Nasze brzuszki coraz większe a Maleństwa coraz cięższe - Styczeń/Luty 2011 cz.III - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-05, 19:53   #1861
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: Nasze brzuszki coraz większe a Maleństwa coraz cięższe - Styczeń/Luty 2011 cz.I

muron w takim razie trzeba się dopytać , profilaktycznie zadzwoniłam do taty, bo pracował w pogotowiu i spytałam się, czy ma jeszcze nr tel. do tej pielęgniarki z którą pracował i chyba to wykorzystam, bo sądzę, że ona na pewno będzie mogła mi doradzić co i jak. Ale najpierw dopytam się w przychodni.
lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 19:58   #1862
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Nasze brzuszki coraz większe a Maleństwa coraz cięższe - Styczeń/Luty 2011 cz.I

Cytat:
Napisane przez achaia Pokaż wiadomość
qrcze dziwna sprawa z tym zusem, upewnij się czy ze strony pracodawcy wszystko na pewno jest poprawnie wypełnione....



Śliczna piłeczka



dzięki wielkie, będę w poniedziałek w rossmannie to sobie kupię



również jem grzyby więc w Wigilię ( o ile się nie rozpakuję wczesniej) też zamierzam sobie nie odmawiać



Ja jestem z Łodzi Ciucholandy polecam na Wschodniej, kilka fajnych jest zaraz przy Narutowicza
Też mieszkasz w Łodzi?? Bo jak dotąd to chyba ja tylko byłam z centrum



Super że się problem rozwiązał i to jeszcze z korzyścią dla Was
był tez ten:

http://allegro.pl/tommee-tippee-paro...294405481.html
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 20:28   #1863
s_a_j
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 854
Dot.: Nasze brzuszki coraz większe a Maleństwa coraz cięższe - Styczeń/Luty 2011 cz.I

Mężczyzni słaba płec - ciekawe

http://facet.wp.pl/kat,1007857,wid,1...wiadomosc.html

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Dziewczyny a podoba Wam się imie Nikodem?
__________________
10.02.2011.
nasz synek jest już z nami
s_a_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 20:30   #1864
stalowamagnolia
Wtajemniczenie
 
Avatar stalowamagnolia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 2 152
Dot.: Nasze brzuszki coraz większe a Maleństwa coraz cięższe - Styczeń/Luty 2011 cz.I

Cytat:
Napisane przez s_a_j Pokaż wiadomość
Mężczyzni słaba płec - ciekawe

http://facet.wp.pl/kat,1007857,wid,1...wiadomosc.html

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Dziewczyny a podoba Wam się imie Nikodem?
Mi się bardzo, bardzo, bardzo podoba!

Dzięki devi, spróbuję tego wapna Mam nadzieję, że i mi pomoże!
__________________
Marcelek
ur. 31. 01. 2011r.



Edytowane przez stalowamagnolia
Czas edycji: 2010-11-05 o 20:33
stalowamagnolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 20:34   #1865
s_a_j
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 854
Dot.: Nasze brzuszki coraz większe a Maleństwa coraz cięższe - Styczeń/Luty 2011 cz.I

Cytat:
Napisane przez stalowamagnolia Pokaż wiadomość
Mi się bardzo, bardzo, bardzo podoba!

ale nie bardziej niz Marcel?
__________________
10.02.2011.
nasz synek jest już z nami
s_a_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 20:39   #1866
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Nasze brzuszki coraz większe a Maleństwa coraz cięższe - Styczeń/Luty 2011 cz.I

Cytat:
Napisane przez s_a_j Pokaż wiadomość
Mężczyzni słaba płec - ciekawe

http://facet.wp.pl/kat,1007857,wid,1...wiadomosc.html

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Dziewczyny a podoba Wam się imie Nikodem?
kojarzy mi się z Dyzmą;-)
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 20:42   #1867
Jessy_
Raczkowanie
 
Avatar Jessy_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 119
Dot.: Nasze brzuszki coraz większe a Maleństwa coraz cięższe - Styczeń/Luty 2011 cz.I

