Nowe odcienie Casting Creme Gloss-watek zbiorczy - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-06, 11:10   #181
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienie Casting Creme Gloss

Yatta tylko zapomnialas wspomniec, ze robilas na podklad - bezposrednio na wlosy tak nie wyjdzie
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 11:25   #182
chmurka80
Zadomowienie
 
Avatar chmurka80
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 048
GG do chmurka80
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienie Casting Creme Gloss

a mnie w ogóle casting nie zafarbował włosów , kupiłam odcień satynowy blond 801, dodam że swoje włosy mam koloru ciemny blond i nie farbowałam całych włosów tylko kosmyk (dosyć spory kosmyk ) żeby zobaczyć bo się bałam że może rude wyjdą , a tu nic, normalnie zeby nie wiem jak sie wpatrywać to nawet pół tonu jaśniejsze nie są ! :/
__________________



non permettere al passato di "rubarti il futuro "

chmurka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 21:44   #183
perelka_np
Zadomowienie
 
Avatar perelka_np
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Czarnków City ;)
Wiadomości: 1 045
GG do perelka_np Send a message via Skype™ to perelka_np
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienie Casting Creme Gloss

Cytat:
Napisane przez qeres Pokaż wiadomość
Ja farbowałam wczoraj z syossa na miodowy blond i powiem szczerze że jak były mokre to mi się bardziej podobały niż po wyschnięciu ale ogólnie nie jest źle tylko na odroście mam trochę ciemniejsze
nakładałam na jasny blond taki jak na pierwszym zdjęciu, drugie i trzecie robione z lampą a ostatnie bez. A i może wiecie jaką farbą mogłabym teraz uzyskać taki kolor jak na drugim zdjęciu?
Nie wiem jaką farba uzyskasz taki kolor ale z całą pewnością mogę stwierdzić ze o wiele lepiej wyglądałaś w kolorze na pierwszym zdjęciu, ten który masz aktualnie w ogóle do ciebie nie pasuje. Masz za jasną cerę do takiego ciepłego koloru włosów. Ja mam taki typ urody jak twój tzn. jasna cera i jasne niebieskie oczy a do takiego typu pasują wszystkie chłodne odcienie.No ale to tylko moje skromne zdanie.
__________________

Moje maleństwo 3D

Wiktorek

Następna wizyta 19.10.2012


perelka_np jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 14:30   #184
justpl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 57
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienie Casting Creme Gloss

Cytat:
Napisane przez perelka_np Pokaż wiadomość
Nie wiem jaką farba uzyskasz taki kolor ale z całą pewnością mogę stwierdzić ze o wiele lepiej wyglądałaś w kolorze na pierwszym zdjęciu, ten który masz aktualnie w ogóle do ciebie nie pasuje. Masz za jasną cerę do takiego ciepłego koloru włosów. Ja mam taki typ urody jak twój tzn. jasna cera i jasne niebieskie oczy a do takiego typu pasują wszystkie chłodne odcienie.No ale to tylko moje skromne zdanie.
Ja też uważam,że na 1 zdjęciu odcień włosów jest ładniejszy niż ten po zafarbowaniu. Przy takim ciepłym kolorze wychodzą wszystkie niedoskonałości na twarzy...
ale jak się sama sobie podobasz i dobrze Ci samej w tym kolorze to ok.'
justpl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 15:37   #185
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienie Casting Creme Gloss

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Yatta tylko zapomnialas wspomniec, ze robilas na podklad - bezposrednio na wlosy tak nie wyjdzie
Napisałam, że casting był robiony na całość włosów od razu bo nie miałam odrostów. Palette zrobił mi prawie białe odrosty - takie jakie miałam na długości więc nie wpływa to nijak na zdjęcie bo chodziło o pokazanie jak z jasnych włosów na długości zrobiły mi się jeszcze jaśniejsze mimo, że położyłam tą farbę z wodą 3% w celu przyciemnienia (o czym zresztą pisałam w poście w którym dołączałam fotkę)

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

Cytat:
Napisane przez justpl Pokaż wiadomość
Ja też uważam,że na 1 zdjęciu odcień włosów jest ładniejszy niż ten po zafarbowaniu. Przy takim ciepłym kolorze wychodzą wszystkie niedoskonałości na twarzy...
ale jak się sama sobie podobasz i dobrze Ci samej w tym kolorze to ok.'

