Bukiety ślubne cz.III - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-02, 19:36   #571
kassshiraaa
Raczkowanie
 
Avatar kassshiraaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 42
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

ewalena, misztrzu, doradź mi też!
__________________
09.10.2010. - Nasz dzień



Kiedy patrzy się razem w górę, niebo się przybliża...
kassshiraaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 19:37   #572
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez i like it Pokaż wiadomość
achh dziękuje bardzo mi pomogłaś! a suknia... ma odpinany cały dolny tiul hihi jak szaleć to szaleć teraz tylko czas znaleźć osobę która stworzy mi cudo z hokus pokus

jeśli Krk to Kraków to polecam Anię Fudali z pracowni ładnekwiatki.

Cytat:
Napisane przez kassshiraaa Pokaż wiadomość
Proszę Was o radę Oto moja suknia (i ja w niej) tyle, że moja będzie biała. Szukam bukietu, ślub w październiku, myslalam o jesiennych kolorach, nie wiem tylko jaki ksztalt bukietu będzie najlepszy
Pomóżcie kobiety!
Jeśli jesienne to moje propozycje na zdjęciach. Bukiet tradycyjny choć może być lekko "poczochrany", ale raczej bez zwisów - może coś wystawać ale nie za wiele.

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2010-09-03 o 15:39 Powód: post pod postem
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 09:47   #573
paulinka_bulinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 28
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Ewaleno, może mi tez doradzisz. Jaki bukiet będzie najbardziej odpowiedni do rzucenia nim na oczepinach?Nie bede miec welonu wiec czyms trzeba rzucic. Chodzi mi tu zarówno o formę jak i trwałość kwiatów. Z gory dziekuje za odpowiedz!
paulinka_bulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 10:17   #574
olinka malinka
Raczkowanie
 
Avatar olinka malinka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: z Wenus :)
Wiadomości: 76
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez ewalena Pokaż wiadomość
Pół kulka potrzebuje jakiejś podstawki z liści, tiulu.Kształt 3 b.dobry.
Pamiętaj biel kwiatów nie jest idealna a najbliższa bieli jest róża Akito, inne mają odcienie zielonkawe, kremowe. Aby bukiet wyglądał pięknie proponuję kremowo-zielona eustomę wymieszać z białą i dodać biało-kremową różę miedzy te kwiaty powklejała bym (klej florystyczny) pojedyncze kwiatki hortensji (to kwiat raczej ogródkowy ja nigdy nie spotkałam go na cmentarzu , choć na cmentarzu spotkam krzaki róż)
Rączkę wykończyła bym wstążka w niebieskim kolorze.
Koraliki można dodać jeśli nie wkleisz hortensji.
Niestety nie mam zdjęć o które pytasz.
Podoba mi się Twój pomysł Ewaleno!
Tylko obawiam się, że nie wyjaśnię tego mojej florystce.
Czyli od początku
-Kształt bukietu kulka.
-Kwiaty: eustoma kremowo -zielona (to barwa płatków, czy płatki kremowe a listki zielone?), eustoma biała, róża biała i róża kremowa (czy róża o kolorze płatków biało-kremowym? pytam bo nie widziałam takiej). Kwiaty te ułożyć naprzemiennie (?). Do gotowego bukietu powklejać gdzieniegdzie niebieską hortensję.

Proszę o korektę powyższej instrukcji Ewaleno Jestem laikem w kwestii kwiatów i obawiam się, że mogłam coś źle zinterpretować. A moze masz to na zdjeciu.

I druga sprawa. Jaki bukiet dla świadkowej? Taki sam tylko mniejszy? Co proponujecie? A moze lepiej, żeby świadkowa miała inny bukiet? Jej sukienka jest długa, niebieska i prosta. Prosze o pomoc... Świadkowa chce kwiaty w kolorze żółtym lub ecru, a wybór pozostawiła nam (młodym)... ja jestem "zielona".

Mysia_21kr, twoja suknia też jest fajna, mierzyłam podobny model i ostatecznie zastanawiałam się pomiędzy nimi dwiema. Bukiet z goździków uroczy i też by pasował do mojej sukni, szkoda tylko że naturalnie niebieskie goździki w przyrodzie nie istnieją.