Cytat:
Napisane przez achaia Pokaż wiadomość
Ja jestem z Łodzi Ciucholandy polecam na Wschodniej, kilka fajnych jest zaraz przy Narutowicza
Też mieszkasz w Łodzi?? Bo jak dotąd to chyba ja tylko byłam z centrum
Tak, ja też właśnie z centrum
Ja na razie tylko osiedlowo się rozglądałam i tutaj "szału nie ma" do wschodniej jakoś dawno się nie zbliżałam, ale może muszę się przemóc i tam popatrzeć Dzięki za "cynk"
Jessy_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-05, 20:56   #1868
stalowamagnolia
Wtajemniczenie
 
Avatar stalowamagnolia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 2 152
Dot.: Nasze brzuszki coraz większe a Maleństwa coraz cięższe - Styczeń/Luty 2011 cz.I

Cytat:
Napisane przez s_a_j Pokaż wiadomość
ale nie bardziej niz Marcel?
po równo po prostu zostałam przegłosowana hihi
__________________
Marcelek
ur. 31. 01. 2011r.



Edytowane przez stalowamagnolia
Czas edycji: 2010-11-05 o 21:05
stalowamagnolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 21:21   #1869
achaia
Raczkowanie
 
Avatar achaia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 244
Dot.: Nasze brzuszki coraz większe a Maleństwa coraz cięższe - Styczeń/Luty 2011 cz.I

No okolica mało ciekawa ale za to enklawa lumpków i można wypatrzeć super ciuszki Dostawy są głownie na początku tyg a około czwartku/piątku " wyprzedaże" Ja już teraz raczej się nie wypuszczam tak daleko bo po prostu już mi za ciężko. A mogę wiedzieć gdzie planujesz rodzić?
__________________
"Noszę twe serce z sobą
(nosze je w moim sercu)
nigdy sie z nim nie rozstaję
(gdzie idę Ty idziesz ze mną;
cokolwiek robię samotnie
jest twoim dziełem, kochanie)"


Patrycja

[']


achaia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 21:27   #1870
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: Nasze brzuszki coraz większe a Maleństwa coraz cięższe - Styczeń/Luty 2011 cz.I

Hej dziewczyny.

Dzisiaj szukaliśmy wózków z mężem live i chyba zdecydujemy się na TAKO Warrior... Nie pamiętam dokładnie, ale chyba któraś już pisała, że chce go nabyć/nabyła. Najlepiej mi się nim jeździło, lepiej niż X-landerem xa. Tak czy inaczej, 1000zł. Miałam nadzieję, że uda nam się wypatrzyć coś do 800. Ogólnie chce mi się spać, tej nocy po raz pierwszy nie mogłam spać, brzuch robił się b.twardy i bolało mnie w krzyżu. Dobrze, że wizyta w poniedziałek.

Pozdrawiam i życzę miłego weekendu. Mam nadzieję, że trochę "poimprezujemy" rodzinnie.

Dobranoc.
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 21:51   #1871
make_up_istka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 835
Dot.: Nasze brzuszki coraz większe a Maleństwa coraz cięższe - Styczeń/Luty 2011 cz.I

Dziękuję Wam dziewczyny za rady. W poniedziałek wybieram się do ZUSu - zobaczymy czy uda mi się ich postraszyć
Dzis bardzo zły dzień bo na dodatek poszłam taka wściekła do sklepu, przytrzasnęłam sobie palce drzwiami (bo idioci nawet nowej klamki w sklepie nie dali jak im stara odpadła...) i po drodze do domu prawie zemdlałam (zapomniałam komórki) i siedziałam jak żul na krawężniku przez jakiś czas Normalnie masakra, dobrze że już koniec dnia...
Lilijka u nas tyle dobrze że mieszkamy z teściami więc głodować nie będziemy niemniej jednak za coś trzeba kupić paliwo na codzienny dojazd i głupio nie mieć poza tym ani grosza przy duszy.
Jutro chyba też jadę do aqua parku się zrelaksować w jacuzzi zobaczymy tylko czy w którykolwiek jednoczęściowy kostium się zmieszczę

agape no właśnie mnie też przeraża ta liczba cesarek na tamtym wątku... Pocieszam sie tylko tyle że często lekarze idą na łatwiznę i w końcu robią cc jeśli idzie za wolno, a żadna z moich znajomych mająca własną położną, która nadzorowała żeby cos się cały czas posuwało, nie miała cc (a bywały u nich momenty kiedy akcja zwalniała). A trochę ich było.
make_up_istka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-06, 07:11   #1872
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Nasze brzuszki coraz większe a Maleństwa coraz cięższe - Styczeń/Luty 2011 cz.I

