Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-07, 16:37   #1951
pysia1711
Wtajemniczenie
 
Avatar pysia1711
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 669
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

ja już po sesji było codownie
ale...

lanie mi się należy jeszcze raz lanie i jeszcze raz mocne lanie, bo spoczęłam dziś na laurach i jadłam co chciałam

aż powiem co mam na sumieniu:
1.śniadanie u fotografa-francuski rożek i kawa
2.duży jogo truskawkowy, 2 degistivy, 4wafelki kakaowe
3. miska bulionu z koncentratem pomidorowym, mała kiełbaska
4.Buła z bieluchem, serem żółtym, grzybki duszone

aaaaaaaaaaaaaaaaa........ ......

Camila ja też jestem brzydka i gruba, a nawet strasznie GRUBAAAAAAAAAAAAA:mu r:

chyba zwymiotuje, bo już mnie wyrzuty sumienią mocno dręczą...

nie ma co again odchodzę i wrócę za kilka dni gdy po raz drugi zmądrzeje...
__________________

pysia1711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 17:36   #1952
czerwona15
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 530
GG do czerwona15
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

cześć Piękne

dziękuje dziewczynki za miłe słowa
właśnie poćwiczyłam sobie 30 minut na wii, wreszcie zabrałam się za jakieś ćwiczenia, jeszcze steper muszę uruchomić
margolka jakie najczęściej ćwiczenia wykonujesz na wii??
Never ja bym raczej nie brała nic takiego, nie wierze już w żadne tabletki, herbatki itp, itd. jak sama się za siebie nie weźmiesz to nic Ci nie pomogą różne specyfiki. ale to Twoja sprawa i Twój wybór czy będziesz to brać.
Camila nie ma się co załamywać, będzie dobrze są czasem takie dni że się sobie w ogóle nie podobamy
karrri najlepiej ważyć się co miesiąc, ale wiem że czasem nie idzie wytrzymać z ciekawości i ważymy się za często.
oj pysia nie ładnie pokazywać taki przykład swoim dzieciom a masz
__________________
NIE REZYGNUJ Z CELU, TYLKO DLATEGO,ŻE OSIĄGNIĘCIE GO WYMAGA CZASU
- CZAS I TAK UPŁYNIE


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110716310513.html
czerwona15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 18:05   #1953
miiilenka
Zadomowienie
 
Avatar miiilenka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 960
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

No! ja juz pocwiczylam 45 min na rowerku i brzuszkow z 80 jutro bedzie lepiej, do cwiczen moge zaliczyc rowniez godzinny spacer

Tak sie najadlam ta kasza, ze zrezygnowalam z jogo i tylko jeszcze zjem kolacje jak sie wykapie.

Ok lece robic peeling, zrobic maseczke na wlosy, ogolic nozki i pazury pomalowac.

Bede pozniej!
__________________


CI
ASTKO-minuta w ustach,godzina w żołądku,całe życie w biodrach


http://www.youtube.com/watch?v=j6QogAYG2ck LILU - SŁODKICH SNÓW
miiilenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 20:35   #1954
marzena22
Raczkowanie
 
Avatar marzena22
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 215
GG do marzena22
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

Bry Laski Kopę czasu mnie nie było. Lanie się należy nie ma to tamto.
marzena22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 01:38   #1955
desireless
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 378
GG do desireless
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

Pysia!!!! jak mozesz? o rzesz

Dzisiaj zapracowany dzionek troche mialam pojechalam na zakupy i jednak plaszczyk mam i o wiele tanszy :P 75zl duza roznica cenowa ale z podszewka wiec cieplutki mrr juz nie moge sie doczekac az go zaloze na jakies spotkanko sexyyyy..... ale coraz czesciej dolka zalapuje ale nie zwiazanego z dieta tylko raczej z samotnoscia i brakiem roboty ahhh ta przekleta jesien wrrr.... z dietka calkiem calkiem dobrze bylo ale zaczynam jednak jesc normalne sniadania przynajmniej 2 kromki wasy bo cos patrze ze pozniej moglabym pochlonac wszystko z lodowki a wasa to malutko do kawy wiec powinno wystarczyc a teraz ide spac bo strasznie pozno dobranocka.
__________________
Start Odchudzania: 09.10.2009 - Znokautowane - 50,5 kg
Było -> 126,5 kg !! - niestety ale -> za TO!!
Jest -> 76 kg

