METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-17, 21:35   #4741
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje

Ja marzę o takim cukierkowym pokoju czyli jasno różowe ściany i białe meble , pomieszne style nowoczesny z takim właśnie retro ( np. szezlong i biurko w postaci sekretarzyka.... oczywiście nie jestem już nastolatką i taki pokój raczej do mnie pasuje jak pięść do oka ale strasznie mi się marzy ....
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 12:08   #4742
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje

Ja_agusek dziekuje za strone, jak znajde tylko troszke szasu, to w niej poszperam

Niuniaczek Ja Ci powiem, że mam podobnie. Strasznie podobaja mi sie takie pokoiki, ale też nie uważam do końca zeby mi to pasowało. Moim zdaniem nie powinnas sie tym przejmować, jeśli będziesz się w nim dobrze czuć, to sobie zafunduj taki pokoj
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 10:13   #4743
doradcaIKEA_Warszawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 12
Dot.: METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje

Pamiętajcie, że wasze domy, mieszkania, pokoje, są waszymi "oazami spokoju" i powinny odzwierciedlać co wam w duszy gra. Trzeba się czuć jak u Siebie
doradcaIKEA_Warszawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 11:06   #4744
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje

witam zaczynam właśnie remont mieszkania, aktualnie startuję z malowaniem. Zrobiłam też przemeblowanie, w związku z czym ostała mi się sofa i dwa fotele, niestety z całkiem innej parafii postanowiłam więc uszyc na nie pokrowce, żeby można było je sciągnąć i uprać w pralce, zainspirowały mnie sofy z wymiennymi pokrowcami z ikei, w ikei upatrzyłam juz też tkanine
jest tylko jeden problem - nie mam bladego pojęcia jak uszyć te pokrowce? macie może jakieś doświadczenie w tej dziedzinie? może podpowiedziałybyście coś, kochane? będę wdzięczna za każdą sugestię
planuję też uszyć ozdobne poszewki na poduchy i poduszki, ale z tym chyba powinnam sobie poradzić
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 19:12   #4745
cocacolla
Raczkowanie
 
Avatar cocacolla
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 49
Dot.: METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje

Cześć dziewczyny Chce odnowić drzwi w mieszkaniu, tzn. pewnie tylko pomalować i nie wiem jakiej farby najlepiej użyć? Olejna czy może akrylowa? Czytałam trochę w internecie i przyznam się, że zgłupiałam Dodam, że drzwi nie są drewniane. To takie klasyczne blokowe drzwi z jakiejś płyty, białe, z jedną dużą szybą. Nie wiem też czy takie drzwi można potraktować papierem ściernym? Byłabym wdzięczna za wszelkie porady gdyż jestem totalnym zerem jeśli chodzi o takie sprawy
cocacolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 19:30   #4746
KasDi
Rozeznanie
 
Avatar KasDi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam:)
Wiadomości: 652
Dot.: METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje

Cytat:
Napisane przez cocacolla Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Chce odnowić drzwi w mieszkaniu, tzn. pewnie tylko pomalować i nie wiem jakiej farby najlepiej użyć? Olejna czy może akrylowa? Czytałam trochę w internecie i przyznam się, że zgłupiałam Dodam, że drzwi nie są drewniane. To takie klasyczne blokowe drzwi z jakiejś płyty, białe, z jedną dużą szybą. Nie wiem też czy takie drzwi można potraktować papierem ściernym? Byłabym wdzięczna za wszelkie porady gdyż jestem totalnym zerem jeśli chodzi o takie sprawy

