JAK ZROBIĆ BIŻUTERIĘ-KURS Dla Totalnie Zielonych ;) - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-02, 16:01   #3631
ansie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 11
Dot.: JAK ZROBIĆ BIŻUTERIĘ-KURS Dla Totalnie Zielonych ;)

Witajcie,
Chciałam zapytać odnośnie biżuterii wrappkowej - mianowicie doczytałam,że do owijania najlepiej użyć drucika 0,3-0,4 mm o próbie 999 od niejakiego zelichmana z allegro ( drut był już żarzony więc mięciutki ) Pytanie moje dotyczy natomiast bazy czy lepsza jest baza próby 999 czy jednak 930? Nie wiem czy do bazy z 999 nie będzie za miękki. W życiu nie robiłam jeszcze biżuterii więc to będą moje początki- jak do tej pory tylko czytam czytam i czytam i przyznam szczerzę, że mam już lekki mętlik w głowie Poza tym gdyby ktoś zechciał mi powiedzieć czy nie porywam się z motyka na słońce bo zamierzam kupić drut srebrny ( według tego co czytałam posrebrzany zachowuje się trochę inaczej )
Będę wdzięczna za podpowiedź
Wielkie dzięki ale dokopałam się do tematu odnośnie wyginania drutu, więc odpowiedź znaleziona
Pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez ansie
Czas edycji: 2010-11-02 o 19:40 Powód: znalezienie odpowiedzi
ansie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 11:35   #3632
Martucha_82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Knurów
Wiadomości: 19
GG do Martucha_82
Dot.: JAK ZROBIĆ BIŻUTERIĘ-KURS Dla Totalnie Zielonych ;)

Cytat:
Napisane przez Martucha_82 Pokaż wiadomość
Witajcie,
jestem nowa na tym forum i zaczynam też zabawę z robieniem biżuterii. Niedługo będę się mogła już pochwalić pierwszymi osiągnięciami. Dzięki za ten kurs, przynajmniej ograniczyłam troszkę ilość błędów nowicjuszki

Mam do was prośbę. Wiecie może gdzie można kupić takie srebrne lub posrebrzane spirale, bazę kolczyka czy jakkolwiek to nazwać? Strasznie mi sie podoba ale nigdzie tego nie znalazłam. Na allegro są tylko kolorowe i to w wersji gotowych kolczyków. Będę wdzięczna na pomoc.
Drogie Wizażanki, ponawiam pytanie, może któraś wie, gdzie można dostać dokładnie takie spiralki?
Martucha_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 10:11   #3633
Isani
Zadomowienie
 
Avatar Isani
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 112
GG do Isani
Dot.: JAK ZROBIĆ BIŻUTERIĘ-KURS Dla Totalnie Zielonych ;)

Dziewczyny gdzie mogę znaleść jak sie obwija ducikiem wraping taki, bo nie moge odnaleść na forum. Dzieki z góry.
Isani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 17:57   #3634
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 734
Dot.: JAK ZROBIĆ BIŻUTERIĘ-KURS Dla Totalnie Zielonych ;)

http://www.swiatkoralikow2.pl/produc...oducts_id=8941
Niezupełnie takie spiralki ale już bardziej podobnych nie widziałam. Z tym że koło srebra to mogły co najwyżej sobie poleżeć
http://www.swiatkoralikow2.pl/produc...oducts_id=8918
Są jeszcze takie, ale te nie są skręcane.

Powiedzcie mi, czy do srebra to jest jakaś specjalna lutownica? Mój brat miał kiedyś taką zwykłą lutownicę w którą się wkładało drucik cynowy i nie wiem, czy da się ją zastosować przy robieniu biżuterii Tzn. do srebra, bo na cynę też mogę lutować, ale to już metalowe części, srebra szkoda byłoby mi psuć.
staska_stasia jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 18:03   #3635
ollccia
Zadomowienie
 
Avatar ollccia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 497
Dot.: JAK ZROBIĆ BIŻUTERIĘ-KURS Dla Totalnie Zielonych ;)

