(chyba) czas na zmiany... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-29, 09:15   #1
ewelinkan17
Raczkowanie
 
Avatar ewelinkan17
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 83
Hej!
Mam poważny dylemat. Farbuje włosy (baleyage) od kilku lat na blond... Czasem był to jasny blond czasem wychodził żółty ;p ale zawsze blond. Jednak nie dość że mam mało włosów to przez to jeszcze są zniszczone trochę; / Mam już dość ciągłego farbowania, odrostów itp (zwłaszcza że naturalny kolor to taki ciemny szary - brzydki ;p ) coś mnie ostatnio podkusiło i zrobiłam sobie brązową szamponetkę. O dziwo było mi całkiem nieźle ; p no i teraz blond czy brąz?;D oczywiście jeśli dzięki Wam dojdę do stwierdzenia, że jest mi lepiej w blond to twardo będę je farbować. Przesyłam zdjęcia: dwa z moimi blond włoskami i jedno z brąz nałożone dzięki programowi, więc wiadomo, że kolory tam są trochę sztuczne... Czekam na Wasze opinie

zapomniałam o zdjęciach

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-09-29 o 15:38 Powód: post pod postem
ewelinkan17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 11:36   #2
aga22551
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19
Dot.: zmiana włosków:)

jak dla mnie blondynka na pierwszym zdjeciu

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

do mnie tez zapraszam na dorade https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post22377152
aga22551 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 11:55   #3
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: zmiana włosków:)

Pierwsze zdjęcie
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 12:11   #4
poziomkakj
Rozeznanie
 
Avatar poziomkakj
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 736
Dot.: zmiana włosków:)

Jak dla mnie zdecydowanie brąz. Slicznie Ci w nim.
poziomkakj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 13:07   #5
LaLaRe87
Rozeznanie
 
Avatar LaLaRe87
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 822
Dot.: zmiana włosków:)

zdecydowanie brąz
__________________
zdrowie, fitness, Norwegia, smaczne jedzonko
instagram https://www.instagram.com/lalare_fit/


Moja Marcelinka
LaLaRe87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 13:52   #6
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: zmiana włosków:)

Na pierwszym zdjęciu - blond i delikatniejszy make up wyglądasz nijako, taka szara myszka.
Na drugim zdjęciu - blond i mocny make up - wyglądasz ślicznie i charakternie.
Na trzecim zdjęciu w brąz włoskach i delikatnym makijażu - wyglądasz pięknie, naturalnie i charakternie.
Biorąc pod uwagę względy wizualne i praktyczne stawiam na brąz
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 17:26   #7
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: zmiana włosków:)

Cytat:
Napisane przez lulaluna Pokaż wiadomość
Na pierwszym zdjęciu - blond i delikatniejszy make up wyglądasz nijako, taka szara myszka.
Na drugim zdjęciu - blond i mocny make up - wyglądasz ślicznie i charakternie.
Na trzecim zdjęciu w brąz włoskach i delikatnym makijażu - wyglądasz pięknie, naturalnie i charakternie.
Biorąc pod uwagę względy wizualne i praktyczne stawiam na brąz
:tak:

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

chciałam dać kiwającą, potakującą główkę i coś mi nie wyszło zgadzam się z lulaluną. Brąz zdecydowanie Choć ładnemu we wszystkim ładnie
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-29, 17:41   #8
ewelinkan17
Raczkowanie
 
Avatar ewelinkan17
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 83
Dot.: zmiana włosków:)

Cytat:
Napisane przez lulaluna Pokaż wiadomość
Na pierwszym zdjęciu - blond i delikatniejszy make up wyglądasz nijako, taka szara myszka.
Na drugim zdjęciu - blond i mocny make up - wyglądasz ślicznie i charakternie.
Na trzecim zdjęciu w brąz włoskach i delikatnym makijażu - wyglądasz pięknie, naturalnie i charakternie.
Biorąc pod uwagę względy wizualne i praktyczne stawiam na brąz
Hmmm więc pierwsze i trzecie zdjęcie to jest ta sama fotka na pierwszym moje włosy a na 3 nałożone brązowe w programie Oczywiście to jest zdjęcie od fotografa więc retusz i te sprawy zapewne był grany 2 zdjęcie natomiast jest trochę starsze no i faktycznie już tak mocno się nie maluję (chyba że na wieczorne wyjścia) no i mam dłuższe włosy. A i apropo 1 zdjęcia włosy w realu są bardziej sprane, żółte (ale nie jajko;p) no i bardziej widać odrost ;p a no i zniszczone pozdrawiam i dziękuję wszystkim za napisanie swojego zdania oczywiście czekam na jeszcze jakieś sugestie