Przyłączam się do wypowiedzi

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-12-07 o 15:41
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 15:48   #186
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienie Casting Creme Gloss

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Napisałam, że casting był robiony na całość włosów od razu bo nie miałam odrostów. Palette zrobił mi prawie białe odrosty - takie jakie miałam na długości więc nie wpływa to nijak na zdjęcie bo chodziło o pokazanie jak z jasnych włosów na długości zrobiły mi się jeszcze jaśniejsze mimo, że położyłam tą farbę z wodą 3% w celu przyciemnienia (o czym zresztą pisałam w poście w którym dołączałam fotkę)
Nie no, nie czepiam sie, tylko pamietalam, ze na podklad robilas, a z wypowiedzi nie wynikalo jasno, ze casting byl po palecie - jeszcze sie ktos napali, ze casting taki power ma i bedzie rozczarowanie . Tez 910 bym chciala zrobic w przyszlosci wiec sledze watek w nadzieji na wiecej zdjec.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 17:29   #187
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienie Casting Creme Gloss

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Nie no, nie czepiam sie, tylko pamietalam, ze na podklad robilas, a z wypowiedzi nie wynikalo jasno, ze casting byl po palecie - jeszcze sie ktos napali, ze casting taki power ma i bedzie rozczarowanie . Tez 910 bym chciala zrobic w przyszlosci wiec sledze watek w nadzieji na wiecej zdjec.
Jak napalać jak pisałam, że kładłam bez odrostu
Zresztą ja nie robię metodą podkładową bo nie ma takiej potrzeby

No ja miałam nadzieję, że 910 mi przyciemni a tu taka niespodzianka
Na początku jedna z wizażanek robiła i wrzucała zdjęcia - teraz po tej awarii niestety zdjęcia nie ma. Ale kolor był po prostu
Trochę bałam sie farbować bo dużo było opinii, że Casting niszczy, włosy wypadają i się kruszą itd. Ale ja u siebie tego nie zaobserwowałam

Jakie Ty masz teraz włoski? Dawno nie odwiedzałaś nas na blondynkowym forum

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-12-07 o 17:30
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-07, 17:59   #188
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienie Casting Creme Gloss

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Jak napalać jak pisałam, że kładłam bez odrostu
Zresztą ja nie robię metodą podkładową bo nie ma takiej potrzeby

No ja miałam nadzieję, że 910 mi przyciemni a tu taka niespodzianka
Na początku jedna z wizażanek robiła i wrzucała zdjęcia - teraz po tej awarii niestety zdjęcia nie ma. Ale kolor był po prostu
Trochę bałam sie farbować bo dużo było opinii, że Casting niszczy, włosy wypadają i się kruszą itd. Ale ja u siebie tego nie zaobserwowałam

Jakie Ty masz teraz włoski? Dawno nie odwiedzałaś nas na blondynkowym forum
A bo jakbym tam siedziala to nie dosc, ze dzien z glowy to jeszcze mnie chec nachodzi farbowac co 2 tygodnie, a chcialam wytrzymac poltora miesiaca (i mi sie udalo!) a potem farbowalam farba od ciotki tzta z firmy Beliflor, ktora chyba jest tylko we Francji wiec tez nie bylo sensu wrzucac na watek bo nikogo by nie interesowal efekt, a i tak wyszla zle na dlugosci bo mi jej nie starczylo wiec tak naprawde niewiele moge o niej powiedziec. W kazdym razie poki co mam w zapasie sprawdzonego Nutrissa wiec jak przed Sylwestrem zrobie to wpadne sie pochwalic (albo pozalic), a potem juz poziom 910 na pewno i chyba wlasnie na casting sie zdecyduje. Tez nim robilam wczesniej ale 810 i nie dosc, ze nie rozjasnilo odpowiednio (ale tego moglam sie spodziewac z tego poziomu, ktory wtedy mialam) to mocno wysuszyl wlosy. Teraz z kondycja jest lepiej wiec moze to inaczej bedzie. A Ty jakie masz plany z przyciemnianiem teraz? Jeszcze raz ktorys casting czy cos innego?
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 18:28   #189
djanka94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 28
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienie Casting Creme Gloss

hej, hej
mam jasne blond włosy, rozjaśniane kiedyś kremem.
chciałabym pomalować je castingiem jasny lodowy blond 1010, ale nie wiem czy mi wyjdzie ;/ jak radzicie?
djanka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 18:33   #190
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienie Casting Creme Gloss

