Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-01, 18:44   #4471
estre
Zakorzenienie
 
Avatar estre
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 307
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Ja niestety wróciłam do problemu z wypadaniem, wypada ich ogromna ilość. Martwi mnie to bardzo, jak przeczeszę włosy to widzę, że jest ich ogólnie mniej. Więcej encanto nie zrobię
__________________
http://anydalla.blogspot.com
estre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 19:03   #4472
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

mi nie wypadaja więcej niż zwykle jestem po 2 zabiegach. po 2gim efekt utrzymuje się dłużej

Estre masz w podpisie o kg, być może to ma większy wpływ na włosy niż encanto poza tym pamiętajcie, że sezon jesienny i tak mogą więcej lecieć
wersta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 19:06   #4473
aladeriva
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 8
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

ja się zbieram do robienia encanto, ale po tych Waszych komentarzach o masowym wypadaniu włosów trochę się przestraszyłam :P
swoich już teraz mam dość mało, jakby miałoby mi wypaść ich więcej to bym się załamała i chodziła prawie łysa.. :|
choć, z drugiej strony, już teraz wypadają mi garściami, więc nie wyobrażam sobie, że mogłoby wypadać ich jeszcze więcej..

hmm.. i jestem w kropce. nie wiem co robić...
wciąż polecacie encanto? mimo wszystko?
aladeriva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 19:09   #4474
estre
Zakorzenienie
 
Avatar estre
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 307
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez wersta Pokaż wiadomość
mi nie wypadaja więcej niż zwykle jestem po 2 zabiegach. po 2gim efekt utrzymuje się dłużej

Estre masz w podpisie o kg, być może to ma większy wpływ na włosy niż encanto poza tym pamiętajcie, że sezon jesienny i tak mogą więcej lecieć
Być może to, plus encanto, plus spory stres nawarstwiło się i efekt jest jaki jest.
Ale na pewno póki sytuacja się nie unormuje nie będę powtarzać encanto. Robiłam je dwa razy w przeciągu ostatnich 3 miesięcy i na razie pas.
__________________
http://anydalla.blogspot.com
estre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 21:44   #4475
sweetnusia
Raczkowanie
 
Avatar sweetnusia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 47
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez _paula_20 Pokaż wiadomość
ja tez tak miałam że po zabiegu włosy przestały mi praktycznie wypadać, może kilka podczas mycia i czesania a przed wypadały strasznie. teraz jestem 3 miesiące po zabiegu i włosy wypadają mi okropnie;/ używam cały czas szamponu Hipp (po babydreamie miałam łupież) odżywek z Isany i dodaję do niej keratynę hydrolizowaną,jeszcze widzę na włosach efekt zabiegu, są bardzo błyszczące i wyglądają zdrowo ale już zaczynają się puszyć a po myciu muszę je wyprostować ale trzymają się proste cały dzień, nie tak jak kiedyś a nie używam niczego to utrwalania.
jedyny minus to to że znów zaczynają okropnie wypadać, po ostatnim myciu naprawdę jestem przerażona...
co do efektu przylizu to minie na pewno, u mnie po około 2 tyg było już ok
No i ja własnie miałam to samo... na początku byłam w szoku bo włoski jakby "ożyły" przestały się łamać, w
wypadać.... Za to po 2 miesiacach gdy keratyna zaczęła się wypłukiwać dramat!!! Przez ostatnie 1,5mies wlosy wypadały mi dzien wdzien w ogromnych ilosciach.. teraz jest troszkę lepiej ale mam o połowe mniej włosów są jakies połamane.. fatlnie. Nie wiem czy zrobic znów zabieg.. Wiem ze będą wyglądały lepiej ale obawiam się znów tego wypadania po jakims czasie...
sweetnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 09:37   #4476
_paula_20
Raczkowanie
 
Avatar _paula_20
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 183
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez sweetnusia Pokaż wiadomość
No i ja własnie miałam to samo... na początku byłam w szoku bo włoski jakby "ożyły" przestały się łamać, w
wypadać.... Za to po 2 miesiacach gdy keratyna zaczęła się wypłukiwać dramat!!! Przez ostatnie 1,5mies wlosy wypadały mi dzien wdzien w ogromnych ilosciach.. teraz jest troszkę lepiej ale mam o połowe mniej włosów są jakies połamane.. fatlnie. Nie wiem czy zrobic znów zabieg.. Wiem ze będą wyglądały lepiej ale obawiam się znów tego wypadania po jakims czasie...
mam nadzieję ze mi też to przejdzie, biorę witaminy merz special i czekam na efekty.
miałam w planach powtórzyć encanto teraz od połowy włosów bo tylko z końcami mam problem ale nie wiem czy to będzie miało jakieś znaczenie przy wypłukiwaniu i wypadaniu czy robi się centymetr od skóry głowy czy więcej...
__________________

