JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-08, 14:52   #661
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomości: 7 662
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość


Nie może !!!
Wszystkie ćwiczą z zapałem , potem ze zmęczenia ciężko w klawiaturę klikać
Ja wciąż bezrobotna, jakieś fatum, dziś zobaczyłam ogłoszenie, dodane o 9, 0 9.30 dzwonie i już niestety no vacancy Ech, chyba trzeba powoli się pakować, a wcale tego nie chcę

Kupiłam dziś dwa kwiatki za 1f, co za bargain hunt I jak tu do Polski wracać?

Powiedzcie mi, znacie jaki trening, dostępny w Internecie, w stylu Insanity, tylko mniej morderczy? Wiem, że tematy wałkowane, ale nie mogę nic ciekawego znaleźć....
Pavlinecka_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 19:31   #662
vette
Zadomowienie
 
Avatar vette
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 988
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Co tu sie dzieje? nic nie cwiczycie? ja spiesze doniesc, ze ruszam z treningami kto ze mna?
Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość

A sportowy tryb zycia jest super! i wciaga spacerkujecie sobie?
Spacerkujemy sobie ale niezbyt czesto bo pogoda u nas niesprzyjajaca ;/


Cytat:
Napisane przez Maddalena77 Pokaż wiadomość

Vette gratulacje , córeczka jest prześliczna
A Ty z opisu wynika że powracasz migiem do formy , pozazdrościć
A jak poród , miałaś cesarskie cięcie ?
Tak, mialam cc.

Jak tam urlop kochana?

Cytat:
Napisane przez bhokarala Pokaż wiadomość

EDIT: Wątek chyba umiera...;/

eee chyba nie

Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi, znacie jaki trening, dostępny w Internecie, w stylu Insanity, tylko mniej morderczy? Wiem, że tematy wałkowane, ale nie mogę nic ciekawego znaleźć....
a treningi zuzanny?

wracasz na uczelnie w pazdzierniku? czy mi sie cos pochrzanilo ...
vette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 22:43   #663
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 970
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Co tu tak cichutko ostatnio

Ja mimo, że lece dopiero za ponad miesiąc to już tylko tym żyje "Turek" oszalał z radości i spokoju mi nie daje...ustaliliśmy już wszystkie szczegóły
Duzo ostatnio ćwiczę, zaczełam znowu chodzić na obwodowe zajęcia na siłownie wiec prawie codziennie cos tak sie ruszam ( trza jakoś wygladać w paxdzierniku zartuje oczywiście! ) . Reszta bez zmian

Co tam u Was kobietki?
Siłownia blisko to trzeba korzystać tym bardziej, że pogoda ostatnio taka licha

Skarbie trzymam kciuki za wyjazd i z niecierpliwoscia czekam na relacje!
A jak mama?

Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Pokaż wiadomość
Wszystkie ćwiczą z zapałem , potem ze zmęczenia ciężko w klawiaturę klikać
Ja wciąż bezrobotna, jakieś fatum, dziś zobaczyłam ogłoszenie, dodane o 9, 0 9.30 dzwonie i już niestety no vacancy Ech, chyba trzeba powoli się pakować, a wcale tego nie chcę

Kupiłam dziś dwa kwiatki za 1f, co za bargain hunt I jak tu do Polski wracać?

Powiedzcie mi, znacie jaki trening, dostępny w Internecie, w stylu Insanity, tylko mniej morderczy? Wiem, że tematy wałkowane, ale nie mogę nic ciekawego znaleźć....
Ja akurat zakuwam, no i ćwiczę. Niestety w stresie chudne, bo mi sie żołądek ściska i nici z jedzenia i nie wyglądam zbyt korzystnie

Duzo pozytywnych fluidkow wysylam żeby sie odkrecilo i cos wpadło w łapki

Ja z neta tylko pana w seksi gatkach znam mo i laski skakankowe moje idolki

Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość
Co tu sie dzieje? nic nie cwiczycie? ja spiesze doniesc, ze ruszam z treningami kto ze mna?

Spacerkujemy sobie ale niezbyt czesto bo pogoda u nas niesprzyjajaca ;/
Ja ćwiczę. Niestety w stresie, jak nie jem to nie wiem, czy to dobry pomysl.
A Ty nie za wczesnie z tymi ćwiczeniami?

