Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. II - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-11, 09:37   #4411
kaaasiuleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar kaaasiuleczka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 334
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. II

Cytat:
Napisane przez samaraNW Pokaż wiadomość
to na zwiększenie motywacji
dzieki samara ale mnie chyba potrzeba wiekszego kopa sama nie wiem jakiego...
__________________
RAZEM PIĘKNIEJEMY
ZAPRASZAM!!
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post22578006

zapraszam do ogladania i komentowania
https://wizaz.pl/akcje/rossmann/rossmanniaczki/marzec-profil-263172.html
kaaasiuleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 09:48   #4412
LadyBird_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 67
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. II

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
ja mam w planach prace i to jeszcze 2ga zmiana;/..
Uuu współczuję Ale dasz radę!

Cytat:
Napisane przez samaraNW Pokaż wiadomość
witam.
tutaj,to może chodzić raczej o wzdęty brzuch
ja z planów tylko na działeczkę muszę pojechać i posprzątać mieszkanie.
a zaraz idę nałożyć olejek kokosowy na goraco na włosy, potem mycie+ odżywka, muszę też nogi ogolić no i standard na twarz już był. no i wybalsamuję się,żeby opalenizna się jak najdłużej trzymała
A może i tak...
Znacie może jakieś szybkie i skuteczne sposoby na spłaszczenie brzucha i oponkę? Ćwiczyłam róźne serie na brzuch, kręciłam hula hopem i nic

Ja też odkąd wróciłam znad morza to podtrzymuję opaleniznę balsamami brązującymi. A dzisiaj zamierzam ją jeszcze trochę "doprawić" na słonku
Cytat:
Napisane przez lollipopka Pokaż wiadomość
Witam mozna dołączyć? Czytam was od dłuższego czasu, wreszcie nadrobiłam całość i musze stwierdzić, że wątek świetny!! Odkąd was podczytuję bardziej się za siebie wziełam jesteście świetną motywacją do działania
Witamy serdecznie

Cytat:
Napisane przez kaaasiuleczka Pokaż wiadomość
ja też sie chciałam poopalać ale coś słoneczko wyjść zza chmurek nie chce. a tak po za tym dzisiaj depilacja i peeling kawowy balsam brązujący no i oczywiście podstawa.

ja też cały czas planuje sie ostro wziąć za siebie ale coś mi to nbie wychodzi przez co mam doła

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------


witaj!

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------


kto to na fotkach
A u mnie słońce daje niesamowicie. Ma być chyba dzisiaj 27 stopni.

Cytat:
Napisane przez lollipopka Pokaż wiadomość
dziękuję za miłe przyjęcie moim głównym celem jest popracowanie nad sobą by nabrać większej pewności siebie.... macie na to jakieś swoje sposoby?
Ja Ci chyba raczej nie pomogę, bo sama mam z tym problem. Mam straszne kompleksy i choć namiętnie o siebie dbam, to i tak zawsze się czuję gorsza od innych dziewczyn Naprawdę, czasem to aż się boję z domu wychodzić i spotykać z innymi dziewczynami, a co dopiero z jakimiś znajomymi czy koleżankami TŻ....
A wszystko to przez moje blizny potrądzikowe, za dużo tłuszczu tu i ówdzie, niski wzrost i blizny po depilatorze na nogach

Edytowane przez LadyBird_
Czas edycji: 2010-08-11 o 09:49
LadyBird_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 09:56   #4413
samaraNW
Zakorzenienie
 
Avatar samaraNW
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 506
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. II

Cytat:
Napisane przez LadyBird_ Pokaż wiadomość
A może i tak...
Znacie może jakieś szybkie i skuteczne sposoby na spłaszczenie brzucha i oponkę? Ćwiczyłam róźne serie na brzuch, kręciłam hula hopem i nic

Ja też odkąd wróciłam znad morza to podtrzymuję opaleniznę balsamami brązującymi. A dzisiaj zamierzam ją jeszcze trochę "doprawić" na słonku
niestety ciało każdego chudnie inaczej. dieta+ćwiczenia i brzuch kiedyś Ci schudnie. cudów nie oczekuj,bo szybkie chudnięcie prowadzi do efektu jo-jo. ja się jeszcze doprawię w Świnoujściu
samaraNW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 10:25   #4414
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. II

Cześć!
Cytat:
Napisane przez loluska Pokaż wiadomość
dzień dobry
(...)

