Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów. - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2010-09-17, 17:34   #1441
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez takinna Poka¿ wiadomo¶æ
hmm warto zastanowiæ siê nad ta od¿ywk± a jaki masz teraz kolor w³osów ?

miedziano-z³oty bardzo naturalny, ale koñcówki wyp³ukuj± siê na jasny blond wiêc trzeba co¶ z tym robic, maska nieco pomaga - nie jest to kolor jak po farbie ale zawsze co¶, ja ca³y czas odkrywam ró¿ne sposoby stosowania tej maski, mo¿e dojdê do idea³u.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-17, 19:31   #1442
fredzel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez Emef_ Poka¿ wiadomo¶æ
Zrobi³am to. ¯a³ujê... i przestrzegam. Oto co mam teraz na g³owie.
Szkoda, ¿e nie wiedzia³am wcze¶niej twojego posta. Tej samej farby u¿y³am przy moim pierwszym farbowaniu i na w³osach ¶redni blond wyszed³ mi jeszcze bardziej czerwony ni¿ u ciebie. Ale dodam, ¿e siê spodziewa³am poniewa¿ z ty³u pude³ka jest taki obrazek pokazuj±cy jaki kolor powinien wyj¶æ na ró¿nych w³osach. U mnie wyszed³ prawie identyczny jak przewidywa³ producent. Trzeba patrzeæ na ten obrazek z ty³u a nie na zdjêcie modelki z przodu Na pocieszenie dodam, ¿e szybko ci siê ta czerwieñ zmyje do mniej czerwonej rudo¶ci
fredzel jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-18, 08:21   #1443
Rudax
Raczkowanie
 
Avatar Rudax
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 70
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Hej, mam ma³e pytanko a ¿e to w±tek dla rudzielców mam nadziejê ¿e mi pomo¿ecie

Otó¿, farbowa³am w³osy na rudo, na taki daj±cy po oczach, marchewkowy pomarañcz, ale co¶ mi do g³owy strzeli³o ¿eby przefarbowaæ je na br±z (jakie¶ dwa miesi±ce temu)
No i koszmar, chcê wróciæ do tego rudego ale w³osy mam takie ciemne a s³ysza³am, ¿e ¿adna farba nie rozja¶ni innej farby. Wiêc moje pytanie: bêdê musia³a je rozja¶niæ i dopiero wtedy na³o¿yæ t± rud± farbê? Czy przeczekaæ kilka miesiêcy, mo¿e siê sp³ucze i wtedy na³o¿yæ po prostu rud± farbê? Która¶ z Was wie, co zrobiæ w takim przypadku?
Rudax jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-18, 08:41   #1444
takinna
Zadomowienie
 
Avatar takinna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomo¶ci: 1 093
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka¿ wiadomo¶æ
CUDO! Podobny do odcienia jaki ja teraz mam. Dobrze wiedzieæ, ¿e matrix tak ³adnie wychodzi. Nie dodawa³as niczego do niego?? Na palecie wygl±da³ mi podejrzanie czerwowo
dziêki
nie nic nie kombinowa³am z nim, acha doda³am utleniacz 12 %

Cytat:
Napisane przez K-H Poka¿ wiadomo¶æ
takinna, piêkna, miedziana ognistosæ, gratulujê Jaki by³ kolor wyj¶ciowy?
dziêki kolor wyj¶ciowy jak na zdjêciu (wiêc ju¿ dosyæ jasny)
takinna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-18, 08:46   #1445
autodestrukcja84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

takinna najpiekniejszy kolor w³osow jaki widzia³am <3
ja taki osiaga³am belle color 75 (wiem, wiem, ciagle o nim gadam)

mam pytanie jeszcze, mam kupion± juz farbê loreal excelence 7.43 (tez j± lubie;P nie idea³ ale mo¿e byc) bêde sie farbowac za ok 2tygodnie nia i mam maly problem: otó¿ moje w³osy s± rozja¶nione i mam juz odrost i nie wiem co z tym zrobiæ;( Boje siê, ¿e zafarbuje mi ca³kiem na inny kolor.
Mam w domu jaki¶ rozja¶niacz od innej farby i tak mysle czy np dzien wczesniej nie na³ozyæ go sobie na te odrosty- ¿eby mniej wiêcej uzyska³y ten odcieñ co wlosy na dlugo¶ci??
autodestrukcja84 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-18, 08:52   #1446
takinna
Zadomowienie
 
