Majowo-czerwcowe mamy 2011 :) - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-23, 14:06   #3811
andruszki
Raczkowanie
 
Avatar andruszki
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolny sląsk
Wiadomości: 314
GG do andruszki
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Mój lekarz mówil, żebym się za bardzo nie faszerowałą witaminami itp bo później dzieci za duże się rodzą
jem feminatal 800

Znalazłam fajny filmik nie wiem czy widziałyście ale mnie ciarki przechodzą jak oglądam takie coś będąc w ciązy :
http://www.facebookvideodown.com/did...on--29275.html
andruszki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 14:19   #3812
JanuszAgnieszka
Wtajemniczenie
 
Avatar JanuszAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 130
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Cytat:
Napisane przez andruszki Pokaż wiadomość
Mój lekarz mówil, żebym się za bardzo nie faszerowałą witaminami itp bo później dzieci za duże się rodzą
jem feminatal 800

Znalazłam fajny filmik nie wiem czy widziałyście ale mnie ciarki przechodzą jak oglądam takie coś będąc w ciązy :
http://www.facebookvideodown.com/did...on--29275.html
to jest kawalek filmu Życie przed zyciem, ktory zreszta polecam
__________________
Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie usmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"



Teraz czekamy na Karolinkę - 27/40

Edytowane przez JanuszAgnieszka
Czas edycji: 2010-10-23 o 14:20
JanuszAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 14:28   #3813
andruszki
Raczkowanie
 
Avatar andruszki
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolny sląsk
Wiadomości: 314
GG do andruszki
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

ooo dzięki. Film jest na VOD więc za chwilę będę oglądać.
andruszki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 14:29   #3814
Siasiek
Zadomowienie
 
Avatar Siasiek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 640
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

No to dziewczyny ja już mogę odetchnąć.
Chociaż nie powiem najadłam się strachu dzisiaj. Na wizycie jak zawsze badanie, później dr chciał sprawdzić serduszko takim przyrządem i nic nie było słychać, wystraszył mnie na samym wstępie. Ale później na Usg okazało się, że wszystko jest dobrze. Zmierzył NT1.38,(młody miał 1.46) dzidzia ma 6.08 cm i serduszko pika...
Powiedział, że jak jest wszystko ok to on takie zwykłe usg zrobi...byłam w lekkim szoku. Dostałam witaminy i aspargin na skurcze.

Moria co do szybkości bicia serca to muszę Ci powiedzieć, że też to słyszałam ale raczej się to nie sprawdza. Mój młody miał 163 I gdyby nie to, że jest straszną beksą to mogłabym powiedzieć, że to 10000% facet :P
A no i jeszcze co powiedziała mi pani położna, o winogronach, że mam się nimi nie objadać, że kilka sztuk wystarczy bo w dużych ilościach nie wpływają one korzystnie na dziecko. Bo powodują nadmierny przyrost masy ciała bejbika.

Dziękuję Wam za kciukasy
Lece zrobić sałatkę bo bardzo głodna jestem a przed chwilą dopiero dotarłam do domku...
później zasiądę do czytania
__________________
C & N
13 01 2007 i 10 05 2011

I know we have our problems
But we're not the only ones
It's not about you, it's not about me
It's not about anger
It's more about the loneliness we feel

Edytowane przez Siasiek
Czas edycji: 2010-10-23 o 14:30
Siasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 14:52   #3815
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Cytat:
Napisane przez Siasiek Pokaż wiadomość
No to dziewczyny ja już mogę odetchnąć.
Chociaż nie powiem najadłam się strachu dzisiaj. Na wizycie jak zawsze badanie, później dr chciał sprawdzić serduszko takim przyrządem i nic nie było słychać, wystraszył mnie na samym wstępie. Ale później na Usg okazało się, że wszystko jest dobrze. Zmierzył NT1.38,(młody miał 1.46) dzidzia ma 6.08 cm i serduszko pika...
Powiedział, że jak jest wszystko ok to on takie zwykłe usg zrobi...byłam w lekkim szoku. Dostałam witaminy i aspargin na skurcze.

Moria co do szybkości bicia serca to muszę Ci powiedzieć, że też to słyszałam ale raczej się to nie sprawdza. Mój młody miał 163 I gdyby nie to, że jest straszną beksą to mogłabym powiedzieć, że to 10000% facet :P
A no i jeszcze co powiedziała mi pani położna, o winogronach, że mam się nimi nie objadać, że kilka sztuk wystarczy bo w dużych ilościach nie wpływają one korzystnie na dziecko. Bo powodują nadmierny przyrost masy ciała bejbika.