Fakt, pogoda fatana ledwo kilka chwil ciepła i znowu zima

Czekam na nowe fotki słodziutkiej malutkiej i Ciebie
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 07:48   #664
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

O i od razu tłoczniej
Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Pokaż wiadomość
Wszystkie ćwiczą z zapałem , potem ze zmęczenia ciężko w klawiaturę klikać
Ja wciąż bezrobotna, jakieś fatum, dziś zobaczyłam ogłoszenie, dodane o 9, 0 9.30 dzwonie i już niestety no vacancy Ech, chyba trzeba powoli się pakować, a wcale tego nie chcę

Kupiłam dziś dwa kwiatki za 1f, co za bargain hunt I jak tu do Polski wracać?

Powiedzcie mi, znacie jaki trening, dostępny w Internecie, w stylu Insanity, tylko mniej morderczy? Wiem, że tematy wałkowane, ale nie mogę nic ciekawego znaleźć....
Przynajmniej się wybyczyłaś, a teraz wypoczęta mozesz wracać do nauki

Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość
Co tu sie dzieje? nic nie cwiczycie? ja spiesze doniesc, ze ruszam z treningami kto ze mna?
Ja z Toba ... też ostro ruszyłam , przez wakacje tylko fitnessik a teraz juz od września siłowe ostro. I znowu mi obwodziki spadaja

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Siłownia blisko to trzeba korzystać tym bardziej, że pogoda ostatnio taka licha

Skarbie trzymam kciuki za wyjazd i z niecierpliwoscia czekam na relacje!
A jak mama?
Siłownia blisko , instruktorzy się pojawili po wakacjach wiec az żal nie chodzić ostatnio mam (odpukać oczywiście ) mniej zmartwien na głowie, jakoś wszystko sie układa wiec chęci do cwiczen mam i do tego,żeby coś ze soba robić. Intensywnie też pracuje nad angielskim, przyswajam nowe słówka...bo jak tam pojade to nie będzie ani jednej duszyczki mówiacej w mym jezyku głownie takie słówka uzytkowe.

A dziękuje mama dość dobrze...ma lepsze i gorsze dni, czasami mam przez nia niezlego stresa i boje sie ze wszystko wraca...ale ogolnie jestem dobrej mysli i nie panikuje teraz powoli staramy sie żeby przeniosła sie do nas do Wro

Ja już chce październik nalepiej 17

Iwonko nie stresuj sie Kochana, powodzonka Niech no szybko wszystko wraca do normy
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 09:58   #665
vette
Zadomowienie
 
Avatar vette
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 988
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość

Ja z neta tylko pana w seksi gatkach znam mo i laski skakankowe moje idolki



Ja ćwiczę. Niestety w stresie, jak nie jem to nie wiem, czy to dobry pomysl.
A Ty nie za wczesnie z tymi ćwiczeniami?
Skakanka z yt to tez moja idolka

Zaczynam ale bardzo delikatnie, taki rozruch lekki.
Kilka spiec posladkow, pan w legginsach wiesz... bez szalenstw
Na prawdziwy trening przyjdzie czas ... zwlaszcza, ze ostatnio moja dieta niby urozmaicona ale bardzo ostrozna, w zwiazku z czym nie ma co szalec.



Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Ja z Toba ... też ostro ruszyłam , przez wakacje tylko fitnessik a teraz juz od września siłowe ostro. I znowu mi obwodziki spadaja



Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Ja już chce październik nalepiej 17
A ja najchetniej zatrzymalabym czas.
W pazdzierniku wracam do pracy i nauki aaaaaaaaaaaa nie chce
vette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 10:07   #666
Maddalena77
Zadomowienie
 
Avatar Maddalena77
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: France
Wiadomości: 1 856
GG do Maddalena77
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość


Jak tam urlop kochana?

Urlop super ,aż nie chciało się wracać, poznałam mnóstow fajnych ludzi ,spędzałam beztrosko czas , słońce było na niebie każdego dnia ,czego chcieć więcej ?