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

Cytat:
Napisane przez ewelinkan17 Pokaż wiadomość
Hmmm więc pierwsze i trzecie zdjęcie to jest ta sama fotka na pierwszym moje włosy a na 3 nałożone brązowe w programie Oczywiście to jest zdjęcie od fotografa więc retusz i te sprawy zapewne był grany 2 zdjęcie natomiast jest trochę starsze no i faktycznie już tak mocno się nie maluję (chyba że na wieczorne wyjścia) no i mam dłuższe włosy. A i apropo 1 zdjęcia włosy w realu są bardziej sprane, żółte (ale nie jajko;p) no i bardziej widać odrost ;p a no i zniszczone pozdrawiam i dziękuję wszystkim za napisanie swojego zdania oczywiście czekam na jeszcze jakieś sugestie
oczywiście mogę zamieścić jakieś fotki beż retuszu fotografa - zwykłe z codziennego życia że tak powiem
ewelinkan17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 18:31   #9
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: zmiana włosków:)

Oczywiście, że zauważyłam, że pierwsze i trzecie zdjęcie to ta sama fotka - ta sama twarz i ten sam delikatny make up, jednak dużo lepiej prezentujesz się na tej trzeciej w brązie. Moim zdaniem brąz wydobywa i podkreśla twoją naturalną urodę. Jak ma się dobrze dobrany kolor i fryzurkę, to makijaż nie jest potrzebny. Ten odcień, który uzyskałaś w programie pasuje ci idealnie.
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 20:16   #10
ewelinkan17
Raczkowanie
 
Avatar ewelinkan17
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 83
Dot.: zmiana włosków:)

Cytat:
Napisane przez lulaluna Pokaż wiadomość
Oczywiście, że zauważyłam, że pierwsze i trzecie zdjęcie to ta sama fotka - ta sama twarz i ten sam delikatny make up, jednak dużo lepiej prezentujesz się na tej trzeciej w brązie. Moim zdaniem brąz wydobywa i podkreśla twoją naturalną urodę. Jak ma się dobrze dobrany kolor i fryzurkę, to makijaż nie jest potrzebny. Ten odcień, który uzyskałaś w programie pasuje ci idealnie.
Dziękuję tylko jak teraz wytłumaczyć fryzjerce jaki to kolor bądź jak znaleźć taką farbę? ;p może lulaluna orientujesz się jaka farba ze sklepu najlepiej (bo wydaje mi się, że fryzjerskie szybciej się wypłukują a nawet jeśli trzymają się dłużej to jednak drogo jest chodzić i farbować je co miesiąc żeby nie było odrostów; / ) by pokryła moje blond włosy i odrosty by uzyskać taki kolor bądź podobny?
ewelinkan17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 21:58   #11
ewelinkan17
Raczkowanie
 
Avatar ewelinkan17
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 83
Dot.: zmiana włosków:)

znalazłam śliczny odcień brązu czy uważacie czy było by mi w nim dobrze? załączam fotkę
ewelinkan17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-30, 15:23   #12
panna tofu
Raczkowanie
 
Avatar panna tofu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 249
Dot.: zmiana włosków:)

O tak, myślę, że ten brąz bardzo ładny Mi też się bardziej podobasz w brązie
panna tofu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 16:19   #13
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: zmiana włosków:)

Cytat:
Napisane przez ewelinkan17 Pokaż wiadomość
znalazłam śliczny odcień brązu czy uważacie czy było by mi w nim dobrze? załączam fotkę
Ślicznie by Ci tak było.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 18:51   #14
tweenty22
Zadomowienie
 
Avatar tweenty22
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: częstochowa
Wiadomości: 1 428
Dot.: zmiana włosków:)

Lepiej wyglądasz w brązieniż blond.
tweenty22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 19:24   #15
Rozaliaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 18
Dot.: zmiana włosków:)