Avatar takinna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomo¶ci: 1 093
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez autodestrukcja84 Poka¿ wiadomo¶æ
takinna najpiekniejszy kolor w³osow jaki widzia³am <3
ja taki osiaga³am belle color 75 (wiem, wiem, ciagle o nim gadam)

mam pytanie jeszcze, mam kupion± juz farbê loreal excelence 7.43 (tez j± lubie;P nie idea³ ale mo¿e byc) bêde sie farbowac za ok 2tygodnie nia i mam maly problem: otó¿ moje w³osy s± rozja¶nione i mam juz odrost i nie wiem co z tym zrobiæ;( Boje siê, ¿e zafarbuje mi ca³kiem na inny kolor.
Mam w domu jaki¶ rozja¶niacz od innej farby i tak mysle czy np dzien wczesniej nie na³ozyæ go sobie na te odrosty- ¿eby mniej wiêcej uzyska³y ten odcieñ co wlosy na dlugo¶ci??
dziêkujê bardzo

ja próbowa³am chyba wszystkich kolorów z drogerii i niestety ka¿dy wychodzi³ mi jako¶ dziwnie ciemny kupowa³am tez farby w Niemczech ale by³o jeszcze gorzej.. na szczê¶cie ju¿ nie muszê szukaæ bo znalaz³am moja wymarzon±

Na Twoim miejscu rozja¶ni³abym odrosty bo te¿ ba³abym siê ¿e farba z³apie inaczej, ale ja siê nie znam mo¿e jaka¶ specjalistka Ci napisze
takinna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-18, 13:50   #1447
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez autodestrukcja84 Poka¿ wiadomo¶æ
t

mam pytanie jeszcze, mam kupion± juz farbê loreal excelence 7.43 (tez j± lubie;P nie idea³ ale mo¿e byc) bêde sie farbowac za ok 2tygodnie nia i mam maly problem: otó¿ moje w³osy s± rozja¶nione i mam juz odrost i nie wiem co z tym zrobiæ;( Boje siê, ¿e zafarbuje mi ca³kiem na inny kolor.
Mam w domu jaki¶ rozja¶niacz od innej farby i tak mysle czy np dzien wczesniej nie na³ozyæ go sobie na te odrosty- ¿eby mniej wiêcej uzyska³y ten odcieñ co wlosy na dlugo¶ci??

No ja bym nie robi³a takich myków, bo w³osy dostana mocno po No i zabawa z tym jest straszna.
W takim wypadku nak³ada sie osobno farbê z mocnym utleniaczem (zale¿nie od ilo¶ci tonów jakie ró¿nia odrost od docelowago koloru 9% lub 12%) na odrost, a osobno ze s³abszym utleniaczem na d³ugo¶æ i koñce (u mnie wystarcza 3%, a nawet 1,5% utleniacz na d³ugo¶c w³osa).
Rzecz jasna loreal drogeryjny ma swój utleniacz i szczerze to nawet nie wiem jaki - 9%? Musia³aby¶ osobno dokupiæ utleniacze o ró¿nym stê¿eniu. Ja sobie kupi³am wielkie litrowe butle utleniacza chantal za caaaa³e 9,89z³/litr, jeden 3%, drugi 6% i chyba do koñca zimy mi go starczy No i u¿ywam go do ró¿nych farb, nie tylko do chantala.
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ

