Wszystko o Avonie - część 13! :D - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-16, 11:04   #3211
sssmary
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 259
GG do sssmary
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez LadyBird6 Pokaż wiadomość
U mnie prawie każda konsultantka jest nagradzana, tym bardziej aktywna co katalog i dająca ładne zamówienia.
Dla przykładu , z jedną z konsultantek z transferu często rozmawiam telefonicznie, nie znam jej osobiscie, jednak dostała prezencik ode mnie za który musiała zaplacić 6.90. Powiecie, co to za prezent, za który musiała jeszcze zaplacić, to była torba podróżna, ta solidna,fajna, za polecenie nowej konsultantki, która ja sama poszukałam i mianowałam, po co mi dwie torby podróżne, czyż nie .
Najczęściej za ładne zamówienia, za aktywnosć u mnie konsultantki dostają prezenty w wysokosci o. 30 - 70 zł, wiadomo, nie co katalog.
Nowe konsultantki, po wysłaniu i opłaceniu swego pierwszego zamówienia dostają prezent w wysokosci 50 - 80 zł.
Moja nowa konsultantka z kat. 13 złożyła super zamówienie ,bardzo fajna osoba, mimo, że nie znam jej osobiscie dostanie przesłany pocztą chyba też fajny prezent, niespodziankę o znacznie większej wartosci.
Dla mnie jest przyjemnością dawanie prezentów.
Podobnie jak i klientki, tez dostaja prezenty, jednak w zależnosci od zamówienia.
To jest wzajemna przyjemność, bardziej miła współpraca
szkoda,ze do Ciebie sie nie zapisalam...2 katalogi-zamowienia na 1600-2000 kazdy i nic i do tego historia z kremem,ktory mi zabrala
sssmary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 11:13   #3212
Ewlyn
Zakorzenienie
 
Avatar Ewlyn
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Portugalia
Wiadomości: 3 483
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez LadyBird6 Pokaż wiadomość
Jasne
Zapraszam
A jak wyglada takie przepisanie?

Cytat:
Napisane przez sssmary Pokaż wiadomość
szkoda,ze do Ciebie sie nie zapisalam...2 katalogi-zamowienia na 1600-2000 kazdy i nic i do tego historia z kremem,ktory mi zabrala
Tez sie zapisz do LadyBird
Chcialabym takie zamowienia miec...
Ewlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 11:18   #3213
tonia85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: de
Wiadomości: 5 313
GG do tonia85
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez LadyBird6 Pokaż wiadomość
U mnie prawie każda konsultantka jest nagradzana, tym bardziej aktywna co katalog i dająca ładne zamówienia.
Dla przykładu , z jedną z konsultantek z transferu często rozmawiam telefonicznie, nie znam jej osobiscie, jednak dostała prezencik ode mnie za który musiała zaplacić 6.90. Powiecie, co to za prezent, za który musiała jeszcze zaplacić, to była torba podróżna, ta solidna,fajna, za polecenie nowej konsultantki, która ja sama poszukałam i mianowałam, po co mi dwie torby podróżne, czyż nie .
Najczęściej za ładne zamówienia, za aktywnosć u mnie konsultantki dostają prezenty w wysokosci o. 30 - 70 zł, wiadomo, nie co katalog.
Nowe konsultantki, po wysłaniu i opłaceniu swego pierwszego zamówienia dostają prezent w wysokosci 50 - 80 zł.
Moja nowa konsultantka z kat. 13 złożyła super zamówienie ,bardzo fajna osoba, mimo, że nie znam jej osobiscie dostanie przesłany pocztą chyba też fajny prezent, niespodziankę o znacznie większej wartosci.
Dla mnie jest przyjemnością dawanie prezentów.
Podobnie jak i klientki, tez dostaja prezenty, jednak w zależnosci od zamówienia.
To jest wzajemna przyjemność, bardziej miła współpraca
To fajna z Ciebie liderka Ja też lubię dawać prezent i daję jak tylko mogę, ale niestety jak bym dawała każdej co katalog to bym zbankrutowała, bo mam ich 164
tonia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 11:22   #3214
LadyBird6
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyBird6
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 663
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez sssmary Pokaż wiadomość
szkoda,ze do Ciebie sie nie zapisalam...2 katalogi-zamowienia na 1600-2000 kazdy i nic i do tego historia z kremem,ktory mi zabrala
Wielka szkoda
Ja naprawdę daję takie prezenty, wiadomo, nie co katalog.
A dziewczyny konsultantki, mieszkajace w mojej dzielnicy, dostają po 2,3 katalogi za darmo, byleby szybko, sprawnie pracowały.
To nie jest dużo, jednak....
Za to mam spory zespoł , jestem aktywna jako lider w każdym katalogu, zadowolenie OMS , biorę udział w Konferencjach, na których również dostaje się prezenty , zdobywam dodatkową wiedzę
LadyBird6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 11:24   #3215
tonia85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: de
Wiadomości: 5 313
GG do tonia85
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez LadyBird6 Pokaż wiadomość
Wielka szkoda
Ja naprawdę daję takie prezenty, wiadomo, nie co katalog.
A dziewczyny konsultantki, mieszkajace w mojej dzielnicy, dostają po 2,3 katalogi za darmo, byleby szybko, sprawnie pracowały.
To nie jest dużo, jednak....
Za to mam spory zespoł , jestem aktywna jako lider w każdym katalogu, zadowolenie OMS , biorę udział w Konferencjach, na których również dostaje się prezenty , zdobywam dodatkową wiedzę
No j tez mam podobnie
P.s. A ile masz osób?? I na jakim jestes poziomie?
tonia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 11:27   #3216
Ewlyn
Zakorzenienie
 