Moi skormnym zdaniem w brązie bardzo ładnie byś wyglądała. Patrząc na ostatnie zdjęcie z "nałożonymi" włoskami to bardzo Ci pasuje ten kolor do brwi i dodają Ci charakterku jak już ktoś wspomniał Na pierwszym zdjęciu brakuje mi zdecydowanie grzywki, chociaż takiej na bok.
PS.Ja jak najbardziej widzę Cię w tej fryzurce..
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1285793867
Rozaliaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 20:52   #16
ewelinkan17
Raczkowanie
 
Avatar ewelinkan17
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 83
Dot.: zmiana włosków:)

Cytat:
Napisane przez Rozaliaa Pokaż wiadomość
Moi skormnym zdaniem w brązie bardzo ładnie byś wyglądała. Patrząc na ostatnie zdjęcie z "nałożonymi" włoskami to bardzo Ci pasuje ten kolor do brwi i dodają Ci charakterku jak już ktoś wspomniał Na pierwszym zdjęciu brakuje mi zdecydowanie grzywki, chociaż takiej na bok.
PS.Ja jak najbardziej widzę Cię w tej fryzurce..
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1285793867
właśnie ta fryzurka i ten kolorek mi się strasznie podoba tylko jak to wytłumaczyć fryzjerce? jak wydrukuje zdjęcie to kolory pewnie będą troche przekłamane i jeszcze wyjdzie mi nie wiadomo co;p może ktoś mniej więcej orientuje się jaki to kolor lub czy jest jakaś farba ze sklepu jak ten kolor?
PS dziękuję wszystkim
ewelinkan17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 22:49   #17
lee_monka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 2 344
GG do lee_monka
Dot.: zmiana włosków:)

ja bym zaryzykowała ten brąz, ładnie Ci w nim, tylko nieco jaśniejszy i cieplejszy odcień
__________________
na avatarze: ja

biorę udział w konkursie welli kto ma ochotę zagłosować, będzie mi miło
lee_monka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 07:52   #18
ewelinkan17
Raczkowanie
 
Avatar ewelinkan17
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 83
Dot.: zmiana włosków:)

boję się właśnie, że jak zaryzykuję to będę żałować:/ od kilku lat robię baleyage blond czasami blond z jakimiś brąz refleksami. Raz nawet fryzjerka chyba się pomyliła (bo nie wiem jak to wytłumaczyć) zamiast blond z ciemnymi (ale nie czarnymi pasemkami) pasemkami wyszedł czarny(!) z blond pasemkami;/ no myślałam że jej nie wiem co zrobię ;p dążę do tego iż rok czasu przechodziłam w blond co strasznie odbiło się na moich włosach;/ robiłam nawet szamponetkę ostatnio Joanny orzechowy brąz i w sumie byłam zadowolona z ciemnych włosów ale fakt że im dużo brakowało do orzechowego brązu chyba dlatego że mam już spore odrosty a reszta blond...
ewelinkan17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 09:12   #19
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 264
Dot.: zmiana włosków:)

Powinnas zaläczyc aktualne zdjecie i w tej szamponetce co wyszedl ci bräz,wtedy ocenimy.Symulacje zrobilas na pelnym makijazu wiadomo ze inaczej taki odcien lezy i fryzura tez robi swoje.Najlepiej pobawic sie w programie w swoim kolorze jak bedzie wyglädal inny odcien
Ja odradzam ciemny/sredni bräz.Ladny jest odcien sredni blond z karmeli lub tofii moze z takich odcieni?
Ladnie wyglädasz w blondzie,na fryzjerskim jest wätek zbiorczy o blondynkach,farby,pomoc,p ielegnacja itp; Przyczepie sie jeszcze do Twoich wlosöw widac sä cienkie,brak im objetosci,pomyslalabym nad fryzurkä w stylu bob z grzywkä ukosnä.
(przepraszam za literöwki,nie mam polskich znaköw )
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-10-04 o 09:21
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 264 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-04, 16:44   #20
ewelinkan17
Raczkowanie
 