Edytowane przez agusiaki
Czas edycji: 2010-09-18 o 13:53
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-09-18, 14:06   #1448
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / ¯ory / Bratislava
Wiadomo¶ci: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

takinna, mam pytanie dotycz±ce tego soRed... je¶li na³o¿y siê na w³osy (akurat tutaj mi chodzi o kolor SR-R, ale to chyba nie gra roli) w kolorze takim bardzo ciemnego blondu/jasnego br±zu (naturalny kolor, niefarbowany) to pewnie te¿ trzeba daæ 12% ¿eby by³ ¿arówiasty, prawda? bo to jako¶ bardzo jasne w³osy nie s±... ile to trzyma³as na w³osach?
Meadow jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-18, 15:44   #1449
justusia16
Wtajemniczenie
 
Avatar justusia16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 2 501
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez autodestrukcja84 Poka¿ wiadomo¶æ
takinna najpiekniejszy kolor w³osow jaki widzia³am <3
ja taki osiaga³am belle color 75 (wiem, wiem, ciagle o nim gadam)

mam pytanie jeszcze, mam kupion± juz farbê loreal excelence 7.43 (tez j± lubie;P nie idea³ ale mo¿e byc) bêde sie farbowac za ok 2tygodnie nia i mam maly problem: otó¿ moje w³osy s± rozja¶nione i mam juz odrost i nie wiem co z tym zrobiæ;( Boje siê, ¿e zafarbuje mi ca³kiem na inny kolor.
Mam w domu jaki¶ rozja¶niacz od innej farby i tak mysle czy np dzien wczesniej nie na³ozyæ go sobie na te odrosty- ¿eby mniej wiêcej uzyska³y ten odcieñ co wlosy na dlugo¶ci??
ten garnier wychodzi taki jak wyszed³ takinnie ?


Takinna
piêkny kolor w³osów!

Ja mam zamiar taki robiæ, ale narazie mam farbowane na ciemny br±z, odpoczywaj± po latach z platyn± na g³owie w³osy, i boje siê je rozja¶niæ
__________________
Oh, foolish..
Harmless..
Foolish, harmless child..
justusia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-18, 15:58   #1450
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomo¶ci: 720
GG do Jessiczka
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez takinna Poka¿ wiadomo¶æ
ja wczoraj zrobi³am mój wymarzony odcieñ rudego (którego poszukiwa³am metod± prób i b³êdów przez ponad rok) Farba "MATRIX" soCOLOR kolor z palety soRED, kolor SR-C
booooski kolor a powiedz mi bo musze skusic sie na ten kolorek koniecznie czy ten oxydant akurat 12% ma za zadanie sprawic wyrazisto¶c koloru tak ? bo ogolnie jestem ruda ale swoje naturalne mam ciemne ;/ wiec lepiej u¿yc tego wy¿szego by wyszed³ mi rudy a nie jakis ciemny to na tej zasadzie
__________________
...KtÓ¿ Z NaS kOcHa NiE g£uPiEj¡c PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-18, 16:57   #1451
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Wydaje mi siê, ¿e to w³a¶nie woda sprawi³a tak niezwyk³± i piêkn± jaskrawo¶c koloru. Dla porz±dku trzeba tu jednak dodac, ¿e woda 12% spowoduje te¿ b³yskawiczne wyp³ukiwanie tego koloru, bo w³osy sa mocno podja¶nione. Czym bardziej rozja¶nione w³osy tym gorzej trzyma siê kolor.

takinna - czy mog³aby¶ wrzuciæ fotke za jaki¶ czas, powiedzimy 2 tyg jak bêdzie wygl±da³ ten kolorek??
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-18, 19:20   #1452
autodestrukcja84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez justusia16 Poka¿ wiadomo¶æ
ten garnier wychodzi taki jak wyszed³ takinnie ?


Takinna
piêkny kolor w³osów!

