Maluchy z babciami na rowerku,a mamusie na wizażu przy bimberku! juz od 11-12.2008 ;) - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-29, 10:37   #1621
Salomea1
Zadomowienie
 
Avatar Salomea1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 530
Dot.: Maluchy z babciami na rowerku,a mamusie na wizażu przy bimberku! juz od 11-12.2

Asiek - no płatki owsiane zalane wrzątkiem mają teksturę, ale gryzć ich nie trzeba, jak przestygna mozna dodać ze 2 miarki mleka,żeby smak był znajomy. A jak nie posmakują można zrobić muffiny owsiane, albo ciasteczka owsiane. Ja najczęściej kupuję płatki owsiane błyskawiczne "Kupca"
Salomea1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 11:07   #1622
Asiek:PP
Raczkowanie
 
Avatar Asiek:PP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 200
GG do Asiek:PP
Dot.: Maluchy z babciami na rowerku,a mamusie na wizażu przy bimberku! juz od 11-12.2

Salomea - spróbuję z owsianką - jeśli chodzi o muffiny- moje dziecko nie lubi ciast z malutkimi wyjątkami, np. jak mu dziadek dał pokruszone kruche ciasto ze śliwkami - oczywiście bez śliwek - łyżeczką, czasem zje ciasteczko lubisia biszkoptowe ale nigdy sam z siebie...reszty nie weźmie do buzi, inne słodycze - cukierków mu nie daję bo niezdrowe, żelków też nie (raz próbowałam te bez barwników - pluł) od święta zje kosteczkę czekolady...
__________________
SZCZĘŚLIWA

Uśmiech od losu
dostajemy w darze
za dobre czyny.


Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.

biżu miłe dla oka
Asiek:PP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 11:15   #1623
Salomea1
Zadomowienie
 
Avatar Salomea1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 530
Dot.: Maluchy z babciami na rowerku,a mamusie na wizażu przy bimberku! juz od 11-12.2

Moja też nie je słodyczy, ale muffiny kocha i woła na nie -buba (bułka). Straszny niejadek z twego malucha. A badałaś mu może mocz? Bo podobno dzieci wtedy prawie nic nie jedzą i u nas to się sprawdziło, tylko że Marta chodzila ze 2 miesiące z chorym pęcherzem.
Salomea1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 11:56   #1624
poisone
Rozeznanie
 
Avatar poisone
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 730
Dot.: Maluchy z babciami na rowerku,a mamusie na wizażu przy bimberku! juz od 11-12.2

moja też niejadek - ŻADNYCH owoców. Jabłka ścieram i dodaję do ciasta naleśnikowego i w ten sposób przemycam jabłuszka bo taki placuszek zje.
poisone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 12:01   #1625
Asiek:PP
Raczkowanie
 
Avatar Asiek:PP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 200
GG do Asiek:PP
Dot.: Maluchy z babciami na rowerku,a mamusie na wizażu przy bimberku! juz od 11-12.2

Salomea - moczu nie badałam, bo nie widzę takiej potrzeby. To nie jest tak że on mało je, po prostu ma swoje ulubione jedzenie i trudno go przekonać do innego. Może oczekuję zbyt wiele - sama nie wiem. Ogólnie jest pogodnym energicznym dzieckiem z charakterkiem i nie wygląda na chorego (oprócz tego zaparcia). Owszem jest szczupły, ale nie chudy, zresztą nigdy nie miał dużych fałdek, ale to podobno lepiej. Tylko jak czytam, że wasze dzieci jedzą to co się im do ręki włoży to się zastanawiam czemu moje tak nie je i jak go przekonać do pewnych zdrowych pokarmów, żeby obyło się bez plucia i odruchów wymiotnych.
__________________
SZCZĘŚLIWA

Uśmiech od losu
dostajemy w darze
za dobre czyny.


Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.

biżu miłe dla oka
Asiek:PP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 12:30   #1626
Salomea1
Zadomowienie
 
Avatar Salomea1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 530
Dot.: Maluchy z babciami na rowerku,a mamusie na wizażu przy bimberku! juz od 11-12.2

Asiek - myślałam,że on wcale nie je, a raczej nagle przestał. Marta je owoce(oprócz jabłka), nabiał i pieczywko, no i owsiankę oczywiście. Miesą i wędlin nie rusza, ogórek, pomidor i inne surowe warzywa to jej największy wróg. Obiadu z nami nie je tylko dziubie w talerzu, najchętniej zupki zjada. Ale ja się nie poddaję i zawsze na talerz nakładam jej wszystko co my jemy i czasami się zdarza że coś skubnie.

Ide gotować makaron bo po raz pierwszy zrobiłam prawdziwy rosół (prawie 5h sie gotował )
A teraz się zastanawiam czy robić serniczek czy moze placek z jabłkami, al może muffiny z jabłkami?
Salomea1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 12:45   #1627
Paula Szyszka
Zadomowienie
 
Avatar Paula Szyszka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 486
Dot.: Maluchy z babciami na rowerku,a mamusie na wizażu przy bimberku! juz od 11-12.2

widzę że jest więcej niejadków i od razu mi lepiej bo już czasami ręce załamuje salomea ja tez tak robię że zawsze małemu na talerz nakładam nasz obiad a może kiedyś się skusi czasami coś tez skubnie popatrzy dobrze że mój chociaż owoce garściami zajada a z warzyw uwielbia ogórki ale kiszone

jo@n@ mój odmówił na razie spania 2 razy od czasu kiedy się urodził więc mam nadzieję że będzie spal jeszcze chyba wczoraj go dolne 5 męczyły wydaje mi się że mu teraz będą wychodzić oby wyszły i już będzie miał wszystkie zęby z głowy teraz Igor śpi jak myszka położyłam go godzinę później niż zawsze i sam szybko zasnął więc przesuniemy godzinę drzemki

gosiaczek jeśli chodzi o ten kalkulator jeśli dostałabyś go po bardzo atrakcyjnej cenie to polecam ale tak za ok 70 zł tak jak stoją na all to bym nie kupowała jeszcze w tym roku bo to jest raczej zabawka dla starszych teraz to mały sobie tak na nim pstryka za to taki sam rodzice kupili na dzień dziecka 3,5 letniemu siostrzeńcowi to on już sobie super na nim radzi

niobe ja bym wybrała coś jak lodziarnia czy zestaw do robienia kanapek albo taki zestaw ciastoliny żeby dużo narzędzi było nie wiem jak ta małpka siostrzeniec ma ośmiorniczkę i nie jest aż tak fajna jak np lodziarnia widziałam ją na żywo i powiem że jest świetna można takie kombinacje lodów robić fajna zabawa

u nas cały czas leje deszcz za to od rana była u nas kumpela z synkiem ( igora rówiesnikiem i najlepszym przyjacielem) tak się wybawili wyskakali czas minął nam błyskawicznie no i powymieniali się na jakiś czas zabawkami więc mam małego z głowy bo siedzi ciągle i bawi się "nowymi"co jakiś czas tak robimy i dzięki temu nie nudzą się tak zabawki no i nie trzeba ciągle nowych kupować

kupiłam Igorowi te skarpetki antypoślizgowe z lidla ( sa w 2 pakach ) rewelacja
Paula Szyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-29, 12:57   #1628
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Maluchy z babciami na rowerku,a mamusie na wizażu przy bimberku! juz od 11-12.2

powiem wam ze ja bym chyba dla takich maluchów jak nasze nie kupowała zestawu cistoliny ala pocorn czy kanapki.. moja by bankowo próbowała to jeść.. no bo jak jej przetłumaczyć ze to "niby" jedzenie??

dziś całe rano bawiłyśmy sie w wyciskanie ciastoliny i lepienie robaczków i kotków itp..

paula my tez jakiś czas temu przsunelyśmy dzremke z 12 na 13.. zauwazylam ze jak poloze ja poźniej to dluzej spi i szybciej zasypia..
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 13:28   #1629
LadyM
Rozeznanie
 
Avatar LadyM
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 615
Dot.: Maluchy z babciami na rowerku,a mamusie na wizażu przy bimberku! juz od 11-12.2

najpierw napiszę bo moi juz się budzą, a jak jeszcze zdąże to sie odniosę do Waszych postów

