13 latka dźgnięta cztery razy nożem ... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-08, 17:43   #1
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651

13 latka dźgnięta cztery razy nożem ...


Najpierw na tę informację natknełam się ogladając popołudniowe Fakty w TVN24, następnie więcej informacji przeczytałam na stronie gazeta.pl - http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...kolezanke.html

Myślałam, że w naszych szkołach nic mnie już nie zaskoczy (mowa tu o symulowaniu gwałtu przez grupkę chłopców na dziewczynce w czasie nieobecności nauczyciela w jednym z Gdańskich gim, ktora później popełniła samobójstwo), ale to mnie wprawiło w osłupienie, teraz chyba przed wejściem kogokolwiek do szkoły powinno się dokładnie sprawdzać
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 17:56   #2
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: 13 latka dźgnięta cztery razy nożem ...

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Najpierw na tę informację natknełam się ogladając popołudniowe Fakty w TVN24, następnie więcej informacji przeczytałam na stronie gazeta.pl - http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...kolezanke.html

Myślałam, że w naszych szkołach nic mnie już nie zaskoczy (mowa tu o symulowaniu gwałtu przez grupkę chłopców na dziewczynce w czasie nieobecności nauczyciela w jednym z Gdańskich gim, ktora później popełniła samobójstwo), ale to mnie wprawiło w osłupienie, teraz chyba przed wejściem kogokolwiek do szkoły powinno się dokładnie sprawdzać
Dla mnie to jakis kosmos. dziecko od tygodnia do gimnazjum chodzi i to z nozem...
mam nadzieje ze do tej szkoly juz nie pochodzi. oby ja przeniesli do jakiegos poprawczaka.
Nie chcialabym zeby moje dziecko chodzilo do szkoly z taka degeneratka.

Mam nadzieje ze poraniona dziewczynka szybko poczuje sie lepiej
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 17:57   #3
gringolada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 018
Dot.: 13 latka dźgnięta cztery razy nożem ...

to straszne. szkoda ze nikt wczesniej nie zareagowal skoro dziewczyna chwalila sie ze ma noz. co jest w glowie dziecka ze chce zranic lub zabic?? to napewno nie byla decyzja chwili dobra to jutra ja zabije a w piatek kogos innego i fajnie bedzie. wiele osob jest odpowiedzialnych za te sytuacje

Edytowane przez gringolada
Czas edycji: 2010-09-08 o 17:59
gringolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 18:00   #4
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: 13 latka dźgnięta cztery razy nożem ...

Ja mam tylko nadzieję, że któregoś pięknego dnia w wiadomościach nie usłyszymy, że jakiś dzieciak wpadł do szkoły z bronią i zaczął strzelać do przypadkowych ludzi
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 18:09   #5
Nieoficjalnie
Zakorzenienie
 
Avatar Nieoficjalnie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 430
Dot.: 13 latka dźgnięta cztery razy nożem ...

Brak słów

13latka zadająca ciosy nożem podczas przerwy szkolnej... wyobrazić sobie tego nie potrafię nawet, co za czasy? Patologia za patologią. Niedługo strach będzie wyjść na ulicę
__________________
Tydyrytkom
Nieoficjalnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 18:11   #6
Ninquelote
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninquelote
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 316
Dot.: 13 latka dźgnięta cztery razy nożem ...

Miałam praktyki w tym gimnazjum. Nie przypuszczałam, że tam się może coś takiego stać. To bardzo mała szkoła.

Edytowane przez Ninquelote
Czas edycji: 2010-09-08 o 19:34
Ninquelote jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 18:25   #7
masmeli
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 178
Dot.: 13 latka dźgnięta cztery razy nożem ...

To jest jakaś patologia ?? Nie wyobrażam sobie tego... jestem w szoku. Jak w przyszłości będę miała dziecko to będę się bała je puścić do szkoły, a nawet do przedszkola bo już coraz mniej mnie dziwi...


Mam nadzieję, że pokrzywdzona dziewczynka dojdzie szybko do siebie i nie będzie miała blizn... A tą degeneratkę do poprawczaka najlepiej zamkniętego... bo nic dobrego z tego nie wyrośnie...
__________________

masmeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-08, 18:36   #8
Karaluszysko
Wtajemniczenie
 
Avatar Karaluszysko
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 060
Dot.: 13 latka dźgnięta cztery razy nożem ...

Aż strach się z domu ruszać. Niektórym całkiem w głowie się pomieszało.

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue
mowa tu o symulowaniu gwałtu przez grupkę chłopców na dziewczynce w czasie nieobecności nauczyciela w jednym z Gdańskich gim, ktora później popełniła samobójstwo),
To oni to symulowali?
Bo pamiętam, że początkowo mówiono, że oni ją dotykali. W ogóle słyszałam dużo informacji na ten temat i trochę się pogubiłam.
Karaluszysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 18:59   #9
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: 13 latka dźgnięta cztery razy nożem ...