Stasia - Srebro lutuje się srebrnym lutem i palnikiem gazowym Polecam wątek o lutowaniu

Isani - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=207019
ollccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 18:06   #3636
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 734
Dot.: JAK ZROBIĆ BIŻUTERIĘ-KURS Dla Totalnie Zielonych ;)

O, dziękować Cóż, dla mnie jak nie ma wątku na pierwszej stronie to on nie istnieje A tak na poważnie to nie wiedziałam że taki jest
staska_stasia jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 09:36   #3637
Martucha_82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Knurów
Wiadomości: 19
GG do Martucha_82
Dot.: JAK ZROBIĆ BIŻUTERIĘ-KURS Dla Totalnie Zielonych ;)

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
http://www.swiatkoralikow2.pl/produc...oducts_id=8941
Niezupełnie takie spiralki ale już bardziej podobnych nie widziałam. Z tym że koło srebra to mogły co najwyżej sobie poleżeć
http://www.swiatkoralikow2.pl/produc...oducts_id=8918
Są jeszcze takie, ale te nie są skręcane.
Dzięki staska_stasia te piewsze już widziałam, ale te drugie jakoś przeoczyłam, a w sumie całkiem niezłe są.
Martucha_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-05, 09:42   #3638
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 734
Dot.: JAK ZROBIĆ BIŻUTERIĘ-KURS Dla Totalnie Zielonych ;)

Tylko że nie są skręcane jak te co Ty chcesz Ale przejrzałam z 6 znanych mi stron i nie znalazłam czegoś takiego, choć jestem prawie pewna że gdzieś coś takiego widziałam.
staska_stasia jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 10:50   #3639
bigjerry
Przyczajenie
 
Avatar bigjerry
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 10
Dot.: JAK ZROBIĆ BIŻUTERIĘ-KURS Dla Totalnie Zielonych ;)

Witam!
Mam mały problemik, na który niestety nie potrafiłam zanleźć odpowiedzi... Starałam się, czytałam i wiem też jak działa wyszukiwarka:P jednak na nic się to zdało, więc BŁAGAM pomóżcie!
Usiłuję zrobić kolczyki tzw. "wkrętki" lub jak kto woli na sztyftach. Chciałabym aby to były małe kuleczki koralowca, niestety nie wiem jak je tam przymocować. Może to głupio zabrzmi - ale przecież te koraliki mają z dwóch stron dziurki -i nie wiem jak je ukryć. Jeżeli jest jakiś sposób lub jeżeli są takie koraliki z jedną dziurką to powiedzcie jakt to zrobić lub gdzie je kupić.
Prooooszę...
bigjerry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 12:50   #3640
E_W
Wtajemniczenie
 
Avatar E_W
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Opolszczyzna
Wiadomości: 2 693
Dot.: JAK ZROBIĆ BIŻUTERIĘ-KURS Dla Totalnie Zielonych ;)

Cytat:
Napisane przez bigjerry Pokaż wiadomość
Witam!
Mam mały problemik, na który niestety nie potrafiłam zanleźć odpowiedzi... Starałam się, czytałam i wiem też jak działa wyszukiwarka:P jednak na nic się to zdało, więc BŁAGAM pomóżcie!
Usiłuję zrobić kolczyki tzw. "wkrętki" lub jak kto woli na sztyftach. Chciałabym aby to były małe kuleczki koralowca, niestety nie wiem jak je tam przymocować. Może to głupio zabrzmi - ale przecież te koraliki mają z dwóch stron dziurki -i nie wiem jak je ukryć. Jeżeli jest jakiś sposób lub jeżeli są takie koraliki z jedną dziurką to powiedzcie jakt to zrobić lub gdzie je kupić.
Prooooszę...
Widziałam, ale zabij mnie nie pamiętam gdzie koraliki nawiercane do połowy. Poza tym przewiercone na wylot możesz zabezpieczyć miseczką i przytopić kulkę na końcu sztyftu - widziałam takie w galeriach
Przykłady (linki) na PW

