Glinki, maseczki z glinki. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-18, 16:27   #331
Kacha30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 354
Dot.: Maseczka błotna

U mnie sie nie sprawdziła zadnych efektów typu gładkosc, rozjasnienie (a nie mam ziemistej cery)
o wiele lepsze sa glinki w tubie i ziemia wulkaniczna
Kacha30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 17:48   #332
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: Maseczka błotna

lubie ta maseczke, ladnie pachnie i przyjemnie sie ja stosuje, ladnie odswieza cere, stosuje raz w tygodniu, narazie to najlepsza maseczka avonu jaka mialam
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 19:26   #333
Klementynka
Raczkowanie
 
Avatar Klementynka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: herbaciarnia
Wiadomości: 268
Dot.: Maseczka błotna

No właśnie przeczytałam różne opinie na KWC. Niektóre dziewczyny pisały nawet, że sprawia, iż ''pryszczyki szybciej dojrzewają" Nie wiem więc czy to aż taki plus.. Chyba jednak się skusze, bo cerę mam mieszaną, więc może błotko pomoże..
Dziękuję za dotychczasowe opinie
__________________
ciuchy do oddania:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=872916
Klementynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 19:37   #334
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Maseczka błotna

Miałam swego czasu ta maseczkę (pytasz o tą do twarzy a nie do ciała?)
i byłam zadowolona...tzn. nie było jakiś powalających efektów od pierwszego zastosowania, ale po niej cera była taka gładziutka i uspokojona. Lubiłam ten specyfik, był taki sympatyczny
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 19:59   #335
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Maseczka błotna

ja nie używam Avonu raczej, ale moge polecic maseczki z błotem z Morza Martwego Apisu, sama uzywam maseczki oczyszczająco-wygładzającej i Czarnego Błota z Morza Martwego tej firmy i jestem zaskoczona efektami, naprawde skóra wygląda ładnie, jest miękka, gładka, oczyszczona, nie wysuszona nawet odrobinę, naprawde pomaga nie używam nic już praktycznie na syfki a nawet takie wyciśnięte szybciej się goją ja używam ich bardzo czesto uzalezniona już chyba jestem ale polecam każda z maseczek, błoto kosztuje ok. 16zł za słoiczek lub ta oczyszczająca tuba 12zł
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 15:29   #336
awadawa
Raczkowanie
 
Avatar awadawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 170
GG do awadawa
Dot.: glinka jakiej firmy?

Czy którąś z wizażanek wie może gdzie w Krakowie można kupić dużą tubę glinki zielonej (400ml) firmy Argiletz?? Wiem, że w Super-pharmie w GC są, ale przynajmniej obecnie tylko małe tubki (75ml). To co- może ktoraś rzucić adresem jakiejś drogerii albo apteki??:pliz :Będę bardzo wdzięczna bo coś sama na nią nie mogę trafić
__________________
Ciemność, ciemność widzę.... słońca mi potrzeba
awadawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 13:12   #337
nerikka
Raczkowanie
 
Avatar nerikka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 235
Arrow HELP! Maseczki z glinki. HELP!

Nie wiem czy wątek dotyczący maseczek z glinki już się pojawił, jednak mam pytanie bardziej szczegółowe. Mam cerę mieszaną dość skrajnie, problem z rozszerzonymi porami szczególnie na nosie i brodzie (czoło częściowo też). Poradzono mi abym używała glinki zielonej przeznaczonej do cery tłustej i mieszanej. Jednak ten rodzaj glinki kompletnie nie przynosi żadnych efektów na mojej dziwnej skórze , a nawet pogarsza jej wygląd. Natomiast glinka biała, która ma zastosowanie raczej do cery zmęczonej, suchej i ze zmarszczkami, daje w moim przypadku jak najlepsze efekty. Rozjaśnia zamyka dokładnie pory i sprawia, że świetnie się czuję w swojej skórze. Czy to normalne? Czy nie zaszkodzi mojej cerze (mam 22 lata) maseczka przweciwzmarszczkowa? Może to trochę naiwne pytanie, ale moja mama dziwi się, że używam czegoś, co pasuje raczej kobietom w późniejszym wieku. Tak samo dziwi się pani w kosmetycznym... Wizażanki, które coś wiedzą na ten temat bardzo proszę o pomoc i jakieś porady .
nerikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-31, 13:37   #338
Madusia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 168
Dot.: HELP! Maseczki z glinki. HELP!

