Akcja: Tyjemy Razem !! cz. II - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Pokaż wyniki sondy: Ile wyżysz? ;]
45 i mniej 129 28,79%
45-55 223 49,78%
56-66 76 16,96%
67-77 12 2,68%
78 i więcej 4 0,89%
nie twój interes 4 0,89%
Głosujący: 448. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-05, 20:18   #1111
sailormaary
Zadomowienie
 
Avatar sailormaary
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Żary/Zielona Góra
Wiadomości: 1 965
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !! cz. II

Cytat:
Napisane przez tagogirl Pokaż wiadomość
ja na początku brałam całą łyżeczkę od razu do buzi, i to się tak przyklejało do podniebienia, ohydztwo! i zaczęłam to mieszać z odrobiną wody i wtedy takie mokre wkładałam do buzi i popijałam wodą. Bo tak, żeby od razu do gardła szło to nie dawało rady ohydne w smaku, racja, ja do popity jednej łyżeczki wykorzystuję całą szklankę wody



z tymi estrogenami to chodzi o to , że składnik kozieradki pobudza narząd jakiś tam i zwiększa się ilość wytwarzanych przez ten narząd estrogenów. co powoduję m.in. wzrost piersi i ogólne przytycie



ja nigdzie w aptece kozieradki w kapsułkach nie dostałam, wszędzie do zielarskiego mnie odsyłali..
a no to wtedy nie powinno być mniejsze działanie, jak mówisz, że tam taki proszek jest. różnica tylko pewnie taka, że ta kapsułka też musi się rozpuścić
mam nadzieję , że mi to coś pomoże nie mogę się doczekać
sailormaary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 20:30   #1112
kika171
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 908
GG do kika171
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !! cz. II

Dziewczyny looknęłam sobie na wasze odzywki i przypomniała mi się jedna, której sama kiedyś użyłam, może którejś z Was się przyda( ale nie jest taka super grzeczna).

"Przytyć zawsze można, ale cham zostanie chamem-mogę Ci jakoś pomóc?" lub "waga to tylko waga, zawsze można przytyć, ale cham zostanie chamem"

sama to gdzieś znalazłam i potem użyłam mina "rozmówcy"-bezcenna
__________________
Książki-15

A6w- ...27-28-29-30-31-32-33-34-35-36-37-38-39-40-41-42

"Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
- Skąd pochodzi to światło?
Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
- Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.
JC"
kika171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 20:33   #1113
tagogirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 298
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !! cz. II

Cytat:
Napisane przez kika171 Pokaż wiadomość
Dziewczyny looknęłam sobie na wasze odzywki i przypomniała mi się jedna, której sama kiedyś użyłam, może którejś z Was się przyda( ale nie jest taka super grzeczna).

"Przytyć zawsze można, ale cham zostanie chamem-mogę Ci jakoś pomóc?" lub "waga to tylko waga, zawsze można przytyć, ale cham zostanie chamem"

sama to gdzieś znalazłam i potem użyłam mina "rozmówcy"-bezcenna
o kurcze, świetne, dzięki! jak będę miała okazję to wykorzystam już się nie mogę doczekać
__________________
narysujesz mi coś?

Bogu serce, ludziom uśmiech, sobie Krzyż.

Coraz bliżej Ciebie być, tego pragnę. Chociaż czasem trzeba iść, pod prąd.







tagogirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 21:35   #1114
sailormaary
Zadomowienie
 
Avatar sailormaary
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Żary/Zielona Góra
Wiadomości: 1 965
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !! cz. II

Cytat:
Napisane przez kika171 Pokaż wiadomość
Dziewczyny looknęłam sobie na wasze odzywki i przypomniała mi się jedna, której sama kiedyś użyłam, może którejś z Was się przyda( ale nie jest taka super grzeczna).

