Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Pokaż wyniki sondy: Który z zegarków na zdjęciach jest najwłaściwszy?
casio 4 23,53%
swatch 2 11,76%
oozoo 2 11,76%
timex 4 23,53%
CK 5 29,41%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 17. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-14, 20:49   #2131
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez maddd Pokaż wiadomość
Głupota Ja swojemu Tż kupiłam już dwa zegarki, i jakoś od 7 lat jesteśmy ze sobą nieprzerwanie Co kraj to inny zabobon, jest troche tych przesądów dotyczących kupowania prezentów. Ale wydaje mi się, że jak się w nie za mocno nie wierzy, to się nie sprawdzają
myślę tak samo
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 06:32   #2132
Bojra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 365
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez ania8628 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny!
ja też jestem zdecydowana kupić swojemu mężczyźnie zegarek, ale tak się zastanawiam czy te na metalowych bransoletkach nie są efektowniejsze od tych na zwykłym pasku?

a i co sądzicie o przesądzie ze podarowany zegarek odlicza czas do rozstania? według mnie głupi ale......
O przesądzie nawet nie słyszałam.

Co do różnicy pasek/bransoleta, mnie osobiście bransolety nie podobają się w ogóle, są dla mnie pretensjonalne, kiczowate i na pewno nie eleganckie. Pasek to właśnie kwintesencja stylu i prostoty no i dużo bardziej pasuje do garnituru moim zdaniem.
Bojra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 17:18   #2133
zoya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 221
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Jak co roku mam problem z prezentem gwiazdkowym do mojego chłopaka.
W tym roku mam dodatkowy problem - przyjeżdża tylko na święta i potem wraca do Hiszpanii, chcę, żeby było to coś bardzo osobistego.

Myślałam o takim breloku, w którym umieszcza się zdjęcia. Ale z drugiej strony dostał kiedyś ode mnie taki mini scyzoryk, który bardzo mu przypadł do gustu. Za bardzo pewnie nie chciałby go zdejmować, a 2 breloki to już za dużo.

No nie wiem poradźcie mi coś. Jeśli chodzi o zainteresowania to: pociągi, filmy.Raczej nie przepada za sportem.

Wiem, że mogę sobie sama szukać pomysłów w całym wątku, znalazłam naprawdę kilka świetnych. Ale chodzi o to, że tym razem poszukuję prezentu związanego ze mną/nami. Prezenty praktyczne są fajniejsze, bardziej sie je wykorzysta, ale gdy się nie ma faceta na co dzień, to musi być coś innego.

Poza tym nie mogę się wyrwać na jakiś wypad, bo ciężko z funduszami i wolnym w pracy
__________________

powtarzam angielski i hiszpański

uczę się bezwzrokowego pisania na klawiaturze
powoli przygotowuję się do przeprowadzki

zoya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 17:27   #2134
Kobieta_słonecznik
Zakorzenienie
 
Avatar Kobieta_słonecznik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: słonecznikowe pole :-)
Wiadomości: 3 176
Dot.: Co na prezent na 1 rocznice zwiazku.

Och azh jak slodko . Wyobrazilam sobie mine mojego TŻ jakbym mu serduszka podarowala hihih
Kobieta_słonecznik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 18:07   #2135
pozytywka_
Raczkowanie
 
Avatar pozytywka_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 53
Smile Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Hej dziewczyny! muszę was zapytać
mój chłopak ma niedlugo 18tke. no i pomyslalam ze nagram dla niego dlugi film z roznymi rzeczami, ze znajomymi skladajacymi zyczenia itp itd chodzi mi o to aby nie był banalny.
+ jakis prezent rzeczowy np perfumy- jego ulubione
co o tym sadzicie? ucieszy sie chlopak?

no i jakie macie propozycje co do tego co ma sie w tym filmie znaleźć
__________________
_______________________
pozytywka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 18:20   #2136
souvenir
Zadomowienie
 
