bez biustonosza.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-30, 10:22   #1
pluszynka
Rozeznanie
 
Avatar pluszynka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: mazowieckie/ czasem Warszawa
Wiadomości: 716

bez biustonosza..


wątek niskich lotów, ale praktyczny.
Nie jestem już małolatą, piersi mam małe i od około roku nie lubię się za bardzo z biustonoszami. W zimę jakoś tego nie zauważałam, ale przyszło lato i choć o niebo wygodniej i chłodniej mi bez, to zaczęłam nosić...powód - inne kobiety. Wbrew pozorom nie faceci ale właśnie kobiety przyglądają się niemiłosiernie, i choć zazwyczaj niewiele robię sobie z tego, co inni myślą, to karnie zaczęlam nosić, żeby się głupio nie czuć, jak np. pani przy kasie gapi mi się na sutki (dodam, że nie noszę głębokich dekoltów, prześwitujących czy białych bluzek).
A wy nosiecie - czy może wolicie bez???
Jeśli był już taki wątek przepraszam
pluszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 10:25   #2
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: bez biustonosza..

Nigdy nie chodzę bez biustonosza źle bym się czuła;
nie mam problemów z namierzeniem takiego, żeby był i ładny i wygodny (75B)
__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 10:30   #3
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: bez biustonosza..

nie moglabym chodzic bez biustonosza, bo lubie czuc, ze wszystko jest na miejscu w 'uprzezy; no i biustonosze sa takie ladne... lubie kupowac bielizne
z reszta mam na tyle duzy biust, ze puszczony wolno moglby mi na starosc obwisnac
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 10:30   #4
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: bez biustonosza..

Powiem tak....Latem chętnie chodziłabym bez stanika...ale...karcący wzork pań wbija mnie w niego skutecznie
Nie mam duzych piersi,nie wyszłabym bez stanika w przeswitującej bluzce,czy takiej,która ma gigantyczny dekolt,ale jednak tego wzroku pt: "nie wypada""jak ona mogla tak wyjsc" nie uniknełam...a nie lubię tego...
W poniedziałek np. Miałam ochotę załozyć na zakupy ciemnobordowa bluzkę zakładaną na szyję.No i sobie odpuscilam,żeby się głupio nie czuć.
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 10:30   #5
Madziarka.n
Zakorzenienie
 
Avatar Madziarka.n
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 124
Dot.: bez biustonosza..

mi to wisi czy panna chodzi w staniku czy bez, ale.. dla mnie to prowokowanie facetów, gwałty, napady, itp.. Jednym słowem "nic mądrego"
__________________
Aparatka..
góra + dół 01/06/2012


Madziarka.n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 10:31   #6
Nymphetamina
Wtajemniczenie
 
Avatar Nymphetamina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 087
GG do Nymphetamina
Dot.: bez biustonosza..

Jakoś sobie niewyobrażam wyjścia gdziekolwiek bez biustonosza... Czułabym się jakoś tak... goło
W domu to co innego. Mam taki zwyczaj,że po przyjściu do domu pierwsze co robie to zdejmuję stanik( bez upszedniego zdjęcia bluzki...).W to domu na odwrót :nie umiem chodzić w staniku
__________________







Nymphetamina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 10:38   #7
ewunia123
Rozeznanie
 
Avatar ewunia123
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 582
Dot.: bez biustonosza..

Ja sie tam ze stanikiem parktycznie nie rozstaje nie umiała bym wyjść gdziekolwielk bez niego

poza tym mam za duże cycuchy , żeby chodzić bez :P
__________________
Twarz myślą niezmącona..
ewunia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-30, 10:39   #8
pluszynka
Rozeznanie
 
Avatar pluszynka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: mazowieckie/ czasem Warszawa
Wiadomości: 716
Dot.: bez biustonosza..

Cytat:
Napisane przez Madziarka.n
mi to wisi czy panna chodzi w staniku czy bez, ale.. dla mnie to prowokowanie facetów, gwałty, napady, itp.. Jednym słowem "nic mądrego"
Madziarko to jest raczej odwrotnie... w biustonoszu mam ładne krągłe B (nieskromnie pisząc) - wtedy wyglądam ponętniej, niż w bawełnianej nie obcisłej bluzeczce zabudowanej po szyję, ale właśnie jak jestem w takiej to czuję na sobie damski wzrok, na początku tego nie widziałam, nie było problemu, ale parę razu właśnie w sklepie stwierdziłam, że coś jest na rzeczy, spytałam mojego chłopaka czy mam omamy, że się kasjerki gapią i tak było, czuję się dyskryminowana a tak nie lubię się krępować drutami latem
pluszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 10:41   #9
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: bez biustonosza..