"Przytyć zawsze można, ale cham zostanie chamem-mogę Ci jakoś pomóc?" lub "waga to tylko waga, zawsze można przytyć, ale cham zostanie chamem"

sama to gdzieś znalazłam i potem użyłam mina "rozmówcy"-bezcenna
he he rewelacyjna odzywka ;D muszę zapamiętać ;D
sailormaary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 08:29   #1115
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !! cz. II

dobre chamskie teksty idealnie do nietypowych sytuacji.

Jakie są Wasze rączki? Tzn. ile macie cm w nadgarstku, ramieniu i przed łokciem.
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 09:54   #1116
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !! cz. II

Melduję, że przytyłam i powróciłam do swojej wagi sprzed stresującego okresu.
Teraz rano na czczo ważę 53 kg., co jest chyba nawet trochę więcej niż kiedyś.( Mam wzrostu 168).
Apetyt mam wielki ostatnio i dużo jem, również czekolad i innych słodkich rzeczy.
Powodzenia dziewczyny!

P.S. Nie mam teraz przy sobie metra żeby zmierzyć swoje rączki. No ale może potem to zrobię.
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 11:40   #1117
sophisticated_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 763
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !! cz. II

Ja biorę w kapsułkach. Ale jak jadłam kiedyś taką zmieloną z torebki to nabierałam ją na łyżeczkę, połykałam i szybko przepijałam dużą ilością herbaty/soku
Kozieradka zawiera duże ilości fitoestrogenów (jest często ejdnym ze składników tebletek do powiekszania piersi .)
A co do zażywania tabletek antykoncepcyjnych to należy uważać, żeby mimo wszystko nie przedobrzyć z tymi fitoestrogenami, bo istnieje ryzyko wystąpienia- przy duzych dawkach- objawów "przedawkowania estrogenów" (bolesność piersi, opuchnięcie zatrzymanie wody etc.).
Aha i na co w ogóle pomaga kozieradka? jesli chodzi o nas, chudzinki, to kozieradka stanowi uzupełnienie diety w łatwo przyswajalne białko i tłuszcze roślinne, ułatwia wchłanienie węglowodanów, wpływa korzystnie na trawienie, na poziom cholesterolu, wykazuje działanie ogólnie wzmacniające organizm [/QUOTE]


ja rowiez biore kozieradke w kapsulkach
jesi dzieki niej urosna mi piersi chyba bylabym najszczesliwsza osoba na swiecie coraz bardziej przeknuje sie do kozieradki
tylko tak sie zastanawiam czy posladki tez mi po niej urosna? przez to ze jestem chuda mam strasznie plaski tylek nienawidze go chcialabym zeby choc troche urosl tez macie ten wstydlwiy problem??)
sophisticated_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-06, 11:50   #1118
Katixx
Raczkowanie
 
Avatar Katixx
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 425
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !! cz. II

ja rowiez biore kozieradke w kapsulkach
jesi dzieki niej urosna mi piersi chyba bylabym najszczesliwsza osoba na swiecie coraz bardziej przeknuje sie do kozieradki
tylko tak sie zastanawiam czy posladki tez mi po niej urosna? przez to ze jestem chuda mam strasznie plaski tylek nienawidze go chcialabym zeby choc troche urosl tez macie ten wstydlwiy problem??)[/QUOTE]

Jakby rosly cycki i pupki po tym a reszta byla w miare proporcjonalna to bylby cud-specyfik Mi sie marzy szczupla sylwetka, ale duuze piersi i kragla, odstajaca, ale jedrna pupa.
Katixx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 12:18   #1119
Filigranka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 163
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !! cz. II

Cytat:
Napisane przez kika171 Pokaż wiadomość
Dziewczyny looknęłam sobie na wasze odzywki i przypomniała mi się jedna, której sama kiedyś użyłam, może którejś z Was się przyda( ale nie jest taka super grzeczna).

"Przytyć zawsze można, ale cham zostanie chamem-mogę Ci jakoś pomóc?" lub "waga to tylko waga, zawsze można przytyć, ale cham zostanie chamem"

sama to gdzieś znalazłam i potem użyłam mina "rozmówcy"-bezcenna
Dobre.

