..::Dieta Plaż Południowych - część X ::.. - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-04, 14:48   #1921
blissful
Raczkowanie
 
Avatar blissful
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 446
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

witam!

Zrobiłam dziś na SB obiad szpinakowe roladki z indyka, tak w ramach urozmaicenia menu. Do wybitnych kucharzy zdecydowanie się nie zaliczam, no ale w efekcie nadawały się do spożycia...

agila negra przepisowa strona to świetny pomysł! Będzie w końcu porządek i ułatwi to na pewno znalezienie dowolnego przepisu wszystkim plażującym
goferek_go Tż powinien być z Ciebie dumny!
zielonamorelka nie słyszałam nic o proteinowym proszku czekoladowym... A z tymi deserkami tak na wszelki wypadek lepiej za bardzo nie szaleć. No ale w sumie raz na jakiś czas nie zaszkodzi, a jak będzie w pełni SB to wręcz przeciwnie

miłego plażowania życzę & gratuluję wszelkich spadków!
blissful jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 15:00   #1922
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

blissful ja bardzo często jem deserki ale takie w 100% zgodne z SB
i tak teraz pomyślałam że ja wcale mąki nie używamhih trzeba kiedyś naleśniki razowe zrobić na obiad może w poniedziałek

może ot właśnie dlatego tak szybko lecą kg bo unikam mąki[jakby to było nie wiem jakie zło hehe]staram się węgle dostarczać z otrąb/otrębów/otręb[nigdy nie wiem jak to się pisze]

zrobiłam lody z twarogu i teraz mieszając obizałam łyżeczkę i hmmm no nie smakują jak prawdziwe lody śmietankowe czy cuś raczej jak zamrożony twarożek hehe bo mają taki chemiczny posmak aromatu i słodzikaa i tak dałam o 6 tabletek mneij niż w przepisie.no ale i tak będą pycha

a wieczorkiem mykam na "koncert" boysów z kumpelą czyli,że będziemy duuuuuużo chodzić i posłuchamy ze 2 piosenki
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 18:38   #1923
PrissyGirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 220
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

A mozna gorzka czekolade na I fazie? Bo sobie lezy w szufladzie i co o niej pomysle to moje slinianki zaczynaja wzmozona prace

Mam jeszcze pytanie co do blonnika, czy moge sobie pozwolic na naturalny blonnik jablkowy czy nie?? Widzialam tez w sklepie blonnik kakaowy ale byl drozszy od jablkowego

Ahh i moje odkrycie- kielki! Nie wiedzialam, ze sa takie dobre, chyba zaloze sobie wlasna hodowle
PrissyGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 19:04   #1924
laurka23
Zakorzenienie
 
Avatar laurka23
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 872
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Cześć dziewczyny Jak zwykle weekend i deszcz u mnie. To już chyba tradycja jest Dziś zjadłam zdecydowanie za dużo węgli. Muszę wrócić do starej metody, gdzie sobie dokładnie dzień wcześniej planowałam co zjem następnego dnia, bo tak to mi się nie chce gotować ani nic robić. Nie umiem się zmobilizować. Zaraz wymyślę co zjem jutro i powinnam się poprawić. Przed pół godziną zastanawiałam się czy nie upiec jeszcze raz ciasta cukiniowego ale dałam sobie spokój bo już późno a na pewno bym się skusiła.