no więc właśnie nie wróciłabym się do takich włosków już... a jeśli chodzi o dzisiejszego fryzjera to chyba jescze nie zaryzykuję takim krótkim cięciem tym bardziej że ide pierwszy raz do nowego fryzjera... jak nabiorę zaufanie i będę pewna swojej decyzji to zetne na pewno dziś chyba zrobie tylko grzywkę taką dłuższą na bok i tyle


dziękuję



ja uwielbiam piegi!! sama mam i kocham je w tym tygodniu widziałam taka piękną dziewczynkę o blond kręconych włosach, miała cała buzię w piegach i wyglądała genialnie! w ogóle podoba mi się to co oryginalne nie maskuj ich bo one dodają ci uroku

i tak w ogóle to wieczorem zrobiła mi się pierwszy raz w życiu opryszczka... nie dość że mam wydatne usta to teraz nie wiele mi do Angeliny brakuje tak mi napuchła dolna warga że masakra ;/ czym mogę się jej pozbyć?? miłego dnia
Zrób zdjęcie, kiedy już wyjdziesz od fryzjera na opryszczkę stosuję Carmex, Sonol, w jej początkowej fazie Tormentiol, a potem pasta cynkowa. Wiem, że to nie tak się powinno robić, ale zazwyczaj zrywam opryszczkę, wyciskam z niej co się da, smaruję Tormentiolem, potem Sonol + pasta cynkowa. Znika w tydzień, nie mam żadnych blizn.

Cytat:
Napisane przez lollipopka Pokaż wiadomość
Witam mozna dołączyć? Czytam was od dłuższego czasu, wreszcie nadrobiłam całość i musze stwierdzić, że wątek świetny!! Odkąd was podczytuję bardziej się za siebie wziełam jesteście świetną motywacją do działania
Witaj

Odkryłam nowe zastosowanie Carmexu - zrobiła mi się wczoraj boląca, podskórna krostka - wystarczyło, że posmarowałam kilka razy i Carmex wszystko ładnie wyciągnął, w końcu przestało boleć przy każdym dotyku.
Poza tym walczę z pryszczami przedokresowymi i nie mam ochoty patrzeć w lustro
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 10:38   #4415
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 363
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. II

Dzień dobry Jeśli wkleję do albumu aktualne zdjęcie, to ktoś mi doradzi co ze sobą zrobić?
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 10:41   #4416
lollipopka
Raczkowanie
 
Avatar lollipopka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 394
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. II

Cytat:
Napisane przez LadyBird_ Pokaż wiadomość
Znacie może jakieś szybkie i skuteczne sposoby na spłaszczenie brzucha i oponkę? Ćwiczyłam róźne serie na brzuch, kręciłam hula hopem i nic



Ja Ci chyba raczej nie pomogę, bo sama mam z tym problem. Mam straszne kompleksy i choć namiętnie o siebie dbam, to i tak zawsze się czuję gorsza od innych dziewczyn Naprawdę, czasem to aż się boję z domu wychodzić i spotykać z innymi dziewczynami, a co dopiero z jakimiś znajomymi czy koleżankami TŻ....
A wszystko to przez moje blizny potrądzikowe, za dużo tłuszczu tu i ówdzie, niski wzrost i blizny po depilatorze na nogach
też bym chciała poznać sposoby na spłaszczenie brzucha w dolnych partiach, bo ogólnie tylko tam mi się zbiera sadełko od ponad tygodnia robie ok 150 półbrzuszków:P zobaczymy czy to przyniesie jakies efekty

a co do czucia się gorszą... to niestety też tak mam ale gorsze na pewno nie jesteśmy! chyba trzeba się nauczyc myśleć pozytywnie


a gdzie można kupić Carmex? bo widzę o nim same pozytywne opinię a nie widziałąm go nigdzie w drogerii
lollipopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 10:50   #4417
kaaasiuleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar kaaasiuleczka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 334
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. II

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
Dzień dobry Jeśli wkleję do albumu aktualne zdjęcie, to ktoś mi doradzi co ze sobą zrobić?
wklejaj to coś pomyślimy wszystkie
__________________
RAZEM PIĘKNIEJEMY
ZAPRASZAM!!
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post22578006

zapraszam do ogladania i komentowania
https://wizaz.pl/akcje/rossmann/rossmanniaczki/marzec-profil-263172.html
kaaasiuleczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-11, 10:55   #4418
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. II

Cytat:
Napisane przez LadyBird_ Pokaż wiadomość
(...)
Ja Ci chyba raczej nie pomogę, bo sama mam z tym problem. Mam straszne kompleksy i choć namiętnie o siebie dbam, to i tak zawsze się czuję gorsza od innych dziewczyn Naprawdę, czasem to aż się boję z domu wychodzić i spotykać z innymi dziewczynami, a co dopiero z jakimiś znajomymi czy koleżankami TŻ....
A wszystko to przez moje blizny potrądzikowe, za dużo tłuszczu tu i ówdzie, niski wzrost i blizny po depilatorze na nogach
Też tak czasami mam... są to te dni, kiedy nie czuję się najlepiej i np. wiem, że nie wyglądam ładnie - bo, powiedzmy, mam kilka pryszczy, nawet złamany paznokieć, na którego nikt zapewne nie zwróci uwagi, może odebrać mi pewność siebie. Tak to już jest...

