Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. V, pt. Czekamy na dwupaki :D - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-29, 17:44   #2041
abz
Zakorzenienie
 
Avatar abz
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: .
Wiadomości: 3 391
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. V, pt. Czekamy na dwupaki :D

Dziewczyny załączam zdjęcie mojego Krzysia i link do posta - dzisiaj pisałam na mamusiowym: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3681
__________________
od 26 kwietnia 2008 - żona // nasz ślub
mamy Synka: Krzysiu ur. 24-09-2010
i znowu serca mam dwa...


abz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 18:26   #2042
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. V, pt. Czekamy na dwupaki :D

Abz, kawał chłopa
Brawa dla pięknego synka, dzielnej mamy i wspierającego taty
__________________

RAZEM OD 5.03.2000.


Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem. Pesymista... wie, co to za otwór

TYMEK - 26.11.2010
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 18:29   #2043
lindsley
Zakorzenienie
 
Avatar lindsley
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 262
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. V, pt. Czekamy na dwupaki :D

Cytat:
Napisane przez abz Pokaż wiadomość
Dziewczyny załączam zdjęcie mojego Krzysia i link do posta - dzisiaj pisałam na mamusiowym: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3681
Jeszcze raz gratuluję.. Optymistyczny wpis, super, że tak ładnie się wszystko układa... A Krzyś.... cała TY
Pozdrawiam
A przy okazji tak mi się dziś umyśliło... Bo żeby się znów spotkać w mieście to trzeba by do wiosny czekać i tak sobie dziś o Was (o Tobie i Pomidorce, może Jasiulek by się dała namówić) że jak już Wasze dzieciaczki ciut podrosną to mogłybyście do mnie przyjechać? Luksusów to może nie mam ale trochę miejsca, maluchy się pobawią na podłodze a my jakąś pizzę zjemy

Chyba wyciągnę Tz na pizzę w przyszłym tyg (albo po pizze prędzej) bo tak za mną chodzi
__________________
Pojawiłeś się niespodziewanie w kwietniowy poranek i wywróciłeś nasz świat do góry nogami

Michaś
lindsley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 20:02   #2044
Ollliwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ollliwka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 546
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. V, pt. Czekamy na dwupaki :D

abz też jeszcze raz wielkie jakie to szczęście teraz jak masz-macie synka obok faktycznie podobny jest do Ciebie...

też ciekawa byłam co z Aldii się dzieje bo nie zagląda
__________________
Ollliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 21:07   #2045
Sloneczko555xxx
Zakorzenienie
 
Avatar Sloneczko555xxx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 140
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. V, pt. Czekamy na dwupaki :D

Abz GRATULUJĘ synek śliczny
__________________
Synuś

Sloneczko555xxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 08:06   #2046
Ollliwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ollliwka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 546
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. V, pt. Czekamy na dwupaki :D

cześć dziewczyny

po 10 wychodzę do gina, a później do pracy , 3majcie
__________________
Ollliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 10:05   #2047
jasiulek
Raczkowanie
 
Avatar jasiulek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 391
GG do jasiulek Send a message via Skype™ to jasiulek
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. V, pt. Czekamy na dwupaki :D

Abz, jeszcze raz wielkie gratulacje! Krzyś jest cudowny, wielkie brawa dla dzielnych rodziców
Ollliwko, oczywiście mocno trzymam kciuki
Ewurko, mam nadzieję, że wkrótce zdrówko się poprawi
Dołączam obiecaną fotkę brzucha i małego jak ssał paluszka Wczoraj miałam problemy z netem, więc nadrabiam dziś Ucałowania dla wszystkich wizażowych ciotek i fluidki
__________________

7 cs...
39/40 -czekamy, kruszynko!
jasiulek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-30, 10:10   #2048
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. V, pt. Czekamy na dwupaki :D

Jasiulek, brzuch i dzidziulek śliczne!!!
__________________

RAZEM OD 5.03.2000.


Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem. Pesymista... wie, co to za otwór

TYMEK - 26.11.2010
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 13:11   #2049
Ollliwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ollliwka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 546
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. V, pt. Czekamy na dwupaki :D

jasiulku świetne fotki a z którego tygodnia są?

dziewczyny, gorszego dnia to dawno nie miałam byłam u pani gin. i stwierdziła, że kładzie mnie do szpitala na jedną noc od jutra do soboty. Usg, morfologia,progesteron,mo cz i inne badania. Mówię do niej, że nie moge isc bo mam prace od jutra - podpisaną umowe a ona do mnie, że trzeba mieć jakiś priorytet zadzwoniłam więc do pani dyrektor z przedszkola i powiedziałam o całej sytuacji ( chociaż wstyd mi było jak cholera) bo jeszcze przy lekarce rozmawiałam z nią..dyrektorka niezadowolona i ogólnie narobiłam dużo zamieszania bo jej to nie na rękę bo od jutra mam umowę i w ogóle (nie dziwie sie jej szczerze mowiac) no, ale że jest spoko kobietą to powiedziała, że moge urlop wziasc ten jeden dzien... pozniej zadzwonila do mnie, że jednak urlop bezpłatny moge wziasc tak w kodeksie wyczytała. Tak więc zapewniłam ją, że w pon. przyjdę do pracy już na pewno.
Sytuacja jest głupia bo zle sie czuje, ze wystawilam dyrektorke - juz tyle razy mi na rękę poszła, ze nie wiem teraz czy dobrze zrobilam idac jutro do szpitala i ciaza i praca sa dla mnie teraz wazne
w ogole na początku samym jak zapytała czy pracuje i jaka to praca to na wiesc, ze przedszkole stwierdzila od razu, ze nie powinnam tam pracowac bo infekcje itd. ;/ pieniedzy przeciez potrzebujemy teraz chociaz te kilka pensji doła mam jakiegoś

w ogóle mam wrażenie, że ta lekarka narobiła rabanu z tymi wszystkimi badaniami (chociaz ciesze sie ze bede je miala zrobione bezpłatnie) nie wiem czy wyjdą wszystkie dobrze zaczynam się cykać bo nie lubie szpitali na samą myśl mi smutno, ze mam isc tam.
__________________

Edytowane przez Ollliwka
Czas edycji: 2010-09-30 o 13:14
Ollliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 13:16   #2050
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. V, pt. Czekamy na dwupaki :D

Olliwko, przyznam, że ja też chciałam iść jak najszybciej na zwolnienie ze względu na infekcje właśnie i mój gin zalecił to samo. W przedszkolu wiecznie się panoszą różyczki, ospy, świnki, grypy... Zwłaszcza w pierwszym trymestrze to bardzo ważne, aby ich unikać... Ale rozumiem też, że zależy Ci, aby zacząć pracę...
Nie rozumiem za to po co kładzie Cię do szpitala Są jakieś problemy, coś wzbudziło jej wątpliwość? Normalnie tego się nie robi
__________________

RAZEM OD 5.03.2000.


Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem. Pesymista... wie, co to za otwór

TYMEK - 26.11.2010
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 13:19   #2051
lindsley
Zakorzenienie
 
Avatar lindsley
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 262
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. V, pt. Czekamy na dwupaki :D

Cytat:
Napisane przez Ollliwka Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny

po 10 wychodzę do gina, a później do pracy , 3majcie
ale już po fakcie pewnie...
Cytat:
Napisane przez jasiulek Pokaż wiadomość
Abz, jeszcze raz wielkie gratulacje! Krzyś jest cudowny, wielkie brawa dla dzielnych rodziców
Ollliwko, oczywiście mocno trzymam kciuki
Ewurko, mam nadzieję, że wkrótce zdrówko się poprawi
Dołączam obiecaną fotkę brzucha i małego jak ssał paluszka Wczoraj miałam problemy z netem, więc nadrabiam dziś Ucałowania dla wszystkich wizażowych ciotek i fluidki