Cytat:
Napisane przez djanka94 Pokaż wiadomość
hej, hej
mam jasne blond włosy, rozjaśniane kiedyś kremem.
chciałabym pomalować je castingiem jasny lodowy blond 1010, ale nie wiem czy mi wyjdzie ;/ jak radzicie?
wszystko zalezy od tego jakie masz swoje naturalki? tzn odrosty bo casting slabo rozjasnia ma wode tylko 4,5%
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 18:42   #191
djanka94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 28
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienie Casting Creme Gloss

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
wszystko zalezy od tego jakie masz swoje naturalki? tzn odrosty bo casting slabo rozjasnia ma wode tylko 4,5%
odrosty ciemny blond, niedawno malowałam szamponem koloryzującym joanny, ale już się zmywa
djanka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-07, 18:46   #192
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienie Casting Creme Gloss

Cytat:
Napisane przez djanka94 Pokaż wiadomość
odrosty ciemny blond, niedawno malowałam szamponem koloryzującym joanny, ale już się zmywa
no wlasnie jesli masz ciemny blond to niestety ale odrosty rozjasnia sie najprawdopodobniej do starego zlota moze slomkowego
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 10:34   #193
Aurelia71
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 52
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienie Casting Creme Gloss

Robie od dwoch miesiecy castingiem 1021 jasny perłowy - wlosy naturalne sredni chlodny blond- piekny jasny chlodny odcien daje ten 1021 , wlosy sa miekkie i niezniszczone jak po farbach z amoniakiem- bzdury pisza ci co mowia ze casting wysusza i kruszy im wlosy, jesli rozjasnia sie tandetna joanna czy palette i na to kladzie casting to nie dziwi mnie to ze na tak zniszczone wlosy pozniej sie cos kruszy, blondy z castninga daja swietne efekty i nie czarujmy sie ale wlosow ciemny blond nie rozjasnia do chlodnej platyny, moja kolezanka kladzie cating 1010 na tzw mysi blond i efekt jest rowniez bardzo udany - jasny chlodny blond na glowie i zero wysuszenia i zniszczen
Aurelia71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 11:22   #194
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienie Casting Creme Gloss

.

Edytowane przez TLU
Czas edycji: 2011-04-05 o 23:45
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 14:12   #195
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienie Casting Creme Gloss

Cytat:
Napisane przez Aurelia71 Pokaż wiadomość
jesli rozjasnia sie tandetna joanna czy palette i na to kladzie casting to nie dziwi mnie to ze na tak zniszczone wlosy pozniej sie cos kruszy,
Wyobraź sobie, że zdarza mi się używać tego "badziewnego" palette i nie mam zniszczonych włosów - ba.. mam zdrowsze włosy niż niejedna która nigdy nie farbowała - kwestia pielęgnacji (nie - nie używam silikonów).
Castingiem także farbowałam i nie wysuszyły mi się włosy, także nie kruszyły się i nie łamały - ale to, że mnie czy Tobie udało się uniknąć tych przykrych niespodzianek nie znaczy, że wszystkim wyjdzie tak samo.. Różne są włosy i różnie reagują
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 16:39   #196
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienie Casting Creme Gloss

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Wyobraź sobie, że zdarza mi się używać tego "badziewnego" palette i nie mam zniszczonych włosów - ba.. mam zdrowsze włosy niż niejedna która nigdy nie farbowała - kwestia pielęgnacji (nie - nie używam silikonów).
Castingiem także farbowałam i nie wysuszyły mi się włosy, także nie kruszyły się i nie łamały - ale to, że mnie czy Tobie udało się uniknąć tych przykrych niespodzianek nie znaczy, że wszystkim wyjdzie tak samo.. Różne są włosy i różnie reagują
dokladnie Yatta nie mozna uogolniac szczegolnie w tak indywidualnej kwestii jaka sa wlosy
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 11:47   #197
rosetta
Raczkowanie
 