A ja wolę bez. Mam w sumie niewielki biust (no może taki średni ) a w koszulkach na ramiączkach to jakoś się głupio czuję razem z biustonoszem.

P.S. 666 post na Wizażu!!! Już tu nic nie napiszę ehhehe
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 10:42   #10
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: bez biustonosza..

Cytat:
Napisane przez Madziarka.n
mi to wisi czy panna chodzi w staniku czy bez, ale.. dla mnie to prowokowanie facetów, gwałty, napady, itp.. Jednym słowem "nic mądrego"
A czemu chodzenie bez stanika ma prowokować gwałty i napady bardziej niż chodzenie w nim
Ja czasem chodzę bez, zwłaszcza jak jest bardzo upalnie- po co się męczyć
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka


oshinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 10:44   #11
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: bez biustonosza..

Ja w upały chodzę bez stanika
I tak mam małe piersi, więc raczej nikogo nie prowokują, bo bez stanika jestem prawie płaska
Poza tym w lecie ciężko jest w staniku chodzić, bo ugniata
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-30, 10:44   #12
Madziarka.n
Zakorzenienie
 
Avatar Madziarka.n
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 124
Dot.: bez biustonosza..

Cytat:
Napisane przez pluszynka
Madziarko to jest raczej odwrotnie... w biustonoszu mam ładne krągłe B (nieskromnie pisząc) - wtedy wyglądam ponętniej, niż w bawełnianej nie obcisłej bluzeczce zabudowanej po szyję, ale właśnie jak jestem w takiej to czuję na sobie damski wzrok, na początku tego nie widziałam, nie było problemu, ale parę razu właśnie w sklepie stwierdziłam, że coś jest na rzeczy, spytałam mojego chłopaka czy mam omamy, że się kasjerki gapią i tak było, czuję się dyskryminowana a tak nie lubię się krępować drutami latem
no chyba że tak

oj wiesz, mi chodzi o sterczące sutki i o śliniących się facetów na ich widok..
Ja mam 75 D więć śmigam w staniku

A propo taxowania wzrokiem.. Mój TŻ też stwierdził, że oglądają się za mną zarówno faceci jak i babki co ciekawe, to właśnie kobiety patrzą na mój biust
__________________
Aparatka..
góra + dół 01/06/2012


Madziarka.n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 10:48   #13
misioczat
Wtajemniczenie
 
Avatar misioczat
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 291
Dot.: bez biustonosza..

Ja nie cierpie biustonoszy i nosze je rzadko. Mam maly, sportowy biuscik (70A), ktory trzyma sie na swoim miejscu Nie zauwazylam zadnych karcacych spojrzen Nie sadze tez, bym kogos prowokowala do niecnych czynow
misioczat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 10:55   #14
chmurka80
Zadomowienie
 
Avatar chmurka80
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 048
GG do chmurka80
Dot.: bez biustonosza..

ja nigdy nie lubiałąm biustonoszy(troche chłopczyca ze mnie była), zaczęłąm je nosić pod koniec podstawówki i to z przymusu a teraz jak gorąco to nie nosze do takich bluzek np. wiązanych na szyje lub na ramiączkach.Też zauważyłam ze to kobiety bardziej zwracają uwage na brak stanika niż mężczyźni i nie uważam że chodzenie bez to jakaś prowokacja, bez przesady
__________________



non permettere al passato di "rubarti il futuro "

chmurka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 11:00   #15
jaszmurka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaszmurkolandia
Wiadomości: 7 919
Dot.: bez biustonosza..

Cytat:
Napisane przez lain
nie moglabym chodzic bez biustonosza, bo lubie czuc, ze wszystko jest na miejscu w 'uprzezy; no i biustonosze sa takie ladne... lubie kupowac bielizne
Ja tak samo Uwielbiam kupować coraz to nowe staniki kolorowe, w kwiatki, kropki, i wszystko . Tylko szkoda, że jest taki mały wybór
Bez stanika nie potrafiłabym wyjść z domu- aczkolwiek do skelpu mi się czasem zdarza ale nie lbuię jak mi się coś "majta" a nie jestem posiadaczką wyjątkowo obfitego biustu
Chyba że jest to bluzka bez pleców- wtedy śmigam śmiało bez stanika
Stanikom mówię zdecydowane TAK
__________________
Everything I'm not, made me everything I am.


wyloguj
jaszmurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 11:01   #16
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: bez biustonosza..