Avatar Ewlyn
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Portugalia
Wiadomości: 3 483
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez tonia85 Pokaż wiadomość
To fajna z Ciebie liderka Ja też lubię dawać prezent i daję jak tylko mogę, ale niestety jak bym dawała każdej co katalog to bym zbankrutowała, bo mam ich 164
Wow... brawo!

Kiedys mialam propozycje zostania liderem, ale musialabym chyba mianowac na poczatek wszystkie moje klientki. I komu bym zamawiala..
Dobrze sie zastanowilam i chyba wole miec duzo klientek i dzialac jak konsultantka. (chociaz ostatnio mi sie 2 wykruszyly )

Cytat:
Napisane przez LadyBird6 Pokaż wiadomość
Wielka szkoda
Ja naprawdę daję takie prezenty, wiadomo, nie co katalog.
A dziewczyny konsultantki, mieszkajace w mojej dzielnicy, dostają po 2,3 katalogi za darmo, byleby szybko, sprawnie pracowały.
To nie jest dużo, jednak....
Za to mam spory zespoł , jestem aktywna jako lider w każdym katalogu, zadowolenie OMS , biorę udział w Konferencjach, na których również dostaje się prezenty , zdobywam dodatkową wiedzę
Ewlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 11:30   #3217
LadyBird6
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyBird6
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 663
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez tonia85 Pokaż wiadomość
No j tez mam podobnie
P.s. A ile masz osób?? I na jakim jestes poziomie?
Spora grupka, wprawdzie ilościowo nie tak duża jak Twoja, wiadomo , mam też czasem usunięcia.
Ludzie różnie podchodzą do wielu spraw
LadyBird6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-16, 11:34   #3218
tonia85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: de
Wiadomości: 5 313
GG do tonia85
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez LadyBird6 Pokaż wiadomość
Spora grupka, wprawdzie ilościowo nie tak duża jak Twoja, wiadomo , mam też czasem usunięcia.
Ludzie różnie podchodzą do wielu spraw
Ja tez mam usunięcia, a w wakacje to jest ich najwięcej Ale teraz coraz wiecej osób będzie sie reinstalować- bo juz pozanosiłam im katalogi (niektórym wysłałam- niektóre mieskaja jakieś 50-60 km ode mnie).
Także będzie dobrze
tonia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 11:36   #3219
kjojik80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 570
GG do kjojik80 Send a message via Skype™ to kjojik80
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez kjojik80 Pokaż wiadomość