Ja mam zamiar taki robiæ, ale narazie mam farbowane na ciemny br±z, odpoczywaj± po latach z platyn± na g³owie w³osy, i boje siê je rozja¶niæ
tak garnier belle colo 75 wychodzi³ identyczny!!
loreal 7.43 wychodzi podobny tylko ciemniejszy, ale jak sie spiera to zaczyna taki byæ

nigdy nie kupowalam farb profesjinalnych, jak wykoncze zapas loreali kupiony mi przez mame to mo¿e tez skusze sie na tego matrixa co takinna)
autodestrukcja84 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-18, 20:56   #1453
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka¿ wiadomo¶æ
No ja bym nie robi³a takich myków, bo w³osy dostana mocno po No i zabawa z tym jest straszna.
W takim wypadku nak³ada sie osobno farbê z mocnym utleniaczem (zale¿nie od ilo¶ci tonów jakie ró¿nia odrost od docelowago koloru 9% lub 12%) na odrost, a osobno ze s³abszym utleniaczem na d³ugo¶æ i koñce (u mnie wystarcza 3%, a nawet 1,5% utleniacz na d³ugo¶c w³osa).
Rzecz jasna loreal drogeryjny ma swój utleniacz i szczerze to nawet nie wiem jaki - 9%? Musia³aby¶ osobno dokupiæ utleniacze o ró¿nym stê¿eniu. Ja sobie kupi³am wielkie litrowe butle utleniacza chantal za caaaa³e 9,89z³/litr, jeden 3%, drugi 6% i chyba do koñca zimy mi go starczy No i u¿ywam go do ró¿nych farb, nie tylko do chantala.
te¿ jestem tego zdania oraz ¿e po wodzie 12 bêdzie siê wyp³ukiwa³o bardzo szybko.

Excellence ma utleniacz 7,5%
Ja wpad³am niedawno na jeszcze inny pomys³ - wszystko po to ¿eby koñcy nie katowaæ, a mianowicie na koñce mam zamiar po³o¿yæ farbê bez amoniaku z tej samej serii i woda 1.9 a odrost normalna farba z 6%.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2010-09-18 o 21:01
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-18, 21:11   #1454
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
te¿ jestem tego zdania oraz ¿e po wodzie 12 bêdzie siê wyp³ukiwa³o bardzo szybko.

Excellence ma utleniacz 7,5%
Ja wpad³am niedawno na jeszcze inny pomys³ - wszystko po to ¿eby koñcy nie katowaæ, a mianowicie na koñce mam zamiar po³o¿yæ farbê bez amoniaku z tej samej serii i woda 1.9 a odrost normalna farba z 6%.

Twoj ostatni pomysl czesto stosuja fryzjerzy
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-18, 21:15   #1455
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
te¿ jestem tego zdania oraz ¿e po wodzie 12 bêdzie siê wyp³ukiwa³o bardzo szybko.

Excellence ma utleniacz 7,5%
Ja wpad³am niedawno na jeszcze inny pomys³ - wszystko po to ¿eby koñcy nie katowaæ, a mianowicie na koñce mam zamiar po³o¿yæ farbê bez amoniaku z tej samej serii i woda 1.9 a odrost normalna farba z 6%.

A to siê da tak kolory dobraæ? W sumie pomys³ niez³y, ale obawiam siê, ¿e zawsze bêdzie widaæ ró¿nicê w kolorze, a ju¿ najbardziej jak siê bêd± wyp³ukiwa³y.
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-18, 21:45   #1456
autodestrukcja84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
te¿ jestem tego zdania oraz ¿e po wodzie 12 bêdzie siê wyp³ukiwa³o bardzo szybko.

Excellence ma utleniacz 7,5%
Ja wpad³am niedawno na jeszcze inny pomys³ - wszystko po to ¿eby koñcy nie katowaæ, a mianowicie na koñce mam zamiar po³o¿yæ farbê bez amoniaku z tej samej serii i woda 1.9 a odrost normalna farba z 6%.
dzieki za rady dziewczyny
to mo¿e faktycznie nie bedê eksperymentowa³a a¿ tak strasznie
poprostu na³o¿e wcze¶niej farbe na odrosty (przecie¿ ten utleniacz i tak je rozja¶ni, prawda), a na d³ugo¶ci po³o¿ê pó¼niej

