Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-05, 10:47   #4561
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
ło matko to za moment dosłownie - dobrze, bo się nie zdążysz postresować za dużo

(farbujesz też, czy tylko tniesz?)
stresuję się od ub. tygodnia juz .
Farbuję i tnę.(odrosty ogromne, ostatni raz farbowalam w lipcu ,a ksztalt fryzury- bez ksztaltu, wiszą takie mysie strąki i nie mozna juz ich ulozyc )

(ale na 100% nie wiem czy pojdę ,bo mam male obsunięcie z kasą, wiec we wtorek rano będę wiedziala dopiero :/ .,choc nie ukrywam ,bardzo zalezy mi na wizycie ,wiec jesli forsy nie bede miala na koncie, to się chyba zapożyczę :p ,bo moja obecna fryzura bardzo obniza mi poczucie wartosci ,ktore i tak nie jest zbyt wysokie juz )
Tak więc trzymaj orenda kciuki by wszystko wypalilo zwlaszcza problem z kasą
__________________
.
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 10:55   #4562
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez ruda7816 Pokaż wiadomość
stresuję się od ub. tygodnia juz .
Farbuję i tnę.(odrosty ogromne, ostatni raz farbowalam w lipcu ,a ksztalt fryzury- bez ksztaltu, wiszą takie mysie strąki i nie mozna juz ich ulozyc )

(ale na 100% nie wiem czy pojdę ,bo mam male obsunięcie z kasą, wiec we wtorek rano będę wiedziala dopiero :/ .,choc nie ukrywam ,bardzo zalezy mi na wizycie ,wiec jesli forsy nie bede miala na koncie, to się chyba zapożyczę :p ,bo moja obecna fryzura bardzo obniza mi poczucie wartosci ,ktore i tak nie jest zbyt wysokie juz )
Tak więc trzymaj orenda kciuki by wszystko wypalilo zwlaszcza problem z kasą
jak problemy kasowe będą - we wtorek wal jak w dym w mbanku mam konto jak coś

szczególnie farby jestem ciekawa, bo mój kolor jest tragiczny, ale na koloryzację się u P. Krzysztofa nie zdecydowałam
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 11:07   #4563
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
jak problemy kasowe będą - we wtorek wal jak w dym w mbanku mam konto jak coś

szczególnie farby jestem ciekawa, bo mój kolor jest tragiczny, ale na koloryzację się u P. Krzysztofa nie zdecydowałam
dzięki ,dzięki , mam nadzieje ,że poradzę sobie z tą kasą jakos ,a jesli nie to może zawale jak dym

A czemu sie nie zdecydowalas na koloryzację u Krzysztofa ?

Ja mam stresa tez jesli chdzi o koloryzację w Mono , bo oni na lorealu pracują ,a ja nie bardzo na tą firmę. No ale byc moze mam uprzedzenia ,bo w pewnym salonie mnie nieumiejetnie pofarbowano... ? hmm
No zobaczymy co to wyjdzie.
__________________
.
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 08:53   #4564
LucynaR
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez UrbangirlPOZ Pokaż wiadomość
dawno takiego lukru nie czytałam
pozdrawiamy Panie z Miasta Kobiet ...
widze ze na tym forum to nikogo nie mozna polecić...a chyba taki był cel tego wątku.
LucynaR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 18:08   #4565
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez ruda7816 Pokaż wiadomość
dzięki ,dzięki , mam nadzieje ,że poradzę sobie z tą kasą jakos ,a jesli nie to może zawale jak dym

A czemu sie nie zdecydowalas na koloryzację u Krzysztofa ?