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
Dzień dobry Jeśli wkleję do albumu aktualne zdjęcie, to ktoś mi doradzi co ze sobą zrobić?
Postaramy się, wklej
Cytat:
Napisane przez lollipopka Pokaż wiadomość
(...)
a gdzie można kupić Carmex? bo widzę o nim same pozytywne opinię a nie widziałąm go nigdzie w drogerii
Ja kupuję w Naturze a wcześniej zamawiałam na all.
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 11:12   #4419
LadyBird_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 67
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. II

Cytat:
Napisane przez lollipopka Pokaż wiadomość
też bym chciała poznać sposoby na spłaszczenie brzucha w dolnych partiach, bo ogólnie tylko tam mi się zbiera sadełko od ponad tygodnia robie ok 150 półbrzuszków:P zobaczymy czy to przyniesie jakies efekty

a co do czucia się gorszą... to niestety też tak mam ale gorsze na pewno nie jesteśmy! chyba trzeba się nauczyc myśleć pozytywnie


a gdzie można kupić Carmex? bo widzę o nim same pozytywne opinię a nie widziałąm go nigdzie w drogerii
Oj ja zawsze miałam taki płaski brzuch, a od dłuższego czasu mam tylko zwisający wał tłuszczu i nie umiem sobie z nim poradzić

Carmex kupowałam w Super-pharmie.
Cytat:
Napisane przez Shadii Pokaż wiadomość
Też tak czasami mam... są to te dni, kiedy nie czuję się najlepiej i np. wiem, że nie wyglądam ładnie - bo, powiedzmy, mam kilka pryszczy, nawet złamany paznokieć, na którego nikt zapewne nie zwróci uwagi, może odebrać mi pewność siebie. Tak to już jest...


Postaramy się, wklej

Ja kupuję w Naturze a wcześniej zamawiałam na all.
No widzisz kochana, Ty masz czasem takie dni, a ja mam tak zawsze....
LadyBird_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 11:16   #4420
maya1990
Raczkowanie
 
Avatar maya1990
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 291
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. II

Oj dawno tu nie zaglądałam czy któraś z was próbowała może tego nowego żelu pod prysznic Dove Visible Care co to niby poprawia wygląd skóry?a jeśli tak to czy faktycznie on coś daje czy to kolejny pic na wodę?Z góry przepraszam jęsli było już to pytanie
__________________
Czas na zmiany


kierunek:kosmetologia

-systematycznie się uczę
-dbam o paznokcie i dłonie
-dbam o stopy!
-dbam o włosy
-zdrowo się odżywiam
-walczę o zdrową cerę
-rozwijam nowe zainteresowania



Edytowane przez maya1990
Czas edycji: 2010-08-11 o 11:23
maya1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 11:23   #4421
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. II

Cytat:
Napisane przez LadyBird_ Pokaż wiadomość
(...)
No widzisz kochana, Ty masz czasem takie dni, a ja mam tak zawsze....
dwa,trzy lata temu miałam tak samo - codziennie wyszukiwanie sobie nowych wad i ubolewanie nad starymi. Wiesz... nic z tym nie zrobiłam, samo przeszło. Często wszyscy mówią, że komplementy ze strony TŻa potrafią wyleczyć z kompleksów - u mnie tak nigdy nie było, jeśli sama się z czegoś nie wygrzebię, to wiem, że nikt mi nie pomoże. W miarę możliwości staraj się poprawiać to, co możesz, a resztę zaakceptuj (łatwiej powiedzieć, trudniej zrobić ), niektórych rzeczy (np. wzrostu) zmienić się nie da i po prostu trzeba to zaakceptować. Poza tym... to, co Ty uważasz za wady inni mogą ocenić jako zalety. Dasz radę
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-11, 11:24   #4422
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 363
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. II

Zdjęcie już w albumie Wyszłam jak pączek
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 11:26   #4423
kaaasiuleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar kaaasiuleczka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 334
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. II

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
Zdjęcie już w albumie Wyszłam jak pączek
moje rady w komentarzu
__________________
RAZEM PIĘKNIEJEMY
ZAPRASZAM!!
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post22578006

zapraszam do ogladania i komentowania
https://wizaz.pl/akcje/rossmann/rossmanniaczki/marzec-profil-263172.html
kaaasiuleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 11:30   #4424
LadyBird_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 67
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. II

