Powiekszenie piersi cz.6 - Strona 320 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-15, 20:23   #9571
pink star
Rozeznanie
 
Avatar pink star
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 664
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez lovelyashley Pokaż wiadomość
"teraz tu na forum same cyborki sa!!!!
wczesniej tez Beatrycze ja tez nie marudzilam....
wszystko jest do przezycia sama zobaczysz... jak juz bedziesz po to tylko sama radosc i pierwszy tydziej najgorszy pozniej z gorki.... "


Wooo no masakra ale to dobrze ja to już myślę, że wreszcie sobie pokupie sukienek z dekoldem, bluzkii, w wakacje śliczny stroik kąpielowy ahhhh ale ta narkoza mnie przeraża ja to gdzieś mam wrażenie, że oni mi założą tą maskę a ja i tak nie będę mogła zasnąć szokkk Jeszcze kurde poźniej z tym spaniem, myciem się ja tak kocham na brzusiu spać
hehehe jak dla mnie narkoza to rewelacja byla...
poszlam na sale ,polozylam sie grzecznie wbito mi welfron , poczulam tylko lekkie zimno jak wpuszczaja mi jakis plyn i odlecialam....:co jest:
a po obudzeniu ,,kochalam meza,, wszyscy sie smiali bo caly czas mu to mowilam i pytalam jakie mam cycochy...
nie pamietam tego, OP mialam o 15.00 a swiadomosc odzyskalam tak ok 23.00 jak poprosilam o cos na sen...
totalny zanik pamieci przez te kilka godzin...
__________________
2010.10.18 BROMA - Nagorki Imp Ehr

54,5 kg - cel 49kg
pink star jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 20:48   #9572
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez Badalamenti Pokaż wiadomość
Witam ponownie piękne Panie...
Jestem poooo .... i po mega bólu juz zaczynam wracać do siebie Właśnie jestem po wizycie u p.dr Skwiercz i zdjęciu szwów i ... filmowo :P jak to mówi Pani dr ))))) Mija tydzień i już pierwsze spacery za mną,pierwsze delikatne obiadki bolesne wstawanie i kładzenie się spać,kąpiel i odmaczanie plasterków - ale wszystko "książkowo" zatem nuda.. :P

Mam pytanie do Mya Diva mam identyczny rozmiarek jak Twój Kochana i oczywiście opis staniczka na dzień,jaki usłyszałam dziś od Pani doktor jest delikatnie mówiąc "lakoniczny" stąd moje wątpliwości.
Podobno od Trumpha,podobno dla matek karmiących ale czy orientujesz się może dokładnie , który model? Byłabym wdzięczna za linkę

Nie będę opowiadać,że bolało ... bo bolało strasznie ani opisywać mojego ciała, które jest w niektórych miejscach sino-zielono-koperkowe :P - chyba jest juz z górki , mam nadzieję zresztą z dnia na dzień jest lepiej więc tylko czekać i stosować się do zaleceń PANI DOKTOR.

Milandia - pozdrawiam Cię Kochana, widziałam ( raczej słyszalam ) jak cierpiałaś w pokoiku obok,ja byłam wyłożona na sterowanym łóżku i w przestronnej sali zatem nie zazdrościłam Tobie tej kliteczki bez tlenu. Natomiast wrażenia z pracy "Pani w nocy" mamy podobne.Dzisiaj nawet w rozmowie z Panią

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ---------

doktor zasugerowałam rozmowę wychowawczą z tą "pielęgniareczką".Nie może tak być - bo pamiętasz dokładnie opowiadałam Tobie - budzisz się z mega bólem 3 w nocy 1 doba a ktos Tobie mówi - Pani "musi"sama.... a w dzień "Anioły" - niech Pani nie rusza ja podam,podniosę,posmaruję, dam zastrzyk ... 2 różne światy !
Sama to sobie radziłam w 2 dobie.Więc myślę,że kolejne dziewczyny które trafią do Rumii będą już miały lepiej - Pani dr.nawet na oczy nie widziała tej "nocnej mary".Brrrrrrrrrr... jak pomyślę.Ale już wie i poprosiłam ją o interwencję w tej sprawie by "żyło się lepiej "