Avatar souvenir
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 857
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez hula_hula Pokaż wiadomość
Olśniło mnie! Wiem co mu sprezentuję - karykaturę Przejrzałam Allegro, niektóre rysunki są świetne! Spersonalizuję ją i dodam elementy charakterystyczne dla niego, w ogóle mam już w głowie scenerię w jakiej to przedstawię - mam nadzieję, że efekt będzie tak genialny jak w mojej głowie Do tego dorzucę ciepły szalik, albo wodę toaletową
karykatura to moim zdaniem świetny prezent, mój TŻ dostał naszą wspólną kolorową w formacie A3, pięknie wykonaną i baaardzo się ucieszył
souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 18:52   #2137
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Dziewczyny ja Wam nie polecam zamawiania zegarka przez internet, jeżeli wcześniej nie widziałyście go na żywo.
Np z tym casio, którym wszystkie się równo zachwycacie, jestem prawie pewna, ze tarcza będzie baaardzo mała i na męskiej ręce średnio to będzie wyglądać (chyba że Wasz TŻ jest szczypiorkiem)
Sama kupowałam TŻetowi zegarek na urodziny ostatnio i wszystkie te, które sobie upatrzyłam przez internet, na żywo okazały sie katastrofą
Lepiej pójść i zobaczyć na żywo, serio
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-15, 20:01   #2138
blackamor
Zakorzenienie
 
Avatar blackamor
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 868
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez zoya Pokaż wiadomość
Jak co roku mam problem z prezentem gwiazdkowym do mojego chłopaka.
W tym roku mam dodatkowy problem - przyjeżdża tylko na święta i potem wraca do Hiszpanii, chcę, żeby było to coś bardzo osobistego.

Myślałam o takim breloku, w którym umieszcza się zdjęcia. Ale z drugiej strony dostał kiedyś ode mnie taki mini scyzoryk, który bardzo mu przypadł do gustu. Za bardzo pewnie nie chciałby go zdejmować, a 2 breloki to już za dużo.

No nie wiem poradźcie mi coś. Jeśli chodzi o zainteresowania to: pociągi, filmy.Raczej nie przepada za sportem.

Wiem, że mogę sobie sama szukać pomysłów w całym wątku, znalazłam naprawdę kilka świetnych. Ale chodzi o to, że tym razem poszukuję prezentu związanego ze mną/nami. Prezenty praktyczne są fajniejsze, bardziej sie je wykorzysta, ale gdy się nie ma faceta na co dzień, to musi być coś innego.

Poza tym nie mogę się wyrwać na jakiś wypad, bo ciężko z funduszami i wolnym w pracy
Twój to przynajmniej ma zamiar przyjechać, a ten Mój Idiota to nie chce
Cuż.. na wszelki wypadek zaplanowałam sobie, że kupię mu:
* czekoladowe narzędzia (budowlaniec)
* jakiś alkohol
* zestaw do golenia bądź zapach do domu
* chyba cygaro (nie pali papierosów, ale od czasu do czasu zapali)

Z takich sentymentalnych, to podarowałam mu kiedyś poduszkę z moim zdjęciem.

W jakim mieście w Hiszpanii chłopak mieszka? Jeśli mogę zapytać
__________________
Podpis w remoncie.

Edytowane przez blackamor
Czas edycji: 2010-11-15 o 20:03
blackamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 20:04   #2139
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

To prawda co mówi Veiovis. Mój TŻ ostatnio zamówił sobie zegarek z casio i tarcza się okazała mała jak na jego nadgarstek, sam powiedział, ze chciał większy. lepiej sobie porządnie zmierzcie wsytsko
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 20:31   #2140
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez souvenir Pokaż wiadomość
karykatura to moim zdaniem świetny prezent, mój TŻ dostał naszą wspólną kolorową w formacie A3, pięknie wykonaną i baaardzo się ucieszył
O, to może mi podpowiesz Oprawiłaś tę karykaturę w antyramę, czy ramę, jak rozumiem? Bo sama się nad tym zastanawiam, nie chciałabym kupowac dużego formatu, bo TŻ nie miałby za bardzo miejsca na ulokowanie tego, z drugiej strony z formatem a4 też niewiele zrobię, więc chyba po prostu włożę ją (tę a4) w jakąś tubę, zawinę ją ładnie i tam będzie sobie ją miał, bo jak inaczej
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 21:13   #2141
karoolecka
Zadomowienie
 
