Brzuszki powoli rosną bo maluszki rodzimy wiosną. Marzec-kwiecień 2011 - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-09, 18:13   #841
Jok3r
Zadomowienie
 
Avatar Jok3r
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 152
Dot.: Brzuszki powoli rosną bo maluszki rodzimy wiosną. Marzec-kwiecień 2011

Cytat:
Napisane przez natka294 Pokaż wiadomość
ciesze sie ze sie podoba Wam imie dla nas to bylo pierwsze i ostatnie imie od samego poczatku.chociaz pozniej zastanawialam sie nad Fabianami lub innymi oryginalniejszymi ale .w koncu zostal Mateuszek.zdrobniale wolamy na niego Matus,Matek czasem Macius hehe a po urodzeniu zostal dyziem marzycielem bo urodzil sie z raczka przy buzi natomiast stawialismy ze bedzie dziewczynka miala byc Lenka.moze Wam to cos pomoze przy wybiorze mimion

ale wam zasmiecam watek

co do samrowania. polecam wam oliwke na mokra skore zaraz po kapieli i delikatnie wytrzec bo bardziej nawilza.ja stosowalam rozne zostalam przy bambino pod koniec ciazy tak jak mowilam samrowalam oliwka i balsamem naraz. balsam wlasnie z rosmmana Isana Body Milk.dla mnie super sprawa.bardzo natluszcza. ja samrowalam dwa razy dziennie.stosowalam tez perfecta mama.tez polecam. i Elasti-Q ale jednak olwika dla mnie pobila wszystko.nie chce sie wam tu wymadrzac. ale tak kurcze fajnie tu u Was i wracaja wspomnienia kazdej chwili oczekiwania .poza tym jesli cos wam moglabym doradzic to chtenie pomoge,jesli bedziecie chcialy
Wiesz co u mnie to jest problem ze smarowaniem sie nie wazne czym Ja tego po prostu nie znosze hehe. Zawsze szukalam polaczenia zelu pod prysznic z balsamem, ale nic nie dawalo takich rezultatow jakie bym chciala.
Jok3r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 18:15   #842
Castia
Wtajemniczenie
 
Avatar Castia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 546
Dot.: Brzuszki powoli rosną bo maluszki rodzimy wiosną. Marzec-kwiecień 2011

Cytat:
Napisane przez natka294 Pokaż wiadomość
ciesze sie ze sie podoba Wam imie dla nas to bylo pierwsze i ostatnie imie od samego poczatku.chociaz pozniej zastanawialam sie nad Fabianami lub innymi oryginalniejszymi ale .w koncu zostal Mateuszek.zdrobniale wolamy na niego Matus,Matek czasem Macius hehe a po urodzeniu zostal dyziem marzycielem bo urodzil sie z raczka przy buzi natomiast stawialismy ze bedzie dziewczynka miala byc Lenka.moze Wam to cos pomoze przy wybiorze mimion

ale wam zasmiecam watek

co do samrowania. polecam wam oliwke na mokra skore zaraz po kapieli i delikatnie wytrzec bo bardziej nawilza.ja stosowalam rozne zostalam przy bambino pod koniec ciazy tak jak mowilam samrowalam oliwka i balsamem naraz. balsam wlasnie z rosmmana Isana Body Milk.dla mnie super sprawa.bardzo natluszcza. ja samrowalam dwa razy dziennie.stosowalam tez perfecta mama.tez polecam. i Elasti-Q ale jednak olwika dla mnie pobila wszystko.nie chce sie wam tu wymadrzac. ale tak kurcze fajnie tu u Was i wracaja wspomnienia kazdej chwili oczekiwania .poza tym jesli cos wam moglabym doradzic to chtenie pomoge,jesli bedziecie chcialy
Kochana nie zaśmiecasz!!! fajnie że do nas wpadłaś i zaglądaj tutaj często
ja np.spodziewam się pierwszego dzidziusia więc w większości spraw jestem zieloniutka jak trawa na wiosnę więc z biegiem czasu będziemy miały coraz więcej pytań i wątpliwości i wtedy będziesz mogła się wykazać swoją wiedzą i doświadczeniem. także osobiście ja liczę na Twoje rady
Castia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 18:19   #843
Montii
Zakorzenienie
 
Avatar Montii
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 17 264
Dot.: Brzuszki powoli rosną bo maluszki rodzimy wiosną. Marzec-kwiecień 2011

dokładnie
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło..