U nas teraz etap na mamę. No normalnie ruszyć się na krok nie mogę. Byliśmy na weekend u teściów i w sobote sie spotkaliśmy ze znajomymi z osiedla, siedliśmy na ławce za blokiem, jak za małolata hehe i gadu gadu a tu nagle ryk jakby jakies dziecko ze skóry obdzierali. No to ja już nasłuchuję i tak mi się wydaje, ze to moje Kazałam tżtowi pod okno podłuchać (bo parter) no i faktycznie Wojtek. wpadł w taką histerię, tylko mama i mama. No i wieczór dla mnie się skończył. pół godziny go tuliłam i tylko taki sie wzdragał co jakis czas. Oj żal mi go było strasznie. I w ogóle teraz w nocy się budzi i mnie woła, muszę gadać do niego, że jestem i zasypia. Jak wyszłam do urzędu kiedys to Mateusz aż do mojego powrotu cały czas płakał, tzn zajał sie chwilkę zabawką bo teściowa się starała jak mogła, ale po chwili mu się przypominało i znowu szloch. No dramat. Mam nadzieję, ze to tylko taki etap, bo przecież mi serce pęknie jak będę ich musiała zostawić i np do pracy iść.

No to idę teraz czytać co u Was
LadyM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 15:13   #1630
niobe7
Zadomowienie
 
Avatar niobe7
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 517
Send a message via Skype™ to niobe7
Dot.: Maluchy z babciami na rowerku,a mamusie na wizażu przy bimberku! juz od 11-12.2

Salomea - tak polecasz ta owsianke ze chyba kupie i sprobuje zrobic Karoli, bo ostatnio kupka zadziej sie pojawia i troche ja meczy. Moze za duzo bananow je nie
Bo owce jakos przemycam, czasem sama z siebie zje jablko, uwielbia arbuza i melona zielonego i ostatnio nawet gruszki jej podchodza.

paula - dzieki za opinie - skoro widzialas lodziarnie i mowisz ze fajna, to na nia sie nastawie. chyba, ze znasz jakis inny zestaw ciastoliny fajny ktory ma duzo narzedzi

dla Karoli tez nie chce zadnych popcornow, bo roznie moze byc, chociaz nie wiem czy probowalyscie, ale ciastolina nie jest za dobra w smaku :P

drzemka tez nam sie przesunela z 12 na 13

Karolina dzisiaj wyjela mi z torby wkladke higieniczna i przykleila sobie na brzuch :co jest: gorzej tylko bylo z odklejeniem bo probowala i wolala ojej ojej bo troche bolalo

a wczoraj sie lali pytala czy moze jej misia zabrac

edit:
ja znowu monotematycznie...
a takie cos?
http://allegro.pl/simba-duzy-zestaw-...252728347.html

chyba ma sporo tych narzedzi,co? Moze cos fajnego potworzyc. Bo nie wie mczy dla chlopaka takie lody beda fajne,moze przesadzam, bo sam zestaw jest super.
__________________
...zabij wszystkie moje demony, a moje anioły też mogą umrzeć...

Edytowane przez niobe7
Czas edycji: 2010-09-29 o 15:27
niobe7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 11:13   #1631
Paula Szyszka
Zadomowienie
 
Avatar Paula Szyszka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 486
Dot.: Maluchy z babciami na rowerku,a mamusie na wizażu przy bimberku! juz od 11-12.2

niobe lodziarnie widziałam nawet się bawiłam z siostrzenicą i bardzo mi się podoba nawet się zastanawiam czy nie kupić małemu od rodziców na gwiazdkę te zestawy co wkleiłaś też bardzo fajne.Czy to będzie pierwsza ciastolina jaką będzie miał czy juz kolejna? bo jeśli pierwsza to może faktycznie taki zestaw gdzie są jakieś foremki, wałeczek nożyk będzie mógł bardziej rozwijać swoją wyobraźnię co do ciastoliny playh doh to rzeczywiście jest super konsystencji ale na początek cieszę się że mały ma tą zwykłą z biedronki też się świetnie bawi