Ja mam stresa tez jesli chdzi o koloryzację w Mono , bo oni na lorealu pracują ,a ja nie bardzo na tą firmę. No ale byc moze mam uprzedzenia ,bo w pewnym salonie mnie nieumiejetnie pofarbowano... ? hmm
No zobaczymy co to wyjdzie.
jakoś się pękam, ostatnio ładnie mi zrobił ale miało nie być ciepło, a było
Loreala się nie bój, ja miałam kiedyś majirelem robione (czy jak mu tam) i był naprawdę ok, na trwałość też nie narzekałam. no ale wiadomo - co włosy to inaczej

kciuki kciuki za jutro!!!!
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 21:22   #4566
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
jakoś się pękam, ostatnio ładnie mi zrobił ale miało nie być ciepło, a było
Loreala się nie bój, ja miałam kiedyś majirelem robione (czy jak mu tam) i był naprawdę ok, na trwałość też nie narzekałam. no ale wiadomo - co włosy to inaczej

kciuki kciuki za jutro!!!!
aaaa , no tak, może przeoczyłam Twego posta o farbowaniu.
Hmm, no to też bym się pękała, szczerze mówiąc . Choć pewnie ciężko i fryzjerowi utrafić, mimo wiedzy. Kazdy ma inny włos.

Ja mialam lorealem w AA ,i po tygodniu już go nie było widać , więc stąd moje obawy. Majirela nie zna moja glowa, mózg kojarzy i opinie dosc dobre slyszalam.

Trzym ,trzym kciuki Orenda , bo póki co to jeszcze nie wiem czy tam dotrę , no ale miejmy nadzieję.
mimo obecnej niewiedzy schiza i tak już jest :P
__________________
.
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 22:25   #4567
taliena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 205
GG do taliena
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość

Talienko pamiętam o Twojej wizycie i na wejściu krzyczeć będę: nie szaleć z cieniowaniem!!!
Krzycz mu głośno
I koniecznie zdaj raport!
taliena jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-07, 11:24   #4568
ADRIAN2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Syla kenzo 516982581
ADRIAN2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 17:13   #4569
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Talienko - będę się drzeć na całe gardło a relacja będzie jak w banku (mam nadzieję, że bez moich szlochów w tle)



Ruda - odezwij się, bo ja już się martwić zaczynam


201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 19:53   #4570
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
Talienko - będę się drzeć na całe gardło a relacja będzie jak w banku (mam nadzieję, że bez moich szlochów w tle)



Ruda - odezwij się, bo ja już się martwić zaczynam

ufff...

dopiero dotarłam do domu . Cholerne osiedle na wygwizdowie uuuuuch.
Ale do rzeczy.

No więc udało się mi ogarnąc kasę, czyli mogłam isc spokojnie na umowioną wizytę.

I cóż ???

hehehe, jestem pozytywnie zaskoczona. Przede wszystkim , to czego brakowalo mi we wszystkich salonach w ktorych bylam to rozmowa. Ale rozmowa taka, jaką przeprowadził ze mną Bartek.
Ta rozmowa zupelnie nie przypominala tej ktorą prowadzilam z panią z poprzedniego salonu ,gdzie bylam w lipcu.
Pokazalam Bartkowi fryzurę ktora by mi odpowiadała, pokazalam na zdjęciach rowniez kilka moich fryzur z porzednich salonow ( mam takiego wiksa, ze po kazdej wizycie u fryzjera obfotografywuję swoją glowę ze wszystkich stron-ot, dla uwiecznienia i przestrogi ...? ).
Bartek zaproponowal mi też swoje pomysły i generalnie doszlismy do bardzo dobrego porozumienia.
Moja fryzura ,hmm ze tak powiem ,nie przypomina juz fryzury Twiggy (choc i tak zadna z fryzur tak do konca nie przypominala ksztaltem ciecia jakie nosila Twiggy Lawson ),ale jest bardzo przyjemna i trochę unowocześniona
Jesli chodzi o kolor ... umm cudo. Cudowny miedziany piekny kolor bez odrobiny czerwieni. hehe.