Cytat:
Napisane przez masmeli Pokaż wiadomość
To jest jakaś patologia ?? Nie wyobrażam sobie tego... jestem w szoku. Jak w przyszłości będę miała dziecko to będę się bała je puścić do szkoły, a nawet do przedszkola bo już coraz mniej mnie dziwi...


Mam nadzieję, że pokrzywdzona dziewczynka dojdzie szybko do siebie i nie będzie miała blizn... A tą degeneratkę do poprawczaka najlepiej zamkniętego... bo nic dobrego z tego nie wyrośnie...
ja z kolei nie byłabym taka ostra w ocenie tej dziewczyny z nożem...
W artykule wyraźnie jest napisane,że była wyśmiewana. Być może nie potrafiła sobie inaczej poradzić z dręczącym ją otoczeniem. Oczywiscie nie popieram tego co zrobiłam,ale nic nie jest czarne albo białe i mam wrażenie,że ta zaatakowana dziewczyna nie była zupełnie niewinna.

Napastniczkę powinno się oddać pod opiekę psychologa albo i psychiatry ,poprawczak nie rozwiaże problemu,najwyżej ja zupełnie zdegeneruje.
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 19:13   #10
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: 13 latka dźgnięta cztery razy nożem ...

Cytat:
Napisane przez masmeli Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że pokrzywdzona dziewczynka dojdzie szybko do siebie i nie będzie miała blizn... A tą degeneratkę do poprawczaka najlepiej zamkniętego... bo nic dobrego z tego nie wyrośnie...

A z poprawczaka to dopiero wyjdzie "ukształtowana".

Jakby nie było, to 13 latka. OSTATNI dzwonek, żeby wziąć sie do roboty i doprowadzić to DZIECKO do porządku.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 19:22   #11
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: 13 latka dźgnięta cztery razy nożem ...

pewnie jest tak jak Ninquelote mówi.
Z Anią z Gdańska to na początku był wielki szok i sensacja... Generalnie spokojnie i powoli rzekomo było tak że była średnio lubiana a oni zaczęli udawać że ją gwałcą, w celu poniżenia jej. Nie zgwałcili jej jak na początku pisały gazety. Nie wiem jaka była prawda z tym lubieniem to mało istotne z resztą. Ale nie zgwałcili.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-08, 19:29   #12
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: 13 latka dźgnięta cztery razy nożem ...

Cóż, skoro ojciec nie pozwolił, by przetłumaczono świadectwo, coś w tym jest... Cokolwiek by nie było, za moich czasów 13latki chodziły się poskarżyć pani a nie przynosiły nóż do szkoły. Owszem, może tamta ją sprowokowała. Ale na litość, jak można wziąć nóż i po prostu dźgnąć kogoś w twarz?!
Może to ma mało wspólnego z tematem, ale 13latka mająca kolczyk w wardze to dla mnie coś nie halo. To dziecko! Jej rodzice nie bali się, że będzie mieć problemy w szkole przez to? No to jak tak się nią interesowali, to nic dziwnego, że wyrósł taki "mały dzikusek".
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 19:29   #13
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: 13 latka dźgnięta cztery razy nożem ...

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
A z poprawczaka to dopiero wyjdzie "ukształtowana".

Jakby nie było, to 13 latka. OSTATNI dzwonek, żeby wziąć sie do roboty i doprowadzić to DZIECKO do porządku.
Dokładnie, to chyba najgłupszy wiek jeżeli pochodzi z jakiejś patologicznej rodziny to nie wiem kto to dziecko uratuje. Z poprawczaka z pewnością nie wyjdzie "normalniejsza", chyba, że sama będzie chciała coś ze sobą dobrego zrobić.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 19:34   #14
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: 13 latka dźgnięta cztery razy nożem ...

No co do "moich czasów" to w 5 klasie podstawówki napadła na mnie laska z równoległej klasy bo zabrałam jej rolę w ptasim radiu.
Wzięła koleżankę z gimnazjum (wtedy to było ŁOHOHO GIMNAZJUM! TO DOROSŁA JUŻ!) i mnie zaszły pod wieczór jak wracałam z rekolekcji. Generalnie wyszłam z tego obronną ręką.
To nie jest tak że "kiedyś było inaczej" patologia była jest i będzie, gwałtów nie wymyślili wczoraj. Po prostu ktoś przyniósł nóż do szkoły, ale wcześniej 150 innych osób tego noża użyły poza szkołą a sprawy pewnie nawet nie wyszły na jaw i nie były zgłaszane. Dużo jest cichych przypadków.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 19:35   #15
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: 13 latka dźgnięta cztery razy nożem ...

niewazne ze cie wysmiewaja nie rzuca sie z nozem na inne dzieciaki.

skoro po 4 dniach szkoly przyszla z nozem to coz z nia jest nie halo

jeszcze powinno byc sledztwo- zeby bylo wiadomo co te dziewczatka jej robily. Jezeli byla zle traktowana to trzeba bedzie ukarac gowniary ktore to robily. Lacznie z pocieta dziewczynka bo pewnie niewinna nie byla
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.