Edytowane przez E_W
Czas edycji: 2010-11-13 o 00:41
E_W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 06:28   #3641
bigjerry
Przyczajenie
 
Avatar bigjerry
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 10
Dot.: JAK ZROBIĆ BIŻUTERIĘ-KURS Dla Totalnie Zielonych ;)

Serdecznie dziekuję za pomoc E_W
bigjerry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-13, 11:48   #3642
maly_karaluszek
Zadomowienie
 
Avatar maly_karaluszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kawałek za końcem świata
Wiadomości: 1 296
Dot.: JAK ZROBIĆ BIŻUTERIĘ-KURS Dla Totalnie Zielonych ;)

Hmm ale z tymi przewierconymi to jak?.. wytapiam kulkę, nakładam kamień.. i co żeby nie zlatywało tyłem?
maly_karaluszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 13:39   #3643
E_W
Wtajemniczenie
 
Avatar E_W
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Opolszczyzna
Wiadomości: 2 693
Dot.: JAK ZROBIĆ BIŻUTERIĘ-KURS Dla Totalnie Zielonych ;)

Cytat:
Napisane przez maly_karaluszek Pokaż wiadomość
Hmm ale z tymi przewierconymi to jak?.. wytapiam kulkę, nakładam kamień.. i co żeby nie zlatywało tyłem?
A to już nie mam zielonego pojęcia może kropelka Kropelki?
E_W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 15:25   #3644
anika7
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 574
Dot.: JAK ZROBIĆ BIŻUTERIĘ-KURS Dla Totalnie Zielonych ;)

Cytat:
Napisane przez Martucha_82 Pokaż wiadomość
Drogie Wizażanki, ponawiam pytanie, może któraś wie, gdzie można dostać dokładnie takie spiralki?
Przez przypadek się natknęłam... troszkę inne ale też spiralne:
http://www.sklepbukowiec.pl/product_...oducts_id=4922
anika7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 20:52   #3645
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 734
Dot.: JAK ZROBIĆ BIŻUTERIĘ-KURS Dla Totalnie Zielonych ;)

Mam pytanie do dziewczyn, które wyplatają. Mianowicie mam taki wisior przywieziony z Ukrainy, do którego niestety nie mogłam dokupić tam kolczyków, zatem postanowiłam dorobić je sama. Od wczoraj bawię się plecionkami, jak na razie tylko brick stitchem, a nie wiem, jakim ściegiem jest zrobiony ten wisior. Zdjęcie kiepskie, ale chodzi o to, że koraliki nie nachodzą na siebie jak cegiełki jak w brick stitchu, tylko są równo w rządkach- zarówno poprzecznych jak i pionowych. Powiedzcie tylko co to za ścieg a ja już sobie poszukam ja to się robi.
staska_stasia jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 21:03   #3646
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: JAK ZROBIĆ BIŻUTERIĘ-KURS Dla Totalnie Zielonych ;)

Square stitch
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 08:36   #3647
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 734
Dot.: JAK ZROBIĆ BIŻUTERIĘ-KURS Dla Totalnie Zielonych ;)

Dziękuję bardzo Na trudne nie wygląda, zobaczymy jak wyjdzie
staska_stasia jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 15:09   #3648
Marolcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: JAK ZROBIĆ BIŻUTERIĘ-KURS Dla Totalnie Zielonych ;)

Cześć Dziewczyny!
Czy możecie mi powiedzieć gdzie dostanę kulki które są wysadzane cyrkoniami Swarovskiego. Przeszukałam całe allegro, nie wiem co to za model. Występują one w różnych kolorach. Na allegro znaleźć można tylko kolczyki , a mi chodzi o to, żeby samemu zrobić takie kolczyki i potrzebuję półproduktów. Może wiecie gdzie można je dostać? Albo ja nie potrafię tego znaleźć albo na prawde ich nie ma. Pomocy!
Marolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 09:46   #3649
Sunflower55
Zadomowienie
 