Zaskoczylo mnie tez tempo w jakim zostalam obsluzona -tzn zaskoczylo pozytywnie.
Bartek i Patryk zajęli się farbowaniem mojej glowy wspolnie . Jeden z prawej strony ,drugi z lewej ,tym sposobem nakladanie farby trwalo moze 12 minut . A szło im to tak sprawnie ,że hoho

Tak samo zaskoczyla mnie technika cięcia ,jaką posluguje sie Bartek. Oczywiscie na plus. Pierwszy raz widzialam takie sposoby strzyzenia, a nozyczki w jego ręce bardzo przypominaly mi ruchy doswiadczonego rewolwerowca z dobrych westernów

Ogolnie - atmosfera na plus ,bardzo sympatycznie, bardzo bardzo ,bez puszenia się, panowie są ogromnie pozytywnymi ludzmi.
Ciecie ,kolor ,no coz, na dzien dzisiejszy jestem zadowolona, mam nadzieję,ze w miarę uplywu czasu zdania nie zmienię.

Koszt-uslugi 180 zl, jako ze moje wlosy ( do lini żuchwy ) zostaly policzone jako podlugie.

Ale byc moze warto tyle wydac... czas pokaże.


Orenda, tak więc kochana ,kciuki musialas mega mocno trzymać ,bo wszystko się udało .
Wielkie dzięki :uscisk: ,i jesli chcesz postaram się jutro zrobic zdjecia swojej glowie ( o ile statyw mi sie nie rozjedzie, bo ledwo zipie ,glowica lata, a nogi to juz same zjezdzają w dol ) , i pilot mi zadziala ,to wyslę Ci na @.

No to na tyle.
Teraz ide się myc i spac, bo ostatniej nocy tylko trzy godziny tego luksusu mialam.


p.s . a farba o ile mnie wzrok nie mylil ,to nie loreal.
nie wiem jaka firma ,bo moje gały nie dojrzały nazw na butelkach i pudelkach - z resztą nie lubie się rozglądac gdy jestem gdzies peirwszy raz, ale mysle ze loreala nie uzywali.
__________________
.

Edytowane przez ruda7816
Czas edycji: 2010-12-07 o 20:12 Powód: dop.
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 20:00   #4571
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez ruda7816 Pokaż wiadomość
Orenda, tak więc kochana ,kciuki musialas mega mocno trzymać ,bo wszystko się udało .
Wielkie dzięki :uscisk: ,i jesli chcesz postaram się jutro zrobic zdjecia swojej glowie ( o ile statyw mi sie nie rozjedzie, bo ledwo zipie ,glowica lata, a nogi to juz same zjezdzają w dol ) , i pilot mi zadziala ,to wyslę Ci na @.
No to na tyle.
Teraz ide się myc i spac, bo ostatniej nocy tylko trzy godziny tego luksusu mialam.
Ja też chciałabym zobaczyć zdjęcia włosków... szukam, czytam, porównuję i głupieję...skłaniam się ku Salonikowi i p. Pieczyńskiemu...ale nie znam zupełnie, pójdę w ciemno najwyżej
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-07, 20:01   #4572
gerbber
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Witajcie
Macie może kontakt do Bartka z salonu maestro? Już tam podobno nie pracuje :O
gerbber jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 22:36   #4573
Jessa33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

też miałam z tym problem, ale znalazłam Bartek z Maestro otworzył swój salon w City Parku. Nie znam dokładnego adresu ale mam numer 533112333. pozdrawiam
Jessa33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 17:56   #4574
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Ruda!!!! jej - jak dobrze czytać, że zadowolona jesteś no kciuki były ...intensywne więc musiało być dobrze

bardzo a to bardzo chcę zobaczyć zdjęcia..