Avatar karoolecka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 525
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

kochane, a ja mam takie pytanie.. czy ktoras z Was kupowala swojemu tz golarke ? taka elektryczna.. i czy ona w ogole dobrze sie sprawuje ? czy lepsze są takie zwykłe tylko dobrej firmy albo jakies z wymiennymi ostrzami ? bo tz chcial dostac na swieta cos w tym stylu.
karoolecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-15, 21:24   #2142
szandek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 183
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez Veiovis Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja Wam nie polecam zamawiania zegarka przez internet, jeżeli wcześniej nie widziałyście go na żywo.
Np z tym casio, którym wszystkie się równo zachwycacie, jestem prawie pewna, ze tarcza będzie baaardzo mała i na męskiej ręce średnio to będzie wyglądać (chyba że Wasz TŻ jest szczypiorkiem)
Sama kupowałam TŻetowi zegarek na urodziny ostatnio i wszystkie te, które sobie upatrzyłam przez internet, na żywo okazały sie katastrofą
Lepiej pójść i zobaczyć na żywo, serio
Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
To prawda co mówi Veiovis. Mój TŻ ostatnio zamówił sobie zegarek z casio i tarcza się okazała mała jak na jego nadgarstek, sam powiedział, ze chciał większy. lepiej sobie porządnie zmierzcie wsytsko
dla porówniania zegarek, nad którym też się zastanawiałam:
http://www.demus.pl/product-pol-1086...03L-7BVEF.html

na tej stronie są zdjęcia na nadgarstku,
http://www.demus.pl/product-pol-2605...261E-7AEF.html
i wg mnie wygląda bardzo dobrze, a ręki bardzo małej ten pan nie ma.

A wie któraś z Was, gdzie można znaleźć zegarki casio w krakowie??

No i dodam, że ja nadal niezdecydowana
Bo doszła mi opcja karnetu na siłownię

Hm, ja chyba nie odważyłabym się zamówić karykatury mojemu TŻetowi, nie ten typ

Ale na Waszym miejscu kupiłabym antyramę, i może jalkoś łądnie opakowała, bo to jednak wygląda bardziej pro niż tuba.

Elektryczne golarki są ok, chociaż mój tż woli tradycyjne maszynki do golenia, i kupiłabym właśnie taką lepszą tradycyjną z wymiennym ostrzem.
__________________
Wiesz jak wyglądają pomidory w tych ciemnościach?
time for cake and sodomy

szandek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 06:32   #2143
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

szandek, zawsze sie moze okazać, ze ten akurat jest większy. Ja mowilam o tym, ktory kupil TŻ, ogladał go najpierw u zegarmistrza, ale bylo za drogo, wiec kupil na allegro TAKI SAM, a sie okazalo, ze przyszedl z mniejsza tarcza.

I nie uważam, zeby tezn Pan mial wielki nadgarstek, właśnie chudziutki w porównaniu do części dłoni. Mój tz, ma bardziej płaski a szerszy, ale to dlatego, ze wycwiczony A ten pan to same kości :P - takie moje zdanie
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 09:54   #2144
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

Cytat:
Napisane przez zennik Pokaż wiadomość
a ja proponuje diamenty ponieważ uważam że Serce niczym klejnot, co szyję jej zdobi, twarde niby diament, jak diament nieczułe, bardziej niźli obsydian ostre, kaleczące. i proponował bym coś takiego
oo wielbiciel prozy Sapkowskiego widzę pozdrawiam
Aczkolwiek mężczyźnie diamentów na szyję bym nie polecała;p
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 11:27   #2145
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

a ja myślę, że to reklama, z tym, ze link i tak nie działa
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 13:38   #2146
Vanillllka22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 52
Dot.: Co na prezent na 1 rocznice zwiazku.

