Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2 - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-22, 22:31   #1771
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Tak trochę w temacie - artykuł o tym, że młodzi ludzie coraz rzadziej pamiętają o antykoncepcji... ręce opadają czasami, nooo... http://www.newsweek.pl/artykuly/sekc...ja-sie,65072,1
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 09:07   #1772
m@rtynka
Zadomowienie
 
Avatar m@rtynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 507
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez ama4 Pokaż wiadomość
Tak trochę w temacie - artykuł o tym, że młodzi ludzie coraz rzadziej pamiętają o antykoncepcji... ręce opadają czasami, nooo... http://www.newsweek.pl/artykuly/sekc...ja-sie,65072,1
Wczoraj w DDT też właśnie był artykuł na temat młodych, i antykoncepcji. Też ręce opadają.
__________________
the pain that was eating me inside






Razem! KCKM
m@rtynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 12:41   #1773
Ivonnee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 27
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Kobietki pomóżcie. Myślę, że moje objawy potwierdziły wcześniej zakładaną diagnozę (ciążę) Zrobiłam test dzień przed spodziewaną @ z popoludniowego moczu bo nie moglam się doczekać niedzieli rano. Wyszła oczywiście 1 gruba krecha a druga jest nieco jasniejsza od pierwszej. Jest oczywiście widoczna od razu na pierwszy rzut oka tyle że ma jasniejsz odcień. Zwykle gdy robiłam test po 2 kresce nie było ani śladu. Czy to może być ciąża? Ta 2 kreska...?
Ivonnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 12:45   #1774
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 253
GG do limonka1983
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Ivonnee Pokaż wiadomość
Kobietki pomóżcie. Myślę, że moje objawy potwierdziły wcześniej zakładaną diagnozę (ciążę) Zrobiłam test dzień przed spodziewaną @ z popoludniowego moczu bo nie moglam się doczekać niedzieli rano. Wyszła oczywiście 1 gruba krecha a druga jest nieco jasniejsza od pierwszej. Jest oczywiście widoczna od razu na pierwszy rzut oka tyle że ma jasniejsz odcień. Zwykle gdy robiłam test po 2 kresce nie było ani śladu. Czy to może być ciąża? Ta 2 kreska...?
W instrukcji na pewno pisze, że nie jest ważna intensywność tych kresek, lecz ich ilość. Widać 2, więc wynik jest pozytywny. Tak od siebie napiszę, iż nie uważam testów za wiarygodne, gdyż też pewnego pięknego dnia wynik wyszedł mi pozytywny, a na wizycie u gina okazało się, że mam problem z hormonami. Aby potwierdzić swe obawy (lub nadzieje) - odwiedź ginekologa
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 12:52   #1775
Ivonnee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 27
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Tak tez zrobie pójde do gin. Nie wydaje mi się jednak żeby to bylo hormony, ponieważ dodatkowo mam twarde, bolące piersi a odkąd dostałam pierwszą @ kilkanaście lat temu nie bolały mnie nigdy przed @ i od tygodnia pobolewa mnie podbrzusze. Ale oczywiście upewnie się u lekarza na 100 % Nie moge sie jednak powstrzymać żeby sie nie cieszyć
Ivonnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 12:56   #1776
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 253
GG do limonka1983
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Ivonnee Pokaż wiadomość
Tak tez zrobie pójde do gin. Nie wydaje mi się jednak żeby to bylo hormony, ponieważ dodatkowo mam twarde, bolące piersi a odkąd dostałam pierwszą @ kilkanaście lat temu nie bolały mnie nigdy przed @ i od tygodnia pobolewa mnie podbrzusze. Ale oczywiście upewnie się u lekarza na 100 % Nie moge sie jednak powstrzymać żeby sie nie cieszyć
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 13:32   #1777
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Ivonnee Pokaż wiadomość
Nie moge sie jednak powstrzymać żeby sie nie cieszyć
powiedz nam co powiedział lekarz
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-25, 21:21   #1778
Ivonnee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 27
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Zrobiłam kolejne 3 testy na każdym wyszla 2 kreseczka. Nie taka gruba jak kontrolna ale swietnie widoczna. Lekarz w czwartek dopiero, dam Wam oczywiście znac jestem w szoku bo to dopiero nasz 2 cykl starań
Ivonnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 20:21   #1779
Ivonnee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 27
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Mój doktorek przełozyl wizytę na 4 października więc dopiero za tydzień dowiem się jak sie miewa dzidzia
Ivonnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 11:47   #1780
meguniaa
Przyczajenie
 