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Katixx Pokaż wiadomość
ja rowiez biore kozieradke w kapsulkach
jesi dzieki niej urosna mi piersi chyba bylabym najszczesliwsza osoba na swiecie coraz bardziej przeknuje sie do kozieradki
tylko tak sie zastanawiam czy posladki tez mi po niej urosna? przez to ze jestem chuda mam strasznie plaski tylek nienawidze go chcialabym zeby choc troche urosl tez macie ten wstydlwiy problem??)

Jakby rosly cycki i pupki po tym a reszta byla w miare proporcjonalna to bylby cud-specyfik Mi sie marzy szczupla sylwetka, ale duuze piersi i kragla, odstajaca, ale jedrna pupa.
A nooo marzenie.. xD Też bym tak chciała
Ja też nie mam zbyt dużego tyłka. Ale pocieszam się myślą, że może nie jest jeszcze aż tak płaski, często od koleżanek słyszę: "Popatrz, ta X jest grubsza od Ciebie a tyłka w ogóle nie ma..". W sumie to i racja, lepiej jest być poprostu drobnym i mieć proporcjonalny tyłek i biust niż być przy kości a z tyłu NIC.. Za takimi to dopiero sypią się komentarze . Eh.. szkoda, że jakoś ludzie nie potrafią zrozumieć, że wyglądu się nie wybiera:/ (można wprawdzie go modyfikować, poprawiać, ale o 180 stopni naturalnymi metodami poprostu nie da się zmienić.)
__________________
39,5 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46


"Wyzwanie nie czeka. Życie nie ogląda się za siebie. Tydzień to aż nadto, by zdecydować, czy godzimy się na nasz los, czy nie."

Edytowane przez Filigranka
Czas edycji: 2010-08-06 o 12:21
Filigranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 13:01   #1120
tagogirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 298
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !! cz. II

Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
Jakie są Wasze rączki? Tzn. ile macie cm w nadgarstku, ramieniu i przed łokciem.
Ja mam wyjątkowo chude, kościste

nadgarstek - 15 cm
ramię - 21 cm
przed łokciem - 21 cm

ten biceps to mam taki duży że ała
__________________
narysujesz mi coś?

Bogu serce, ludziom uśmiech, sobie Krzyż.

Coraz bliżej Ciebie być, tego pragnę. Chociaż czasem trzeba iść, pod prąd.







tagogirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 13:43   #1121
sailormaary
Zadomowienie
 
Avatar sailormaary
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Żary/Zielona Góra
Wiadomości: 1 965
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !! cz. II

Cytat:
Napisane przez Katixx Pokaż wiadomość
ja rowiez biore kozieradke w kapsulkach
jesi dzieki niej urosna mi piersi chyba bylabym najszczesliwsza osoba na swiecie coraz bardziej przeknuje sie do kozieradki
tylko tak sie zastanawiam czy posladki tez mi po niej urosna? przez to ze jestem chuda mam strasznie plaski tylek nienawidze go chcialabym zeby choc troche urosl tez macie ten wstydlwiy problem??)
Jakby rosly cycki i pupki po tym a reszta byla w miare proporcjonalna to bylby cud-specyfik Mi sie marzy szczupla sylwetka, ale duuze piersi i kragla, odstajaca, ale jedrna pupa.[/QUOTE]

mi nawet nie chodzi o piersi bo mam dosyć ładne i wszyscy mówią , że jak na swoją wagę mam duże bardziej mi chodzi właśnie o pupę bo jest mała może i ładna ale mam mały rozstaw bioder i przez to mam mniej obwodu w pupie niż w biuście ;( chociaż to zaczyna się już równać ale chciała bym mieć trochę większą pupę biorę tą kozieradkę na łyżeczkę i popijam wodę o wiele lepiej

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
dobre chamskie teksty idealnie do nietypowych sytuacji.