Heh faceci takich rzeczy nie lubia. Ja ostatnio wpadlam na "wspanialy" pomysl zakupu polowek serca w formie bryloczków. TŻ zareagował śmiechem i zaczął wspominać jak jego pierwsza miłość w okresie podstawówki dała mu właśnie takie serduszko w formie łańcuszka i brat go wyśmiał. Więc teraz zastanawiam się nadkupnem mu elektrycznej szczoteczki z okazji świąt praktyczne. Co o tym sądzicie? Pewnie sam by tego nie kupił nigdy
__________________
Biust: 93 - ma zostać
Talia: 70 -> 65
Pupa: 94 -> 90

Brazil Butt Lift
Vanillllka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 15:37   #2147
souvenir
Zadomowienie
 
Avatar souvenir
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 857
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez hula_hula Pokaż wiadomość
O, to może mi podpowiesz Oprawiłaś tę karykaturę w antyramę, czy ramę, jak rozumiem? Bo sama się nad tym zastanawiam, nie chciałabym kupowac dużego formatu, bo TŻ nie miałby za bardzo miejsca na ulokowanie tego, z drugiej strony z formatem a4 też niewiele zrobię, więc chyba po prostu włożę ją (tę a4) w jakąś tubę, zawinę ją ładnie i tam będzie sobie ją miał, bo jak inaczej
oprawiłam w ramkę, ładnie się prezentuje

ale i co zostanie mu tak w tej tubie? szkoda przecież żeby jej nie pokazywać, nie znajdzie się u niego w pokoju trochę miejsca na ścianie? na peeewno
souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 17:11   #2148
zoya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 221
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez blackamor Pokaż wiadomość
Twój to przynajmniej ma zamiar przyjechać, a ten Mój Idiota to nie chce
Cuż.. na wszelki wypadek zaplanowałam sobie, że kupię mu:
* czekoladowe narzędzia (budowlaniec)
* jakiś alkohol
* zestaw do golenia bądź zapach do domu
* chyba cygaro (nie pali papierosów, ale od czasu do czasu zapali)

Z takich sentymentalnych, to podarowałam mu kiedyś poduszkę z moim zdjęciem.

W jakim mieście w Hiszpanii chłopak mieszka? Jeśli mogę zapytać
Mieszka 15 km od Barcelony w małym mieście, które ma chyba 18.000 mieszkańców.
Żałuję, że twój nie wraca do Polski. Musi Ci być bardzo ciężko, nie sądziłam, że takie rozstanie może być tak bolesne. Pocieszę Cię, że mój pewnie też by nie przyleciał, gdyby firma mu nie finansowała powrotu na święta.
Ja też myślałam o tych narzędziach czekoladowych, choć właśnie zrezygnowałam z tego pomysłu, bo chcę żeby ten prezent kojarzył mu się ze mną. Narazie mam pustkę w głowie.
__________________

powtarzam angielski i hiszpański

uczę się bezwzrokowego pisania na klawiaturze
powoli przygotowuję się do przeprowadzki

zoya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 17:58   #2149
blackamor
Zakorzenienie
 
Avatar blackamor
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 868
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez zoya Pokaż wiadomość
Mieszka 15 km od Barcelony w małym mieście, które ma chyba 18.000 mieszkańców.
Żałuję, że twój nie wraca do Polski. Musi Ci być bardzo ciężko, nie sądziłam, że takie rozstanie może być tak bolesne. Pocieszę Cię, że mój pewnie też by nie przyleciał, gdyby firma mu nie finansowała powrotu na święta.
Ja też myślałam o tych narzędziach czekoladowych, choć właśnie zrezygnowałam z tego pomysłu, bo chcę żeby ten prezent kojarzył mu się ze mną. Narazie mam pustkę w głowie.
Mój TŻ mieszka koło Madrytu
Jest cholernie ciężko. Na dodatek kłucimy się przez to, ale z jednej strony go rozumiem.. Też pracował kiedyś w dobrej firmie, ale niestety kiedy zaczął się kryzys, wyleciał z niej, bo akurat miał problemy z kręgosłupem, o które w Hiszpanii nie trudno.

Mam nadzieję, że w końcu coś fajnego wymyślisz. Może przygotuj mu album ze zdjęciami? Nie wiem. Chyba nie jestem zbyt dobra w wymyślaniu prezentów.
__________________
Podpis w remoncie.
blackamor jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-16, 18:03   #2150
zoya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 221
Dot.: Co na prezent na 1 rocznice zwiazku.

