagę, ale ubiera się kobieco i koloro, ma łądne włosy, zrobione paznokcie jest pewna siebie, wszędzie jej pełno i na brak zainteresowania facetów nie narzeka
Więc moim zdaniem co innego jest przyczyną, że nie możesz znaleźć faceta...
O rany, ale przecież nie tylko grubsze czy otyłe kobity mają pupę i biust.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 16:27   #191
Kahve19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 414
Dot.: czy gruba kobieta może być sexy?

Cytat:
Napisane przez megalaska Pokaż wiadomość
już dawno przestałam czegokolwiek od kogokolwiek oczekiwać...
tak jako ciekawostka: jest jedno miejsce gdzie ludzie mnie bezwarunkowo akceptują i zawsze wspierają i nigdy nie krytykują - takie jedno forum o dla pro-ana... niby dziwne bo wszyscy walczą z tym ruchem jako nienormalnym i nie powinnam się tam mieszać itd. ale tylko tam się czują "bezpiecznie", tam mnie ciągnie, i czują że to co dla was jest "złe" dla mnie jest azylem i ja wiem, że to jest chora sytuacja ale czuje że bez tego miejsca nie miałabym nic...

Jezu,Dziewczyno
Ale w czym Cie motylki wspieraja,no w czym? W glodowkach ktore i tak nie przynosza oczekiwanego efektu bo i tak tyjesz?
Wzielabys sie za siebie raz a porzadnie,wiesz. Za porzadna diete,za porzadne cwiczenia, na Twoim miejscu umowilabym sie takze z psychologiem.
Uzalaniem sie nad soba nic nie zdzialasz. A zycie przecieka przez palce,uwazaj zebys sie nie obudzila z reka w nocniku za 5 lat dalej nieszczesliwa,sfrustrowan a majaca spaprany metabolizm na calego,wtedy to juz nic nie zrobisz To sie nazywa wziasc sprawy w swoje rece.
Jestes sama za siebie odpowiedzialna,wiec cos zrob,a nie siedz na tylku i sie uzalaj nad soba,czytajac rady motylkow z pro any.
__________________
Pain is temporary, pride is forever.




Kahve19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-03, 16:54   #192
twizzy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 570
Dot.: czy gruba kobieta może być sexy?

wiem,że zabrzmi to okrutnie,ale moim zdaniem to Ty jesteś po prostu leniwa.
Żeby schudnąć na stałe ,bez efektów jojo itd. trzeba mieć w sobie dużo samozaparcia i cierpliwości. Ty chcesz mieć idealną wagę tu i teraz. A tak się nie da.Co z tego ,że schudniesz,skoro będzie to efekt "na chwilę" a przy okazji odbije się to na Twoim zdrowiu.
Po osobach ,którym naprawdę udało się schudnąć (pod okiem fachowców tej dziedzinie i dzięki ćwiczeniom) widzę,że zajęło im to sporo czasu(jednej dziewczynie dwa lata-,ale z pulchnej kobiety stała się bardzo zgrabną i szczupłą osobą. Bez narażania się na efekt jojo ,bez rozstępów,bez wiszącej skóry itd. Natrudziła się i to bardzo,ale opłacało się. Podeszła do tego raz a porządnie i teraz stara się tą wagę utrzymać(co jej też wychodzi ,bo trzyma się wskazówek lekarza)). Da się. Wymaga to pracy.

a dodam jeszcze,że koleżanka ta była gruba przez odbytą kurację hormonalną
__________________


Edytowane przez twizzy
Czas edycji: 2010-08-03 o 17:41
twizzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 17:25   #193
mon88
Zadomowienie
 
Avatar mon88
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 417
Dot.: czy gruba kobieta może być sexy?

Cytat:
Napisane przez maconha89 Pokaż wiadomość
zasadniczo też nie wyobrażam sobie kobiety bez pupy i biustu. te części ciała występują u osobników płci żeńskiej zawsze tylko, że w rożnych rozmiarach

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------


e 34 to nie chudość. ja mam 34 albo 36 zależnie od sklepu i jestem szczupła nie chuda a mam 167 cm wzrostu.. nie wyobrażam siebie w rozmiarze 38 nie mówiąc już o 40. co nie oznacza, ze uważam, że kobiety o tych rozmiarach nie mogą wygladać ładnie i
Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
O rany, ale przecież nie tylko grubsze czy otyłe kobity mają pupę i biust.


oj dziewczyny to taka przenośnia była
chodziło mi o to, że są faceci, którzy nie wyobrażają sobie kobiety bez dużego biustu i dużej pupy. o.
coś w rodzaju męskich wstchnień 'aaaalleee ma biust' (w sensie wyjątkowy, bo duży)
mon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 17:39   #194
201803300917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 074
Dot.: czy gruba kobieta może być sexy?