To są zwykłe drzwi sosnowe albo z jakiejś płyty wiórowej pomalowane białą farbą olejną.
Jest bardzo dużo rodzajów farb, ale chyba najlepiej by było olejną, problem się robi przy tych listewkach trzymających szybę, zwykle są plastikowe i jeśli pomalujesz je nie w warunkach sterylnych tzn bez kurzu. Bo jakimś czasie może farba schodzić-choć to nie jest pewne.
Proponuję się wybrać do zwykłego sklepu budowlanego typu castorama, leroy merlin, praktiker itp.. nie dość że przypuszczam tam będzie najtaniej to jeszcze jak się ładnie uśmiechniesz to panowie doradzą.
Odnośnie papieru ściernego- jeśli nie odpadły ci płaty farby to ja bym sobie podarowała. Jeśli zaczęły odpadać to trzeba się namęczyć.
Miłego remontowania!
KasDi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 06:06   #4747
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje

cocacolla my takie blokowe drzwi u mnie w domu rodzinnym malowalismy akrylowa wałeczkiem. Bez matowienia papierem sciernym [chociaz podejrzewam że można zmatowić i wyrównać ewentualne stare nierówności, tylko później trzeba dobrze odpylić i umyć]. Tylko odtluscic dobrze trzeba jakimiś spirytusem czy innym środkiem ze sklepu z farbami.
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-26, 21:29   #4748
cocacolla
Raczkowanie
 
Avatar cocacolla
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 49
Dot.: METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje

Dzięki bardzo za rady Farby zakupione i we czwartek zaczynam malować! Trzymajcie kciuki
cocacolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 09:02   #4749
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje

Trzymamy
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 10:54   #4750
turekdi
Raczkowanie
 
Avatar turekdi
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 58
Dot.: METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje

Cytat:
Napisane przez la bonbon Pokaż wiadomość
Witam Was bardzo serdecznie i proszę o pomysły bo straciłam wenę ..
Tak, mój pokój ma różne wymiary każda ściana inna w dodatku pokój jest ze skosami w suficie przez co staje się trudniejszy w umeblowaniu. Ratujcie !!

Wszystkie ściany obecnie są pomalowane na czerwono [ karmazynowy przypływ DULUKS ] i bardzo dobrze się w tym kolorku czuje poprzednio były dwie jasne magnolia i 2 czerwone ale w tym roku przemalowałam wszystkie na czerwono i to jest to sufit [ beżowy jasny DEKORAL ] na podłodze jasne panele.

Myślę o pokoju czerwono zebrowo romantyczno erotyczno afrykanskim heheheh dużo tego ale ma nadziej że mi się uda

z tego co posiadam to jest moja upragniona kanapa zebra (na kanapie są czerwone poduszki ale planuje zakup puchatych białych i czarnych ) na tej ścianie co jest kanapa są zrobione serduszka metodą „mama i ja – paćkanie gipsem i paluchami po ścianie” każde jest inne i one będę coś w tym stylu co na zdjęciu tylko muszę zrobić szablon żeby były zebrowate na razie są czerwone

Okno to tradycyjnie ulubione firanki makarony czarne i zasłonki zebry.

Kolejna ściana to z szafą którą mam zamiar zrobić na zamówienie będzie to szafa z lustrami od frontu i z białym bokiem najprawdopodobniej, nie ma jej jeszcze i zastanawiam się nad zwykłą szafa taka do kupienia w sklepie wtedy była by na tej dużej ścianie.

Podłoga to jasne panele na których będzie puchaty zebrowy nie duży dywan

I teraz moje zmartwienie to największa z ścian nie mam pojęcia co z nią zrobić ?

Posiadam jeszcze szklany stoliczek w kształcie kopniętego serca

aaa nie potrzebuje już biurek i regałów.... itp.

wystarczy mi szafa, stoliczek, łózko-kanapa, tv, jakiś fotel myślałam o okrągłym ratanowym mam jakoś do niego słabość lub o takiej ogromniej pufie proszę o pomoc i czekam na rady ooo i maleńka toaletka marzenie ... tylko nie wiadomo gdzie ustawić :/

załączam rysunki pokoju zdjęcia jak naładuje baterie w aparacie
Szafa do zabudowy to niezły pomysł, jednocześnie z lustrem, może być zrobiona na małej ścianie lub częściowo na dużej wykorzystując jedną ze ścian jeśli wolisz szafę zrobić na dużej ścianie, a toaletkę możesz ustawić na tej mniejszej ścianie...
a co do szaf do zabudowy to zerknij na www.iszafy.pl
turekdi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 17:36   #4751
kawowa5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2
Dot.: METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje

Cześć!
Ja też będę baardzo wdzięczna za pomoc.
Miesiąc temu przeprowadziłam się do nowego mieszkania, ale będziemy tu tylko rok najprawdopodobniej. Mam 17 lat i proszę Was o pomoc w dekoracji pokoju. Zawsze podobał mi się minimalizm i retro, ale tu nie bardzo wiem co zrobić, by pokój stał się przytulniejszy..
Rodzice uznali, ze nie ma potrzeby na wydawanie dużych pieniędzy, skoro jesteśmy tu tylko na rok. W pokoju mam czarne biurko, mniej więcej taki regał (nie kupiony w ikei, ale prawie identyczny) http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/20135300
piękną, dużą wiklinową skrzynię i takie łóżko http://www.ikea.com/us/en/catalog/products/90073978
oprócz tego kupiłam tutaj na pchlich targach kilka ładnych retro ramek i lustro, które pasuje do łóżka. Na ziemi mam beżowy dywan, który dodaje przytulności.
W pokoju mam białe ściany, które są mało przytulne. Nie chcemy ich całkowicie przemalowywać, ale moja mama zaoferowała się, że jeśli coś wymyślę to może coś namalować ( ma do tego talent). Problem w tym, że nie mam żadnego oryginalnego pomysłu.. Myślałam o tym czym się interesuje (tzn. teatr, moda, sztuka ogólnie pojęta), ale nic niebanalnego nie wymyśliłam..
Ostatnio też kupiłam w ikei piękną retro dużą ramę, ale na razie leży w folii.. Macie jakieś wizje co można zrobić ze ścianami w takim pokoju? Będę wdzięczna za wszystkie wskazówki.
kawowa5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-08, 13:48   #4752
millia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 414
Dot.: METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje

Cytat:
Napisane przez ejve Pokaż wiadomość
pytanie:
jak je najlepiej rozstawić?
na jaki kolor przemalować ściany?
czy wybrane przeze mnie mebelki wam się podobają?
w jakich kolorach dodatki ?
(...)
Co sądzicie o połączeniu ciemnego fioletu na ścianie gdzie będą stały meble i kremu na pozostałych ścianach.
W ustawieniu mebli w pokoju pomocne będą aplikacje do aranżacji wnętrz typu Ashampoo Home Designer czy Power Net+, bo możesz próbować miliony kombinacji i potem zapisać projekt (w 2d i 3d). 1 fioletowa ściana + 3 kremowe powinny się sprawdzić. Obicia ze wzorem zebry w ogóle mi się nie podobają, więc według mnie nie pasują, ale to rzecz gustu.
millia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 09:17   #4753
turekdi
Raczkowanie
 
Avatar turekdi
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 58
Dot.: METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje

co do koloru ścian fajny pomysł, przez beżowe ściany przeciągnęłabym fioletowe paski przez środek- poziome, widziałam kiedyś tak pomalowaną sypialnię na fiolet z białym i bomba, tam też na fioletowej ścianie widniały białe paski- na zmianę, można też pomyśleć o szafie do zabudowy- np. do tej wnęki gdzie masz meblościankę, najlepiej zdecydować się na jedną firmę robiącą meble najlepiej na wymiar, wykonującą również meble wolno stojące, które można dopasować do Twoich potrzeb, najlepiej wybrać ciemniejsze kolory, będzie ładny kontrast z beżowymi ścianami.
Wcześniej już polecałam firmę, która wykonuje nie tylko zabudowy wnęk, ale również mebelki jakie Cię interesują- iszafy.pl
turekdi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 11:08   #4754
millia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 414
Dot.: METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje

Cytat:
Napisane przez kawowa5 Pokaż wiadomość
W pokoju mam białe ściany, które są mało przytulne. Nie chcemy ich całkowicie przemalowywać, ale moja mama zaoferowała się, że jeśli coś wymyślę to może coś namalować ( ma do tego talent). Problem w tym, że nie mam żadnego oryginalnego pomysłu.. Myślałam o tym czym się interesuje (tzn. teatr, moda, sztuka ogólnie pojęta), ale nic niebanalnego nie wymyśliłam..
Ostatnio też kupiłam w ikei piękną retro dużą ramę, ale na razie leży w folii.. Macie jakieś wizje co można zrobić ze ścianami w takim pokoju? Będę wdzięczna za wszystkie wskazówki.
Hmm, skoro będziesz zawieszać ramę, to nie wiem czy konieczne będzie malowanie jakiś wzorów na ścianie, bo takie dwie różne dekoracje zamiast upiększyć wystój pokoju raczej będą sobie przeszkadzać. No chyba, że wymyślisz sposób, aby je ze sobą połączyć, np. do ramy wstawisz obraz z kwiatem, a na ścianie domalujesz jego kontynuację. (To jest tylko luźna propozycja, nie wiem czy by wypaliła w rzeczywistości).
millia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 17:37   #4755
kotek77
Raczkowanie
 
Avatar kotek77
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 343
Dot.: METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje

Dziewczyny mam problem może któraś mi pomoże nie mam pomyslu na pokój dla fana smoków i dinozaurów może któraś ma jakiś fajny pomysł albo sama ma podobny problem z pokojem z góry dzięki za jakieś pomysły bo ja nie mam żadnego
kotek77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 09:06   #4756
marietapalka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2
Exclamation Dot.: METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje

Cześć Dziewczyny
Mam pytanko, bo własnie zaczęłam remont w swoim pokoju. Pokój nie jest za duży ma 3,5x3 m. Chcę wygipsować i wymalować sciany na kolory Biała czekolada (dulux) i rzymski poranek (dulux) - ten kolor polecili mi malarze, jeszcze nie byłam w castoramie, ale jak oglądam w necie ten kolor to dość ładnie to wygląda. I teraz mam problem bo nie wiem jakie dodatki dać do tego pokoju. Kupiłam juz sobie meble w kolorze Olchy - szafa narożna, komoda, regał i biurko narożne, ale nie mam pomysłu jaki kolor tapicerki, dywanu itd.
Mam nadzieje że wy mi coś podpowiecie, ewentualnie powiedzcie jeszcze z jakim kolorem byście połączyły białą czekoladę.
Pozdrawiam Was i czekam na pomysły
Marieta. Chciałabym ożywić ten pokój troche dodatkami.
marietapalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 21:35   #4757
Kearlic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: Re: urządzam mieszkanko.... pomóżcie :-)

Witam! Jestem nowy na forum wiec calkiem mozliwe ze moj topic nie trafi w zamierzone miejsce - z gory przepraszam jesli to sie zdarzy
Moj problem polega na tym iz stalem sie wlascicielem nowego mieszkania... kompletnie pustego... i mam powazne klopoty z wybraniem materialow do jego wykonczenia a takze mebli. Poki co jedyne pomieszczenie jakie moge uznac za zatwierdzone to lazienka. A teraz meritum sprawy - kuchnia. Brak drzwi (otwor drzwiowy powiekszony do samego sufitu z wyjsciem na korytarz. Wybralem meble IKEA model Ramsjo White. Widzialem topic o meblach Stat jednak nikt nie chwalil sie meblami ramsjo i aranzacjami z tymi meblami. Prosilbym o porady oraz o zdjecia waszych kuchni z tymi meblami w kolorze white... co na podloge co na sciany i inne ciekawe rozwiazania. Pozdrawiam!
Kearlic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 06:03   #4758
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Re: urządzam mieszkanko.... pomóżcie :-)

Kearlic po meblach widze ze styl raczej klasyczny niz nowoczesny.
Kolorystyka w domu jakas ma dominowac, czy misz masz w kazdym pomieszczeniu ma byc?
Ja do tych mbeli widze kolory ziemi, inspiracji kolorystycznej mozesz zaczerpnac ze zdjec z kuchnia staat wlasnie.
Na scianie mozaike, albo kafle biale w ukladzie cegłowym.
Na podloge cos przypominajacego kamien - bo nie wiem czy bialo-czarne kafle do Ciebie przemowia.