witam,maseczke zielona stosuje sie tylko na wykwity skórne poniewaz ma własciwosci bardzo wysuszajace,po dluzszym stosowaniu skora sie przyzwyczaja i nie daje zadnych efektow.Stosowałam biala glinke jestem bardzo zadowolona rowniez mam cere z rozszerzonymi porami,te glinki kosztuja w aptece ok 5 zl i nie wierze ze w glince jest duza ilosc preparatu przeciwko zmarczkowego.Polecam glinke czerwona jest bardzo dobra,nie wysusza tak skóry ale ma dzialanie lagodzące a takze zamyka pory.
Madusia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 13:46   #339
nerikka
Raczkowanie
 
Avatar nerikka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 235
Dot.: HELP! Maseczki z glinki. HELP!

Dzięks za odpowiedź Madusia 23 . Wypróbowałam wszystkie rodzaje glinek i właśnie ta biała jest dla mnie the best . Jednak co do ceny, to kupuję w takim sklepie z różnymi mydełkami i naturalnymi kosmetykami za 2,40 więc o połwę taniej niż w aptece .
nerikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 16:46   #340
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: HELP! Maseczki z glinki. HELP!

nie jest do końca prawdą, ze glinka biała ma działanie przeciwzmarszczkowe. jest ona przeznaczona do cery suchej, zmęczonej i wiotkiej dlatego, ze jest ze wszystkich rodzajów glinek najłagodniejsza, to znaczy,ze nie wykazuje tak jak np. glinka zielona działania mocno wysuszającego i antybakteryjnego, tylko delikatnie oczyszcza skóre, zamyka pory, oddaje skórze wszystkie zawarte w sobie składniki mineralne a zabiera zbędne toksyny. jest najbardziej uniwersalną glinka, która mozna stosowac w przypadku kazdego rodzaju skóry, wiec nie musisz sie obawiac, ze zrobisz krzywde swojej skórze. ja sama stosuje kaolin i tez bardzo mi odpowiada
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 19:29   #341
__Madzia__
Raczkowanie
 
Avatar __Madzia__
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 497
Smile Dot.: HELP! Maseczki z glinki. HELP!

Witam serdecznie

Ja stosuje glinke zieloną a czasami czerwoną i jstem bardzo zadowolona, kosztuje niedrogo, a daje dobry efekt (przynajmniej na mojej skorze), tylko zamiast wody do masczeki dodaje cytryne , i zauważylam, ze buzia się rozjaśniła i nabrała jednoliteko kolorku, mozna tez ten sposob stosowac przy wlace z przebarwieniami. Pozdrawiam.
__________________
Szczesliwa żonka
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090530040117.html
__Madzia__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-31, 20:10   #342
odszczepieniec
Raczkowanie
 
Avatar odszczepieniec
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszafsko
Wiadomości: 347
Dot.: HELP! Maseczki z glinki. HELP!

gdyby glinka biala miala rzeczywiscie dzialanie przeciwzmarszczkowe, to kobiety zabijalyby sie o nia a sam preparat kosztowalby krocie.

ja tez stosuje biala glinke, bo moja cera (mieszana) wyglada po niej rewelacyjnie! polecam glinki argiletz- sa najlepsze.
__________________
Uroda kobiety to rodzaj władzy.
odszczepieniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 09:03   #343
frimi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 138
Dot.: HELP! Maseczki z glinki. HELP!