Będzie -> ??
desireless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 08:53   #1956
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

cześć

kurcze, nie wyspałam się dzisiaj. Wieczorem czułam się fatalnie, głowa mnie bolała a mieliśmy gości, położyłam się po 24 i zasnełam chyba o 3... Wstałam teraz i też nie czuję się najlepiej... nie wiem czemu tak jest, albo pogoda albo zbliżający się @

Co fajniejsze to snilo mi się dziś, że wcinałam mnóstwo nektarynek pod jakimś drzewem

Zrobię sobie zaraz śniadanko - twarożek z rzodkiewką i szczypiorkiem

A i... schudłam 1 kg jeszcze tylko coś koło 0,6 kg i wracam do wagi z podpisu
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 08:54   #1957
miiilenka
Zadomowienie
 
Avatar miiilenka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 960
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

Cytat:
Napisane przez marzena22 Pokaż wiadomość
Bry Laski Kopę czasu mnie nie było. Lanie się należy nie ma to tamto.
No
Cytat:
Napisane przez desireless Pokaż wiadomość
Dzisiaj zapracowany dzionek troche mialam pojechalam na zakupy i jednak plaszczyk mam i o wiele tanszy :P 75zl duza roznica cenowa ale z podszewka wiec cieplutki mrr juz nie moge sie doczekac az go zaloze na jakies spotkanko sexyyyy..... ale coraz czesciej dolka zalapuje ale nie zwiazanego z dieta tylko raczej z samotnoscia i brakiem roboty ahhh ta przekleta jesien wrrr.... z dietka calkiem calkiem dobrze bylo ale zaczynam jednak jesc normalne sniadania przynajmniej 2 kromki wasy bo cos patrze ze pozniej moglabym pochlonac wszystko z lodowki a wasa to malutko do kawy wiec powinno wystarczyc a teraz ide spac bo strasznie pozno dobranocka.
Gratuluje plaszczyka!
Sluchaj Desi na kazdego przyjdzie pora na milosc. Moze zacznij szukac w necie tak jak kilka z nas znalazloszczesciu trzeba pomoc!

Ja dzis mam sprzatanie w pokoju i pranie w planach do tego zaraz spacer z Sheila i cwiczonka wieczorem. Jakos humoru dzis nie mam

MENU NA DZIS:
S: jajecznica z 2 jaj na oliwie +1xgraham+jedna lyzeczka cukru do herbaty 286kcal
SII: serek homo 150kcal
O: szklanka kaszy gryczanej z sosikiem 350kcal
P: jogo owocowy 140kcal
K: wiesniak z papryczka+1xgraham 186kcal
razem: 1112
no toroche mnie dzis ponioslo

No nic ide sie ubierac i na spacer z psem. Zajrze do Was pozniej.
Milego dnia!
__________________


CI
ASTKO-minuta w ustach,godzina w żołądku,całe życie w biodrach


http://www.youtube.com/watch?v=j6QogAYG2ck LILU - SŁODKICH SNÓW
miiilenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-08, 09:25   #1958
margolka1986
Zakorzenienie
 
Avatar margolka1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świdnik k.Lublina :)
Wiadomości: 3 174
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

ja wstałam z jakims mega bólem głowy :/
ale w końcu słonko za oknem to chce się człowiekowi gdzieś wyjść !

Czerwona pytasz o ćwiczonka ... ostatnio najczęściej gram w te kulki co wrzuca się je do dziur, rower, to takie strzelanie pupą w liczby, pingwinka, hula hop oj dużo tego ostatnio ćwiczę codziennie minimum 30 mina do 2 h dochodzi :P a TY jak tam ?
__________________
____________

wymianka książkowa

Moje papierowe szaleństwa
margolka1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 11:04   #1959
czerwona15
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 530
GG do czerwona15
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

hejka

marzena no długo, długo. za to ale fajnie że wróciłaś

deis super że udało Ci się kupić płaszczyk i po niższej cenie
desi nie trafiłaś jeszcze na tego odpowiedniego, ale to na pewno się zmieni. możesz spróbować w sieci (ja też poznałam przez neta mojego TŻta) może akurat się uda powodzenia Ci życzę

sunshine16 no widzisz już kg za Tobą fajny sen he he he

margolka ja najczęściej wszystkie stepy, hula hoop, te kulki, i cyferki co pupą się uderza i wiele innych bo sporo tego jest
__________________
NIE REZYGNUJ Z CELU, TYLKO DLATEGO,ŻE OSIĄGNIĘCIE GO WYMAGA CZASU
- CZAS I TAK UPŁYNIE


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110716310513.html
czerwona15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 11:20   #1960
miiilenka
Zadomowienie
 
Avatar miiilenka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 960
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

Wrocilam ze spacerku i wlasnie zabieram sie za sprzatanie swojej malej dziury;/ juz 1 pranie wstawilam a bedzie jeszcze ze 3

co tu tak ciucho?

