Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-23, 20:49   #1021
robson1979
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 410
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość
tak, ja wiem co to dna i gdzie występuje.
Niemniej jednaktego sprawdzić się nie da, gdyż ciała brak.

A co do zlecenia - to naprawdę nie sądzę. Brak jakiegokolwiek motywu, brak czasu na zorganizowanie i w ogóle dużo takich tam "ale", nieważne

Co do wypowiedzi policji - to ok,skoro Ci to starczy to trzeba będzie wyciągnąć od nich stanowisko w tej sprawie.

jesli policja powie ze osoby ktore oskarzylem sa niewinne i nie maja kompletnie zwiazku ze sprawa przyzekam ze zamieszcze tutaj przeprosiny dla nich.
Watpie ze to nastapi ale jesli tak to obiecuje ze tak zrobie.
robson1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 20:53   #1022
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez robson1979 Pokaż wiadomość
Kimi nie spoko piszesz spokojnie teraz i ja tez wiec niemam urazy o nic teraz. Wez sobie kartke spisz wszystkie fakty potwierdzone przez janusza.Wszystkie pytania i odpowiedzi wez na spokojnie przeanalizuj.Wez po raz setny przesledz na monitoringu droge iwony z czasem przejsc przy kamerze i porownaj to wszystko z faktami znanymi i wypowiedziami znajomych.Potem wez znajdz wypowiedz janusza jak przytacza rozmowe z panem Piotrem i wez pod uwage nowa wiadomosc z telefonem.
Nie mowie ze zrob to teraz , ale jak bedziesz miala chwilke to wez na spokojnie bez upierania sie o winie badz niewinnosci i zadaj sobie kilka pytan.To na co nie bedziesz znala odpowiedzi wyczytaj miedzy wierszami z tego co napisalas.Prosze cie o to i zrob tyo sumiennie
robson ja mam trochę inne podejście do sprawy. Nie chcę analizowac i snuć teorii na tematy,które łatwo można sprawdzić. czas znamy z mediów, a te jednak różnie podają.W jednej gazecie masz ostatnią rozmowę o 3.30,w innej o3.50 - to już 20minut różnicy.

Dlatego wolałabym, aby mama Iwona dostała biling do ręki i sama pewne rzeczy posprawdzała. Trzeba pomyślec jak do tego dojśc,przede wszystkim potrzebna jest odp jaki Iwona miała tel- abonament, mixa czy prepaid. Jak się dowiemy to można dalej kombinowac, bo może sama będzie mogła to załatwic.

Wypowiedzi Janusza też są niestety nieprecyzyjne, gdyż raz jest mowa że telefony znajomych zostały sprawdzone, innym razem że nie. Zgłupiec można.

Janusz ma być jutro, mam nadzieje że uda się pewne rzeczy ustalić i wyjaśnić wszystkie niejasności, a na podstwie tego będzie można dojść dopewnych wniosków i pomyśleć jak dzięki nim ustalic fakty.

Edytowane przez Kimikika
Czas edycji: 2010-09-23 o 20:55
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 20:59   #1023
burgund1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 411
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Będę prosiła o wysokiej jakości skan,
od kogokolwiek, albo tutaj albo gdzieś indziej, by każdy kto nie kupi gazety (w tym ja) mógł to przeczytać
Danke!
ja również proszę , mieszkam poza Polską
burgund1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 20:59   #1024
robson1979
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 410
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość
robson ja mam trochę inne podejście do sprawy. Nie chcę analizowac i snuć teorii na tematy,które łatwo można sprawdzić. czas znamy z mediów, a te jednak różnie podają.W jednej gazecie masz ostatnią rozmowę o 3.30,w innej o3.50 - to już 20minut różnicy.

Dlatego wolałabym, aby mama Iwona dostała biling do ręki i sama pewne rzeczy posprawdzała. Trzeba pomyślec jak do tego dojśc,przede wszystkim potrzebna jest odp jaki Iwona miała tel- abonament, mixa czy prepaid. Jak się dowiemy to można dalej kombinowac, bo może sama będzie mogła to załatwic.

Wypowiedzi Janusza też są niestety nieprecyzyjne, gdyż raz jest mowa że telefony znajomych zostały sprawdzone, innym razem że nie. Zgłupiec można.