[LEFT]
Montii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 18:19   #844
natka294
Rozeznanie
 
Avatar natka294
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zakątek :P
Wiadomości: 536
Dot.: Brzuszki powoli rosną bo maluszki rodzimy wiosną. Marzec-kwiecień 2011

a jesli chodzi o laktator ja uzywalam reczny MEDELI dla mnie byl on dobry.odciagal super.Fakt ze reka odpada,ale uzywalam go bradzo duzo i hestem zadowolona.tez sie zastanawialm nad kupieniem elektrycznego ale w gruncie rzeczy krotko karmilam bo 2.5 mies.
natka294 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 18:24   #845
deneb3
Zadomowienie
 
Avatar deneb3
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 287
Dot.: Brzuszki powoli rosną bo maluszki rodzimy wiosną. Marzec-kwiecień 2011

Cytat:
Napisane przez Jok3r Pokaż wiadomość
Ja poki co odpukac nie mam zadnych swedzen i pod prysznic uzywam Bady Dream i balsam tej samej firmy. Zobaczymy czy cos podzialaja

znowu zapomniałam iść do rossmana po olejek Baby Dream właśnie

ale sklerka już tak chodzę chyba miesiąc
deneb3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 18:27   #846
natka294
Rozeznanie
 
Avatar natka294
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zakątek :P
Wiadomości: 536
Dot.: Brzuszki powoli rosną bo maluszki rodzimy wiosną. Marzec-kwiecień 2011

bardzo dziekuje za cieple przyjecie ja tez jestem swiezo upieczona mama to moj pierwszy bobas ale jak tylko cos bede wiedziala nie ma problemu pomoge chetnie.pocztaki sa zawsze ciezkie i przerazajace a pozniej to z gorki.wie sie wszytsko nie wiadomo skad ... Ah ten Instynkt

Powiem Wam jedno cieszcie sie kazda chwila.bo mimo wszytsko szybko mija.robcie zdjecia brzuszka,bo fajnie ponziej wspominac jak rosl.no i nagrywajcie kopniaczki ja mialam kilka zdjec w ciazy,bo ciagle brak czasu.Ale w ostatni dzien kiedy mialam termin 08.04 przyjaciolka zrobila nam kilka zdjec brzuszka pozniej z narzeczonym poszlismy na kolacje pierwszy raz zjadlam lasagne o 3 w nocy odeszly mi wody.Teraz smiejemy sie za Matkowi nie posmakowala

Edytowane przez natka294
Czas edycji: 2010-09-09 o 18:30
natka294 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 18:57   #847
neti23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 128
Dot.: Brzuszki powoli rosną bo maluszki rodzimy wiosną. Marzec-kwiecień 2011

Cytat:
Napisane przez natka294 Pokaż wiadomość
ciesze sie ze sie podoba Wam imie dla nas to bylo pierwsze i ostatnie imie od samego poczatku.chociaz pozniej zastanawialam sie nad Fabianami lub innymi oryginalniejszymi ale .w koncu zostal Mateuszek.zdrobniale wolamy na niego Matus,Matek czasem Macius hehe a po urodzeniu zostal dyziem marzycielem bo urodzil sie z raczka przy buzi natomiast stawialismy ze bedzie dziewczynka miala byc Lenka.moze Wam to cos pomoze przy wybiorze mimion

ale wam zasmiecam watek

co do samrowania. polecam wam oliwke na mokra skore zaraz po kapieli i delikatnie wytrzec bo bardziej nawilza.ja stosowalam rozne zostalam przy bambino pod koniec ciazy tak jak mowilam samrowalam oliwka i balsamem naraz. balsam wlasnie z rosmmana Isana Body Milk.dla mnie super sprawa.bardzo natluszcza. ja samrowalam dwa razy dziennie.stosowalam tez perfecta mama.tez polecam. i Elasti-Q ale jednak olwika dla mnie pobila wszystko.nie chce sie wam tu wymadrzac. ale tak kurcze fajnie tu u Was i wracaja wspomnienia kazdej chwili oczekiwania .poza tym jesli cos wam moglabym doradzic to chtenie pomoge,jesli bedziecie chcialy
he he, Lenka też b.ładne chyba mamy podobne gusta
chętnie skorzystam z rad, dobra rada zawsze w cenie

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Jok3r Pokaż wiadomość
Wiesz co u mnie to jest problem ze smarowaniem sie nie wazne czym Ja tego po prostu nie znosze hehe. Zawsze szukalam polaczenia zelu pod prysznic z balsamem, ale nic nie dawalo takich rezultatow jakie bym chciala.
eh, wymagająca z Ciebie kobitka

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Castia Pokaż wiadomość
Kochana nie zaśmiecasz!!! fajnie że do nas wpadłaś i zaglądaj tutaj często
ja np.spodziewam się pierwszego dzidziusia więc w większości spraw jestem zieloniutka jak trawa na wiosnę więc z biegiem czasu będziemy miały coraz więcej pytań i wątpliwości i wtedy będziesz mogła się wykazać swoją wiedzą i doświadczeniem. także osobiście ja liczę na Twoje rady
dokładnie, ja też cała zieloniutka i momentami przerażona, jak się słyszy tak różne opinie na ten sam temat, ale będzie dobrze, inaczej być nie może
neti23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-09, 18:59   #848
Tity
Zakorzenienie
 
Avatar Tity
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 970
Dot.: Brzuszki powoli rosną bo maluszki rodzimy wiosną. Marzec-kwiecień 2011

Cytat:
Napisane przez Jok3r Pokaż wiadomość
Wiesz co u mnie to jest problem ze smarowaniem sie nie wazne czym
To tak jak u mnie, wyschnięta jestem na pieprz czasami. Od czasu do czasu mam zryw i się parę dni balsamuję, a potem znowu przestaję, no nie cierpię tego.
__________________
*Sterylizuj i kastruj swoje zwierzęta*
*Nie rozmnażaj ich bezmyślnie*