Witam weekendowo!
gosiaczek - lista genialna

tylko pytanie - jak to jest z tym wygotowywaniem nowych ciuszków? bo kupiłam kilka body, skład 100% bawelna ale na metce-prać do 40 stopni :/ wrzuce na więcej to mi szmatka z tego zostanie :/

lilijka - ja ja bylam chora, chyba w 6 tyg, to lekarz mi też powiedział: "wie Pani, co jest najlepsze? siedzenie w domu".

chantalle - nie porównuj bliżniaków z pojedynczymi dzieciakami

mysiopez - fuksiara ;P

anka_bzz - xa był naszym typem, dopóki go nei zobaczyliśmy na żywo [momentalnie się przestał podobać], w dodatku on zdaje sie ma taka dziwną spacerówkę, nie wpinaną, tylko taki "kawałek szmatki", którą zapina się na kilka zatrzasków na ramie

make_up_istka - głowa do góry, może coś załatwisz

ps.jedziemy do tesciow na weekend, otwarli u nich pepco, może coś ciekawego się znajdzie....

----

ps2. o tortach z pieluszek juz slyszalam ale te pozostaly mnie rozwaliły
http://allegro.pl/tort-pieluszkowy-p...298915511.html

http://allegro.pl/rowerek-pieluszkow...298915474.html

http://allegro.pl/wozek-pieluszkowy-...278436495.html

http://allegro.pl/wozek-pieluszkowy-...278436494.html

http://allegro.pl/tort-lalka-z-pielu...296756726.html

http://allegro.pl/auto-tort-z-pielus...296755739.html
__________________


Edytowane przez LadySith
Czas edycji: 2010-11-06 o 07:22
LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 07:52   #1873
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: Nasze brzuszki coraz większe a Maleństwa coraz cięższe - Styczeń/Luty 2011 cz.I

LadySith a ja właśnie siedzę od 6 t.c. w domu na podtrzymaniu, teraz jest znacznie lepiej. Tylko mój mąż jest taki, że jak mamusia chora to codziennie do niej jeździł, sam się zaraził, nie doleczył, znowu coś itd. Do tego w pracy (piekarz) ciągle mają gorąco, otwierają okna i wiecznie plecy ma przewiane i chodzi jak stary dziadek. Więc nie ma bata, że coś podłapałam. Cały czas mu mówię, nie jeździj do niej bo okres inkubacji choroby 2 tyg. Da sobie radę kobieta przez tydzień, przecież jest teściu. Ale nie, bo on musi postawić na swoim. Pocieszam się, że to przeziębienie jest zjadliwe. A z sytuacji z apteki po prostu się śmiałam bardzo mnie rozbawiła.

make_up_istka podziwiam Cię, bo ja z moimi teściami ani minuty bym już nie wytrzymała i tak rekordowo rok wytrwałam, a ile łez przy tym miałam wylanych i nerwów i ubliżeń ze strony teściowej. Ahh
Poczekam do wtorku, jak nic nie dostanę to idę do ZUS-u, a potem do roboty zrobić awanturkę.
lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 07:58   #1874
Jessy_
Raczkowanie
 
Avatar Jessy_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 119
Dot.: Nasze brzuszki coraz większe a Maleństwa coraz cięższe - Styczeń/Luty 2011 cz.I

Cytat:
Napisane przez achaia Pokaż wiadomość
No okolica mało ciekawa ale za to enklawa lumpków i można wypatrzeć super ciuszki Dostawy są głownie na początku tyg a około czwartku/piątku " wyprzedaże" Ja już teraz raczej się nie wypuszczam tak daleko bo po prostu już mi za ciężko. A mogę wiedzieć gdzie planujesz rodzić?
Rodzić będę w Matce Polce... wiem że to masówka, ale mają najlepszy sprzęt jak by coś się działo i do tego chodzę prywatnie do lekarza który tam pracuje i jak tylko coś jest nie tak to od razu bierze mnie do siebie na oddział. Przekonała mnie też ilość dziewczyn z poza Łodzi, które do Matki przyjeżdżają na badania tak więc i ja spróbuję
A ty gdzie planujesz - bo widzę że terminowo to chyba niestety się nie spotkamy