Happiness is a choice. And it's free. Play on.
_paula_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 09:40   #4477
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez _paula_20 Pokaż wiadomość
mam nadzieję ze mi też to przejdzie, biorę witaminy merz special i czekam na efekty.
miałam w planach powtórzyć encanto teraz od połowy włosów bo tylko z końcami mam problem ale nie wiem czy to będzie miało jakieś znaczenie przy wypłukiwaniu i wypadaniu czy robi się centymetr od skóry głowy czy więcej...
ja robiłam od połowy długości włosów, a mam je prawie do pasa i nawet nie wiecie co przeżyłam...
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik

Edytowane przez dottoressa
Czas edycji: 2010-11-02 o 09:42
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-02, 09:50   #4478
pokoj303
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: woj. podlaskie
Wiadomości: 11
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Ja juz jestem po encanto....zapach rzeczywiście jest masakryczny.Myślałam, że jak mam wprawę w malowaniu włosów i prostowaniu to nie będe miała problemów zeby zabieg wykonać samodzielnie.Udało sie, ale to naprawde ciężka harówka.W trakcie juz traciłam nadzieje i siły.Ten szampon oczyszczający, ktory jest w zestawie robi taka szope na głowie...i potwornie cięzko je wtedy rozczesać. Po samym zabiegu włosy też były bardzo szorskie...i tak jakby były bardzo zniszczone.Tego sie bałam, że po prostu zniszczę sobie włosy tym zabiegiem.
Po pierwszym myciu miałam mieszane uczucia co do moich wlosow....były nadal troche szorstkie po mimo odzywki...myslałam, że tak juz zostanie.Ale już po drugim myciu muszę stwierdzic, że moje włoski sa naprawde fajne....lsniące...i mięciutkie.
Az nie mogłam uwierzyc, że po myciu mam proste włosy, tak jak po prostownicy...bo od dawna bardzo sie puszyły i lekko falowały.To puszenie sie i falowanie, to efekt ciągłego prostowania i rozjasniania włosów.Mam nadzieje, że to moje "prostowanie" utrzyma sie jak najdłużej.
Nie polecałabym tego zabiegu dziewczynom, ktore mają mało włosków i są cieniutkie, bo po tym zabiegu włosy są jak u dziecka...sypkie i jest trochę tego "przylizu", o ktorym pisały dziewczyny.Ale akurat mi to nie przeszkadzało, bo przy prostowaniu włosow robię sobie taki przyliz prostownicą.
Bardzo żałuję, ze nie miałam tej wiedzy o encanto wczesniej...bo niedawno, z powodu ogolnych zniszczeń na głowie, dosyc mocno skróciłam włosy i je wycieniowałam.
Myslę, że powtórze zabieg no i mam nadzieje, że teraz będe mogła odchodowac włosy.
Zdjęcia przed i po zamieszcdzę juz wkrotce.Jak na razie mam tylko przed.

Mam pytanie do dziewczyn, które posiadaja wiedzę o encanto....czy czasem mogę włosy trochę przejechac prostownicą?Mam teraz wycieniowane włosy...i wlasnie przy pomocy prostownicy wczesniej robiłam sobie fajne pazurki wokoł twarzy.Ale jesli prostownica miałaby "wypłukiwać" keratynę...to oczywiście z niej zrezygnuje.
__________________
http://pracowniawizazu.pl/

Edytowane przez pokoj303
Czas edycji: 2010-11-02 o 09:52
pokoj303 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 10:21   #4479
edytka8787
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 945
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

No ja nie wiem co mam myslec o tym wszystkim Plusy i minusy tego , najlepiej niech kazdy wyprobuje na swojej skorze to sie przekona niektorym to super sluzy , a niektorym nie moja mama mowi ,ze wygldam jakby myszka mi nasiusiala na kucyk , bo mam tak malutko

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Cytat:
Napisane przez dottoressa Pokaż wiadomość
ja robiłam od połowy długości włosów, a mam je prawie do pasa i nawet nie wiecie co przeżyłam...
A co sie stalo? Efekt byl mierny czy jak? Bo nastepny zabieg planuje od polowy, ale nie wiem juz sama
__________________
Madziulka 3maj siettp://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619
edytka8787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 11:20   #4480
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez pokoj303 Pokaż wiadomość