dziewczynki, mam pytanie, czy któraś z was ma może tę torebkę czerwona wieczorową revitalist która dawali jak wchodziły kremy do oferty (z rok temu) i która będzie teraz dopiero w świątecznym, mamy wesele 2-go października, teściówka ma szarą sukienkę z takim połyskiem subtelnym no i mamy te srebrna ungaro, ale nie jesteśmy przekonane a bez sensu kupować torebkę za 50 zł na jeden raz, a ma buty z czerwonymi podeszwami (ale jej się podobają) szare no i myślimy o czerwonym płaszczu, i czerwonych pazurkach, więc torebka byłaby super, jakby któraś miałą i mogła za jakaś okazyjną cenę odsprzedać
__________________
Pozdrawiam was ciepło
Kjojik
-----------------
Nie noś dziecka przodem do świata:
http://www.clippasafe.pl/tresci/spac...ka_ce003/1.jpg
http://www.ekorodzice.pl/imgart/uz/u...283024460.jpg-
tak NIE nosimy
kjojik80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 11:37   #3220
auri89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 49
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Dziewczyny jestem konsultantka od 12 katalogu i za zamowienie powyzej 150 zł mialam do nastepnego zamowienia z kolejnego katalogu otrzymać prezent dla nowej konsultantki kolczyki (takie gwiazdki) i branzoletke, ale niestety nic w paczce z 13 katalogu nie bylo... i co teraz mam zrobić?

Druga kwestia, o co chodzi z tym, że jak zamówiłam paczke do coku do gliwic, a z tego coku zawsze odbiera paczki punkt w rybniku i je do rybnika przywozi dwa dni po zamówieniu... to dlaczego kazali mi zapłacić niby 3 zł za przekierowanie... choć nigdy o tym nie wspominano...?
auri89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 11:41   #3221
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez kjojik80 Pokaż wiadomość
nie przychodzą już i już o tym było, po co wrzucasz kolejnego pustego posta wystarczyło poszukać we wcześniejszych...

a te rozważania o pogodzie, mają głębszy podtekst, po prostu miło jest jak ktoś mówi dzień dobry a nie tylko w kółko o tym za co dostanie kolczyki Lyndi, czy cienie, po prostu netykieta

To czy płatki są czy nie, nie jest takie oczywiste, bo skoro nie zostały usunięte z listy IOS znaczy ,że jeszcze czasowo będą się pojawiać( informacja z Wa-wy). Chcę się po prostu wstrzelić w dzień kiedy akurat choć przez chwilę będą dostępne stąd moje pytanie.

Pewnie,ze miło porozmawiać o pogodzie, ale może nie tutaj tylko na innym forum.Jakby tak każda z nas puszczała posta tylko z dzień dobry lub dobranoc to nie sądzisz,że było by tego trochę za dużo. To,że ktoś nie pisze powitania wcale tutaj nie oznacza,że jest niegrzeczny tylko,że szanuje miejsce na tym forum.

U mnie seria koronkowa jakoś nikogo nie zachwyciła. Nie sprzedałam ani jednej sztuki, klientki kupują kosmetyki, ale w standardowych opakowaniach.

Dzisiaj u mnie w rankingu AA znowu inna osoba i do tego już nie z 4 tys. punktow tylko z 460, punkty wyparowaly?A tej dziewczyny w ogóle na liście nie ma. Fajne to jest.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?

