Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : ) - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-01, 18:19   #1741
Annaoj
Raczkowanie
 
Avatar Annaoj
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 238
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

No nareszcie na początku myślałam ,że to moj komp ma jak zwykle zawiechę
U mnie ok- siłownia wczoraj była a dzis musze odpouścić bo w taka sniezycę nie mam odwagi jechać autem Pozdrawiam
__________________
Mężczyzna nie pies - na kości nie poleci
Mam silną wolę - robi ze mną co chce
Annaoj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 19:30   #1742
plastikowa biedronka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 622
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez Annaoj Pokaż wiadomość
No nareszcie na początku myślałam ,że to moj komp ma jak zwykle zawiechę
hahaha dokładnie tak samo pomyślałam, obstawiałam także problem mojej sieci

witajcie dziewczynki z racji dużych opadów śniegu trenuję na dworze odśnieżając dojście/dojechanie do domu ostatnio wlazłam na wagę - było elegancko 56 kg, co jest dobrym wynikiem przy moim trybie życia i w sumie mogłoby tak zostać, tylko muszę naprawdę mocno pracować nad rzeźbą, bo w takim tempie ciężko będzie zdążyć do lipca
aleksmaslanka zajrzyj czasem "na stare śmieci"
Rayo kajaczki aż mi się wakacje przypomniały i spływ... ajj byle do lipca!
__________________

"... idź własną drogą ... bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć..."


plastikowa biedronka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 19:36   #1743
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

dziewczyny dzisiaj 1-szy! jak tam pomiary? tabelka uzupełniona? Ja zaraz wpiszę moje rezultaty, jeśli jakieś sa
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 19:54   #1744
plastikowa biedronka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 622
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
dziewczyny dzisiaj 1-szy! jak tam pomiary? tabelka uzupełniona? Ja zaraz wpiszę moje rezultaty, jeśli jakieś sa
ajj no rzeczywiście!! tylko że ja się nie zmierzyłam rano bo całkowicie zapomniałam, ale zrobię to niebawem chociaż nie sądzę żeby nastąpiły jakieś zmiany
__________________

"... idź własną drogą ... bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć..."


plastikowa biedronka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 19:54   #1745
Oleńka =)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 703
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Co dziewczynki myslicie o tych cwiczeniach? http://www.youtube.com/watch?v=Pw_ZR...eature=channel
Powiedziane jest, aby robic po 5o powtórzeń każdego ćwiczenia, ja zrobiłam po 20 i szczerze mówiąc, nie miałam siły na więcej...a jestem w stanie pływać dość intensywnie przez 40 minut
Czy można potraktować te ćwiczenia jako siłowe, pod obciążeniem własnego ciała?
Oleńka =) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 20:19   #1746
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

tutaj link do tabelki
https://spreadsheets.google.com/ccc?...2c&hl=en#gid=0
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 20:32   #1747
Martii=*
Zadomowienie
 
Avatar Martii=*
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 713
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

A ja już nie mogę ;( Wczoraj dostałam okres, i wczoraj zrboiłam normalnie planowo ćwiczenia, dzisiaj zrobiłam 8min abs i stretch i dalej już nie mogę... Tak się niefajnie czuję, że buns dzisiaj odpuszczę...
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Martii=* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-02, 08:28   #1748
Rayo
Raczkowanie
 
Avatar Rayo
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 137
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cześć Dziewczynki!

Kurczę,ale śniegu dopadało, u mnie praktycznie po kolana. Właśnie wróciłam ze spaceru z psem, i po przedzieraniu się przez tyle "białego" czuję się jak po bieganiuhehe

beatiska - dzięki i tak, pływaliśmy w taką pogodę,ale jeszcze nie było tak biało

plastikowa_biedronka - a tam do lipca czekać , sezon zaczyna się już pod koniec marca

aleksmaslanka
- gratulacje! szkoda,że już Cię z nami nie będzie, ale za wytrwałość i osiągnięcie celu; powodzenia!

histamina - dołączam się do opinii białkowej Mini82 i Mery333; ale pamiętaj,że jego źródłem nie jest jedynie mięso (drób, czerwone), ale także ryby (nie tylko tuńczyk), jajka oraz nabiał. I tutaj nie zgadzam się z Mery333 co do serka wiejskiego, bo on przegrywa z zawartością białka w porównaniu z twarogiem, który polecam na wieczorny posiłek z dodatkiem warzyw. I jeszcze jedno,nie chcę być wredna,ani się czepiać, ale ortografia troszkę u Ciebie kuleje i "ważywa" strasznie bija po oczach