Avatar ewelinkan17
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 83
Dot.: zmiana włosków:)

oj tak włosy są cienkie... są po prostu tragiczne;p podobają mi się Twoje symulacje aktualne zdjęcie z przed 2 miesięcy (na dzień dzisiejszy jest tylko większy odrost) mogę załączyć jednak będzie problem ze zdjęciem w szamponetce;/ ponieważ zdjęcia są słabej jakości i jednak ten kolor daleki był od brązu;p pierwsze zdjęcie jest w blond drugie po szamponetce, jednak kolor jest trochę oszukany bo zimny ale generalnie w 70-80 % oddaje prawdę
ewelinkan17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 16:51   #21
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s
Dot.: zmiana włosków:)

zdecydowanie brąz naturalny, jasny albo jakis jasny cieply
mysle ze doda ci to wyrazistosci. Twoje wlosy sa strasznie oklapniete, trzeba nadac im troche zycia. nieco skrocic (dluzszy bob to dobry pomysl), kosmetyki zwiekszajace objetosc... w polaczeniu z brazem i odpowiednim cieciem bedzie pięknie
__________________
Zapuszczam i dbam o włosy!!
olejowanie & farbowanie tylko henną khadi black & odżywianie & wcierkowanie

zaczynam pić drożdże, a co !
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 17:46   #22
ewelinkan17
Raczkowanie
 
Avatar ewelinkan17
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 83
Dot.: zmiana włosków:)

Cytat:
Napisane przez dagmara_s Pokaż wiadomość
zdecydowanie brąz naturalny, jasny albo jakis jasny cieply
mysle ze doda ci to wyrazistosci. Twoje wlosy sa strasznie oklapniete, trzeba nadac im troche zycia. nieco skrocic (dluzszy bob to dobry pomysl), kosmetyki zwiekszajace objetosc... w polaczeniu z brazem i odpowiednim cieciem bedzie pięknie
a czy mogłabym prosić propozycję fryzury jaką mniej więcej masz na myśli oraz kolorku? Było by mi łatwiej coś idealnego znaleźć Dziękuję za radę

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

Cytat:
Napisane przez dagmara_s Pokaż wiadomość
zdecydowanie brąz naturalny, jasny albo jakis jasny cieply
mysle ze doda ci to wyrazistosci. Twoje wlosy sa strasznie oklapniete, trzeba nadac im troche zycia. nieco skrocic (dluzszy bob to dobry pomysl), kosmetyki zwiekszajace objetosc... w polaczeniu z brazem i odpowiednim cieciem bedzie pięknie
a czy mogłabym prosić zdjęcia z jakimiś propozycjami fryzurki oraz koloru jaki masz na myśli? Będzie mi łatwiej coś idealnego wybrać Dziękuję za radę
ewelinkan17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 22:23   #23
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s
Dot.: zmiana włosków:)

alez oczywiscie
1-3 pokazuje o jaka fryzurke mi chodzi i dlugosc
moim zdaniem idealna by byla 3 + grzywka z 1,2, bo pewnie nie chcesz radykalnie scinac wlosow.
4-6 kolor

jesli chodzi o kolor to nie chodzi mi o to bys dokladnie tych farb uzyla, bo roznie wychodza i nie chce miec Cię na sumieniu;p ale mniej-wiecej o jaki odcien mi chodzi dla Ciebie
__________________
Zapuszczam i dbam o włosy!!
olejowanie & farbowanie tylko henną khadi black & odżywianie & wcierkowanie

zaczynam pić drożdże, a co !
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 00:01   #24
ewelinkan17
Raczkowanie
 
Avatar ewelinkan17
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 83
Dot.: zmiana włosków:)

Cytat:
Napisane przez dagmara_s Pokaż wiadomość
alez oczywiscie
1-3 pokazuje o jaka fryzurke mi chodzi i dlugosc
moim zdaniem idealna by byla 3 + grzywka z 1,2, bo pewnie nie chcesz radykalnie scinac wlosow.
4-6 kolor

jesli chodzi o kolor to nie chodzi mi o to bys dokladnie tych farb uzyla, bo roznie wychodza i nie chce miec Cię na sumieniu;p ale mniej-wiecej o jaki odcien mi chodzi dla Ciebie
ładny jest ten karmelowy brąz pallette fryzurki też mi się podobają, szczególnie ta Nicole (to chyba ona?) robiłam raz szamponetkę joanny właśnie naturalny blond i szkoda że mi nie wyszła;( tzn zatarła trochę granicę między odrostami a baleyagem, nie było widać ich w sumie aż tak bardzo ale do koloru z opakowania to im brakowało... a szkoda bym miała jakiś pkt odniesienia myślałam również nad orzechowym brązem Joanny ale nie wiem czy ładnie by mi pokrył moje włosy farbowane + odrost. Koleżanka robiła Joanna Palona Kawa i Jej ładnie wszystko pokryło jednak ja mam bardziej zniszczone włosy od niej a słyszałam, że to wpływa na końcowy efekt koloryzacji chciałabym spróbować jakiś brązów bo na pewno nie chcę już takiego jasnego blondu ewentualnie jeśli już to z ciemniejszymi pasemkami... chciałabym właśnie je przyciemnić do brązu bądź jakiegoś ciemnego blondu żeby trochę odżyły bo już nie daje rady z nimi nic zrobić sensownego. A jak zrobię to godzina i już po wszystkim;/ dlatego myślę że coś ciemniejszego to dobre rozwiązanie jak mi się nie spodoba to się przemęczę 2-3 miesiące i zrobię jakieś jaśniejsze refleksy żeby rozjaśnić trochę ;p na razie uparcie szukam swojego ideału;D
Dziękuję