Mam pytanie do dziewczyn, które posiadaja wiedzę o encanto....czy czasem mogę włosy trochę przejechac prostownicą?Mam teraz wycieniowane włosy...i wlasnie przy pomocy prostownicy wczesniej robiłam sobie fajne pazurki wokoł twarzy.Ale jesli prostownica miałaby "wypłukiwać" keratynę...to oczywiście z niej zrezygnuje.
możesz, ja robie to samo wokol twarzy, jestem 2 miesiace po zabiegu i wlosy wciaz sa proste- nie idealnie proste, ale proste
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 12:40   #4481
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Mi przed encanto wypadały włosy, po encanto miałam spokój, ale krotko - może z 2 tygodnie, a później znów zaczęły mi wypadać jak wcześniej więc nie winię encanto, bo wczesniej tez mi wypadaly
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-02, 15:31   #4482
mourie
Zakorzenienie
 
Avatar mourie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 595
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

ta
Cytat:
Napisane przez estre Pokaż wiadomość
Ja niestety wróciłam do problemu z wypadaniem, wypada ich ogromna ilość. Martwi mnie to bardzo, jak przeczeszę włosy to widzę, że jest ich ogólnie mniej. Więcej encanto nie zrobię
ja jestem po zabiegu jakieś 3 miesiące i dopiero niedawno zaczęły mi masowo wypadać. Natomiast niekoniecznie wiążę to z Encanto, bo dawno mi się zdążył wypłukać. Narzekam na końcówki i to wszystko. Myślę, że wypadanie może być wynikiem zmiany pogody, osłabienia organizmu.
Teraz wielu osobom mocno wypadają włosy!
Osobiście polecam ampułki na głowę Radical na 15 dni (+ jest taki, że wciera się go w skórę głowy, więc nie wypłuczą kreatyny) i ja łączę saszetkę fixu pokrzywy i skrzypu i piję jedną taką szklankę dziennie
(przez miesiąc). Zawsze mi ta kuracja pomaga

Edytowane przez mourie
Czas edycji: 2010-11-02 o 15:33
mourie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 02:33   #4483
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Ja przeżyłam już 2 prostowania (moją historię możecie przeczytać TU )
Po pierwszym prostowaniu używałam (tak jak wszystkie polecały) szamponu Hipp. Myje włosy codziennie, więc po 2 miesiącach zabieg musiałam powtórzyć, ze względu na szybki ubytek keratyny- włosy wyglądały koszmarnie po tych 2 miesiącach. Obecnie mija już 5 miesiąc i jak narazie nie czuje ogromnej potrzeby powtarzania zabiegu, choć myslę że za jakis miesiąc lub dwa powtórzę dla idealnego efektu . Oczywiscie- czego nie da się uniknąć- keratyna lekko się wypłukała, lecz włosy nadal są proste. Po 2gim zabiegu używałam Hello Hydration Herbal Essences i maski Stapiz Sleek Line.
Obecnie jestem bardzo zadowolona taką pielęgnacją. Zatem- nie bójcie się dziewczyny SLSów czy silikonów w składach (mi one baaardzo służą).
Ostatnio próbowałam zwykłego ziołowego i myslałam że stan włosów (bez dodatku silikonu) będzie gorszy, ale się myliłam. Były takie same jak po szamponie z Essence.
Najgorszym problemem przy całej kuracji jest chyba jej nakładanie. Przy pierwszej pomagał mi tata, drugą niestety musiałam zrobić sama [koszmar]

Edit: przeczytałam te rewelacje z Katarzyną i .
Ja kupowałam dzięki uprzejmosci użytkowniczki Jakkolwiek cały zestaw i jestem zadowolona.
Nie wiecie czy obecnie da się dostać jeszcze od jakiegos uczciwego polskiego dystrybutora cały zestaw? Jak teraz się prezentują koszty?

Edytowane przez 201804100943
Czas edycji: 2010-11-04 o 03:16
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 23:58   #4484
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Tydzien czasu zajęło mi przeczytanie wątku!
W każdym badz razie keratyna zamówiona, tylko nie wzielam encanto bo nie udalo mi sie znalezc w uk, wzielam QOD gold, tylko jeden etap nie ma w nim odzywki tak jak w encancto. oczywiscie zdam relacje.