---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Dopiero doczytałam... Oliwko jak wszystko ok to nie rozumiem po co do szpitala? Każdą ciężarną wysyła od razu na noc do szpitala? Chyba coś z nią nie tak, chcesz u niej prowadzić ciążę?
__________________
Pojawiłeś się niespodziewanie w kwietniowy poranek i wywróciłeś nasz świat do góry nogami

Michaś
lindsley jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-30, 13:26   #2052
Ollliwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ollliwka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 546
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. V, pt. Czekamy na dwupaki :D

pewnie dlatego żeby sprawdzić czy wszystko OK jest... mają mi usg zrobić ona prywatnie przyjmuje - tam ma usg tylko. Tutaj w poradni K nie ma usg. Mase badań mi wypisala jakie maja mi jutro zrobic z krwi jak poszlam do niej pol roku temu bo mialam @ co 40 dni srednio to od razu wpisala "zaburzenia miesiaczkowania" i do szpitala na badania hormonow - pamietacie moze jak byłam i pisalam tutaj o tym. Mialam wtedy za wysoka prolaktyne. Tyle, ze ja ciazy nie planowalam wtedy nawet. W ogole ona byla pewna , ze przy tak dlugich cyklach to raczej owulacji nie mam. Tak chyba myslala kierując mnie do szpitala. A ja owulke mialam ( tak mi sie wydaje przynajmniej po tym jak obserwowalam swoj organizm i czasem test owu. zrobilam).

lindsley no wlasnie chcialam prowadzic ciaze u niej bo slyszalam duzo dobrych opinii na jej temat... pol roku temu dlatego do niej poszlam

wyliczyła na swoim "magicznym" kółeczku,że 6 tydzien ciazy mi leci
__________________

Edytowane przez Ollliwka
Czas edycji: 2010-09-30 o 13:28
Ollliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 13:31   #2053
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. V, pt. Czekamy na dwupaki :D

Zrobisz jak uważasz, ale moim zdaniem nie ma to sensu. Na tym etapie i tak na usg może nic nie wyjść. Tak naprawdę jeśli nic niepokojącego się nie dzieje, to pierwsze usg można spokojnie zrobić między 11 a 13 tygodniem. A resztę badań przecież możesz zrobić w laboratorium...
Wiesz, zależy jakie masz podejście do ciąży. Mój gin też nie ma usg w gabinecie i chodzę sobie prywatnie, ale rzadko, bo mnie nie stać na takie luksusy, żeby robić co miesiąc. Ostatnio miałam w 24 tygodniu, a teraz idzie mi 31 i od tamtej pory jak dotąd nie byłam. Wybiorę się po 34 tyg. dopiero pewnie. Wystarczają mi zwykłe kontrolne badania u gina, zwykłe badanie na "samolocie", wywiad, słuchanie tętna przez detektor i badania krwi i moczu raz na 6-8 tygodni. Zrezygnowałabym chyba z takiej lekarki, bo jej skrupulatność tylko by mnie niepotrzebnie nakręcała. Sporo pracy mnie kosztowało wyrobienie sobie takie luźnego stosunku do ciąży, przyznaję...
Jeśli Ty należysz do kobiet, które czują się spokojne tylko wtedy, jak regularnie bardzo dokładnie wszystko sprawdzają, to może powinnaś się jej trzymać, może to jest właśnie sposób prowadzenia ciąży, który Tobie będzie odpowiadał
__________________

RAZEM OD 5.03.2000.


Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem. Pesymista... wie, co to za otwór

TYMEK - 26.11.2010
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 13:45   #2054
jasiulek
Raczkowanie
 
Avatar jasiulek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 391
GG do jasiulek Send a message via Skype™ to jasiulek
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. V, pt. Czekamy na dwupaki :D

Cytat:
Napisane przez kretencja Pokaż wiadomość
Jasiulek, brzuch i dzidziulek śliczne!!!