Desi szukaj w necie!
__________________


CI
ASTKO-minuta w ustach,godzina w żołądku,całe życie w biodrach


http://www.youtube.com/watch?v=j6QogAYG2ck LILU - SŁODKICH SNÓW
miiilenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 11:54   #1961
czerwona15
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 530
GG do czerwona15
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

ja też muszę dziś ogarnąć trochę pokój. później jakiś obiad dla mnie, bo dla TŻta jest od wczoraj. dziś jeszcze będę kroić warzywak na sałatkę do słoików na zimę, bo będę robić pyszna jest. już trochę przetworów zrobiłam paprykę marynowaną, buraczki z papryką, dżemiki, maliny, jeżyny i jagody z cukrem. mieliśmy w ogrodzie dużo jeżyn więc szkoda żeby się zmarnowały
__________________
NIE REZYGNUJ Z CELU, TYLKO DLATEGO,ŻE OSIĄGNIĘCIE GO WYMAGA CZASU
- CZAS I TAK UPŁYNIE


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110716310513.html
czerwona15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-08, 11:55   #1962
desireless
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 378
GG do desireless
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

Dzien doberek

Ajj dziewczyny mialam facetow z neta i to wlasnie z nimi mi sie nie ukladalo, i teraz mam maly uraz do nich bo im nie wierze, ale macie racje kiedys przyjdzie i na mnie czas, taki chwilowy dolek z racji tego ze jesien sie zbliza wiekszosc czasu w domu i mysli glupie nachodza ehh. No nic trzeba glowe do gory i isc do przodu bo jak sie bedzie w miejscu stalo to nic sie nie zrobi dziekuje Wam

Wogole trafilam na taki blog gdzie jeden koles uczy sztuki podrywu ale facetow wiec moze w koncu faceci beda umieli poderwac kobiete a nie sypac idiotycznymi lub juz znanymi tekstami do podrywu swoja droga jak jest uprawnienie to dla kobiet tez ktoras powinna np nauczyc jak poderwac faceta tyle ze ja np bym sie wstydzila tyle ze kobiety maja latwiej bo same wybieraja partnerow nawet jak oni podchodza do niej wiec.... hyhyh i tak to od nas zalezy wiec czemu by sie nie nauczyc tej sztuki tylko od kogo?
__________________
Start Odchudzania: 09.10.2009 - Znokautowane - 50,5 kg
Było -> 126,5 kg !! - niestety ale -> za TO!!
Jest -> 76 kg

Będzie -> ??
desireless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 12:06   #1963
lufer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 348
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

desi a gdzie kupiłaś płaszczyk?? ja poluję na coś na jesień ale ceny są rzeczywiście kosmiczne nie mam w czym chodzić
co do miłości z sieci to przed spotkaniem często wydaje nam się że spotkaliśmy ideał ale czasami później rzeczywistość okazuje się inna i rozczarowanie może zaboleć
ja mojego męża poznałam w... Urzędzie Skarbowym <lol>
miłość jest wszędzie trzeba tylko się na nią otworzyć
miłego dnia laseczki
__________________
cel I powrót do 82
cel II 77 kg- pozbycie się nadwagi
cel III 70 kg
lufer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 13:04   #1964
karrri
Raczkowanie
 
Avatar karrri
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 194
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

Desi można znaleźć porządnego faceta w sieci, ja znalazłam tak męża nie zawężaj sobie pola poszukiwań
U mnie po wczorajszym załamaniu powrót na drogę diety, na śniadanie była płatki z mlekiem, teraz będzie serek homo i na obiadek warzywa z sosem, na kolację planuję coś z papryką konserwową ale to się jeszcze zobaczy. Waga dziś nie używana, mam zamiar ważyć się raz w miesiącu lub raz na dwa tygodnie
__________________
Już jesteśmy małżeństwem