L
J
Tity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 19:36   #849
aja1
Zakorzenienie
 
Avatar aja1
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 4 644
Dot.: Brzuszki powoli rosną bo maluszki rodzimy wiosną. Marzec-kwiecień 2011

Tak czytam o tych laktatorach i przypomniało mi się, jak po urodzeniu Kaśki wzięłam taką kobyłę w szpitalu, co by pobudzić laktację.
Taka wielka skrzynia, że o mało mi ręka nie omdlała, jak przystawiłam, jak zassało to brodawki miałam jak w reklamie mentosa
To był pierwszy i ostatni raz kiedy go używałam
__________________
Moja Kasia 02.02.2004
Moja Basia 17.04.2011

Mój Aniołek 30.12.2016
aja1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 20:05   #850
Jok3r
Zadomowienie
 
Avatar Jok3r
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 152
Dot.: Brzuszki powoli rosną bo maluszki rodzimy wiosną. Marzec-kwiecień 2011

Cytat:
Napisane przez aja1 Pokaż wiadomość
Tak czytam o tych laktatorach i przypomniało mi się, jak po urodzeniu Kaśki wzięłam taką kobyłę w szpitalu, co by pobudzić laktację.
Taka wielka skrzynia, że o mało mi ręka nie omdlała, jak przystawiłam, jak zassało to brodawki miałam jak w reklamie mentosa
To był pierwszy i ostatni raz kiedy go używałam
OMG posikalam sie
Jok3r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 20:17   #851
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Brzuszki powoli rosną bo maluszki rodzimy wiosną. Marzec-kwiecień 2011

Cytat:
Napisane przez Jok3r Pokaż wiadomość
Ja natomiast dowiedzialam sie juz od 3 w sumie poloznych, ze najgorsze sa laktatory elektryczne poniewaz cala zabawa poolega na tym, ze sciaga sie nimi w sumie 30min, ale nie wolno przylozyc go do sutka i trzymac 15min, bo pozniej piers bedzie jak arbuz czy cosw tym stylu i trzeba na przemian np jeden cycek 7min przerwa i zmiana i drugi cycek. Z recznym nie trwa to 3 min ofc, ale reka sie szybko meczy i sie nie da po prostu pompowac 15min bez przerwy dlatego reczne sa jak to okreslily bezpieczniejsze. Slyszalam np, ze w szpitalu laski, albo nie wiedzialy jaks ie sciaga elektrycznym, albo po prostu zakladaly i wio 15min,a potem pisk, bo boli. I ponoc najlepsze sa te z supermarketow za psie grosze. Ja narazie nie interesuje sie tematem, bo jestem na etapie ciuszkow, wozka i lozeczka. Pozniej beda kosmetyki, pieluchy i lektator

Co do przenosin no coz sa os, ktore nie lubia czytac afer,a sa takie ktorym one nie przeszkadzaja. ja nie lubie takiego doslownego slodzenia sobie ( jak slysze niektore dialogi w Klanie to krew mnie zalewa, bo chcialabym zobaczyc dom, w ktorym tak slodko ludzie do siebie mowia i nie istnieja klotnie dlatego nie ogladam takich filmow ) W kazdym razie jest nas coraz wiecej i no trudno, zeby ludzie dobrali sie tak swietnie, zeby nie bylo roznych pogladow, a o sprzeczkach juz nie wspomne, bo to w koncu hormony itp. Trzeba to przetrwac i jak w malzenstwie sie dotrzec,a pozniej bedzie za***iscie

---------- Dopisano o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

Z innej beczki. Do lasek, ktore mialy cc. Jak to jest z tymi terminami?, bo slysze, ze daja 3, ale na jakiej zasadzie one sa i od kiedy taka cc mozna zrobic?

tak, pamiętam, że połozne mi od razu powiedziały, zeby ściagac najpierw chyba zaczynałam od 5 minut przy jednym cycu, a potem zmiana, potem faktycznie koło 7 minut ( ale wiecie, to nie musi byc tak z zegarkiem w ręku) ale juz jak cyculki sie wyregulowały, czyli około w 2 miesiącu, to smigałam tyle ile chciałam, nie zwracając uwagi na czas zwłaszcza, że jakos tak sie u mnie ustaliło, że mała wolała lewa pierś, więc prawą czasami ściągałam jako zapas do zamrażarki, jak nie chciała akurat jej ssać.
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-09, 20:22   #852
prunelle
Wtajemniczenie
 
Avatar prunelle
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 228
Dot.: Brzuszki powoli rosną bo maluszki rodzimy wiosną. Marzec-kwiecień 2011

no nie nadrobiłam wszystkiego, dopiero wróciłam do domu.