Poszukuje teraz szamponow i odzywek ale z tych co pisalyscie sa niedostepne w wiekszosci w uk ale znalazlam na stronie body shopu nowa serie szamponow rainforest ponoc wszystkie nie zawieraja parabenów, sulfatów i innych takich, chyba sprobuje z Body shop bo i tak taniej niz specjalny szampon po keratynie a odzywke udalo mi sie kupic mgiełkę Umberto Gianini, nie ma silikonów i jest bardzo lekka.
Co do odżywki do spłukiwania jeszcze nie mam nic na stanie ale chyba zuzyje to co mam narazie a troche sie nazbierało...

---------- Dopisano o 00:58 ---------- Poprzedni post napisano o 00:48 ----------

edit, niestety mimo że szampony TBS nie mają SLS niestety mają przeklęty chlorek sodu!!!
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 09:33   #4485
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Tydzien czasu zajęło mi przeczytanie wątku!
W każdym badz razie keratyna zamówiona, tylko nie wzielam encanto bo nie udalo mi sie znalezc w uk, wzielam QOD gold, tylko jeden etap nie ma w nim odzywki tak jak w encancto. oczywiscie zdam relacje.

Poszukuje teraz szamponow i odzywek ale z tych co pisalyscie sa niedostepne w wiekszosci w uk ale znalazlam na stronie body shopu nowa serie szamponow rainforest ponoc wszystkie nie zawieraja parabenów, sulfatów i innych takich, chyba sprobuje z Body shop bo i tak taniej niz specjalny szampon po keratynie a odzywke udalo mi sie kupic mgiełkę Umberto Gianini, nie ma silikonów i jest bardzo lekka.
Co do odżywki do spłukiwania jeszcze nie mam nic na stanie ale chyba zuzyje to co mam narazie a troche sie nazbierało...

---------- Dopisano o 00:58 ---------- Poprzedni post napisano o 00:48 ----------

edit, niestety mimo że szampony TBS nie mają SLS niestety mają przeklęty chlorek sodu!!!

ja te planuje zakpu encanto .mieszkam w uk a sprawdz sklad szamponow firmy mother goose (to taka seria dla maluszkow) nie maja SLS/SLES i parabenow ja kupuje w sklepie Savers bo jest u mnie w Soton (http://www.savers.co.uk/) i place 1 funta za kazdy produkt tej firmy kremy sa np 100% naturalne jesli chodzi o sklad.Jesli bedziesz zainteresowana moge zrobic fotke skladu i ci wyslac jakos meilem .aha kiedys kupowalam weganskie produkty na ebay uk firmy green people , aubrey tez sklady 100% naturalne tylko cenowo masakra ;(
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI




Edytowane przez Aaliyah1981
Czas edycji: 2010-11-05 o 09:35
Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 09:36   #4486
Jennifer85
Zakorzenienie
 
Avatar Jennifer85
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 280
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
ja te planuje zakpu encanto .mieszkam w uk a sprawdz sklad szamponow firmy mother goose (to taka seria dla maluszkow) nie maja SLS/SLES i parabenow ja kupuje w sklepie Savers bo jest u mnie w Soton (http://www.savers.co.uk/) i place 1 funta za kazdy produkt tej firmy kremy sa np 100% naturalne jesli chodzi o sklad.Jesli bedziesz zainteresowana moge zrobic fotke skladu i ci wyslac jakos meilem .aha kiedys kupowalam weganskie produkty na ebay uk firmy green people , aubrey tez sklady 100% naturalne tylko cenowo masakra ;(

A mozesz tu sklad dac?
__________________
Zapuszczam wlosy

Jennifer85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 10:14   #4487
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Jennifer85 Pokaż wiadomość
A mozesz tu sklad dac?
prosze bardzo )

aqua(water), disodium cocoamphodiacetate,citric acid, sodium chloride, sodium lauryl glucose carboxylate, disodium cocoyl glutamate, peg-200 hydrogened glyceryl palmate, lauryl glucoside, glycerin, parfum,panthenol, sodium benzonate, peg-7 glyceryl cocoate ,polyquaternium-16, sodium formate, disodium edta ,peg-30 castor oil, mel, sodium xydroxide, mentha arvansis oil , sorbic acid, isopropyl alcohol,propylene glycol , ethoxydiglycol, glucose, chamomilla recutita extrat ,lactic acid, caramel , potassium sorbate , ci 42090