Ja ze spaniem to mam już tragedię, albo w nocy kilka godzin patrzenia w sufit, albo od 6-7 już nie mogę zmrużyć oka i się snuję po mieszkaniu... teraz widzę, że już nawet w weekend mnie to dopada

LadySith - Ja dziś w planach też mam odwiedziny w Pepco, więc może zakupy będą podobne
Jessy_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 08:05   #1875
rptrbj1978
Rozeznanie
 
Avatar rptrbj1978
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 901
Dot.: Nasze brzuszki coraz większe a Maleństwa coraz cięższe - Styczeń/Luty 2011 cz.I

Cytat:
Napisane przez humbak Pokaż wiadomość
Ja 2 razy rodziłam na Kościuszki w Kielcach i pierwszy raz słysze, że wymagana jest szkoła rodzenia.
Ja tez z kielc SR jest potrzebna gdy sie cce by przy porodzie byl ojciec z tego co wiem....
__________________




rptrbj1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 08:07   #1876
Chantalle
Raczkowanie
 
Avatar Chantalle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 478
Dot.: Nasze brzuszki coraz większe a Maleństwa coraz cięższe - Styczeń/Luty 2011 cz.I

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość

chantalle - nie porównuj bliżniaków z pojedynczymi dzieciakami
ależ będę, bo brzucha wcale nie mam wiekszego niż niektóre z Was, tylko kilogramami przoduje

powiedzcie,mam sie martwić twardniejącym brzuchem czy potraktorwać to jako normalną sprawę?
__________________
Aparatka:
góra i dół-system DAMON od 23.12.2009

SLEEP WITH ME, SLEEP WITH MY PIT BULL !!!
Moje dziewczynki:
http://www.suwaczki.com/tickers/ug37k6nlp0b0isba.png
Chantalle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 08:26   #1877
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: Nasze brzuszki coraz większe a Maleństwa coraz cięższe - Styczeń/Luty 2011 cz.I

Również witam weekendowo.
Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
Witam weekendowo!
(...)
anka_bzz - xa był naszym typem, dopóki go nei zobaczyliśmy na żywo [momentalnie się przestał podobać], w dodatku on zdaje sie ma taka dziwną spacerówkę, nie wpinaną, tylko taki "kawałek szmatki", którą zapina się na kilka zatrzasków na ramie
(...)
Właśnie to mi się nie spodobało. Nie można wypiąć jej z ramy po złożeniu trzeba cały taki wielki grat wciągać do bagażnika. Poza tym wcale nie jeździ się nim rewelacyjnie.

Cytat:
Napisane przez Chantalle Pokaż wiadomość
ależ będę, bo brzucha wcale nie mam wiekszego niż niektóre z Was, tylko kilogramami przoduje

powiedzcie,mam sie martwić twardniejącym brzuchem czy potraktorwać to jako normalną sprawę?
A mnie się już druga osoba pytała, czy to nie bliźniaki czasem

Jak twardnieje brzuch i boli w krzyżu i taki stan się utrzymuje to dziewczyny pisały, żeby do lekarza mknąć, hmmm. Też mam ten problem ostatnio.
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 08:28   #1878
kopikos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 371
Dot.: Nasze brzuszki coraz większe a Maleństwa coraz cięższe - Styczeń/Luty 2011 cz.I

Cytat:
Napisane przez rptrbj1978 Pokaż wiadomość
Ja tez z kielc SR jest potrzebna gdy sie cce by przy porodzie byl ojciec z tego co wiem....
Też tak słyszałam - jak chcesz poród rodzinny, to wtedy trzeba mieć ukończoną SR lub zapłacić. Do porodu w żadnym wypadku tego nie wymagają.

