Majowe Panny Młode - część II - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-14, 10:10   #1831
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Majowe Panny Młode - część II

takaya Skarbie ja robię zaproszenia w formie kopertówki. Robię je z tapet Jest duużo wycinania... Dużo klejenia... Potem znowu wycinania i klejenia Robiłaś kiedyś kopertówkę? Ja na zwykłe zaproszenia nie miałam pomysłu Więc stwierdziłam, że kopertówka będzie dla mnie lepszym rozwiązaniem, chociaż roboty dużo więcej. A że bezrobotna jestem to co mam innego do roboty
Cosik może w środku postempluję we wkładce na zaproszeniu
DELL no właśnie też tak myślę... Ino nie wiem czy wziąć biały czy beżowy
monitko myślę,że nie Zresztą gorset swój mam opięty więc nie wiem jakby miał mi się zrolować... Jak coś to po kościele zdejmę jak mi będzie niewygodnie
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 10:14   #1832
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez monita01 Pokaż wiadomość
Ale moi rodzice znalezli ostatnio portfel i po jakichs tam informacjach w nim doszli po sznureczku do osoby, ktora go zgubila. Facet normalnie z radosci skakal, po powiedzial, ze jak sie zorientowal, ze zgubil portfel, wszystkie dokumenty i karty kredytowe to normalnie usiadl i sie zalamal, nawet nic nie poblokowal, nigdzie nie zadzwonil, taka niemoc w niego wstapila.
ja kiedyś znalazłam komórkę, zadzwoniłam pod "dom" i oddałam
pani mi dała za to parę złotych

ale raz znalazłam też portfel ze wszystkim (nawet paszport i karta pojazdu), okazało się że blok dalej moje osiedle, poszłam oddać i nic

może jestem okrutna ale żałowałam że sama nie wyjęłam stamtąd 20 zł znaleźnego

no nic lecę
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 10:19   #1833
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez DELL Pokaż wiadomość

a nie da rady tego kontaktu jakoś zdobyć? wystarczyłby telefon i juz sprawa będzie załtwiona
co do zaproszeń Kochaniutka, to czekam na koronkę... zamówiłam ją w moim mieście w pasmanterii, i teraz Pani ma mi ją sprowadzić
tak jak obiecałam..jak zrobie pierwsze to zaraz Wam się pochwalę

a może ktoś nie czyta akurat tych ogłoszeń...
jejku, jak bym zgubiła swój pierścionek zaręczynowy, to chyba bym się zaryczała! łoszzzz, az strach pomyslec o tym zgubieniu
No z tym Djem to przegladalismy zdjecia z wesela tego kolegi ze 100 razy, ay dojrzec nazwe tego DJ, ale ze okazala sie ona bardzo oryginalna: DJ Weselny, to po wpisaniu tego hasla wyskakuje ze 100 wynikow i nie sposob dojsc, ktory to ten. A z kolega troche sie chyba na siebie poobrazali, no i nie maja kontaktu.....

Ja tez bym sie zaryczla jakbym zgubila piersionek, czasem jak zmywam zostawiam go na szafce w kuchni i jak tylko sie zorientuje, ze go nie mam, nawet w domu, w salonie, to lece migiem do kuchni, bo mi tak jakos lyso bez niego.
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 10:27   #1834
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
takaya Skarbie ja robię zaproszenia w formie kopertówki. Robię je z tapet Jest duużo wycinania... Dużo klejenia... Potem znowu wycinania i klejenia Robiłaś kiedyś kopertówkę? Ja na zwykłe zaproszenia nie miałam pomysłu Więc stwierdziłam, że kopertówka będzie dla mnie lepszym rozwiązaniem, chociaż roboty dużo więcej. A że bezrobotna jestem to co mam innego do roboty
Cosik może w środku postempluję we wkładce na zaproszeniu
DELL no właśnie też tak myślę... Ino nie wiem czy wziąć biały czy beżowy
monitko myślę,że nie Zresztą gorset swój mam opięty więc nie wiem jakby miał mi się zrolować... Jak coś to po kościele zdejmę jak mi będzie niewygodnie
jejku, Joasiunia, ależ Ty uzdolniona jesteś, i pomysłowa! poprostu az się chce czytać i patrzeć na Twoje cudeńka
weź beżowy.... pod sukienka i tak go widać nie będzie, a potem będziesz go mogła jeszcze wykorzystać