A Ty wracasz do treningów , brawo
Od pazdziernika praca i nauka ?Jak to pogodzisz z opieka nad Malutką?Babcie spieszą pewnie z pomocą ?Ja też uczyłam się kiedy córka była mała i pracowałam też, wszystko idzie zorganizować

Nawołuję wszystkie intensywnie ćwiczące do powrotu na nasz wątek , bo cichutko naprawdę się zrobiło.

Moniś ale motywacja do ćwiczeń i te lecące obwody
__________________
Je vais au bout de mes reves
Maddalena77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 10:51   #667
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość
A ja najchetniej zatrzymalabym czas.
W pazdzierniku wracam do pracy i nauki aaaaaaaaaaaa nie chce
A to nie za wcześnie?

Cytat:
Napisane przez Maddalena77 Pokaż wiadomość
Urlop super ,aż nie chciało się wracać, poznałam mnóstow fajnych ludzi ,spędzałam beztrosko czas , słońce było na niebie każdego dnia ,czego chcieć więcej ?

A Ty wracasz do treningów , brawo
Od pazdziernika praca i nauka ?Jak to pogodzisz z opieka nad Malutką?Babcie spieszą pewnie z pomocą ?Ja też uczyłam się kiedy córka była mała i pracowałam też, wszystko idzie zorganizować

Nawołuję wszystkie intensywnie ćwiczące do powrotu na nasz wątek , bo cichutko naprawdę się zrobiło.

Moniś ale motywacja do ćwiczeń i te lecące obwody
Hej Madziu

jakoś tak mi chec do życia wraca po ciezki roku a do tego jak obwody leca to już w ogole super
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-09, 11:36   #668
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 970
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
OA dziękuje mama dość dobrze...ma lepsze i gorsze dni, czasami mam przez nia niezlego stresa i boje sie ze wszystko wraca...ale ogolnie jestem dobrej mysli i nie panikuje teraz powoli staramy sie żeby przeniosła sie do nas do Wro

Ja już chce październik nalepiej 17

Iwonko nie stresuj sie Kochana, powodzonka Niech no szybko wszystko wraca do normy
No to cieszę się, że wszystko ładnie sie układa i wierze, że powoli będzie juz calkiem dobrze

No fajnie Ci z tym wyjazdem jako tegoroczny bezwakacjowiec zazdraszczam, ale życzliwie szczególnie, jak u nas juz taka pogoda

Nie-dziękuję ja niestety mam taki organizm, że w stresie zapominam o jedzeniu cos tam łyknę z rozsądku żeby nie paść no i waga wtedy wariuje

Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość
Skakanka z yt to tez moja idolka

Zaczynam ale bardzo delikatnie, taki rozruch lekki.
Kilka spiec posladkow, pan w legginsach wiesz... bez szalenstw
Na prawdziwy trening przyjdzie czas ... zwlaszcza, ze ostatnio moja dieta niby urozmaicona ale bardzo ostrozna, w zwiazku z czym nie ma co szalec.
Skakanka jest super!

Jak powoli to dobrze wiesz po pierwsze nie szkodzić tym bardziej, ze Ty w ciazy i juz po masz swietna figurke, wiec w ogóle nie wiem czym Ty sie przejmujesz

Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość
A ja najchetniej zatrzymalabym czas.
W pazdzierniku wracam do pracy i nauki aaaaaaaaaaaa nie chce
jakie tempo!!!

Cytat:
Napisane przez Maddalena77 Pokaż wiadomość
Urlop super ,aż nie chciało się wracać, poznałam mnóstow fajnych ludzi ,spędzałam beztrosko czas , słońce było na niebie każdego dnia ,czego chcieć więcej ?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 12:06   #669
vette
Zadomowienie
 
Avatar vette
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 988
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez Maddalena77 Pokaż wiadomość
Od pazdziernika praca i nauka ?Jak to pogodzisz z opieka nad Malutką?Babcie spieszą pewnie z pomocą ?Ja też uczyłam się kiedy córka była mała i pracowałam też, wszystko idzie zorganizować
To bedzie wyczyn organizacyjny, ale babcie dadza rade
Na poczatek tylko 2/3 razy w tygodniu bede wychodzic na 3-4 godzinki, no i weekendowe wyklady ;/ do tego chyba wroce najmniej chetnie ;/

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość

jakoś tak mi chec do życia wraca po ciezki roku a do tego jak obwody leca to już w ogole super