Cytat:
Napisane przez sylfiaaa Pokaż wiadomość
weraa11 my mieszkamy u moich rodziców już a może dopiero półtorej roku.Co prawda to jeden domek ale my mamy jedną kondygnację i poddasze do swojej dyspozycji, rodzice rządzą na dole
Jak na razie nie narzekam Mamy wspólną kuchnię i dobrze nam tak W sumie planujemy wybudowac coś naprawdę swojego ale jeszcze nie teraz
Mój TŻ jest dość ugodowy a i rodzice są w porządku także u mnie jest na plus, natomiast z teściami nie mogłabym zamieszkać, od początku mówiłam to mężulkowi i dobrze o tym wie
U mnie jest taka sama sytuacja. Mamy całe pięterko dla siebie, ale teraz jeszcze i łazienkę musimy dzielić z rodzicami, bo jesteśmy w trakcie remontu i mężulek jak na razie całkiem zdemolował nasz kibelek Dzisiaj z teściem robią wylewkę, to może wreszcie coś szybciej ruszy Bo już mam dość biegania nad ranem po schodach, żeby zrobić siusiu

W ogóle jakiś taki marudny dzień mam dzisiaj.
Jeszcze, jak na złość, zauważyłam, że moja suczka ma urojoną ciążę I tak mi smutno patrzeć jak chodzi taka nieswoja...
__________________
kopikos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 08:28   #1879
e_rosa
Raczkowanie
 
Avatar e_rosa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 346
Dot.: Nasze brzuszki coraz większe a Maleństwa coraz cięższe - Styczeń/Luty 2011 cz.I

dziewczyna byłam wczoraj na zakupach i prawie wszystko już mam, oczywiście nie obeszło się bez małych wpadek zakupowych, szczoteczkę do włosków zamias z nauturalnego włosia to kupiłam ze sztucznego, czy w rossmanie mi to wymienią bez problemu?? kupiłam opakowanie termoizolacyne ale się w domu okazało że w środku jest tylko sam styropian a widziałam takie ze srebrną folią termoizolacyjną i nie wiem czy nie oddać tego? jakie wy macie (jeśli wogóle kupowałyście), naszczęście to można zaliczyć do drobnych wydatków. A no i jeszcze jedno bo kupiłam w aptece emulsje do kąpieli oilatum, a jest jeszcze oilatum soft i się zastanawiam czym one się różną i czy dobrą kupiłam?? pomóżcie bo nie wiem czy starać się to jakoś wymieić *jeśli mi wogóle wymienią)
e_rosa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-06, 08:30   #1880
Stokrotka81
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotka81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 152
Dot.: Nasze brzuszki coraz większe a Maleństwa coraz cięższe - Styczeń/Luty 2011 cz.I

Witam was nadrobic to trzeba kilo soli zjesc

ja od pt na zwolnieniu, ale tylko do środy bylam u gina i mam lekka anemie (choc mi sie wydaje ze najgorzej nie jest) 11,1
i prawie cukrzyce bo po 50 glukozy po godz mialam 138 a norma do 140 i mam zakaz na słodycze buuuu

jesli chodzi o przekazywanie info o porodach to na poprzednim watku mamusiowym do 1 os na priva wysylalaysmy nr tel, a potem ta os powysylala do wszystkich te numerki, i zadnych nieprzyjemnosci z tego tytulu nikt nie mial

ale to jak juz zadecydujecie
__________________
Stokrotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 08:51   #1881
_havana_
Raczkowanie
 
Avatar _havana_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 287
Dot.: Nasze brzuszki coraz większe a Maleństwa coraz cięższe - Styczeń/Luty 2011 cz.I

Witam weekendowo

Źle spałam w nocy Bolało mnie biodro, nie miałam się jak ułożyć a o 5.30 musiałam już wstać zjeść kanapkę

Weraa w załączniku masz zdjęcie od tego lekarza M.K. to był chyba 14tydz. Mój aparat trochę popsuł zdjęcie. W rzeczywistości wygląda trochę lepiej
Mam niecałe 170cm i przed ciążą choć zjadłam całą dużą pizzę, popiłam litrem coli to za żadne skarby nie mogłam dobić 50kg

Nie wiem ile miałam w cm w brzuchu na początku ciąży, ale dołączam zdjęcie z końca sierpnia tego roku i widać, że urósł strasznie
Ta chudzina to ja z mamą Figurkę mam raczej po tatusiu. On 190 cm i też bardzo szczupły.