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
ja kiedyś znalazłam komórkę, zadzwoniłam pod "dom" i oddałam
pani mi dała za to parę złotych

ale raz znalazłam też portfel ze wszystkim (nawet paszport i karta pojazdu), okazało się że blok dalej moje osiedle, poszłam oddać i nic

może jestem okrutna ale żałowałam że sama nie wyjęłam stamtąd 20 zł znaleźnego

no nic lecę
znaleźne zawsze się należy. Co za buractwo, że Ci go nie dali!

ja kiedyś jechałam ze znajomymi i zatrzymaliśmy sie w McDonaldzie na przekąskę... zjedliśmy i pojechaliśmy. Jak dojechalismy na miejsce, okazało się, ze nie mam plecaczka... w którym wszystkie dokumenty były, dwie komórki, kasa (bo na wyjazd) itd. Załamałam się normlanie.
Noo i wsiedlismy spowrotem do auta i hejjaaaaaa 120km spowrotem do tego Mc Donalda! co się okazało... Pani sprzątająca oddała mój plecak obsłudze. Myslałam, że ją wycałuję z radości! nic za to nie chciała, zadnej kasy, wiec pojechalismy do nabliższego sklepu, kupiłam kawe i praliny, po drodze kwiatki i zawiozłam jej w ramach podziękowań. Ludziieeeee, jak ja się cieszyłam! a ona az się wzruszyła ....

Edytowane przez DELL
Czas edycji: 2010-12-14 o 10:29
DELL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 10:28   #1835
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
ja kiedyś znalazłam komórkę, zadzwoniłam pod "dom" i oddałam
pani mi dała za to parę złotych

ale raz znalazłam też portfel ze wszystkim (nawet paszport i karta pojazdu), okazało się że blok dalej moje osiedle, poszłam oddać i nic

może jestem okrutna ale żałowałam że sama nie wyjęłam stamtąd 20 zł znaleźnego

no nic lecę
Tan pan tez mojemu Tacie chcial dac chyba stowe znaleznego, ale moj Tatko nie chcial. Wiem, ze niby 10 procent sie nalezy, ale bez przesady, nie powinnismy zachowywac sie uczciwie liczac na zysk lub korzysc.
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 10:30   #1836
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Majowe Panny Młode - część II

A wiecie co mi pani jubiler powiedziała???
Że o pierścionek obrączkę i inną biżuterię trzeba dbać. Bo jak się dba to ona nam odpłaca swoją pięknością Niby wiem,ale tak jakoś nie pomyślałam o tym

Czyli po pracy-jak się wchodzi do domu, rozbiera się kurtkę itd itp i powinno się ściągać także biżuterię. Bo tak to się szybko niszczy. Ja w sumie w moim zaręczynowym robiłam wszystko. Prałam sprzątałam i inne. A teraz jest włożony razem z pierścionkiem od mojej Mamci do szkatułki i wkładam jak gdzieś wychodzę albo na jakąś gościnę Już nie noszę codziennie,bo sobie zniszczę.

No i opowiadała nam jak kiedyś przyszło małżeństwo, zamawiali u nich obrączki i niecały rok po ślubie przychodzą,żeby coś zrobili z obrączką faceta, bo jest strasznie porysowana. Okazało się,że facet pracował na budowie, nosił cegły itd itp A żona absolutnie nie pozwoliła Mu obrączki zdejmować No i takim sposobem sobie obrączkę zniszczył...

DELL hehe Oj czasami mi się coś uda No i dzięki chyba właśnie tak zrobię I fajno,że plecak się odnalazł

Edytowane przez Joasiunia:)
Czas edycji: 2010-12-14 o 10:31
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 10:33   #1837
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez monita01 Pokaż wiadomość
No z tym Djem to przegladalismy zdjecia z wesela tego kolegi ze 100 razy, ay dojrzec nazwe tego DJ, ale ze okazala sie ona bardzo oryginalna: DJ Weselny, to po wpisaniu tego hasla wyskakuje ze 100 wynikow i nie sposob dojsc, ktory to ten. A z kolega troche sie chyba na siebie poobrazali, no i nie maja kontaktu.....