Dziękuję Wam za kciukasy
Lece zrobić sałatkę bo bardzo głodna jestem a przed chwilą dopiero dotarłam do domku...
później zasiądę do czytania
super, ze wszystko okej


a ja wlasnie zrobilam karpatke
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 14:57   #3816
Klaterina
Zadomowienie
 
Avatar Klaterina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 755
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

hej hej
połowa soboty za mną, tylko na targowisku byłam i spędziłam na mrozie jakies trzy godziny, teraz siedzę przy herbacie z cytryną i się rozgrzewam.
mieszkanie dopiero muszę ogarnąć, bo wygląda jakby tajfun przez nie przeleciał a na moja połowicę w tym temacie liczyć nie mogę

casingiem czekoladą ciemną robiłam się ostatnio i wyszedł bardzo fajny kolor więc polecam

dzisiaj obiadu niet, są kanapki, bo mam lenia i brak ochoty na stanie przy garach ... chociaż kręcą mnie kopytka, jak sprzątnę i zostanie mi trochę sił to może się skuszę.

w spodniach mam coraz ciaśniej, wielki apetyt na pomarańcze i cytryny, mniejszy na resztę, no i na szczęście dzisiaj mnie tak nie mdli
Klaterina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 15:32   #3817
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Sasiek gratuluje dobrych wynikow, niech dzidzia zdrowa sie rozwija
Kochane a co z tym biciem serca, bo zescie mnie zaciekawily? to mozna przewidziec plec czy jak?
aaa my z mezem robimy jesienne porzadki, wlasnie pomyl kurze na szafach i lampy, jeszcze poprzestawiamy sofy i dobrze pomyjemy podloge, jestem padnieta, nigdzie sie dzis wieczorem nie ruszam, jutro sobie wyjdziemy
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-23, 18:16   #3818
anula_81
Zakorzenienie
 
Avatar anula_81
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Wiadomości: 3 419
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

hej dziewczyny!
ja na chwilke, bo jutro wracam juz do Oslo i bede mogla wreszcie wiecej napisac,
z dzidzia wszystko dobrze, rozwija sie ksiazkowo, zrobil mi tylko przeziernoosc i kosc nosowa, wiec niestety nie mam tych wszystkich badan co wy, ale on powiedzial, ze jka nie ma obciazen genetycznych ani nie mam jeszcze 35 lat to nie ma co szalec.... wiec sama nie wiem czy robic jeszcze jakies konkretniejsze badania czy nie.... wszystkie z was to mialy?
poza tym jest ok, dostalam kilka lekow, cisnienie w normie, wymioty tez) dzisiaj 12 tydzien wiec wchodze w 13!! kupilam sobie sukienke pol ciazowa, bo nie uwierzycie ale nie mieszcze sie w zadne spodnie, a normalnie to chudzina ze mnie, i wszysyc juz widza moj brzuch!!
]
nie wiem jak was jutro doczytam, ale serdecznie pozdrawiam
__________________
Zycie jest tylko jedno

Zosienka jest juz z nami

Zosia
anula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 18:45   #3819
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

ja nie robię żadnych innych badań poza tym genetycznym usg, w pierwszej ciąży też nie robiłam, jak nie ma wskazań to po co ???
poza tym mojej koleżance powiedzieli że takie badania mają sens jak chciałabyś usunąc ciążę, jeżeli sie okaże, że coś jest nie tak, bo jeśli i tak chcesz urodzić to tak naprawdę te badania nic nie zmieniają, bo zrobić się i tak nic nie da .... ona zrobiła bo dzidzia nie rosła, wyszło jej jakiś niski poziom bHcg i przez resztę ciąży ryczała, bo dziecko ma jakies wady, a się okazało że dzidzia malutka co prawda, ale nie przez jakiś zespół genetyczny tylko przez wadę łożyska, teraz jest mniejszy ale normalnie się rozwija. Co się strachu najadła tego nikt jej nie wróci ...
Te badania są dla ludzi, ale wszystko z rozsądkiem ...