A to nie za wcześnie?
pochwal sie centymetrami

Niestety mam tylko 6 tygodni zeby dojsc do siebie ... kodeks pracy mnie nie obowiazuje wiec dlatego taki hardcore

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
ja niestety mam taki organizm, że w stresie zapominam o jedzeniu cos tam łyknę z rozsądku żeby nie paść no i waga wtedy wariuje
Ja w stresie tez zapominam o jedzeniu, tym wartosciowym...
jem wtedy same paskudztwa
vette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 12:13   #670
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 970
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Vette - to trzymam kciuki za Ciebie najwazniejsze byc dobrej mysli i miec pozytywne nastawienie!


Ja w stresie niestety potrafie rano zjesc kanapke zeby nie zemdlilo mnie, a potem juz nic, bo żołądek mi się ściska i w ogole nie wiem, że jestem głodna, nie chce mi sie jesć, nie myśle o tym itd. za to dużo piję, wiec brzuch wciaz mam "pełny". Podobno ludzie dziela sie na takich, co stresy zajadaja i takich, co żołądek się im ściska i nic. Ja to ta druga grupa, stety lub nie
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 12:23   #671
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
No to cieszę się, że wszystko ładnie sie układa i wierze, że powoli będzie juz calkiem dobrze

No fajnie Ci z tym wyjazdem jako tegoroczny bezwakacjowiec zazdraszczam, ale życzliwie szczególnie, jak u nas juz taka pogoda

Nie-dziękuję ja niestety mam taki organizm, że w stresie zapominam o jedzeniu cos tam łyknę z rozsądku żeby nie paść no i waga wtedy wariuje
Możesz sie zabrać ze mna

Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość
pochwal sie centymetrami
Jutro się pochwale i moze mi sie uda jakas fotkę pstryknać

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Vette - to trzymam kciuki za Ciebie najwazniejsze byc dobrej mysli i miec pozytywne nastawienie!


Ja w stresie niestety potrafie rano zjesc kanapke zeby nie zemdlilo mnie, a potem juz nic, bo żołądek mi się ściska i w ogole nie wiem, że jestem głodna, nie chce mi sie jesć, nie myśle o tym itd. za to dużo piję, wiec brzuch wciaz mam "pełny". Podobno ludzie dziela sie na takich, co stresy zajadaja i takich, co żołądek się im ściska i nic. Ja to ta druga grupa, stety lub nie
Iwonko jedz kochan, bo nam znikniesz
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-09, 12:29   #672
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 970
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Możesz sie zabrać ze mna
Myślisz, że dam radę się wcisnąć w jakąś walizkę? bo wiesz nie badrzo gibka jestem
Dziękuję za propozycję ale niestety od pazdziernika to ja mam cd nauki taki lajf ale obiecałam sobie odpocząć w przyszłym roku

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Jutro się pochwale i moze mi sie uda jakas fotkę pstryknać
No to czekamy z niecierpliwością

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Iwonko jedz kochan, bo nam znikniesz
Tak zle to nie będzie nadrobię zaraz po stresach
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 20:17   #673
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

hejka
wpadłam się przywitać bo nie wchodziłam na wizaż jakiś czas...jestem już po ślubie a niedługo lecimy w podróż poślubną
od kiedy nie ćwiczę i nie jem makaronu (haha) ubyło mi 2 kg,ale to też z innego powodu....(bhokaralo to to co na pw)
nie wiem kiedy znowu wrócę do ćwiczeń,na razie są inne sprawy....
bhokarala-zaraz Ci odpiszę
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 12:48   #674
bhokarala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 136
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

dygotko8, wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia!

I bawcie się dobrze na Waszym miesiącu miodowym

PW przeczytałam

Kochane, czy zamieszczanie w tym wątku info o ciekawych wydarzeniach fitnessowo-tanecznych grozi banem? Bo wypatrzyłam kolejne

http://www.akademia-tanca.com.pl/main.php

Jest dzień otwarty, a wiec okazja aby za darmo wypróbować rozmaite techniki tańca, przetestować instruktorów, itp Ja do tej szkoły zajrzałam swego czasu żeby spróbować poole dance ;P
bhokarala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 10:55   #675
Elfik333
Zadomowienie
 
Avatar Elfik333
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 067
Wyślij wiadomość przez ICQ do Elfik333 GG do Elfik333 Send a message via Skype™ to Elfik333
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Hejka! Wpadłam się przywitać i poinformować Was, że wracam do treningów a ponadto jeszcze zaczynam za dwa tygodnie jazdę konną! Bardzo się cieszę, zawsze o tym marzyłam!