Janusz ma być jutro, mam nadzieje że uda się pewne rzeczy ustalić i wyjaśnić wszystkie niejasności, a na podstwie tego będzie można dojść dopewnych wniosków i pomyśleć jak dzięki nim ustalic fakty.


pamietaj ze janusz odpowiada roznie bo pytania byly w roznym czasie zadawane. odpowiadal poprostu tak jak w danym czasie wiedzial. pozniej byla inna odpowiedz bo znal wiecej faktow. teraz bys mu zadala i na czesc byc moze tez inaczej by odpowiedzial bo znowu cos innego.dlatego ja opieram sie na odpowiedziach ostatnich janusza a nie tych pierwszych. na oficjalnej stronie sa wiarygodne informacje i dlatego tam jestem i z tego tez korzystam. wiem wiem mamy inne podejscie i dlatego roznimy sie i klocimy
robson1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 21:30   #1025
bezuczuciowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 261
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez burgund1234 Pokaż wiadomość
ja również proszę , mieszkam poza Polską
dołączam się do prośby panny emigrantki
__________________
Powiedziałeś, że nie wierzysz w uczucia,
później zawiązałeś mi szalik, żebym się nie przeziębiła.
bezuczuciowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 21:48   #1026
Linda_Wallander
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 28
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

A w międzyczasie, mozna dla rozluźnienia obejrzeć dzisiaj o 23:30 na Discovery Civilization program Seryjni mordercy w Polsce, dziś Karol Kot, znany również jako wampir z Krakowa, uczeń technikum, lata 60-te.
Linda_Wallander jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 21:51   #1027
robson1979
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 410
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Linda_Wallander Pokaż wiadomość
A w międzyczasie, mozna dla rozluźnienia obejrzeć dzisiaj o 23:30 na Discovery Civilization program Seryjni mordercy w Polsce, dziś Karol Kot, znany również jako wampir z Krakowa, uczeń technikum, lata 60-te.


uwielbiam cie heheh wiem o co chodzi heheh

co tak cicho wogole? dalej dziewczyny zabieramy sie za sprawe iwonki
robson1979 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-23, 22:04   #1028
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

każdy prowadzi śledztwo cichaczem nie chce sie dzielić na forum spostrzeżeniami
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 22:07   #1029
robson1979
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 410
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez ry-bcia Pokaż wiadomość
każdy prowadzi śledztwo cichaczem nie chce sie dzielić na forum spostrzeżeniami


ano chyba ze tak heheh a myslalem ze to ja taki skryty i niczym sie nie dziele hehehe
robson1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 22:08   #1030
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 900
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Jeśli było to przepraszam,ale ja do poniedziałku będę tutaj tylko z doskoku,nie czytając wszystkich postów.

Poseł Kozak: Potraktowali mnie jak zaginioną Iwonę

http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmias...ona_Iwone.html
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 22:13   #1031
robson1979
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 410
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Jeśli było to przepraszam,ale ja do poniedziałku będę tutaj tylko z doskoku,nie czytając wszystkich postów.

Poseł Kozak: Potraktowali mnie jak zaginioną Iwonę

http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmias...ona_Iwone.html


dziekuje slicznie bo nie widzialem tego
robson1979 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-23, 22:13   #1032
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Jeśli było to przepraszam,ale ja do poniedziałku będę tutaj tylko z doskoku,nie czytając wszystkich postów.

Poseł Kozak: Potraktowali mnie jak zaginioną Iwonę

http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmias...ona_Iwone.html
co to znaczy brak technicznych mozliwości na przejrzenie monitoringów??
boże żyjemy jak jaskiniowcy, mamy policję któa jest tak ograniczona procedurami ze nawet jakby ich nie było wyglądałoby wszystko tak samo
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 22:15   #1033
kalahariii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 159
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

taki off o nerkozłodziejach: http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-on...wiadomosc.html


masakra, i to nie wyglada na legende miejska:
"Choć oficjalnych statystyk na ten temat nie ma, to jednak wiele wskazuje na to, że do makabrycznego handlu organami ludzkimi dochodziło także w Polsce. 21-letnia Tatiana zaginęła po imprezie studenckiej w Olsztynie. Jej zwłoki odnaleziono w maju 2006 roku w warmińskim lesie. Anatomopatolog, który prowadził sekcję zwłok, zauważył, że w ciele młodej kobiety brakuje nerek. Dalsza analiza wykazała, że nerki wycięto jej skalpelem z chirurgiczną precyzją. Zrobiono to jednak w taki sposób, że nie udało się wykryć sprawców ani ich motywów. Śledztwo w tej sprawie umorzono po kilku miesiącach. Olsztyńska prokuratura odmówiła nam wglądu do akt śledztwa w tej sprawie, zasłaniając się dobrem prowadzonego postępowania.