kurcze...jak mi za 2 tygodnie napiszesz, że farba nadal lux - to idę do chłopaków na kolor tym bardziej, że zawsze wkurzało mnie to długieeee nakładanie farby, a tu na 4 ręce - akcja błysk
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 20:23   #4575
gerbber
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Jessa33 Pokaż wiadomość
też miałam z tym problem, ale znalazłam Bartek z Maestro otworzył swój salon w City Parku. Nie znam dokładnego adresu ale mam numer 533112333. pozdrawiam
Wielkie dzięki
gerbber jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 09:27   #4576
monoika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z otchłani internetu/Wawa
Wiadomości: 289
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Agniesia666 dziękuję bardzo za odpowiedź ruda7816 bardzo zainteresowałaś mnie tym fryzjerem. Chyba następnym razem wybiorę się do MH Teraz niestety w akcie desperacji pojechalam do fryzjera do swojego rodzinnego Lublina gdyż termin oczekiwania na wizytę u Adama z Czesanki mnie przerazil. No cóż stracił niezły zarobek bo umówiłam się u niego i na strzyżenie i na farbowanie na długich włosach. Dla mnie czekanie ponad 1.5 miesiaca na wizytę (dzień był mi obojętny więc wzielam pierwszy lepszy termin) jest lekką przesadą. W związku z tym mam pytanie do dziewczyn: czy któraś z Was byłaby zainteresowana wizytą u Adama 29 grudnia bo zwalniam termin ? Pisać na priv albo w wątku
monoika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 13:30   #4577
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Chwaiłam na początku Adama z czesanki, niestety były to tylko pozory.Myslałam że wkoncu trafiłam na fajnego fryzjera lecz przeliczyłam sie. Nie szanuje on czasu klientek, przeprowadza selekcje np. zapisał mnie na wizyte po czym wymyslił coś że niema czasu jednak(pewnie wolał bardziej majętną Pania obsłużyć), na dodatek powiedział że jak tylko zwolni sie termin to odzwoni. Nie odezwał sie do dzis
Facet jest ne poważny, a woda sodowa uderzyła mu do głowy! Umiejetnosci jakie posiada nie są adekwatne do jego zachowania "gwiazdy"! iż do Vidal Sassoon daleko mu jeszcze. NIE POLECAM!
Na takim poziomie jest wiele fryzjerów co cenia swoich klientów i szanuja, niema sensu czekać 2 mies. na wizyte gdzie takie samo dzieło sztuki zrobi ktoś inny.
Monika -a ten Bartek otworzył salon w City parku.? z tego co kojarze to jest tam "Krzywa grzywa"?
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 21:01   #4578
Jessa33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez avent333 Pokaż wiadomość
Monika -a ten Bartek otworzył salon w City parku.? z tego co kojarze to jest tam "Krzywa grzywa"?
Wczoraj tam byłam -tzn u Bartka w City Parku, salon nazywa się Alchemik i okazało się, że mieści się zaraz obok mojej ulubionej winiarni Mielżyński
Jessa33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 14:01   #4579
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

o to nawet sie ciesze potym jak Adam z Czesanki mnie olał odwiedzę ten salon, czesto tam zamawiam "sushi" w "kyokai" również moja ulubiona knajpka a w winiarni jeszcze nie byłam. Fajnie że jest coś nowego I miejsca z zaparkowaniem jest sporo.
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-12, 09:18   #4580
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

A może wiecie na jakich farbach pracuje ten Bartek z Mono? bede wdzieczna
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 18:45   #4581
amoss
Przyczajenie
 
Avatar amoss
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Bartek pracuje z produktami firmy davines .Pozdrawiam
Ojk chyba o innego Bartka chodzi ,ja mówię o salonie "Alchemik"

Edytowane przez amoss
Czas edycji: 2010-12-12 o 18:47
amoss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 19:29   #4582
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Nie wiem jak ma na imie, ale chodzi o ten nowy salon w City Park to chyba Bartek a może się myle.
davines- i jestescie zadowoleni z koloryzacji tej firmy? Jak szukałam na necie to paleta kolorów nie za duża
ale również znalazłam ze dziesiąta edycja targów LOOK 2010 w Poznaniu zakończyła się wielkim sukcesem DAVINES. Marka została nagrodzona dwukrotnie!!!
W sumie niesłyszałam wczesniej o tym Davines