- 2
karrri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 13:40   #1965
desireless
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 378
GG do desireless
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

Hmm no zobaczymy co wyjdzie jak mi pisane jest to z kimś bede dzielic swoje radosci i smutki a jak nie to trudno.. dziekuje dziewczyny

Lufer ja kupilam na rynku bo w sklepach rzeczywiscie kosmiczne ceny są, jak masz gdzies u siebie w mieście rynek to zajdź tam duzy wybor i mozna sie targowac to i nawet mniej zapłacisz. A jak nie to poczekaj na wyprzedaze ja sie spoznilam na jedna i moglam jeszcze taniej kupic plaszczyk (40zl) ale nie zaluje bo ten ma podpinke jeszcze i na poczatki zimy bedzie cieplejszy niz te typowo jesienne. Trzeba szukać nie ma co a czeka mnie jeszcze wydatek na buty zimowe ale tym razem ze skórki chce bo kurde ostatnim razem kupilam z zamszu to cholera nogi mialam non stop mokre a zalowalam na drugie buty to po jednym sezonie niecalym juz byly do wyrzucenia wiec teraz kupie mam nadzieje na przynajmniej 2 sezony. Wybor co do fasonu skorkowych niestety jest beznadziejny wiec tez sie pewnie nachodze za butami ehhh ale trudno.

Teraz wogole zabralam sie za sprzatanie a co tam bez pracy siedze to przynajmniej mieszkanie bede miala czyste słonko świeci to i balkon szybko wyschnie po umyciu.
__________________
Start Odchudzania: 09.10.2009 - Znokautowane - 50,5 kg
Było -> 126,5 kg !! - niestety ale -> za TO!!
Jest -> 76 kg

Będzie -> ??

Edytowane przez desireless
Czas edycji: 2010-09-08 o 13:45
desireless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 14:11   #1966
miiilenka
Zadomowienie
 
Avatar miiilenka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 960
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

Cytat:
Napisane przez desireless Pokaż wiadomość
Hmm no zobaczymy co wyjdzie jak mi pisane jest to z kimś bede dzielic swoje radosci i smutki a jak nie to trudno.. dziekuje dziewczyny

Lufer ja kupilam na rynku bo w sklepach rzeczywiscie kosmiczne ceny są, jak masz gdzies u siebie w mieście rynek to zajdź tam duzy wybor i mozna sie targowac to i nawet mniej zapłacisz. A jak nie to poczekaj na wyprzedaze ja sie spoznilam na jedna i moglam jeszcze taniej kupic plaszczyk (40zl) ale nie zaluje bo ten ma podpinke jeszcze i na poczatki zimy bedzie cieplejszy niz te typowo jesienne. Trzeba szukać nie ma co a czeka mnie jeszcze wydatek na buty zimowe ale tym razem ze skórki chce bo kurde ostatnim razem kupilam z zamszu to cholera nogi mialam non stop mokre a zalowalam na drugie buty to po jednym sezonie niecalym juz byly do wyrzucenia wiec teraz kupie mam nadzieje na przynajmniej 2 sezony. Wybor co do fasonu skorkowych niestety jest beznadziejny wiec tez sie pewnie nachodze za butami ehhh ale trudno.

Teraz wogole zabralam sie za sprzatanie a co tam bez pracy siedze to przynajmniej mieszkanie bede miala czyste słonko świeci to i balkon szybko wyschnie po umyciu.
Ja mam zamszowe na zime i mi nie przemakaja:P ale rzeczywiscie za dobrego buta to trzeba zaplacic i sie naszukac!

Ja tez sprzatam i kurde... konca nie widac w dupie jestem no nic ide kurze scierac...

A no i co do milosci w necie o ja swojego TŻ tez tak poznalam Desi szczesciu trzeba pomoc!
__________________


CI
ASTKO-minuta w ustach,godzina w żołądku,całe życie w biodrach


http://www.youtube.com/watch?v=j6QogAYG2ck LILU - SŁODKICH SNÓW
miiilenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 14:32   #1967
desireless
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 378
GG do desireless
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

