Wybielanie zębów- wątek zbiorczy - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-26, 17:37   #2971
rozgwiazda
Rozeznanie
 
Avatar rozgwiazda
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 868
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Sophie86 Pokaż wiadomość
Wybielałaś Beyondem czy czymś innym ? Jak u Ciebie z efektami po ?
Niestety u mnie z konsultacją nie bardzo się da - ofertę znalazłam na stronie groupon.pl i tam właśnie masz limit czasowy do wykupienia. Czytam właśnie o zapewnieniach producenta lamp beyond - że podobno tylko martwych zębów nie wybieli, że generalnie też żółty odcień zębów może nie być naturalny, tylko nabyty przez kolorowe jedzenie i napoje.
Jeśli nie zdecyduję się akurat na tą ofertę, to pewnie za jakiś czas pójdę na pełnopłatne wybielanie. Oczywiście po uprzedniej rozmowie z własną dentystką , a potem po konsultacjach przed wybielaniem.

Czy ktoś tutaj w wątku wybielał zęby ( takie, które wydają się naturalnie żółte) Beyondem ?
ja metodą nakłądkową w domu.. ogólnie zawsze miałam ciemną kość zęba.. a po aparacie orto jeszcze bardziej mi przyciemniały
Efekty widzę.. mimo, że końcówki zębów przy korzeniach są ciemniejsze.. Wściekła tylko jestem na to, że zapłąciłam 800 za to wszystko.. a teraz już wiem, że można sobie zrobić u dentysty nakładki a żel kupić we własnym zakresie.. i wyjdzie pewnie góra 300 zł Ale cóż.. Polak mądry po szkodzie
Teraz już sobie sama dokupiłąm żel.. bo to co miałam od stomatologa to było za mało
__________________
Była aparatka.. góra i dół fot0: #1559
rozgwiazda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 19:58   #2972
palomar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: wybielanie zębów metoda purelite?

Firmą o charakterze chinskim jest z pewnoscią firma Beyond idającą Amerykańską...sprawdzmy nazwiska...)
Jenny Shen...właścicielka
Andy Hsu...Prezes
James Tang....szef produkcji
Yvonne Shen...szef od pomysłów marketingowych
Josephine Lau....dyrektor
Norbert Kurzymski...agent chińczyków w Polsce
Adres centrum dowodzenia w Chinach:
No. 69 Bei Chen West Rd.
Jun Feng Hua Ting D-2008 / 2011
Beijing, China 100029
TEL: +86 10 5877 2600
FAX: +86 10 5877 2700

I to na tyle na temat firmy w Hollywood... oczywiście podają imiona po angielsku gdyz ciężko wymawiać imiona chińskie...
palomar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 18:39   #2973
rozgwiazda
Rozeznanie
 
Avatar rozgwiazda
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 868
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez flanfield Pokaż wiadomość
Zdecydowanie lepszym sposobem na wybielenie sobie zębów jest laserowe wybielanie. Jest to skuteczniejsza metoda i po prostu mniej skomplikowana. Wybielanie przy użyciu światła jest zabiegiem szybkim i bezbolesnym, pozwala poza tym usunąć większość zmian. Pijący kawę i palący tytoń nie mogą stosować wybielania nakładkowego, a laserowe- owszem W niektórych przypadkach można wybielić zęby nawet o 8 odcieni, to chyba wystarczająca liczba argumentów?
laserowe czyli rozumiem, że chodzi o np. lampę Beyond?
__________________
Była aparatka.. góra i dół fot0: #1559
rozgwiazda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 17:18   #2974
rozgwiazda
Rozeznanie
 
Avatar rozgwiazda
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 868
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

tzn. czytałam kilka opinii, że beyond im nie pomógł..nawet kilka postów wcześniej wizażanka pisała, że jej lampa nic nie dała.. Dlatego ja ogólnie uważam, że nie wszytko jest dla wszystkich
Oczywiście jak będe miała okazje po niskiej cenie wypróbować beyond to napewno skorzystam.. Chociaz jak na razie z nakładek jestem w miare zadowolona
__________________
Była aparatka.. góra i dół fot0: #1559
rozgwiazda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 17:22   #2975
rozgwiazda
Rozeznanie
 
Avatar rozgwiazda
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 868
Dot.: Wybielanie zębów - Opalescence Treswhite / Tres White