Ja tez bym sie zaryczla jakbym zgubila piersionek, czasem jak zmywam zostawiam go na szafce w kuchni i jak tylko sie zorientuje, ze go nie mam, nawet w domu, w salonie, to lece migiem do kuchni, bo mi tak jakos lyso bez niego.
a na tym weselu moze ktoś był zanjomy, co pamieta dokładnie jak się nazywał ten DJ ?
ale kombinuję....

mi tez łyso, jak go ściągam jak idę na basen... bardzo mi go brakuje wtedy.

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
A wiecie co mi pani jubiler powiedziała???
Że o pierścionek obrączkę i inną biżuterię trzeba dbać. Bo jak się dba to ona nam odpłaca swoją pięknością Niby wiem,ale tak jakoś nie pomyślałam o tym

Czyli po pracy-jak się wchodzi do domu, rozbiera się kurtkę itd itp i powinno się ściągać także biżuterię. Bo tak to się szybko niszczy. Ja w sumie w moim zaręczynowym robiłam wszystko. Prałam sprzątałam i inne. A teraz jest włożony razem z pierścionkiem od mojej Mamci do szkatułki i wkładam jak gdzieś wychodzę albo na jakąś gościnę Już nie noszę codziennie,bo sobie zniszczę.

No i opowiadała nam jak kiedyś przyszło małżeństwo, zamawiali u nich obrączki i niecały rok po ślubie przychodzą,żeby coś zrobili z obrączką faceta, bo jest strasznie porysowana. Okazało się,że facet pracował na budowie, nosił cegły itd itp A żona absolutnie nie pozwoliła Mu obrączki zdejmować No i takim sposobem sobie obrączkę zniszczył...

DELL hehe Oj czasami mi się coś uda No i dzięki chyba właśnie tak zrobię
Joasiunia, niestety ja jestem innego zdania co do pierścionka zaręczynowego i obrączek.... Do mojego pierścionka tak jestem "przywiązana", że nie wyobrazam go sobie teraz nie mieć. Jest dla mnie więcej niż pierścionkiem, i dlatego nie lubię się z nim rozstawać.... i pewnie tak samo będzie i z obrączką. Dla mni i TŻ obrączki mają ponadywmiarowe znaczenie, i pewnie nigdy ich ściągać nie będziemy...jak już je włożymy sobie na paluszki

co do reszty biżuterii..kolczyków, bransoletek, korali czy naszyjników - to zawsze je w domku ściągam. Ale zaręczynowego nie ściagam.

Edytowane przez DELL
Czas edycji: 2010-12-14 o 10:35
DELL jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-14, 10:37   #1838
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
A wiecie co mi pani jubiler powiedziała???
Że o pierścionek obrączkę i inną biżuterię trzeba dbać. Bo jak się dba to ona nam odpłaca swoją pięknością Niby wiem,ale tak jakoś nie pomyślałam o tym

Czyli po pracy-jak się wchodzi do domu, rozbiera się kurtkę itd itp i powinno się ściągać także biżuterię. Bo tak to się szybko niszczy. Ja w sumie w moim zaręczynowym robiłam wszystko. Prałam sprzątałam i inne. A teraz jest włożony razem z pierścionkiem od mojej Mamci do szkatułki i wkładam jak gdzieś wychodzę albo na jakąś gościnę Już nie noszę codziennie,bo sobie zniszczę.

No i opowiadała nam jak kiedyś przyszło małżeństwo, zamawiali u nich obrączki i niecały rok po ślubie przychodzą,żeby coś zrobili z obrączką faceta, bo jest strasznie porysowana. Okazało się,że facet pracował na budowie, nosił cegły itd itp A żona absolutnie nie pozwoliła Mu obrączki zdejmować No i takim sposobem sobie obrączkę zniszczył...