Dziś w moim planie treningowym: albo Max recovery albo Core cardio & balance z Insanity - jeszcze nie zdecydowałam


Miłego,śnieżnego
__________________
"W głębi duszy zdajemy sobie sprawę z własnej głupoty, a poświęcamy zbyt wiele czasu albo na ukrywanie tego,
albo na udowadnianie, głównie sobie, że tak nie jest" <Jonathan Carroll>
Rayo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 20:19   #1749
BlackSheWolf
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 523
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez Martii=* Pokaż wiadomość
A ja już nie mogę ;( Wczoraj dostałam okres, i wczoraj zrboiłam normalnie planowo ćwiczenia, dzisiaj zrobiłam 8min abs i stretch i dalej już nie mogę... Tak się niefajnie czuję, że buns dzisiaj odpuszczę...
w pierwszym i drugim dniu czytałam, że nie powinno się ćwiczyć

a ja lipa z ćwiczeniami od piątku... tak śnieg w pon zasypał, że cięzko mi na siłownie dotrzeć... a w domu nie umiem ćwiczyć
__________________

BlackSheWolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 08:02   #1750
baskaaa
Raczkowanie
 
Avatar baskaaa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Komorniki
Wiadomości: 57
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Hej hej!
Przyszłam się pochwalić efektami Jeszcze o,5kg i będzie już 10kg mniej od września!
__________________
Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności, a daje znacznie więcej światła.
baskaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 08:29   #1751
Rayo
Raczkowanie
 
Avatar Rayo
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 137
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

baskaa - fantastycznie! gratulację

dziś mam prawie wolne, więc niedawno wstałam jakieś ogólne ogarnięcie i zrobię coś z Bikini Body Camp z Shape, bo po wczorajszym Max recovery za bardzo się naciągnęłam w prawym udzie:| i ani rowerek ani skoczne ćwiczenia nie są mi wskazane..

Ciepłego i uśmiechniętego
__________________
"W głębi duszy zdajemy sobie sprawę z własnej głupoty, a poświęcamy zbyt wiele czasu albo na ukrywanie tego,
albo na udowadnianie, głównie sobie, że tak nie jest" <Jonathan Carroll>
Rayo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-03, 09:26   #1752
Oleńka =)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 703
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

baskaa super Pozazdrościć wytrwałości Pewnie dieta odegrała duzą rolę? Ja stawiam na ćwiczenia i jestem w trakcie pracowania nad dietką, ale bywa różnie

Zmierzyłam się dzisiaj do czarodziejkiej naszej tabelki i co zauważyłam - wyraźne +1, jak nie +1,5 w biuście Heh, a wszystko za sprawą pompek
Oleńka =) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 10:43   #1753
ciriness
Zadomowienie
 
Avatar ciriness
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 023
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Dziewczyny, po wczorajszych pomiarach okazało się że nie jestem przy pomiarze tłuszczu w fazie High tylko Normal , no w końcu

I spadło kolejne 4cm w z brzucha i 2cm z pasa, ale się cieszę

baskaa super, radocha tyle kilo tracić
ciriness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 13:50   #1754
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Hej kochane
Ah ta awaria wizażu doprowadziła mnie do furii Ale wchodzę by poczytać jak sobie radziecie a tu co druga pisze że imprezy, że słodycze, że nie ćwiczy oj nie nie, tak to nie miało wyglądać Ale na pocieszenie dodam że u mnie to samo ciągle tylko mówię że się za siebie biorę i .
plastikowa biedronka moja siostro bliźniaczko, twoje posty opisują moją osobę przy okazji
aleksmaslanka gratuluję kochana osiągniętych efektów, życzę utrzymania
Rayo ty jesteś babuś nie do zatrzymania gratki za kajaki

A jeszcze się chciałam pochwalić że w zeszłym tygodniu moja waga pokazała 54,8 kg i metr 83,5 cm ale to było przed andrzejkami () i przed napadami głodu spowodowanymi mającą przyjść jutro @. To tyle, może dzisiaj coś poćwicze

A tutaj mały bacik na zachętę
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 14:02   #1755
Mary333
Zadomowienie
 