Cytat:
Napisane przez Shadii Pokaż wiadomość
dwa,trzy lata temu miałam tak samo - codziennie wyszukiwanie sobie nowych wad i ubolewanie nad starymi. Wiesz... nic z tym nie zrobiłam, samo przeszło. Często wszyscy mówią, że komplementy ze strony TŻa potrafią wyleczyć z kompleksów - u mnie tak nigdy nie było, jeśli sama się z czegoś nie wygrzebię, to wiem, że nikt mi nie pomoże. W miarę możliwości staraj się poprawiać to, co możesz, a resztę zaakceptuj (łatwiej powiedzieć, trudniej zrobić ), niektórych rzeczy (np. wzrostu) zmienić się nie da i po prostu trzeba to zaakceptować. Poza tym... to, co Ty uważasz za wady inni mogą ocenić jako zalety. Dasz radę
Wiesz u mnie to jest wszystko wyniesione z domu.... Od małego rodzice mi powtarzali, ze tu mam za dużo, tam za mało, to jest źle itp... Co z tego że mój TŻ non stop mi prawi komplementy... Ok, przy nim czuję się piękna, ale jak tylko pojawi się na horyzoncie jakaś dziewczyna to od razu sobie myślę, że ona się pewnie TŻtowi bardziej spodoba, bo ma gładką buzię, ładne nogi itp...

Zresztą nawet nad morze nie chciałam ze znajomymi i znajomymi znajomych, których nie znałam jechać, bo miałam kompleksy... A moja znajoma teraz rozpowiada wszystkim, że nie chciałam jechać, bo jestem gruba i mam wałeczki..... Nieważne, że sama ode mnie jest sporo tęższa.
LadyBird_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 11:34   #4425
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. II

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
Zdjęcie już w albumie Wyszłam jak pączek
Za przykładem Kaaasiuleczki komentarz dodałam pod zdjęciem

Cytat:
Napisane przez LadyBird_ Pokaż wiadomość
Wiesz u mnie to jest wszystko wyniesione z domu.... Od małego rodzice mi powtarzali, ze tu mam za dużo, tam za mało, to jest źle itp... Co z tego że mój TŻ non stop mi prawi komplementy... Ok, przy nim czuję się piękna, ale jak tylko pojawi się na horyzoncie jakaś dziewczyna to od razu sobie myślę, że ona się pewnie TŻtowi bardziej spodoba, bo ma gładką buzię, ładne nogi itp...

Zresztą nawet nad morze nie chciałam ze znajomymi i znajomymi znajomych, których nie znałam jechać, bo miałam kompleksy... A moja znajoma teraz rozpowiada wszystkim, że nie chciałam jechać, bo jestem gruba i mam wałeczki..... Nieważne, że sama ode mnie jest sporo tęższa.
Eh... nie ma to jak "wsparcie" rodziców przez krytykę Ale przecież jest z Tobą, prawda? To znaczy na pewno, że TY mu się podobasz, gdyby tak nie było, to w ogóle nie zacząłby z Tobą być. Tak?
Znajoma bardzo fajna, niech lepiej zajmie się sobą, a nie krytykuje innych
Spróbuj znaleźć w sobie dobre rzeczy i myśl o nich zawsze, kiedy złapiesz dołka - ja tak robiłam, zawsze potem czułam się trochę lepiej.
__________________
!




Edytowane przez Shadii
Czas edycji: 2010-08-11 o 11:47
Shadii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 11:37   #4426
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 363
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. II

Cytat:
Napisane przez kaaasiuleczka Pokaż wiadomość
moje rady w komentarzu
Dziękuję za rady Wiem, że brwi muszę przyciemnić, ale nie wiem jak się za to zabrać, bo boję się, że efekt będzie nienaturalny A co do grzywki, to miałam i na skos i prostą i mi nie pasuje, bo mi twarz bardzo pogrubia, ale znowu jak jej nie mam, to też źle, bo wysokie czoło
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 11:39   #4427
kaaasiuleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar kaaasiuleczka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 334
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. II

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
Dziękuję za rady Wiem, że brwi muszę przyciemnić, ale nie wiem jak się za to zabrać, bo boję się, że efekt będzie nienaturalny A co do grzywki, to miałam i na skos i prostą i mi nie pasuje, bo mi twarz bardzo pogrubia, ale znowu jak jej nie mam, to też źle, bo wysokie czoło
może henna u kosmetyczki?
__________________
RAZEM PIĘKNIEJEMY
ZAPRASZAM!!
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post22578006

zapraszam do ogladania i komentowania
https://wizaz.pl/akcje/rossmann/rossmanniaczki/marzec-profil-263172.html
kaaasiuleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 11:52   #4428
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 363
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. II