Edytowane przez kennedy
Czas edycji: 2010-09-08 o 19:40 Powód: dopisek
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 19:39   #16
Douce24
Zadomowienie
 
Avatar Douce24
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 1 559
Dot.: 13 latka dźgnięta cztery razy nożem ...

dobrze że u mnie w szkole jest jeszcze w miarę normalnie Naprawdę to co się dzieję w szkołach powoli przechodzi ludzkie pojęcie
__________________
Konsultantka Avon


Z każdym dniem coraz bardziej
K.
supercziroł


Douce24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 19:39   #17
Wroclovianka
Zakorzenienie
 
Avatar Wroclovianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 181
Dot.: 13 latka dźgnięta cztery razy nożem ...

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
niewazne ze cie wysmiewaja nie rzuca sie z nozem na inne dzieciaki.

skoro po 4 dniach szkoly przyszla z nozem to coz z nia jest nie halo
Tak samo jak ze szkołą i rodzicami, którzy nie potrafią zareagować kiedy trzeba.
__________________

Wizaż rządzi, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi
Wroclovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 19:43   #18
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: 13 latka dźgnięta cztery razy nożem ...

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
niewazne ze cie wysmiewaja nie rzuca sie z nozem na inne dzieciaki.

skoro po 4 dniach szkoly przyszla z nozem to coz z nia jest nie halo

jeszcze powinno byc sledztwo- zeby bylo wiadomo co te dziewczatka jej robily. Jezeli byla zle traktowana to trzeba bedzie ukarac gowniary ktore to robily. Lacznie z pocieta dziewczynka bo pewnie niewinna nie byla
W artykule było wpomniane, że naśmiewano się z niej "bo wyglądała jak emo"
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać


Edytowane przez Lady in Blue
Czas edycji: 2010-09-08 o 19:46
Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 19:55   #19
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: 13 latka dźgnięta cztery razy nożem ...

btw 1 gimnazjum i kolczyk w wardze...
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-08, 20:00   #20
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: 13 latka dźgnięta cztery razy nożem ...

Cytat:
Napisane przez Douce24 Pokaż wiadomość
dobrze że u mnie w szkole jest jeszcze w miarę normalnie Naprawdę to co się dzieję w szkołach powoli przechodzi ludzkie pojęcie
To co się dzieje w szkołach to wyniki tych wszystkich reform, paranoja...

Z kilku ciekawostek szkoły podstawowej: któraś z was pisała że jak dziewczynce dokuczali to powinna powiedzieć o tym nauczycielowi- niestety aktualnie juz w szkole podstwowej skarżenie na to że coś się dzieje jest traktowane jako nieumiejętność odnalezienia się w grupie.
Moje dziecko jest w trzeciej klasie szkoły podstawowej i ostatnio usłyszałam że nie mogę wpisać dziecku w zeszycie do korespondencji ani nauczyciel w dzienniku moich danych ani numerów kontaktowych, pytam dlaczego? A jak się coś stanie, dziecko dostanie gorączki, to w jaki sposób mnie zawiadomią? Paranoja jakaś.
Generalnie ja uważam że w każdej szkole powinien być monitoring, ale np. nasza Pani Dyrektor twierdzi że monitoring w szkole powoduje spadek w rankingu szkół bo sugeruje że coś dziwnego się w niej dzieje.
despa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 20:03   #21
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: 13 latka dźgnięta cztery razy nożem ...

Gimnazja to najdurniejszy twór...
A jeżeli miałoby zostać jak jest, proponowałabym przedłużyć naukę w liceum o rok :P
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 20:04   #22
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: 13 latka dźgnięta cztery razy nożem ...

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
btw 1 gimnazjum i kolczyk w wardze...
Już to pisałam. Ja mam kolczyk w nosie- zrobiłam go sobie po maturze, uważam, że szkoła to nie czas na takie rzeczy. I mojemu dziecku też póki szkoły nie skończy na żadne tatuaże ani kolczyki nie pozwolę. Dorosły człowiek- proszę bardzo, niech robi co chce. Ale nie dziecko.
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 20:10   #23
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: 13 latka dźgnięta cztery razy nożem ...