Cytat:
Napisane przez Chantalle Pokaż wiadomość
ależ będę, bo brzucha wcale nie mam wiekszego niż niektóre z Was, tylko kilogramami przoduje

powiedzcie,mam sie martwić twardniejącym brzuchem czy potraktorwać to jako normalną sprawę?
Mi też często twardnieje brzuch. Ale to trwa chwilę i samo przechodzi.
To chyba normalne. Takie ćwiczenia organizmu przed porodem

Miłego weekendu wszystkim życzę.
I chociaż trochę słońca
__________________
"bo do mnie anioły wchodzą bez pukania
i kawę mi słodzą uśmiechem"
_havana_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 08:59   #1882
humbak
Rozeznanie
 
Avatar humbak
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 936
Dot.: Nasze brzuszki coraz większe a Maleństwa coraz cięższe - Styczeń/Luty 2011 cz.I

Cytat:
Napisane przez OYE Pokaż wiadomość
Widze ze naprwde macie urwanie glowy z calym przygotowaniem. Szpital wyprawka itp
Chyba z pierwszym dzieckiem tez tak samo to wszystko przezywalam. Teraz calkowicie na luzie do tego wszystkiego podchodze. Pokoik mam, wozek mam, ciuszki kupie w styczniu do tego wszystko do pielegnacij, jedna wycieczka do sklepu i reszta na necie i koniec.

Jesli chodzi o szczepienia to ja nie bede szczepic na ROTA, ostatnio byly glosno ze jakas bakterie ta szczpionka ma. Jest dosc nowa takze nei chcy by moje dziecko bylo krolikiem doswiadczalnym.

Ja moge powiedziec to samo, za trzecim razem już nie przezywa się tego tak bardzo jak za pierwszym.
My też prawie wszystko mamy, łóżeczka to nawet po synku nie składałam tylko stoi sobie w sypialni służąc tymczasem jako przechowalnia pościeli. Wózki mam, głęboki i spacerowy. Dopiero 2 tygodnie temy posegregowałam sobie ciuszki po dzieciach, bede musiała dokupić kilka nowych spioszków, ale tak to tez wszystko jest. Z kosmetykami problemu nie ma, szczególnie, że ja nie nadużywam tych dobrodziejstw.
Co do szczepionek to, żadnego z mich dzieci nie szczepiłam na nic poza tymi obowiązkowymi, i nie szczepiłam również tymi skojarzonymi, wszystko klasycznie, i przy tym zostaje. I wcale nie chodzi tu o względy finansowe.
__________________
Liliana - 11 lat
Michał - 9 lat
Julian - 6 lata
humbak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 09:12   #1883
magdaka13
Wtajemniczenie
 
Avatar magdaka13
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tricity
Wiadomości: 2 156
Dot.: Nasze brzuszki coraz większe a Maleństwa coraz cięższe - Styczeń/Luty 2011 cz.I

Cytat:
Napisane przez s_a_j Pokaż wiadomość
Mężczyzni słaba płec - ciekawe

http://facet.wp.pl/kat,1007857,wid,1...wiadomosc.html

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Dziewczyny a podoba Wam się imie Nikodem?
ciekawe o tej slabszej plci...a Nikodem-swietne imie-Nikos, Niki - fajne zdrobnienia

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

havana-widze, ze mamy podobna budowe ciala-ja tez przed ciaza 45kg/170cm i chocbym nie wiem co zjadla-do 50kg dobic nie moglam a teraz w 30 tyg. juz 58kg...ale to spoko luz - nawet jak przytyje do 65kg to damy rade..bo ja zawsze chcialam byc troche grubsza.
__________________
Cuda wianki
preferencje
Filipek jest juz z nami od 09.01.2011
Borysek ur. 05.04.2013

Vivere non necesse est. Navigare necesse est.
magdaka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 09:12   #1884
humbak
Rozeznanie
 
Avatar humbak
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 936
Dot.: Nasze brzuszki coraz większe a Maleństwa coraz cięższe - Styczeń/Luty 2011 cz.I