Milenka ja to dodatkowo sie nachodze bo mam stope życiowa 40/41 milosci pomagam pomagam spoko :P a co wyjdzie to zobaczymy jakos trudniej chyba sie zakochuje teraz, ale co ma wyjs to wyjdzie
Jakie piekne slonce normalnie az energia rozpiera niedlugo obiadzik przerwa i dalej moze posprzatam bo na razie piore dywan z lazienki.
__________________
Start Odchudzania: 09.10.2009 - Znokautowane - 50,5 kg
Było -> 126,5 kg !! - niestety ale -> za TO!!
Jest -> 76 kg

Będzie -> ??
desireless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 15:49   #1968
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

Byłam dziś niespodziewanie na zakupach i kupiłam sobie spodnie szare jeansy i kazaczki trochę wyżej kostki brązowe Jestem zadowolona, co prawda szukałam sobie kurtki ale cóż, jeszcze po innych sklepach polatam.

Dziś w NY przymierzyłam chyba 10 kurtek i każda leżała beznadziejnie... jakieś luźnawe na brzuchu, sięgające pasa i lekko obciskające w biuście. Dało to efekt powiększone optycznie brzucha Tak więc skórzanej kurtki chyba sobie nie kupię

moje menu na dziś: twarożek ze szczypiorkiem i rzodkiewką, pół grahamki, 2 jabłka, zupka chińska, no i chyba zrobię sobie jajeczniczkę na odrobinie oliwy

A jeśli chodzi o miłość z neta to ja... ja chyba nie miałabym odwagi by szukać w ten sposób;(
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 16:42   #1969
lufer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 348
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

sun skóropodobne krótkie kurteczki widziałam ostatnio w takko podobno po 13 ma być jakaś promocja bo teraz kosztują 129 zł więc poczekam i sobie kupię. co do kozaków na zimę tez chcę ale ciekawe czy coś zmieszczę na moją łydkę do do tej pory to było ciężkie zadanie ....
__________________
cel I powrót do 82
cel II 77 kg- pozbycie się nadwagi
cel III 70 kg
lufer jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-08, 18:37   #1970
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

lufer, o, nie znam tego sklepu

ja się chyba narazie wstrzymam z kupowaniem kurtki, jak nie bede miała na nia parcia to moze w koncu gdzies znajde taką, która mi się spodoba

I wiecie co... mam jedną łydkę o 1cm grubszą od drugiej na jedną nogę spodnie wchodziły z łatwością a na drugą ledwo ledwo i nie wiem czemu mam taką dysproporcje
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 19:38   #1971
Marbo81
Raczkowanie
 
Avatar Marbo81
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 345
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

Moje dziecię ząbkuje, a ja mam ochotę strzelić sobie w łeb ze zmęczenia po nocy, a w dzień z braku cierpliwości Nie sprzyja to diecie... Nie wchodzę na wagę, ale chyba dobrze nie jest. Nawet moje "wakacyjne" zdjęcia nie pomagają, bo mój mózg funkcjonuje na najniższych obrotach. Wiem, wiem, że tylko usprawiedliwiam brak silnej woli.

Camila1983 ja też od października walczę ze studiami, bo po 3 latach przerwy robię come back i chciałabym się ładnie zaprezentować, ale przy mojej masie to nikłe szanse, ale Ty już chyba przyzwoicie wyglądasz

Miiilenka co do środków na odchudzanie to popieram Cię w 100%, ja drogo zapłaciłam za ich stosowanie. Za drogo... A z innej beczki to gdzie udało Ci się dostać zamszowe buty co nie przemakają? Ja tak nie lubię ze skóry, ale właśnie boję się kupować zamszowe.

Dziewczyny jak Wam zazdroszczę tych zakupów. Mi na razie szkoda kasy, bo mam nadzieję, że niedługo będę musiała wymieniać garderobę - oczywiście na mniejszą.
__________________
Jedyna możliwość mężczyzny, by mieć ostatnie słowo, to przyznać rację kobiecie

Start 104,5 -101,2 - 99,4
Jest 96,9
Najbliższy cel 90
Chciałabym 60


http://straznik.dieta.pl/zobacz/stra...89e3fb1e3e.png
Marbo81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 23:30   #1972
czerwona15
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 530
GG do czerwona15
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

Laski wiecie może co można kupić dwulatkowi na urodziny?? bo chrześniak od TŻta 8 października będzie miał 2 urodziny i nie mam pojęcia co mu kupić. może pomożecie??
__________________
NIE REZYGNUJ Z CELU, TYLKO DLATEGO,ŻE OSIĄGNIĘCIE GO WYMAGA CZASU
- CZAS I TAK UPŁYNIE