Edytowane przez ankoro
Czas edycji: 2010-09-16 o 11:53 Powód: dopisek
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-16, 11:44   #3222
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Jakby tak każda z nas puszczała posta tylko z dzień dobry lub dobranoc to nie sądzisz,że było by tego trochę za dużo. To,że ktoś nie pisze powitania wcale tutaj nie oznacza,że jest niegrzeczny tylko,że szanuje miejsce na tym forum.
.
dokladnie, nie o to chodzi aby się codzien witać i żegnac ale o to aby o avonie pogadać.
to witania są inne wątki.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 11:49   #3223
kjojik80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 570
GG do kjojik80 Send a message via Skype™ to kjojik80
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

normalnie niemożliwe, wiszę od 5 min a infolinii i słucham po raz kolejny spotu reklamującego koronki, hl i prezent dla każdego

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

UWAGA, KATALOGI AVON CLUB 2011 ZOSTAŁY DZIŚ WYSŁANE POCZTA, brak w zamówieniach spowodowany był ..... a jakże niczym innym tylko BŁĘDEM SYSTEMU

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

ale myślę ze dodanie dzień dobry na początku pierwszego posta, i dobranoc na końcu ostatniego, nikomu nie zaszkodzi
__________________
Pozdrawiam was ciepło
Kjojik
-----------------
Nie noś dziecka przodem do świata:
http://www.clippasafe.pl/tresci/spac...ka_ce003/1.jpg
http://www.ekorodzice.pl/imgart/uz/u...283024460.jpg-
tak NIE nosimy
kjojik80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 12:01   #3224
zalotnica83
Zakorzenienie
 
Avatar zalotnica83
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 370
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez kjojik80 Pokaż wiadomość
normalnie niemożliwe, wiszę od 5 min a infolinii i słucham po raz kolejny spotu reklamującego koronki, hl i prezent dla każdego

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

UWAGA, KATALOGI AVON CLUB 2011 ZOSTAŁY DZIŚ WYSŁANE POCZTA, brak w zamówieniach spowodowany był ..... a jakże niczym innym tylko BŁĘDEM SYSTEMU

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

ale myślę ze dodanie dzień dobry na początku pierwszego posta, i dobranoc na końcu ostatniego, nikomu nie zaszkodzi
Ja też tak uważam Miałabym tylko na tym forum zastrzeżenia do reklamowania swoich usług liderskich przez Lady... Na szczęście to nie"moje" forum, więc buziaczki dla super-liderki!!!
Ja wysłałam dziś zamówienie i mam ten katalog Avon Club na fakturze, a myślałam, że to tylko dla Liderów i Klubowiczek
Lecę już, miłego dnia wszystkim życzę...choć może nie powinnam...
zalotnica83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 12:06   #3225
LadyBird6
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyBird6
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 663
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez tonia85 Pokaż wiadomość
Ja tez mam usunięcia, a w wakacje to jest ich najwięcej Ale teraz coraz wiecej osób będzie sie reinstalować- bo juz pozanosiłam im katalogi (niektórym wysłałam- niektóre mieskaja jakieś 50-60 km ode mnie).
Także będzie dobrze
U mnie niektóre konsultantki maja takie małe zamówienia , a biorę wszystko , że czasem łączę zamówienia 2, 3 kk w jedno i puszczam. Takie mam też konsultantki.
Teraz też u mnie bardziej ruszyło sie niz w okresie wakacyjnym.
Teorią jest, że każda klientka powinna mieć swój katalog, w moim zespole mam konsultantki pracujące tylko na jednym, czy też dwóch katalogach a zbierają nawet spore zamówienia

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Cytat:
Napisane przez zalotnica83 Pokaż wiadomość
Ja też tak uważam Miałabym tylko na tym forum zastrzeżenia do reklamowania swoich usług liderskich przez Lady... Na szczęście to nie"moje" forum, więc buziaczki dla super-liderki!!!
Lecę już, miłego dnia wszystkim życzę...choć może nie powinnam...
Ja wcale nie reklamuję swoje usługi liderskie jak to określiłaś, tylko odpowiedziałam na wcześniejszy post, sprawdz a potem pisz
LadyBird6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 12:23   #3226
magrens
Raczkowanie
 