Znów głodna jestem
Pogoda była piękna więc bylismy na rodzinnym spacerku na placu zabaw
Ze sprzątania niewiele wyszło, bo odkurzacz trzeba było wyczyścić, więc teraz musi wyschnąć (tak mężu stwierdził)
Zosia już śpi, katarek już dużo mniejszy, a ja nadal chyba się nie zaraziłam (odpukuję w niemalowane - stuk, stuk)
Mama zrobiła mi to coś na pasy do samochodu, jak pojedziemy do dziadków to przymierzę i wypróbuję, bo ciężko już mi z pasami jeździć, podwijam sobie dolną część pod udo, bo uciska, ale ciut niewygodnie wtedy ...

dobra, idem bo mężulek coś pichci w kuchni
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri


andziot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 18:49   #3820
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

anula_81 super, ze wszystko w porzadku, ja mysle ze dziewczny tez robily tylko przeziernos i sprawdzaly te kosc nosowa i nic wiecej, ja tez to bede robic za 2 tyg...mysle, ze zadnych dodatkowych badan nie potrzebujesz, wszystko bedzie ok zycze spokojnego powrotnego lotu
A Wy gdzie sie podzialyscie w sobotni wieczor? My z mezem naprawde sie nasprzatalismy i ledwo sapiemy, zaraz bedziemy robic pizze, zapraszamy taka pyszna typowa wloska, moj maz jest specem

Kochane tak sie zastanawiam (wiem wiem nawet lekarzowi nie wierze, no ale taki juz mam okropny charakter, ze musze jeszcze tutaj Wam napisac), bo gin umowil mnie na te przeziernosc na 9 listopada, a ostatnia @ mialam 5 sierpnia, czyli wypadal by 13 tydzien ciazy, czy to nie za pozno
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 18:58   #3821
anula_81
Zakorzenienie
 
Avatar anula_81
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Wiadomości: 3 419
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

no wlasnie dziewczyny bo ja tez tak myslalam, ze to wystarczy teraz nasteone USG mam juz w Oslo w 18 tygodniu dopiero, ale mysle ze to wystarczy chyba nie ma sensu isc na kolejne usg wczesniej skoro wszystko jest dobrze prawda?
trzymajcie kciuki za jutrzejszy lot i obiecuje klikac jutro juz z domku.
buziaki

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

principessina moj lekarz mowil ze przeziernosc miedzy 11 a 14 tygodniem, wiec mysle ze nie ma problemu
__________________
Zycie jest tylko jedno

Zosienka jest juz z nami

Zosia
anula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-23, 19:04   #3822
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

andziot a co na pasy bo mnie tez uwiera, czasem nie zapinam, ale tak na autostradzie to sie boje bo jest policja...
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 19:09   #3823
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
anula_81 super, ze wszystko w porzadku, ja mysle ze dziewczny tez robily tylko przeziernos i sprawdzaly te kosc nosowa i nic wiecej, ja tez to bede robic za 2 tyg...mysle, ze zadnych dodatkowych badan nie potrzebujesz, wszystko bedzie ok zycze spokojnego powrotnego lotu
A Wy gdzie sie podzialyscie w sobotni wieczor? My z mezem naprawde sie nasprzatalismy i ledwo sapiemy, zaraz bedziemy robic pizze, zapraszamy taka pyszna typowa wloska, moj maz jest specem

Kochane tak sie zastanawiam (wiem wiem nawet lekarzowi nie wierze, no ale taki juz mam okropny charakter, ze musze jeszcze tutaj Wam napisac), bo gin umowil mnie na te przeziernosc na 9 listopada, a ostatnia @ mialam 5 sierpnia, czyli wypadal by 13 tydzien ciazy, czy to nie za pozno
pizza (ja właśnie zjadłam pyszny makaron z sosikiem pomidorowym )

ja robiłam właśnie w 13 tc, nic się nie martw, w poprzedniej ciąży miałam chyba w 14 i było ok

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
andziot a co na pasy bo mnie tez uwiera, czasem nie zapinam, ale tak na autostradzie to sie boje bo jest policja...
niby kobiety w ciąży nie musza zapinać, ale ja nie umiem w niezapiętych jeździć, strasznie jakoś niepewnie się czuję wtedy.
Pisałam już wcześniej o tym to takie coś tyle, że szkoda mi kasy na nowe, więc poprosiłam mame żeby mi takie coś uszyła, zobaczymy co z tego wyszło, konstrukcja banalnie prosta a kosztuje 160zl
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri


andziot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 19:14   #3824
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

andziot no drogawe to cholerstwo...no u mnie trzeba zapinac pasy, mowia zeby zapinac pod brzuchem, no ale pas i tak sie przesuwa...
przepraszam za moja dociekliwosc, ale nie napisalas mi co z tym biciem serduszka, znaczy jak bije szybko to bedzie chlopczyk jak wolniej to dziewczynka czy to jakies zabobony?