Cytat:
Napisane przez KaTe :P Pokaż wiadomość
Hej! Mam pytanie, wybielał ktoś może ząbki z drucikiem ortodontycznym z tyłu. Nakładke mam dopasowaną do tego drucika ale zęby bolą strasznie . Nie jest to ból jak przy nadwrażliwych tylko bardziej taki jak pierwszego dnia po założeniu całego aparatu. Miałam juz wybielane na górze(tam nie mam drucika) i nie bolało nic. Nie wiem czy to tak ma byc czy wybielac dalej czy nie...
(A żel mam 15%)
myślę, że to nie chodzi o drucik.. pewnie są bardziej wrażliwe te dolne i dlatego.. Ja mam drucik na górze.. i jak czasem "dziwnie" bolały to np te na dole
__________________
Była aparatka.. góra i dół fot0: #1559
rozgwiazda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 17:47   #2976
wojak2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 12
Wybielanie zębów w Poznaniu?

Siema, chciałabym dowiedzieć się, gdzie w Poznaniu mogę sobie "sprawić" wybielanie zębów? I czy warto? Słyszałam, że ten zabieg jest bolesny? Mam na myśli laserowe wybielanie.
wojak2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 10:03   #2977
wojak2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 12
Dot.: Wybielanie zębów w Poznaniu?

Trochę się boję dentystów, kurczę Słyszałam, że każde wybielanie bardzo boli, chociaż laserowe jeszcze da się przeżyć. Ty korzystałaś już z tego zabiegu, tak?
wojak2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-09, 14:53   #2978
ladyAM
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 12
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

spam

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2010-09-13 o 09:34
ladyAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 10:41   #2979
Pshczoolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Hej dziewczyny.. Uwaga Gdańsk, Gdynia, Sopot i w ogóle Trójmiasto i okolice

Dzisiaj zauważyłam na grouponie fajna promocja: wybielenie zębów systemem beyond za 500 zł (zamiast za 1035 zł). Ja już się skusiłam, ale któraś może będzie chciała też skorzystać, bo w Gdańsku te ceny są masakryczne :/

Więcej info i możliwość zakupu tutaj:

http://www.groupon.pl/in/.eIvhjt
Pshczoolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 20:59   #2980
chemica
Raczkowanie
 
Avatar chemica
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 266
Dot.: Wybielanie zębów w Poznaniu?

ja nie z Poznania, ale mogę coś napisać na temat (hmm...) profesjonalnego wybielania domowego ;]

Kto Ci powiedział, że wybielanie boli? Ja nie odczuwałam żadnego bólu.

Wybielałam zęby jakieś 2 miesiące temu preparatem Fluorescent. To łagodny, ale skuteczny preparat. Za 3 ampułki z żelem i 2 szyny od protetyka zapłaciłam 300 zł. Zęby pojaśniały do odcienia B1, który jest jednym z dwóch najbielszych odcieni naturalnych. Cały proces wybielania twał u mnie 10 dni. Zaczęłam od żelu 16%, który miał "przygotować" zęby, a skończyłam na 22%.
chemica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 10:38   #2981
IsisGee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
Dot.: wybielanie zębów metoda purelite?

wybielaj gdzie chcesz, ale pamiętaj: wg rozporządzenia ministra zdrowia w kosmetyce można stosować roztwór nadtlenku wodoru max. 0,1%. http://lex.pl/serwis/du/2005/2228.htm

Tu kosmetyczka używa ok. 15%. To tak naprawdę problem kosmetyczki, nie Twój, bo jak coś się stanie to podasz ją do sądu.
A stać się może wbrew pozorom sporo, ale Twoja kosmetyczka o tym nie wie. Nikt nie przeszkolił jej nawet, po prostu sprzedał lampę (w technologii sprzed 10 lat za ciężkie pieniądze).

Lampa jest chińska, sprowadzana z Europy lub USA http://www.tpcdental.com/a1500.htm
generalnie taniocha, jak większość, w tym beyond.

zabieg nie jest "zarejestrowany" jako kosmetyczny, bo wg przepisów prawnych nie może być. Kropka. Takie twierdzenie to kłamstwo.
Takie stężenie żelu wybielającego wg polskiego prawa może być stosowane tylko w gabinetach dentystycznych.
Zabieg omija prawo, ale to problem dystrybutora i kosmetyczek, które narażają się na sankcje prokuratorskie (używanie preparatów o stężeniu nie dopuszczonym do obrotu).