tak teraz zobaczylam ,ze tez maja chlorek sodu w skladzie

ja z firmy green people ten weganskiej mialam np taki szampon


Green People,Children Shampoo Citrus and Aloe Vera ,

sklad
Aqua, Sodium coco-sulphate (from coconut), Cocamidopropyl betaine (mild cleansing, foaming agent from coconut), Decyl glucoside (gentle foaming agent from corn), *Aloe barbadensis (aloe vera) powder, *Chamomilla recutita (chamomile) extract, *Citrus reticulata (mandarin) oil, *Cananga odorata (ylang ylang) oil, *Leptospermum petersonii (lemon tea tree) oil, Triticum vulgare (wheat) gluten, Bromelain (enzyme from pineapple), Yucca schidigera (yucca) extract, Potassium sorbate, Sodium benzoate (gentle preservative system), Citric acid (pH regulator), *d-Limonene (from essential oils) *76.6% certified organic ingredients.



i taka odzywke

Green People Intensive Repair Organic Conditioner 200ml for Coloured / Treated Hair

sklad Ingredients:
Aqua (spring water), Cetearyl alcohol (emulsifying plant wax), *Simmondsia chinensis (jojoba) oil, Cetrimonium chloride (conditioning agent), Chenopodium quinoa (quinoa) oil, Lecithin (plant derived emulsifier), *Aloe barbadensis (aloe vera) powder, Faex (vitamin B), *Camelia sinensis (green tea) extract, *Agropyron repens (couch grass) root extract, Citrus nobilis (mandarin) seed extract, Citrus aurantium bergamia (bergamot) seed extract, Citrus aurantium dulcis (sweet orange) seed extract, Aroma [^*Pelargonium graveolens (rose geranium) oil, *Santalum austrocaledonicum (sandalwood) oil, ^*Lavandula angustifolia (lavender) oil, *Lavandula hybrida super (lavandin) oil, *Citrus aurantium dulcis (orange) oil], *Linalool, *d-Limonene, *Geraniol, *Citronellol (from essential oils). ^ fairly traded *92.0% certified organic ingredients.


kupuje czasami na ebay uk jak sie trafi promocja to nawet niedrogo jest

naprawde bardzo sobie chwale te dwie firmy czyli green people i aubrey ,wszystkie produkty maja rewelacyjne poczawszy od kremow po balsamy i srodki myjace
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI




Edytowane przez Aaliyah1981
Czas edycji: 2010-11-05 o 10:16
Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 10:23   #4488
lol_lik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

hey!!
A ja chciałam zapytać czy jest tutaj dziewczyna, która miała bardzo bardzo kręcone i puszyste włosy które poddała zabiegowi? Co się dzieje po 4-5 miesiącach? w jaki sposób one wracają do poprzedniego stanu? czy zaczynają się falować pod wpływem wypłukiwania keratyny i coraz to coraz bardziej kręcić? czy może pozostaje efekt siana i trzeba czekać aż odrosną?
lol_lik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 16:01   #4489
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
ja te planuje zakpu encanto .mieszkam w uk a sprawdz sklad szamponow firmy mother goose (to taka seria dla maluszkow) nie maja SLS/SLES i parabenow ja kupuje w sklepie Savers bo jest u mnie w Soton (http://www.savers.co.uk/) i place 1 funta za kazdy produkt tej firmy kremy sa np 100% naturalne jesli chodzi o sklad.Jesli bedziesz zainteresowana moge zrobic fotke skladu i ci wyslac jakos meilem .aha kiedys kupowalam weganskie produkty na ebay uk firmy green people , aubrey tez sklady 100% naturalne tylko cenowo masakra ;(
Dziekuje narazie nie będę się wybierać do wiekszego miasta, dzisiaj spedzilam pół godziny w Bootsie obejrzałam wszystkie szmpony, w szczegolnosci te niby naturalne i dla dzieciaczków
Szukam produktów które beda łatwo dostępne w zwykłych sklepach, nie mam cierpliwości do zamawiania przez internet
Oto wyniki mojego śledztwa:

1. Firma Organix, z tej były tylko w moim sklepie coconut i pomegranate, nie miały ani SLS ani sodium chloride w składzie.
cena ok 4 funty.