Jakie są Wasze rączki? Tzn. ile macie cm w nadgarstku, ramieniu i przed łokciem.
Ja mam w nadgarstku 14 cm
a w bicepsie 21 cm też mało ;/
sailormaary jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-06, 14:08   #1122
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !! cz. II

mi centymetr wsiąknął! Ale użyłam sznurka i jakiejś linijki, wyszło mi 25 w bicepsie,
nadgarstek 15

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Pokaż wiadomość
Melduję, że przytyłam i powróciłam do swojej wagi sprzed stresującego okresu.
Teraz rano na czczo ważę 53 kg., co jest chyba nawet trochę więcej niż kiedyś.( Mam wzrostu 168).
Apetyt mam wielki ostatnio i dużo jem, również czekolad i innych słodkich rzeczy.
Powodzenia dziewczyny!

P.S. Nie mam teraz przy sobie metra żeby zmierzyć swoje rączki. No ale może potem to zrobię.

Gratulacje! oby tak dalej!
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 14:30   #1123
tagogirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 298
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !! cz. II

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
mi centymetr wsiąknął! Ale użyłam sznurka i jakiejś linijki, wyszło mi 25 w bicepsie,
nadgarstek 15
o tyle bym właśnie chciała mieć w bicepsie
a Wy też macie te nadgarstki takie "płaskie" ? bo dużo dziewczyn ma tyle cm co ja w nadgarstku ale one nie mają ich takich kościstych i takie, że tak powiem okrągłe. nie wiem czy wiecie o co mi chodzi
__________________
narysujesz mi coś?

Bogu serce, ludziom uśmiech, sobie Krzyż.

Coraz bliżej Ciebie być, tego pragnę. Chociaż czasem trzeba iść, pod prąd.







tagogirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 14:53   #1124
sailormaary
Zadomowienie
 
Avatar sailormaary
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Żary/Zielona Góra
Wiadomości: 1 965
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !! cz. II

Cytat:
Napisane przez tagogirl Pokaż wiadomość
o tyle bym właśnie chciała mieć w bicepsie
a Wy też macie te nadgarstki takie "płaskie" ? bo dużo dziewczyn ma tyle cm co ja w nadgarstku ale one nie mają ich takich kościstych i takie, że tak powiem okrągłe. nie wiem czy wiecie o co mi chodzi
no ja mam płaski ale nie jestem jakoś specjalnie koścista mam drobne kości wiec mi nie sterczą tylko sprawiam wrażenie wychudzonej właśnie przez to że mam takie cienkie kości ogólnie wszędzie bo stopy też mam rozmiar 34 ;/ a kapcie to noszę 33 ;( i to wszystko przy wzroście 163 moje koleżanka ma 150- kilka a ma nogę 37
sailormaary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 15:33   #1125
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !! cz. II

Podłamałam się dziś okropnie... przyszła mi dziś waga... i nie ważę te 45 co myślałam a ... 42 !!!
JESTEM MEGA WKURZONA - OD DZIŚ JEM WSZYSTKO ZAWSZE I WSZĘDZIE !

Moje wymiary:
nadgarstek - 14,1 i taki troszkę płaski
przed łokciem - 20,5
od łokcia do ramienia wymiary - 21 - 24, nie wiem dokładnie jak zmierzyć ten biceps, w ogóle to cięzko mi było to zmierzyć.
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 15:40   #1126
sailormaary
Zadomowienie
 
Avatar sailormaary
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Żary/Zielona Góra
Wiadomości: 1 965
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !! cz. II

Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
Podłamałam się dziś okropnie... przyszła mi dziś waga... i nie ważę te 45 co myślałam a ... 42 !!!
JESTEM MEGA WKURZONA - OD DZIŚ JEM WSZYSTKO ZAWSZE I WSZĘDZIE !

Moje wymiary:
nadgarstek - 14,1 i taki troszkę płaski
przed łokciem - 20,5
od łokcia do ramienia wymiary - 21 - 24, nie wiem dokładnie jak zmierzyć ten biceps, w ogóle to cięzko mi było to zmierzyć.
ja ważę już 46 jupi
sailormaary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 15:49   #1127
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !! cz. II

SAILORMAARY gratuluję Jesteś bliska swojego celu.