Podobnie wyglądały okoliczności zgonu 16-letniego Dawida Z. – mieszkańca Olsztyna, który zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach. Jego zmasakrowane zwłoki przypadkowo znaleźli robotnicy naprawiający drogi. Dawidowi Z. wycięto obie nerki i serce. Ślady wskazywały również na to, że dokonała tego osoba mająca doświadczenie chirurgiczne. – Postawiliśmy wówczas dwie hipotezy – mówi policjant, który zajmował się sprawą. – Pierwsza to taka, że obie ofiary zginęły z rąk tych samych sprawców, a druga – że ich zgon mógł mieć związek z pobraniem narządów. Sprawa wydawała się na tyle bulwersująca, że przełożeni nakazali śledczym milczenie do momentu wyjaśnienia całej prawdy.

Łowcy nerek dopadli również młodą mieszkankę Warszawy, która bawiła się w dyskotece w towarzystwie poznanego tam chłopaka. Straciła przytomność po wypiciu drinka zawierającego narkotyk. Kilka godzin później obudziła się w hotelu, w czystej pościeli, czując ogromny ból w plecach. Wezwany na miejsce lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził, że rozcięto jej skórę. Dokładne prześwietlenie wykazało, że wycięto jej nerkę. Sprawców nigdy nie wykryto."
__________________
"Moja jest tylko racja, i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!"

Edytowane przez kalahariii
Czas edycji: 2010-09-23 o 22:21
kalahariii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 22:16   #1034
robson1979
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 410
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez ry-bcia Pokaż wiadomość
co to znaczy brak technicznych mozliwości na przejrzenie monitoringów??
boże żyjemy jak jaskiniowcy, mamy policję któa jest tak ograniczona procedurami ze nawet jakby ich nie było wyglądałoby wszystko tak samo

uwazasz ze to ich wina ze sa ograniczeni procedurami? oni ich sami nie tworzą ale fakt artykul dziwnie sie czyta
robson1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 22:19   #1035
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez robson1979 Pokaż wiadomość
uwazasz ze to ich wina ze sa ograniczeni procedurami? oni ich sami nie tworzą ale fakt artykul dziwnie sie czyta
nie , absolutnie nie obwiniam policji o to że są ograniczeni procedurami , mysle że jest tam mnóstwo inteligentnych ludzi którzy są wściekli że niewiele mogą zrobić nawet jakby chcieli,
winni są Ci którzy te procedury ustanowili
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 22:20   #1036
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 900
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Mam taką malutką prośbę. ;P

Może znalazłby się ktoś chętny, kto pisałby na koniec każdego dnia (tak około północy) podsumowanie całego dnia w punktach (najważniejsze informacje z tego dnia)? Oczywiście codziennie może to być inna osoba. ;P

Chciałabym być w miarę na bieżąco,ale do poniedziałku będę baaardzo zajęta. Zresztą myślę,że nie tylko mi przydałyby się takie podsumowania dnia.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 22:22   #1037
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Dokłądnie z tym bilingiem to mnie się wydaje,że nie powinno byc problemu by Iwony mama go uzyskała ale ja sie na tym tak na parwdę nie znam więc nie jestem w stanie napisac tak na 100%.
Kimi ma rację trzeba się dowiedziec na co tel miała Iwona bo jesli na abonament to prawdopodobnie albo na mamę albo na ojczyma-to wtdy juz myslę sobie,że nie będzie problemu z bilingami ...
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 22:24   #1038
robson1979
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 410
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Mam taką malutką prośbę. ;P

Może znalazłby się ktoś chętny, kto pisałby na koniec każdego dnia (tak około północy) podsumowanie całego dnia w punktach (najważniejsze informacje z tego dnia)? Oczywiście codziennie może to być inna osoba. ;P

Chciałabym być w miarę na bieżąco,ale do poniedziałku będę baaardzo zajęta. Zresztą myślę,że nie tylko mi przydałyby się takie podsumowania dnia.

bardzo chetnie bym to zrobil ale klotnie byly i masa roboty zreszta niewiem czy ktos uzna ze do czegos wogole doszlismy. ale jestem jak najbardziej za.
robson1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 22:24   #1039
Linda_Wallander
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 28
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Legendy miejskie...Zaczęło się od czarnej wołgi w latach 50-tych...
Linda_Wallander jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-23, 22:26   #1040
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez muciula25 Pokaż wiadomość
Dokłądnie z tym bilingiem to mnie się wydaje,że nie powinno byc problemu by Iwony mama go uzyskała ale ja sie na tym tak na parwdę nie znam więc nie jestem w stanie napisac tak na 100%.
Kimi ma rację trzeba się dowiedziec na co tel miała Iwona bo jesli na abonament to prawdopodobnie albo na mamę albo na ojczyma-to wtdy juz myslę sobie,że nie będzie problemu z bilingami ...
nie wiemy czy w takich przypadkach rodzinie wolno wydawać bilingi , juz pisałam ze policja mogla zastrzec żeby nikomu tych bilingów nie udostępniać
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 22:28   #1041
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 900
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez robson1979 Pokaż wiadomość
bardzo chetnie bym to zrobil ale klotnie byly i masa roboty zreszta niewiem czy ktos uzna ze do czegos wogole doszlismy. ale jestem jak najbardziej za.
Chyba się nie zrozumieliśmy.