martwi mnie tylko to co mówicie- ¿e na rozjasnionych juz wo³sach (jak w moim przypadku) rudy sie bardzo szybko wypu³kuje;(
to ¿e te kolory sie wyp³ukuja szybko z natury to wiem, ale jak na rozjasnionych jeszcze szybciej to juz wogole masakra;(

jakie¶ rady na utrzymanie koloru??
szampon? odzywka? zazwyczaj u¿ywa³am color vive szampon + odzywka
ale mo¿e cos jeszcze??
autodestrukcja84 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-18, 21:58   #1457
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka¿ wiadomo¶æ
A to siê da tak kolory dobraæ? W sumie pomys³ niez³y, ale obawiam siê, ¿e zawsze bêdzie widaæ ró¿nicê w kolorze, a ju¿ najbardziej jak siê bêd± wyp³ukiwa³y.

My¶lê ¿e na normalnych w³osach bêdzie ró¿nica - ale moje s± jakie¶ dziwaczne, farba na koñcach albo nie ³apie albo natychmiast siê wyp³ukujê - wiêc zaryzykujê, albo no¿yczki w rêce i ¶cinam koñce jakie¶ ok 10 cm - no i zostanê z krótk± fryzurk±...:ni e:ju¿ sama nie wiem,
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-18, 22:04   #1458
K-H
Rozeznanie
 
Avatar K-H
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomo¶ci: 868
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿esz jak±¶ numeracjê podac tych rudo¶i, z Matrixa, s³ysza³am ¿e so color bardzo nadaje siê do porowatych w³osów - fajnie ³apie.
Zrozumia³am, ¿e im bardziej zniszczone, tym lepiej Odstawiê od¿ywki na jakis czas przed farbowaniem, mo¿e to co¶ da. Chcia³am podci±æ koñcówki przed farbowaniem, ale mo¿e lepiej je zostawiæ trochê po³amane i nieznacznie porozdwajane?

Dziewczyny, która farba ma oksydant 3%?
__________________
Nie nara¿am ¿ycia. Noszê rewolwer. ¯ycie musi byæ podniecaj±ce. W przeciwnym razie nie jest warte jednego naboju.
Isaac Baschevis Singer, "Spu¶cizna"
http://www.lastfm.pl/user/K-H/
A czego Ty s³uchasz?
K-H jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-18, 22:48   #1459
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez autodestrukcja84 Poka¿ wiadomo¶æ
dzieki za rady dziewczyny


martwi mnie tylko to co mówicie- ¿e na rozjasnionych juz wo³sach (jak w moim przypadku) rudy sie bardzo szybko wypu³kuje;(
to ¿e te kolory sie wyp³ukuja szybko z natury to wiem, ale jak na rozjasnionych jeszcze szybciej to juz wogole masakra;(
Jak zrobisz rozja¶nione ju¿ mocno w³osy utleniaczem 7,5% to je nie¼le dobijesz i kolor bêdzie wyp³ukiwa³ sie znacznie szybciej ni¿ na odro¶cie. Fatalnie to wygl±da i walczy siê z tym dopóki rozja¶nione zbyt mocno nie odrosn±. Zrobisz jak uwa¿asz, ale moim zdaniem na te jasne utleniacz 3% to bêdzie du¿o. Nie rozja¶niaj ju¿ rozja¶nionych w³osów.

Cytat:
Napisane przez K-H Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, która farba ma oksydant 3%?
Z drogeryjnych ¿adna mi znana. W profesjonalnych zawsze sama dokupujesz oksydant, wiêc dobierasz taki jak potrzebujesz.


Kathy - liczê, ¿e przedstawisz efekt na fotce Gdyby sie uda³o zawsze by³a by to mi³a alternatywa.
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ

Edytowane przez agusiaki
Czas edycji: 2010-09-18 o 22:50
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-19, 00:07   #1460
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 648
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
...

Excellence ma utleniacz 7,5%
...
Sk±d to wiesz?
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-19, 07:59   #1461
K-H
Rozeznanie
 
Avatar K-H
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomo¶ci: 868
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka¿ wiadomo¶æ


Z drogeryjnych ¿adna mi znana. W profesjonalnych zawsze sama dokupujesz oksydant, wiêc dobierasz taki jak potrzebujesz.

