Urodzone w 1989 :) - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-07-25, 17:35   #1801
aalutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 411
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez kasia89
Strasznie szybko zleciał Dopiero co pamiętam 1września i te schizy, które miałam, że nowa szkoła, nowi ludzie etc Ale na szczęście wszystko sie ok ułożyło, będę go bardzo miło wspominała
Na jakich profilach jesteście? Ja na mat-inf
Też jestem z 89r. I też mi szybko I rok liceum zleciał... Pomyśleć, że jeszcze miesiąc i kolejny rok... Ja jestem na językowym
__________________

aalutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 17:38   #1802
cukierasek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 378
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez Angel_ek
no ale kończąc radośniej to jutro idę po nowy telefon

a przede wszystkim dołączam się do życzeń wszyskiego co najlepsze !! cukierasek

dziewczyny robiłyście ostatnio jakaś fajną sałatkę czy coś dobrego? bo ja ostatnio miewam jakaś chcice na gotowanie[czego raczej nie lubię] ale coś nowego, dobrego jutro może przygotuję sałatkę grecką. Co polecacie?
po raz kolejny dziekuje hehe
a co do sałatki greckiej to niewiem czy o takiej samej myślimy... ale ja uwielbiam taka z warzywkami i fetą... oj naszła mnie ochota własnie
aaha a jaki to telefonik, bo ja to ciekawska jestem hyhy??
cukierasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 17:41   #1803
aalutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 411
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez cukierasek
aaa dziekuje dziekuje za zyczonka
Ech dzisiaj przezywam koszmarny dzien... pierwszy dol to to ze strsznie nudno i to w moje urodzinki 2 że sie coraz starsza robie... juz 17... a tu nic po mojej mysli nie idzie a jak mlodsza bylam to myslalm ze jak bedzie 16-17 to bedzie ho ho rodzice puszcza wszedzie i wogole a tu lipa... łoj chyba sie w graśc musze wsiąśc...
Wszystkiego najlepszego
Ja też niedawno, w styczniu, się martwiłam, że to już 17 - że trzeba wreszcie wziąć za siebie odpowiedzialność, spoważnieć... A teraz bardziej się martwię, że niedługo 18. i to ja pierwsza z klasy będę musiała wyprawiać... Nie wiem, jak to zorganizować
__________________

aalutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 17:42   #1804
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez uhahana
Czechy, jezioro, Terlicko, tydzień, znajomi, domek

Wieczorem pewnie jeszcze tu wpadnę, więc się jeszcze nie żegnam heh.
]
dzęki za inf fajnie Ci... też bym chciała
To miłego wypoczynku ale jak to sama napisałaś to jeszcze się nie żegnam
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'



mathilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 17:44   #1805
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cukierasku Wszystkiego Najlepszego

A ja się o 18-nastke nie martwie bo nie wyprawiam

Uwielbiam sałatke grecką - taką z fety, pomidorow, ogórków, sałaty lodowej, ziół, oliwek i oliwy...mniam...
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 17:49   #1806
aalutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 411
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez Durga
Cukierasku Wszystkiego Najlepszego

A ja się o 18-nastke nie martwie bo nie wyprawiam

Uwielbiam sałatke grecką - taką z fety, pomidorow, ogórków, sałaty lodowej, ziół, oliwek i oliwy...mniam...
Też tak sobie myślę, żeby nie wyprawiać... Tylko żeby potem nie żałować, jak wszyscy powyprawiają, a ja nie...
__________________

aalutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 17:50   #1807
cukierasek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 378
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez aalutka
Wszystkiego najlepszego
Ja też niedawno, w styczniu, się martwiłam, że to już 17 - że trzeba wreszcie wziąć za siebie odpowiedzialność, spoważnieć... A teraz bardziej się martwię, że niedługo 18. i to ja pierwsza z klasy będę musiała wyprawiać... Nie wiem, jak to zorganizować
dziekuje ja juz chyba jednak kazdemu z osobna bede dziekowac hehe (mam nadzieje ze nikt nie uzna ze zaśmiecam forum)
Mimo że dopiero dzisiaj moja 17 ale od jakiegos czasu myśle o 18 juz... i sama niewiem co z nią zrobić... znaczy marzy mi sie taka 18 za miastem w gronie przyjaciół przy wielkim ognichu i fajnej muzyce i zabawie do rana... tylko niewiem gdzie za miastem.... bo działki nie mam hehe... z reszta niewiem co by inni powiedziali na taki sposob spedzenia zemną moich urodzinek.. i czy by ktos zechcial przyjsc.... niewiem ale jakos 18 w klubie srednio mnie kreci wolala bym cos orginalnego i zeby inni zapamietali ten dzionek... chociaz kto wie... to jeszzce caly rok przedemną..
cukierasek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-25, 17:54   #1808
cukierasek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 378
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez Durga
Cukierasku Wszystkiego Najlepszego

A ja się o 18-nastke nie martwie bo nie wyprawiam

Uwielbiam sałatke grecką - taką z fety, pomidorow, ogórków, sałaty lodowej, ziół, oliwek i oliwy...mniam...
dziekuje jak miło dziekowac za zyczonka
dokłądnie o taką mi chodziło.... ostatnio sie obrzeralam tą sałatką hyhy ale znow mam ochote nie dobrze... tata juz mi mówi ze wciązy jestem bo ciągle mnie na cos ochota nachodzi
a 18 jakoś chciala bym wyprawic ale w najblizszym gronie chyba tez dlatego ze w zasadzie nigdy urodzin nie wyprawialam i zabardzo nie obchodzilam i chociaz raz w zyciu by mi sie przydaly
cukierasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 17:56   #1809
ewunia123
Rozeznanie
 
Avatar ewunia123
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 582
Dot.: Urodzone w 1989 :)

cukierasku -stoo laaat

Mi tez juz sie mazy ta 18 Ciekawe jak to jest być dorosłym Tak oficjalnie dorosłym

aalutka czyżbyś może oglądała Skrzynie Umarlaka ?
__________________
Twarz myślą niezmącona..
ewunia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 17:56   #1810
aalutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 411
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez cukierasek
dziekuje ja juz chyba jednak kazdemu z osobna bede dziekowac hehe (mam nadzieje ze nikt nie uzna ze zaśmiecam forum)
Mimo że dopiero dzisiaj moja 17 ale od jakiegos czasu myśle o 18 juz... i sama niewiem co z nią zrobić... znaczy marzy mi sie taka 18 za miastem w gronie przyjaciół przy wielkim ognichu i fajnej muzyce i zabawie do rana... tylko niewiem gdzie za miastem.... bo działki nie mam hehe... z reszta niewiem co by inni powiedziali na taki sposob spedzenia zemną moich urodzinek.. i czy by ktos zechcial przyjsc.... niewiem ale jakos 18 w klubie srednio mnie kreci wolala bym cos orginalnego i zeby inni zapamietali ten dzionek... chociaz kto wie... to jeszzce caly rok przedemną..
Na pewno innym by się spodobało takie ognicho w środku nocy przy muzie Zawsze się coś dzieje... Ty masz ten komfort, że masz urodzinki w lato Bo wątpię, żeby się komuś w zimę chciało tak siedzieć... Mi pozostaje raczej klub lub rezygnacja Bo zależy mi, żeby wszyscy się dobrze bawili, no a niestety nie wiem, co tu wymyślić
__________________

aalutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 17:57   #1811
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez Durga