Cytat:
Napisane przez odszczepieniec
polecam glinki argiletz- sa najlepsze.
Jakie szczescie...widzałam własnie ze bardoz ejst polecana ta glinka....ile kosztuje i gdiz emoge ja dostac???
frimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 09:49   #344
odszczepieniec
Raczkowanie
 
Avatar odszczepieniec
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszafsko
Wiadomości: 347
Dot.: HELP! Maseczki z glinki. HELP!

ja kupuje zawsze w salonie kosmetycznym, koszt za tubke to ok 28zl ale mozna je rowniez kupic w wiekszych pojemnosciach i roznych konsystencjach. poszperaj za pomoca wyszukiwarki- dziewczyny troche wiecej orientuja sie, gdzie mozna je jeszcze dostac..
__________________
Uroda kobiety to rodzaj władzy.
odszczepieniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 20:43   #345
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: HELP! Maseczki z glinki. HELP!

glinki argiletz rzeczywiscie sa bardzo fajne polecam kupic duze opakowanie proszku, wychodzi najtaniej, koło 40zł, a starcza na długoooo
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 10:01   #346
Souris
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2
Dot.: glinka zielona???

Cytat:
Napisane przez moooo
na co pomaga taka maseczka? czy można ją kupić w rossmanie???
Oto link do aukcji na której znajdziesz odp. na Twoje pytanie oraz sam produkt www.allegro.pl/item121853983_zielona_glinka.html

Pozdrawiam Souris
Souris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 21:16   #347
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
maszeczka z glinki......co dalej???

Przed chwileczką zrobiłam sobie maseczkę z glinki. No i jak zawsze-cerę mam po niej świerzutką, gładziutką i pięknie matową Gdzieś czytalm, ze maseczki najlepiej robić wieczorem i tak właśnie postąpiłam. Tylko teraz nie wiem co dalej. Powinnam użyć po niej jeszcze dodatkowo toniku?? czy może mogę zostawić sobie tą czynność na rano? No bo cały kłopot w tym, że jedyny tonik jaki obecnie posiadam to afrodyta adonis, który jest z alkoholem. Wszyscy którzy go używają z pewnośćia wiedza jaki jest mocny (strasznie piecze po nim skóra, i w ogóloe stosowanie go do najprzyjemniejszych nie należy). No ale cóż-pomaga mi na pryszcze to go używam Więc jak mogę zostawić sobie tonizowanienim na rano? PO glince mam zawsze taką super skórę, że najchętniej nic bym po niej nie używała.
pozdro
aha no i jestem juz śiaca wię czekam na w miarę szybką odp.
pozdro
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 21:36   #348
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: maszeczka z glinki......co dalej???

Żadna was nie wie?????
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 22:08   #349
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: maszeczka z glinki......co dalej???

cierpliwości- minęło dopiero 20 minut.

możesz zmyć wodą. potem można użyć toniku lub nie(afrodyta/adonis nie jest tonikiem), można nałożyć krem lub nie. kwestia gustu.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-10, 22:13   #350
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: maszeczka z glinki......co dalej???

Afrodyta adonis nie jest tonikiem??? szczerze mówiąc pierwsze słysze. Więc czym ona jest? płynem na trądzik??? w każdym razie ja traktuje ją jako tonik.A czy to nie jest tak, że tonik cos tam przywrac itp bo słyszałąm od kogoś , że niby powinno sie, tylo z tą afrodytą to sie troszkę bałam. no ale jak nie trzeba to nie przemyje. chyba nic mi sie nie stanie.
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 22:21   #351
fruit
Raczkowanie
 
Avatar fruit
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 54
Dot.: maszeczka z glinki......co dalej???