Cytat:
Napisane przez kaaasiuleczka Pokaż wiadomość
może henna u kosmetyczki?
Właśnie muszę się wybrać, tylko boję się, że będzie nienaturalny efekt Najgorzej z tymi włosami, bo nie mam żadnego pomysłu
Shadii, czemu uważasz że są za długie? Ja je tak namiętnie zapuszczam od kilku lat Pomijając "podcięcie", które okazało się utratą ok. 6cm z długości
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 11:52   #4429
LadyBird_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 67
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. II

Cytat:
Napisane przez Shadii Pokaż wiadomość
Za przykładem Kaaasiuleczki komentarz dodałam pod zdjęciem


Eh... nie ma to jak "wsparcie" rodziców przez krytykę Ale przecież jest z Tobą, prawda? To znaczy na pewno, że TY mu się podobasz, gdyby tak nie było, to w ogóle nie zacząłby z Tobą być. Tak?
Znajoma bardzo fajna, niech lepiej zajmie się sobą, a nie krytykuje innych
Spróbuj znaleźć w sobie dobre rzeczy i myśl o nich zawsze, kiedy złapiesz dołka - ja tak robiłam, zawsze potem czułam się trochę lepiej.
Dziękuję kochana Mam straszne kompleksy i dlatego też jestem straszną zazdrośnicą...

Muszę jakoś z tym walczyć

P.S. Wrzuciłam Wam parę moich fotek do albumu
LadyBird_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-11, 11:58   #4430
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. II

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
Właśnie muszę się wybrać, tylko boję się, że będzie nienaturalny efekt Najgorzej z tymi włosami, bo nie mam żadnego pomysłu
Shadii, czemu uważasz że są za długie? Ja je tak namiętnie zapuszczam od kilku lat Pomijając "podcięcie", które okazało się utratą ok. 6cm z długości
Bo podniesienie u nasady by nie zaszkodziło, a mi się wydaje, że jeśli włosy są długie, to jakoś tak w sposób naturalny "ciągnie" je w dół. Ale jeśli chcesz mieć długie, to je zostaw, najważniejsze, żebyś Ty się czuła dobrze

Cytat:
Napisane przez LadyBird_ Pokaż wiadomość
Dziękuję kochana Mam straszne kompleksy i dlatego też jestem straszną zazdrośnicą...

Muszę jakoś z tym walczyć

P.S. Wrzuciłam Wam parę moich fotek do albumu
Będzie dobrze.
Zaraz wysyłam zaproszenie
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 11:59   #4431
Czekoladowa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Czekoladowa1
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 298
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. II

Cytat:
Napisane przez LadyBird_ Pokaż wiadomość
Wiesz u mnie to jest wszystko wyniesione z domu.... Od małego rodzice mi powtarzali, ze tu mam za dużo, tam za mało, to jest źle itp... Co z tego że mój TŻ non stop mi prawi komplementy... Ok, przy nim czuję się piękna, ale jak tylko pojawi się na horyzoncie jakaś dziewczyna to od razu sobie myślę, że ona się pewnie TŻtowi bardziej spodoba, bo ma gładką buzię, ładne nogi itp...

Zresztą nawet nad morze nie chciałam ze znajomymi i znajomymi znajomych, których nie znałam jechać, bo miałam kompleksy... A moja znajoma teraz rozpowiada wszystkim, że nie chciałam jechać, bo jestem gruba i mam wałeczki..... Nieważne, że sama ode mnie jest sporo tęższa.
Mam tak samo
__________________
zapuszczam włosy


Czekoladowa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 12:10   #4432
samaraNW
Zakorzenienie
 
Avatar samaraNW
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 506
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. II

Cytat:
Napisane przez LadyBird_ Pokaż wiadomość
Wiesz u mnie to jest wszystko wyniesione z domu.... Od małego rodzice mi powtarzali, ze tu mam za dużo, tam za mało, to jest źle itp... Co z tego że mój TŻ non stop mi prawi komplementy... Ok, przy nim czuję się piękna, ale jak tylko pojawi się na horyzoncie jakaś dziewczyna to od razu sobie myślę, że ona się pewnie TŻtowi bardziej spodoba, bo ma gładką buzię, ładne nogi itp...

Zresztą nawet nad morze nie chciałam ze znajomymi i znajomymi znajomych, których nie znałam jechać, bo miałam kompleksy... A moja znajoma teraz rozpowiada wszystkim, że nie chciałam jechać, bo jestem gruba i mam wałeczki..... Nieważne, że sama ode mnie jest sporo tęższa.
z kompleksami musisz walczyć, bo widząc po zdjęciach nie masz w ogółe powodu,żeby tak się dołować jesteś bardzo ładna ogólnie niby prosta rada i wiele osobom może wydawać się śmieszna - powtarzaj sobie ciągle,że nie jesteś brzydka, poszukaj swoich zalet i wychwalaj je przed samą sobą, no i uśmiechaj się do samej siebie w lustrze. trzeba siebie zaakceptować,a to plus dbanie o siebie daje po czasie na prawdę świetne rezultaty!
samaraNW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 12:12   #4433
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. II

LadyBird, o jeny, gdzie Ty masz te powody do kompleksów masz bardzo ładne nogi. I nie wyglądasz na niską....