Jakis uklad masz wymyslony, zdjecia obecnej kuchni nawet jak to gole sciany bys wstawil.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SP2GkFicheJz33VDoB.jpg (43,6 KB, 124 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WHCEv4mmfjlVyScU4B.jpg (46,0 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gal_kuchnia01.jpg (74,9 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1605_kuchnia-2-swiatlo.jpg (89,5 KB, 95 załadowań)
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 09:05   #4759
Kearlic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: Re: urządzam mieszkanko.... pomóżcie :-)

I wlasnie w tym problem nie chce do konca isc w styl klasyczny i wolalbym jednak zrobic cos innego niz wiekszosc ludzi ktorzy zywcem przenosza do swoich kuchni wystawe z ikei.


W zalaczniku znajduje się rzut kuchni oraz propozyscja wykonczenia... meble oczywiscie sa inne, po prostu w programie w ktorym byl wykonywany projekt nie bylo takich - dalej mysle o ramsjo w kolorze bialym. Uklad mebli tez bylby troche inny.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rzut kuchni.jpg (53,4 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kuchnia2.jpg (59,4 KB, 63 załadowań)
Kearlic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-18, 15:58   #4760
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Re: urządzam mieszkanko.... pomóżcie :-)

no to ja bym poszukala innych frontow jak nie ma byc klasycznie
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 01:00   #4761
Daria_13
Raczkowanie
 
Avatar Daria_13
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 68
GG do Daria_13
Cool Dot.: METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje

Cześć!
Mam pytanko co do metamorfozy mojego pokoju. Jaki macie do niego pomysł? Jaki kolor ścian?
Dodam, że meble (oprócz biurek) będą niezmienne, tak samo jak i panele. Reszta może iść na śmieci .
Hmm. Myślałam nad fioletowym pokojem z dodatkami brązu, czerni i bieli i różu. Ale może macie inny pomysł?
Aaa! I nie znam wymiarów swojego pokoju .
Ale jest na prawdę duży.

W załącznikach zamieszczam zdjęcia i plan swojego pokoju iiii inspiracje z internetu!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01188.jpg (40,8 KB, 262 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01184.jpg (35,7 KB, 204 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01183.jpg (37,4 KB, 265 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01182.jpg (35,4 KB, 234 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ytju.jpg (24,7 KB, 53 załadowań)
__________________
50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60
ceemki moich włosów

Od 2013r. włosomaniaczka.

{włoski na avatarze nie moje}

Edytowane przez Daria_13
Czas edycji: 2010-12-25 o 01:11
Daria_13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 01:19   #4762
Daria_13
Raczkowanie
 
Avatar Daria_13
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 68
GG do Daria_13
Dot.: METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje

A tutaj zamieszczę swoje inspiracje!