Avatar Mary333
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dalekoo..
Wiadomości: 1 089
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Trochę długo mnie nie było, ale niestety miałam baardzo dużo nauki w tym tygodniu, zarwane nocki i tak dalej. Do tego jeszcze ta awaria i wogóle się przdłużyło. Od razu mówię, że ćwiczenia były i dietka również
Oleńka =) te ćwiczenia to raczej mają formę interwałów, nie siłowych. Jak na początku nie jesteś w stanie zrobić 50 powtórzeń to rób tyle ile możesz, a z czasem zwiększaj ilość.
baskaaa gratuluje efektów 10 kg to naprawdę niezły wynik
__________________
Mary333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 15:06   #1756
roxi:*
Wtajemniczenie
 
Avatar roxi:*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 152
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Wpisałam swoje dane wczoraj do tabelki, nie ma spektakularnych wyników, jedynie łydki mi maleją, z brzucha nic mi nie spadło, ale wydaje mi się, że wygląda coraz lepiej, jest bardziej nabity niż wiotki i zaczyna mi się coraz bardziej podobać.

Cytat:
Napisane przez Lady Pink Pokaż wiadomość
witam
ja dzisiaj zjadłam :
1. owsianka :P
2. Bułeczka z serkiem zółtym
3. jabłko
4. Gołąbek
5. 1 ciasteczko owsiane (musiałam, ale takie pieczone w domku
6. za chwilę jabłko i pomarańcz (wiem ze nie można o tej godz. ale ne=ie chce mi się iść w takie zimno na zakup ;()
7. jajeczka na kolację

czyli dzisiaj dość sporo, ale postaram się poćwiczyć -> 30 minut biegu (brr zimno ) i brzuszki

WYTRWAŁOŚCI LASECZKI
Wydaje mi się, że bardzo mało zjadłaś. Dziwne, że nie byłaś głodna. Poza tym, jeśli chcesz się redukować to powinnaś wyeliminować z diety ser żółty i ograniczyć owoce, przynajmniej wieczorem.

Cytat:
Napisane przez baskaaa Pokaż wiadomość
Hej hej!
Przyszłam się pochwalić efektami Jeszcze o,5kg i będzie już 10kg mniej od września!
Gratuluje
roxi:* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 17:33   #1757
BlackSheWolf
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 523
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez roxi:* Pokaż wiadomość


Wydaje mi się, że bardzo mało zjadłaś. Dziwne, że nie byłaś głodna. Poza tym, jeśli chcesz się redukować to powinnaś wyeliminować z diety ser żółty i ograniczyć owoce, przynajmniej wieczorem.
no właśnie... za mało zjadłaś...

a ja od poniedziałku się już na serio biorę bo obiecuje, obiecuje i o.
pon i środa po godzince areobiku okazało się, że jest niedaleko mnie i 3zł za h. Wydaje się ciekawie, bo na zajęcia mamy przynosić matę do ćwiczeń i hantelki 1-2kg
a środa i piątek siłownia.

Zobaczymy
__________________

BlackSheWolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 20:19   #1758
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

ja po ponad tygodniowej przerwie wymusiłam dzisiaj 25 min silowego. Nic mi to raczej nie dalo, bo strasznie sie do tego zmuszałam. Nie potrafie wrócić do poprzedniego rytmu
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6

Edytowane przez beatiska
Czas edycji: 2010-12-04 o 06:45
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 03:01   #1759
bigbear7
Przyczajenie
 
Avatar bigbear7
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 7
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Czy mogę się do Was dołączyć? Jestem facetem i chcę zrzucić sporo z brzucha. Bardzo mi się spodobało to forum, bo widzę, że świetnie się motywujecie!
bigbear7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-04, 06:43   #1760
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

bigbear7 jasne, że możesz
A brzuch na avtarze (juz dzialaja avatary), to Twoj?
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 07:34   #1761
Oleńka =)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 703
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

basen o 6:30 w sobote - chyba bezcenne Ale do lipca coraz bliżej ...
Oleńka =) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 08:14   #1762
bigbear7
Przyczajenie
 
Avatar bigbear7
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 7
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

beatiska
Dzięki, niestety, nie, ale mam nadzieję, że taki będzie w lipcu W tej chwili jest znacznie gorzej...
Planuję od dzisiaj rowerek stacjonarny (mam w domu) i coś na brzuch. Może mi coś doradzicie? Mam np. dostęp do hip hop abs. Nie wiem tylko, czy jest to skuteczne? O a6w myślę, kiedy będzie mniej tłuszczyku.
bigbear7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 10:49   #1763
BlackSheWolf
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 523
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

bynajmniej na mój brzuch dobrze działało 8min abs

hm. Powiedzcie mi, czy dobry będzie plan jeśli w pon i piątek będę chodzić na siłownie, a w środy na areobik. Czy to trochę za mało? bo raczej nie dam rady ćwiczyć codziennie. To już wole 3 razy w tygodniu a porządnie
__________________

BlackSheWolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 11:00   #1764
plastikowa biedronka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 622
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

hej hej, melduję się w sobotnie przedpołudnie jestem już po siłowym - śniegu się nadźwigałam jak wariatka jakaś (uroki życia w domku pod miastem). dziękuję ci zimo, że tak dbasz o moją kondycję...
przyznaję się od razu, że wczoraj zaliczyłam knajpę (), dziś też idę na małą imprezkę, ale ostatnio mam sporo ruchu, więc myślę, że wszystko się wyrówna
Cytat:
Napisane przez Martii=* Pokaż wiadomość
A ja już nie mogę ;( Wczoraj dostałam okres, i wczoraj zrboiłam normalnie planowo ćwiczenia, dzisiaj zrobiłam 8min abs i stretch i dalej już nie mogę... Tak się niefajnie czuję, że buns dzisiaj odpuszczę...
czasem trzeba odpuścić i już.
Cytat:
Napisane przez baskaaa Pokaż wiadomość
Hej hej!
Przyszłam się pochwalić efektami Jeszcze o,5kg i będzie już 10kg mniej od września!
Cytat:
Napisane przez ciriness Pokaż wiadomość
Dziewczyny, po wczorajszych pomiarach okazało się że nie jestem przy pomiarze tłuszczu w fazie High tylko Normal , no w końcu

I spadło kolejne 4cm w z brzucha i 2cm z pasa, ale się cieszę
super dziewczyny! gratulacje!
Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Hej kochane
Ah ta awaria wizażu doprowadziła mnie do furii Ale wchodzę by poczytać jak sobie radziecie a tu co druga pisze że imprezy, że słodycze, że nie ćwiczy oj nie nie, tak to nie miało wyglądać Ale na pocieszenie dodam że u mnie to samo ciągle tylko mówię że się za siebie biorę i .
plastikowa biedronka moja siostro bliźniaczko, twoje posty opisują moją osobę przy okazji
sreberko no to żeśmy się dobrały miejmy nadzieję, że jakoś się wyrobimy do lipca...
Cytat:
Napisane przez Mary333 Pokaż wiadomość
Trochę długo mnie nie było, ale niestety miałam baardzo dużo nauki w tym tygodniu, zarwane nocki i tak dalej. Do tego jeszcze ta awaria i wogóle się przdłużyło. Od razu mówię, że ćwiczenia były i dietka również
Mary jak zwykle niezawodna
Cytat:
Napisane przez bigbear7 Pokaż wiadomość
Czy mogę się do Was dołączyć? Jestem facetem i chcę zrzucić sporo z brzucha. Bardzo mi się spodobało to forum, bo widzę, że świetnie się motywujecie!
witamy pierwszego mężczyznę w naszym gronie motywacji u nas nie brakuje, dobrych przykładów też tu dużo co do hip hop abs to się nie wypowiem, bo nie wiem. na tłuszczyk mogę śmiało polecić aeroby/interwały. plus oczywiście siłowe na całe ciało.
__________________

"... idź własną drogą ... bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć..."


plastikowa biedronka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 12:43   #1765
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

cześć
widzę , że ćwiczenia pełną parą , ja jestem na etapie : naucz się do cholery kręcić hh żeby nie spadało : hahaha
ale teraz mam przerwę bo rano prawie bym wyrwała kolczyka z pępka i boli więc odpuszczam :/
skakanka może posłużyć jako aeroby kiedy taki śnieg za oknem prawda ?
idę tabelkę uzupełnić chociaż nic się pewnie nie zmieniło
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 12:55   #1766
Mary333
Zadomowienie
 
Avatar Mary333
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dalekoo..
Wiadomości: 1 089
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