Avatar rosetta
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 66
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienie Casting Creme Gloss

Wysylam zdjecia po farbowaniu CASTINGIEM 1013 .
Casting kladalam na wlosy z rozjasnianymi pasemkami rozjasniaczem,moj naturalny kolor to sredni blond,oraz mialam 3 cm odrosty farbowane farba CLAIROL Nice and Easy lightest blonde,na to wszystko nalozylam Casting.Najpierw byl; szok bo po castingu wyszly mi zielono-niebiesko-zolte.ZALAMKA TOTALNA Ale po 5 myciach wlosy wygladaja wlasnie tak odaje fotki robione bez lampy blyskowej.Wg mnie ten casting to pieniadze wywalone w bloto.Dalekie sa moje wlose po nim od zdjecia modelki na opakowaniu-w swietle dziennym sa lekko jasniejsze niz na fotkach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nice_n_easy-perfect_10-lightest_blonde-3d.jpg (25,4 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg FARBY CASTING 1013.jpg.3i9ida.400.jpg (17,2 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1163.jpg (90,9 KB, 158 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1165.jpg (78,2 KB, 126 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1169.jpg (78,3 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1171.jpg (63,6 KB, 57 załadowań)

Edytowane przez rosetta
Czas edycji: 2010-12-09 o 11:49
rosetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 15:21   #198
wwweeerka
Zakorzenienie
 
Avatar wwweeerka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 9 103
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienie Casting Creme Gloss

Hej dzieczyny pomozcie
Jaka farbe mam ufarbowac by uzyskac taki kolor lub bardziej wpadajacy w braz? na wszystkich jest ten sam kolor ale najbardziej rzeczywisty to chyba na 1 widac
647191b14ewiiii.jpg SDC10795wizaz.jpg SDC10798wiza.jpg SDC10803nkwi.jpg
__________________
Na zawsze razem






Edytowane przez wwweeerka
Czas edycji: 2010-12-09 o 15:22
wwweeerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 19:58   #199
buziaczek2
Raczkowanie
 
Avatar buziaczek2
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: woj. łódzkie
Wiadomości: 39
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienie Casting Creme Gloss

dziewczęta poratujcie mam włoski nigdy nie farbowane taki ciemny mysi blond . i chce ufarbować sie bursztynem wlasnie lorealem bądź syossem . tylko nie wiem czy to wyjdzie . zaznaczam ze wloski nigdy nie byly farbowane a marzy mi sie taki sliczny kolorek
__________________






Jeśli coś jest warte grzechu

grzech nie skorzystać ...

buziaczek2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-09, 21:25   #200
justpl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 57
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienie Casting Creme Gloss

Cytat:
Napisane przez buziaczek2 Pokaż wiadomość
dziewczęta poratujcie mam włoski nigdy nie farbowane taki ciemny mysi blond . i chce ufarbować sie bursztynem wlasnie lorealem bądź syossem . tylko nie wiem czy to wyjdzie . zaznaczam ze wloski nigdy nie byly farbowane a marzy mi sie taki sliczny kolorek
Wg mnie wyjdzie rudy jak nic.,ale to moje zdanie.
justpl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 22:57   #201
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienie Casting Creme Gloss

Cytat:
Napisane przez buziaczek2 Pokaż wiadomość
dziewczęta poratujcie mam włoski nigdy nie farbowane taki ciemny mysi blond . i chce ufarbować sie bursztynem wlasnie lorealem bądź syossem . tylko nie wiem czy to wyjdzie . zaznaczam ze wloski nigdy nie byly farbowane a marzy mi sie taki sliczny kolorek
Dla bezpieczeństwa spróbuj na pasemku - jak efekt Cię zadowoli to położysz na całość
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 10:55   #202
Aurelia71
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 52
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienie Casting Creme Gloss

niestety ale palette to badziew nad badziewie wystarczy poczytac na forach i porozmawiac z fryzjerami kolorystami, oraz poczytac sklad takiej farby, jak czytam co wizazanki robia z wlosami nie dziwi mnie ze kolor nie wychodzi a wlosy sie krusza