DELL hehe Oj czasami mi się coś uda No i dzięki chyba właśnie tak zrobię I fajno,że plecak się odnalazł
Joasiunia, z ta obraczka i pierscionkiem, to zalezy jak sie do tego podchodzi i czy to pierscionek jest dla nas, czy my dla pierscionka. Dla mnie wazne jest miec go na placu prawie caly czas (zdejmuje tylko do sprzatania, zmywania, kapieli i ostatnio zaczelam sciagac na noc), i mimo ze moze rzeczywiscie sie zniszczy i porysuje to jakos mi razniej, jak go nosze, spojrze sobie na niego, pomysle o TZcie.... Jasne, moglabym go trzymac w pudeleczku, ale w sumie pierscionek jest do noszenia, nie? Mysle, ze obraczki takze nie bede zdejmowac: latwiej wtedy o zgubienie, no i chce by wszytscy wiedzieli dookola, ze jestem zonka (a teraz, ze jestem zareczona
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 10:37   #1839
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
takaya Skarbie ja robię zaproszenia w formie kopertówki. Robię je z tapet Jest duużo wycinania... Dużo klejenia... Potem znowu wycinania i klejenia Robiłaś kiedyś kopertówkę? Ja na zwykłe zaproszenia nie miałam pomysłu Więc stwierdziłam, że kopertówka będzie dla mnie lepszym rozwiązaniem, chociaż roboty dużo więcej. A że bezrobotna jestem to co mam innego do roboty
Sama jeszcze nigdy kopertówki nie zrobiła, ale wiem jak 'to to' wygląda
Nie wiem czy mi umknęło pokazywałaś ta tapetę z której będziesz robiła? Też myślałam o robieniu zaproszeń z tapety bo taniej niż jakiegoś papieru ozdobnego, ale jak pomyślałam ile to klejenia to zrezygnowałam

Co do pierścionka, to mi nie przeszkadza że jest porysowany. Samochód tez się niszczy od jeżdżenia to znaczy że powinno się do na całą zimę schować do garażu i w ogóle jeździć tylko jak nie pada aby kwaśne deszcze nie zniszczyły lakieru?
Pierścionki i obrączki powinny być adekwatne do ceny, kupuje srebrny wiem że się szybko porysuje bo jest bardziej plastyczny.

Edytowane przez takaya
Czas edycji: 2010-12-14 o 10:40
takaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 10:40   #1840
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez DELL Pokaż wiadomość
a na tym weselu moze ktoś był zanjomy, co pamieta dokładnie jak się nazywał ten DJ ?
ale kombinuję....

mi tez łyso, jak go ściągam jak idę na basen... bardzo mi go brakuje wtedy.

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------



Joasiunia, niestety ja jestem innego zdania co do pierścionka zaręczynowego i obrączek.... Do mojego pierścionka tak jestem "przywiązana", że nie wyobrazam go sobie teraz nie mieć. Jest dla mnie więcej niż pierścionkiem, i dlatego nie lubię się z nim rozstawać.... i pewnie tak samo będzie i z obrączką. Dla mni i TŻ obrączki mają ponadywmiarowe znaczenie, i pewnie nigdy ich ściągać nie będziemy...jak już je włożymy sobie na paluszki

co do reszty biżuterii..kolczyków, bransoletek, korali czy naszyjników - to zawsze je w domku ściągam. Ale zaręczynowego nie ściagam.
DELL; zazwyczaj jest mi sie trudno z Toba nie zgodzic. Widze, ze podzielamy wiele opinii A z tym Djem to rzeczywiscie kombinujesz jak kon pod gore Pomecze TZ, pomecze (bo mnie na tym weselu nie bylo).
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 10:42   #1841
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Dziewuszki wiem wiem macie rację. Ale mój pierścionek jest "oryginalny". W sensie,że mam tam trochę tych brylancików. No i każdy brylancik jest trzymany przez takie łapki, które z czasem mogą-choć nie muszą-się wytrzeć... I nieraz mi się śniło,że mi brylancik wypada o matko straszny koszmar Więc teraz ściągam nie ma to tamto. Może koszmary przestaną mnie męczyć...
A obrączkę myślę,że będę nosić cały czas. Tylko do jakichś prac będę ściągać

I rozumiem Was kobietki

takaya hehe no klejenia jest dużo Zamówiłam Magiki więc spoko Dam radę!
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-14, 10:50   #1842
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez monita01 Pokaż wiadomość
DELL; zazwyczaj jest mi sie trudno z Toba nie zgodzic. Widze, ze podzielamy wiele opinii A z tym Djem to rzeczywiscie kombinujesz jak kon pod gore Pomecze TZ, pomecze (bo mnie na tym weselu nie bylo).
aaa to Ci pech
noo kombinuję, bo tak wiesz..co dwie głowy to nie jedna
nieraz mam jakies zwariowane pomysły męcz go! może cosik sie uda

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Dziewuszki wiem wiem macie rację. Ale mój pierścionek jest "oryginalny". W sensie,że mam tam trochę tych brylancików. No i każdy brylancik jest trzymany przez takie łapki, które z czasem mogą-choć nie muszą-się wytrzeć... I nieraz mi się śniło,że mi brylancik wypada o matko straszny koszmar Więc teraz ściągam nie ma to tamto. Może koszmary przestaną mnie męczyć...
A obrączkę myślę,że będę nosić cały czas. Tylko do jakichś prac będę ściągać