Resztę świetnych opinii o tym, jak było miło itp itd radzę czytać z dystansem.

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Margaret:
podaj proszę linki do purelite w USA.
IsisGee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-14, 16:18   #2982
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

witam. nie jestem w stanie przebrnac przez caly watek a mam takie pytanie. zdecydowalam sie na wybielanie metoda nakladkowa, dzisiaj bylam zrobic odcisk w pt dostane juz caly komplet.

Czy podczas wybielania jak i po nim nalezy uzywac specjalnych past ?

wydaje mi sie ze ktos o tym pisal, ale nie moge znalezc tego postu no i nie wiem czy chodzilo o wybielanie laserem czy nakladkami. prosze o odp
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 21:34   #2983
smaczna79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Wybielanie zębów w Poznaniu?

Witam,

Ale ile zapłaciłaś za beyond? Ja ostatnio skorzystałam z zabiegu kosmetycznego wybielania zębów Purelite i jestem wszoku Zapłaciłam 230 zł i zęby poprostu są śnieżno białe sprawdzone, próbniku 5 odcieni. Nic nie bolało, ponad tydzień temu i efekt SUPER!!!

Pozdrawiam

Z białym usmiechem
smaczna79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 15:38   #2984
IsisGee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
Dot.: wybielanie zębów metoda purelite?

dlaczego usunąłeś swój komentarz?
IsisGee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 10:06   #2985
wojak2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 12
Dot.: Wybielanie zębów w Poznaniu?

Dziękuję Wam za informacje Dziewczyny! Zdecydowałam się na dr-a Savana i wybielanie lampą, zobaczymy, czy będę zadowolona, jak narazie wszystko zrobilo na mnie dobre wrażenie, tj. atmosfera i sam Pan Doktor. Po tym, co napisałyście, trochę mniej się boję tego zabiegu, może faktycznie nie będzie bolało
wojak2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 16:57   #2986
rozgwiazda
Rozeznanie
 
Avatar rozgwiazda
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 868
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
witam. nie jestem w stanie przebrnac przez caly watek a mam takie pytanie. zdecydowalam sie na wybielanie metoda nakladkowa, dzisiaj bylam zrobic odcisk w pt dostane juz caly komplet.

Czy podczas wybielania jak i po nim nalezy uzywac specjalnych past ?

wydaje mi sie ze ktos o tym pisal, ale nie moge znalezc tego postu no i nie wiem czy chodzilo o wybielanie laserem czy nakladkami. prosze o odp
niby wskazane jest myć zęby pastą na nadwrażliwość.. żel często powoduje nadwrażliwość dziąseł i mogą ząbki trochę dziwnie boleć.. ale to przechodzi.. widziałam opalescence pastę właśnie po wybielaniu jak się nie mylę.. ale ja używam sensodyne i też jest ok.. a jak się używa pasty na nadwrażliwość ok 3 dni przed wybielaniem to też nie ma takiej nadwrażliwości dużej :P
__________________
Była aparatka.. góra i dół fot0: #1559
rozgwiazda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 08:33   #2987
ka_ja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 11
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Hej wszystkim, starałam się przebrnąć prez cały wątek, bo interesowało mnie wybielanie systemem Biała Perła, czytałam i oglądała znakomite ofekty jednej osoby, która zakładała nakładki na noc , jestem już po drugien nocce z nakładką, i musze powiedzieć , że nie śpi się tak strasznie, Na razie żeby uwidocznić efekty nie działam z dolnym ząbkami, i wydaje mi się że juz po 2 kuracjach nocnych są efekty. mam nadzieje, że efekt będzie tak znakomity jak u tej osoby już po pięciu kuracjach No i tu moje pytanko, wybielamy ząbki tak , dlugo aż uzyskamy wystarczający efekt , czy ilość godzin jest jakaś wymagana? Pozdrawim wszystkich gorąco
ka_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 16:52   #2988
rozgwiazda
Rozeznanie
 