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Dodam jeszcze ze na nowych castingach - odcienie 1021, 1013 , 1010 pisze ze nadaje sie do wlosow z natury od jasnego do bardzo jasnego blondu wiec na mysich blondach nie ma szans na chlodny odcien
Aurelia71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 12:46   #203
monia840
Przyczajenie
 
Avatar monia840
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 10
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienie Casting Creme Gloss

Witam wszystkie dziewczyny bardzo serdecznie Mam do Was takie pytanko, czy któraś z Was może używała farby Syoss - Mroźny perłowy blond 9-5 ??? Bardzo zależy mi na odpowiedzi jaki kolorek wychodzi ? czy nie niszczy włosów? i czy jedno opakowanie wystarcza na włosy troszkę za ramiona? Ja od kilku lat miałam robione pasemka u fryzjera , ale niestety teraz muszę zacisnąć pasa i pofarbować sobie włosy sama dodam jeszcze że mam włosy cienkie i troszkę zniszczone. Bardzo Was proszę o odpowiedz, będę wdzięczna. Pozdrawiam serdecznie
monia840 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 18:21   #204
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienie Casting Creme Gloss

Cytat:
Napisane przez monia840 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie dziewczyny bardzo serdecznie Mam do Was takie pytanko, czy któraś z Was może używała farby Syoss - Mroźny perłowy blond 9-5 ??? Bardzo zależy mi na odpowiedzi jaki kolorek wychodzi ? czy nie niszczy włosów? i czy jedno opakowanie wystarcza na włosy troszkę za ramiona? Ja od kilku lat miałam robione pasemka u fryzjera , ale niestety teraz muszę zacisnąć pasa i pofarbować sobie włosy sama dodam jeszcze że mam włosy cienkie i troszkę zniszczone. Bardzo Was proszę o odpowiedz, będę wdzięczna. Pozdrawiam serdecznie
Jedna farba powinna spokojnie starczyc A jakie masz swoje naturalki? Bo od tego wszystko zalezy jak Ci farba rozjasni odrosty Tu na forum byly fotki po tym syossie ale wizaz mial awarie i wszystkie zdj przepadly niestety...
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 19:11   #205
monia840
Przyczajenie
 
Avatar monia840
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 10
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienie Casting Creme Gloss

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Jedna farba powinna spokojnie starczyc A jakie masz swoje naturalki? Bo od tego wszystko zalezy jak Ci farba rozjasni odrosty Tu na forum byly fotki po tym syossie ale wizaz mial awarie i wszystkie zdj przepadly niestety...
To super jeśli jedna farba mi wystarczy a co do mojego naturalnego koloru to jest taki mysi odrost mam ok. 3-4 cm mam nadzieję że po tej farbie nie będzie rudy Farbę chciałam kupić jutro,ale farbowanie odłożę na poniedziałek trochę się boję co z tego wyjdzie bo przez 8 lat robiłam pasemka u fryzjera, teraz włoski chciałam trochę odświeżyć przed świętami i sylwestrem więc mam nadzieję że z tej farby będę zadowolona.
Pozdrawiam

P.S. snowhitee
kliknęłam na Twój link w podpisie , masz bardzo ładny kolorek włosków, jaka to farba i odcień ???

Edytowane przez monia840
Czas edycji: 2010-12-10 o 19:17
monia840 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 19:50   #206
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienie Casting Creme Gloss

Cytat:
Napisane przez monia840 Pokaż wiadomość
To super jeśli jedna farba mi wystarczy a co do mojego naturalnego koloru to jest taki mysi odrost mam ok. 3-4 cm mam nadzieję że po tej farbie nie będzie rudy Farbę chciałam kupić jutro,ale farbowanie odłożę na poniedziałek trochę się boję co z tego wyjdzie bo przez 8 lat robiłam pasemka u fryzjera, teraz włoski chciałam trochę odświeżyć przed świętami i sylwestrem więc mam nadzieję że z tej farby będę zadowolona.
Pozdrawiam