Avatar meguniaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Witam wszystkie forumowiczki.
Mam problem, może mi jakoś pomożecie.
A więc wczoraj uprawiałam seks z chłopakiem i pękła nam gumka. Teoretycznie od dziś powinnam mieć dni płodne. (okres poprzedni miałam 21.09.2010). Jak duże są szanse że zaszłam w ciąże.?
meguniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 12:09   #1781
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez meguniaa Pokaż wiadomość
Witam wszystkie forumowiczki.
Mam problem, może mi jakoś pomożecie.
A więc wczoraj uprawiałam seks z chłopakiem i pękła nam gumka. Teoretycznie od dziś powinnam mieć dni płodne. (okres poprzedni miałam 21.09.2010). Jak duże są szanse że zaszłam w ciąże.?
Dziś trzynasty dzień cyklu, więc... szanse spore. Ta gumka pękła przed wytryskiem czy po?
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-03, 12:21   #1782
paulaa6
 
Avatar paulaa6
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Zielone Wzgórze (:
Wiadomości: 6 208
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Rarita Pokaż wiadomość
Może moje pytanie nie do końca na temat ale nie będę forum nowym wątkiem... otóż spóźnia mi się okres (raczej wykluczam ciążę bo zabezpieczałam się), czytałam, że spóźnienie może się pojawić np przy zmianie klimatu i stresie. Od ostatniego okresu byłam przez dwa tygodnie w Austrii (wiązało się to z pewnym stresem, pracowałam jako sprzątaczka nie znając praktycznie języka itp), ale czy Austria to na tyle inny klimat by mógł być przyczyną tych opóźnień? Czy może powinnam iść do ginekologa szukać innej przyczyny?

Stres jest jak najbardziej jedną z wielu przyczyn spóźniania się okresu. Czy klimat? Hmm raczej wątpie, bo nie słyszałam nigdy o czymś takim. Ale ile ludzi tyle różnych przypadków. Ja osobiście nie miałam okresu rok(wiem, że to bardzo dziwne i niepokojące ale tak było) i wynikało to z dużej ilości stresu i dużej utraty wagi(mam 170cm wzrostu, ważyłam prawie 60kg i spadłam do 49kg). Na szczęście lekarz rozwiał moje obawy, nie ciąży ale choroby czy coś takiego. Więc pojdź do lekarza by po prostu przebadać się i uspokoić bo raczej na pewno nie jesteś w ciąży. Tylko się dużo stresowałaś.
paulaa6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 20:37   #1783
Kropek90
Raczkowanie
 
Avatar Kropek90
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 282
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

W sobote skończył mi się okres. Niby był normalny. Przed okresem współżyłam (zabezpieczenie prezerwatywa). Od soboty dziwnie się czuję. Boli/muli mnie w żałądku. Jem niby normalnie. Jest mi chwilami słabo, wczoraj chyba miałam gorączkę. Chwilami jest mi niedobrze, nie odczuwam takiego samego głodu jak wcześniej.
Dzisiaj koleżanka poradziła żebym zrobiła test. I nie wiem czy robić. Trochę się boję ;/.
__________________
/`A Ty mi obiecałeś, że w Twojej dłoni będzie zawsze miejsce na Moją małą dłoń' ;*


--> To już!
Kropek90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 22:50   #1784
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kropek90 Pokaż wiadomość
W sobote skończył mi się okres. Niby był normalny. Przed okresem współżyłam (zabezpieczenie prezerwatywa). Od soboty dziwnie się czuję. Boli/muli mnie w żałądku. Jem niby normalnie. Jest mi chwilami słabo, wczoraj chyba miałam gorączkę. Chwilami jest mi niedobrze, nie odczuwam takiego samego głodu jak wcześniej.
Dzisiaj koleżanka poradziła żebym zrobiła test. I nie wiem czy robić. Trochę się boję ;/.
Ja obstawiam jakieś zatrucie lub wirusa.