Avatar rozgwiazda
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 868
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ka_ja Pokaż wiadomość
Hej wszystkim, starałam się przebrnąć prez cały wątek, bo interesowało mnie wybielanie systemem Biała Perła, czytałam i oglądała znakomite ofekty jednej osoby, która zakładała nakładki na noc , jestem już po drugien nocce z nakładką, i musze powiedzieć , że nie śpi się tak strasznie, Na razie żeby uwidocznić efekty nie działam z dolnym ząbkami, i wydaje mi się że juz po 2 kuracjach nocnych są efekty. mam nadzieje, że efekt będzie tak znakomity jak u tej osoby już po pięciu kuracjach No i tu moje pytanko, wybielamy ząbki tak , dlugo aż uzyskamy wystarczający efekt , czy ilość godzin jest jakaś wymagana? Pozdrawim wszystkich gorąco
nie pomogę w "białej perle" ale chętnie zobaczyłąbym zdj Więc jakbyś miała ochotę to wklejaj zdj
__________________
Była aparatka.. góra i dół fot0: #1559
rozgwiazda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 07:41   #2989
ka_ja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 11
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

no na pewno coś wkleję jak tylko będa widoczna jakieś efekty, bo na razie po 3 nockach nei wiem , chyba sobie wmawiam ze jest jakas różnica miedzy górną a dolną szczęką Widoczna różnice na pewno zamieszczę na foto
ka_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-23, 10:24   #2990
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

jestem bardzo zawiedziona wybielaniem opalescence, nie dosc ze efekty po 5nocach z zelem 20% sa marne to jeszcze dentystka zdarla ze mnie 550zl za 4 strzykawki i odciski. Wiem ze takie sa ceny ale ZA CO? Zrobila tylko nakladki i dala mi zel, zadnych wizyt kontrolnych, nie powiedziala mi nawet by przed wybielaniem kamien sciągnąc i teraz mam zólte zeby przy dziaslach a dalej lekko wybielone. Czy wie ktoras z was czy mozna usunac kamien w trakcie wybielania ? nie chce miec takich zoltych zebow przy dziaslach...

Mam taki apel do tych co chca sobie wybielic zeby metodą nakladkową. Zrobcie sobie nakladki u protetyka sporo taniej a zel mozna kupic juz za 17zl -1 strzykawka w necie. Po co tyle przeplacac i nabijac im kieszenie za nic !! NIE TRZEBA PŁACIĆ 500 zł !!
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 11:38   #2991
beatabarian
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 6
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Nie tyle wybielanie, co oczyszczanie ultradźwiękami, ale moim zdaniem warto jeszcze przed innymi zabiegami 89 zł zamiast 180 - ja już kupiłam sobie jeden kupon: http://mydeal.pl/warszawa
beatabarian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 19:28   #2992
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

w pon ściągam aparat i dalej nie mogę się zdecydować czym wybielić ;/ za dużo Was czytam :P

myślę nad białą perłą, crest supreme albo opalescence 20 lub 35 %

jednak jak mam bawić się z tymi nakładkami i poparzyć dziąsła to nie bardzo mi się to widzi,
zęby zawsze miałam jasne (przed aparatem bardziej, wiadomo ) więc dużego stężenia nie ma sensu chyba brać, bo dużo wybielać nie będę ale jak mniejsze nie zadziała to co,
no i cena do metody wkładkowej bym musiała wkładki robić (dużo narzekań na te z zestawów czytałam)
a z tymi paskami to nie wiem czy to równomiernie się mi rozjaśni i na allegro czy to nie są to podróbki

masakra
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 13:08   #2993
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

ja bym Ci polecila tak jak napisalam wyzej wykonanie nakladek u protetyka oraz zakup zelu na wlasna reke.
Za paski musisz dac ponad 100zł by zakupic pełną kurację. wybor jednak nalezy do ciebie
od siebie dodam ze popalone dziasla to kwestia prawidlowego nalozenia zelu, na poczatku mialam z tym duzy problem (dziaslo mialam az fioletowe), teraz po 7nocach juz jest dobrze efekty jeszcze nie rewelacyjne ale sa.