Słyszałam sporo o tym, że się dziewczyny właśnie oliwką smarowały, ale jakoś nie mogę się przemóc, takie to tłuste chociaż oliwka stoi na półce... Ale kremami owszem czemu nie, smarowałam się odkąd pamiętam, bo jestem alergikiem i zawsze miałam suchą skórę a smarujecie się czymś na rozstępy jeszcze, czy tylko natłuszczającymi?

a ćwiczycie coś? mnie tak dzisiaj zaczął masakrycznie kręgosłup boleć, że stwierdziłam, że coś trzeba ćwiczyć, bo 8 godzin w pracy jednak przy kompie spędzam (przerwy robię, ale co to jest). Znalazłam jakiś zestaw ćwiczeń specjalnie dla kobiet w ciąży, chyba nie ma przeciwwskazań do 3 miesiąca czy coś? Bo np. na gimnastykę dla kobiet w ciąży zapisywać się można jakoś o 15 tyg., dlatego mnie to zastanawia.
Jakoś nie mogę się przemóc, żeby zrezygnować z jeżdżenia na rowerze chociaż od koleżanki dostałam ochrzan, że jak to tak, ona miała zakaz...
__________________

prunelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 20:25   #853
wikakika
Rozeznanie
 
Avatar wikakika
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 614
Dot.: Brzuszki powoli rosną bo maluszki rodzimy wiosną. Marzec-kwiecień 2011

Hej dziewczynki, dzisiaj bylam na USG i wszystko z moim babelkiem okJestem taka szczesliwa. Jest jeszcze malutki bo ma 4 cm, 10 tygodni i 4 dni!Wklejam zdjecie
wikakika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 20:29   #854
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Brzuszki powoli rosną bo maluszki rodzimy wiosną. Marzec-kwiecień 2011

Cytat:
Napisane przez aja1 Pokaż wiadomość
Tak czytam o tych laktatorach i przypomniało mi się, jak po urodzeniu Kaśki wzięłam taką kobyłę w szpitalu, co by pobudzić laktację.
Taka wielka skrzynia, że o mało mi ręka nie omdlała, jak przystawiłam, jak zassało to brodawki miałam jak w reklamie mentosa
To był pierwszy i ostatni raz kiedy go używałam


he he he, te laktatory szpitalne sa przerażające np ten.

http://www.bangla.babyonline.pl/agd-...tina-p1036.htm

albo ten

http://www.tufi.pl/czytaj_artykul_5_...spectra-2.html




---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

ja mam takiego lenia, ze nie chce mi sie niczym smarowac
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 20:43   #855
prunelle
Wtajemniczenie
 
Avatar prunelle
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 228
Dot.: Brzuszki powoli rosną bo maluszki rodzimy wiosną. Marzec-kwiecień 2011

nno, doczytałam i widzę, że coś o ćwiczeniach było
Cytat:
Napisane przez kasiapruszkow Pokaż wiadomość
mi po glowei chodzi fitnes dla ciezarnyhc lub tnaiec bruzcha dla cezarnych ale nie wiem czy jak si ejeszce abrdizje ochlodiz jak zaczne II trymestr bedizemi si ejeszce chialo do Wrszawki na zajeciea latac
no inie mam z kim bo nikt z kolezanke nie zaciazyl ...
ja jestem z Warszawy i myślałam o fitnessie właśnie, ale znalazłam tylko jedną szkołę, która ma zajęcia w weekendy, a tak to robią w tygodniu o 10 rano zajęcia na przykład! Tak jakby kobiety w ciąży nie pracowały w ogóle i szły na zwolnienie jak tylko dwie krechy się pokażą... A z pracującymi co? Myslałam też o jodze dla ciężarnych.

Cytat:
Napisane przez efelka Pokaż wiadomość
Witam serdecznie zgłaszam się, jeśli jest jeszcze miejsce na kolejną kwietniową mamę
cześć!

Cytat:
Napisane przez Stysia71 Pokaż wiadomość
Właśnie się przed chwilą obroniłam jestem Panią magister ze specjalizacją PR & Corporate Identity

Jeszcze o 16.20 USG genetyczne, w którym MUSI wyjść wszystko dobrze i cały dzień będzie suuuper. Zadzwonił jeszcze dziś jubiler, że obrączki są dla nas gotowe
grrrrratulacje!!! oblać tego nie można, ale wniosę toast soczkiem

Cytat:
Napisane przez diatoma Pokaż wiadomość
wróciłam, 3,5h leżałam. ale było miło. dowiedziałam się że nie można robić w ciąży żadnych zabiegów wykonywanych przez maszynę, nawet masażu twarzy nie można robić. hmm., ja byłam na czyszczeniu twarzy, nawet krem mi inaczej wklepała niż zwykle.
ale fajnie zrrobić coś dla siebie.
byłam taka głodna że kosmetyczka mi dała kromkę chleba bo bym nie wytrzymał
ale fajnie, zawsze chciałam na taki masaż się wybrać, ale mam straszne łaskotki, ciekawe, czy jakby mnie profesjonalny masażysta wymasował to bym to zniosła... To czyszczenie miałaś i coś jeszcze? Bardzo fajny pomysł