Avatar Sunflower55
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Stalowa Wola/Goleniów/Kraków
Wiadomości: 1 968
Dot.: JAK ZROBIĆ BIŻUTERIĘ-KURS Dla Totalnie Zielonych ;)

Cytat:
Napisane przez Marolcia Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!
Czy możecie mi powiedzieć gdzie dostanę kulki które są wysadzane cyrkoniami Swarovskiego. Przeszukałam całe allegro, nie wiem co to za model. Występują one w różnych kolorach. Na allegro znaleźć można tylko kolczyki , a mi chodzi o to, żeby samemu zrobić takie kolczyki i potrzebuję półproduktów. Może wiecie gdzie można je dostać? Albo ja nie potrafię tego znaleźć albo na prawde ich nie ma. Pomocy!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=169812&page=157
od postu 4705 rozpoczyna się dyskusja na ten temat
Sunflower55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-17, 12:06   #3650
xnicax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
Dot.: JAK ZROBIĆ BIŻUTERIĘ-KURS Dla Totalnie Zielonych ;)

Hej Dziewczyny! Jestem totalnie zielona jeśli chodzi o robienie biżuterii, co prawda od kilku dni studiuję forum,ale sama teoria to trochę za malo. Dlatego zwracam sie do ekspertów
Chcialabym sobie zrobić takie podobne do tego cudeńko. Powiedzcie mi, proszę czy wykonane jest to na lince stalowej. Jesli tak to jakiej grubości,?Jak się taka linkę zakancza. Czy wystarczy wlożyć ją do lapaczki i polać klejem, a pozniej zgnieść szczypcami? Czy to cos na końcu lańcuszka trezba dodatkowo dokupić i istnieje inny sposób ladnego zakończenia lańcuszka, np. może jakimś dodatkowym większym kóleczkiem tj. dodatkowo dokupionym ogniwkiem, ale nie wiem czy są takie male i czy to dobry pomysl? Jak myślicie?
http://www.pakamera.pl/bransoletki-d...i-nr420875.htm
xnicax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 15:17   #3651
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: JAK ZROBIĆ BIŻUTERIĘ-KURS Dla Totalnie Zielonych ;)

Cytat:
Napisane przez Marolcia Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!
Czy możecie mi powiedzieć gdzie dostanę kulki które są wysadzane cyrkoniami Swarovskiego. Przeszukałam całe allegro, nie wiem co to za model. Występują one w różnych kolorach. Na allegro znaleźć można tylko kolczyki , a mi chodzi o to, żeby samemu zrobić takie kolczyki i potrzebuję półproduktów. Może wiecie gdzie można je dostać? Albo ja nie potrafię tego znaleźć albo na prawde ich nie ma. Pomocy!
Jak na moje oko tą są kulki robione z modeliny czy innej masy i oklejone cyrkoniami, więc możesz je zrobić sama

Chociaż w robieniu biżuterii nie jestem "totalnie zielona" to ostatni naszyjnik jaki chciałam zrobić zabił mi klina... Otóż zrobiłam go na grubej lince stalowej (0.8 mm). Jeszcze nigdy takiej nie używałam i nie mam pojęcia jak ją zakończyć i zrobić zapięcie? Będę bardzo wdzięczna za pomoc
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 10:44   #3652
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: JAK ZROBIĆ BIŻUTERIĘ-KURS Dla Totalnie Zielonych ;)

Od jakiegoś czasu intryguje mnie jak zrobić taką bransoletkę. A dokładnie:

- technika nawlekania na ten sznureczek
- gdzie kupic taki sznurek?
- jak zakończyć (widzę, że jest sprężynka, ale jak zrobić żeby się trzymała?)