bigbear7 pierwszy mężczyzna, no szczerze powiem, nie spodziewałam się tego O hip hop abs słyszałam, że podobno daje efekty, a zamiast ćwiczyć jedynie brzuch to lepiej wziąść się za siłowe na całe ciało. Do tego ten rowerek i będzie ok
BlackSheWolf jak nie masz możliwości więcej ćwiczyć to pewnie, ze lepsze to niż nic Dobrze by było, gdybyś wtedy cwiczyła intensywnie i dawała z siebie wszystko, wiesz o co mi chodzi. Tak jak mówisz, lepiej 3 razy a porządnie
plastikowa biedronka widzisz, przynajmniej masz jakiś pożytek z tego śniegu
@na skakanka jako aeroby może być, tylko wtedy musisz tak przynajmniej z 30 minut poskakać
__________________
Mary333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 13:12   #1767
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Dzień dobry (i mroźny)
Mary333 coś mi się wydaje, że z ciebie niedługo skóra i kości zostana co wejdę na wątek to ty jedyna się nigdy nie poddałaś i nie złamałaś
@na to jak żeś to robiła że prawie kolczyk wyrwałaś skakanka może być tylko zalecam ostrożność i dobre obuwie
plastikowa biedronka no to na dzisiejszą imprezę
BlackSheWolf wiesz co takiego planu nie próbowałam ale na pewno lepszy jakiś ruch niż żaden tak jak u mnie obecnie
Oleńka =) wariatka
beatiska oj "wymusiłam" to chyba najodpowiedniejsze słowo jeśli chodzi o ćwiczenia przy tak krótkim dniu jaki mamy obecnie ja niestety nawet wymusić nie jestem na razie w stanie ale wagę utrzymuję
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 13:21   #1768
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

sreberko4 hm , w futrynie są takie hmm dziurki gdzie zamek od klamki wchodzi ? na prawdę nie wiem jak inaczej to wytłumaczyć i wychodząc z łazienki ,zamiast iść normalnie to ja się chciałam prześlizgnąć przy futrynie i o to zahaczyłam, tak wiem brawo za inteligencje moja dzisiejsza
oglądałam twistery na allegro jakiś czas temu i widziałam sporo takich tez drążka do trzymania, sama podstawka do kręcenia, macie może takie ? bo zastanawia mnie czy wygodnie się na tym kręci
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 13:27   #1769
histamina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 55
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

gratuluje wszystkich efektów!

ja dopiero od 2 tygodni walcze wiec narazie nie mam sie czym pochwalić.

Jak narazie to w dalszym ciagu a6w i cwiczonka na posladki i uda. Dolozylam jeszcze 2 cwiczenia na wewnetrzna strone ud - bo w tym zestawie z wdziek info jest kiepsko na te partie, oraz wlasny zestawik na boczki. Jak narazie caly wykonalam raz, bo moj zestawik skalada sie z wszem obecnego ataku na boczki z kazdej strony i musze sie wprawic w te cwiczonka. Zakwasiki po nich sa jak nic:d

Z biegankiem tez sobie radze, ale nie biegam wiecej niz 25 minutek bo poprostu nie wyrobilabym fozycznie. Slaba ta moja kondycja
Musze jeszcze gdzies wlozyc jakis plan co do moich rak i biustu, ale to dopiero od przyszlego tygodnia. Jak tam patrze na te plany to chyba niedlugo bede rano wstawac zeby caly dzien cwiczyc i isc spac hehe

To co moge powiedziec, to ze po 2 tygodniach mam bardziej zbite nozki, ale szalu nie ma z udami. Tylek mi sie troszke podniusl wiec to jest na plus Brzuszek bardziej naprezony wiec io jest motywacja.

Musialam zrobic jeden dzien przerwy 2 dni temu z cwiczeniami bo po calym dniu szybkiego latania + wszem obecny zakwas to lepiej chyba odpoczac...

Niestey wczoraj wieczorem mnie gastro zlapalo w stanie upojenia...:atyat y:
ćwierc arbuza, 1.5 bulki z dzemem, jogurt i jablko...

Eh uzywki mi nie sluza...
__________________
1.walka z ŁZS
2.walka z brzuszkiem
3.uczę się angola
4.uczę się hiszpana

I poszerzam moją wiedzę by za 2,5 roku móc być dobrym kosmetologiem i mazidłologiem
histamina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 13:31   #1770
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
sreberko4 hm , w futrynie są takie hmm dziurki gdzie zamek od klamki wchodzi ? na prawdę nie wiem jak inaczej to wytłumaczyć i wychodząc z łazienki ,zamiast iść normalnie to ja się chciałam prześlizgnąć przy futrynie i o to zahaczyłam, tak wiem brawo za inteligencje moja dzisiejsza
oglądałam twistery na allegro jakiś czas temu i widziałam sporo takich tez drążka do trzymania, sama podstawka do kręcenia, macie może takie ? bo zastanawia mnie czy wygodnie się na tym kręci


A co do twistera bez niczego to ja mam taki, zmówiłam sobie z gumami ale je odcięłam bo mi tylko przeszkadzały
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:29.