Cytat:
Napisane przez PrissyGirl Pokaż wiadomość
A mozna gorzka czekolade na I fazie? Bo sobie lezy w szufladzie i co o niej pomysle to moje slinianki zaczynaja wzmozona prace

Mam jeszcze pytanie co do blonnika, czy moge sobie pozwolic na naturalny blonnik jablkowy czy nie?? Widzialam tez w sklepie blonnik kakaowy ale byl drozszy od jablkowego

Ahh i moje odkrycie- kielki! Nie wiedzialam, ze sa takie dobre, chyba zaloze sobie wlasna hodowle
Gorzka niby od 3 fazy najlepiej przynajmniej 70%kakao. Ale jak zjesz kostkę od czasu do czasu w 1 nic się nie stanie.
Nie znam składu błonnika więc nie pomogę.
O jak fajnie że przypomniałaś o kiełkach! zaraz nastawię na kiełki fasolkę mung.
laurka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 19:14   #1925
blissful
Raczkowanie
 
Avatar blissful
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 446
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Prissy na I fazie dozwolone są bezcukrowe słodycze do 75 kcal dziennie, no więc teoretycznie możesz zjeść gorzką czeko w takiej ilości ale na I istotne jest to aby pozbyć się takich węglowodanowych zachcianek więc radziłabym zachować mimo wszystko silną wolę.

błonnik z tego co wiem jest dopuszczalny dopiero w II fazie. a w jakiej on jest postaci? mmm kakaowy musi być dobry...

Faktycznie. Przypomniałaś mi o istnieniu kiełków jakoś nie darzyłam ich żadnym uczuciem wcześniej.

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

nie wiedziałam laurki
no to teraz masz podwójną odp
blissful jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 23:15   #1926
agila negra
Zadomowienie
 
Avatar agila negra
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 765
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

hmmm... to może i ja się na kiełki w najbliższym czasie skuszę
Cholercia, dzisiaj niestety zgrzeszyłam dwoma ziemniaczkami z ogniska z masełkiem . A szkoda, tak dobrze mi szło. Ale nie ma co płakać, trzeba się hamować następnym razem i tyle, może mi te stracone 3kg przez 2 głupie ziemniaczki nie powrócą. Biegam nadal mimo niesamowicie doskwierających zakwasów.
Dzisiaj miałam beznadziejny humor (niski poziom cukru tak na mnie działa), ale poszłam do kosmetycznego i wydałam trochę kasy na perfumki, lakier, pomadkę i inne takie bzdety i trochę mi się poprawiło. Zakupy działają ożywczo A teraz nawet jestem przeszczęśliwa, bo przełożyli mi egzamin poprawkowy na tydzień później Tylko te 2 ziemniaki zatruwają mi sumienie...
__________________
podpis zaktualizuję, jak moja waga przestanie mnie zawstydzać
agila negra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 09:14   #1927
Madzia_M77
Zadomowienie
 
Avatar Madzia_M77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 390
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

[QUOTE=blissful;21862465]
agila negra przepisowa strona to świetny pomysł! Będzie w końcu porządek i ułatwi to na pewno znalezienie dowolnego przepisu wszystkim plażującymQUOTE]

W zeszłym roku któraś z dziewczyn posegregowała przepisy w Wordzie.
Jak ktoś chce mogę wieczorem porozsyłać, tylko dajcie maila na priv
Madzia_M77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-05, 16:16   #1928
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

hej dziewczyny
nie pisałam już wczoraj bo dopiero dziś wróciłam heh
postałyśmy godzinkę na koncercie ale później się jakoś zimno zrobiło i jak wróciłyśmy się po bluzę do kumpeli to tak już zostałyśmy.a później jej babcia stwierdziła,że nie będę tak po nocach łazić jak tyle pijaków łazi[a że to na wsi to słabo oświetlona droga heh]no i tak zanocowałam.
słabo było z jedzeniem bo kolacji już mi się nie chciało tylko herbatka i plaster pomidora o 00.00 a rano 2 jaja i herbatka z cytrynką
a potem mnie wyzywali,że obiadu nie chcę[ziemniaki i żeberka no więc...]
ale w domku łądnie już zjadłam[musiałam wcześniej wrócić bo goście z mazur przyjechali na chwilę]

a teraz wypadałoby się pouczyći kartkę na anglika wreszcie zrobić;/
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 19:26   #1929
blissful
Raczkowanie
 
Avatar blissful
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 446
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Hej