Liwaczka, bardzo dziękuję za pomoc! Na podstawie Twojego bukietu pokażę mojej florystce, o co m chodzi z przyklejaną hortensją. Bukiety śliczne!
__________________
Jestem żoną!
olinka malinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 17:54   #575
i like it
Rozeznanie
 
Avatar i like it
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 786
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Ewalena dziękuje i oczywiście krk to kraków
i like it jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 18:16   #576
mysia_21kr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Wiadomości: 25
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

a orientujecie się może jakie kolory goździków są dostepne??
__________________
Mój Ślub ==> 06.08.2011r
mysia_21kr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 20:13   #577
olinka malinka
Raczkowanie
 
Avatar olinka malinka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: z Wenus :)
Wiadomości: 76
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez mysia_21kr Pokaż wiadomość
a orientujecie się może jakie kolory goździków są dostepne??
Wyczytałam, żę występuje: "w kolorze białym, różowym ,czerwonym i ich odcieniach". Ecru, żółty, bordo też.
__________________
Jestem żoną!
olinka malinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-04, 08:39   #578
slimaczek19
Raczkowanie
 
Avatar slimaczek19
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 466
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Czy można zrobić ten bukiet w innych kolorach? tzn. goździk ecru i reszta czerwona (nie wiem jak się nazywają te zielone "paszcze" )???

Dziękuję za odpowiedź
slimaczek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 13:20   #579
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez paulinka_bulinka Pokaż wiadomość
Ewaleno, może mi tez doradzisz. Jaki bukiet będzie najbardziej odpowiedni do rzucenia nim na oczepinach?Nie bede miec welonu wiec czyms trzeba rzucic. Chodzi mi tu zarówno o formę jak i trwałość kwiatów. Z gory dziekuje za odpowiedz!
Można wykonać rzut każdym jeśli jest dobrze zrobiony i nie rozsypie się w locie. Polecam drutowane róże i goździki.

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Cytat:
Napisane przez slimaczek19 Pokaż wiadomość
Czy można zrobić ten bukiet w innych kolorach? tzn. goździk ecru i reszta czerwona (nie wiem jak się nazywają te zielone "paszcze" )???

Dziękuję za odpowiedź
Rozumiem że czerwone będą dodatki bo "paszce" to storczyk cymbidium i niestety nie występuję w kolorze czerwonym, ale można go zastąpić rozwiniętymi płaskimi różami w kolorze czerwonym.

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

Cytat:
Napisane przez olinka malinka Pokaż wiadomość
Wyczytałam, żę występuje: "w kolorze białym, różowym ,czerwonym i ich odcieniach". Ecru, żółty, bordo też.
Kolorów goździków i ich odcieni jest olbrzymia ilość. Zwracam uwagę na goździki dwu kolorowe tzn. podstawa jest inna niż końcówki płatków (cudne) które dają możliwość wariacji bukietowych.

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

[QUOTE=olinka malinka;21836588]Podoba mi się Twój pomysł Ewaleno!
Tylko obawiam się, że nie wyjaśnię tego mojej florystce.
Czyli od początku
-Kształt bukietu kulka.
-Kwiaty: eustoma kremowo -zielona (to barwa płatków, czy płatki kremowe a listki zielone?), eustoma biała, róża biała i róża kremowa (czy róża o kolorze płatków biało-kremowym? pytam bo nie widziałam takiej). Kwiaty te ułożyć naprzemiennie (?). Do gotowego bukietu powklejać gdzieniegdzie niebieską hortensję.

Proszę o korektę powyższej instrukcji Ewaleno Jestem laikem w kwestii kwiatów i obawiam się, że mogłam coś źle zinterpretować. A moze masz to na zdjeciu.

I druga sprawa. Jaki bukiet dla świadkowej? Taki sam tylko mniejszy?


Zamawiaj tak:1. Bukiet okrągły kulka bez zieleniny (bez listkow traw itp.)
2. z kwiatow : zielona eustoma,
biała eustoma
kremowo- biała róża
biała róża AKITO
3. miedzy kwiaty powklejać kwiatki niebieskiej hortensji pączki małe eustomy
4. wykończenie rączki wstążką w kolorze niebieskiej hortensji
5. gdzieniegdzie wetknąć szpilki z brylantowa główka (będą imitowały krople rosy)

Przepisz to i zanieś do kwiaciarni.