Cytat:
Napisane przez bhokarala Pokaż wiadomość
Elfik333 - mój naturalny kolor włosów to taki myszaty brąz. Nawet cyknęłam sobie przy świetle dziennym, ale nie w słońcu, fotki samych włosów (umytych jednym z polecanych na wątku o pielęgnacji bezsilikonowej szamponów i bez żadnych produktów do stylizacji - żeby nie było przekłamań).
Nawet je nieco rozprostowałam żeby kolor był lepiej widoczny; foty załączam (zdj. 1 - jakieś ciemnawe mi wyszło, zdj.2 już lepsze; uprzejmie proszę o powstrzymanie się od komentarza co do stanu włosków - pracuję nad tym). Wyszukuję też swoich zdjęć w rudych włosach, w wolnej chwili zeskanuję
Ach! Popatrzyłam sobie na Paramore, "Decode" - babeczka jest CUDOWNIE blada! I rzeczywiście ma świetny kolorek włosków.
I jeszcze coś - masz blond na głowie? Hihi...ja z racji prostego przełożenia myślowego kojarzę Cię z Twoim awatarem
A ja kobieto farbowałam włosy żeby mi myszaty wyszedł! Wcale nie są aż tak zniszczone jak pisałaś, wydaje mi się, że kuracja biosilk lub avon na końcówki może coś zdziałać. Mnie osobiście bardzo pomaga a włosy mam po trwałej.
No ten czerwien wokalistki mnie powala, ale jeśli chodzi o urodę to podoba mi się też Bree z "Gotowe na wszystko" (przez ostatni tydzień miałam grypę i oglądnęłam 1.5 serii )
Z racji Twojego przełożenia myślowego zmieniam avatar na bardziej mnie przypominający
Ja już też jestem "biuściastouświadomio na" chociaż i tak najwygodniejsze dla mnie pozostaną staniki sportowe
Te ładne to tylko na specjalne okazje


Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość
jedyny taki grzeczny moment w ciagu dnia, tatus oczywiscie uwiecznil
Złote dzieciątko!
__________________
"The eyes can mislead, the smile can lie, but the shoes always tell the truth".
by House M.D.
Elfik333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 09:56   #676
vette
Zadomowienie
 
Avatar vette
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 988
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez Elfik333 Pokaż wiadomość
Hejka! Wpadłam się przywitać i poinformować Was, że wracam do treningów a ponadto jeszcze zaczynam za dwa tygodnie jazdę konną! Bardzo się cieszę, zawsze o tym marzyłam!
welcome back kochana

a ta jazda konna to nauka czy regularne treningi?
juz widze z kim sie wybiore na konie
Cytat:
Napisane przez bhokarala Pokaż wiadomość

Kochane, czy zamieszczanie w tym wątku info o ciekawych wydarzeniach fitnessowo-tanecznych grozi banem? Bo wypatrzyłam kolejne
wybierasz sie?

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
hejka
wpadłam się przywitać bo nie wchodziłam na wizaż jakiś czas...jestem już po ślubie a niedługo lecimy w podróż poślubną
najlepsiejszego z okazji slubu!
bawcie sie dobrze golabki

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Jutro się pochwale i moze mi sie uda jakas fotkę pstryknać
jutro futro
vette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 14:27   #677
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez bhokarala Pokaż wiadomość
dygotko8, wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia!
Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość
najlepsiejszego z okazji slubu!
bawcie sie dobrze golabki
dzięki
mam problemy z nogą i chyba nie będę mogła ćwiczyć,a przynajmniej póki ortopeda się nie wypowie-choc najpierw muszę się do niego zapisać i pójśc....ale pójdę na pewno.
pozdrawiam
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 21:41   #678
mrofka
wizażowy robalek
 
Avatar mrofka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 779
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Witam Was