Cytat:
Napisane przez Czekoladowa1 Pokaż wiadomość
Mam tak samo
Dziewczyny... taka nasza natura chyba już Za dużo porównywania się z innymi... za dużo szukania wad na siłę.
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 12:12   #4434
Talullah
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 160
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. II

Cytat:
Napisane przez Shadii Pokaż wiadomość
Ja tylko chciałam ją bardziej ujędrnić i wygładzić, poza tym jest ok. Ostatnio w ogóle jakoś nie mam kompleksów na punkcie mojego ciała... wszystko mi jakoś pasuje mniej więcej jak mówisz o tym brzuchu... może też pomasuje? jest płaski, wyszczuplić się go już bardziej nie da,to może będzie chociaż ładniejszy troszkę przez takie masaże w jakim celu będziesz masować brzuch?
Ja bede w celu wlasnie zeby byl ladniejszy Ale na powaznie to ja mam lekka oponke z ktora walcze kilka lat - silownia, cwiczenia aerobowe, orbitrek, rower - nic nie dziala.
Wiec sprobuje masazu banka, zreszta teraz zaczynam te cwiczenia od Caate to taki masaz bedzie fajnym dopelnieniem zeby skora nie zwiotczala przypadkiem, tylko byla jedrna. Dlatego tez zamierzam masowac wewnetrzna strone ramion, w kierunku od lokcia w gore

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
dziewczyny a co uwazacie o takiej dlugosci wlosow?
Uwazam ze jest super Jest w sam raz zwlaszcza dla dziewczyn ktore nie sa zbyt wysokie bo wtedy dlugie wlosy optycznie przytlaczaja i sylwetka jeszcze bardziej sie skraca.

Ja mam takie po wyprostowaniu, tylko jeszcze bardziej wycieniowane od czubka glowy no bo krecone i o wiele lepiej sie ukladaja.
Nie jestem wysoka wiec w takiej dlugosci czuje sie tak lekko jak juz pisalam

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
Znacie jakieś SKUTECZNE sposoby/kosmetyki na rozjaśnienie albo pozbycie się piegów? Mam ich już serdecznie dość Szpecą mi twarz ;(
Piegi sa suuuuper Mi sie bardzo podobaja.
Ja co prawda nie mam piegow ale mam mnostwo pieprzykow na calym ciele i wygladam jak to mowi TZ jak biedronka
Kiedys jedna starsza pani ktora wlasnie miala zasnac juz przyszykowana do operacji patrzy na moje przedramie i mowi do mnie tak - ale sliczne kropeczki Ale byla juz pod wplywem pewnych srodkow wiec nie wiem czy to szczere bylo

Cytat:
Napisane przez LadyBird_ Pokaż wiadomość
Wiesz u mnie to jest wszystko wyniesione z domu.... Od małego rodzice mi powtarzali, ze tu mam za dużo, tam za mało, to jest źle itp... Co z tego że mój TŻ non stop mi prawi komplementy... Ok, przy nim czuję się piękna, ale jak tylko pojawi się na horyzoncie jakaś dziewczyna to od razu sobie myślę, że ona się pewnie TŻtowi bardziej spodoba, bo ma gładką buzię, ładne nogi itp...

Zresztą nawet nad morze nie chciałam ze znajomymi i znajomymi znajomych, których nie znałam jechać, bo miałam kompleksy... A moja znajoma teraz rozpowiada wszystkim, że nie chciałam jechać, bo jestem gruba i mam wałeczki..... Nieważne, że sama ode mnie jest sporo tęższa.
Taka znajoma to Nie przejmuj sie

Cytat:
Napisane przez LadyBird_ Pokaż wiadomość
Ja Ci chyba raczej nie pomogę, bo sama mam z tym problem. Mam straszne kompleksy i choć namiętnie o siebie dbam, to i tak zawsze się czuję gorsza od innych dziewczyn Naprawdę, czasem to aż się boję z domu wychodzić i spotykać z innymi dziewczynami, a co dopiero z jakimiś znajomymi czy koleżankami TŻ....
A wszystko to przez moje blizny potrądzikowe, za dużo tłuszczu tu i ówdzie, niski wzrost i blizny po depilatorze na nogach
Skoro TZ jest z toba tzn ze mu sie podobasz i dla niego jestes najladniejsza na swiecie