Edytowane przez ewalena
Czas edycji: 2010-09-04 o 13:22
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 18:09   #580
olinka malinka
Raczkowanie
 
Avatar olinka malinka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: z Wenus :)
Wiadomości: 76
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez ewalena Pokaż wiadomość
Zamawiaj tak:
1. Bukiet okrągły kulka bez zieleniny (bez listkow traw itp.)
2. z kwiatow : zielona eustoma,
biała eustoma
kremowo- biała róża
biała róża AKITO
3. miedzy kwiaty powklejać kwiatki niebieskiej hortensji pączki małe eustomy
4. wykończenie rączki wstążką w kolorze niebieskiej hortensji
5. gdzieniegdzie wetknąć szpilki z brylantowa główka (będą imitowały krople rosy)

Przepisz to i zanieś do kwiaciarni.
Bardzo dziękuję Ewaleno!!! Jesteś wielka! Kłaniam się do stóp!

Mam jeszcze wątpliwość odnośnie punkt nr 3: "miedzy kwiaty powklejać kwiatki niebieskiej hortensji pączki małe eustomy". O co tu chodzi?
__________________
Jestem żoną!
olinka malinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 21:40   #581
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

czy w kwiaciarni sprzedadzą mi gąbkę florystyczną??
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-05, 09:48   #582
happy2gether
Wtajemniczenie
 
Avatar happy2gether
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 849
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Drogie Wizażanki
Suknia, którą mam na oku jest bardzo elegancka, kształt rybki, bez świecidełek i koronki. Prosta i klasyczna. Nie chcę na razie pisać modelu, bo obawiam się, żeby mój Narzeczony nie dobrał się do forum Powiem tylko, że jest z Cymbelline
Ponieważ do ślubu idę w czerwonych butach (zdjęcie poniżej), poszukuję jakichś ciekawych bukietów w kolorze czerwonym lub w kolorze białym/śmietankowym/perłowym (suknia nie będzie miała koloru czystej bieli tylko właśnie tzw śmietankowy). Może być też połączenie obu tych kolorów.
Zależy mi na bukietach eleganckich. Odpadają jakieś kaskady itp. Najchętniej kształt kuli ale niekoniecznie.
Na razie nie jestem przekonana do bukietu z czerwonych róż, bo chyba nie trafiłam na nic ładnego. Myślałam o bukiecie z kremowych róż obwiązanych atłasową czerwoną wstążką w kolorze butków.
Może Wy macie w swoich zbiorach coś, co mogłybyście mi zaproponować? (ślub jest w połowie sierpnia)
Z góry dziękuję
happy2gether jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 10:26   #583
akazqa
Raczkowanie
 