---------- Dopisano o 01:00 ---------- Poprzedni post napisano o 00:49 ----------

aha i nie chodzi mi o Joanna Color Nutris tylko multi Color

---------- Dopisano o 01:01 ---------- Poprzedni post napisano o 01:00 ----------

naturia*
ewelinkan17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 00:20   #25
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s
Dot.: zmiana włosków:)

tez mysle ze jak je troche zetniesz i przyciemnisz to zdecydowanie odzyja a krotsze nieco sie uniosą i moze byc naprawde fajny efekt
Farbowanie ja bym oddala w rece fryzjera najlepiej, bo brazy lubia wychodzic za ciemne, zbyt rude itp.
__________________
Zapuszczam i dbam o włosy!!
olejowanie & farbowanie tylko henną khadi black & odżywianie & wcierkowanie

zaczynam pić drożdże, a co !
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 00:40   #26
ewelinkan17
Raczkowanie
 
Avatar ewelinkan17
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 83
Dot.: zmiana włosków:)

ja mam zawsze pietra przed wizytą u fryzjera bo nie umiem wytłumaczyć czego chce a jak zacznę tłumaczyć to w końcu wychodzą jak zawsze;/ chyba muszę komputer do niej zanieść i pokazać "to chcę!" a znając moje szczęście wyjdzie jak zawsze;(
ewelinkan17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 11:49   #27
monaa01
Rozeznanie
 
Avatar monaa01
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 662
Dot.: zmiana włosków:)

zetnij włosy do ucha, taki bob prawie, no i koniecznie zafarbuj na brąz w tym blondzie wyglądasz jak wyliniała mysz (przepraszam), bo ani kolor szałowy nie jest no i jeszcze te włosy takie mało żywe są
monaa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 12:21   #28
ewelinkan17
Raczkowanie
 
Avatar ewelinkan17
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 83
Dot.: zmiana włosków:)

Cytat:
Napisane przez monaa01 Pokaż wiadomość
zetnij włosy do ucha, taki bob prawie, no i koniecznie zafarbuj na brąz w tym blondzie wyglądasz jak wyliniała mysz (przepraszam), bo ani kolor szałowy nie jest no i jeszcze te włosy takie mało żywe są
chciałabym mieć fryzurkę do ucha ale przez 5 lat włosy wydłużyły mi się ledwie o kilka cm ponieważ były zniszczone przez pewną nie udaną próbę;p teraz trochę odżyły więc rosną szybciej tzn nie łamią się chociaż są zniszczone ale nie tak jak kiedyś, więc szkoda mi ich ściąć tak radykalnie zwłaszcza że mam włosy cienkie i gdy tylko poczują wilgoć to cię puszą i nieładnie kręcą a teraz idzie zima więc nawet nie chce myśleć jak będą wyglądać krótkie włosy do ucha i przewianych od zimna i wilgoci fryzurce ;p ale dziękuję za radę
ewelinkan17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 06:58   #29
ewelinkan17
Raczkowanie
 
Avatar ewelinkan17
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 83
Dot.: zmiana włosków:)

znalazłam inny kolor włosów który jest śliczny czy któraś z Was umiała by określić co to za kolor oraz jaką farbą (oprócz palette) mogłabym taki osiągnąć farbując z blondu z ok 3-4 cm odrostami w kolorze bardzo ciemnego blondu? proszę pomóżcie bo ten kolorek również mi się bardzo podoba
ewelinkan17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 08:34   #30
ewelinkan17
Raczkowanie
 
Avatar ewelinkan17
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 83
Dot.: zmiana włosków:)

zapomniałam o zdjęciu ;p
ewelinkan17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:11.