Cytat:
Napisane przez agila negra Pokaż wiadomość
hmmm... to może i ja się na kiełki w najbliższym czasie skuszę
Cholercia, dzisiaj niestety zgrzeszyłam dwoma ziemniaczkami z ogniska z masełkiem . A szkoda, tak dobrze mi szło. Ale nie ma co płakać, trzeba się hamować następnym razem i tyle, może mi te stracone 3kg przez 2 głupie ziemniaczki nie powrócą. Biegam nadal mimo niesamowicie doskwierających zakwasów.
Dzisiaj miałam beznadziejny humor (niski poziom cukru tak na mnie działa), ale poszłam do kosmetycznego i wydałam trochę kasy na perfumki, lakier, pomadkę i inne takie bzdety i trochę mi się poprawiło. Zakupy działają ożywczo A teraz nawet jestem przeszczęśliwa, bo przełożyli mi egzamin poprawkowy na tydzień później Tylko te 2 ziemniaki zatruwają mi sumienie...
3 kg na 100% Ci nie wrócą... ale za te ziemniaczki z masełkiem to wiesz co się należy... a teraz możesz mieć czyste sumienie
tak, udane zakupy to niezawodny poprawiacz humoru.
miłej edukacji i dietowania życzę w takim razie
[QUOTE=Madzia_M77;21871161]
Cytat:
Napisane przez blissful Pokaż wiadomość
agila negra przepisowa strona to świetny pomysł! Będzie w końcu porządek i ułatwi to na pewno znalezienie dowolnego przepisu wszystkim plażującymQUOTE]

W zeszłym roku któraś z dziewczyn posegregowała przepisy w Wordzie.
Jak ktoś chce mogę wieczorem porozsyłać, tylko dajcie maila na priv
jaka z Ciebie uczynna Plażowiczka
jak najbardziej proszę, zaraz wyśle maila.
blissful jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 22:03   #1930
PrissyGirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 220
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Ehh dziewczyny tak sie zastanawiam nad soba. Fajnie mi na tej diecie, juz mnie nawet nie ciagnie bardzo do jedzenia i lepiej sie czuje, ale nie chudne! Schudlam max 1 kg (ciezko dokladnie okreslic, bo to zalezy od pory dnia i od tego w co jestem ubrana). Jem w miare regularnie, nie jem niczego co jest niedozwolone, raz czy dwa zdarzylo mi sie zjec wiecej orzechow niz powinnam, ale to przeciez nic takiego, biorac pod uwage, ze przed dieta jadlam na prawde duzo! Dzisiaj tez zjadlam troche majonezu, jajka mi sie taki suche wydawaly i nie moglam ich przelknac Nic poza tym zlego nie zrobilam, w ciagu ostatniego tygodnia nawet nic nie smazylam.
Podobno na poczatku diety chudnie sie najszybciej. Skoro 1 kg na tydzien to najszybciej w moim wykonaniu to nie wroze sobie rewelacji. Cos jest chyba ze mna nie tak

PS. Nie zjadlam w koncu tej czekolady )

Edytowane przez PrissyGirl
Czas edycji: 2010-09-05 o 22:17
PrissyGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 05:39   #1931
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

hej lasencje

prissy kg/tydź to właśnie optymalne tempo chudnięcia
ale na początku faktycznie mogłoby spaść więcej.
skoro piszesz,że nie popełniasz błędów to nei wiem.
może nie masz z czego zabardzo chudnąć poprostu
albo zamało jesz
wklej wieczorkiem swój jadłospis to coś z dziewczynami poradzimy na to

a u mnie tak zimno,że jak tylko wyleciałam z łóżka po ładowarkę to tak szybko wródiłam pod kołdrę hehe

miłego [i bardziej słonecznego]dnia
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-06, 08:54   #1932
laurka23
Zakorzenienie
 