Avatar akazqa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 98
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez happy2gether Pokaż wiadomość
Drogie Wizażanki
Suknia, którą mam na oku jest bardzo elegancka, kształt rybki, bez świecidełek i koronki. Prosta i klasyczna. Nie chcę na razie pisać modelu, bo obawiam się, żeby mój Narzeczony nie dobrał się do forum Powiem tylko, że jest z Cymbelline
Ponieważ do ślubu idę w czerwonych butach (zdjęcie poniżej), poszukuję jakichś ciekawych bukietów w kolorze czerwonym lub w kolorze białym/śmietankowym/perłowym (suknia nie będzie miała koloru czystej bieli tylko właśnie tzw śmietankowy). Może być też połączenie obu tych kolorów.
Zależy mi na bukietach eleganckich. Odpadają jakieś kaskady itp. Najchętniej kształt kuli ale niekoniecznie.
Na razie nie jestem przekonana do bukietu z czerwonych róż, bo chyba nie trafiłam na nic ładnego. Myślałam o bukiecie z kremowych róż obwiązanych atłasową czerwoną wstążką w kolorze butków.
Może Wy macie w swoich zbiorach coś, co mogłybyście mi zaproponować? (ślub jest w połowie sierpnia)
Z góry dziękuję
Będziesz miała urocze buciki. Wg mnie pasował by bukiet z czerwonych amarylisów. Forma bukietu i kolor kwiatów jak w załączniku.
akazqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 12:45   #584
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez happy2gether Pokaż wiadomość
Drogie Wizażanki
Suknia, którą mam na oku jest bardzo elegancka, kształt rybki, bez świecidełek i koronki. Prosta i klasyczna. Nie chcę na razie pisać modelu, bo obawiam się, żeby mój Narzeczony nie dobrał się do forum Powiem tylko, że jest z Cymbelline
Ponieważ do ślubu idę w czerwonych butach (zdjęcie poniżej), poszukuję jakichś ciekawych bukietów w kolorze czerwonym lub w kolorze białym/śmietankowym/perłowym (suknia nie będzie miała koloru czystej bieli tylko właśnie tzw śmietankowy). Może być też połączenie obu tych kolorów.
Zależy mi na bukietach eleganckich. Odpadają jakieś kaskady itp. Najchętniej kształt kuli ale niekoniecznie.
Na razie nie jestem przekonana do bukietu z czerwonych róż, bo chyba nie trafiłam na nic ładnego. Myślałam o bukiecie z kremowych róż obwiązanych atłasową czerwoną wstążką w kolorze butków.
Może Wy macie w swoich zbiorach coś, co mogłybyście mi zaproponować? (ślub jest w połowie sierpnia)
Z góry dziękuję
Co prawda bukiet świadkowej, ale może być inspiracją.
Suknia świadkowej była w groszki, nie dostałam wstążki w groszki, zatem kombinowałam naszywając na czarną taśmę małe białe cekinki. Stąd też czarne kule wkomponowane w bukiet zamiast guzików w oryginalnym bukiecie.
Bukiet właśnie sierpniowy na bazie hortensji białej, goździki i gerbery czerwone. Dla Ciebie bez groszków i czarnych kulek oczywiście.
Bukiet niby tradycyjny, a jednak trochę inny.
Wklejam oryginał, na którym się wzorowałam.
Podstawka pod bukiet na stół Państwa Młodych z paskiem fioletu, bo bukiet PM był w fiolecie, zresztą cała oprawa ślubno-weselna fioletowo-biała.
Pozdrawiam serdecznie

PS. Wklejam również kompozycję z białą eustomą.
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl

Edytowane przez Jola Darska
Czas edycji: 2010-09-05 o 13:33 Powód: dopisanie
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 14:22   #585
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez olinka malinka Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję Ewaleno!!! Jesteś wielka! Kłaniam się do stóp!

Mam jeszcze wątpliwość odnośnie punkt nr 3: "miedzy kwiaty powklejać kwiatki niebieskiej hortensji pączki małe eustomy". O co tu chodzi?
Paczki eustomy sprawią że bukiet nie będzie "plaski". Wprowadzaja pewne urozmaicenie i wyglądają ciekawie.
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 14:24   #586
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
czy w kwiaciarni sprzedadzą mi gąbkę florystyczną??
?????????????????????Racz ej giełda, sklepy ogrodnicze i sklepy internetowe.
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 14:45   #587
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Witam dziewczyny,
pozwólcie, że i ja przyłączę się do tematu.
Ślub za niecałe 6 tygodni, więc pora na wybór bukietu.
Ewalena, mam nadzieję, że mogę liczyć na Twoją podpowiedź.
Ślub mamy 16 października, impreza kameralna, dla rodziców, świadków i grona najbliższych przyjaciół. Znaleźliśmy stary drewniany kościółek na uroczystość, a potem przyjęcie w hotelu.
Sukienka będzie krótka ( lekko za kolano ) w kolorze ecru ( taka jak na zdjęciu, ale wersja krótka ), buty jak na zdjęciu, do kościoła mam do zarzucenia na ramiona szal w kolorze w butów, w razie zimna ( oby nie ) kremowe krótkie futerko.
Jestem ciemną blondynką, mam szaro-niebieskie oczy, jasną karnację, trochę piegów na twarzy
Proszę o podpowiedź w sprawie bukietu. Kocham tulipany, ale nie wiem, czy da się sprowadzić na październik. Biorę pod uwagę ewentualnie róże.
Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam
anulinka2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 20:11   #588
kamilla123
Rozeznanie
 
Avatar kamilla123
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 952
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Witam
Poproszę o radę:

Czy kalie i cantadeski to te same kwiaty? A jeśli nie to czym się różnią i które są lepsze?