Jeśli nie mieliście jakiejś wpadki z pęknięta prezerwatywą to nie masz się czego obawiac. Taka pora na choróbska.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 14:12   #1785
Kropek90
Raczkowanie
 
Avatar Kropek90
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 282
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
Ja obstawiam jakieś zatrucie lub wirusa.

Jeśli nie mieliście jakiejś wpadki z pęknięta prezerwatywą to nie masz się czego obawiac. Taka pora na choróbska.
Najgorsze jest to, że zdażył nam się raz bez prezerwatywy. W grze wstępnej.
Może faktycznie wirus. Jestem chyba przewrażliwiona, bo moja mam z tego co opowiadała miała tak samo jak była w ciąży ze mną.
__________________
/`A Ty mi obiecałeś, że w Twojej dłoni będzie zawsze miejsce na Moją małą dłoń' ;*


--> To już!
Kropek90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 23:06   #1786
DiamondMe
Raczkowanie
 
Avatar DiamondMe
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 133
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

witam,
zapewne nikogo nie zdziwi problem, z którym się zgłaszam :P
a mianowicie obawiam się, że mogę być w ciąży.
W sumie staram się sobie tłumaczyć, że szanse są małe, ale chciałabym uzyskać jakąś zewnętrzną informację Szukałam podobnego przypadku, ale nie znalazłam.

A mianowicie:
Przyjmuję tabletki Yasmin od roku. Teraz pierwszy raz postanowiłam przesunąć miesiączkę, bo jechałam na wakacje. I wziełam 2 opakowania pod rząd. Ale w wyniku nieuwagi przyjełam 2 tabletki jednego dnia(w środę wziełam i tą na środę i tą na czwartek). W czwartek zmylona tym, że niby już dziś wziełam tabletkę opuściłam ten dzień i zorientowałam się dopiero potem,że wziełam po prostu w środę 2 przez nieuwagę. I tak przyjęłam tabletkę z opóźnieniem (znowu jakby wziełam 2 na raz w piątek). A niestety właśnie w piątek zjawił si chłopak i przez chwilę robiliśmy to bez zabezpieczeń. Byłam to dosłownie chwila, bo szybko zorientowałam się, że to może być jednak niebezpieczne.
Ale gdzieś tam czytałam, że pod koniec opakowania jednak może dojść do uwolnienia tego jajeczka Niby to była końcówka 2 opakowania więc jakaś 40 tabletka.
Myślę, że jednak szansa jest mała, ale jeśli któraś z was może mnie upewnić jak to wygląda. Czy nieprzyjęcie jednej tabletki na końcu i ten chwilowy sex bez zabezpieczen może być groźny Zawsze jestem bardzo ostrożna a tym razem kurcze
mam nadzieję, że ktoś odpisze
A czy przerwa po takich 2 opakowaniach z rzędu wymaga dodatkoweg zabezpieczenia, bo w sumie na ulotce nie ma informacji
DiamondMe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 10:50   #1787
m@rtynka
Zadomowienie
 
Avatar m@rtynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 507
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez DiamondMe Pokaż wiadomość
witam,
zapewne nikogo nie zdziwi problem, z którym się zgłaszam :P
a mianowicie obawiam się, że mogę być w ciąży.
W sumie staram się sobie tłumaczyć, że szanse są małe, ale chciałabym uzyskać jakąś zewnętrzną informację Szukałam podobnego przypadku, ale nie znalazłam.