Cytat:
Napisane przez wikakika Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki, dzisiaj bylam na USG i wszystko z moim babelkiem okJestem taka szczesliwa. Jest jeszcze malutki bo ma 4 cm, 10 tygodni i 4 dni!Wklejam zdjecie
Piękny bąbel!
__________________

prunelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 21:32   #856
Jok3r
Zadomowienie
 
Avatar Jok3r
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 152
Dot.: Brzuszki powoli rosną bo maluszki rodzimy wiosną. Marzec-kwiecień 2011

Ej mam wyimaginowana drzazge w stopie i chodzic nie moge. Nic nie robilam, nigdzie nie lazilam, siedzialam grzecznie przy kompie wstaje i bol. No to szukam, przekopuje te smieszne "zmarszczki" na stopie i nic, a boli jak ch... No rmalnie jakbym po pinezce chodzila i co z tym zrobic?
Jok3r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 21:43   #857
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Brzuszki powoli rosną bo maluszki rodzimy wiosną. Marzec-kwiecień 2011

Cytat:
Napisane przez Jok3r Pokaż wiadomość
Ej mam wyimaginowana drzazge w stopie i chodzic nie moge. Nic nie robilam, nigdzie nie lazilam, siedzialam grzecznie przy kompie wstaje i bol. No to szukam, przekopuje te smieszne "zmarszczki" na stopie i nic, a boli jak ch... No rmalnie jakbym po pinezce chodzila i co z tym zrobic?

może to jakis nerwoból spróbuj wymoczyc stopy w gorącej wodzie np. z solą i potem wymasować
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 21:50   #858
Jok3r
Zadomowienie
 
Avatar Jok3r
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 152
Dot.: Brzuszki powoli rosną bo maluszki rodzimy wiosną. Marzec-kwiecień 2011

W sumie fakt rodzice kiedys zawsze kazali mi moczyc stopy w goracej wodzie jak wlazlam w jakies drzazgi itp. Dzieki

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

Dobra laseczki ide moczyc stope, zjem kolacyjke, poogladam cos i lulu. Do jutra
Jok3r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 21:57   #859
87czarna
Zakorzenienie
 
Avatar 87czarna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 280
Dot.: Brzuszki powoli rosną bo maluszki rodzimy wiosną. Marzec-kwiecień 2011

Cytat:
Napisane przez wikakika Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki, dzisiaj bylam na USG i wszystko z moim babelkiem okJestem taka szczesliwa. Jest jeszcze malutki bo ma 4 cm, 10 tygodni i 4 dni!Wklejam zdjecie
Cieszymy się bardzo!
__________________
Maja 16.03.2011
Julia 2.10.2013




"Dziecko to taki sympatyczny początek człowieka"
87czarna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-09, 22:00   #860
natka294
Rozeznanie
 
Avatar natka294
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zakątek :P
Wiadomości: 536
Dot.: Brzuszki powoli rosną bo maluszki rodzimy wiosną. Marzec-kwiecień 2011

dla tych dziewczyn które myślą o ćwiczeniach w ciąży.JA chodziłam do szkoły rodzenia(sama bo moj tż byl za granica) i bardzo polecam.swietnie przygotowuje do porodu..chociaz i bez tego tez rodzic mozna.ale ja jakos zaplenilam swoj ,,samotny,,czas poznalam dziewczyny ktore rodzily w tym samym czasie.i milo bylo sie spotkac na porodówce poza tym pozrod przezylam bardzo swiadomie..ale to dluzsze rozpisywanie a wracajac do cwiczen.na takich zajeciach połozne pokazuja jak mozna cwiczyc w domu bezpiecznie.nie raz tez sie cwiczy na takich zajeciach.(pewnie to zalezy od zajec) ja cwiczylam pozniej w domku i bardzo sobie chwale taka chwila dla Ciebie i dzidzia tylko.cwiczysz tyle ile mozesz,na ile masz sil,bez pospiechu.. moze to by bylo dobre rozwazanie dla niektorych z Was.a przy tym na takich zajeciach wiedza jest nieoceniona.obalone wszytskie mity ktore sie slyszy na ulicy i innych,, zyczliwych,, dobranoc
natka294 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 22:10   #861
87czarna
Zakorzenienie
 
Avatar 87czarna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 280
Dot.: Brzuszki powoli rosną bo maluszki rodzimy wiosną. Marzec-kwiecień 2011

Ja pewnie nie wybiorę się na takie zajęcia,ale z chęcią poćwiczyłabym w domu. Przed ciążą robiłam to regularnie,a teraz wiadomo... Powiem Wam,że mnie też dziś plecy bolą ;/

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

A właśnie! Zrobiłamdziś ukochany żurek i uszy mi się trzęsły podczas jego konsumowania!
__________________
Maja 16.03.2011
Julia 2.10.2013




"Dziecko to taki sympatyczny początek człowieka"
87czarna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 22:34   #862
Anessa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anessa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: UK - Hampshire
Wiadomości: 2 077
Wyślij wiadomość przez Yahoo do Anessa Send a message via Skype™ to Anessa
Dot.: Brzuszki powoli rosną bo maluszki rodzimy wiosną. Marzec-kwiecień 2011

Cytat:
Napisane przez Stysia71 Pokaż wiadomość
Właśnie się przed chwilą obroniłam jestem Panią magister ze specjalizacją PR & Corporate Identity

Jeszcze o 16.20 USG genetyczne, w którym MUSI wyjść wszystko dobrze i cały dzień będzie suuuper. Zadzwonił jeszcze dziś jubiler, że obrączki są dla nas gotowe
Brawo, brawo, brawo Pani Magister!!