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110716310513.html
czerwona15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 06:26   #1973
Camila1983
Zadomowienie
 
Avatar Camila1983
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Staruszek Świat
Wiadomości: 1 690
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

Hej Laski

Nic nie pisałam wczoraj, bo lipa u mnie straszna Dieta mi nie idzie, czuję po ubraniach że przytyłam i czuję się brzydka, gruba i w ogóle Czytam Was na bierząco, ale już wstyd mi pisać że od dziś biorę się za siebie Na wagę nawet nie wchodzę, bo nie chcę się załamać. Codziennie walczę sama ze sobą a i tak mam coraz większy brzuch

Może któregoś pięknego dnia uda mi się w końcu wrócić na dietę, bo jak wczoraj odebrałam od fotografa moje zdjecia legitymacyjne i zobaczyłam moją okrągłą gębę to się przeraziłam Osiadłam na laurach zaraz po tym jak bez problemu zaczęłam znajdować dla siebie ładne ciuszki w pierwszym lepszym sklepie a teraz to już równia pochyła. Załamana jestem a co gorsza moje poczucie własnej wartości spadło poniżej poziomu morza. Chyba muszę zmądrzeć i dopiero tutaj wrócić. Bo już mi naprawdę wstyd pisać o moim codziennym wręcz powrocie do diety...

Teraz piję kawę i biorę się za pracę, bo sporo jej mam. Przepraszam za te smuty z rana...
Miłego dnia Wam wszystkim życzę
__________________
"Ten moment gdy oczy w jego stronę zwrócone
z podziwem patrzą one gdy on grzeje oponę,
jeszcze chwila i stanie się to co zwykle
puści sprzęgło, ruszy i na horyzoncie zniknie..."
Camila1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 08:12   #1974
miiilenka
Zadomowienie
 
Avatar miiilenka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 960
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

Cytat:
Napisane przez Marbo81 Pokaż wiadomość
Moje dziecię ząbkuje, a ja mam ochotę strzelić sobie w łeb ze zmęczenia po nocy, a w dzień z braku cierpliwości Nie sprzyja to diecie... Nie wchodzę na wagę, ale chyba dobrze nie jest. Nawet moje "wakacyjne" zdjęcia nie pomagają, bo mój mózg funkcjonuje na najniższych obrotach. Wiem, wiem, że tylko usprawiedliwiam brak silnej woli.

Miiilenka co do środków na odchudzanie to popieram Cię w 100%, ja drogo zapłaciłam za ich stosowanie. Za drogo... A z innej beczki to gdzie udało Ci się dostać zamszowe buty co nie przemakają? Ja tak nie lubię ze skóry, ale właśnie boję się kupować zamszowe.

Dziewczyny jak Wam zazdroszczę tych zakupów. Mi na razie szkoda kasy, bo mam nadzieję, że niedługo będę musiała wymieniać garderobę - oczywiście na mniejszą.
Wiem co przezywasz po czesci, jak mielismy 6-tygodniowego szczeniaka bylo o samo wstawanie o 24, 2, 4 i 6 co do godz na szczescie juz spi cala noc

Co do butow zamszowych to kupywalam je z musu, w srodku zimy i byla przecena z 159 na 69 i sama bylam zaskoczona! kupilam je w zwyklym sklepie w galerii piastow w legnicy.

Camilko! Ty sie nie zalamuj tylko znajdz motywacje. Idz do ego sklepu, przymierz a spodnice olowkowa co Ci sie tak marzy i niech narazie to bedzie Twoja motywacja! I glowa do gory! u mnie dzis pogoda typowo jesienna - pada i jest szaroburo ale ja dzis zrobilam sobie cieple sniadanie i odrazu mi lepiej! Musisz szukac motywacji w malych rzeczach wedy latwiej!