Nie chcę skrótu z tego, kto z kim i o co się pokłócił.

Tylko takie najważniejsze tematy dnia - co nowego w artykułach, jakie nowe wnioski, co z tym drugim numerem Iwony itp.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 22:37   #1042
burgund1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 411
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Chyba się nie zrozumieliśmy.

Nie chcę skrótu z tego, kto z kim i o co się pokłócił.

Tylko takie najważniejsze tematy dnia - co nowego w artykułach, jakie nowe wnioski, co z tym drugim numerem Iwony itp.
Bardzo chętnie. Dobry pomysł ale boję się, że znowu ktoś się przyczepi, że ważną rzecz pominęłam a bzdurę dopisałam.
I z tymi wnioskami to ostrożnie.

Edytowane przez burgund1234
Czas edycji: 2010-09-23 o 22:39
burgund1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 22:38   #1043
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez kalahariii Pokaż wiadomość
taki off o nerkozłodziejach: http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-on...wiadomosc.html


masakra, i to nie wyglada na legende miejska:
"Choć oficjalnych statystyk na ten temat nie ma, to jednak wiele wskazuje na to, że do makabrycznego handlu organami ludzkimi dochodziło także w Polsce. 21-letnia Tatiana zaginęła po imprezie studenckiej w Olsztynie. Jej zwłoki odnaleziono w maju 2006 roku w warmińskim lesie. Anatomopatolog, który prowadził sekcję zwłok, zauważył, że w ciele młodej kobiety brakuje nerek. Dalsza analiza wykazała, że nerki wycięto jej skalpelem z chirurgiczną precyzją. Zrobiono to jednak w taki sposób, że nie udało się wykryć sprawców ani ich motywów. Śledztwo w tej sprawie umorzono po kilku miesiącach. Olsztyńska prokuratura odmówiła nam wglądu do akt śledztwa w tej sprawie, zasłaniając się dobrem prowadzonego postępowania.

Podobnie wyglądały okoliczności zgonu 16-letniego Dawida Z. – mieszkańca Olsztyna, który zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach. Jego zmasakrowane zwłoki przypadkowo znaleźli robotnicy naprawiający drogi. Dawidowi Z. wycięto obie nerki i serce. Ślady wskazywały również na to, że dokonała tego osoba mająca doświadczenie chirurgiczne. – Postawiliśmy wówczas dwie hipotezy – mówi policjant, który zajmował się sprawą. – Pierwsza to taka, że obie ofiary zginęły z rąk tych samych sprawców, a druga – że ich zgon mógł mieć związek z pobraniem narządów. Sprawa wydawała się na tyle bulwersująca, że przełożeni nakazali śledczym milczenie do momentu wyjaśnienia całej prawdy.

Łowcy nerek dopadli również młodą mieszkankę Warszawy, która bawiła się w dyskotece w towarzystwie poznanego tam chłopaka. Straciła przytomność po wypiciu drinka zawierającego narkotyk. Kilka godzin później obudziła się w hotelu, w czystej pościeli, czując ogromny ból w plecach. Wezwany na miejsce lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził, że rozcięto jej skórę. Dokładne prześwietlenie wykazało, że wycięto jej nerkę. Sprawców nigdy nie wykryto."