Mam kilka tekich bluzek, pod którymi biustonosza nie noszę, bo nijak tam nie pasuje. są to zwykle koszulki na ramiączkach. Nie lubie jak spod ramiączek coś wystaje, czasem noszę silikonowe, ale nieraz i one źle wyglądają. Np wczoraj widziałam w restauracji panią w śliczne zwiewnej sukience na zwykłych ramiączkach, lecz jej szyję "zdobił" świecący silikon do noszenia pod dekolty amerykańskie. A szczytem wszystkiego są ramiączka stanika w innym kolorze niz bluzka. Działa to na mnie tak jak zestaw sandały + skarpety u mężczyzn.

Mam w nosie to, ze różnym babom się nie podoba co ja noszę i się gapią.Jeszcze tego brakowało, żebym się przejmowała, co pomyśli jakaś dewotka!

Gdybym miała bardzo duży biust (on pewnie sie zbytnio majta przy chodzeniu), albo obwisły, to raczej bym zawsze używała stanika
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 11:03   #17
caro_l_a
Wtajemniczenie
 
Avatar caro_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 329
Dot.: bez biustonosza..

ja nosze prawie zawsze, nie mam go na sobie tylko w domu tak jest wygodniej, ale rzeczywiście w lecie to cięzko z nim wytrzymać
caro_l_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 11:05   #18
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: bez biustonosza..

a ja uwazam, ze w luznym ubraniu na codzien ramiaczka od stanika spokojnie moga wystawac, a czasem to nawet fajnie wyglada. widzialam niedawno dziewczyne w bialym topie, spod ktorego wystawaly czarne ramiaczka stanika. fajnie to wygladalo - przynajmniej mi sie podobalo
beznadziejnie za to wyglada, jak ktos ma bluzke wiazana na szyi i normalny biustonosz (tzn ramiaczka na ramionach a nie przez szyje)
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 11:08   #19
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 137
Dot.: bez biustonosza..

Nie chodze bez bo mam spory biust i mi po prostu niewygodnie.
Ale mniejszy biust bardzo ładnie wygląda w lecie bez stanika ale pod nieprześwitującą bluzką.Sama chętnie patrze na takie panie i bynajmniej nie jest to spojrzenie karcące
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-30, 11:10   #20
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: bez biustonosza..

A ja lubię chodzić bez stanika i dosyć często to robię. Mam miseczkę B, więc nie robi mi to większej różnicy.

Wszystko też zależy od bluzki jaką mam na sobie. Jeśli jest to jakiś top na ramiączkach, koszulka, letnia sukienka, no to nie muszę zakładać stanika i bardzo dobrze się tak czuję. Przy bluzkach z długim rękawem, koszulach swetrach itp. stanik jest już raczej obowiązkowy.

A opinie innych? A co mnie to obchodzi. Zresztą nie wszyscy sie od razu na biust gapią Jak się komuś nie podoba, to już jego problem. Zresztą nie przypominam sobie, żeby ktoś mi przez to prosto w oczy powiedział, że jestem nieprzyzwoita. Za to czasami dziwią mnie reakcje moich koleżanek, które czasem narzekają, jak to im szelki ze stanika wystają spod topu, jak to biustonosz jest niewygodny itp. itd. , a ja im wtedy radzę: "no to chodź bez stanika, co za problem" i spotykam się z baardzo dziwnym wzrokiem
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 11:18   #21
agabe81
Rozeznanie
 
Avatar agabe81
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 990
GG do agabe81 Send a message via Skype™ to agabe81
Dot.: bez biustonosza..

Zazwyczaj chodzę w staniku ale w lecie do bluzeczek na ramiączkach czy takich bardziej obcisłych zdejmuję, bo raz, że jest wygodniej i nic nie ciśnie, a dwa, że lepiej wygląda bez niż ze stanikiem. W domu natomiast często ściągam stanik i śmigam bez.
I nie widzę nic nie przyzwoitego, że któraś z dziewczyn nie nosi stanika. Jak się komuś nie podoba to... życie. Niech się patrzą do woli chociaż tyle mogą
agabe81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 11:21   #22
karolina1987
Zadomowienie
 
Avatar karolina1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 203
Dot.: bez biustonosza..

chodzę ale tylko po domku (i czasem do sklepu -ale to tak sprintem ) jest mi wygodniej bez, ale jakoś tak dziwnie mi chodzic (majta mi się, że o biegu nie wspomne ) mam średni biust (tak 70B)
pozdrawiam
__________________
"Pytania są niebezpieczne,
Nie ruszaj ich, będą spały.
Zapytasz - zbudzisz, i znacznie więcej
Niż myślisz pytań powstanie."
J.C.
karolina1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 11:25   #23
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: bez biustonosza..