I rozumiem Was kobietki

takaya hehe no klejenia jest dużo Zamówiłam Magiki więc spoko Dam radę!
Joasiunia, ja w swoim mam jeden brylant, więc jakbym miała myślec o tym, że mi wypadnie to chyba bym zbzikowała
DELL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 10:51   #1843
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Dziewczyny, nie kupilyscie sobie jakichs butow slubnych czy welonow ostatnio? A moze macie pomysl nowy na bukiet albo mialyscie probna fryzure/makijaz? No wklejcie cos, bo bym sobie poogladala Joasiunia, gorset, jak mowi DELL (znowu!) lepiej cielisty kupic, bo do innych rzeczy bedzie tez pasowal, wlozysz go potem i do czarnej kiecki np.
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 10:52   #1844
urszulac1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 310
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Dzięki dziewczyny. Cieszę się, że Wam się podoba mój pierścionek. Muszę się przyznać, że sama wybierałam, bo mój Tż nie mógł się sam zdecydować. Wahałam się nad jeszcze jednym, ale tamten był jak dla mnie za delikatny. Nie widać na tym zdjęciu, ale on jest z dwukolorowego złota.
Dzisiaj zapisałam się do fryzjera, makijażystki i manikurzystki na wesele Ale teraz myślę sobie, że fryzjera zmienię. Zobaczę jak mnie na Sylwestra wyczesze inna fryzjerka. U moijej nie było miejsca.
urszulac1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 11:01   #1845
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez monita01 Pokaż wiadomość
joasiunia, gorset, jak mowi dell (znowu!) lepiej cielisty kupic, bo do innych rzeczy bedzie tez pasowal, wlozysz go potem i do czarnej kiecki np.
:d

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Cytat:
Napisane przez monita01 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie kupilyscie sobie jakichs butow slubnych czy welonow ostatnio? A moze macie pomysl nowy na bukiet albo mialyscie probna fryzure/makijaz? No wklejcie cos, bo bym sobie poogladala
welonu poszukiwania trwają...
buty-zamówię z akcesu2, ale troszku później, bo teraz święta i za duzo wydatków w związku z tym
co do fyca... idę sie uczesać w wigilię... do innej fryzjerki niż ostatnio, więc zobaczymy co wyjdzie

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Cytat:
Napisane przez urszulac1 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny. Cieszę się, że Wam się podoba mój pierścionek. Muszę się przyznać, że sama wybierałam, bo mój Tż nie mógł się sam zdecydować. Wahałam się nad jeszcze jednym, ale tamten był jak dla mnie za delikatny. Nie widać na tym zdjęciu, ale on jest z dwukolorowego złota.
Dzisiaj zapisałam się do fryzjera, makijażystki i manikurzystki na wesele Ale teraz myślę sobie, że fryzjera zmienię. Zobaczę jak mnie na Sylwestra wyczesze inna fryzjerka. U moijej nie było miejsca.
ładnuśny, co tu duzo mówić , masz dobry gust
próbuj u innych, a co tam! zawsze moze sie okazać, że lepiej Cię uczesze...oby nie gorzej

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Monita, a Ty już masz buty??? bo nie pamiętam....
DELL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 11:01   #1846
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Majowe Panny Młode - część II

DELL hehe ja mam troszku więcej i normalnie czasami bzikuję I te koszmary...
Monitko i tak zrobię Napisałam do Pani na Allegro z zapytaniem jaki rozmiar dla mnie,bo jestem tak na pograniczu i nie wiem który wziąć

No i popatrzcie jakie wy zgodne Też myślałam o tym cielistym Ale wolałam się Was ekspertek zapytać

Co do butów fryzur czy bukietów to o nieeeee U mnie cisza. Bukiet nie wiem jaki chcę Się zobaczy przed samym weselem Fryzurkę mi będzie robić kuzynka-i nie wiem co to wymyśli Pazurki mi zrobi koleżanka Tylko nie wiem co z kosmetyczką... Gdzie to się zapisać.