A mianowicie:
Przyjmuję tabletki Yasmin od roku. Teraz pierwszy raz postanowiłam przesunąć miesiączkę, bo jechałam na wakacje. I wziełam 2 opakowania pod rząd. Ale w wyniku nieuwagi przyjełam 2 tabletki jednego dnia(w środę wziełam i tą na środę i tą na czwartek). W czwartek zmylona tym, że niby już dziś wziełam tabletkę opuściłam ten dzień i zorientowałam się dopiero potem,że wziełam po prostu w środę 2 przez nieuwagę. I tak przyjęłam tabletkę z opóźnieniem (znowu jakby wziełam 2 na raz w piątek). A niestety właśnie w piątek zjawił si chłopak i przez chwilę robiliśmy to bez zabezpieczeń. Byłam to dosłownie chwila, bo szybko zorientowałam się, że to może być jednak niebezpieczne.
Ale gdzieś tam czytałam, że pod koniec opakowania jednak może dojść do uwolnienia tego jajeczka Niby to była końcówka 2 opakowania więc jakaś 40 tabletka.
Myślę, że jednak szansa jest mała, ale jeśli któraś z was może mnie upewnić jak to wygląda. Czy nieprzyjęcie jednej tabletki na końcu i ten chwilowy sex bez zabezpieczen może być groźny Zawsze jestem bardzo ostrożna a tym razem kurcze
mam nadzieję, że ktoś odpisze
A czy przerwa po takich 2 opakowaniach z rzędu wymaga dodatkoweg zabezpieczenia, bo w sumie na ulotce nie ma informacji
Wydaję mi się, że w ciąży nie powinnaś być bo przyjmowałaś tabletki. Faky faktem po 2 no ale jednak zabezpieczenie było. Co do pogrubionego tak wymaga ponieważ już nie jesteś niczym zabezpieczona. ( Mam nadzieję, że dobrze cię zrozumiałam).
__________________
the pain that was eating me inside






Razem! KCKM
m@rtynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 10:17   #1788
marcinw
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 16
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Ryzyko jest zawsze!!!!
tabletki dają 99,9% bezpieczeństwa.
szansa że zajdziesz jest bardzo mała, ponieważ okres powinien Ci się przesunąć na późniejszy termin, przynajmniej o tydzień, nawet do kilku miesięcy.

Jeśli chciałabyś zajść w ciążę lekarz radziłby Ci uprawiać seks po kilku miesiącach od zaprzestania brania tabletek.

Obojętnie co powiemy nie uspokoi Cię, (wiem z doświadczenia)

Powinnaś po prostu poczekać na okres. I tak jedynym wyjściem z sytuacji jest teraz aborcja (jeśli nastąpiło zapłodnienie), lub zabicie komórki (jak??).

I tak uważam, że współżycie z lękiem że zajdzie się w ciążę świadczy o niedorosłości i o niezdolności do uprawiania seksu, chyba że ma się przeciwskazania do zajścia w ciążę (choroba, anoreksja, nadwaga, groźby teściowej żeby nie mieć dzieci:P etc.)

inaczej nie mogę CI pomóc, i raczej nikt CI nie pomoże teraz lepiej niż ginekolog
marcinw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 16:09   #1789
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez marcinw Pokaż wiadomość
Ryzyko jest zawsze!!!!
tabletki dają 99,9% bezpieczeństwa.
szansa że zajdziesz jest bardzo mała, ponieważ okres powinien Ci się przesunąć na późniejszy termin, przynajmniej o tydzień, nawet do kilku miesięcy.

Jeśli chciałabyś zajść w ciążę lekarz radziłby Ci uprawiać seks po kilku miesiącach od zaprzestania brania tabletek.

Obojętnie co powiemy nie uspokoi Cię, (wiem z doświadczenia)

Powinnaś po prostu poczekać na okres. I tak jedynym wyjściem z sytuacji jest teraz aborcja (jeśli nastąpiło zapłodnienie), lub zabicie komórki (jak??).