Cytat:
Napisane przez wikakika Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki, dzisiaj bylam na USG i wszystko z moim babelkiem okJestem taka szczesliwa. Jest jeszcze malutki bo ma 4 cm, 10 tygodni i 4 dni!Wklejam zdjecie
Ale wspaniale wiesci dzis mamy z usg Piekny dzidzius


Alez baby znow naprodokowalyscie Czytalam jak jakas telenowele normalnie
Prosze mi sie tu nie klocic juz Pomagac sobie, wyrazac opinie i cieszyc sie swoim stanem - oooo! To trzeba robic!
No i trzeba isc spac

Pa szkraby!
__________________
07.05.2011, 13.17 - Sono diventata la mamma di Adriano!!!!

Moj Nino

02.06.2014, 4.24 - Flavia e' con noi!!!
Anessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 23:18   #863
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Brzuszki powoli rosną bo maluszki rodzimy wiosną. Marzec-kwiecień 2011

jak obiecałam- wklejam zdjęcia mojego brzunia, zdjęcie jest z dziś, dosłownie przed chwilą, więc 14,4 TC Nic, a nic nie wypychałam brzuszka, jest taki normalnie. Nie mam też ostatnio już problemów ze wzdęciami itd, a więc brzunio to brzunio, sam w sobie. Śmieszny, prawda zwłaszcza, ze dzidzia jest tak naprawdę duuzo poniżej lini pępka, tak mniej więcej na wysokości tego pasa granatowego, a brzunio wyskoczył, ha, ha, ha chyba te brzuszki sie tak rozciągaja wczesniej, niz sama macica z dzidzią, by przygotowac miejsce dla dzidzi, jak podrośnie

własnie dzis miałam problem z tym, że brzuszek wyskakuje mi do przodu i wystaje, a spodnie to ciążówki i nie da się ich wyżej podciągnąc, zamówiłam te pasy ciążowe, a na razie owijam się takim szerokim szalem ( mam akurat w kolorze tej bluzki)
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.

Edytowane przez niutka1
Czas edycji: 2010-09-09 o 23:25
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 06:15   #864
Tity
Zakorzenienie
 
Avatar Tity
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 970
Dot.: Brzuszki powoli rosną bo maluszki rodzimy wiosną. Marzec-kwiecień 2011

Cytat:
Napisane przez prunelle Pokaż wiadomość
a ćwiczycie coś? mnie tak dzisiaj zaczął masakrycznie kręgosłup boleć, że stwierdziłam, że coś trzeba ćwiczyć, bo 8 godzin w pracy jednak przy kompie spędzam (przerwy robię, ale co to jest). Znalazłam jakiś zestaw ćwiczeń specjalnie dla kobiet w ciąży, chyba nie ma przeciwwskazań do 3 miesiąca czy coś? Bo np. na gimnastykę dla kobiet w ciąży zapisywać się można jakoś o 15 tyg., dlatego mnie to zastanawia.
Jakoś nie mogę się przemóc, żeby zrezygnować z jeżdżenia na rowerze chociaż od koleżanki dostałam ochrzan, że jak to tak, ona miała zakaz...
Oj większość ginów zabrania jazdy na rowerze w ciąży. Podobno może powodować jakieś tam niedotlenienie miednicy, poza tym upadek z roweru jest bardzo niebezpieczny. Dlatego niestety ja odstawiłam rower, chociaż wybudowali nam piękną ścieżkę rowerową w tym roku... Gimnastykować się można, jak znalazłać specjalne ćwiczenia dla ciężarnych to super. Ja codziennie spaceruję z psami, więc może dlatego jeszcze nie utyłam. Spacery też są dobre dla pleców. A najlepsze jest pływanie, no ale nie zawsze jest możliwość o tej porze roku U nas np nie ma basenu, ani gimnastyki dla kobiet w ciąży, nawet nie wiem czy szkoła rodzenia jest organizowana w szpitalu

Cytat:
Napisane przez wikakika Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki, dzisiaj bylam na USG i wszystko z moim babelkiem okJestem taka szczesliwa. Jest jeszcze malutki bo ma 4 cm, 10 tygodni i 4 dni!Wklejam zdjecie
Śliczne maleństwo

Cytat:
Napisane przez niutka1 Pokaż wiadomość
jak obiecałam- wklejam zdjęcia mojego brzunia, zdjęcie jest z dziś, dosłownie przed chwilą, więc 14,4 TC
O kurcze jaki duży ! Ale śliczny
A to mój w 16 tc. Zdjęcie robione po południu, rano jest mniejszy. A na noc większy trochę
__________________
*Sterylizuj i kastruj swoje zwierzęta*
*Nie rozmnażaj ich bezmyślnie*