Uwielbiam sałatke grecką - taką z fety, pomidorow, ogórków, sałaty lodowej, ziół, oliwek i oliwy...mniam...
mniam też ją uwielbiam
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'



mathilda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-25, 17:57   #1812
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Ja nie wyprawiam swojej 18 bo nie mam dla kogo...choć np. mój były chłopak robił 18 tylko dla 9 osób...ale ja nawet tylu bym nie znalazła, poza tym nie mam warunków mieszkaniowych :/ Żałować, że nie zrobie imprezy nie będe
Planowalam na swoją 18 zrobić sobie prezent z koleżanka bo ma w podobnym terminie i miałyśmy razem skoczyć na bungee...ale chyba nic z tego nie wyjdzie bo nasze drogi się rozeszły
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 17:58   #1813
aalutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 411
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez ewunia123
cukierasku -stoo laaat

Mi tez juz sie mazy ta 18 Ciekawe jak to jest być dorosłym Tak oficjalnie dorosłym

aalutka czyżbyś może oglądała Skrzynie Umarlaka ?
Eee... nie jeszcze niestety nie oglądałam Ale zamierzam, bo mam obsesję na punkcie Johnny'ego Deppa
__________________

aalutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 18:01   #1814
aalutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 411
Dot.: Urodzone w 1989 :)

A wracając do 18. to może zrobię sobie z najbliższymi kumpelami jakiś babski pijacki wieczór i to wystarczy... Bo pewnie i tak mało osób miałabym do zaproszenia...
__________________

aalutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 18:03   #1815
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez cukierasek
dziekuje ja juz chyba jednak kazdemu z osobna bede dziekowac hehe (mam nadzieje ze nikt nie uzna ze zaśmiecam forum)
Mimo że dopiero dzisiaj moja 17 ale od jakiegos czasu myśle o 18 juz... i sama niewiem co z nią zrobić... znaczy marzy mi sie taka 18 za miastem w gronie przyjaciół przy wielkim ognichu i fajnej muzyce i zabawie do rana... tylko niewiem gdzie za miastem.... bo działki nie mam hehe... z reszta niewiem co by inni powiedziali na taki sposob spedzenia zemną moich urodzinek.. i czy by ktos zechcial przyjsc.... niewiem ale jakos 18 w klubie srednio mnie kreci wolala bym cos orginalnego i zeby inni zapamietali ten dzionek... chociaz kto wie... to jeszzce caly rok przedemną..
Również życzę wszystkiego najlepszego
A jeśli chodzi o 18stkę to też chciałam zrobić wieeelgachne ognicho (uwielbiam ogniska ze znajomymi i kolegami grającymi na gitarrach a nie brakuje ich u mnie ) ale w każdym razie ja mam 18 w zimie i nie wypali chyba że przełożę ją, tak jak zrobiła to moja kol no bo to jest o wiele wygodniejsze nie będę się bała że ktoś rozpieprzy mi coś w domku a las mam zaraz pod domkiem i mamy tam miejsce gdzie zawsze robimy ogniska
Jak będziemy robiły te 18 to wyślijmy sobie kuuuuuupę zdjęć z nich ok??
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'



mathilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 18:07   #1816
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez aalutka
Eee... nie jeszcze niestety nie oglądałam Ale zamierzam, bo mam obsesję na punkcie Johnny'ego Deppa
Ja mam na kompie ale jeszcze nie obejrzałam ... może dziś
To jest link do stronki z której można go ściągnąć http://uncity.pl/viewtopic.php?t=37703
A jeśli chodzi o John'ego też go uwielbiam szkoda że mało kto pisze na poście o boskim John'ym
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'



mathilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 18:08   #1817
aalutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 411
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez mathilda
Również życzę wszystkiego najlepszego
A jeśli chodzi o 18stkę to też chciałam zrobić wieeelgachne ognicho (uwielbiam ogniska ze znajomymi i kolegami grającymi na gitarrach a nie brakuje ich u mnie ) ale w każdym razie ja mam 18 w zimie i nie wypali chyba że przełożę ją, tak jak zrobiła to moja kol no bo to jest o wiele wygodniejsze nie będę się bała że ktoś rozpieprzy mi coś w domku a las mam zaraz pod domkiem i mamy tam miejsce gdzie zawsze robimy ogniska
Jak będziemy robiły te 18 to wyślijmy sobie kuuuuuupę zdjęć z nich ok??
Można też np. zrobić swoją 18., przełożyć ją akurat na taki dzień, w którym jakaś inna koleżanka ma swoją 18. i oczywiście musi mieć ją w lato I razem obchodzić... Tylko dobrze by było, żeby się akurat taka zaprzyjaźniona trafiła
__________________

aalutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 18:09   #1818
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez ewunia123