Avatar laurka23
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 872
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Cytat:
Napisane przez PrissyGirl Pokaż wiadomość
Ehh dziewczyny tak sie zastanawiam nad soba. Fajnie mi na tej diecie, juz mnie nawet nie ciagnie bardzo do jedzenia i lepiej sie czuje, ale nie chudne! Schudlam max 1 kg (ciezko dokladnie okreslic, bo to zalezy od pory dnia i od tego w co jestem ubrana). Jem w miare regularnie, nie jem niczego co jest niedozwolone, raz czy dwa zdarzylo mi sie zjec wiecej orzechow niz powinnam, ale to przeciez nic takiego, biorac pod uwage, ze przed dieta jadlam na prawde duzo! Dzisiaj tez zjadlam troche majonezu, jajka mi sie taki suche wydawaly i nie moglam ich przelknac Nic poza tym zlego nie zrobilam, w ciagu ostatniego tygodnia nawet nic nie smazylam.
Podobno na poczatku diety chudnie sie najszybciej. Skoro 1 kg na tydzien to najszybciej w moim wykonaniu to nie wroze sobie rewelacji. Cos jest chyba ze mna nie tak

PS. Nie zjadlam w koncu tej czekolady )
Waż się tylko rano, po porannej toalecie w samej bieliźnie. To będzie twoja prawidłowa waga. Poza tym nie wszyscy chudną w 1 fazie. Zdarza się że niektórzy zaczynają chudnąć dopiero w 2 fazie a niektórzy nawet nabierają kilogram czy dwa w 1 fazie. To jest bardzo indywidualna sprawa. Poza tym, najlepszą miarą chudnięcia jest centymetr, nie waga. Wklej swój jadłospis to zobaczymy czy da się coś poprawić czy wszystko jest ok.

U mnie wreszcie coś ruszyło, dopiero jak węgle włączyłam 1 kilogram mniej, więc zaczęła się walka o kolejny cel, jeszcze zostało 4,5kilograma.
Pozdrowienia ciepłe w ten zimny iście późnojesienny dzień, a nie końcówki lata brrr
laurka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 09:52   #1933
goferek_go
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 166
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Dzieńdoberek
Wczoraj wybraliśmy się na grzybobranie i borówkobranie.
Pogoda cudna, ptaszki śpiewają Świetna sprawa.
Po tym wielogodzinnym spacerze spaliśmy jak zabici.

Dzisiaj z rana ważenie. I na wadze znowu 0,5kg mniej
__________________
goferek_go jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 10:39   #1934
agila negra
Zadomowienie
 
Avatar agila negra
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 765
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Ja już dziś po bieganiu, jeszcze przed śniadaniem. Gotują mi się paróweczki magiczne w pełni zgodne z SB Jestem już na półmetku pierwszej fazy, więc dziś przyszła pora na oficjalne ważenie. Niestety z 77.5 zrobiło mi się 78.2, ale to pewnie przez @
Jeszcze tylko tydzień
__________________
podpis zaktualizuję, jak moja waga przestanie mnie zawstydzać
agila negra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 11:03   #1935
goferek_go
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 166
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Cytat:
Napisane przez PrissyGirl Pokaż wiadomość
Ehh dziewczyny tak sie zastanawiam nad soba. Fajnie mi na tej diecie, juz mnie nawet nie ciagnie bardzo do jedzenia i lepiej sie czuje, ale nie chudne! Schudlam max 1 kg (ciezko dokladnie okreslic, bo to zalezy od pory dnia i od tego w co jestem ubrana). Jem w miare regularnie, nie jem niczego co jest niedozwolone, raz czy dwa zdarzylo mi sie zjec wiecej orzechow niz powinnam, ale to przeciez nic takiego, biorac pod uwage, ze przed dieta jadlam na prawde duzo! Dzisiaj tez zjadlam troche majonezu, jajka mi sie taki suche wydawaly i nie moglam ich przelknac Nic poza tym zlego nie zrobilam, w ciagu ostatniego tygodnia nawet nic nie smazylam.
Podobno na poczatku diety chudnie sie najszybciej. Skoro 1 kg na tydzien to najszybciej w moim wykonaniu to nie wroze sobie rewelacji. Cos jest chyba ze mna nie tak