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
Afrodyta adonis nie jest tonikiem??? szczerze mówiąc pierwsze słysze. Więc czym ona jest? płynem na trądzik??? w każdym razie ja traktuje ją jako tonik.A czy to nie jest tak, że tonik cos tam przywrac itp bo słyszałąm od kogoś , że niby powinno sie, tylo z tą afrodytą to sie troszkę bałam. no ale jak nie trzeba to nie przemyje. chyba nic mi sie nie stanie.
To dokładnie płyn na trądzik, który najlepiej używa się punktowo. Jak ja bym to używała jako tonik przez tydzień to by mi chyba twarz wypaliło

Słyszałam o tej maseczce. A mogłabyś mi podać przepisik i ile kosztuje ta glinka i gdzie ją kupić. Z góry thx
fruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 08:15   #352
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: maszeczka z glinki......co dalej???

Ja używam maseczke z glinki... a potem przemywam tonikiem.
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 09:40   #353
Dalissime'80
Raczkowanie
 
Avatar Dalissime'80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 207
Dot.: maszeczka z glinki......co dalej???

Ja po zmyciu maseczki z glinki nie mogłabym nie nawilżyć skóry, strasznie sciagnietą i napiętą mam później.
Dalissime'80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 10:58   #354
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: maszeczka z glinki......co dalej???

tak afrodyte punktowo bo zawira dużo alkoholu i podrażniac moze i wysuszy skórę .a stonizować możesz ale nie musisz , bo glinka nie zawier raczejżadnych drastycznie działających składników. po maseczce z glinki jak najbardziej można kremik zastosować, jeśłi chcesz.
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 14:11   #355
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: maszeczka z glinki......co dalej???

Aha dzięki dziewczyny za odpoiedzi Właśnie, ostatnio moja skóra z tłustej zrobiła sie straszliwie, ale to okropnie sucha. Caluśka. Juz używam toniku do suchej skóry, nakładam baardzo tłuste kremy itp, ale niewiele daje nawet jak na noc jakieś nawilżające żeczy nałożę, to rano jest prostu normalna, nie tłusta! A jak umyje, natłuszcze itp. to sie znowu sucha robi..juz z 2 tygodnie jak nie więcej tak mam. Czy to możliwe, żę skóra z tłustej zmieniła sie w sucha, czy to tylko chwilow przesuszenie???
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 14:58   #356
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: maszeczka z glinki......co dalej???

skóra zmieniła się na pewno w odwodnioną!!! tak sobie naroiłaś powinnaś tereaz poszukać kremów które napoją skórę . przejrzyj wątek który utworzyła przed wczoraj Moniak19 pt " skóa tłusta chce pić to będzie gdzies na początku lub 2 strona tam wypisłałm kremy które są do odwodnionej skóry, a bez sensu przepisywać jak możesz poszukac
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 15:06   #357
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: maszeczka z glinki......co dalej???

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=144044

to ten wątek
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 17:27   #358
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: maszeczka z glinki......co dalej???

Dzięki wielkie Już zaraz przęglądam wątek Już powolutku jest coraz lepiej, ale dzisiaj rano wymieszałam średnio matujący podkład z....kremem bambino, a jak przyszłam do domu w ogóle sie nie świeciłam. (po 7 godz.!) Normalnie to przy takej mieszance po godzinie chodziłabym jak żarówka Może już niedługo będe mogła wrócić do dream matte mousse, który na suchym naskórku wyglada okropnie Tylko mam wątpliwośći czy w ogóle powinam go używać w tym wieku. Za każdym razem gdy nałoże jakkolwiek fluid, to zcuję się tak, jakbym robiła coś, czego nie powinnam. Nie owiecie czy mogę go stosować??? z góry dzięki za op
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 17:28   #359
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: maszeczka z glinki......co dalej???

aha dodam, że mam 15 lat!
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 18:04   #360
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: maszeczka z glinki......co dalej???

moesz stosować dream matt douse, ale jak piszesz nie do skóry suchej, a przeglądałaś watek o nowym podkładzie i kremie w 1 nivei? przejrzyj sobie jest na początku czy 2 stronie
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-12 19:40:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:16.