Ja blizny tez mam, mam centralnie miedzy piersiami brzydka blizne po wycieciu tzw guzka skory, widac ja w bikini czy jak mam tylko stanik ale sie tym totalnie nie przejmuje, a jakby facetowi cos przeszkadzalo to arivederci Nie kocha sie tylko za wyglad, wiadomo jest wazny ale bez przesady. To jak w przyszlosci odpukac sie np zachoruje i bedzie operacja i blizny to co? Zostawilby mnie? Tzn ze nie byl od poczatku nic wart, pustak i tyle
Talullah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 12:16   #4435
LadyBird_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 67
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. II

Cytat:
Napisane przez Czekoladowa1 Pokaż wiadomość
Mam tak samo


Cytat:
Napisane przez samaraNW Pokaż wiadomość
z kompleksami musisz walczyć, bo widząc po zdjęciach nie masz w ogółe powodu,żeby tak się dołować jesteś bardzo ładna ogólnie niby prosta rada i wiele osobom może wydawać się śmieszna - powtarzaj sobie ciągle,że nie jesteś brzydka, poszukaj swoich zalet i wychwalaj je przed samą sobą, no i uśmiechaj się do samej siebie w lustrze. trzeba siebie zaakceptować,a to plus dbanie o siebie daje po czasie na prawdę świetne rezultaty!
Dziękuję Ci bardzo W sumie jakbym zrzuciła trochę tłuszczyku i uporała się do końca z cerą to myślę, że byłoby o niego lepiej. Ciągle mi mama powtarza, że tego nie mogę nosić, bo to nie na moją figurę, jak ja w tym wyglądam itp... Naprawdę bardzo mnie to demotywuje do działania... Jeszcze jak dowiedziałam się co ta znajoma o mnie opowiada to w ogóle myślałam, że się rozpłaczę... Na szczęście nie zamierzam już więcej z nią utrzymywać jakiegokolwiek kontaktu.

Jeszcze raz dziękuję za wszystko
LadyBird_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 12:17   #4436
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. II

Dzień dobry
Witam Lollipopkę

Siedzę z kokosem na włosach, zmyję koło szóstej. Wczoraj miałam takie lśniące włosy, mam nadzieję, że tak zostanie na dłużej Cera w dalszym ciągu wygląda beznadziejnie, poddaję się, cokolwiek nie zrobię to nie działa, nie mam już ani siły, ani ochoty o nią dbać. Skupię się lepiej na włosach i paznokciach (zaraz sobie je pomaluję na fioletowo ). Też mam oponkę na brzuchu, ale mi ona nie przeszkadza. Owszem, byłoby fajnie się jej pozbyć, ale nie za wszelką cenę

Też mam kompleksy Głównie na punkcie swojej cery Tak się staram i nic. Ale odkąd dołączyłam do grupy teatralnej w moim mieście czuję się coraz lepiej. Kocham to, co robię, wiem, że jestem im potrzebna i to mi pomaga. Tak więc polecam znaleźć jakieś hobby Ale jest tam też taka dziewczyna, śliczna, zadbana, ma piękne, kręcone włosy,. idealne zęby i gładką cerę...
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 12:18   #4437
Czekoladowa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Czekoladowa1
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 298
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. II

Cytat:
Napisane przez LadyBird_ Pokaż wiadomość




Dziękuję Ci bardzo W sumie jakbym zrzuciła trochę tłuszczyku i uporała się do końca z cerą to myślę, że byłoby o niego lepiej. Ciągle mi mama powtarza, że tego nie mogę nosić, bo to nie na moją figurę, jak ja w tym wyglądam itp... Naprawdę bardzo mnie to demotywuje do działania... Jeszcze jak dowiedziałam się co ta znajoma o mnie opowiada to w ogóle myślałam, że się rozpłaczę... Na szczęście nie zamierzam już więcej z nią utrzymywać jakiegokolwiek kontaktu.

Jeszcze raz dziękuję za wszystko
No i bardzo dobrze
__________________
zapuszczam włosy


Czekoladowa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 12:20   #4438
LadyBird_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 67
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. II

Cytat:
Napisane przez Shadii Pokaż wiadomość
LadyBird, o jeny, gdzie Ty masz te powody do kompleksów masz bardzo ładne nogi. I nie wyglądasz na niską....