Wczoraj byłam w kwiaciarni zamówić bukiet (mniej więcej ten co poniżej) w kolorze krem+bordo. Pani powiedziała, że będą kalie (jak dostanie to bordowe, a jak nie to kremowe i do tego jakieś bordowe dodatki). A obok w wazonie były kalie i jakoś tak średnio wyglądały (jakieś takie duże mi się wydawały i pomarszczone). A tu na zdjęciach bukietów bardzo mi się podobają. I w domu zaczęłam się zastanawiać nad tym bukietem, czy go nie zmienić. W grę wchodzi jeszcze tradycyjny bukiet kula z kremowych/bordowych róż. Dekoracja sali jest bordowa, sukienka kremowa, włosy ciemne.

Proszę doradźcie coś, bo ślub mam już za tydzień, więc jeśli mam coś zmienić to tylko jutro z rana
kamilla123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 21:02   #589
majaa86
Zadomowienie
 
Avatar majaa86
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 277
Question Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Pytanie to Ewalena..mianowice kiedyś poruszony był watek bukietu ślubnego z Eucharis..wtedy to w załączniku dodałaś taki piękny bukiecik..czy jesteś w stanie powiedziec mi jaki by był jego koszt?? Ślub 30 lipca..bardzo prosze o info..jeszcze nie opanowałam opcji dodawania zdjęc, ale był to taki orginalny bukiet z wydłużonymi łodygami..i z zaplecionymi w kółeczko łodygami na ręce..

Edytowane przez majaa86
Czas edycji: 2010-09-05 o 21:07
majaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-05, 21:13   #590
happy2gether
Wtajemniczenie
 
Avatar happy2gether
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 849
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez anulinka2009 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny,
pozwólcie, że i ja przyłączę się do tematu.
Ślub za niecałe 6 tygodni, więc pora na wybór bukietu.
Ewalena, mam nadzieję, że mogę liczyć na Twoją podpowiedź.
Ślub mamy 16 października, impreza kameralna, dla rodziców, świadków i grona najbliższych przyjaciół. Znaleźliśmy stary drewniany kościółek na uroczystość, a potem przyjęcie w hotelu.
Sukienka będzie krótka ( lekko za kolano ) w kolorze ecru ( taka jak na zdjęciu, ale wersja krótka ), buty jak na zdjęciu, do kościoła mam do zarzucenia na ramiona szal w kolorze w butów, w razie zimna ( oby nie ) kremowe krótkie futerko.
Jestem ciemną blondynką, mam szaro-niebieskie oczy, jasną karnację, trochę piegów na twarzy
Proszę o podpowiedź w sprawie bukietu. Kocham tulipany, ale nie wiem, czy da się sprowadzić na październik. Biorę pod uwagę ewentualnie róże.
Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam
Wklejam mój ukochany bukiet, który po prostu maksymalnie mnie zauroczył niestety mi nie pasuje...
Biorąc pod uwagę, że kolory są w nim zapewne pdkręcone w photoshopie, w realu pewnie kolor irysów będzie jaśniejszy i mogą dzięki temu bardziej pasować do Twoich butów
happy2gether jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 21:35   #591
szkrabeniek
Raczkowanie
 
Avatar szkrabeniek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 431
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Witam

Dość dawno mnie tu nie było , miałam wiele spraw na głowie ale na szczęście już kilka z nich mam załatwionych.
Wklejam zdjęcia bukietów które robiłam na tą sobotę. Może kogoś zainspirują

Pozdrawiam
szkrabeniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 21:58   #592
happy2gether
Wtajemniczenie
 
Avatar happy2gether
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 849
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez szkrabeniek Pokaż wiadomość
Witam