Cytat:
Napisane przez Ollliwka Pokaż wiadomość
jasiulku świetne fotki a z którego tygodnia są?

dziewczyny, gorszego dnia to dawno nie miałam byłam u pani gin. i stwierdziła, że kładzie mnie do szpitala na jedną noc od jutra do soboty. Usg, morfologia,progesteron,mo cz i inne badania. Mówię do niej, że nie moge isc bo mam prace od jutra - podpisaną umowe a ona do mnie, że trzeba mieć jakiś priorytet zadzwoniłam więc do pani dyrektor z przedszkola i powiedziałam o całej sytuacji ( chociaż wstyd mi było jak cholera) bo jeszcze przy lekarce rozmawiałam z nią..dyrektorka niezadowolona i ogólnie narobiłam dużo zamieszania bo jej to nie na rękę bo od jutra mam umowę i w ogóle (nie dziwie sie jej szczerze mowiac) no, ale że jest spoko kobietą to powiedziała, że moge urlop wziasc ten jeden dzien... pozniej zadzwonila do mnie, że jednak urlop bezpłatny moge wziasc tak w kodeksie wyczytała. Tak więc zapewniłam ją, że w pon. przyjdę do pracy już na pewno.
Sytuacja jest głupia bo zle sie czuje, ze wystawilam dyrektorke - juz tyle razy mi na rękę poszła, ze nie wiem teraz czy dobrze zrobilam idac jutro do szpitala i ciaza i praca sa dla mnie teraz wazne
w ogole na początku samym jak zapytała czy pracuje i jaka to praca to na wiesc, ze przedszkole stwierdzila od razu, ze nie powinnam tam pracowac bo infekcje itd. ;/ pieniedzy przeciez potrzebujemy teraz chociaz te kilka pensji doła mam jakiegoś

w ogóle mam wrażenie, że ta lekarka narobiła rabanu z tymi wszystkimi badaniami (chociaz ciesze sie ze bede je miala zrobione bezpłatnie) nie wiem czy wyjdą wszystkie dobrze zaczynam się cykać bo nie lubie szpitali na samą myśl mi smutno, ze mam isc tam.
Ollliwko, Brzuch jest dzisiejszy- 12t5d, a mały 12t3d
Tą lekarkę to chyba faktycznie trochę poniosło... W sumie bez powodu Cię do szpitala wysyłać, przecież każde badanie można sobie w przychodni zrobić od ręki. Nie łapię jej postępowania, tylko narobiła Ci tym problemów. Na szczęście dyrektorka chyba należy do bardzo wyrozumiałych osób, więc się nie martw, dzidzia odbiera Twoje emocje

Cytat:
Napisane przez lindsley Pokaż wiadomość
ale już po fakcie pewnie...



---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Dopiero doczytałam... Oliwko jak wszystko ok to nie rozumiem po co do szpitala? Każdą ciężarną wysyła od razu na noc do szpitala? Chyba coś z nią nie tak, chcesz u niej prowadzić ciążę?
Zapomniałam napisać-oczywiście piszę się na spotkanie, najwyżej ja będę z dużym bębenkiem już W razie kłopotów z transportem najmę męża i już
__________________

7 cs...
39/40 -czekamy, kruszynko!
jasiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 13:59   #2055
lindsley
Zakorzenienie
 
Avatar lindsley
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 262
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. V, pt. Czekamy na dwupaki :D

Ja miałam podejscie jak Kretencja. Usg miałam w 9, 13, 21 i 31 tc. Pierwsze na nfz a resztę prywatnie... Badania krwi i moczu co 2 miesiace, co 4tyg wizyta u gina i słuchanie serduszka. Ostatni raz na samolocie chyba pod koniec grudnia...
__________________
Pojawiłeś się niespodziewanie w kwietniowy poranek i wywróciłeś nasz świat do góry nogami