Cytat:
Napisane przez mon88 Pokaż wiadomość
oj dziewczyny to taka przenośnia była
chodziło mi o to, że są faceci, którzy nie wyobrażają sobie kobiety bez dużego biustu i dużej pupy. o.
coś w rodzaju męskich wstchnień 'aaaalleee ma biust' (w sensie wyjątkowy, bo duży)
zdałam sobie sprawę z tego, że to przenośnia bo prostu irytuje mnie taka dyskryminacja kobiet o małym biuście i pupie(ta akurat mam sporą wiec to nie kwestia kompleksów) mały biust jest tak samo pełnoprawny jak duży a właśnie często się mówi ,, musi mieć biust" w znaczeniu ,,musi mieć spory biust". a małe potrafią być śliczne i też mają swoich zwolenników. pupy też bywają małe kształtne i seksowne.
wiadomo, że są rożne gusta. znam zwolenników zarówno drobnych dziewczyn jak i tych pulchniejszych. a poza tym jak sie człowiek zakocha to przymyka oko na dotychczasowe ideały wyglądu.

Edytowane przez 201803300917
Czas edycji: 2010-08-03 o 17:40
201803300917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 17:48   #195
MaRtUhA
Zadomowienie
 
Avatar MaRtUhA
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 420
GG do MaRtUhA
Dot.: czy gruba kobieta może być sexy?

gruba kobieta MOIM zdaniem nie może być sexy, pulchna owszem. udało mi się schudnąć 12 kg, dla lepszego wyglądu, dla zdrowia. czuję się świetnie ze sobą, mogę nosić ubrania, które kiedyś niekoniecznie dobrze wyglądały na mnie. pomijam wbieganie na 3 piętro bez zadyszki zaokraglona kobieta, ale zadbana, dobrze ubrana jest wg mnie sexy. ale już osoba z nieco większym "zawieszeniem" wciskająca się w nieco za małe spodnie, której sadełko wylewa się na wszystkie strony niekoniecznie mnie jara. wiele po prostu zależy od ubioru
__________________
"Niech ludzie nie znający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdzie nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im będzie żyć i umierać. "
Wisława Szymborska
MaRtUhA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 17:50   #196
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: czy gruba kobieta może być sexy?

Cytat:
Napisane przez MaRtUhA Pokaż wiadomość
gruba kobieta MOIM zdaniem nie może być sexy, pulchna owszem. udało mi się schudnąć 12 kg, dla lepszego wyglądu, dla zdrowia. czuję się świetnie ze sobą, mogę nosić ubrania, które kiedyś niekoniecznie dobrze wyglądały na mnie. pomijam wbieganie na 3 piętro bez zadyszki zaokraglona kobieta, ale zadbana, dobrze ubrana jest wg mnie sexy. ale już osoba z nieco większym "zawieszeniem" wciskająca się w nieco za małe spodnie, której sadełko wylewa się na wszystkie strony niekoniecznie mnie jara. wiele po prostu zależy od ubioru
zgadzam się.
Poza tym wg mnie pomijając osoby, które są chore i z tego powodu mają nadwagę, dla mnie grube kobiety są po prostu zaniedbane. Nadmiar kilogramów przeszkadza w życiu i szkodzi zdrowiu, wiem że nie jest łatwo je zrzucić, ale da się
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 19:42   #197
aleksandrajoanna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 353
Dot.: czy gruba kobieta może być sexy?

Moja koleżanka rok temu katowała się głodówkami, tabletkami przeczyszczającymi - schudła kilkanaście kilo. Ale dopadł ją efekt jojo i teraz wygląda jak przed odchudzaniem.
aleksandrajoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 21:04   #198
Axaxax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: czy gruba kobieta może być sexy?