L
J
Tity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 06:21   #865
*kaalinaa*
Zadomowienie
 
Avatar *kaalinaa*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 076
Dot.: Brzuszki powoli rosną bo maluszki rodzimy wiosną. Marzec-kwiecień 2011

hej

Ale paskudna pogoda

Cytat:
Napisane przez aja1 Pokaż wiadomość
A ja szamnę zaraz żurek

Matko jak u mnie zimno. Włączyłam u młodej grzejnik, przymknęłam drzwi, żeby na mieszkanie nie uciekało i zaraz jeszcze gaz włączę (mam na ryczałt). Masakra jakaś
A ja żurek miałam wczoraj

U nas teść tez zaczął już palić bo ja straszny zmarźluch jestem

Cytat:
Napisane przez ego_ego Pokaż wiadomość
a co do tych kolorów, to wiecie, że kiedyś (bynajmniej w moich stronach) to było tak, że chłopcu kupowało się różowe rzeczy, a dziewczynce niebieskie????
Też o tym słyszałam, bo niebieski to kolor Maryjny i a czerwony (czy tam różowy) to od krwi Chrystusa. I kiedyś do chrztu na odwrót ubierano dzieci.

Cytat:
Napisane przez Tity Pokaż wiadomość
Aha dziewczyny, czy te które mają już doświadczenie mogą mi polecić jakiś laktator? Dzisiaj chyba z 10 razy widziałam taki elektryczny na M....nie pamiętam nazwy, ale piszą, że jest bardzo głośny, więc kiszka.
Ja mam ręczny z Aventu i jestem z niego zadowolona, nie używam co prawda tej nakładki z silikonu bo mi gorzej było odciągać. Jak dla mnie spełnił swoja rolę. Kupiłam go kilka dni po porodzie jak wróciłam do domu bo musiałam sobie ulżyć w szpitalu było oki dopiero w domu się zaczęło. Kupiłam taki zestaw razem z 2 butelkami. A potem dokupiłam tylko pojemniki do mrożenia mleka

Cytat:
Napisane przez wikakika Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki, dzisiaj bylam na USG i wszystko z moim babelkiem okJestem taka szczesliwa. Jest jeszcze malutki bo ma 4 cm, 10 tygodni i 4 dni!Wklejam zdjecie
Super wiadomości

Cytat:
Napisane przez Jok3r Pokaż wiadomość
Ej mam wyimaginowana drzazge w stopie i chodzic nie moge. Nic nie robilam, nigdzie nie lazilam, siedzialam grzecznie przy kompie wstaje i bol. No to szukam, przekopuje te smieszne "zmarszczki" na stopie i nic, a boli jak ch... No rmalnie jakbym po pinezce chodzila i co z tym zrobic?
Ja miałam coś podobnego w pierwszej ciąży, nie mogłam na nogę stanąć, poszłam nawet do ortopedy i on mi powiedział, że to od zmiany postawy ciała jest najprawdopodobniej ucisk na nerwa i że w tej chwili nie może mi pomóc i powiedział, że jak będzie rósł brzuch to może być gorzej. Ale tak nie było zmieniłam ciapki w domu (bo powiedział, że może przy zmianie postawy jakoś buty gdzieś ugniatają) i po jakimś czasie przeszło samo i już się nie pojawiło. A było to masakryczne bo przy każdym kroku taki przeszywający bół jak na drzazgę właśnie

Cytat:
Napisane przez niutka1 Pokaż wiadomość
jak obiecałam- wklejam zdjęcia mojego brzunia, zdjęcie jest z dziś, dosłownie przed chwilą, więc 14,4 TC Nic, a nic nie wypychałam brzuszka, jest taki normalnie. Nie mam też ostatnio już problemów ze wzdęciami itd, a więc brzunio to brzunio, sam w sobie. Śmieszny, prawda zwłaszcza, ze dzidzia jest tak naprawdę duuzo poniżej lini pępka, tak mniej więcej na wysokości tego pasa granatowego, a brzunio wyskoczył, ha, ha, ha chyba te brzuszki sie tak rozciągaja wczesniej, niz sama macica z dzidzią, by przygotowac miejsce dla dzidzi, jak podrośnie
Śliczny brzuszek i już całkiem spory. jak wrócę do domu to obfotografuję swój bebzonik ale u mnie jak skończyly się wzdęcia to i brzuch znikł
__________________
Kalina 9 lipca 2009 r
Hania 5 marca 2011 r


*kaalinaa* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 07:11   #866
kasiapruszkow
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiapruszkow
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 974
Dot.: Brzuszki powoli rosną bo maluszki rodzimy wiosną. Marzec-kwiecień 2011