To zapraszam na pizze z prawdziwa mozzarella i swiezymi pomidorkami i co tam chcesz na dodatki
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 19:22   #3825
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
andziot no drogawe to cholerstwo...no u mnie trzeba zapinac pasy, mowia zeby zapinac pod brzuchem, no ale pas i tak sie przesuwa...
przepraszam za moja dociekliwosc, ale nie napisalas mi co z tym biciem serduszka, znaczy jak bije szybko to bedzie chlopczyk jak wolniej to dziewczynka czy to jakies zabobony?

To zapraszam na pizze z prawdziwa mozzarella i swiezymi pomidorkami i co tam chcesz na dodatki
no pod brzuchem to można zapiąć jak jest wielki, ale teraz to się ześlizguje i tak, poza tym z tego co pamiętam, to później jak już dzidzia jest większa to pasy mniej uciskają, bo dzidzia jest już wyżej w brzuchu, a nie w okolicach spojenia łonowego...

co do tego bicia serducha to ja o tym pierwsze słyszę, ale z tego co dziewczyny pisały to jak tętno jest szybkie czyli coś koło 150-160 to będzie dziewczynka, a jak niższe to chłopiec
Nie mam pojęcia czy to sie sprawdza, ale Zocha miała raczej zawsze dość wysokie tętno...


lubię pizze z ananasem i szynką
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri



Edytowane przez andziot
Czas edycji: 2010-10-23 o 19:24
andziot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 19:30   #3826
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

a bo u mojej dzidzi bylo tak 150-160, poprostu bylam ciekawa co to za zabobony, nie to ze bym nie wierzyla, ale wiesz jest tyle roznych "przepowiedni" plci, a to jednak loteria
Kochana nie no owocow na pizzy wlosi nie klada, normalnie by Ci zlinczowali hehehe ale ja tez lubie z szynka i ananaskiem, poprostu czasem moj maz patrzy na to co jem rodem z kosmosu, ale tak to raczej lubi probowa jedzonka innego niz wloskie i polskie tez mu smakuje, ale do ogorkow kiszonych i burakow nie moze sie przekonac
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 19:33   #3827
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
andziot a co na pasy bo mnie tez uwiera, czasem nie zapinam, ale tak na autostradzie to sie boje bo jest policja...
Ja mam taką specjalną nakładkę na pasy bezpieczeństwa. Jak mam zapiętą, to nie uciska dolnej części brzucha. A o to przecież chodzi.
Mój brat kupił to na allegro dla bratowej, a teraz mnie pożyczył.
Jak znajdę to Wam wkleję pokazać.

Mam, dokładnie takie: http://allegro.pl/besafe-adapter-do-...287074992.html

Edytowane przez anulinka2009
Czas edycji: 2010-10-23 o 19:36
anulinka2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 19:39   #3828
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
a bo u mojej dzidzi bylo tak 150-160, poprostu bylam ciekawa co to za zabobony, nie to ze bym nie wierzyla, ale wiesz jest tyle roznych "przepowiedni" plci, a to jednak loteria
Kochana nie no owocow na pizzy wlosi nie klada, normalnie by Ci zlinczowali hehehe ale ja tez lubie z szynka i ananaskiem, poprostu czasem moj maz patrzy na to co jem rodem z kosmosu, ale tak to raczej lubi probowa jedzonka innego niz wloskie i polskie tez mu smakuje, ale do ogorkow kiszonych i burakow nie moze sie przekonac
dziś jak mamie wysłałam zdjęcie dzidzi 3D to powiedziała, że chyba chłopak będzie, bo tak jakoś wygląda (oby miała rację )

to z czym jest taka prawdziwa włoska pizza ???

ogóry kiszone, mniaaaaaaaam, ostatnio wypiłam całą wodę z ogórów, Zosi też smakowała, choć się krzywiła to mówiła "mnia, mniam"

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Cytat:
Napisane przez anulinka2009 Pokaż wiadomość
no ale w spódniczce to już tego nie założysz ...
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri


andziot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 19:41   #3829
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------
no ale w spódniczce to już tego nie założysz ...
Założę, ku uciesze TŻ
Bejbik najważniejszy.

A tak poważnie, to mało w spódnicach chodzę.
anulinka2009 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-23, 19:43   #3830
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Cytat:
Napisane przez anulinka2009 Pokaż wiadomość
Założę, ku uciesze TŻ
Bejbik najważniejszy.