P.S. snowhitee
kliknęłam na Twój link w podpisie , masz bardzo ładny kolorek włosków, jaka to farba i odcień ???
wiekszosc zawsze pisze, ze ma mysi kolor ale masz blond naturalny tak? Mysle ze rozjasni Ci ladnie ale odrost moze byc ciut cieplejszy od reszty.. Ale po kilku myciach tak jakby splowieje i bardziej sie zleje z reszta Dla poprawienia efektu mozesz na sam przedzialek(odrost) dac troche szamponu fioletowego joanny lub plukanki one zawsze troche ochlodza kolor.
A ja w tym linku mam wlosy robione loreal excell 10.13 Ja mam swoje sredni blond dosc latwo rozjasniajace sie
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 20:12   #207
monia840
Przyczajenie
 
Avatar monia840
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 10
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienie Casting Creme Gloss

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
wiekszosc zawsze pisze, ze ma mysi kolor ale masz blond naturalny tak? Mysle ze rozjasni Ci ladnie ale odrost moze byc ciut cieplejszy od reszty.. Ale po kilku myciach tak jakby splowieje i bardziej sie zleje z reszta Dla poprawienia efektu mozesz na sam przedzialek(odrost) dac troche szamponu fioletowego joanny lub plukanki one zawsze troche ochlodza kolor.
A ja w tym linku mam wlosy robione loreal excell 10.13 Ja mam swoje sredni blond dosc latwo rozjasniajace sie
bardzo dziękuję za odpowiedz słyszałam że farby loreal też są bardzo dobre ale Twój kolorek jest naprawdę świetny co do mojego mysiego koloru to tak jest to naturalny blond a szamponik z Joanny o którym piszesz to bardzo często używam bo ładnie podkreśla kolor i włosy tak nie żółkną.To chyba nie pozostaje mi nic innego jak kupić tą farbę , a w poniedziałek będę przechodzić chwile grozy
monia840 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 21:02   #208
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienie Casting Creme Gloss

Cytat:
Napisane przez Aurelia71 Pokaż wiadomość
niestety ale palette to badziew nad badziewie wystarczy poczytac na forach i porozmawiac z fryzjerami kolorystami, oraz poczytac sklad takiej farby, jak czytam co wizazanki robia z wlosami nie dziwi mnie ze kolor nie wychodzi a wlosy sie krusza
Oczywiście mogłybyśmy długo polemizować na ten temat ale pewnie do niczego nie dojdziemy. Sama farbowałam palette i nie zauważyłam by występowały u mnie efekty o których wspominasz. Dbam o włosy więc nic się z nimi nie dzieje. A i fryzjerki też nie wszystkie są tak anty nastawione na tą farbę - znam taką co sama używa i ją zachwala i jest nią zachwycona

Każdy farbuje tym co mu przypadnie do gustu i tyle
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 21:04   #209
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienie Casting Creme Gloss

Cytat:
Napisane przez monia840 Pokaż wiadomość
bardzo dziękuję za odpowiedz słyszałam że farby loreal też są bardzo dobre ale Twój kolorek jest naprawdę świetny co do mojego mysiego koloru to tak jest to naturalny blond a szamponik z Joanny o którym piszesz to bardzo często używam bo ładnie podkreśla kolor i włosy tak nie żółkną.To chyba nie pozostaje mi nic innego jak kupić tą farbę , a w poniedziałek będę przechodzić chwile grozy
no to w takim razie bede trzymac kciuki i pochwal sie pozniej efektami
to fakt ja na farby loreala zlego slowa powiedziec nie moge a uzywalam 3 roznych.
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 11:46   #210
zabilimimuke
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienie Casting Creme Gloss

Kupiłam Syoss czekoladowy brąz i średni brąz. Nie mam pojęcia, który nałożyć! Chcę przyciemnić włosy, które mają teraz kolor rudawego wypłowiałego brązu.
Czernego absolutnie nie chcę, a czekoladowy brąz pewnie mi ich nie przyciemni wystarczająco ... Co polecacie? Czekolada czy średni?
zabilimimuke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:49.