Organix Soft & Silky Vanilla Silk Shampoo :

Di Water (Aqua), Disodium Laureth Sulfosuccinate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Glycol Distearate, Dimethicone Copolyol, Cetearyl Alcohol, Cocamide DEA, Guar Hydroxpropyltrimonium Chloride, Polyquaternium 11, Hydantoin, Silk Amino Complex, Panthenol (Vitamin B5), Vanilla Bean Oil (Organic), Tocopheryl Acetate Vitamin E, Fragrance (Parfum)

Organix Shampoo, Revitalizing Pomegranate Green Tea
Di Water (Aqua), Disodium Laureth Sulfosuccinate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Glycol Distearate, Dimethicone Copolyol, Cetyl Alcohol, Cocamide DEA, Guar Hydroxpropyltrimonium Chloride, Polyquaternium 11, Panthenol (Vitamin B5), DMDM Hydrantoin, Silk Amino Complex, Green Tea Extract, Pomegranate Extract, Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Fragrance (Parfum)
2.Naked Shine Hydrating Shampoo, nie ma sodium chloride ale jakieś inne sodium zawiera, może ktoś bardziej obeznany w temacie sie wypowie.
Cena przystępna ok 3 funty.
Z tej serii było dużo różnych rodzajów szamponów i odżywek, niewiem jak ze składami.


Ingredients. Aqua (Water), Cocamidopropyl betaine, Sodium cocyl apple amino acids, PEG-120 Methyl glucose dioleate, Lauryl glucoside, Sodium lauroyl sarcosinate, Sodium lactate, Parfum (Fragrance), Mel (Honey), Betaine, Maltodextrin, Lactic acid, Quaternium-80, Butylene glycol, Dimethicone copolyol (PEG/PPG-20/6 dimethicone), Helianthus annuus (sunflower) seed extract, Benzoic acid, Butylphenyl methylpropional, Magnesium nitrate, Hibiscus, abelmoschus extract, Methylchloroisothiazolino ne, Magnesium chloride, Methylisothiazolinone.

3.JOHNSON’SŸ NATURAL™ Baby Shampoo
Ingredient
Water
Decyl Glucoside
Cocoglycerides
Sodium Coco-Sulfate
Coco-Glucoside
Glyceryl Oleate
Polyglyceryl-10 Laurate
Glycerin
Xanthan Gum
Sodium Benzoate
Cetyl Hydroxyethylcellulose
Fragrance
Citric Acid
Sodium Hydroxide


W sumie nie byłoby głupie utworzyć nowy wątek tylko z propozycjami kosmetyków do pielęgnacji po keratynie. Wiem, że ktoś kiedyś proponował ale katarzyna21 nie pozwalała hehe )


Moja przesyłka dzisiaj doszła, mam zamiar robić we wtorek, więc do tego czasu zaopatrzę się w któryś z tych szamponów, szczególnie zaciekawily mnie organixy ale w moim bootsie tylko dwa zapachy były, a jest około chyba dziesięciu dostępnych, o ile wszystkie mają przyjazne składy jest szansa, że się nie znudzą jak np co niektóym babydream (ja nie cierpie używać jednego kosmetyku przez długi czas dlatego intensytwnie poszukuje alternatyw)
Jeszcze taki mały offtop: jak producenci mogą robić produkty niby naturalne, dla wrażliwej skóry, dla dzieci, odwracam butelkę a tam na pierwszym miejscu SLS, sodium chloride i tona chemikaliów! Jak czytam niektóre reklamy o wielce delikatnych szamponach a potem zaglądam do sładu szlag mnie trafia.
__________________

Edytowane przez _Novotna_
Czas edycji: 2010-11-05 o 16:25
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-05, 18:33   #4490
Wioluswpns
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 10
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Hej
jestem na praktyce z zawodu fryzjer
i ten Global keratin( prostowanie stale)jest bardzo fajne.. Spotkalam sie juz z dziewczyna po tym zabiegu po 3 miesiacach przyszla na kolor po umyciu nadal mniala proste wlosy tylko oczywiscie chciala wyprostowac...
Keratyna nie moze sie wyplukac bo ona jest w srodku wlosa jej mozecie sie pozbyc.
a pozbywacie sie jej podczas farbowania rozjasniania...

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

uzywamy firmy Joico

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

przepraszam zle napisalam Joico uzywamy do odbudowy wlosow
Wioluswpns jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 21:39   #4491
sweetnusia
Raczkowanie
 
Avatar sweetnusia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 47
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Wioluswpns Pokaż wiadomość
Hej
jestem na praktyce z zawodu fryzjer
i ten Global keratin( prostowanie stale)jest bardzo fajne.. Spotkalam sie juz z dziewczyna po tym zabiegu po 3 miesiacach przyszla na kolor po umyciu nadal mniala proste wlosy tylko oczywiscie chciala wyprostowac...
Keratyna nie moze sie wyplukac bo ona jest w srodku wlosa jej mozecie sie pozbyc.
a pozbywacie sie jej podczas farbowania rozjasniania...