Dawno mnie nie było - przyszłam dlatego, że Iwonka mnie zmolestowała na Facebooku

Nie było mnie dlatego, że czułam się nieco 'wypluta' psychicznie. Moje prawo jazdy bardzo, ale to bardzo dało mi się we znaki. I nadal nie jestem jego posiadaczką. Nie zdałam już 6 razy!!! Jestem w trakcie robienia drugiego doszkolenia (a kasa leci i leci i leci... ). Po 6-tym razie miałam kompletnie dosyć i się załamałam. Powiedziałam: stop. Nie chcę znów. Chcę odpocząć od tego. Od początku sierpnia miałam bez przerwy jazdy-egzamin-jazdy-egzamin. Chciałam trochę odetchnąć, nie żyć w ciągłym napięciu. Dlatego zapisałam się i pojechałam na obóz integracyjny mojego wydziału, do Poronina. Tego było mi trzeba. Było super!!! Te, które mają mnie na FB, pewnie już widziały zdjęcia Poznałam świetnych ludzi, przy okazji zobaczyłam i 'zasmakowałam' kilku nowych rzeczy (m.in paintballa ) Tylko był jeden mankament... jeśli tak będą wyglądały moje studia, to muszę koniecznie kupić drugą wątrobę Imrezowanie all the time, minimum do 4 rano, wyprosiliśmy u pani gaździny, żeby śniadanie było o 10.00, bo ludzie nie wstaną wcześniej Czyste szaleństwo!

No i dostałam szpanerską koszulkę z napisem 'Uniwersytet Warszawski'

A co u Was dziewczyny? Podacie mi najistotniejsze info w telegraficznym skrócie? Odchudzacie się, czy ćwiczycie czy pakujecie? Ja zamierzam ostro ruszyć z ćwiczeniami spowrotem (bo nie miałam wcześniej do tego ochoty... na nic nie miałam ochoty...). Zapisałam się na Body Art na Uniwerku - to coś w rodzaju jogi - takie ćwiczenia poprawiające postawę, wpływające na gibkość i wysmuklające sylwetkę Chciałam się jeszcze zapisać na siłownię, ale cóż... zapisy na wf to wyścig szczurów - kto pierwszy, ten lepszy. Aktualnie trzymam też wagę i staram się nie spadać już, bo w pewnym momencie przez prawo jazdy wyglądałam jak mały kościotrupek... Ale nawet nie wiem ile ważę, bo mam @, więc nie opłaca się na wagę w ogóle wskakiwać

Edytowane przez mrofka
Czas edycji: 2010-09-23 o 21:44
mrofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 07:13   #679
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Hej, dziewczyny, mogę się przyłączyć? dzisiaj jakiegoś strasznego lenia złapałam, powinnam pójść na siłownie ale jakoś zebrać się nie mogę
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-25, 11:34   #680
<meg>
Raczkowanie
 
Avatar <meg>
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Za siedmioma górami...
Wiadomości: 326
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Witam Nową Wizażankę
Hej Kobietki
Dawno mnie tu nie było
__________________
Aparatka
góra 2011.10.17
dół 2012.04.04



Tamilee Webb
"Iwant those ABS"

Jillian Michaels
"30 day shred


Mel B.



<meg> jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 16:35   #681
vette
Zadomowienie
 
Avatar vette
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 988
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Watek nam umiera, gdzie sa wszyscy?


Cytat:
Napisane przez mrofka Pokaż wiadomość
Witam Was

Dawno mnie nie było - przyszłam dlatego, że Iwonka mnie zmolestowała na Facebooku
Ciesze sie,ze wyjazd sie udal. Z tego co piszesz to bardzo ciekawie na tym UW troche mi to przypomina moje studia

No a jak przygotowania do rozpoczecia roku akademickiego?

prawkiem sie nie przejmuj, nie ty pierwsza masz z tym przygody

Cytat:
Napisane przez MerriqueMayfair Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny, mogę się przyłączyć? dzisiaj jakiegoś strasznego lenia złapałam, powinnam pójść na siłownie ale jakoś zebrać się nie mogę
jasne, ze mozesz
napisz cos o sobie

Cytat:
Napisane przez <meg> Pokaż wiadomość
Witam Nową Wizażankę
Hej Kobietki
Dawno mnie tu nie było
oooo meg jak treningi?
vette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 19:24   #682
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość
Watek nam umiera, gdzie sa wszyscy?



