!!! JA JUŻ NIE CHCĘ MOJEJ TRWAŁEJ !!!!!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-20, 10:59   #1
Ikka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10

!!! JA JUŻ NIE CHCĘ MOJEJ TRWAŁEJ !!!!!!!!


Około 2,3 miesięcy zrobiłam sobie trwałą. Wyglądała ślicznie- piękne loczki, doskonale się układały.
Teraz na głowie mam siano, chociaż dbałam o włosy tak jak powinnam- nie czesałam ich na sucho, ale na mokro-grzebieniem z szeroko rozstawionymi ząbkami. Używałam odżywek, itd.
Są puszyste tylko dlatego, że są SUCHE, ostatnio ktoś powiedział mi, że mam siano na głowie i załamałam się jeszcze bardziej .
Moje włosy są spalone, ale ja nie chcę ich ścinać..
co zrobić, żeby trwała się rozprostowała i czego używać, żeby odżywiać całkowicie suche, zniszczone i spalone włosy?
Pod spodem są zupełnie normalne i ładne, ale na wierzchu przypominają bardziej gniazdo dla ptaków/stodołę niż piękne loczki, jak kiedyś..
POMOCYYYYYYYYYYY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !
Ikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-21, 08:17   #2
bro
Raczkowanie
 
Avatar bro
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 497
Re: !!! JA JUŻ NIE CHCĘ MOJEJ TRWAŁEJ !!!!!!!!

ja bym wyprostowała chemicznie. chociaż w sumie to też nieźle niszczy włosy...
__________________
devon rex - moja nowa miłość
bro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-21, 08:43   #3
daphne81
Wtajemniczenie
 
Avatar daphne81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 331
GG do daphne81
Re: !!! JA JUŻ NIE CHCĘ MOJEJ TRWAŁEJ !!!!!!!!

Ikka ja miałam tak samo- tzn jakies 4,5 m-ca temu zrobiłam kwaśną trwałą a teraz męczę się z sianem na głowie i też myślałam o prostowaniu włosów. Teraz jest już troche lepiej, bo włosy mam błyszczące tylko jeszcze troszkę sianowate a stosuję na włosy: odżywkę wax 1-2 razy w tygodniu, po każdym muciu odżywkę do spłukiwania a następnie odżywkę bez spłukiwania np ziaji i na końcówki jedwab farouk no i przez ostatni m-ąc łykałam preparat ze skrzypem. Lepiej nie prostuj włosów bo będą jeszcze bardziej sianowate, stosuj też piankę do włosów- będą się wdedy ładniej skręcać, pozdrowionka
__________________
12 luty 2008
narodziny mojej cudownej córeczki Sashy


daphne81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-21, 09:58   #4
kallipso
Raczkowanie
 
Avatar kallipso
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 375
Re: !!! JA JUŻ NIE CHCĘ MOJEJ TRWAŁEJ !!!!!!!!

Ja też bym już ich nie prostowała - zniszczą Ci się jeszcze bardziej. Musisz na pewno zmienić odżywki, widać te, co używalaś były za słabe. A żeby nie mieć siana na głowie, to po myciu, jeszcze na mokre włosy, nałóż trochę lekkiej pianki i ugniataj. Wtedy bedziesz miała loczki, a nie siano. Tylko pianka musi być lekka, a nie jakaś mocna - bo Ci poskleja włosy!
kallipso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-21, 10:17   #5
Ninah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 205
Re: !!! JA JUŻ NIE CHCĘ MOJEJ TRWAŁEJ !!!!!!!!

Ja jestem też po trwałej...wszystko fajnie było i się ładnie układało ale po dwóch miesiącach tragedia koleżanka poleciła mi jedwab-rewelacja!! Oczywiście oprócz tego uzywam szamponu i odżywki Elseve (żółta seria)...ostatnio byłam podciąć końcówki,to fryzjerka powiedziała mi ,że jak na włosy po trwałej to mam naprawde śliczne głowa do góry.
Ninah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-21, 10:24   #6
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Re: !!! JA JUŻ NIE CHCĘ MOJEJ TRWAŁEJ !!!!!!!!

Ja także mam włosy po trwałej [niestety :P] ale to robioną ponad rok temu i nadal mi się cholerniki kręcą :P polecam wosk TAFT SILK FLEX ma naprawdę zadziwijącąco rozprostowujące działanie. Wystarczy go rozprowadzić na mokrych włosach, tak jakby je przy tym rozprostowując i następnie wysuszyć czy to na szczotce czy normalnie. Świetny efekt
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:40.