I tak uważam, że współżycie z lękiem że zajdzie się w ciążę świadczy o niedorosłości i o niezdolności do uprawiania seksu, chyba że ma się przeciwskazania do zajścia w ciążę (choroba, anoreksja, nadwaga, groźby teściowej żeby nie mieć dzieci:P etc.)

inaczej nie mogę CI pomóc, i raczej nikt CI nie pomoże teraz lepiej niż ginekolog
Ale że jak?
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-14, 01:06   #1790
essential
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 27
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

a ja zadam pytanie z innej beczki.
uprawialismy petting [nie uwazam by partner mial przy tym palce w spermie etc]
a ostatni okres mialam koniec sierpnia.

do tego dochodzi stres i zmiana klimatu,jedzenia,2 loty we wrzesniu. Okresu jescze nie ma i mnie to denerwuje.

W weekend byl nasz pierwszy raz ale z gumka, on jest doswiadczony wiec wiedzial jak zalozyc etc. nie pekla,sprawdzalam.
robilam testy w razie czego ale wyszly 4 negatywne i jeden nieprawidlowy wynik[nie robilam jeden za drugim byly to rozne daty]


czy jest mozliwe by testy ciazowe sie mylily?
w takim razie czemu nie mam okresu tak dlugi czas;/

od poczatku miesiaczkowania byly nieregularne jak przyszedl to byl ale gin mowil mi ze sie ureguluje z czasem ale tak nie bylo;/ najwiekszy odstep mialam ok 40 dni a teraz tyle;/

co myslicie?
bo ja panikuje juz widze dzieci przed oczyma ale TZ mowi ze nie ma co panikowac
__________________
Kto pyta jest głupcem przez minutę, kto nie przez całe życie ...

K.C. M
essential jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 05:11   #1791
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez essential Pokaż wiadomość
a ja zadam pytanie z innej beczki.
uprawialismy petting [nie uwazam by partner mial przy tym palce w spermie etc]
a ostatni okres mialam koniec sierpnia.

do tego dochodzi stres i zmiana klimatu,jedzenia,2 loty we wrzesniu. Okresu jescze nie ma i mnie to denerwuje.

W weekend byl nasz pierwszy raz ale z gumka, on jest doswiadczony wiec wiedzial jak zalozyc etc. nie pekla,sprawdzalam.
robilam testy w razie czego ale wyszly 4 negatywne i jeden nieprawidlowy wynik[nie robilam jeden za drugim byly to rozne daty]


czy jest mozliwe by testy ciazowe sie mylily?
w takim razie czemu nie mam okresu tak dlugi czas;/

od poczatku miesiaczkowania byly nieregularne jak przyszedl to byl ale gin mowil mi ze sie ureguluje z czasem ale tak nie bylo;/ najwiekszy odstep mialam ok 40 dni a teraz tyle;/

co myslicie?
bo ja panikuje juz widze dzieci przed oczyma ale TZ mowi ze nie ma co panikowac
masz nieregularne miesiączki, jeśli najdłuższy cykl miałaś 40 dni, to teraz możesz mieć i 50-60. A cykle nieregularne leczy się, bo to nie jest dobrze, szczególnie jeśli miesiączkujesz już kilka lat.
Ciąża... jeśli 3 testy wyszły negatywne to raczej nie jest, ale pamiętaj, nigdy nie ma 100% pewności. Najlepiej zrobisz idąc do lekarza mówiąc, kiedy miałaś ostatni okres i że nadal go nie ma etc...
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 07:02   #1792
Ewelinka_00
Raczkowanie
 
Avatar Ewelinka_00
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 439
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez essential Pokaż wiadomość
[nie uwazam by partner mial przy tym palce w spermie etc]
....
on jest doswiadczony wiec wiedzial jak zalozyc etc. nie pekla,sprawdzalam.
Więc w jaki sposób miałabyś zajść w ciąże? Samozapylenie?
A powód dla którego nie masz okresu napisałaś sobie sama w poście.
Ewelinka_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 21:35   #1793
pettiteAngel
Raczkowanie
 