Nie będę już ćwiczyć żeby nie zgubić tego co już mam.
Na początek mój cel to + 3 kg
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 16:14   #1128
sailormaary
Zadomowienie
 
Avatar sailormaary
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Żary/Zielona Góra
Wiadomości: 1 965
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !! cz. II

Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
SAILORMAARY gratuluję Jesteś bliska swojego celu.

Nie będę już ćwiczyć żeby nie zgubić tego co już mam.
Na początek mój cel to + 3 kg
tak tak już nie daleko nie mogę się doczekać ;D
sailormaary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 16:50   #1129
Filigranka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 163
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !! cz. II

Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
dobre chamskie teksty idealnie do nietypowych sytuacji.

Jakie są Wasze rączki? Tzn. ile macie cm w nadgarstku, ramieniu i przed łokciem.
nadgarstek: 13,8 cm
przed łokciem: 21,5 cm
'biceps': 23 cm

hmm a jak tam wasze nóżki? kostka-łydka-nad kolanem-udo.
ja swoje zmierzę wieczorkiem jak będę szła pod prysznic i dam znać.

Ps. MASAKRA, przy okazji zmierzyłam się w talii. Z moich 57cm, od tych paru dni, kiedy się tuczę mam teraz non stop ok.65cm! . I nie wiem czy się cieszyć czy płakać:/
Na razie cieszę, bo w końcu musi trochę być w brzuchu, żeby rozeszło się po innych częściach ciała:/. A te dodatkowe centymetry to przez to, że cały czas mam brzuch pełny. Ale wrrr nie chcę zrobić się kwadratowa:/ (mam wrażenie, że jak będę brzuch ćwiczyć to już w ogóle nigdzie mi się nie zdąży rozejść:/). A jak wygląda ta kwestia u Was?

A tak poza tym.. ważyłyście się może przed jedzeniem i zaraz po? Jako jest średnia różnica Waszej wagi w tym czasie?
__________________
39,5 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46


"Wyzwanie nie czeka. Życie nie ogląda się za siebie. Tydzień to aż nadto, by zdecydować, czy godzimy się na nasz los, czy nie."

Edytowane przez Filigranka
Czas edycji: 2010-08-06 o 17:11
Filigranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-06, 17:36   #1130
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !! cz. II

W talii 57 cm super! pamiętam, że tyle miałam w wieku ok. 14 lat... bo kiedyś się zmierzyłam. W najwęższym miejscu teraz na brzuszku mam 63 cm... a na wysokości pępka 66 cm (po obiadku przed obiadkiem pewnie 1 cm mniej) Też nie wiem czy mam się cieszyć czy płakać, dobrze bo brzuszek rośnie, ale co z tego skoro talia powinna być właśnie wąska.

Teraz mam wagę więc będę się ważyć cały czas
Wróciłam z pracy - 41,9 byłam przed obiadem, po godzinie (po obiedzie) 42,7 Dziś wieczorkiem jeszcze będzie 43 kg... Tylko, że na pewno mi to spadnie... i rano będzie normalna waga. Ile można w jeden dzień przytyć ?

Moje nóżki: (lubię je pokazywać, mimo tych małych wymiarów)
kostka - 19,1 cm
łydka - 30,1 cm
tuż nad kolanem - 31,5 cm
udo - 46,2 cm

ps: ta 1/10 w wymiarach daje mi bardzo dużo
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 17:39   #1131
znikajac
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 172
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !! cz. II

Filigranka zalatwiasz sie normalnie? Nie masz wzdęć? Często przy jedzeniu większych ilości (a przede wszystkim w sytuacji gdy dzieje sie to z dnia na dzien) ma sie "wypchany" brzuch przez jakis czas co wpływa na większe wymiary talii i większy brzuch niż "normalnie"
Dziewczyny gdzie i jak mierzycie biceps?
__________________
NIE MA MNIE TU!