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
zgadzam się.
Poza tym wg mnie pomijając osoby, które są chore i z tego powodu mają nadwagę, dla mnie grube kobiety są po prostu zaniedbane. Nadmiar kilogramów przeszkadza w życiu i szkodzi zdrowiu, wiem że nie jest łatwo je zrzucić, ale da się
Mylisz teraz nadwagę z otyłością. 5 kg nadwagi nie przeszkadza w życiu, 10 kg też nie i tym bardziej nie szkodzi zdrowiu jeszcze. Natomiast 20-30 kg otyłość owszem. Dla mnie rozmiar 42 to jeszcze nie jest jakaś nadwaga!
No i zapominasz, że wiele zależy od organizmu. Czasem nie da się zrzucić tych ostatnich 5 kg nadwagi. Zdrowsze jest zaakceptowanie ich niż katowanie się dietami.
Axaxax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 21:12   #199
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: czy gruba kobieta może być sexy?

Ale 5 kg nadwagi owszem przeszkadza w życiu.
To nie jest tak że dla wzrostu 165 cm idealna waga to 55, a 53 kg to niedowaga a 58 to nadwaga.
Waga dobra mieści się od 52 kg do 60 i 65 to już jest całkiem spora nadwaga - bo 60 kg to górna granica normy którą lekarze proponują zredukować do 55 czyli do wagi idealnej.

Więc teoretycznie jesteśmy 10 kg od wagi idealnej a tylko 5 od dobrej.
Co moim zdaniem jest dużo.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-03, 21:18   #200
Axaxax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: czy gruba kobieta może być sexy?

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Ale 5 kg nadwagi owszem przeszkadza w życiu.
To nie jest tak że dla wzrostu 165 cm idealna waga to 55, a 53 kg to niedowaga a 58 to nadwaga.
Waga dobra mieści się od 52 kg do 60 i 65 to już jest całkiem spora nadwaga - bo 60 kg to górna granica normy którą lekarze proponują zredukować do 55 czyli do wagi idealnej.

Więc teoretycznie jesteśmy 10 kg od wagi idealnej a tylko 5 od dobrej.
Co moim zdaniem jest dużo.
Ale w jaki sposób niby 5 kg przeszkadza w życiu? Na jakiej zasadzie? Co utrudnia lub uniemożliwia?
Axaxax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 21:21   #201
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: czy gruba kobieta może być sexy?

Echhhh 5 kg samej nadwagi ale nawet przebywanie w górnej granicy normy nie jest dobre.

Znam osoby które ważyły powyżej 100 i dożywały późnych lat.
A 10 kg u osoby niskiej, to bardzo dużo, zwłaszcza gdy cholesterol nie jest w normie.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 21:23   #202
Axaxax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: czy gruba kobieta może być sexy?

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Echhhh 5 kg samej nadwagi ale nawet przebywanie w górnej granicy normy nie jest dobre.

Znam osoby które ważyły powyżej 100 i dożywały późnych lat.
A 10 kg u osoby niskiej, to bardzo dużo, zwłaszcza gdy cholesterol nie jest w normie.
Ale Ty już dopisujesz historię do tego... Tu cholesterol, tu zagrożenie życia, itd. Ja mówię tylko, że 5 kg nadwagi wcale w życiu nie przeszkadza, niektórym nawet pasuje.

A co do Twojego poprzedniego posta to trochę przesadziłaś.
Tabelka wygląda tak:
Załącznik 3304127
Axaxax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 21:53   #203
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: czy gruba kobieta może być sexy?

Strzelałam na mój przedział wiekowy, wiadomo że to się zmienia 80 kg przy wzroscie 165 cm to według twojej tabelki nadwaga, według bmi -
Twój BMI: 29.4 - Okres przed otyłością


(25,0-29,9) gdzie 30,0 równa się pierwszy okres otyłości.
Według tej tabelki 83 kg łapią się do nadwagi przy 165 cm wzrostu. i w tym momencie mamy
Twój BMI: 30.5 - I stopień otyłości.



także te tabelki i BMI to pic na wodę, bo jak pisałam, zależy wszystko od wieku tkanki mięśniowej itp
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 21:58   #204
Axaxax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: czy gruba kobieta może być sexy?