No i qrczę te soczewki jeszcze... Muszę je wypróbować przed ślubem. Idę do okulisty po nowym roku to się zapytam.

takaya a te na necie co mi stronkę podawałaś to mają jakieś parametry w sensie czy plusy czy minusy??? No bo uniwersalne być nie mogą bo jak
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 11:06   #1847
Anetuniaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anetuniaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 514
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez DELL Pokaż wiadomość
dzis sobie kawe dozylnie chyba podam, co by sie obudzić..
jesuu ale mnie muli!

halo halo Lachoneczki, co tu dziś tak spokojnie....????
ja też nie mogłam wiec wypiłam dwie siekierki i normalnie mnie nosi

Cytat:
Napisane przez DELL Pokaż wiadomość
co do perfumów, to zawsze uwazam, że to fajny prezent dla bliskiej osoby
i dal siebie samej to też super prezent :d
__________________
astrominikleopatopeteczer ekiewiczanki
Anetuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 11:13   #1848
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Joasiunia! Masz tu na wizazu cale grono ekspertek :d Nic, tylko pytac ( a my Ciebie o halki i zloto ). DELLku nie mam butkow, bede szukac w Warszawie z Mama jak przyjade na swieta (bede az 2 tygodnie, wiec mysle, ze zdaze Ogladam wlasnie ta stronke: http://www.growikar.pl/oferta.html i nawet ze 3 modele mi sie spodobaly, a najbardziej : strona 12, model: 202/24, co myslicie? Tylko gdzie to dostac

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

A DELL, jak poszukiwania ozdob do wlosow? Czy tez moze pogoda pokrzyzowala Ci plany, bo nie pamietam....
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 11:23   #1849
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Monitko ładne te butki. Mi się podobają z zaokrąglonymi noskami i wyższe

Te na All są przecudowne Jakby miały jeszcze obcasik tak 6 cm to byłoby cudownie... 9 to trochę za dużo jak na buty w których mam być całą noc...
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-14, 11:25   #1850
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Monita buty Growikara na żywo nie bardzo mi się podobają, ale widzę że mamy inny gust bo ja lubie okrągłe noski . Jak przylecisz to podejdź na róg Nowolipki i Jana Pawła tam są takie piętrowe oszklone pawilony i na piętrze jest sklep z butami ślubnymi. Pani ma właśnie Growikara

Poza tym jak będziesz aż dwa tygodnie to może podjedz do Maximusa do Nadarzyna tam maja OGROMNE ilości ślubnych butów w dobrych cenach

Joasiunia buty boskieeeee!!!! Widać mamy taki sam gust a wrzucisz zdjęcie tapety zaproszeniowej ?

Edytowane przez takaya
Czas edycji: 2010-12-14 o 11:26
takaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 11:28   #1851
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Super Takaya, dzieki za rade! Na pewno podjade, moze mi na zywo sie tez nie spodobaja, choc te butki an zdjeciu przemawiaja do mnie: nosek nie ejst bardzo spiczasty, wiec na moje oko dosc zgrabny, a obcasa duzego miec nie moge, bo bede wyzsza od TZ ! A to po tej stronie ulicy, gdzie na dole jest cukiernia, czy po drugiej? Po z tego co pamietam (a chodzilam obok do liceum) to tam salon na salonie

Edytowane przez monita01
Czas edycji: 2010-12-14 o 11:30
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 11:37   #1852
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Majowe Panny Młode - część II

takaya hihi strasznie bym takie chciała mieć! A nóż widelec gdzieś znajdę

A tapeta... Na dwóch kartkach Ci pokażę Mam nadzieję,że widać ją dobrze. W rzeczywistości jest jeszcze ładniejsza
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC001 (187).jpg (135,8 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PA010006.jpg (113,3 KB, 14 załadowań)
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 11:42   #1853
blekitka
Raczkowanie
 
Avatar blekitka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 365
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
takaya hihi strasznie bym takie chciała mieć! A nóż widelec gdzieś znajdę

A tapeta... Na dwóch kartkach Ci pokażę Mam nadzieję,że widać ją dobrze. W rzeczywistości jest jeszcze ładniejsza
PIĘKNE
blekitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 11:48   #1854
kuleczka777
Zakorzenienie
 
Avatar kuleczka777
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: B.....o
Wiadomości: 6 392
GG do kuleczka777
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

witam Was dziewczynki. Sypie i sypie. Idę robić sobie kawkę i borę się do roboty
__________________
Szczęśliwe małżeństwo to takie, w którym mąż rozumie każde słowo, którego żona ... nie wypowiedziała.