znikajac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 17:39   #1132
sailormaary
Zadomowienie
 
Avatar sailormaary
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Żary/Zielona Góra
Wiadomości: 1 965
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !! cz. II

Cytat:
Napisane przez Filigranka Pokaż wiadomość
nadgarstek: 13,8 cm
przed łokciem: 21,5 cm
'biceps': 23 cm

hmm a jak tam wasze nóżki? kostka-łydka-nad kolanem-udo.
ja swoje zmierzę wieczorkiem jak będę szła pod prysznic i dam znać.

Ps. MASAKRA, przy okazji zmierzyłam się w talii. Z moich 57cm, od tych paru dni, kiedy się tuczę mam teraz non stop ok.65cm! . I nie wiem czy się cieszyć czy płakać:/
Na razie cieszę, bo w końcu musi trochę być w brzuchu, żeby rozeszło się po innych częściach ciała:/. A te dodatkowe centymetry to przez to, że cały czas mam brzuch pełny. Ale wrrr nie chcę zrobić się kwadratowa:/ (mam wrażenie, że jak będę brzuch ćwiczyć to już w ogóle nigdzie mi się nie zdąży rozejść:/). A jak wygląda ta kwestia u Was?

A tak poza tym.. ważyłyście się może przed jedzeniem i zaraz po? Jako jest średnia różnica Waszej wagi w tym czasie?
no ja przytyłam praktycznie wszędzie oprócz biustu ;( on został taki sam ;/ dlaczego wszyscy tyją w biuście jak się tuczą a ja nie ??

Ja w talii mam 58 cm

Edytowane przez sailormaary
Czas edycji: 2010-08-06 o 17:41
sailormaary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 17:50   #1133
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !! cz. II

Wam to dobrze mieć taką wąską talię, ja czuję się grubiutko przy Was no ale moja waga mówi sama za siebie. Pewnie to dlatego, że mam cienkie i lekkie kości...

Oj ja też chciałabym przytyć w biuście... bardziej niż gdziekolwiek...

Jeśli chodzi o mnie to nie mam wzdęć i problemów z wypróżnianiem 'Załatwiam' się regularnie

Mój Tż bardzo się zdziwił, że tak mało ważę jak mu niedawno powiedziałam, mówi, że wyglądam na więcej (hm pocieszenie czy prawda?)
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 18:04   #1134
sailormaary
Zadomowienie
 
Avatar sailormaary
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Żary/Zielona Góra
Wiadomości: 1 965
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !! cz. II

Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
Wam to dobrze mieć taką wąską talię, ja czuję się grubiutko przy Was no ale moja waga mówi sama za siebie. Pewnie to dlatego, że mam cienkie i lekkie kości...

Oj ja też chciałabym przytyć w biuście... bardziej niż gdziekolwiek...

Jeśli chodzi o mnie to nie mam wzdęć i problemów z wypróżnianiem 'Załatwiam' się regularnie

Mój Tż bardzo się zdziwił, że tak mało ważę jak mu niedawno powiedziałam, mówi, że wyglądam na więcej (hm pocieszenie czy prawda?)
Mi z kolei jak mówię , że ważę 45 (teraz już 46 ) to nikt mi nie wierzy i mówią , że wyglądam na 30 nie wiem czemu tak jest ?? ;(
sailormaary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 18:13   #1135
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !! cz. II

Dziewczyny nie wiem jak mierzyłyście biceps ale wyczytałam, że mierzy się go zginając rękę.
Mój biceps - 24 cm, tuż przy ramieniu 25 cm

Mi z kolei koleżanki kiedyś nie chciały wierzyć, że mam ponad 60 cm w brzuszku (to jeszcze za czasów szkoły średniej). Myślały, że mam 50 cm
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 18:32   #1136
Filigranka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 163
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !! cz. II

Cytat:
Napisane przez znikajac Pokaż wiadomość
Filigranka zalatwiasz sie normalnie? Nie masz wzdęć? Często przy jedzeniu większych ilości (a przede wszystkim w sytuacji gdy dzieje sie to z dnia na dzien) ma sie "wypchany" brzuch przez jakis czas co wpływa na większe wymiary talii i większy brzuch niż "normalnie"
Nie, nie mam wzdęć i wypróżniam się normalnie (nawet bardziej regularnie niż wcześniej). A no pewnie to przez to, że tak z dnia na dzień nagle zaczęłam więcej jeść .