no nieźle z tą wkładką moje dziecko wdrapało się po dużym samochodzie na pralkę i wygrzebało mój zmywacz do paznokci całe szczęście że to zobaczyłam i tak wylał połowę naprawdę sporej butelki musiałam wietrzyć łazienkę i prać wszytko co polał tak śmierdziało

pamiętacie że dzisiaj jest dzień chłopaka? ja kupuję mężowi piwko niech się cieszy a Igor jutro na zakupach ma sobie wybrać jakiś mały samochodzik w prezencie od mamy raju dziewczyny mam światło w lodówce i szynki tylko ( dla Igora na szczęście mam jedzenie) tż długo w pracy musi siedzieć za to jutro ma wolne i pojedziemy na duże zakupy

u nas dzisiaj słoneczko ale takie zimno że prawie mi ręce odpadły jak byliśmy na spacerze taki wiatr brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Paula Szyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-30, 11:15   #1632
Salomea1
Zadomowienie
 
Avatar Salomea1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 530
Dot.: Maluchy z babciami na rowerku,a mamusie na wizażu przy bimberku! juz od 11-12.2

Ale tu pustki...

Ja mam zestaw ciastoliny z małpą i powiem,ze moim zdaniem to porażka. Marta nie jestw stanie sama wycisnać małpie włosy bo jest strasznie ciezko, ja mam problem zeby to zrobić.
Mam też zestaw z biedronki i cicho powiem,że lepiej mi sie z biedronkowej ciastoliny lepi.
Salomea1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 11:59   #1633
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Maluchy z babciami na rowerku,a mamusie na wizażu przy bimberku! juz od 11-12.2

ja dziś na obiad gotuje rosól..to tz ulubione danie..niech ma na dzień chlopaka!

u nas dzis 4 st bylo więc ubralam mala w zimowa kurtkę..a jak wracałyśmy to zrobilo sie 10 bo slońce wyszlo i sie zgrzala..

do d... z tą pogodą..
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 12:12   #1634
niobe7
Zadomowienie
 
Avatar niobe7
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 517
Send a message via Skype™ to niobe7
Dot.: Maluchy z babciami na rowerku,a mamusie na wizażu przy bimberku! juz od 11-12.2

ta ciastolina bedziep ierwsza jaka dostanie wiec ja juz zglupiallam i moze zrobie wyliczanke :P

ciastolina biedronkowa bardzo mi sie podoba, w sumie jak byla moglam mu taka kupic i najwyzej cos do tego potem dolozyc jeszcze

ja mezowi wczoraj salatke zrobilam na kolacje i upieklam ciasto marchewkowe ala torcik - przelozylam ta masa z serka i na wierzchu tez ta masa i wysypalam serducho tymi kolorowymi posypkami

a mi dzis jezyk do d ucieka na mysl o winie - jakimkolwiek byle wino bylo
__________________
...zabij wszystkie moje demony, a moje anioły też mogą umrzeć...
niobe7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 12:17   #1635
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Maluchy z babciami na rowerku,a mamusie na wizażu przy bimberku! juz od 11-12.2

niobe ja bym brala ten ostani zestaw co wkleilaś..

my z tej seri właśnie kupiliśmy mniejszy..ciastolina fajnie pachnie i jest nie dobra.. ładnie sie klei i wyciska
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 12:42   #1636
Asiek:PP
Raczkowanie
 
Avatar Asiek:PP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 200
GG do Asiek:PP
Dot.: Maluchy z babciami na rowerku,a mamusie na wizażu przy bimberku! juz od 11-12.2

Co do ciastoliny - młody mało zainteresowany - kupiłam jedno opakowanie samo na próbę - dałam nożyk wykałaczkę musze przetestować jeszcze tę wyciskarkę do czosnku
A wczoraj z tż-doznaliśmy szoku - przyszłam po pracy nieco później więc obiadek trochę ostygł - tż zrobił schabowy i ziemniaki i sałatka teściowej ze słoika (mniam) i jemy
młody wiadomo wszamia samego kotleta ale dorwał widelca i największego ziemniaka nadział i kieruje do buzi patrząc na mnie czy może no to ja kiwam głową że może (do tej pory mu zabraniałam bo były bardzo gorące) a ten co? wielkimi gryzami zjadł pół ziemniaka dopóki mu nie odpadł i dalej po następnego - komentując jakby to był największy rarytas - mmmmm mniamniam mmmmmm no uśmiałam się nieźle
__________________
SZCZĘŚLIWA

Uśmiech od losu
dostajemy w darze
za dobre czyny.


Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.

biżu miłe dla oka
Asiek:PP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 13:34   #1637
LadyM
Rozeznanie
 
Avatar LadyM
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 615
Dot.: Maluchy z babciami na rowerku,a mamusie na wizażu przy bimberku! juz od 11-12.2

tak zachwalacie tą ciastolinę, może i ja zakupię...
A ja o dniu chłopaka zapomniałam, może jakiś masaż sie wieczorem tżtowi dostanie Bo jest też dzień mężczyzny w sumie jakos zaraz po dniu kobiet, nawet nie wiem, czy nie dzień po, bez przesady, żeby dwa razy dziadów świętować
LadyM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 13:47   #1638
niobe7
Zadomowienie
 
Avatar niobe7
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 517
Send a message via Skype™ to niobe7
Dot.: Maluchy z babciami na rowerku,a mamusie na wizażu przy bimberku! juz od 11-12.2

Cytat:
Napisane przez LadyM Pokaż wiadomość
tak zachwalacie tą ciastolinę, może i ja zakupię...
A ja o dniu chłopaka zapomniałam, może jakiś masaż sie wieczorem tżtowi dostanie Bo jest też dzień mężczyzny w sumie jakos zaraz po dniu kobiet, nawet nie wiem, czy nie dzień po, bez przesady, żeby dwa razy dziadów świętować
masz racje
a moj w tym roku jaki byl obrazony ze o dniu mezczyzny zapomnialam i skwitowalam, ze przeciez dzien chlopaka obchodzimy :P
__________________
...zabij wszystkie moje demony, a moje anioły też mogą umrzeć...
niobe7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 14:25   #1639
Gosiaczek1211
Rozeznanie
 
Avatar Gosiaczek1211
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 597
GG do Gosiaczek1211
Dot.: Maluchy z babciami na rowerku,a mamusie na wizażu przy bimberku! juz od 11-12.2

Z prywatą mała przychodzę - prosimy z Matim o głosy w konkursie Bebiko - link w podpisie. Dziękujemy!!!

A z ciastoliną to jest tak, że póki nie sprawdzimy na wlasnej skórze to się nie dowiemy czy się dziecko będzie bawić czy nie. W sumie ze wszystkimi zabawkami tak jest, bo jedne dzieci się bawią daną zabawką inne nie. Jednak ciastolina nie taka droga więc można próbować gorzej już z jakimiś drozszymi prezentami, jak się czlowiek nie wstrzeli to ból
Ja się zastanawiam teraz też nad tym pieskem Bobikiem z gwizdkami. Na co kupić ma średnie oceny i sama już nie wiem. Może znacie tą zabawkę i prawdę m powiecie??
__________________
NASZ SKARB 26.11.2008 - MATI
Gosiaczek1211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-30, 15:58   #1640
Paula Szyszka
Zadomowienie
 
Avatar Paula Szyszka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 486
Dot.: Maluchy z babciami na rowerku,a mamusie na wizażu przy bimberku! juz od 11-12.2

Gosiaczek ja chyba jakaś dzisiaj mało kumata jestem ale nie wiem jak zagłosować ? jak kliknę na linka pojawia się zdjęcie Matiego ale nie ma opcji głosowania...