Dziewczyny... taka nasza natura chyba już Za dużo porównywania się z innymi... za dużo szukania wad na siłę.
Ale mam 162 cm i aż 57 kg... Tutaj akurat nogi jakoś korzystnie wyszły. Jak będę miała więcej zdjęć gdzie wszystko lepiej widać to Wam pokażę

Tak porównywanie się i za dużo oglądania lasek przerobionych w photoshopie... Eh, zycie jest ciezkie

Cytat:
Napisane przez Talullah Pokaż wiadomość
Ja bede w celu wlasnie zeby byl ladniejszy Ale na powaznie to ja mam lekka oponke z ktora walcze kilka lat - silownia, cwiczenia aerobowe, orbitrek, rower - nic nie dziala.
Wiec sprobuje masazu banka, zreszta teraz zaczynam te cwiczenia od Caate to taki masaz bedzie fajnym dopelnieniem zeby skora nie zwiotczala przypadkiem, tylko byla jedrna. Dlatego tez zamierzam masowac wewnetrzna strone ramion, w kierunku od lokcia w gore



Uwazam ze jest super Jest w sam raz zwlaszcza dla dziewczyn ktore nie sa zbyt wysokie bo wtedy dlugie wlosy optycznie przytlaczaja i sylwetka jeszcze bardziej sie skraca.

Ja mam takie po wyprostowaniu, tylko jeszcze bardziej wycieniowane od czubka glowy no bo krecone i o wiele lepiej sie ukladaja.
Nie jestem wysoka wiec w takiej dlugosci czuje sie tak lekko jak juz pisalam



Piegi sa suuuuper Mi sie bardzo podobaja.
Ja co prawda nie mam piegow ale mam mnostwo pieprzykow na calym ciele i wygladam jak to mowi TZ jak biedronka
Kiedys jedna starsza pani ktora wlasnie miala zasnac juz przyszykowana do operacji patrzy na moje przedramie i mowi do mnie tak - ale sliczne kropeczki Ale byla juz pod wplywem pewnych srodkow wiec nie wiem czy to szczere bylo



Taka znajoma to Nie przejmuj sie



Skoro TZ jest z toba tzn ze mu sie podobasz i dla niego jestes najladniejsza na swiecie

Ja blizny tez mam, mam centralnie miedzy piersiami brzydka blizne po wycieciu tzw guzka skory, widac ja w bikini czy jak mam tylko stanik ale sie tym totalnie nie przejmuje, a jakby facetowi cos przeszkadzalo to arivederci Nie kocha sie tylko za wyglad, wiadomo jest wazny ale bez przesady. To jak w przyszlosci odpukac sie np zachoruje i bedzie operacja i blizny to co? Zostawilby mnie? Tzn ze nie byl od poczatku nic wart, pustak i tyle

Dzięki Wiem, że wygląd to nie wszystko, ale mam tez podobno ciężki charakterek TŻ twierdzi, że dla neigo jestem najpiękniejsza i jakbym była odrobinę mniej zazdrosna to byłabym idealna. Ale ja sobie oczywiście wmawiam swoje, że mówi tak, żeby mi przykrości nie robić...
LadyBird_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 12:20   #4439
Talullah
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 160
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. II

Cytat:
Napisane przez LadyBird_ Pokaż wiadomość




Dziękuję Ci bardzo W sumie jakbym zrzuciła trochę tłuszczyku i uporała się do końca z cerą to myślę, że byłoby o niego lepiej. Ciągle mi mama powtarza, że tego nie mogę nosić, bo to nie na moją figurę, jak ja w tym wyglądam itp... Naprawdę bardzo mnie to demotywuje do działania... Jeszcze jak dowiedziałam się co ta znajoma o mnie opowiada to w ogóle myślałam, że się rozpłaczę... Na szczęście nie zamierzam już więcej z nią utrzymywać jakiegokolwiek kontaktu.

Jeszcze raz dziękuję za wszystko
A gdzie Ty masz ten tluszczyk??
Jak na moje oko figurka fajna
A ta dziewczyna sie nie przejmuj, nie jest tego warta, dobrze mowisz, zerwij z nia znajomosc i juz

Podobasz mi sie z grzywka, naprawde
Talullah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 12:21   #4440
samaraNW
Zakorzenienie
 
Avatar samaraNW
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 506
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. II

Cytat:
Napisane przez LadyBird_ Pokaż wiadomość




Dziękuję Ci bardzo W sumie jakbym zrzuciła trochę tłuszczyku i uporała się do końca z cerą to myślę, że byłoby o niego lepiej. Ciągle mi mama powtarza, że tego nie mogę nosić, bo to nie na moją figurę, jak ja w tym wyglądam itp... Naprawdę bardzo mnie to demotywuje do działania... Jeszcze jak dowiedziałam się co ta znajoma o mnie opowiada to w ogóle myślałam, że się rozpłaczę... Na szczęście nie zamierzam już więcej z nią utrzymywać jakiegokolwiek kontaktu.

Jeszcze raz dziękuję za wszystko
z mamą to może porozmawiaj,że to co mówi Cię dołuje i wprawia w kompleksy. niby oczywiste,ale niektórzy nawet nie zdają sobie sprawy,że kogoś ranią słowami. a koleżankę olej, bo na nic więcej nie zasługuje. i powodzenia w walce o lepszą samoocenę
samaraNW jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:28.