PS. Nie zjadlam w koncu tej czekolady )
A ile ważyłaś przed dietą i przy jakim wzroście ( jesli moża zapytać ??
__________________
goferek_go jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 13:40   #1936
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

wiecie dziś się tak miło mi zrobiło jak koleżanka powiedzała,że tyle schudłm i wypytywała jak to zrobiłam i w ogóle

a teraz właśnie skończyłam jeść placki z jogurtem i nektarynką.

a i wreszcie były jakieś ćwiczeniaco prawda tylko 1 leckja na siłowni[jak mi mięśnie osłabły oj trzeba nad nimi popracować]i kręcenia hula-hopem tym z wypustkami[mam już mneij tłuszczu i bardziej bolało haha]
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 19:29   #1937
PrissyGirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 220
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Mnie sie niedawno kolezanka zapytala co mi sie stalo z twarza (to a propos mojej tradzikopodobnej wysypki, ktora jednak juz powoli znika), tez mi sie zrobilo niezmiernie milo No coz, na zauwazalne efekty diety jeszcze bede musiala troche poczekac. Oto moje dzisiejsze menu:
sniadanie- serek wiejski z rzodkiewka, pomidor, zielona herbata
przekaska- ok. pol selera
obiad- biala fasola z cebula, pieczarkami i pomidorami z puszki, kielki
przekaska- orzeszki ziemne, kawa
kolacja- makrela wedzona
napar z pokrzywy
ok. 1,5 l wody przez caly dzien

To wszystko, co dzisiaj zjadlam i wypilam. Zaczelam pozno, bo ok 10. Jutro juz nie bede sie tak wylegiwac
Tak troche offtop- polecacie jakis krem pod oczy dla mlodej cery? Skora na twarzy mi troche zwiotczala
PrissyGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 05:46   #1938
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

dzieńdoberek
chociaż taki pochmurny ehh
no i tq perspektywa 8 lekcji;/ w tym 2 fizyki pod rząd
ale będzie dobrzemusi być
słonecznego dnia
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 14:30   #1939
mossqa
Rozeznanie
 
Avatar mossqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 825
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

morelko, która klasa?
ja można powiedzieć już luzy (nie licząc kucia do matury...) - najpóźniej o 13 do domciu^^
właśnie chrupę selera naciowego z hummusem
__________________
53,7 i na tym poprzestańmy!
bloguję bo lubię -->
Yummy & Tasty
mossqa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-07, 15:23   #1940
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

mossqa 2 LO więc do maturki mam jeszcze ponad rok

a gdzie reszta?
takie zapracowane?
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 15:33   #1941
goferek_go
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 166
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Szkoła, matura, ale wam fajnie A ja siedzę w pracy i kombinuję co tu plażowego dzisiaj mojemu TŻ przygotować na obiado-kolację... Jakieś pomysły?
__________________
goferek_go jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 15:47   #1942
mossqa
Rozeznanie
 
Avatar mossqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 825
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

leczo wegańskie TŻowi możesz dorzucić trochę podsmażonej kiełbaski (chyba, że też plażuje)
__________________
53,7 i na tym poprzestańmy!
bloguję bo lubię -->
Yummy & Tasty
mossqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 15:59   #1943
goferek_go
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 166
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Cytat:
Napisane przez mossqa Pokaż wiadomość
leczo wegańskie TŻowi możesz dorzucić trochę podsmażonej kiełbaski (chyba, że też plażuje)
heheh to właśnie on plażuje, a ja najczęściej jestem od gotowania i co gorsze wymyślania i urozmaicania diety :P Nie powiem zjem też przy okazji, ale to on plażuje na całego.
__________________
goferek_go jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 16:29   #1944
agila negra
Zadomowienie
 