jasne, ze mozesz
napisz cos o sobie
A więęęc mam 19 lat, od września zaczynam studia, mieszkam w Opolu...a co do tematu wątku to mam 162cm wzrostu więc chyba się zaliczam do niskich 3 razy w tygodniu chodze na treningi muay thai, do tego 3-4 razy w tygodniu siłownia i staram się jeszcze codziennie w domu ćwiczyć ale po wczorajszym 4 godzinym wycisku dzisiaj ledwo żyłam i zrobiłam sobie dzień lenia ale zaraz się zabieram chociaż za chwilę domowych ćwiczeń
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych


Edytowane przez MerriqueMayfair
Czas edycji: 2010-09-26 o 10:22
MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 19:10   #683
agussssia
Rozeznanie
 
Avatar agussssia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 980
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

ja też się dołącze mam 160 wzrostu i jakies 55 kg .
kiedyś ważyłam jakieś 58,59 i schudłam do 18 ale w zły sposób dieta 1000 kcal zero ćwiczeń z czas 800 kcal zdażało sie 200 na dzień jak nie było mnie w domu cały dzień. ale z czasem kilogramy wróciły to było pewne;p

byłam kilka razy na siłce ale teraz nie mam nikogo o towarzystwa a samej nie mam motywacji.. więc będe ćwiczyć w domu z jakimiś filmikami ) mam twistera, hula hop ;D hantelki i agrafke.

musze zgubić tłuszcz z brzucha i ud . i jakies ćwiczonka na klatke piersiową ręce
__________________
Bo chciałabym ufać Ci tak, by w twoich rękach zostawić mój świat..

agussssia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 19:38   #684
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez agussssia Pokaż wiadomość
ja też się dołącze mam 160 wzrostu i jakies 55 kg .
kiedyś ważyłam jakieś 58,59 i schudłam do 18 ale w zły sposób dieta 1000 kcal zero ćwiczeń z czas 800 kcal zdażało sie 200 na dzień jak nie było mnie w domu cały dzień. ale z czasem kilogramy wróciły to było pewne;p

byłam kilka razy na siłce ale teraz nie mam nikogo o towarzystwa a samej nie mam motywacji.. więc będe ćwiczyć w domu z jakimiś filmikami ) mam twistera, hula hop ;D hantelki i agrafke.

musze zgubić tłuszcz z brzucha i ud . i jakies ćwiczonka na klatke piersiową ręce
znam to-jadłam po 1000 kcal dziennie,zero cwiczen,dluuugie przerwy pomiedzy posiłkami i ot teraz mam,powo;ny metabolizm
A agrafka dobrze działa na wew miesnie ud,a przysiady?
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 19:54   #685
agussssia
Rozeznanie
 
Avatar agussssia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 980
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

no właśnie też sobie tak spowolniłam metabolizm ,że jak zjadłam troszke więcej to zaraz mi się to odkładało i te zawroty głowy.
ale teraz już jest lepiej pracuje nad tym . na pewno mam dużo więcej mięśni bo wtedy chyba były one minimalne...

agrafka działa ale trzeba ćwiczyć codziennie przed wakacjami ćwiczyłam i efekty było widać ok po 2 tygodniach a po miesiącu super . ostatnio miałam lenia nic nie robiłam i nie umiałam się zmotywować więc efekty marne i przytyłam , dopiero dziś wzięłam sie w garść . przysiady nie wiem ale ćwicze 8min legs tam jest sporo przysiadów i moim zdaniem to skuteczne ćwiczenia
__________________
Bo chciałabym ufać Ci tak, by w twoich rękach zostawić mój świat..

agussssia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 20:19   #686
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Ja na szczęście nigdy nie miałam kłopotów z metabolizmem <odpukać>. Nawet jak po czterech latach wyszłam z bulimii to śmigał jak ta lala no ale mam straszne problemy z jelitami i nie wiem czy kiedykolwiek się ich pozbędę. Ciężko chorowałam niedawno i leki które musiałam brać mi je "wyjałowiły" że tak ujme no i normalnie działać za cholerę już nie chcą