Cytat:
Napisane przez rptrbj1978 Pokaż wiadomość
Ja tez z kielc SR jest potrzebna gdy sie cce by przy porodzie byl ojciec z tego co wiem....
Chyba, że do rodzinnego porodu, to nie wiem. Mnie to nie interesuje, bo w życiu bym sie nie zgodziła, zeby mąż był przy porodzie.
Tylko mnie nie bijcie .
__________________
Liliana - 11 lat
Michał - 9 lat
Julian - 6 lata
humbak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 09:24   #1885
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Nasze brzuszki coraz większe a Maleństwa coraz cięższe - Styczeń/Luty 2011 cz.I

Cytat:
Napisane przez anka_bzzz Pokaż wiadomość
A mnie się już druga osoba pytała, czy to nie bliźniaki czasem
moj brzucholek tak rośnie, że mamie znajome non stop mówią, że pewnie już niedługo bedzie wnuka wozić :/ a to jeszce 2,5 mies.

Cytat:
Napisane przez e_rosa Pokaż wiadomość
dziewczyna byłam wczoraj na zakupach i prawie wszystko już mam, oczywiście nie obeszło się bez małych wpadek zakupowych, szczoteczkę do włosków zamias z nauturalnego włosia to kupiłam ze sztucznego, czy w rossmanie mi to wymienią bez problemu?? kupiłam opakowanie termoizolacyne ale się w domu okazało że w środku jest tylko sam styropian a widziałam takie ze srebrną folią termoizolacyjną i nie wiem czy nie oddać tego? jakie wy macie (jeśli wogóle kupowałyście), naszczęście to można zaliczyć do drobnych wydatków. A no i jeszcze jedno bo kupiłam w aptece emulsje do kąpieli oilatum, a jest jeszcze oilatum soft i się zastanawiam czym one się różną i czy dobrą kupiłam?? pomóżcie bo nie wiem czy starać się to jakoś wymieić *jeśli mi wogóle wymienią)
jak już będziesz w rossmanie to sobie zobacz, tam mają takie opakowania z alu folią w srodku, po 11 zł zdaje sie

Cytat:
Napisane przez humbak Pokaż wiadomość
Chyba, że do rodzinnego porodu, to nie wiem. Mnie to nie interesuje, bo w życiu bym sie nie zgodziła, zeby mąż był przy porodzie.
Tylko mnie nie bijcie .
ja też zbytnio nie chcę męża przy porodzie, ani on się do tego nie kwapi, choć po początkowych zajęciach SR to taki jest pół na pół, ale i tak nic z tego raczej nie bedzie, bo zmienił pracę [inne miasto] i prawdopodobnie bedzie pomieszkiwał w tyg u rodziców swoich :/ bo dojazd do duuuu**********yyy
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 09:33   #1886
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Nasze brzuszki coraz większe a Maleństwa coraz cięższe - Styczeń/Luty 2011 cz.I

komórka mi umarła! Siora mi przywiezie, bo nie mogę być nawet dnia bez, szczególnie jak sama w domu. Prawo serii, TŻowi palmtop padł w zeszłym tygodniu.


Ja kurcze nie wiem czy jak brzuch twardszy to ww. skurczu, czy przez ułozenie dziecka.

A ja sprzedałam parę rzeczy na allegro i mam kasę na płaszczyk pociązowy- jeeeeeeeeee.

Powiem Wam, że zawsze wręcz krzyczałam, że sala porodowa to nie miejsce dla chłopa. Teraz w ciązy, po pobycie w szpitalu zmieniłam troche zdanie. Niemniej jednak jego miejsce jest przy głowie, bez żadnego przecinania pępowiny (mój to by umarł, albo coś jeszcze). Jednak nie ma u mnie żadnej dyskusji bo mam planowane CC i też boję się tego, że nikogo swojego mieć tam nie będzie. Bo Swojej koleżanki-połoznej nie mogę wziąć- są zespoły operacyjne i tyle.
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431

Edytowane przez muron
Czas edycji: 2010-11-06 o 09:35
muron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 09:33   #1887
_havana_
Raczkowanie
 
Avatar _havana_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 287
Dot.: Nasze brzuszki coraz większe a Maleństwa coraz cięższe - Styczeń/Luty 2011 cz.I