Co do wagi to ja po sytym posiłku ważę jakieś 1,5kg więcej. Ale jak się zważę przed kolejnym sytym to mam już 1kg mniej:/ A jak kładę się spać po sytej kolacji to wstaję rano z wagą z poranka dnia poprzedniego:/ Od paru dni piję ta melisę na noc, może pomoże
__________________
39,5 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46


"Wyzwanie nie czeka. Życie nie ogląda się za siebie. Tydzień to aż nadto, by zdecydować, czy godzimy się na nasz los, czy nie."
Filigranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 18:38   #1137
sailormaary
Zadomowienie
 
Avatar sailormaary
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Żary/Zielona Góra
Wiadomości: 1 965
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !! cz. II

Ja odkąd piję tą kozieradkę to mam wrażenie jak by ona była moczopędna ;/ i latam do WC , czy wy też tak macie ?? boję się , że się odwodnię ;/
sailormaary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 18:47   #1138
Filigranka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 163
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !! cz. II

Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie wiem jak mierzyłyście biceps ale wyczytałam, że mierzy się go zginając rękę.
Mój biceps - 24 cm, tuż przy ramieniu 25 cm
Oo to ja mierzyłam praktycznie na prostej Na zgiętej mam 24,4 Ale kurcze.. przecież nie chodzi się z tak zgiętą ręką

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Cytat:
Napisane przez sailormaary Pokaż wiadomość
Ja odkąd piję tą kozieradkę to mam wrażenie jak by ona była moczopędna ;/ i latam do WC , czy wy też tak macie ?? boję się , że się odwodnię ;/
ja też od paru dni, odkąd zaczęłam swoje Wielkie Tycie częściej biegam do wc. Ale jakoś nie łączyłam tego z kozieradka, tylko z tym, że odkąd więcej jem to dużo więcej piję wody i to przez to, hm.
__________________
39,5 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46


"Wyzwanie nie czeka. Życie nie ogląda się za siebie. Tydzień to aż nadto, by zdecydować, czy godzimy się na nasz los, czy nie."
Filigranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 18:58   #1139
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !! cz. II

Wiem, też na prostej wcześniej mierzyłam, ale znalazłam właśnie w Internecie, że na zgiętej się mierzy, a co tam - przynajmniej więcej nam wychodzi

Nawiedziłam dziś ten wątek wybaczcie za moją ciągłą tu obecność...
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 19:07   #1140
Filigranka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 163
Dot.: Akcja: Tyjemy Razem !! cz. II

Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
Mi z kolei koleżanki kiedyś nie chciały wierzyć, że mam ponad 60 cm w brzuszku (to jeszcze za czasów szkoły średniej). Myślały, że mam 50 cm
A ja myślałam, że to tylko faceci nie mają rozeznania w wymiarach xD Mnie się często pytają ile ważę, a jak mówię: "A na ile wg.Ciebie wyglądam?" to słyszę: "45?" Albo: "Nie ważysz chyba 50, nie?" Loool, moje 38 przy tym wymięka . W głębi serca traktuję to jako komplement ;D.
No ale.. dla nich 45, czy 50 to w sumie też niczym piórko..
__________________
39,5 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46


"Wyzwanie nie czeka. Życie nie ogląda się za siebie. Tydzień to aż nadto, by zdecydować, czy godzimy się na nasz los, czy nie."
Filigranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-06 13:39:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:04.