ale jestem padnięta Igor znowu nie spał w dzień udało mi się go uśpic ale po 1 min się obudził i tak się rzucał po łóżku i płakał że aż głową walnął w ścianę no i nie było już mowy o zaśnięciu nie wiem co się z nim dzieje czy to żeby wczoraj położył się super i spał 2,5 godz a dzisiaj znowu tragedia w dodatku niczym się nie chce zająć i ciągle wyje dałam mu nurofen ale nic nie pomogło tylko bajki chce oglądać

niobe
a może coś innego jeśli nie możesz się zdecydować na ciastolinę? http://www.smyk.pl/sklep/przedmiot/b...t-i-terenowka1 super zabawka dla 3 latka ( siostrzeniec ma a Igorowi bardzo się podoba i zastanawiam się czy mu na urodziny nie kupić)
Paula Szyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 19:25   #1641
Salomea1
Zadomowienie
 
Avatar Salomea1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 530
Dot.: Maluchy z babciami na rowerku,a mamusie na wizażu przy bimberku! juz od 11-12.2

Powiedzcie mi proszę o co chodzi z tą masą serwoą? Tylko proszę wyraźnie jak krowie na miedzy, jaki serek mam kupić. I czy to marchewkowe ciacho jest dobre z ta masą.
Salomea1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 20:13   #1642
Gosiaczek1211
Rozeznanie
 
Avatar Gosiaczek1211
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 597
GG do Gosiaczek1211
Dot.: Maluchy z babciami na rowerku,a mamusie na wizażu przy bimberku! juz od 11-12.2

Paula jak zamkniesz zdjęcie, które się pojawi to tam jest opcja Lubię to i tam się klika

Salomea ja robiłam marchewkowe z tego przepisu http://mojewypieki.blox.pl/2008/10/C...warozkiem.html i wyszło super. Uwielbiam ten blog. A serek do masy dałam z hochlandu kanapkowy śmietankowy bo philadelphi akurat w sklepie nie było

Byliśmy dziś w Realu i kupiliśmy Matiemy ciastolinę Fabryka ŚMIECHU za 30 zł + 3 tuby z ciastoliną gratis. Bardzo korzystna oferta bo nawet na allegro się tak tanio nie kupi. Teraz siedzą z tżtem i wymyślają głupoty tzn, tż wymyśla a młody podłapuje - ubaw mają straszny. Także czuję, że u nas ciastolina się przyjmie
__________________
NASZ SKARB 26.11.2008 - MATI
Gosiaczek1211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 20:22   #1643
Paula Szyszka
Zadomowienie
 
Avatar Paula Szyszka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 486
Dot.: Maluchy z babciami na rowerku,a mamusie na wizażu przy bimberku! juz od 11-12.2

Gosiaczek ale ze mnie ciemnota już zagłosowałam czy to łosowanie jest każdego dnia czy tylko jednorazowo bo jak każdego to sobie kartkę napiszę żeby pamiętać głosować my mamy taką właśnie wyciskarkę podobną jak z fabryki śmiechu tylko tą z biedronki super sprawa ubaw taki i jeszcze możemy odbijać zwierzątka z pokrywek mały to uwielbia
Paula Szyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 20:22   #1644
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Maluchy z babciami na rowerku,a mamusie na wizażu przy bimberku! juz od 11-12.2

Cytat:
Napisane przez Salomea1 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi proszę o co chodzi z tą masą serwoą? Tylko proszę wyraźnie jak krowie na miedzy, jaki serek mam kupić. I czy to marchewkowe ciacho jest dobre z ta masą.
niobe wrzuciła przepisy(dwa opcjonalne) na mase do przepisowni.. mozesz albo ja zrobic na cieście albo przelozyc ciasto albo i tak i tak..

przepis na ciasto katakumby jest super tylko cukru mniej trzeba dawac tz 1 szklanke albo jeszcze mniej.. a najlepiej brazowy ..daje super smaczek
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 21:10   #1645
JaGaaaa
Rozeznanie
 
Avatar JaGaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 554
GG do JaGaaaa
Dot.: Maluchy z babciami na rowerku,a mamusie na wizażu przy bimberku! juz od 11-12.2

Salomea, kupiłam Twoją owsiankę, będziemy jutro próbować

Scorpio, specjalnie pojechałam do reala po ciastolinę a tam nie było innej niż Play Doh... Kiepskiego reala mamy.