1. Napis na ścianie za tą dziewczyną. Świetny pomysł.
2. Ten materiał na suficie wraz z lampkami na choinkę. Urzekł mnie. Tak słodko to wygląda. Tylko jak to poprzywieszać? Macie jakiś pomysł?
3. Poduszki. To akurat jest przykład, ale sam pomysł w sobie jest świetny.
4. Poprzywieszane lampki na choinkę na łóżku
5. Kolejny pomysł na poduszkę Słooooodki .
6. Obrazki wiszące nad łóżkiem, jak i kolory pokoju. Ale wydaje mi się, że cały był by troszkę za ciemny.
7. Tapeta. <3 Cudo, cudo, cudo .
8. Fajnie stonowanie kolorów. Jasno, przytulnie, ale wydaje mi się, że trochę za zimno.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg d23100e30029772c4d0d0f27.jpg (16,4 KB, 181 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_ldicrrwOJF1qelq1qo1_500_large.jpg (18,5 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0fb3ceab0012f6804cfb84d0.jpg (17,6 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 62dfb8be00094c524cfe985a.jpg (14,1 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg e9407df1001160814cf51516.jpg (16,4 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg obrazki i pościel.jpg (37,5 KB, 111 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P7282310.jpg (139,5 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg TO_JEST_NASZE_1.jpg (50,3 KB, 137 załadowań)
__________________
50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60
ceemki moich włosów

Od 2013r. włosomaniaczka.

{włoski na avatarze nie moje}
Daria_13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 18:09   #4763
Maizy
Rozeznanie
 
Avatar Maizy
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 946
Dot.: METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje

Przychodzę i ja do was z prośbą o pomoc. Zachciało mi się zmian w pokoju, mam ochotę wracać po ciężkim dniu do naprawdę fajnie urządzonego pomieszczenia. Pokój jest dość duży - 25.49m2. Obecnie dwie ściany pomalowane są na zielono, kolejne dwie na żółto. Zamieszczam w załącznikach meble, jakie posiadam w pokoju. Niestety kolor łóżka nie pokrywa się z meblami, bo kupowane było w innym odstępie czasu. Natomiast łóżko meldal z ikei kupiłam, żeby goście mieli, gdzie siedzieć. Prosiłabym was bardzo o doradzenie mi, jak pomalować pokój, rozstawić meble i ewentualnie kwestię dodatków. Meble przedstawione na zdjęciu są właśnie ułożone w dokładnie identycznej kolejności, jednak w okolicach wakacji przymierzam się do zamiany ich na jedną, wielką szafę z lustrem.

http://img214.imageshack.us/i/91947158.jpg/
http://img407.imageshack.us/i/lack.jpg/
http://img510.imageshack.us/i/meble.jpg/
http://img412.imageshack.us/i/meldal.jpg/
http://img521.imageshack.us/i/oknowm.jpg/
http://img833.imageshack.us/i/planz.jpg/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg meble.jpg (44,1 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (13,7 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lack.jpg (16,6 KB, 3 załadowań)
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum

Edytowane przez Maizy
Czas edycji: 2010-12-27 o 18:40
Maizy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 11:54   #4764
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje

powiem tak ... o mój boże po co ci tyle tego na ścianach .. nie lepiej zainwestować w jakieś tanie obrazy z Ikei.

widzę że masz 2 biurka .. masz duży pokój dlatego możesz oba wyrzucić i kupić sobie biurko długie z szafkami i szufladami tak żeby było jednocześnie pod komputer i do pracy

masz problem z przechowywaniem widzę rożnych przedmiotów .. proponuje ozdobne pudełka
pod drukarkę proponuję dokupić najzwyklejszy stoliczek z Ikea pod który będziesz mogła schować pudełko takie na kołkach... nad łóżkiem możesz sobie nakleić jakiś wzór np.drzewo różne ciekawe rzeczy są na allegro

kup szafkę z półkami sporą żebyś miała wszystko gdzie trzymać a nie żeby walało się po całym pokoju
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01182.jpg (25,7 KB, 127 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ww.jpg (24,1 KB, 102 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01184.jpg (26,4 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01183.jpg (27,5 KB, 115 załadowań)
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 18:36   #4765
Daria_13
Raczkowanie
 
Avatar Daria_13
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 68
GG do Daria_13
Dot.: METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
powiem tak ... o mój boże po co ci tyle tego na ścianach .. nie lepiej zainwestować w jakieś tanie obrazy z Ikei.