A tak poważnie, to mało w spódnicach chodzę.
heheh, ja głównie sama jeżdżę, więc nikt uciechy by nie miał
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri


andziot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 19:46   #3831
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość
heheh, ja głównie sama jeżdżę, więc nikt uciechy by nie miał
Ewentualnie policjant, tudzież jakiś kierowca tira czy innego dużego autka
anulinka2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 19:48   #3832
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Cytat:
Napisane przez anulinka2009 Pokaż wiadomość
Ewentualnie policjant, tudzież jakiś kierowca tira czy innego dużego autka
tirów sporo po drodze do pracy mijam, bo niestety Wrocław obwodnicy nie ma i wszytsko jedzie przez miasto

może by mi z drogi ustępowali ...
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri



Edytowane przez andziot
Czas edycji: 2010-10-23 o 19:49
andziot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 19:50   #3833
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość
tirów sporo po drodze do pracy mijam, bo niestety Wrocław obwodnicy nie ma i wszytsko jedzie przez miasto

może by mi z drogi ustępowali ...
Dostałabyś pewnie mandat za sprowadzenie zagrożenia na drodze
Gacie górą

Edytowane przez anulinka2009
Czas edycji: 2010-10-23 o 19:52
anulinka2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 19:53   #3834
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

anulinka2009 no andziot wlasnie pisala o tym adapterze do pasow, ale to drosc drogawe jest....

andziot juz nie chce myslec o ogorkach, bo tu ich nie ma nawet takich surowych zebym sama zakisila tez nie ma zadawalam sie niemieckimi konserwowymi
a takiej typowej wloskiej pizzy to nie ma, znaczy no typowa to wiadome margherita z sosem pomidorowym, mozzarella i bazylia, no a na te baqze mozesz nalozyc np. tunczyk z cebula, szynka z pieczarkami, 4 pory roku (salami, szynka, karczochy, oliwki, grzybki), marinara z sardynkami, no ale naprawde jest cala masa, Wlosi jedza pizze przynajmniej 2x w tyg...
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 19:58   #3835
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
anulinka2009 no andziot wlasnie pisala o tym adapterze do pasow, ale to drosc drogawe jest....
Znalazłam na allegro identyczne za 99 zł plus wysyłka.
Nie wiem, ile mój brat zapłacił.
Ale pewnie sama bym też kupiła, bo jednak jeżdżę na co dzień.
anulinka2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 20:00   #3836
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
anulinka2009 no andziot wlasnie pisala o tym adapterze do pasow, ale to drosc drogawe jest....

andziot juz nie chce myslec o ogorkach, bo tu ich nie ma nawet takich surowych zebym sama zakisila tez nie ma zadawalam sie niemieckimi konserwowymi
a takiej typowej wloskiej pizzy to nie ma, znaczy no typowa to wiadome margherita z sosem pomidorowym, mozzarella i bazylia, no a na te baqze mozesz nalozyc np. tunczyk z cebula, szynka z pieczarkami, 4 pory roku (salami, szynka, karczochy, oliwki, grzybki), marinara z sardynkami, no ale naprawde jest cala masa, Wlosi jedza pizze przynajmniej 2x w tyg...
to może ja ci wyślę słoik ogórów (mojej teściowej są pyyyyszne)

też bym z chęcią jadła pizze 2x/tydz, jezu co ja mam z tym jedzeniem brzuch pełny bo jadłam przed chwilą a kurcze ślina ciągle się produkuje ...

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Cytat:
Napisane przez anulinka2009 Pokaż wiadomość
Znalazłam na allegro identyczne za 99 zł plus wysyłka.
Nie wiem, ile mój brat zapłacił.
Ale pewnie sama bym też kupiła, bo jednak jeżdżę na co dzień.
daj linka
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri


andziot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 20:02   #3837
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość
daj linka
http://allegro.pl/besafe-nowy-adapte...283521585.html
anulinka2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 20:08   #3838
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Cytat:
Napisane przez anulinka2009 Pokaż wiadomość
no 150zl to nie jest, tylko kurcze ja jednak chodzę w tych kieckach i zimą jakoś nie widzę zadzierania ciągłego spódnicy
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri


andziot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 20:11   #3839
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

anulinka ja tez sporo jezdze, u mnie bez auta ani rusz...

andziot mysle, ze wysylka tych ogoreczkow to by wiecej kosztowala niz wartosc samych ogorkow ale byloby bosko, zjadlabym a wrezc zezarka caly sloik naraz lo matko juz przestance
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 20:22   #3840
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
anulinka ja tez sporo jezdze, u mnie bez auta ani rusz...

andziot mysle, ze wysylka tych ogoreczkow to by wiecej kosztowala niz wartosc samych ogorkow ale byloby bosko, zjadlabym a wrezc zezarka caly sloik naraz lo matko juz przestance
smacznego
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri


andziot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:16.