O nie, nie. Bez biustonosza dostałabym świra.
Nie cierpię, jak mi coś dynda i się o bluzkę ociera. Jako posiadaczka dużego B na starość mogłabym mieć co najwyżej szelki

Poza tym, jak napisła Lain - biustonosze są taakie ładne
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 11:29   #24
Kattie7
Wtajemniczenie
 
Avatar Kattie7
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 465
Dot.: bez biustonosza..

wychodząc z domu zawsze zakładam biustonosz, tak się przyzwyczaiłam i nie potrafię bez...
natomiast w domu zawsze odwrotnie... nie mogę chodzić w staniku bo jak tylko przekrocze próg to od razu mnie ciśnie i mi niewygodnie
do ogrodu tez nie zakładam jak np zamiatam podwórko czy coś robie w krzaczkach/roślinkach itp.
Kattie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 11:31   #25
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: bez biustonosza..

ja zawsze noszę. mam 3 bluzki do ktorych się go nie nosi ; 2 tuby, i jedna na szyję.
nie wyobrazam sobie dzien w dzien nie nosic stanika..
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 11:48   #26
jaszmurka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaszmurkolandia
Wiadomości: 7 919
Dot.: bez biustonosza..

Cytat:
Napisane przez nebraska
A szczytem wszystkiego są ramiączka stanika w innym kolorze niz bluzka. Działa to na mnie tak jak zestaw sandały + skarpety u mężczyzn.
A na mnie działa zupełnie odwrotnie
Sama często nosze np. czarną bluzkę a spod niej wystaje mi np. bakłażanowe, zielone albo w jakieś kwiatki ramiączko. I uważam że wygląda to świetnie (jak widze inne dziewczyny też mi się podoba ).
Ale już szczytem wg. mnie jest... keidy dziewczyna zakłada "biał" stanik a tak naprawdę to jest on już szary wtedy mnie mdli
Ostatnio niestety me oczy zbłądziły w autobusie właśnie na taki "odcień" bieli... wolę nie myśleć jakie miała majtki
__________________
Everything I'm not, made me everything I am.


wyloguj
jaszmurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 11:48   #27
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 244
Dot.: bez biustonosza..

najchetniej to bym nie nosila ...
__________________
jestem m a m ą
***
zapuszczam włosy
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 11:58   #28
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: bez biustonosza..

bez biustonosza chodzę tylko po domu. tutaj snuję się wolnym krokiem, więc piersi mi nie przeszkadzają. ale na mieście, gdzie ciągle gdzies się pędzi, nie byłabym zachwycona moim skaczącym biustem. dlatego zawsze zakładam stanik. bez niego czułabym sie dziwnie.
jednak nie jest dla mnie dziwine to, że niektóre kobiety chodzą bez niego. bo niby czemu?
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 12:00   #29
Elwinga
Rozeznanie
 
Avatar Elwinga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 688
Dot.: bez biustonosza..

Noszę zawsze, ale ja mam duży biust (75F) i jak kiedyś w bardzo upalny dzień nie założyłam biustonosza, bo i tak miałam być w domu, to wieczorem bolała mnie skóra na piersiach od rozciągania. Więcej nie eksperymentuję.

Przyznaję za to, że czasem też się patrzę na dziewczyny, które wyraźnie nie mają na sobie biustonosza - nie z oburzenia czy zgorszenia, tylko z lekkiej zazdrości. Bo ja nie mogę założyć sukni z zupełnie gołymi ramionami i odsłoniętym dekoltem, różnych zwiewnych sukieneczek na cieniutkich ramiączkach, i tak dalej... Choć przyznaję, mimo wszystko wolę mieć taki biust, jaki mam, niż nie mieć żadnego.
Elwinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 12:05   #30
zuziunia13
Rozeznanie
 
Avatar zuziunia13
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 613
Dot.: bez biustonosza..

Zdejmuję biustonosz tylko na noc. Mam mały biust i stanik ładnie go układa, a bez stanika wyglądam ja deska. Zawsze noszę biustonosz a u kogoś też nie lubię jak jest bez. Nie wiem jakoś mi to nieestetycznie wygląda.
__________________
Rasowa
zuziunia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:02.