Avatar pettiteAngel
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 352
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Wczoraj uprawiałam seks z chłopakiem i pękła nam gumka.
To był mój pierwszy cykl bez tabletek anty.
Okres spóźnia mi się ok.2 dni, powinnam już mieć okres!
Iść jutro po tabletkę po?
__________________
Dbam o siebie!
pettiteAngel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 04:58   #1794
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez pettiteAngel Pokaż wiadomość
Wczoraj uprawiałam seks z chłopakiem i pękła nam gumka.
To był mój pierwszy cykl bez tabletek anty.
Okres spóźnia mi się ok.2 dni, powinnam już mieć okres!
Iść jutro po tabletkę po?
a to nie wiesz ze jak sie odstawia tabsy to okres moze sie spozniac?? i nie musiałaby peknac gumkac zeby tak sie stało... hormony to nie cukierki

co nie zmienia faktu, ze jak gumka pekla jest pewne niebezpieczenstwo...
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 08:41   #1795
marcinw
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 16
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

To jest forum że tak powiem dla "dzieci"

Nie dosłownie, ale osoby tutaj piszące zachowują sie tak jak one, (wcale nie uważam że ja jestem super dorosły... ale:

Jeśli ktoś kocha się z drugim człowiekiem płci przeciwnej MUSI znać zagrożenia, niebezpieczeństwa, dotyczy to także dziecka.

(to co jest niżej do pierwszego emota to offtop, zachęcam do zapoznania się)
Komórka zapłodniona, to jest już życie! takie samo jak w w 9 miesiącu ciąży!! skoro nie pamiętacie nic z okresu 1 tyg po zapłodnieniu czy 9 mies po zapłodnieniu to dlaczego zabijacie te wcześniaki a te dorosłe już nie?


No to do rzeczy:
Kochasz się-miej świadomość że (może) zajdziesz w ciążę-chcianą ciążę!!
jeśli wsiadasz do samochody jesteś świadoma że możesz mieć wypadek,
Jeśli jesz rybę musisz być świadoma że może w niej być ość itd.
A dwa nawet jeśli sie martwisz to CZYM MOŻEMY CI POMÓC??
skoro Twój doświadczony chłopak nie potrafi Cię upewnić że wszystko ok. to tym bardziej MY!!!
SEKS JEST DLA DOROSŁYCH NIE DLA DZIECI...
To jest takie chodzenie za rączkę z tatusiem wszędzie, ale na imprezę bez rączki, jak są zakupy to - tata daj, jak impreza to - tata odwal się
Nie wnikam w wasze życie, wyrażam tylko swoją opinię.

Co do niepokoju o ciążę, to nie martw się, okres Ci się opóźnia i jest to normalne, poczekaj tydzień, dwa na okres a później pomyśl co dalej, bo i tak teraz NIC nie zrobisz, te tzw tabletki PO to chwyt marketingowy, kupuje je dużo nastolatków bo się boją... Nie znam dziewczyny, czy kobiety w moim środowisku, która ma okres w idealnych odstępach czasu...
marcinw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 09:52   #1796
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez marcinw Pokaż wiadomość
To jest forum że tak powiem dla "dzieci"

Nie dosłownie, ale osoby tutaj piszące zachowują sie tak jak one, (wcale nie uważam że ja jestem super dorosły... ale:

Jeśli ktoś kocha się z drugim człowiekiem płci przeciwnej MUSI znać zagrożenia, niebezpieczeństwa, dotyczy to także dziecka.

(to co jest niżej do pierwszego emota to offtop, zachęcam do zapoznania się)
Komórka zapłodniona, to jest już życie! takie samo jak w w 9 miesiącu ciąży!! skoro nie pamiętacie nic z okresu 1 tyg po zapłodnieniu czy 9 mies po zapłodnieniu to dlaczego zabijacie te wcześniaki a te dorosłe już nie?
Ale jak się to ma do tego, że piszesz, że jedynym wyjściem jest aborcja?