Avatar magrens
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 321
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez kjojik80 Pokaż wiadomość
dziewczynki, mam pytanie, czy któraś z was ma może tę torebkę czerwona wieczorową revitalist która dawali jak wchodziły kremy do oferty (z rok temu) i która będzie teraz dopiero w świątecznym, mamy wesele 2-go października, teściówka ma szarą sukienkę z takim połyskiem subtelnym no i mamy te srebrna ungaro, ale nie jesteśmy przekonane a bez sensu kupować torebkę za 50 zł na jeden raz, a ma buty z czerwonymi podeszwami (ale jej się podobają) szare no i myślimy o czerwonym płaszczu, i czerwonych pazurkach, więc torebka byłaby super, jakby któraś miałą i mogła za jakaś okazyjną cenę odsprzedać
ja mam tą torebkę, napisz do mnie na priv
magrens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 12:51   #3227
sssmary
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 259
GG do sssmary
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez LadyBird6 Pokaż wiadomość
U mnie niektóre konsultantki maja takie małe zamówienia , a biorę wszystko , że czasem łączę zamówienia 2, 3 kk w jedno i puszczam. Takie mam też konsultantki.
Teraz też u mnie bardziej ruszyło sie niz w okresie wakacyjnym.
Teorią jest, że każda klientka powinna mieć swój katalog, w moim zespole mam konsultantki pracujące tylko na jednym, czy też dwóch katalogach a zbierają nawet spore zamówienia

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------


Ja wcale nie reklamuję swoje usługi liderskie jak to określiłaś, tylko odpowiedziałam na wcześniejszy post, sprawdz a potem pisz
sympatyczna z Ciebie liderka,chodzi o to,ze jako nowa mam sporo pytan,niewiadomych,cos mi sie ciagle miesza-do niej tylko dzwonie ja,bo po podpisaniu umowy w d...ma jak pisze sma z prosba o kontakt.
Zamowienia mam spore-wiec ma ze mnie pozytek a i duzo to forum mi dalo-odpowiedzi na wiele pytan bez dluzszego oczekiwania-dzieki
A czy mozna sie przepisac?bo ja potrzebuje wsparcia a przede wszystkim zaineresowania co i jak to piszesz,nie co kazdy katalog ale czasem nagrodzenia mojej pracy,z ktorej liderka ma pozytek
A moja pani krem mi chyba przyniosla,zebym zobaczyla jak wyglada w opakowaniuglupio mi bylo:normalni e szczeka opada...
sssmary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 13:02   #3228
auri89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 49
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

przepraszam, że ponawiam pytanie... ale strasznie nurtuje mnie ta sytuacja a nie otrzymałam żadnej odp.

Dziewczyny jestem konsultantka od 12 katalogu i za zamowienie powyzej 150 zł mialam do nastepnego zamowienia z kolejnego katalogu otrzymać prezent dla nowej konsultantki kolczyki (takie gwiazdki) i branzoletke, ale niestety nic w paczce z 13 katalogu nie bylo... i co teraz mam zrobić?

Druga kwestia, o co chodzi z tym, że jak zamówiłam paczke do coku do gliwic, a z tego coku zawsze odbiera paczki punkt w rybniku i je do rybnika przywozi dwa dni po zamówieniu... to dlaczego kazali mi zapłacić niby 3 zł za przekierowanie... choć nigdy o tym nie wspominano...?
auri89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 13:05   #3229
mode24
Raczkowanie
 