Mi tez juz sie mazy ta 18 Ciekawe jak to jest być dorosłym Tak oficjalnie dorosłym
No mi też a zwłaszcza że nie będę musiała nikogo prosić żeby skoczył mi do sklepu po głupie piwo
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'



mathilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 18:10   #1819
aalutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 411
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez mathilda
Ja mam na kompie ale jeszcze nie obejrzałam ... może dziś
To jest link do stronki z której można go ściągnąć http://uncity.pl/viewtopic.php?t=37703
A jeśli chodzi o John'ego też go uwielbiam szkoda że mało kto pisze na poście o boskim John'ym
Dziękuję Ci bardzo bardzo bardzo Koniec dnia zapowiada się ciekawie No też żałuję, że tak o Johnnym nic tu znaleźć nie mogłam... ale tu: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=61797 taki mały fanklubik się utworzył... z fotami
__________________

aalutka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-25, 18:11   #1820
aalutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 411
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez mathilda
No mi też a zwłaszcza że nie będę musiała nikogo prosić żeby skoczył mi do sklepu po głupie piwo
O właśnie. To jest plus Ja niestety jeszcze w następnym tygodniu będę musiała chyba brata poprosić, żeby mi załatwił, bo planuję pod nieobecnośc rodziców poszaleć trochę z koleżanką
__________________

aalutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 18:12   #1821
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez mathilda
No mi też a zwłaszcza że nie będę musiała nikogo prosić żeby skoczył mi do sklepu po głupie piwo
Główny powod dla którego człowiek chce być pełnoletni ;D

P.S. Mnie zawsze sprzedają, nawet teraz
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 18:15   #1822
aalutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 411
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez Durga
Główny powod dla którego człowiek chce być pełnoletni ;D

P.S. Mnie zawsze sprzedają, nawet teraz
U mnie tylko papierosy sprzedają nawet mnie... chociaż mi akurat niepotrzebne... Po piwo mogłabym się wybrać do takiego jednego sklepu, ale w nim sprzedaje moja kiedyśna nauczyciela z gimnazjum
__________________

aalutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 18:17   #1823
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez aalutka
Można też np. zrobić swoją 18., przełożyć ją akurat na taki dzień, w którym jakaś inna koleżanka ma swoją 18. i oczywiście musi mieć ją w lato I razem obchodzić... Tylko dobrze by było, żeby się akurat taka zaprzyjaźniona trafiła
tak i ważne jest żeby znajomi pasowali w miarę bo ja np. miałam zrobić z kuzyką ale nie lubię jej niektórych kolegów
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'



mathilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 18:18   #1824
cukierasek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 378
Dot.: Urodzone w 1989 :)

ewunia123 dziekuje

Druga ech no własnie tez niewiem kogo bym zaprosiła bo zawiele sob to by nie było... no chyba ze przez ten rok napotkam na drodze ciekawych ludzi. A co do bungee to super pomysl tez bym chciała ale nie moge chetnego znalesc

aalutka albo wyjdż gdzieś na impreze zabawic sie poprostu, jak nie ma kogo zaprosic to trzeba wyjsc sie zabawic z innymi albo wlasnie z kolezankami, ja sobie tak wlasnie pomyslalam ze jak mi nic nie wypali to poprostu gdzies wyjde...