widzę że masz 2 biurka .. masz duży pokój dlatego możesz oba wyrzucić i kupić sobie biurko długie z szafkami i szufladami tak żeby było jednocześnie pod komputer i do pracy

masz problem z przechowywaniem widzę rożnych przedmiotów .. proponuje ozdobne pudełka
pod drukarkę proponuję dokupić najzwyklejszy stoliczek z Ikea pod który będziesz mogła schować pudełko takie na kołkach... nad łóżkiem możesz sobie nakleić jakiś wzór np.drzewo różne ciekawe rzeczy są na allegro

kup szafkę z półkami sporą żebyś miała wszystko gdzie trzymać a nie żeby walało się po całym pokoju
wiem, że mam bardzo dużo plakatów, ale one są na prawdę stare, a nie chce mi się ich ściągać .
co do biurka - masz może zdjęcia jak to wygląda?

i dzięki co do reszty .; ) możliwe, że zastosuje .ktoś jeszcze?
__________________
50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60
ceemki moich włosów

Od 2013r. włosomaniaczka.

{włoski na avatarze nie moje}
Daria_13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 18:42   #4766
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje

Cytat:
Napisane przez Daria_13 Pokaż wiadomość
wiem, że mam bardzo dużo plakatów, ale one są na prawdę stare, a nie chce mi się ich ściągać .
co do biurka - masz może zdjęcia jak to wygląda?

i dzięki co do reszty .; ) możliwe, że zastosuje .ktoś jeszcze?
pierwsza propozycja : jest miejsce na wszystko komputer monitor drukarkę i także masz cały blat biurka dla siebie .. masz półkę także nic nie zawala ci niepotrzebnie miejsca

moje propozycje są z allegro ... musisz poszukać biurka które ma wystarczająco dużo miejsca na wszystkie twoje sprzęty
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg biurko_arizona.jpg (50,1 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1382494541.jpg (17,2 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 36_biurko_bogdan.jpg (31,1 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1388248375.jpg (14,7 KB, 19 załadowań)

Edytowane przez Ilena
Czas edycji: 2011-01-02 o 18:49
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 13:06   #4767
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje

Daria ale ten śmietnik na ścianach wygląda okropnie
choćbyś nie wiem co zrobiła to on przytłacza cały pokój, fajną masz tą półkę metalową, ale też bym ją odgruzować się starała.
Ogólnie za dużo wszystkiego na wierzchu. Pochować to, poutykać po szafach zamkniętych tak by nic nie poniewierało się.
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.

Edytowane przez trojka
Czas edycji: 2011-01-03 o 16:15
trojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 13:42   #4768
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje

Cytat:
Napisane przez Daria_13 Pokaż wiadomość
wiem, że mam bardzo dużo plakatów, ale one są na prawdę stare, a nie chce mi się ich ściągać .
co do biurka - masz może zdjęcia jak to wygląda?

i dzięki co do reszty .; ) możliwe, że zastosuje .ktoś jeszcze?
no to chcesz zmian, a nie chce Ci sie sprzątac, jakaś hipokryzja się wdała ... w takim razie nic nie pomożemy, bo dziewczyny dobrze radzą.
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 08:38   #4769
turekdi
Raczkowanie
 
Avatar turekdi
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 58
Dot.: METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje

Cytat:
Napisane przez kotek77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem może któraś mi pomoże nie mam pomyslu na pokój dla fana smoków i dinozaurów może któraś ma jakiś fajny pomysł albo sama ma podobny problem z pokojem z góry dzięki za jakieś pomysły bo ja nie mam żadnego
w tym przypadku fajnie byłoby użyć jakiejś fototapety, i kolorowe aplikacje na ścianach, tu znajdziesz kilka ciekawych propozycji, nie ma w tej galerii dinozaurów, ale myślę że to nie problem znaleźć coś ze smokami lub dinozaurami
http://www.iszafy.pl/pl/dokumenty/dladzieci
turekdi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 16:19   #4770
natalia876
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4
Dot.: METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje

Jaki kolor będzie pasował do koloru gorzka czekolada, chodzi mi o ściany?
natalia876 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:42.