A przepraszam pominęłam. Ale w każdym bądź razie się z tobą zgadzam. Generalnie ok kolczyki w szkole, ale w przypadku gdy mówimy o osobach pełnoletnich, no bo kończąc technikum można mieć 20 lat i jakoś ten wiek to nie jest za mało moim zdaniem na kolczyki.
W każdym bądź razie, trochę nie zrozumiałam ale o co chodzi z tym że ona nie mieszkała w Polsce?;p
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 20:12   #24
gringolada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 018
Dot.: 13 latka dźgnięta cztery razy nożem ...

Despa no to tym brakim numeru do rodzica to mnie powalilas. na pierwszych lekcjach musialam zdobyc od rodzica aktualne adres dziecka, rodzica , nr kontaktowy, pesel i wszelkie zezwolenia, opinie wszystko. jestem zszokowana ze nie ma tak w jakiejs szkole w Polsce
gringolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 20:17   #25
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: 13 latka dźgnięta cztery razy nożem ...

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
A przepraszam pominęłam. Ale w każdym bądź razie się z tobą zgadzam. Generalnie ok kolczyki w szkole, ale w przypadku gdy mówimy o osobach pełnoletnich, no bo kończąc technikum można mieć 20 lat i jakoś ten wiek to nie jest za mało moim zdaniem na kolczyki.
W każdym bądź razie, trochę nie zrozumiałam ale o co chodzi z tym że ona nie mieszkała w Polsce?;p
Pewnie jej rodzice pracowali w Szkocji i tam chodziła do szkoły ...
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 20:18   #26
gringolada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 018
Dot.: 13 latka dźgnięta cztery razy nożem ...

w artykule bylo cos napisane ze opinia zachowania byla opisowa i ojciec nie zgodzil sie na przetlumaczenie. pewnie ladne kwiatki byly. rodzic sie nie chcial zgodzic na tlumaczenie ale szkola sama sie nie postarala o to tlumaczenie? przeciez chyba kazda szkola wydaje na koniec roku opnie o dziecku i tam jest wszystko. chyba ze na zachodzie jest inaczej
gringolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 20:18   #27
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: 13 latka dźgnięta cztery razy nożem ...

Raczej trzeba zacząć od dzieciaków, które zawsze sobie znajdą kozła ofiarnego, czasem bez przyczyny. W gimnazjum tak dręczyli moją koleżankę, że myślałam, że nie wytrzyma. Wyrywanie włosów było, noży nie, ale niewiele brakowało. Nauczyciele - brak reakcji.
__________________
Proszę osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny, o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej, która znajduje się
TU

Z góry dziękuję za pomoc.

ratta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 20:22   #28
Gregorynka
Zakorzenienie
 
Avatar Gregorynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z majne kompjuta:)
Wiadomości: 3 066
Dot.: 13 latka dźgnięta cztery razy nożem ...

Ja tam nie wiem, ale byłam pierwszym rocznikiem 'eksperymentalnym', który poszedł do gimnazjum i już wtedy widziałam, że to nie będzie dobra reforma. . Kiedyś po skończeniu 8 klasy,człowiek myślał, że jest dorosły bo idzie do nowej, 'dużej' szkoły. Teraz tak myślą 13 latkowie.
__________________
Nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy.






Gregorynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 20:22   #29
Awus16
Raczkowanie
 
Avatar Awus16
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
Dot.: 13 latka dźgnięta cztery razy nożem ...

Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość
To co się dzieje w szkołach to wyniki tych wszystkich reform, paranoja...

Z kilku ciekawostek szkoły podstawowej: któraś z was pisała że jak dziewczynce dokuczali to powinna powiedzieć o tym nauczycielowi- niestety aktualnie juz w szkole podstwowej skarżenie na to że coś się dzieje jest traktowane jako nieumiejętność odnalezienia się w grupie.
Moje dziecko jest w trzeciej klasie szkoły podstawowej i ostatnio usłyszałam że nie mogę wpisać dziecku w zeszycie do korespondencji ani nauczyciel w dzienniku moich danych ani numerów kontaktowych, pytam dlaczego? A jak się coś stanie, dziecko dostanie gorączki, to w jaki sposób mnie zawiadomią? Paranoja jakaś.
Generalnie ja uważam że w każdej szkole powinien być monitoring, ale np. nasza Pani Dyrektor twierdzi że monitoring w szkole powoduje spadek w rankingu szkół bo sugeruje że coś dziwnego się w niej dzieje.
Powinien być, ale tak jak w przykładzie powyżej ważniejszy jest stołek czy reputacja niż bezpieczeństwo dzieci. To również patologia niestety.
Awus16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 20:28   #30
gringolada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 018
Dot.: 13 latka dźgnięta cztery razy nożem ...

kurcze jak ja konczylam 8 klase i szlam do liceum to nadal sie czulam jak gowniarz. odwazniejsza sie zrobilam w 3 klasie czy 4 klasie szkoly sredniej dopiero. niestety jeszcze bardziej odwazne i czesto glupie sa teraz13 latki
gringolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:07.