http://www.suwaczki.com/tickers/fdqg6c7e8qnfz160.png
kuleczka777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 11:58   #1855
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez monita01 Pokaż wiadomość
Joasiunia! Masz tu na wizazu cale grono ekspertek :d Nic, tylko pytac ( a my Ciebie o halki i zloto ). DELLku nie mam butkow, bede szukac w Warszawie z Mama jak przyjade na swieta (bede az 2 tygodnie, wiec mysle, ze zdaze Ogladam wlasnie ta stronke: http://www.growikar.pl/oferta.html i nawet ze 3 modele mi sie spodobaly, a najbardziej : strona 12, model: 202/24, co myslicie? Tylko gdzie to dostac

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

A DELL, jak poszukiwania ozdob do wlosow? Czy tez moze pogoda pokrzyzowala Ci plany, bo nie pamietam....
ładne te buciki, choć przyznam, ze nie lubię butów w szpic i na "kaczuszce"...

co do ozdoby do włosów, to poprosiłam mamcię, co by zamówiła mi ją u tego samego Pana, od którego kupowała mi biżuterię więc mam nadzieję, że sie uda

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Te na All są przecudowne Jakby miały jeszcze obcasik tak 6 cm to byłoby cudownie... 9 to trochę za dużo jak na buty w których mam być całą noc...
sliczne, mimo białej podeszwy ale to taki mój bzik

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
A tapeta... Na dwóch kartkach Ci pokażę Mam nadzieję,że widać ją dobrze. W rzeczywistości jest jeszcze ładniejsza
DELL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 12:03   #1856
blekitka
Raczkowanie
 
Avatar blekitka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 365
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Co do białej podeszwy... To mi panie powiedziały z salonu żeby buty miały białą podeszwę lub jak najjaśniejszą bo bardzo odcinają się od sukni i to nie ładnie wygląda no i miałam białą suknie i całkowicie białe buty
blekitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 12:06   #1857
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Ha, ha, no widze ze butki nikomu nie przypadly do gustu.... a mnie nadal sie podobaja, jej No ale nie ma to jak zobaczyc i przymierzyc, juz sie nie moge doczekac tego maratonu po sklepach

Czesc Kuleczka, milego pracowania

Edytowane przez monita01
Czas edycji: 2010-12-14 o 12:09
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 12:06   #1858
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Kobitki dziękuję Kopertówka wyszła mi ładnie, ta druga nie bardzo
DELL hihi Ty to masz z tą białą podeszwą
kuleczko smacznej kawki I miłej roboty

Dobra spadam do tych moich zaproszeń Póki co 5 wycięłam nie jest źle A gdzie jeszcze 65...
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 12:20   #1859
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez blekitka Pokaż wiadomość
Co do białej podeszwy... To mi panie powiedziały z salonu żeby buty miały białą podeszwę lub jak najjaśniejszą bo bardzo odcinają się od sukni i to nie ładnie wygląda no i miałam białą suknie i całkowicie białe buty
kazdy ma tak jak lubi

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Cytat:
Napisane przez monita01 Pokaż wiadomość
Ha, ha, no widze ze butki nikomu nie przypadly do gustu.... a mnie nadal sie podobaja, jej No ale nie ma to jak zobaczyc i przymierzyc, juz sie nie moge doczekac tego maratonu po sklepach
noo dokładnie, przymierzysz, podrepczesz po sklepie, i sie przekonasz...
z butami to tak jak z sukniami..nieraz na fotce wyglądają ślicznie a w realu blleeeeeeee albo na odwrót

a'propos bucików, to ubierz wygodne na ten maraton
DELL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 12:24   #1860
kuleczka777
Zakorzenienie
 
Avatar kuleczka777
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: B.....o
Wiadomości: 6 392
GG do kuleczka777
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

[QUOTE=monita01;23764745]Ha, ha, no widze ze butki nikomu nie przypadly do gustu.... a mnie nadal sie podobaja, jej No ale nie ma to jak zobaczyc i przymierzyc, juz sie nie moge doczekac tego maratonu po sklepach


Byłam kiedyś na tej stronie i podobają mi się ich buty, ale oczywiście nie wszystkie
__________________
Szczęśliwe małżeństwo to takie, w którym mąż rozumie każde słowo, którego żona ... nie wypowiedziała.

http://www.suwaczki.com/tickers/fdqg6c7e8qnfz160.png
kuleczka777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:26.