Może ktoś wie jak stworzyć takie cudo?
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 23:48   #3653
MoniArt
Raczkowanie
 
Avatar MoniArt
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 41
GG do MoniArt
Dot.: JAK ZROBIĆ BIŻUTERIĘ-KURS Dla Totalnie Zielonych ;)

Bigjerry ja sztyfty robi tak,kupuję tzw.sztykiery(sztyfty ozdobne)w skarbach natury i wklejam koralik,a drugą dziurkę zaklejam szpilką odpowiednio skróconą i wychodzą kolczyki

---------- Dopisano o 00:45 ---------- Poprzedni post napisano o 00:38 ----------

Cytat:
Napisane przez xnicax Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny! Jestem totalnie zielona jeśli chodzi o robienie biżuterii, co prawda od kilku dni studiuję forum,ale sama teoria to trochę za malo. Dlatego zwracam sie do ekspertów
Chcialabym sobie zrobić takie podobne do tego cudeńko. Powiedzcie mi, proszę czy wykonane jest to na lince stalowej. Jesli tak to jakiej grubości,?Jak się taka linkę zakancza. Czy wystarczy wlożyć ją do lapaczki i polać klejem, a pozniej zgnieść szczypcami? Czy to cos na końcu lańcuszka trezba dodatkowo dokupić i istnieje inny sposób ladnego zakończenia lańcuszka, np. może jakimś dodatkowym większym kóleczkiem tj. dodatkowo dokupionym ogniwkiem, ale nie wiem czy są takie male i czy to dobry pomysl? Jak myślicie?
http://www.pakamera.pl/bransoletki-d...i-nr420875.htm
Proponuję zajrzeć do sklepu http://www.needbead.pl/index.php ,dziewczyna która zrobiła tą bransoletkę jest właścicielką tego sklepu

---------- Dopisano o 00:48 ---------- Poprzedni post napisano o 00:45 ----------

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Od jakiegoś czasu intryguje mnie jak zrobić taką bransoletkę. A dokładnie:

- technika nawlekania na ten sznureczek
- gdzie kupic taki sznurek?
- jak zakończyć (widzę, że jest sprężynka, ale jak zrobić żeby się trzymała?)

Może ktoś wie jak stworzyć takie cudo?
Iwona200 nawlekasz koraliki na kilka sznurków,później łączysz sznurki,wkładasz do końcówki w którą wlewasz odrobinkę kropelki.I gotowe. Tylko zanim włożysz sznurki to trochę je spleć,żeby trzymały się razem
MoniArt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 10:18   #3654
niuniusienka21
Raczkowanie
 
Avatar niuniusienka21
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 52
Dot.: JAK ZROBIĆ BIŻUTERIĘ-KURS Dla Totalnie Zielonych ;)

Witam właśnie siedzę w allegro i szukam części potrzebnych do kolczyków i nie potrafię znaleźć jednej rzeczy - otóż chodzi mi o takie coś http://allegro.pl/pasart-s2007-srebro-lancuszek-65mm-2szt-i1323611228.html
a dokładniej - uwielbiam kolczyki długie ale nie sztywne tylko takie jak są łańcuszki tzw żmijki i nie wiem jak to znaleźć, bo te tutaj są z dwóch stron zakończone kółeczkami więc jak nawlec na nie jakieś cyrkonie ? bardzo was proszę o pomoc czy kupić po prostu łańcuszek żmijkę i go ucinać czy są już takie gotowe?
Pozdrawiam
niuniusienka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 10:23   #3655
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: JAK ZROBIĆ BIŻUTERIĘ-KURS Dla Totalnie Zielonych ;)

Cytat:
Napisane przez MoniArt Pokaż wiadomość
Bigjerry ja sztyfty robi tak,kupuję tzw.sztykiery(sztyfty ozdobne)w skarbach natury i wklejam koralik,a drugą dziurkę zaklejam szpilką odpowiednio skróconą i wychodzą kolczyki

---------- Dopisano o 00:45 ---------- Poprzedni post napisano o 00:38 ----------


Proponuję zajrzeć do sklepu http://www.needbead.pl/index.php ,dziewczyna która zrobiła tą bransoletkę jest właścicielką tego sklepu

---------- Dopisano o 00:48 ---------- Poprzedni post napisano o 00:45 ----------