Wklejam zdjęcia bukietów które robiłam na tą sobotę. Może kogoś zainspirują

Pozdrawiam
Świetne!!
happy2gether jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 00:10   #593
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Modny fiolet.
Dość skomplikowany kolor; jeśli chodzi o kwiaty - trudny dobór. Jest dużo odcieni niebiesko-fioletowych, purpury z fuksją, amarantu z różem ... a miały być fioletowe w kilku odcieniach. Plus białe.
Finał był taki, że 3 odmiany z zakupionych przeze mnie goździków nie nadawały się do kompozycji, choć po tygodniu, w pełni rozkwitu, jedna z nich była idealnie purpurowa.
Wklejam, bo może się komuś spodoba.
Cała oprawa fiolet z białym. Wesele w miejscu o sielankowym klimacie. Powiązanie dość nowoczesnych kryształków i fioletu ze snopami zboża ...
Pozdrawiam
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 06:42   #594
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Kochane, jestem już po swoim wielkim dniu wklejam swój bukiet (zdjęcie niezbyt dobre, ale coś tam widać, profesjonalne zdjęcia będę mieć później), nie spodziewałam się, że będzie aż tak piękny Może którejs z Was wpadnie w oko
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 09:42   #595
izuljanka
Zadomowienie
 
Avatar izuljanka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 376
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

witam. już kilka rzy pytałam odnośnie bukietu na luty do sukni jasnej ecru empire plisowana na ramiączkach. powiem Wam,że za dużo teo wszystkiego jest w internecie itp- co chwile coś zachwyca i jak tu sie zdecydować? powiedzccie proszę czy ten bukiet jest możliwy pod koniec lutego? ja już mam mętlik totalny w głowie
izuljanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 10:06   #596
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez izuljanka Pokaż wiadomość
witam. już kilka rzy pytałam odnośnie bukietu na luty do sukni jasnej ecru empire plisowana na ramiączkach. powiem Wam,że za dużo teo wszystkiego jest w internecie itp- co chwile coś zachwyca i jak tu sie zdecydować? powiedzccie proszę czy ten bukiet jest możliwy pod koniec lutego? ja już mam mętlik totalny w głowie
Tak, jest możliwy.
Pzdr.
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 10:21   #597
izuljanka
Zadomowienie
 
Avatar izuljanka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 376
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

dziękuję za odp Pani Jolu
izuljanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 12:39   #598
Roksita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 94
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cześć dziewczyny, jestem już po i też chcę Wam pokazać swój bukiecić ślubny. Co prawda zamawiałam inny ze storczyków ale nie było tej odmiany i pan zrobił mi z innej odmiany drobnego storczyka i całkiem inaczej. Jak zobaczyłam to był cudowny, piękny, każdemu się podobał ale mi najbardziej
__________________
14.08.2010 Jesteśmy małżeństwem
Roksita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 13:03   #599
olinka malinka
Raczkowanie
 
Avatar olinka malinka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: z Wenus :)
Wiadomości: 76
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez ewalena Pokaż wiadomość
Zamawiaj tak:1. Bukiet okrągły kulka bez zieleniny (bez listkow traw itp.)
2. z kwiatow : zielona eustoma,
biała eustoma
kremowo- biała róża
biała róża AKITO
3. miedzy kwiaty powklejać kwiatki niebieskiej hortensji i pączki małe eustomy
4. wykończenie rączki wstążką w kolorze niebieskiej hortensji
5. gdzieniegdzie wetknąć szpilki z brylantowa główka (będą imitowały krople rosy)

Przepisz to i zanieś do kwiaciarni.
Kochane, mam coraz większego stresa i wszystko analizuję... i przyszła mi do głowy taka wątpliwość - czy będę mogła bukiet położyć na sukni w kościele??? czy się suknia nie zabrudzi? bo całą mszę trzymać ręce sztywno, z dala od sukienki, będzie ciężko

W punkcie 3 chyba brakowałao spójnika "i" (albo przecinka).

Czy rośnie niebieska eustoma (naturalna, niefarbowana)?
__________________
Jestem żoną!

Edytowane przez olinka malinka
Czas edycji: 2010-09-06 o 13:08
olinka malinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 13:09   #600
adu84
Raczkowanie
 
Avatar adu84
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 358
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez olinka malinka Pokaż wiadomość
Kochane, mam coraz większego stresa i wszystko analizuję... i przyszła mi do głowy taka wątpliwość - czy będę mogła bukiet położyć na sukni w kościele??? czy się suknia nie zabrudzi? bo całą mszę trzymać ręce sztywno, z dala od sukienki, będzie ciężko
a czy nie będziecie mieli klęcznika?
__________________
żona od 25.07.2009
adu84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-10 16:28:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:43.