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

uzywamy firmy Joico

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

przepraszam zle napisalam Joico uzywamy do odbudowy wlosow
nie obraź się ale wg. mnie neiwiele wiesz o tym zabiegu... keratyna znajdujaca się w encanto pokrywa łuskę włosa więc MOŻE się po jakimś czasie wypłukać..

przeraża mnie wiedza większości "fryzjerek" nie mowie zeby były oczytane itd.. ale zeby chociaz orientowaly sie w swojej dziedzinie
sweetnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 10:22   #4492
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez sweetnusia Pokaż wiadomość
nie obraź się ale wg. mnie neiwiele wiesz o tym zabiegu... keratyna znajdujaca się w encanto pokrywa łuskę włosa więc MOŻE się po jakimś czasie wypłukać..

przeraża mnie wiedza większości "fryzjerek" nie mowie zeby były oczytane itd.. ale zeby chociaz orientowaly sie w swojej dziedzinie

mysle.ze autorce postu chodzilo o keratyne ktora wystepuje naturalnie w naszych wlosach bo przeciez keratyna jest jednym z budulcow wlosa .A zabieg encanto polega na tym ,ze keratyna z encanto wbudowuje sie w uszkodzenia (ubytki) tam gdzie wlasnie z roznych powodow np prostowanie ,farbowanie itd uszkodzilo naturalna keratyne przez co wlosy traca na gladkosci lamia sie sa chropowate(encanto uzupelnia te ubytki miedzy innymi , oraz tworzy na wlosach film ktory ladnie wygladza wlosy co daje tak piekny efekt tafli wody)
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI




Edytowane przez Aaliyah1981
Czas edycji: 2010-11-06 o 10:27
Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 13:42   #4493
sweetnusia
Raczkowanie
 
Avatar sweetnusia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 47
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
mysle.ze autorce postu chodzilo o keratyne ktora wystepuje naturalnie w naszych wlosach bo przeciez keratyna jest jednym z budulcow wlosa .A zabieg encanto polega na tym ,ze keratyna z encanto wbudowuje sie w uszkodzenia (ubytki) tam gdzie wlasnie z roznych powodow np prostowanie ,farbowanie itd uszkodzilo naturalna keratyne przez co wlosy traca na gladkosci lamia sie sa chropowate(encanto uzupelnia te ubytki miedzy innymi , oraz tworzy na wlosach film ktory ladnie wygladza wlosy co daje tak piekny efekt tafli wody)
To że keratyna jest jednym z budulców włosa jest oczywiste, natomiast nie zgodzę sie że zabieg encanto wnika w głąb włosa, pokrywa jedynie łuske a pod wpływem gorącej temeratury keratyna zostaje "zaprasowana" czego efektem są gładkie lsniące włosy.
Wiem, że mój wczorajszy komentarz był zbędny ale miałam gorszy dzień do tego wątek zaczyna być nudny.. powtarzające sie pytania, nowe osoby które nie poswieca swojego czasu aby przeczytac wszystkei posty ble ble.. sorry =P

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

P.S. Nie wiem o co chodziło autorce poprzedneigo postu i nie wnikam;P sorry
w każdym razie nie mozna mieszać keratyny która wchodzi w skłąd włosa, z keratyna znajdującą sie w encanto czy tez keratyna hydrolizowana... bo i takie jzu byly pomysly.. ktos chcial zamowic hydrolizowana keratyne i ja "zaprasowac"=D ;P
sweetnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 13:53   #4494
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez sweetnusia Pokaż wiadomość
To że keratyna jest jednym z budulców włosa jest oczywiste, natomiast nie zgodzę sie że zabieg encanto wnika w głąb włosa, pokrywa jedynie łuske a pod wpływem gorącej temeratury keratyna zostaje "zaprasowana" czego efektem są gładkie lsniące włosy.
Wiem, że mój wczorajszy komentarz był zbędny ale miałam gorszy dzień do tego wątek zaczyna być nudny.. powtarzające sie pytania, nowe osoby które nie poswieca swojego czasu aby przeczytac wszystkei posty ble ble.. sorry =P

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

P.S. Nie wiem o co chodziło autorce poprzedneigo postu i nie wnikam;P sorry
w każdym razie nie mozna mieszać keratyny która wchodzi w skłąd włosa, z keratyna znajdującą sie w encanto czy tez keratyna hydrolizowana... bo i takie jzu byly pomysly.. ktos chcial zamowic hydrolizowana keratyne i ja "zaprasowac"=D ;P
Oj nie przejmuj się rozumiem cię i tez odniosłam wrażenia, że to kolejna fryzjerka, która nie bardzo jest obyta w jakimś temacie. Ale nie miejmy jej tego za złe, może rzeczywiscie miała co innego na myśli i ma racje a my też o czym innym piszemy i też mamy rację?