Iwona200 nawlekasz koraliki na kilka sznurków,później łączysz sznurki,wkładasz do końcówki w którą wlewasz odrobinkę kropelki.I gotowe. Tylko zanim włożysz sznurki to trochę je spleć,żeby trzymały się razem
Dzięki za wytłumaczenie Przydałby się jakiś filmik instruktażowy, bo nie wiem jak połączyc te sznurki, myślałam, że łącze je podczas nawlekania koralików, a nie po nawleczeniu. I to splecenie tych sznurków na końcówkach mnie intryguje
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 23:45   #3656
MoniArt
Raczkowanie
 
Avatar MoniArt
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 41
GG do MoniArt
Dot.: JAK ZROBIĆ BIŻUTERIĘ-KURS Dla Totalnie Zielonych ;)

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Dzięki za wytłumaczenie Przydałby się jakiś filmik instruktażowy, bo nie wiem jak połączyc te sznurki, myślałam, że łącze je podczas nawlekania koralików, a nie po nawleczeniu. I to splecenie tych sznurków na końcówkach mnie intryguje
Jak już masz gotowe sznurki z nawleczonymi koralikami,wtedy splatasz te sznurki,np.robisz luźny warkocz i końcówki sznurków wkładasz w srebrne końcówki i gotowe
MoniArt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 10:57   #3657
xnicax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
Dot.: JAK ZROBIĆ BIŻUTERIĘ-KURS Dla Totalnie Zielonych ;)

Dzięki wielkie MoniArt. Przeczesałam chyba całe zbiory internetu dot. sklepów z koralikami i też natknęłam się na ten needbead. Złożyłam zamówionko i czekam. Oczywiście już okazało się , że zapomniałam o paru rzeczach, innych z kolei tam nie znalazłam i chyba okaże się, że moje zamówienie będzie z przynajmniej 3 sklepów. Masakra. Jak jest jedno to nie ma drugiego, a za przesyłkę za każdym razem trezba płacić A powiedzcie mi jeszcze proszę Dziewczynki czy po łapaczce powinno być takie kółeczko czy coś innego żeby zaczepić później karabińczyk (pomińmy łańcuszek) . A może to kóleczko jest za duże? Jak myślicie? http://www.needbead.pl/index.php?p49...ek22-6mm-10szt
xnicax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 12:48   #3658
doriskap
Rozeznanie
 
Avatar doriskap
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 592
Dot.: JAK ZROBIĆ BIŻUTERIĘ-KURS Dla Totalnie Zielonych ;)

Kochane mam problem... a mianowicie intryguje mnie jak zrobić naszyjnik z kilku sznurów sieczki które są skręcone z sobą żeby się nie rozprostowały może w robieniu biżuterii nie jestem zielona, ale w tego typu naszyjniku porostu bardzo zielona jestem
doriskap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 13:35   #3659
wilczex
Zadomowienie
 
Avatar wilczex
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk/Szczytno
Wiadomości: 1 931
Dot.: JAK ZROBIĆ BIŻUTERIĘ-KURS Dla Totalnie Zielonych ;)

Wydaje mi się, że kiedyś widziałam jakiś tutek w necie, ale nie dam sobie nic obciąć za to, bo sama nie próbowałam czegoś takiego zrobić i ie pamiętam nawet gdzie mogłam coś takiego widzieć.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=430626 --> Moja biżuteria

Zapraszam na bloga: http://wilczejagody.blogspot.com/
wilczex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 15:53   #3660
FK
przyczajona tygrysica
 
Avatar FK
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: z czarnego fotela
Wiadomości: 1 445
GG do FK
Dot.: JAK ZROBIĆ BIŻUTERIĘ-KURS Dla Totalnie Zielonych ;)

Cytat:
Napisane przez doriskap Pokaż wiadomość
Kochane mam problem... a mianowicie intryguje mnie jak zrobić naszyjnik z kilku sznurów sieczki które są skręcone z sobą żeby się nie rozprostowały może w robieniu biżuterii nie jestem zielona, ale w tego typu naszyjniku porostu bardzo zielona jestem
One nie są skręcane tylko przeplatane (np. jak warkocz). Dlatego się nie rozwijają.
FK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-21 20:29:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:37.