Cytat:
Napisane przez magdaka13 Pokaż wiadomość

havana-widze, ze mamy podobna budowe ciala-ja tez przed ciaza 45kg/170cm i chocbym nie wiem co zjadla-do 50kg dobic nie moglam a teraz w 30 tyg. juz 58kg...ale to spoko luz - nawet jak przytyje do 65kg to damy rade..bo ja zawsze chcialam byc troche grubsza.
Ja liczę, że nie tylko w brzuch ale też coś w nogi i ręce coś wejdzie
i to 55kg to już by mi mogło zostać, ale myślę że wrócimy do swojej wagi...
To już po prostu chyba taka uroda. Niektóre wiadomo zazroszczą takiej przemiany, ale tyle się nasłuchałam niby żartobliwych uwag że jestem anorektyczką, że nie ma czego zazdrościć ...
__________________
"bo do mnie anioły wchodzą bez pukania
i kawę mi słodzą uśmiechem"
_havana_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 09:58   #1888
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: Nasze brzuszki coraz większe a Maleństwa coraz cięższe - Styczeń/Luty 2011 cz.I

humbak nie mamy zamiaru Cię bić , ja też sobie nie wyobrażam mojego męża przy porodzie Zbyt intymne to dla mnie i krępujące chyba, już mi wystarczy, że będzie tam cała rzesza innych nie pożądanych osób.

muron
bo jak się coś psuje to wszystko hurtem. Fajnie, że udało Ci się sprzedać ciuchy. Ta, ja już próbowałam sobie wyobrazić mojego męża i jego wścibstwo. Jak zagląda tam, gdzie nie trzeba. Jeżeli chce to też przy mojej głowie, ale nic więcej. I tak stwierdzam, że jego obecność może być bardziej uciążliwa dla mnie. Ostatnio jednak spytał się grzecznie czy może być. Zobaczymy, czas pokaże.

LadySith a ja prawie nie mam brzucha i powiem tyle, że ostatnio mąż mnie zaszokował, bo u niego na placu koledzy i sąsiadka się spytali, kiedy urodziłam?? No szok w trampkach. Przecież oni mnie w ogóle nie widzieli. A pod kurtką nic nie widać, prawie. Wyglądam tak jak przed odchudzaniem, po prostu tak, jakby mi trochę przybyło i nic więcej.

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Hmmm mam lenia przeziębieniowego. Jestem też zła, bo pan robotnik nabrudził mi w kuchni i przedpokoju idąc na balkon grrrrrrrrr, już nie wspominając, że mnie obudził. Ciekawe, czy do świąt zdążą zrobić ten balkon.
A mi się tak nie chce sprzątać.Chyba jednak najpierw wezmę cieplejszą kąpiel i zabiorę się stopniowo za to sprzątanie. Myślałam też o oknach ale boję się, że całkiem mnie przewieje, więc poczekam, aż będę zdrowa. Coś za oknem się chmurzy i tak ciemno w mieszkaniu jest.
lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 10:09   #1889
mysiopez
Zadomowienie
 
Avatar mysiopez
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 249
Dot.: Nasze brzuszki coraz większe a Maleństwa coraz cięższe - Styczeń/Luty 2011 cz.I

Dzień DObry dziewczynki!

Ja dziś spałam wyjątkowo do 10.30! Szok!

A wczoraj spuchły mi stopy.. Mój małz smiał się, że fajnie bez kostek wyglądam... Jak można przeciwdziałać tym obrzękom?
__________________
Synuś jest już z Nami!!

http://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5e66lgchoj.png
mysiopez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 10:30   #1890
Chantalle
Raczkowanie
 
Avatar Chantalle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 478
Dot.: Nasze brzuszki coraz większe a Maleństwa coraz cięższe - Styczeń/Luty 2011 cz.I

chyba na ciezarowke az mocno nie wyladam, przed chwilą sasiadka sie mnie zapytala czy pomogę jej znieść cieżką kanapę po schodach
__________________
Aparatka:
góra i dół-system DAMON od 23.12.2009

SLEEP WITH ME, SLEEP WITH MY PIT BULL !!!
Moje dziewczynki:
http://www.suwaczki.com/tickers/ug37k6nlp0b0isba.png
Chantalle jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:15.