Avatar agila negra
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 765
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Może gołąbki? Ale to dużo roboty niestety. Jakieś szaszłyczki z piersi kurczaka i warzyw? Placki z jajka, pokrojonej piersi kurczaka, cebuli i pieczarek? To już zależy co kto lubi
__________________
podpis zaktualizuję, jak moja waga przestanie mnie zawstydzać
agila negra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 17:58   #1945
goferek_go
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 166
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

dzięki za pomysły, zaraz zerkam do lodowki i się zabieram do roboty
__________________
goferek_go jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 09:56   #1946
goferek_go
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 166
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Jak tu cicho ostatnio

Wczoraj zaserwowałam TŻ-owi w (po długim przeglądaniu lodówki) kalafiorek zapiekany w cieście z maki żytniej razowej, mleczka i jajka, z dodatkiem odtluszczonego sera żółtego i przypraw. Podobno pyszne. Ja tam kalafiora nie lubię niestety więc wcinałam coś innego - mało plażowego

Wczoraj u Nas 30 dzień diety (w tym tydzień urlopu od diety z powodu wyjazdu na wczasy).
Wynik: kolejny kilogram mniej, w sumie to już 7kg
__________________

Edytowane przez goferek_go
Czas edycji: 2010-09-08 o 10:30 Powód: dopisek
goferek_go jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 12:47   #1947
blissful
Raczkowanie
 
Avatar blissful
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 446
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Witam!

Cytat:
Napisane przez goferek_go Pokaż wiadomość
Jak tu cicho ostatnio
rzeczywiście, na plaży cisza...
ale mam nadzieję, że mimo tego wszyscy wzorowo dietują?

goferek_go też miałam wczoraj na obiad kalafiora.
widzę, że odchudzanie Tż przynosi pozytywne efekty, więc dla SB Mentora!

PrissyGirl ponawiam pytanie o błonnik, bo zaintrygował mnie ten kakaowy .

myślę nad jakimś sb obiadem z kurczakiem w roli głównej...
blissful jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 13:18   #1948
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

no cisza cisza nie wiadomo gdzie się te nasze bikiniary podziewają.
ja wzorowo dietuję[i mam nadzieję,że tak już pozostanie]
wiecie dziś już drugi raz śniło mi się ciastko
za 1 razem to było coś takiego,że nieświadomie zjadłam ciastko a potem rzuciłam się na czekoladę
a dziś tak jakbym znów ciacho zjadła tak z marszu nieświadomie znów ale odrazu wyplułam i przepłukałam usta żeby cukier się nei dostał
a najlepsze jest to,że rano gdy się obudzę jestem święcie przekonana,że to było naprawdęchyba zaczynam wariować bo nigdy nie wiedziałam co mi się śni
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 15:09   #1949
agila negra
Zadomowienie
 
Avatar agila negra
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 765
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

No ja dietuję, niestety niezbyt wzorowo. Tzn jeśli chodzi o jadłospis to wszystko ok, wczoraj tylko skusiłam się na małą śliwkę, ale odpuszczam sobie ten grzeszek, bo była malutka i naprawdę kwaśna. Wczorajsza pogoda nie pozwoliła mi biegać, a od dzisiaj przez następne 10 dni będę miała zajęcia no i znowu się robi problem z czasem. Skończy się na tym, że będę musiała wrócić do skakanki...
__________________
podpis zaktualizuję, jak moja waga przestanie mnie zawstydzać
agila negra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 18:05   #1950
blissful
Raczkowanie
 
Avatar blissful
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 446
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

morelka co za sb koszmary
agila sama wiesz, że śliwka, jaka by nie była na I odpada...
spoko, na pewno jakoś wszystko pogodzisz
a skakanie to przecież też forma dodatkowej aktywności
blissful jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:47.