Michaś
lindsley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 14:01   #2056
Ollliwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ollliwka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 546
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. V, pt. Czekamy na dwupaki :D

kretencja mnie na rękę też nie jest teraz ta jej skrupulatność przecież do pracy muszę chodzić... jutrzejszy dzień załatwiłam już, że pójde do tego szpitala choć niestety przyznam ,że sporo nerwów mnie to kosztuje, wręcz boje się panicznie tych wszystkich wyników.
Mój mąż zły jest , że mam isc do szpitala , jest zdania, ze do lekarza jak najmniej chodzic trzeba bo wymyslają choroby i niepotrzebnie nakręcają ludzi...
__________________
Ollliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 14:05   #2057
lindsley
Zakorzenienie
 
Avatar lindsley
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 262
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. V, pt. Czekamy na dwupaki :D

Cytat:
Napisane przez jasiulek Pokaż wiadomość

Zapomniałam napisać-oczywiście piszę się na spotkanie, najwyżej ja będę z dużym bębenkiem już W razie kłopotów z transportem najmę męża i już
__________________
Pojawiłeś się niespodziewanie w kwietniowy poranek i wywróciłeś nasz świat do góry nogami

Michaś
lindsley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 14:43   #2058
Tity
Zakorzenienie
 
Avatar Tity
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 970
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. V, pt. Czekamy na dwupaki :D

Cześć dziewczyny!
abz piękny synek, gratulacje raz jeszcze
jasiulek super brzuszek i fotka dzidzi
Ollliwko też mnie zdziwiło zachowanie lekarki, u nas w poradni też nie ma usg, ale dają skierowanie na usg w szpitalu i nie trzeba się kłaść od razu, tylko iść na daną godzinę, danego dnia. A badania przecież można zrobić w laboratorium bezpłatnie, wystarczy skierowanie. A przecież ja mieszkam na zadupiu i nie wydziwiają
Faktycznie głupio wyszło, ale nie przejmuj się tak Jeden dzień to nie dużo.
A ja dzisiaj miałam maraton po lekarzach. Byłam u prokto, zapisał mi maść, ale poradził, żeby pojechać gdzieś na izbę przyjęć i dorwać jakiegoś chirurga, więc pojechaliśmy do kliniki, cała masa babek w okienku i wszystkie słuchały, że mnie tyłek boli :P Zrobiłam cierpiącą minę i zadzwoniły po chirurga, ten za chwilę przyszedł(bardzo miły człowiek), stwierdził, że w ciąży zabiegu mi robić nie będzie (prokto mówił, że to żaden problem przy miejscowym znieczuleniu), więc dał mi maść szpitalną znieczulającą (gratis ) i wcisnął mi mój problem z powrotem w pupencję i tyle. Także muszę jechać na jabłuszkach i maściach póki co.
__________________
*Sterylizuj i kastruj swoje zwierzęta*
*Nie rozmnażaj ich bezmyślnie*

L
J

Edytowane przez Tity
Czas edycji: 2010-09-30 o 14:48
Tity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 14:58   #2059
Ollliwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ollliwka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 546
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. V, pt. Czekamy na dwupaki :D

tity też mogła mi dać skierowanie na usg w szpitalu, ale termin na grudzień sama powiedziała, że to bez sensu. Więc musiałbym iść prywatnie. Czy wszystkie badania są bezpłatne? beta hcg ? toxo Igb i IgM też? bo mam wpisane

To jak powiedział, że w ciąży nie zrobi zabiegu to wie co robi , ta maść jakaś inna niż do tej pory używałaś ?
__________________
Ollliwka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-30, 15:01   #2060
Sloneczko555xxx
Zakorzenienie
 
Avatar Sloneczko555xxx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 140
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. V, pt. Czekamy na dwupaki :D

Tity

Jasiulek śliczny dzidziuś i brzusio już powoli rośnie

Oliwka ja się nie znam kiedy i co się robi i w jakich okolicznościach więc przytulam mocno w tym zakręconym dla Ciebie czasie
__________________
Synuś