mathilda oczywiście dziekuje egoistką nie jestem ale musze przyznać ze zyczonka mi poprawiają humorek hyhy a co do ogniska... to własnie bardzo bym chciala tylko z tymi kumplami grajacymi na gitarze mogło by być gorzej hehe ale juz bym cos wymyslila ale ognisko to jednak na 18 zadko sie zdarza wiec przekladaj przekladaj
a fotki oczywiście ze trzebab bedzie powysyłac... z checią pooglądam w końcu przezywamy tu rozterki gadamy to trzeba bedzie sie podzielic wrazeniami
cukierasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 18:19   #1825
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Urodzone w 1989 :)

ja swojej 18 raczej nie chce wyprawiac, za bardzo nie ma tez gdzie mysle ze pewnie skonczy sie na malym posiedzeniu w pubie z najblizszymi znajomymi i tyle, najpewniej tez cos z tż. ostatnio tak sobie myslalam ze na 18 urodziny zamiast prezentow od rodzicow (chociaz w sumie zawsze dostaje cos symbolicznego albo np troche kosmetykow) chcialabym jakas wycieczke czy cos w tym stylu
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 18:19   #1826
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez aalutka
Dziękuję Ci bardzo bardzo bardzo Koniec dnia zapowiada się ciekawie No też żałuję, że tak o Johnnym nic tu znaleźć nie mogłam... ale tu: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=61797 taki mały fanklubik się utworzył... z fotami
a popatrz kto się wpisał ostatni czyli dziś o 10:00
hihi to ja przecież... supraśne fotki
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'



mathilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 18:21   #1827
Angel_ek
Rozeznanie
 
Avatar Angel_ek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 990
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez cukierasek
po raz kolejny dziekuje hehe
a co do sałatki greckiej to niewiem czy o takiej samej myślimy... ale ja uwielbiam taka z warzywkami i fetą... oj naszła mnie ochota własnie
aaha a jaki to telefonik, bo ja to ciekawska jestem hyhy??
tak tak o tej robiłaś już? to będzie mój pierwszy raz
a fon hmm nie wiem.. moja mamuska była dzisiaj w orange i chyba wezme w mixie za 50zł abonament i tel jakiś.. ma ktoś może tak? ja bym najlepiej chciała jakiś z klapką z kamerką i mp3 i wiecej mi nic nie trzeba chociaz ostatnio mowiłam że wystarczy zeby dzwonił i smsy odbierał hehehe tylko nie wiem czy taki będzie za 1zł ewentualnie jakoś niedrogo i zastanawiam się jeszcze nad SE K700i ale klapki nie ma
Moze Wy mi coś polecicie?
__________________
Bujam w obłokach różowych myśli
Marzę, rozmyślam, wspominam
Chodzę po błękitnych nadziejach mojego życia
Leżę na miękkich pragnieniach miłości
Dotykam krawędzi mojej wolności
Życie płynie, a ja siedzę w windzie mojego życia
I czekam na kolejne przystanki
Do szczególnych mojemu życiu nadziei
Angel_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 18:21   #1828
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Wiecie co ja myślę że nie ważne gdzie i kiedy, ważne żeby były najbliższe nam osobi nawet jeśli będzie ich mało bo w takim towarzystwie zawsze będziemy się dobrze bawić niezależnie od okolicznośći
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'



mathilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 18:24   #1829
aalutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 411
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez mathilda
tak i ważne jest żeby znajomi pasowali w miarę bo ja np. miałam zrobić z kuzyką ale nie lubię jej niektórych kolegów
No tak jakby kogoś z klasy znaleźć, co by miał urodziny w lato i zaprosić wspólnych znajomych z klasy... chociaż już może bardziej wypali jakaś dyskoteka, jak mówicie
__________________

aalutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 18:25   #1830
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Angel_ek ja Ci żadnego telefonu nie polece bo nie mam komórki Chyba juz mało takich ludzi jak ja na świecie zostalo co to nie ma własnego telefonu bo wszyscy moi znajomi maja, nawet dziadek i dwie moje babcie maja a ja nie
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:51.