Myślę, że w większości macie rację dziewczyny. Faceci nie lubią serduszek, baloników. Ale uwierzcie mi, jest wielu takich facetów, którzy bardzo doceniają takie gesty i są bardzo szczęśliwi, gdy widzą, ile znaczą dla swoich dziewczyn. Ja osobiście znam 2 facetów - nie żadnych metroseksualnych, ani specjalnie wylewnych - którzy mi mówili o swoich dziewczynach. Jedna powycinała ponad sześćset serduszek (tyle dni się znali). Miał spośród nich znaleźć jedno, które było "pozwoleniem na striptiz". Mówił, że był mile już zaskoczony już samymi serduszkami.
Drugi opowiadał o swojej dziewczynie i akcji z przyozdobieniem pokoju balonami, ale pośród nich stała ona w gorsecie

Moja opinia jest taka: romantyzm tak, ale przyprawiony czymś ostrzejszym
__________________

powtarzam angielski i hiszpański

uczę się bezwzrokowego pisania na klawiaturze
powoli przygotowuję się do przeprowadzki

zoya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 19:17   #2151
maddd
Wtajemniczenie
 
Avatar maddd
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 027
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez zoya Pokaż wiadomość

Ja też myślałam o tych narzędziach czekoladowych, choć właśnie zrezygnowałam z tego pomysłu, bo chcę żeby ten prezent kojarzył mu się ze mną. Narazie mam pustkę w głowie.
Zoya, ja też kiedyś główkowałam, co by takiego dać TŻtowi, żeby nie było za bardzo kiczowate, ale żeby mu o mnie przypominało, jak się akurat nie widzimy Kupiłam srebrny łańcuszek, i do tego (oddzielnie, ale też w sklepie z biżuterią) nie za dużą srebrną blaszkę. Oczywiście przy zakupie zaznaczyłam, że szukam czegoś dla faceta. Po zakupie zaniosłam blaszkę do punktu, gdzie grawerują literki. I na spodzie wygrawerowałam osobiste wyznanie+ moje inicjały
TŻ nosi to codziennie, śpi w tym, kąpie i prezent jest niezniszczalny Właściwie nie zdejmuje łańcuszka, co mi oczywiście pochlebia Nie rzuca się w oczy, nosi go pod ubraniem.
Mówi, że to jeden z najlepszych prezentów jaki kiedykolwiek dostał Nie jestem za sentymentalnymi prezentami dla facetów, ale ten to był strzał w dziesiątke
A mój Tż zwykle mówi, jak mu coś nie przypadnie do gustu, więc wiem że z tym prezentem trafiłam
Wydaje mi się, że jak Twój Tż jest dlaeko od Ciebie, to taki niby "drobiazg" przynajmniej by mu przypominał o Tobie... i zawsze możesz coś wygrawerować od siebie

Edytowane przez maddd
Czas edycji: 2010-11-16 o 19:19
maddd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 22:57   #2152
klaki
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 310
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Dziewczyny pomóżcie. Robię prezent na rocznicę i święta (nie będziemy się długo widzieć, więc ustaliliśmy, że wszystko w jednym terminie będzie). Mam narazie:
-własnoręcznie upieczony tort rafaello (TŻ uwielbia Rafaello, a ja jestem beznadziejna jeśli chodzi o sprawy kucharskie, więc będzie to spore poświecenie z mojej strony) + białe półsłodkie wino
-strój (czapeczka św. Mikołaja, czerwone stringi+ coś na sutki)- ale to nie jest pewne, bo moi współlokatorzy najprawdopodobniej będą w mieszkaniu, więc nie wiem czy będę mogła w takim stroju wylecieć
-perfumy (sporo mnie kosztowały, bo prawie 300 zł)
-w formie świątecznego akcentu chcę mu dorzucić do paczki jakąś czekoladową figurkę firmy Chocolissimo czy jak oni się tam zwą (TŻ jak nikt uwielbia wszystko co słodkie)