Cytat:
Napisane przez marcinw Pokaż wiadomość
No to do rzeczy:
Kochasz się-miej świadomość że (może) zajdziesz w ciążę-chcianą ciążę!!
jeśli wsiadasz do samochody jesteś świadoma że możesz mieć wypadek,
Jeśli jesz rybę musisz być świadoma że może w niej być ość itd.
A dwa nawet jeśli sie martwisz to CZYM MOŻEMY CI POMÓC??
skoro Twój doświadczony chłopak nie potrafi Cię upewnić że wszystko ok. to tym bardziej MY!!!
SEKS JEST DLA DOROSŁYCH NIE DLA DZIECI...
To jest takie chodzenie za rączkę z tatusiem wszędzie, ale na imprezę bez rączki, jak są zakupy to - tata daj, jak impreza to - tata odwal się
Nie wnikam w wasze życie, wyrażam tylko swoją opinię.

Co do niepokoju o ciążę, to nie martw się, okres Ci się opóźnia i jest to normalne, poczekaj tydzień, dwa na okres a później pomyśl co dalej, bo i tak teraz NIC nie zrobisz, te tzw tabletki PO to chwyt marketingowy, kupuje je dużo nastolatków bo się boją... Nie znam dziewczyny, czy kobiety w moim środowisku, która ma okres w idealnych odstępach czasu...
Ale a propos czego Ty to w ogóle piszesz? Znasz taki wynalazek jak cytowanie posta, do którego się odnosisz?
__________________

Edytowane przez Fela Von Helvete
Czas edycji: 2010-10-18 o 09:54
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 14:35   #1797
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez marcinw Pokaż wiadomość
Komórka zapłodniona, to jest już życie! takie samo jak w w 9 miesiącu ciąży!!
Nie każdy uważa, że zapłodniona komórka jajowa to to samo co w pełni rozwinięte dziecko.
Cytat:
Kochasz się-miej świadomość że (może) zajdziesz w ciążę-chcianą ciążę!!
Zabezpieczenia są różne po to aby nie zajść.
Cytat:
jeśli wsiadasz do samochody jesteś świadoma że możesz mieć wypadek,
Jeśli jesz rybę musisz być świadoma że może w niej być ość itd.

SEKS JEST DLA DOROSŁYCH NIE DLA DZIECI...
To jest takie chodzenie za rączkę z tatusiem wszędzie, ale na imprezę bez rączki, jak są zakupy to - tata daj, jak impreza to - tata odwal się
Nie wnikam w wasze życie, wyrażam tylko swoją opinię.
O czym Ty piszesz?
Cytat:
te tzw tabletki PO to chwyt marketingowy, kupuje je dużo nastolatków bo się boją...
dobre.
Cytat:
Nie znam dziewczyny, czy kobiety w moim środowisku, która ma okres w idealnych odstępach czasu...
Ja znam.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 14:39   #1798
paulaa6
 
Avatar paulaa6
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Zielone Wzgórze (:
Wiadomości: 6 208
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Przepraszam, że to nie jest związane z tematem ale mam juz dość jak czytam Co ten chłopak wypisuję. Dziewczyny przeczytajcie lepiej co On w innych postach wypisuje.
__________________
I want to sit on a kitchen counter in my underwear at 3 am with you and talk about the universe


💕
paulaa6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 14:50   #1799
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez paulaa6 Pokaż wiadomość
Przepraszam, że to nie jest związane z tematem ale mam juz dość jak czytam Co ten chłopak wypisuję. Dziewczyny przeczytajcie lepiej co On w innych postach wypisuje.
Aż się skusiłam i poczytałam.
Najlepsze - prezerwatywy dają tylko 30% pewności, że się nie wpadnie. Ale źródła swoich danych to już kolega nie poda.
Tragedia.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 14:52   #1800
paulaa6
 
Avatar paulaa6
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Zielone Wzgórze (:
Wiadomości: 6 208
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Po prostu za kazdym razem czytając jego wypowiedzi jestem w totalnym szoku.
__________________
I want to sit on a kitchen counter in my underwear at 3 am with you and talk about the universe


💕
paulaa6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:08.