Sloneczko555xxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 15:45   #2061
Tity
Zakorzenienie
 
Avatar Tity
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 970
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. V, pt. Czekamy na dwupaki :D

Sloneczko Co tam u Ciebie?
Ollliwko no właśnie z mamą gadałam przed chwilą i tak: prokto zapisał mi posterisan H, a on jest hydrokortizonem, a on może dzidziusia uszkodzić(chyba nerki). Chirurg tez powiedział, żeby używać maści bez niego i dał mi tą maść znieczulającą. Ale wysłałam jeszcze męża po Avenoc homeopatyczny (to co lindlsey mówiła). Eh...Mam nadzieję, że do soboty trochę ulży bo na zajęcia już jedziemy.
A z tymi terminami usg to padaka u Was U nas jednego tygodnia da się wszystko załatwić. USG robią 2 razy w tygodniu w szpitalu.
Beta powinna być bezpłatna, a za toxo u nas niestety trzeba płacić. Jakieś 50 zł.
__________________
*Sterylizuj i kastruj swoje zwierzęta*
*Nie rozmnażaj ich bezmyślnie*

L
J
Tity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 16:11   #2062
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. V, pt. Czekamy na dwupaki :D

Olliwka, ja bety nie robiłam w ogóle, a za toxo płaciłam, ponieważ nie jest to badanie obowiązkowe. Podobnie jak przeciwciała cytomegalii.
__________________

RAZEM OD 5.03.2000.


Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem. Pesymista... wie, co to za otwór

TYMEK - 26.11.2010
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 19:55   #2063
Ollliwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ollliwka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 546
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. V, pt. Czekamy na dwupaki :D

drugi wieczór z rzędu męczą mnie mdłości , co ciekawe tylko wieczorami i jak kłade się spać idę spać zaraz bo wstać trzeba po 6 i jechać na izbę. Fajnie, że Tż mnie zawiezie, już dzisiaj miłego weekendu dziewczyny
__________________
Ollliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 09:14   #2064
Sloneczko555xxx
Zakorzenienie
 
Avatar Sloneczko555xxx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 140
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. V, pt. Czekamy na dwupaki :D

Tity u mnie nic ciekawego, siedzę w pracy i czekam na godz 15 , jeszcze tylko 4 próbki mi zostało do zbadania i trochę sprzątnąć tu bo normalnie Pani sprzątająca unika mojego labo od tygodnia ....a syf tu że hej ..... a pozatym jak czytam Was dziewczyny to normalnie już mam ochotę na dzidziolka lecz jeszcze 3 miesiące muszę czekać ... już niedługo a zarazem wieki

dziewczyny gdzie jest Virginia, Awenturyn, Chelsea, Weronia ??? juz dawno Nas nie odwiedzały juz nie wspomnę o reszcie Dziewczyn z 1 posta które całkowicie zapomniały o Naszym wątku

Aldii, Danika a Wy? co nic nie piszecie ostatnio?
__________________
Synuś


Edytowane przez Sloneczko555xxx
Czas edycji: 2010-10-01 o 09:15
Sloneczko555xxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 09:55   #2065
Tity
Zakorzenienie
 
Avatar Tity
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 970
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. V, pt. Czekamy na dwupaki :D

Sloneczko virginia ma problemy z mężem, Awnturyn choruje, Chelsea czeka na @, a weroni to już wielki nie widziałam.
aldii gdzie się podziewasz??
Ollliwko no to się doczekałaś pierwszych objawów
__________________
*Sterylizuj i kastruj swoje zwierzęta*
*Nie rozmnażaj ich bezmyślnie*

L
J
Tity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 10:27   #2066
Sloneczko555xxx
Zakorzenienie
 