Ja o 11 jade do swojego rodzinnego domu pozegnac sie z mama i jutro wracam. Co bedzie z dieta? nie wiem ale wiem, że mamusia zostawila dla mnie 2 golabki dobra to...
...MENU NA DZIS:
S: jajecznica z 2jaj + 1xgraham (jajecznice jadlam na spole z psem)+ lyzeczka cukru 302kcal
SII: serek homo 150kcal
O: golabek 173kcal
P: jogo owocowy 140kcal
K: ?
razem 765
spory zapas mam

No nic lece sie szykowac buzka i milego dnia!
__________________


CI
ASTKO-minuta w ustach,godzina w żołądku,całe życie w biodrach


http://www.youtube.com/watch?v=j6QogAYG2ck LILU - SŁODKICH SNÓW
miiilenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 15:06   #1975
czerwona15
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 530
GG do czerwona15
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

cześć Laski

Camila będzie dobrze, dasz rade. weź się w garść i przypomnij sobie dlaczego chcesz schudnąć. wież przecież że nic samo łatwo nie przychodzi i trzeba walczyć!!! więc do boju!!! nie poddawaj się!!!

milenka ja też mam dziś gołąbki właśnie skończyłam je robić, teraz się gotują mam nadzieje że dobre będą, bo pierwszy raz robiłam gołąbki takie zawijane

co tu dziś takie pustki Laski gdzie się podziewacie??
__________________
NIE REZYGNUJ Z CELU, TYLKO DLATEGO,ŻE OSIĄGNIĘCIE GO WYMAGA CZASU
- CZAS I TAK UPŁYNIE


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110716310513.html
czerwona15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 17:41   #1976
pysia1711
Wtajemniczenie
 
Avatar pysia1711
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 669
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II


zmądrzałam szybciej niż poprzednim razem i gdy mnie nie było jadłam wzorowy i nawet ćwiczyłam
__________________

pysia1711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 17:47   #1977
fiolka122
Raczkowanie
 
Avatar fiolka122
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: okolice BYdgoszczy
Wiadomości: 443
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

hej

jestem, ale jakby mnie nie ma,.....mam doła giganta i ostatnio niezbyt mam ochote sie udzielac...ale chciałam dac znac , ze zyje i o Was pamietam....

pisałam juz o tym na drugim forum, wiec nie bede sie powtarzala....

przejrzałam tez tabelke i widze, ze uuullalaa lato zamiast pomoc nam pozbyc sie zbednych kilogramow to wielu z nas dołozyło male co nie co, ale wierze laski, ze migiem to zrzucicie i ze ja równiez sie w koncu solidnie wezme za siebie jak tylko ten podły nastój mi przejdzie....
poki co -usuwam sie na razie cichutko do kątka i odezwie sie jak mi juz przejdzie....

ps. Czerwona -szałowa ta sukienka czerwona-sama bym taka chciałą miec , no i coraz seksowniejsza widze sie laska z Ciebie robi...no no....szacun...
__________________
naomi-sun@wp.pl
fiolka122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 18:23   #1978
czerwona15
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 530
GG do czerwona15
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

pysia dobrze że już wróciłaś
fiolka to czarnowlosa była ubrana w czerwoną sukienkę nie ja
__________________
NIE REZYGNUJ Z CELU, TYLKO DLATEGO,ŻE OSIĄGNIĘCIE GO WYMAGA CZASU
- CZAS I TAK UPŁYNIE


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110716310513.html
czerwona15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 19:01   #1979
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

Dziewczyny ale się dziś nalatałam po mieście, pół godz temu wróciłam dopiero Byłam w 4 galeriach handlowych bo szukałam głupich butów Uparłam się na jedne i nigdzie takich nie ma, są albo inne kolory albo rozmiar nie taki jak trzeba. Jestem trochę zła i chyba sobie je odpuszczę w tym sezonie

Coś czuję, że przesadziłam z kolacją/obiadem Pierś z kurczaka zrobiłam w tym sosie śmietanowo-ziołowym (zamiast śmietany dałam jogo nat) no i trochę suróweczki wszamałam i kromkę razowca. Ale byłam tak cholernie głodna, że szok. Na sniadanie zjadłam pół kostki twarogu ze szczypiorkiem, potem serek wiejski i nektarynke. Dobrze, że żadne kfc mnie nie dopadło, a kusiło mnie zapachami
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 21:35   #1980
pysia1711
Wtajemniczenie
 
Avatar pysia1711
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 669
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II



WRÓCIŁA DO BIEGANIA!!!

teraz to już na pewno wiem, że u mnie wszystko będzie dobrze do wiosny z dietą i ćwiczeniami...

wam również tego życzę

P.S do hasła misi "10kg mniej do końca września" brakuje mi ponad 4kg, może dam radę kto wie a jak nie to przynajmniej w większości wypełnię to hasło
__________________

pysia1711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:03.