Przydałby się jakiś romantyczny akcent jeszcze. Odpadają wszelkie zdjęcia (najzwyczajniej w świecie ich nie mamy, a jak mamy to już dawno są wywołane i każdy ma odbitki), albumy (to nie ten typ człowieka, zbyt męski jest na prezent tego typu), listy miłosne (nie licze już ile ich ode mnie dostał ) i płyty z piosenkami (nie ma czasu słuchać, bo ciężko pracuje, zresztą to czego słucha jak ma czas ma już na komputerze/odtwarzaczu mp3). Już kompletnie nie mam pojęcia co romantycznego można dodać. Chodzi mi o coś niewielkiego, tylko taki akcent, coś co możnaby dorzucić do paczki z perfumami i słodyczami Z góry dziękuję za pomoc
klaki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 10:37   #2153
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Jak myślicie, koszulka na mikołajki dla chłopaka, który rzuca palenie, z napisem "Palenie obniża możliwości" i z taki papierosem zgiętym w dół, dobry pomysł? Zaznaczam, że chłopak ma duże poczucie humoru
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 10:55   #2154
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

skoro ma duze poczucie humoru t jak najbardziej. Zwłaszcza, ze mikolajki, to nie jest jakie spowazne swieto

A kosuzlka wydaje sie fajna
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 11:34   #2155
Marcelina92
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 115
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Klaki, szczerze mówiąc tak duży prezent mu robisz, że jak dla mnie, to on już jest mega fajny

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
Jak myślicie, koszulka na mikołajki dla chłopaka, który rzuca palenie, z napisem "Palenie obniża możliwości" i z taki papierosem zgiętym w dół, dobry pomysł? Zaznaczam, że chłopak ma duże poczucie humoru
Jeśli chodzi o tego typu podkoszulki to jeszcze się zastanów. Po co tego typu gadżet ma mu przypominać o paleniu? (hehe, niestety, zapewne nie będzie zwracał uwagę na "możliwości")
Marcelina92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 12:33   #2156
klaki
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 310
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Może masz rację...najwyżej poszukam jakiś czekoladowych serduszek czy czegoś w tym rodzaju i dorzuce do paczki tak, żeby była wypełniona nimi po brzegi, a srodku będą "pływały" perfumy przynajmniej bede miala pewnosc ze mu sie spodoba, w końcu maniak slodyczy z Niego
klaki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 14:05   #2157
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez Marcelina92 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o tego typu podkoszulki to jeszcze się zastanów. Po co tego typu gadżet ma mu przypominać o paleniu? (hehe, niestety, zapewne nie będzie zwracał uwagę na "możliwości")
W sumie masz rację, ta koszulka może mu przypominać o paleniu. Ja myślałam jednak innymi kategoriami, tzn., że jak będzie zakładał tę koszulkę to głupio mu będzie w niej palić
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 14:19   #2158
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez karoolecka Pokaż wiadomość
kochane, a ja mam takie pytanie.. czy ktoras z Was kupowala swojemu tz golarke ? taka elektryczna.. i czy ona w ogole dobrze sie sprawuje ? czy lepsze są takie zwykłe tylko dobrej firmy albo jakies z wymiennymi ostrzami ? bo tz chcial dostac na swieta cos w tym stylu.
Mojemu kupiłam Wilkinson Quattro Titanium Precision.
Bardzo zadowolony z niej
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 14:56   #2159
zoya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 221
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Dzięki maddd, właśnie o czymś takim myślałam
Takie proste, a zarazem pomysłowe
DZIĘKUJĘ !

Klaki - faktycznie fajne pomysły. Facet ma dobrze z Tobą Ja bym właśnie tak samo, zamiast telegramu (dasz mu go z innej okazji, bo potem może zabraknąć pomysłów) wypełnij duże pudło z perfumem albo małymi gwiazdorkami, albo cukierkami. Takim czymś małym słodkim co najbardziej lubi potem opowiedz jaka była jego reakcja
__________________

powtarzam angielski i hiszpański

uczę się bezwzrokowego pisania na klawiaturze
powoli przygotowuję się do przeprowadzki

zoya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 15:03   #2160
maddd
Wtajemniczenie
 
Avatar maddd
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 027
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

zoya, cieszę się, że pomogłam Możesz mieć trochę problem z wyszukaniem odpowiedniej blaszki (ja się strasznie dużo nałaziłam po sklepach z biżuterią, zanim wybrałam odpowiednią), ale myślę że dla efektu warto

dzasminka, a mogłabyś mi napisać, w jakiej cenie jest taka maszynka? I gdzie ją kupiłaś? Aha, i czy wiesz może, czy w "zwykłej" drogerii dostanę wkłady wymienne do niej?
maddd jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:24.