Avatar Sloneczko555xxx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 140
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. V, pt. Czekamy na dwupaki :D

pamiętam jak Anessa pisała że nie ma żadnych obiawów ciąży a później ją mdłości dopadły , a teraz Oliwce powtórzyło się to samo
__________________
Synuś

Sloneczko555xxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 11:07   #2067
abz
Zakorzenienie
 
Avatar abz
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: .
Wiadomości: 3 391
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. V, pt. Czekamy na dwupaki :D

Dziewczyny tak w ogóle to dziękuję za gratulacje

Sama chciałam też pogratulować Oliwce, lindsley mi pisała o twoich ||, to świetna wiadomość

Cytat:
Napisane przez lindsley Pokaż wiadomość
A przy okazji tak mi się dziś umyśliło... Bo żeby się znów spotkać w mieście to trzeba by do wiosny czekać i tak sobie dziś o Was (o Tobie i Pomidorce, może Jasiulek by się dała namówić) że jak już Wasze dzieciaczki ciut podrosną to mogłybyście do mnie przyjechać?
Pomysł bardzo fajny, zobaczymy tylko ja będę sobie radzić z Małym w samochodzie, mam nadzieję, że będzie lubił podróże - jak wracalismy ze szpitala to mu się podobało = zasypiał
__________________
od 26 kwietnia 2008 - żona // nasz ślub
mamy Synka: Krzysiu ur. 24-09-2010
i znowu serca mam dwa...


abz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 13:15   #2068
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. V, pt. Czekamy na dwupaki :D

Słoneczko --> ja cały czas czytam, tylko nie mam co pisac w robocie mam strasznie duzo pracy, zapisałam sie na kurs rosyjskiego w ramach wrzucania na luz ze staraniami - uczylam sie juz w LO 3 lata, ale zdołałam wszystko zapomniec.

poza tym moj organizm juz całkiem odmawia współpracy ze mną - wlasnie dostałam dzis @ co oznacza ze moj cykl trwal 21 dni :/ coraz gorzej ze mna

abz--> krzyś śliczny i słodki podczytywalam na mamusiowym, ze grzeczny z nieg chłopczyk

Oliwko-->trzymam kciuki za wyniki, pani doktor faktycznie nieco nadgorliwa sie wydaje...ale przynajmniej bedzie z głowy
danika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 15:14   #2069
lindsley
Zakorzenienie
 
Avatar lindsley
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 262
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. V, pt. Czekamy na dwupaki :D

Cytat:
Napisane przez abz Pokaż wiadomość
Pomysł bardzo fajny, zobaczymy tylko ja będę sobie radzić z Małym w samochodzie, mam nadzieję, że będzie lubił podróże - jak wracalismy ze szpitala to mu się podobało = zasypiał
To cieszę się że też jesteś za...
Misiek na początku usypiał w aucie, latem było mu gorąco to się dosłownie darł a teraz mu się podoba, ogląda sobie świat
__________________
Pojawiłeś się niespodziewanie w kwietniowy poranek i wywróciłeś nasz świat do góry nogami

Michaś
lindsley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 18:23   #2070
Chelsea91
Rozeznanie
 
Avatar Chelsea91
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 921
GG do Chelsea91
Dot.: Planowanie dzidzi na rok 2010 cz. V, pt. Czekamy na dwupaki :D

Słoneczko ja jestem, jestem codziennie podczytuję Tak jak napisała Titka czekam na @ jeszcze kilka dni . Zaczynam właśnie jazdy bo już teorię na prawko skończyłam, muszę się trochę podszkolić do wewnętrznego no i dziś był mój pierwszy dzień na uczelni
Oliwka nie wiem czy już gratulowałam czy jeszcze nie... jak nie to GRATULACJE!
Abz Krzysio jest cudowny
__________________
Juluś 20.07.11


Kornelia 04.02.2016

Będę powtarzać zawsze: bieda to stan umysłu.

Edytowane przez Chelsea91
Czas edycji: 2010-10-01 o 19:34
Chelsea91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:13.