Avatar mode24
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 289
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez sssmary Pokaż wiadomość
sympatyczna z Ciebie liderka,chodzi o to,ze jako nowa mam sporo pytan,niewiadomych,cos mi sie ciagle miesza-do niej tylko dzwonie ja,bo po podpisaniu umowy w d...ma jak pisze sma z prosba o kontakt.
Zamowienia mam spore-wiec ma ze mnie pozytek a i duzo to forum mi dalo-odpowiedzi na wiele pytan bez dluzszego oczekiwania-dzieki
A czy mozna sie przepisac?bo ja potrzebuje wsparcia a przede wszystkim zaineresowania co i jak to piszesz,nie co kazdy katalog ale czasem nagrodzenia mojej pracy,z ktorej liderka ma pozytek
takich liderek jak Lady Bird to ze świecą szukac moja liderka jest moja znajomą i gdyby nie to, to juz dawno bym ją zmieniła- składam zamówienia na około 700-1000 zł, jak sa jakies promocje/ prezenty to na 3 konta ( mamy i siostry) i to od kilku dobrych lat, prezentu nie dostałam żadnego nigdy... fakt, że mamy kontakt, jak są jakies konkursy to dzwoni, zeby mi o nich powiedziec, czasem przychodzi z następnym katalogiem ( ktory już znam dzięki forum ) ale generalnie to z wiedzą o Avonie dzięki Wam wyprzedzam ją o lata świetlne czasem to aż śmiesznie wygląda jak jej opowiadam o jakichs nowościach o których ona nie ma pojęcia

PS. czy wiecie co będzie za płatność kartą teraz i w następnym katalogu?
mode24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-16, 13:05   #3230
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez auri89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem konsultantka od 12 katalogu i za zamowienie powyzej 150 zł mialam do nastepnego zamowienia z kolejnego katalogu otrzymać prezent dla nowej konsultantki kolczyki (takie gwiazdki) i branzoletke, ale niestety nic w paczce z 13 katalogu nie bylo... i co teraz mam zrobić?

Druga kwestia, o co chodzi z tym, że jak zamówiłam paczke do coku do gliwic, a z tego coku zawsze odbiera paczki punkt w rybniku i je do rybnika przywozi dwa dni po zamówieniu... to dlaczego kazali mi zapłacić niby 3 zł za przekierowanie... choć nigdy o tym nie wspominano...?
1-a czy zamowienie bylo na wystarczającą kwotę?
2-jakie opłaty? nigdzie o czyms takim nie słyszałam...BOK kazał ci zaplacic czy liderka/OMS?
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 13:05   #3231
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Hurra zafakturowali mi: 13 7746-1 KAT. AVON CLUB EDYCJA 2011 1
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 13:13   #3232
magrens
Raczkowanie
 
Avatar magrens
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 321
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez mode24 Pokaż wiadomość

PS. czy wiecie co będzie za płatność kartą teraz i w następnym katalogu?
pisałam już, że w 13 będzie błyszczyk aromat., a w 14 mineralny olejek do ciała z serii SSS
magrens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 13:15   #3233
LadyBird6
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyBird6
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 663
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez mode24 Pokaż wiadomość
takich liderek jak Lady Bird to ze świecą szukac moja liderka jest moja znajomą i gdyby nie to, to juz dawno bym ją zmieniła- składam zamówienia na około 700-1000 zł, jak sa jakies promocje/ prezenty to na 3 konta ( mamy i siostry) i to od kilku dobrych lat, prezentu nie dostałam żadnego nigdy... fakt, że mamy kontakt, jak są jakies konkursy to dzwoni, zeby mi o nich powiedziec, czasem przychodzi z następnym katalogiem ( ktory już znam dzięki forum ) ale generalnie to z wiedzą o Avonie dzięki Wam wyprzedzam ją o lata świetlne czasem to aż śmiesznie wygląda jak jej opowiadam o jakichs nowościach o których ona nie ma pojęcia