No i odhaczyłam dzisiaj 40min na bieżni i ćwiczyłam godzinę z TŻem techniki bokserskie, mój sierpowy kuleje, oj kuleje
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych


Edytowane przez MerriqueMayfair
Czas edycji: 2010-09-26 o 20:21
MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 21:03   #687
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez MerriqueMayfair Pokaż wiadomość
Ja na szczęście nigdy nie miałam kłopotów z metabolizmem <odpukać>. Nawet jak po czterech latach wyszłam z bulimii to śmigał jak ta lala no ale mam straszne problemy z jelitami i nie wiem czy kiedykolwiek się ich pozbędę. Ciężko chorowałam niedawno i leki które musiałam brać mi je "wyjałowiły" że tak ujme no i normalnie działać za cholerę już nie chcą

No i odhaczyłam dzisiaj 40min na bieżni i ćwiczyłam godzinę z TŻem techniki bokserskie, mój sierpowy kuleje, oj kuleje
Mam nadzieje,ze nie mylisz metabolizmu z przemiana materii ale jesli po bulimii metabolizm jest u Ciebie ok,to naprawde szczesciara jestes
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 06:12   #688
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
Mam nadzieje,ze nie mylisz metabolizmu z przemiana materii ale jesli po bulimii metabolizm jest u Ciebie ok,to naprawde szczesciara jestes
Hmm..możliwe,że mylę zawsze mi się mieszają dwa pojęcia. Ale mój calutki organizm, może trudno w to uwierzyć, nic a nic nie ucierpiał po tych czterech latach dopiero leki go dobiły
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 12:33   #689
bhokarala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 136
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cześć Fitnesski.

Niniejszym posłusznie melduję, że wzięłam udział w maratonie zumby w sobotę. Przez 2h się wyszalałam w głównie latynoskich rytmach, z akompaniamentem bębnów itp. na żywo. Było naprawdę fajnie!
Tylko musiałam tam jechać na drugi koniec miasta, ale na pojedynczy event, to mogę Mają być niedługo filmiki z tego maratonu na YouTube, więc

Zumbę polecam do ćwiczeń - daje w kość Wczoraj mnie pół ciała bolało, ale co tam

A dzisiaj idę na..."Krav Maga Conditoning" - tak, żeby sprawdzić czy dam radę i wytrzymam kondycyjnie, najwyżej mnie zniosą


Elfik333 - poważnie celowo farbowałaś dla "popielnego" odcienia? (użyłam świadomie tego słowa, to zarazem odniesienie do 'popiołu', jak i do plemienia występującego w grze RPG - Morrowind. tam byli 'Popielni' ) Nawiasem mówiąc - dzięki za komplement, ale widzę dwa wyjścia jeśli chodzi o moje włosy i ich stan: 1. obciąć to wszystko co sianem jest 2. zacząć olejowanie
Poza tym: gratki jazdy konnej...kiedyś kochałam konie, ale na żywo i z bliska...ciupkę mnie przerażają ich zębiska

vette - nie dotarłam na dzień otwarty, leniłam się z Lubym A w avatarze to Ty? <love>

mrofka - szalona Kobieto! <ściskam> Fajne masz przeżycia...czasem chciałabym powrócić do studenckich czasów, wtedy wszystko wydawało mi się takie proste. Co do prawka, mam niezachwianą pewność, że i tak zdasz i tak zdasz. Uszy w górę


MerriqueMayfair, agussssia- cześć!


Poza tym:
a) Ponawiam pytanie o zamieszczanie linków i informacji o wydarzeniach fitnessowo-taneczno-sportowych to złamanie regulaminu, czy mogę pisać swobodnie?
b) W środę zakładam aparat na ząbki.
c) Smutno mi...z pracy nadal nici, ech :/

Edytowane przez bhokarala
Czas edycji: 2010-09-27 o 12:45
bhokarala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 13:21   #690
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

bhokarala super,że idziesz na krav mage, zdaj relacje jak było bo zastanawiam się nad rozpoczeciem tych zajęc
Właśnie sobie pofarbowałam włosy po trzymiesięcznej przerwie i...prawie nie zmieniły odcienia, może są tylko pół tonu ciemniejsze ale może to i dobrze? ale następnym razem użyję innej farby
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:01.