Cytat:
Napisane przez ego_ego Pokaż wiadomość
a co do tych kolorów, to wiecie, że kiedyś (bynajmniej w moich stronach) to było tak, że chłopcu kupowało się różowe rzeczy, a dziewczynce niebieskie????
Cytat:
Napisane przez Eirene1987 Pokaż wiadomość
ja też słyszałam o tym ale koleżanka mi opowiadała że kupowała kiedyś ub ranko do chrztu chłopakowi i pani tam w tym miejscu gdzie się takie rzeczy kupuje powiedziała że różowe dla chłopczyka się kupuje bo Jezus chodził w takich różowawych szatach a Matka Jezusa chodziła w niebieskich dlatego dla dziewczynki niebieskie ciekawe bardzo
no wlasnie keidys bylo inaczej a teraz wraz z fala amerykanska wszytkosie zmienilo - w usa maja wszyskto do gory nogami ;p

prunelle ja bym wlasnie gidzes pociwcyzla ale po pracy ok 17

waikika super malenstwo

niutka tity sliczcne brzunie tez musze sei zmobilizowac i zaczac dokumentowac ciaze !!! jak w weekend cos zrobie to wrzuce pokazac moj okaz

milego dizonka
kasiapruszkow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 07:21   #867
ego_ego
Wtajemniczenie
 
Avatar ego_ego
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Góra Kalwaria/Piaseczno
Wiadomości: 2 349
Dot.: Brzuszki powoli rosną bo maluszki rodzimy wiosną. Marzec-kwiecień 2011

Cytat:
Napisane przez diatoma Pokaż wiadomość
wróciłam, 3,5h leżałam. ale było miło. dowiedziałam się że nie można robić w ciąży żadnych zabiegów wykonywanych przez maszynę, nawet masażu twarzy nie można robić. hmm., ja byłam na czyszczeniu twarzy, nawet krem mi inaczej wklepała niż zwykle.
ale fajnie zrrobić coś dla siebie.
byłam taka głodna że kosmetyczka mi dała kromkę chleba bo bym nie wytrzymał
Ale Ci suuuper
Ja chyba tez pójde przed ślubem się zrelaksować
ego_ego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 07:22   #868
Tity
Zakorzenienie
 
Avatar Tity
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 970
Dot.: Brzuszki powoli rosną bo maluszki rodzimy wiosną. Marzec-kwiecień 2011

Dziewczyny, a od tych ręcznych laktatorach ręka nie boli? I łatwo się je przystawia i pompuje, czy trzeba się natrudzić, żeby dobrze pompować mleko?
kasiapruszkow no to czekamy na zdjęcie
__________________
*Sterylizuj i kastruj swoje zwierzęta*
*Nie rozmnażaj ich bezmyślnie*

L
J
Tity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 07:25   #869
ego_ego
Wtajemniczenie
 
Avatar ego_ego
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Góra Kalwaria/Piaseczno
Wiadomości: 2 349
Dot.: Brzuszki powoli rosną bo maluszki rodzimy wiosną. Marzec-kwiecień 2011

Cytat:
Napisane przez niutka1 Pokaż wiadomość
Co do obrażania sie i przechodzenia na inne wątki, po to własnie sa zakładane rózne wątki, żeby było w czym wybierać, każdy sobie znajdzie takie miejsce , w którym będzie się czuł najlepiej...

chociaż nie do końca rozumiem szczerze mówiąc takie obrażanie się " jak to nie podoba ci się moja łopatka, uważasz, że grabki sa lepsze, no to wyprowadzam się do innej piaskownicy" .

Ja zostaje tutaj, bo sie tu dobrze czuję, nie mam problemu z tym, że ktoś ma odmienna opinię od mojej, poczytam, odpowiem, co o tym myslę i tyle.
Dokładnie, nikt nikogo na siłę nie trzyma
A mi sie podobają kobitki na tym wątku
ego_ego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 07:25   #870
*kaalinaa*
Zadomowienie
 
Avatar *kaalinaa*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 076
Dot.: Brzuszki powoli rosną bo maluszki rodzimy wiosną. Marzec-kwiecień 2011

Cytat:
Napisane przez Tity Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a od tych ręcznych laktatorach ręka nie boli? I łatwo się je przystawia i pompuje, czy trzeba się natrudzić, żeby dobrze pompować mleko?
Ręka mnie nie bolała nigdy ale żeby tak lekko było odciągać to nie powiem. Na początku zanim się nie zaciągnęło dobrze i nie rozbujały piersi to mało leciało a jak trochę nad nimi popracowałam to mleko samo leciało jak z psikawki i wtedy butelka szybko się zapełniała. Ja odczuwałam odciąganie jako coś bolesnego, bo jak dziecko ciągnie a jest dobrze przystawione to nic nie czuć a ja miałam wrażenie jakby mi ktoś bańkę na sutku postawił

U mnie to nie była kwestii siły tylko nie wiem jak to określić takiego pobudzenia piersi, rozbujania ich. I u mnie jak piersi nie załapały tego rytmu to lipa była z odciągnięciem. czasem Mała mi na początku troszkę pomogła, bo ona robiła to najlepiej a potem już laktator.
__________________
Kalina 9 lipca 2009 r
Hania 5 marca 2011 r



Edytowane przez *kaalinaa*
Czas edycji: 2010-09-10 o 07:31
*kaalinaa* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:44.