PS. czy wiecie co będzie za płatność kartą teraz i w następnym katalogu?
Za 12 teraz otrzymujemy Nawilżająco – ujędrniający balsam do ciała, taki duży 400 ml, niebieski a w następnym katalogu za płatnosc obecną W Katalogu 14/2010 Aromatyczny błyszczyk do ust w cenie 1 zł netto dla wszystkich,
którzy w czasie trwania Katalogu 13 (9.09 - 29.09 2010) dokonają płatności swoją Kartą Produkt będzie automatycznie dołączony do zamówienia Konsultantki z Katalogu 14,
a jeszcze katalog następny.....W Katalogu 15/2010 Złocisty olejek mineralny w sprayu z połyskującymi drobinkami
w cenie 1 zł netto dla wszystkich, którzy w czasie trwania Katalogu 14 (30.09 - 20.10 2010)
dokonają płatności swoją Kartą AVON w Avonie na łączną kwotę min. 250 zł.
Produkt będzie automatycznie dołączony do zamówienia Konsultantki z Katalogu 15
LadyBird6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 13:16   #3234
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez mode24 Pokaż wiadomość
takich liderek jak Lady Bird to ze świecą szukac moja liderka jest moja znajomą i gdyby nie to, to juz dawno bym ją zmieniła- składam zamówienia na około 700-1000 zł, jak sa jakies promocje/ prezenty to na 3 konta ( mamy i siostry) i to od kilku dobrych lat, prezentu nie dostałam żadnego nigdy... fakt, że mamy kontakt, jak są jakies konkursy to dzwoni, zeby mi o nich powiedziec, czasem przychodzi z następnym katalogiem ( ktory już znam dzięki forum ) ale generalnie to z wiedzą o Avonie dzięki Wam wyprzedzam ją o lata świetlne czasem to aż śmiesznie wygląda jak jej opowiadam o jakichs nowościach o których ona nie ma pojęcia
Heh, skąd ja znam taki opis liderki na szczęście OMS mam super - zawsze dostaję od niej e-maile ze wszystkimi programami dla liderów, na bierząco jestem informowana o szkoleniach, a wczoraj np dostałam 6 katalogów za free i mnóstwo ulotek.
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 13:17   #3235
auri89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 49
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;22103660]1-a czy zamowienie bylo na wystarczającą kwotę?
2-jakie opłaty? nigdzie o czyms takim nie słyszałam...BOK kazał ci zaplacic czy liderka/OMS?[/QUOTE]

zamowienie w 12 katalogu mialam powyzej 800zł, a w katalogu 13 ok 360 zł, wiec tu chyba problemu nie ma...a prezentu dla nowej kunsultantki nie dostalam w paczce... trzeba bylo sie o to jakos upomniec? wpisać jakis numer do zamowienia, czy jak?

czym sie rozni bok od OMS, bo nie wiem za bardzo.... wiem ze moje biuro w ktorym jest tez moja liderka jezdzi do gliwic do coku i odbiera paczki z okregu rybnickiego, ktore sa do odbioru w Gliwicach i teraz nie wiem czemu te 3 zł wzieli mi....
auri89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 13:22   #3236
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez auri89 Pokaż wiadomość
zamowienie w 12 katalogu mialam powyzej 800zł, a w katalogu 13 ok 360 zł, wiec tu chyba problemu nie ma...a prezentu dla nowej kunsultantki nie dostalam w paczce... trzeba bylo sie o to jakos upomniec? wpisać jakis numer do zamowienia, czy jak?

czym sie rozni bok od OMS, bo nie wiem za bardzo.... wiem ze moje biuro w ktorym jest tez moja liderka jezdzi do gliwic do coku i odbiera paczki z okregu rybnickiego, ktore sa do odbioru w Gliwicach i teraz nie wiem czemu te 3 zł wzieli mi....
Musisz poczekać bo oni te prezenty wysyłają nawet do 3-4 katalogów.
A bok to biuro obsługi konsultantki, natomiast OMS to okręgowy menadżer sprzedaży
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 13:23   #3237
mode24
Raczkowanie
 