Nie wygląda na miejską legende ale około 6 lat temu jka chodziłam do liceum to mówiono o dziewczynie która obudziła sie na ławce w parku z bolącymi plecami i głową wróciła do domu okazało się,że matka jej szukała od 2dni,zgłosiła zaginięcie na policję i szuakała na własną rękę powiediząła mamie,że pamieta,że baiwła się ze znajomymi w jednej z sopockich dyskotek i ostatnie co pamięta do,że na chwilęwyszła na świeże powietrze a później obudziła się w parku.POwiedziała mamie o bolącym boku mama zobaczyła tam rozcięcie pojechały do szpitala okazało się,że nie miałą jednej nerki.....
Także nie wiadomo tak na parwde ile w tym jest prawdy skądś się te historie wzięły to jest pewne....
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 22:41   #1044
kalahariii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 159
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

wołga, potem diabeł pytający o godzine...wiem wiem... sama sie z tego smieje. z tym ze to byl artykul na onecie, myslalam, ze bardziej rzetelny, ale dopiero gdy doczytalam i przemyslalam, to stwierdzam, że pisany z braku tematu, nierzetelny.
__________________
"Moja jest tylko racja, i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!"
kalahariii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 22:44   #1045
robson1979
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 410
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez burgund1234 Pokaż wiadomość
Bardzo chętnie. Dobry pomysł ale boję się, że znowu ktoś się przyczepi, że ważną rzecz pominęłam a bzdurę dopisałam.
I z tymi wnioskami to ostrożnie.

zrob prosze cie. nie przejmuj sie i pokaz ze masz jaja hehe. zart
robson1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 22:44   #1046
Linda_Wallander
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 28
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Onet...redagowane przedruki...Raczej mało tam autorskiej roboty.
Linda_Wallander jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 22:46   #1047
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez kalahariii Pokaż wiadomość
wołga, potem diabeł pytający o godzine...wiem wiem... sama sie z tego smieje. z tym ze to byl artykul na onecie, myslalam, ze bardziej rzetelny, ale dopiero gdy doczytalam i przemyslalam, to stwierdzam, że pisany z braku tematu, nierzetelny.

No właśnie to jest frustrujące:nie ma o czym pisac napiszemy o czymś co kiedys słyszeliśmy,troche dopowiemy od siebie i będzie cudny artykuł brrrrrrrrrr
Tak jak ten dziś z interii o Iwonie no po prostu ręce,d...pa i nogi opadają
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 23:01   #1048
vMALENAv
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 397
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez muciula25 Pokaż wiadomość
Nie wygląda na miejską legende ale około 6 lat temu jka chodziłam do liceum to mówiono o dziewczynie która obudziła sie na ławce w parku z bolącymi plecami i głową wróciła do domu okazało się,że matka jej szukała od 2dni,zgłosiła zaginięcie na policję i szuakała na własną rękę powiediząła mamie,że pamieta,że baiwła się ze znajomymi w jednej z sopockich dyskotek i ostatnie co pamięta do,że na chwilęwyszła na świeże powietrze a później obudziła się w parku.POwiedziała mamie o bolącym boku mama zobaczyła tam rozcięcie pojechały do szpitala okazało się,że nie miałą jednej nerki.....
Także nie wiadomo tak na parwde ile w tym jest prawdy skądś się te historie wzięły to jest pewne....
To ja słyszałam inną wersję... Dziewczyna bawiła się w sopockim klubie (nie wiem czy nazwę można wymienić? w każdym bądź razie nazwa taka jak jedna z polskich stacji muzycznych :P), wsypano jej coś do drinka, po jakimś czasie obudziła się w wannie pełnej lodu, bez nerki. Jakoś tak to było albo ją znaleźli bez obu, nie pamiętam

Racja, zdarzają się takie rzeczy, niektóre historie są wymyślone ale fakt, że takie rzeczy się dzieją. Miejmy nadzieję, że Iwonie nic takiego się nie przydarzyło
__________________
Wystarczy Malena (:







LAST.FM


vMALENAv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 23:19   #1049
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 900
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez burgund1234 Pokaż wiadomość
Bardzo chętnie. Dobry pomysł ale boję się, że znowu ktoś się przyczepi, że ważną rzecz pominęłam a bzdurę dopisałam.
I z tymi wnioskami to ostrożnie.
Oj przestań z takim myśleniem. Pisz co uważasz za ważne i słuszne,a reszta osób najwyżej coś dopisze od siebie.

Ostatnio takie podsumowanie zrobiła chyba klaustrofobia i nikt nie narzekał,wręcz przeciwnie,więc pisz pisz,ja czekam.

Btw. macie czas,bo i tak pewnie dopiero 3-4 pójdę spać jak dobrze pójdzie. ;/
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 23:36   #1050
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

wiecie co jedna myśl mi sie kołata po głowie i to dłuższy czas
Iwona i Adria mieszkają w sąsiednich "blokach" tak?(specjalnie zaznaczam ze w "blokach" bo ktoraś z was wklejała foty ,i raczej nie są to typowe blokowiska)
skoro Pan Piotr słyszał Adrie koło 4 rano to co ona tam robila/?(poza ewentualnym telfonowaniem do Iwonki)??
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:08.