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Strzelałam na mój przedział wiekowy, wiadomo że to się zmienia 80 kg przy wzroscie 165 cm to według twojej tabelki nadwaga, według bmi -
Twój BMI: 29.4 - Okres przed otyłością


(25,0-29,9) gdzie 30,0 równa się pierwszy okres otyłości.
Według tej tabelki 83 kg łapią się do nadwagi przy 165 cm wzrostu. i w tym momencie mamy
Twój BMI: 30.5 - I stopień otyłości.



także te tabelki i BMI to pic na wodę, bo jak pisałam, zależy wszystko od wieku tkanki mięśniowej itp
Dokładnie, pic na wodę. Ale dałaś stanowczo za mały zakres przed chwilką. No i nie rozumiem dlaczego podawałaś przykłady typu "przy wzroście 165 cm... coś tam coś tam".
Ja tylko mowię, że 5 kg więcej życia nie utrudnia.
Axaxax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 21:59   #205
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: czy gruba kobieta może być sexy?

Podałam mały zakres bo kierowałam się moją grupą wiekową bo coś takiego miałam.

No według mnie 5 kg może życie utrudnić nie w sensie praktycznym (jak przy 120 kg gdzie nie mieścisz się na jednym siedzeniu autobusu)
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 22:03   #206
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: czy gruba kobieta może być sexy?

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Echhhh 5 kg samej nadwagi ale nawet przebywanie w górnej granicy normy nie jest dobre.

Znam osoby które ważyły powyżej 100 i dożywały późnych lat.
A 10 kg u osoby niskiej, to bardzo dużo, zwłaszcza gdy cholesterol nie jest w normie.
To prawda.
Mi przed okresem zawsze waga skacze 1 kg do góry, a po okresie spada.
I właśnie w czasie kiedy mam ten 1 kg więcej, już czuję się źle.
1 kilogram.
A co dopiero gdyby przybyło ich 10? Wyglądałabym i czułabym się bardzo bardzo źle.
(Mam 160 cm)

Inaczej to wygląda kiedy te 5 kg nadwagi ma osoba o wzroście 175 cm, a inaczej gdy osoba mierząca te 160 cm, jak ja.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q

Edytowane przez karolynka90
Czas edycji: 2010-08-03 o 22:10
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 22:03   #207
Axaxax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: czy gruba kobieta może być sexy?

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Podałam mały zakres bo kierowałam się moją grupą wiekową bo coś takiego miałam.

No według mnie 5 kg może życie utrudnić nie w sensie praktycznym (jak przy 120 kg gdzie nie mieścisz się na jednym siedzeniu autobusu)
Tylko w jakim właśnie? Bo pytam już 3 raz i odpowiedzi nie otrzymałam...
Axaxax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 22:18   #208
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: czy gruba kobieta może być sexy?

Cytat:
Napisane przez Axaxax Pokaż wiadomość
Dokładnie, pic na wodę. Ale dałaś stanowczo za mały zakres przed chwilką. No i nie rozumiem dlaczego podawałaś przykłady typu "przy wzroście 165 cm... coś tam coś tam".
Ja tylko mowię, że 5 kg więcej życia nie utrudnia.
dokładnie.

dwa lata temu ważyłam 85, teraz 70-75. różnica jest tylko jedna- łatwiej znaleźć mi na siebie ciuchy i lepiej wyglądam. wcale nie było mi łatwiej się ruszać czy coś takiego, nie męczyłam się szybciej, nie pociłam się bardziej. żyłam dokładnie tak samo. ba! byłam szczęśliwsza.
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 22:26   #209
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: czy gruba kobieta może być sexy?

Cytat:
Napisane przez baby montana Pokaż wiadomość
dokładnie.

dwa lata temu ważyłam 85, teraz 70-75. różnica jest tylko jedna- łatwiej znaleźć mi na siebie ciuchy i lepiej wyglądam. wcale nie było mi łatwiej się ruszać czy coś takiego, nie męczyłam się szybciej, nie pociłam się bardziej. żyłam dokładnie tak samo. ba! byłam szczęśliwsza.
Dlaczego, jeśli można wiedzieć?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 22:30   #210
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: czy gruba kobieta może być sexy?

bo czułam się dobrze w moim ciele. nie interesowało mnie to, ile ważę, tylko to, jak żyję.
teraz, po tym jak schudłam, mam odbicia na punkcie wagi i zbyt duża część mojego życia kręci się wokół niej.
ale nie to jest ważne, a to, że wtedy miałam 20kg (!) ponad normę i żadna codzienna czynność nie była dla mnie problemem, prowadziłam normalne życie, wychodziłam ze znajomymi, robiłam wszystko na co miałam ochotę, wszystkie badania miałam idealnie w normie.
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-17 23:38:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:04.