Edytowane przez avent333
Czas edycji: 2010-12-12 o 19:35
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 15:35   #4583
miziol
Raczkowanie
 
Avatar miziol
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 429
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

hej hej !

zwiedzania poznańskich fryzjerów ciąg dalszy po magii przyszła pora na freshlooka przy słowiańskiej. (mam tego fryzjera 10 kroków od pracy ).
poczytałam tu troche pozytywnych opinii, skusili mnie przyzwoitym terminem i ceną i poszłam i jestem zadowolona. obcinała mnie taka bardzo ładna wysoka blondynka (nie mam pamięci do imion fryzjerek) cierpliwie wysłuchała moich sugestii i poprawiła to co mi się nie widziało. bardzo fajnie i profesjonalnie, w salonie miła atmosfera. wrócę tam na wiosnę bo chcę zaszaleć z krótkimi włosami a Pani fryzjerka miała już wizję
ogólnie na szóstkę to dałabym 5 - tkę. zobaczymy jak będą włosy się układać w trakcie "odrastania"
__________________
ale o so chosi ? :P
miziol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 21:36   #4584
monoika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z otchłani internetu/Wawa
Wiadomości: 289
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Miziol jak na słowiańskiej to również blisko mnie więc chętnie wysłucham opinii na temat tego jak się będą Tobie układały później ja mam jeszcze trochę czasu bo niedawno byłam u fryzjera ale cały czas szukam ideału
monoika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 19:43   #4585
nuska198
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 47
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

a może ktoś poleci jakiegoś fryzjera na os. Rzeczypospolitej (no Piastowskie i jagiellońskie też wchodzi w grę)

przede wszystkim zależy mi na tanim zrobieniu pasemek, ale żeby nie był to jakiś szmelc. Może dziewczyny możecie polecić albo jakiś mały salonik, albo fryzjerkę "domową"?

będę bardzo wdzięczna!
nuska198 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 08:55   #4586
Galina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Czy któraś z Was może powiedzieć coś o Panu Piotrze z salonu fryzjerskiego Kalamis przy ul. Piekary.Wybieram się tam za dwa tygodnie, salon poleciła mi koleżanka,ale chciałabym usłyszeć opinię jeszcze innych osób. Pozdrawiam
Galina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 14:42   #4587
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

dziewczyny, nie byłam nigdy w salonie krzywa grzywa (i jakoś mi tam niespieszno, boję oddać swoje włosy w ręce kogoś nieznanego ), ale jeśli któraś by chciała się wybrać, to znalazłam kupon na strzyżenie+modelowanie+re generację włosów u nich za 79 zł zamiast 220- do północy można kupić
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 17:26   #4588
Dudi86
Raczkowanie
 
Avatar Dudi86
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 37
GG do Dudi86
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Polecam p. Paulinę z salonu trendy na półwiejskiej.
Jestem bardzo zadowolona z cięcia za mną poszło kilka moich koleżanek i również bardzo ją chwalą.
Cięcie dla studentów 49zł
__________________
02.o8.2010r.
Zdrowo się odżywiam
Poszerzam horyzonty

Kocham, Wierzę i mam Nadzieję... (12.06.2010r. )

Piękna Kobieta jest jak rzeka, w której toną mędrcy...

Dudi86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 20:02   #4589
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

elapieszczoch-fajny masz podpis na dole o rodzeniu uśmiałam sie do łez....
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 20:44   #4590
maupa111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: Re: dobry fryzjer w Poznaniu

według mnie najlepszym fryzjerem w poznaniu jest zakład fryzjerski Krukowski ul. Paderewskiego to jest przy starym rynku. byłem już w wielu salonach droższych i tańszych ale żaden nie dorównuje temu. mnie obcina pani Marzena jest świetna a na fryzurę jeszcze nigdy nie narzekałem umie zagadać i w ogolę to fajna babka a wnętrze jest bardzo przytulne bardzo polecam za obcięcie męskie 30 zł
maupa111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:10.