No i to całe podawanie jakiejś firmy pachnie mi reklamę .Ale ostatnio same reklamy widzę we wszelakich postach więc mnie nie bijcie

Edytowane przez mmm3m
Czas edycji: 2010-11-06 o 13:55
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 16:04   #4495
edytka8787
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 945
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

A ja dzis sobie kupilam Waxa do wlosow , bo po tych wszystich szamponach skora mnie swedzi ;/ Ja tam jakos nie widze super blasku na wlosach po encanto , bo moze sama mam takie i dlatego, troche obawiam sie , ze jak to zejdzie to wlosy beda w gorszej kondycji , ale tego nie rozumiem jak moze tak byc
__________________
Madziulka 3maj siettp://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619
edytka8787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 18:21   #4496
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez sweetnusia Pokaż wiadomość
To że keratyna jest jednym z budulców włosa jest oczywiste, natomiast nie zgodzę sie że zabieg encanto wnika w głąb włosa, pokrywa jedynie łuske a pod wpływem gorącej temeratury keratyna zostaje "zaprasowana" czego efektem są gładkie lsniące włosy.
Wiem, że mój wczorajszy komentarz był zbędny ale miałam gorszy dzień do tego wątek zaczyna być nudny.. powtarzające sie pytania, nowe osoby które nie poswieca swojego czasu aby przeczytac wszystkei posty ble ble.. sorry =P

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

P.S. Nie wiem o co chodziło autorce poprzedneigo postu i nie wnikam;P sorry
w każdym razie nie mozna mieszać keratyny która wchodzi w skłąd włosa, z keratyna znajdującą sie w encanto czy tez keratyna hydrolizowana... bo i takie jzu byly pomysly.. ktos chcial zamowic hydrolizowana keratyne i ja "zaprasowac"=D ;P

no i sie zgadzmy w 100% wlasnie mialam na mysli ,ze dziewczyna pomylila dwie rozne rzeczy ale nie ma sie co denerwowa a ta.k na marginesie kazdy moze miec gorszy dzien wiec spokojnie hehe
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 21:23   #4497
Wioluswpns
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 10
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Do sweetnusia
Pfff. no skoro uwazasz ze ty wiesz lepiej i tak jest to sobie tak mysl Twoja sprawa
Wioluswpns jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 13:41   #4498
_paula_20
Raczkowanie
 
Avatar _paula_20
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 183
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

chciałam dzisiaj powtórzyć zabieg ale doszłam do wniosku że chyba poczekam aż keratyna zniknie całkowicie z włosów i zobaczę w jakim będą stanie... bo mam małe wątpliwości co do tego że powrócą do poprzedniego stanu. wypadanie chyba jest już mniejsze także wracam na razie do kosmetyków w SLS...
__________________

Happiness is a choice. And it's free. Play on.
_paula_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 15:11   #4499
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

dziewczyny, lepiej isc sciąć wlosy przed keratyna czy po?
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 15:18   #4500
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
dziewczyny, lepiej isc sciąć wlosy przed keratyna czy po?
Ja myślę, że lepiej po
Proste włosy inaczej się układają i ważne jest odpowiednie cięcie

Ja dziś umyłam głowe po QOD GOLD keratynie,
włoski gładziutkie i takie jak włosy dziecka, trochę mi się wyginają na ramionach ale nie podcinałam od kilku miesięcy więc fryz nie ma dlatego żadnego kształtu, postaram sie na jutro umówić do fryzjera.
Ciężko było 2 dni bez mycia głowy wytrzymać tym bardziej że moja keratyna po wyprostowaniu sprawiła że czułam jakby włosy były tłuste
ALe warto było Teraz tylko wysuszyłam suszarką z koncentratorem, przeczesując płaską szczotką i mogę tak iść do ludzi
A wczesniej po takim suszeniu to bym miała jeden wielki pióropusz
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:52.