Na allegro oferuj± z przelanym do buteleczki oksydantem, ale widzê same 6, 9 i 12%...
__________________
Nie nara¿am ¿ycia. Noszê rewolwer. ¯ycie musi byæ podniecaj±ce. W przeciwnym razie nie jest warte jednego naboju.
Isaac Baschevis Singer, "Spu¶cizna"
http://www.lastfm.pl/user/K-H/
A czego Ty s³uchasz?
K-H jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-19, 09:17   #1462
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez K-H Poka¿ wiadomo¶æ
Na allegro oferuj± z przelanym do buteleczki oksydantem, ale widzê same 6, 9 i 12%...

No tak to w³asnie wygl±da, ¿e oni przelewaj± do ma³ych buteleczek dok³adnie odmierzon± ilo¶æ potrzebn± do danej farby, a Ty wybierasz stê¿enie. Nie wiem do jakiej fabry potrzebujesz ten utleniacz, bo przy niektórych nia ma opcji 3% wody, ale ZAWSZE mo¿esz kupiæ sam± farbê i dokupiæ nawet du¿± butlê oksydantu i to i tak wyjdzie taniej.
Np. u mnie w pobliskiej hurtowni 60ml utleniacza kosztuje 6 z³, a na allegro kupi³am 1 litr za 9,98z³!!

A od bidy mo¿esz kupiæ 6% i rozrobiæ go w proporcji 50:50 z wod± i uzyskasz wtedy 3% stê¿enie...
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ

Edytowane przez agusiaki
Czas edycji: 2010-09-19 o 09:19
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-19, 09:22   #1463
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomo¶ci: 720
GG do Jessiczka
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka¿ wiadomo¶æ
Wydaje mi siê, ¿e to w³a¶nie woda sprawi³a tak niezwyk³± i piêkn± jaskrawo¶c koloru. Dla porz±dku trzeba tu jednak dodac, ¿e woda 12% spowoduje te¿ b³yskawiczne wyp³ukiwanie tego koloru, bo w³osy sa mocno podja¶nione. Czym bardziej rozja¶nione w³osy tym gorzej trzyma siê kolor.

takinna - czy mog³aby¶ wrzuciæ fotke za jaki¶ czas, powiedzimy 2 tyg jak bêdzie wygl±da³ ten kolorek??
dzieki za rozjasnienie tylko w³asnie szybsze wyp³ukiwanie koloru jejciu i zas dylemat czy 12 czy moze 9 ale wiadomo ciemniejszy kolor
__________________
...KtÓ¿ Z NaS kOcHa NiE g£uPiEj¡c PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-19, 09:42   #1464
K-H
Rozeznanie
 
Avatar K-H
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomo¶ci: 868
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka¿ wiadomo¶æ

A od bidy mo¿esz kupiæ 6% i rozrobiæ go w proporcji 50:50 z wod± i uzyskasz wtedy 3% stê¿enie...
O tym te¿ my¶la³am
Ech i tak bojê siê tych w³osów rozja¶niaæ, i tak mam blond...
__________________
Nie nara¿am ¿ycia. Noszê rewolwer. ¯ycie musi byæ podniecaj±ce. W przeciwnym razie nie jest warte jednego naboju.
Isaac Baschevis Singer, "Spu¶cizna"
http://www.lastfm.pl/user/K-H/
A czego Ty s³uchasz?
K-H jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-19, 09:52   #1465
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Poka¿ wiadomo¶æ
Sk±d to wiesz?
6 lat temu farbowa³am tymi farbami i w³a¶nie doszukiwa³am siê stê¿enia wody i gdzie¶ znalaz³am.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-19, 10:27   #1466
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 648
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
6 lat temu farbowa³am tymi farbami i w³a¶nie doszukiwa³am siê stê¿enia wody i gdzie¶ znalaz³am.
Aha, strasznie mnie to denerwuje ¿e nie podaj± tego na butelce. Trzeba przekopywaæ Internet. Taka Palette jako¶ mo¿e podawaæ i dobrze.
A swoj± drog± 7,5 to mocny oksydant. Ja robiê najczê¶ciej farbkami profesjonalnymi. Mam wtedy wolny wybór oksydantu, a sposób u¿ycia jest taki sam jak zwyk³ej farby, ¿adna magia. Farby kupujê na Allegro albo w sklepie fryzjerskim. Jak doliczyæ przesy³kê to wychodzi taka sama cena chyba ¿e siê zamawia kilka od razu.
__________________
I love Vintage!