Avatar mode24
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 289
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez LadyBird6 Pokaż wiadomość
Za 12 teraz otrzymujemy Nawilżająco – ujędrniający balsam do ciała, taki duży 400 ml, niebieski a w następnym katalogu za płatnosc obecną W Katalogu 14/2010 Aromatyczny błyszczyk do ust w cenie 1 zł netto dla wszystkich,
którzy w czasie trwania Katalogu 13 (9.09 - 29.09 2010) dokonają płatności swoją Kartą Produkt będzie automatycznie dołączony do zamówienia Konsultantki z Katalogu 14,
a jeszcze katalog następny.....W Katalogu 15/2010 Złocisty olejek mineralny w sprayu z połyskującymi drobinkami
w cenie 1 zł netto dla wszystkich, którzy w czasie trwania Katalogu 14 (30.09 - 20.10 2010)
dokonają płatności swoją Kartą AVON w Avonie na łączną kwotę min. 250 zł.
Produkt będzie automatycznie dołączony do zamówienia Konsultantki z Katalogu 15
Dzięki wielkie! balsam juz dostałam chodziło mi o dwa następne prezenty
mode24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 13:25   #3238
Bunia_P
Rozeznanie
 
Avatar Bunia_P
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 537
GG do Bunia_P
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Powiem wam, że avon mnie zadziwia... zamawiałam wczoraj biżuterię Helen x2, chociaż była na liście produktów niedostępnych, wiec stwierdziłam że mi nie przyjdzie, poszłam dziś do punktu kupiłam ładnie biżuterie, wracam ze szkoły, patrzę na fakturkę a tu zafakturowane 2 komplety... zobaczymy czy w paczce będzie... ahh ten avon, potrafi namieszać...
__________________
"Skoro nie można się cofnąć, trzeba znaleźć najlepszy sposób, by pójść naprzód."

— Paulo Coelho

Bunia_P jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 13:28   #3239
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez auri89 Pokaż wiadomość
czym sie rozni bok od OMS, bo nie wiem za bardzo.... wiem ze moje biuro w ktorym jest tez moja liderka jezdzi do gliwic do coku i odbiera paczki z okregu rybnickiego, ktore sa do odbioru w Gliwicach i teraz nie wiem czemu te 3 zł wzieli mi....
NO ale jak, avon ci 3,00 do fa nalicza czy bierze liderka za przywiezienie?
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 13:30   #3240
Ewlyn
Zakorzenienie
 
Avatar Ewlyn
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Portugalia
Wiadomości: 3 483
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez mode24 Pokaż wiadomość
takich liderek jak Lady Bird to ze świecą szukac moja liderka jest moja znajomą i gdyby nie to, to juz dawno bym ją zmieniła- składam zamówienia na około 700-1000 zł, jak sa jakies promocje/ prezenty to na 3 konta ( mamy i siostry) i to od kilku dobrych lat, prezentu nie dostałam żadnego nigdy... fakt, że mamy kontakt, jak są jakies konkursy to dzwoni, zeby mi o nich powiedziec, czasem przychodzi z następnym katalogiem ( ktory już znam dzięki forum ) ale generalnie to z wiedzą o Avonie dzięki Wam wyprzedzam ją o lata świetlne czasem to aż śmiesznie wygląda jak jej opowiadam o jakichs nowościach o których ona nie ma pojęcia
Hehe to i tak masz dobrze
Ja moja widzialam raz na oczy - przy podpisywaniu umowy, raz rozmawialam przez telefon jak naknocila cos na moim koncie bez powiadamiania mnie i raz wyslala mi smsa, bo nie zlozylam zamowienia z katalogu
Ominelam moze 2 katalogi przez 6 lat. Nie ma zadnych konkursow, prezentow, probek, katalogow... nic.
Dlaczego wiec tylko ona ma czerpac zyski z tej wspolpracy? :p



Cytat:
Napisane przez magrens Pokaż wiadomość
pisałam już, że w 13 będzie błyszczyk aromat., a w 14 mineralny olejek do ciała z serii SSS
Dzieki za info
Oba poleca na prezenty dla klientek.
Ewlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:45.