Edytowane przez feelin_soo_me
Czas edycji: 2010-09-25 o 13:11
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 15:46   #2994
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

ja myślałam o tej 2 tyg kuracji paskami, koszt to 70 zł
znajać życie to pewnie też źle nałoże ten żel hehe
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 13:53   #2995
IsisGee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

550 za nakładki to i tak niewiele....
ale w tej cenie masz liquidsmile, rzeczywiście działający i dużo przyjemniejszy w stosowaniu.
IsisGee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 07:41   #2996
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

ściągnęłam aparat i moje zęby nie pożółkły przez niego tak bardzo jak myślałam, mają mleczny odcień nie żółty, także zamawiam Białą Perłę, małe stężenie wystarczy
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 14:20   #2997
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Ja zapisałam się do stomatologa na wybielanie nakładowe [podobno lepsze]. Mimo, że używa się tych samych preparatów, które można kupić na All, to wole wydać więcej i mieć dobrze dopasowane szyny i dobrane stężenia, żeby sobie krzywdy nie zrobić
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 12:48   #2998
noli
Przyczajenie
 
Avatar noli
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 24
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

To zależy od rodzaju przebarwienia na zębach. Jeśli to tylko nalot z kawy i herbaty whitestrips sprawdza się super (przynajmniej u mnie). Po 5 dniach widziałam róznicę i znajomi (i nieznajomi pytali mnie czym wybielam ząbki. Teraz stosuję raz na 0,5 roku taką kurację kilkudniową z paseczków i jest piękinie.
noli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 16:39   #2999
rozgwiazda
Rozeznanie
 
Avatar rozgwiazda
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 868
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
jestem bardzo zawiedziona wybielaniem opalescence, nie dosc ze efekty po 5nocach z zelem 20% sa marne to jeszcze dentystka zdarla ze mnie 550zl za 4 strzykawki i odciski. Wiem ze takie sa ceny ale ZA CO? Zrobila tylko nakladki i dala mi zel, zadnych wizyt kontrolnych, nie powiedziala mi nawet by przed wybielaniem kamien sciągnąc i teraz mam zólte zeby przy dziaslach a dalej lekko wybielone. Czy wie ktoras z was czy mozna usunac kamien w trakcie wybielania ? nie chce miec takich zoltych zebow przy dziaslach...

Mam taki apel do tych co chca sobie wybielic zeby metodą nakladkową. Zrobcie sobie nakladki u protetyka sporo taniej a zel mozna kupic juz za 17zl -1 strzykawka w necie. Po co tyle przeplacac i nabijac im kieszenie za nic !! NIE TRZEBA PŁACIĆ 500 zł !!
było poczytać 3 str wcześniej jak pisałam, że u dentysty metoda nakładkowa to na maxa droga.. i lepiej samemu kupić żel a nakładki tylko zrobić.. Ja zapłaciłam 800 a nie 550 ale byłam tak samo wściekła
__________________
Była aparatka.. góra i dół fot0: #1559
rozgwiazda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 10:45   #3000
ekm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Dot.: wybielanie zębów metoda purelite?

hmmm. Ciekawe. A firma purelite jest tak tajemnicza, że niestety, nawet nazwisk osób kierujących nie można znaleźć. Widocznie nawet imiona mają chińskie i nie chcą, aby człek się męczył o tym czytając.
Ja tam nie wnikam w politykę ani jednej, ani drugiej firmy, ale wątek jest na tyle ciekawy, że zachciało wgłębić w niego. O Beyondzie udało mi się znaleźć sporo- jest od kilku lat na rynku i ma chyba powidzenie a reszta jakaś taka anonimowa zakrawająca na tzw "firmę krzak", czyli nabić kasę i zrobić wrotki.

Cytat:
Napisane przez palomar Pokaż wiadomość
Firmą o charakterze chinskim jest z pewnoscią firma Beyond idającą Amerykańską...sprawdzmy nazwiska...)
Jenny Shen...właścicielka
Andy Hsu...Prezes
James Tang....szef produkcji
Yvonne Shen...szef od pomysłów marketingowych
Josephine Lau....dyrektor
Norbert Kurzymski...agent chińczyków w Polsce
Adres centrum dowodzenia w Chinach:
No. 69 Bei Chen West Rd.
Jun Feng Hua Ting D-2008 / 2011
Beijing, China 100029
TEL: +86 10 5877 2600
FAX: +86 10 5877 2700

I to na tyle na temat firmy w Hollywood... oczywiście podają imiona po angielsku gdyz ciężko wymawiać imiona chińskie...
ekm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-07 13:28:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:17.