Sorki laski że nie poodpisuję więcej ale tylko dwa zdanka i uciekam spać. Mały ostatnio ma ciężkie noce, skok rozwojowy i ząbki w jednym. Stęka, jęczy, rzuca się, popłakuje i generalnie zaczynam wyglądać jak zombi.

A Szymonka ostatnio chwaliłam że taki aniołek...i przechwaliłam. Wam to nie można nic dobrego powiedzieć bo od razu się chrzani
Już kolejny dzień z rzędu mam ochotę udusić własne dziecko. Tylko chodzi i broi, nie umie się niczym sensownym zająć. Wciąż dobiera się do rzeczy których mu nie wolno, włazi na parapet, rozsypuje cukier, wylewa ze szklanek... Diabeł mały. I kłóci się o wszystko, wszystko robi w poprzek.

Właśnie nabyłam na allegro papierowy "Język dwulatka" i "I Ty możesz mieć super dziecko" i będę się edukować jak reagować na jego wyskoki.

Uciekam! I ściskam Was wszystkie!
__________________
Nasz Skarbek - Szymonek - 02.12.2008 r.

Braciszek Dominiś - 24.04.2010 r.
JaGaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 22:05   #1646
skylie
Wtajemniczenie
 
Avatar skylie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 011
Dot.: Maluchy z babciami na rowerku,a mamusie na wizażu przy bimberku! juz od 11-12.2

Cytat:
Napisane przez LadyM Pokaż wiadomość
Bo jest też dzień mężczyzny w sumie jakos zaraz po dniu kobiet, nawet nie wiem, czy nie dzień po, bez przesady, żeby dwa razy dziadów świętować
nic dodac nie ujac

Cytat:
Napisane przez JaGaaaa Pokaż wiadomość
Właśnie nabyłam na allegro papierowy "Język dwulatka" i "I Ty możesz mieć super dziecko" i będę się edukować jak reagować na jego wyskoki.
Daj nam kilka wskazowek jak juz sie wyedukujesz, bo pewnie nie jednej sie przyda A mnie napewno
skylie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 08:23   #1647
Salomea1
Zadomowienie
 
Avatar Salomea1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 530
Dot.: Maluchy z babciami na rowerku,a mamusie na wizażu przy bimberku! juz od 11-12.2

A czy ta masa jest potzrebna na cieście? Czy dobre jest samo?

JaGaa- mnie tez może troche poedukować, zwłaszcza w temacie jak w nocy dzieciaka nie wpuścić do łóżka.
Salomea1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 08:27   #1648
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Maluchy z babciami na rowerku,a mamusie na wizażu przy bimberku! juz od 11-12.2

ciasto było super bez masy
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 08:41   #1649
xandra78
Zakorzenienie
 
Avatar xandra78
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 109
Dot.: Maluchy z babciami na rowerku,a mamusie na wizażu przy bimberku! juz od 11-12.2

JaGaaa, ja tez czekam na relacje z lektury-jak powiesz,że warto, to też sobie kupię te książki.

Która to napisała, że to przesada dziadó świętować tyle razy w roku? No święta prawda. Ja to w ogóle całe życie miałam w głowie datę 4 kwietnia,jako dzień mężczyzny(czy tam chłopaka) i wtedy kupowaliśmy chłopcom z klasy prezenciki itp. Potem do świadomości ludzkiej doszła data 10.08,a o 30.09 pierwszy raz teraz słyszę.No bez przesady!! Ja tam nic nie kupiłam mojemu.

Mój diabełek jeszcze śpi (drugi w szkole, trzeci jest w pracy). Jutro jak dobrze pójdzie, jedziemy do domu!!!!Wiecie jak tu zimno??!!
xandra78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 09:34   #1650
skylie
Wtajemniczenie
 
Avatar skylie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 011
Dot.: Maluchy z babciami na rowerku,a mamusie na wizażu przy bimberku! juz od 11-12.2

Xandra- Ty to bidulka jestes na tej dzialce. Trzymam kciuki zebyscie jutro dotarli do domku

No i maly sukces- dzisiaj Wojtek nie plakal w nocy Za to wstal przed 7
skylie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-18 21:27:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:57.