Edytowane przez CocoPoznan
Czas edycji: 2010-09-19 o 10:31
CocoPoznan jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-19, 10:54   #1467
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Poka¿ wiadomo¶æ
Aha, strasznie mnie to denerwuje ¿e nie podaj± tego na butelce. Trzeba przekopywaæ Internet. Taka Palette jako¶ mo¿e podawaæ i dobrze.
A swoj± drog± 7,5 to mocny oksydant. Ja robiê najczê¶ciej farbkami profesjonalnymi. Mam wtedy wolny wybór oksydantu, a sposób u¿ycia jest taki sam jak zwyk³ej farby, ¿adna magia. Farby kupujê na Allegro albo w sklepie fryzjerskim. Jak doliczyæ przesy³kê to wychodzi taka sama cena chyba ¿e siê zamawia kilka od razu.
Zgadzam siê, ja te¿ od dawna tylko profesjonalnymi - ale wci±¿ szukam idea³u
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-20, 20:21   #1468
K-H
Rozeznanie
 
Avatar K-H
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomo¶ci: 868
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Ja ju¿ nie wiem czy farbowaæ te kud³y czy nie. :P Powiedzcie mi czy oksydant tylko na odrost? bo nie widzê sensu na blond w³osy rozja¶niacz dawaæ... Ale ja siê nie znam i to bardzo
__________________
Nie nara¿am ¿ycia. Noszê rewolwer. ¯ycie musi byæ podniecaj±ce. W przeciwnym razie nie jest warte jednego naboju.
Isaac Baschevis Singer, "Spu¶cizna"
http://www.lastfm.pl/user/K-H/
A czego Ty s³uchasz?
K-H jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-20, 20:27   #1469
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez K-H Poka¿ wiadomo¶æ
Ja ju¿ nie wiem czy farbowaæ te kud³y czy nie. :P Powiedzcie mi czy oksydant tylko na odrost? bo nie widzê sensu na blond w³osy rozja¶niacz dawaæ... Ale ja siê nie znam i to bardzo
Oksydant MUSISZ dodac do farby. Jak inaczej chcesz farbowac w³osy??
Kwestia jest jak silny oksydant. Jesli na d³ugo¶ci masz jasny blond to wystarczy 3%, a odrost w zale¿no¶ci od tego jak bardzo odbiega od koloru docelowego albo 6%, albo 9% albo 12%.
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-21, 06:08   #1470
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 2 743
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Czyta³am,¿e przy oksydantach pow. 6% w³osy siê masakrycznie niszcz±. 12% oksydant ca³kowicie je wytrawia i w³os zostaje matowy, suchy i po³amie siê bardzo szybko. Lepiej jest po³o¿yæ s³abszy kilka razy lub troszkê d³u¿ej potrzymaæ. Do farb rudych nie ma potrzeba u¿ywania tak silnych oksydantów. Chyba,¿e kto¶ chce mieæ bardzo jasny miedziany blond.

A z innej beczki. Jaki kolor ma teraz Iwona Wêgrowska? bardzo mi siê podoba. By³am ostatnio we Francji i tam teraz du¿o dziewczyn ma takie karmelowe rudo¶ci, albo z³ote jasne br±zy. Fajnie to wygl±da. Ale u nas jao¶ nie widzê takich w³osków.

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2010-09-21 o 06:10
majreg jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:31.