Buziaki serdeczne dla wszystkich ze słonecznego dziś Gdańska
Witaj Dzielnie sobie radzisz bardzo się cieszę.
Staniczek musi mieć elastyczną miseczkę- rosnącą /układającą się do piersi (nie odwrotnie) i do tego wzmocnioną od dołu bez szwów, i bez fiżbin- najłatwie takie cudo znależść w modelach dla mam karmących. W modelach które mają odpinane od góry miseczki mają wlaśnie takie wzmocnienie do okoła miseczki-a miseczki są elastyczne i bez fiżbinek.
Tak to wygląda, ostatni staniczek:
http://www.telimena.pl/cat-pol-12145...karmienie.html
Może być też ten przedostatni-on jest dla kobiet w ciąży, ale miseczka ma odpowiednią konstrukcję jest wzmocniona na około
Rozmiar 75E będzie dobry- obwodów 70 nie ma niestety ale one są zcisłe pod biustem. Ile w nim będziesz musiała chodzić- to się okaże na następnej konsultacji . Anatomki potrzebują więcej "serdeczności" niż okrągłe - na brykanie bez staniczka nie ma co na razie liczyć Ale zobaczysz, że go polubisz - one są mega wygodne Tutaj jeszcze takie modele innej firmy, są inne kolory i obwody od 70 :
Te ciążowe Anita 5103, 5167, 5168
Oraz te dla karmiących Anita 5072, 5162, 5052
http://www.eanita.pl/index.php?cVer=...=DAM&cTyp=0107


I brawa za tą skarge do Pani dr na "nocną marę". Czasem taki personel tak właśnie się przykłada bo korzysta z niewiedzy lekarzy A lekarz skąd ma wiedzieć skoro pacjenci się nie skarżą. Więc brawo Kochana
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 21:17   #9573
ULAS787
Raczkowanie
 
Avatar ULAS787
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 240
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Hej dziewczynki
Cmokam Was na przywitanie
Już wróciłam do domciu.
dziękuję Wam za trzymanie kciuków i opiekę

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Nie zostałam w hotelu. Padłabym tam z nudów. dopiero niedawno wróciłam. 6 godzin jechałyśmy.
Dziękuję wam z wszystko moje kochane, najcudowniejsze, najwspanialsze Koleżanki

Cycochy lux.Jak tylko będę mogła to zrobię fotki i wstawię do albumu
Czuję się fantastycznie myślałam, że będzie 100000 razy gorzej
ULAS787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 21:24   #9574
yoko02
Raczkowanie
 
Avatar yoko02
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 228
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez ULAS787 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki
Cmokam Was na przywitanie
Już wróciłam do domciu.
dziękuję Wam za trzymanie kciuków i opiekę

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Nie zostałam w hotelu. Padłabym tam z nudów. dopiero niedawno wróciłam. 6 godzin jechałyśmy.
Dziękuję wam z wszystko moje kochane, najcudowniejsze, najwspanialsze Koleżanki

Cycochy lux.Jak tylko będę mogła to zrobię fotki i wstawię do albumu
Czuję się fantastycznie myślałam, że będzie 100000 razy

gorzej
Witaj ULLA cieszymy sie ,ze jestes i juz w domku cala i zdrowa tak na powitanie
Tyle ostatnio toastow wznosimy,ze w alkoholizm popadniemy
NIECH ZYJA CYCKI : jupi:
__________________
mentor CPG333-485cc
dr SKWIERCZ
yoko02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 21:26   #9575
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez beatrycze1 Pokaż wiadomość
Wiadomość od Kejsi -- już ma 375 hp jednak i czuje się dobrze tylko słonia ma na klacie
Gratulacje a rozmiarek- no hoho co za piersi będą
Słoń posiedzi i pójdzie a wysiedzi dwie ślicznotki które już niedługo będziemy podziwiać
niech nam rosną zdrowo
i będa powodem do dumy
Kejsiii gratulacje

Cytat:
Napisane przez ULAS787 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki
Cmokam Was na przywitanie
Już wróciłam do domciu.
dziękuję Wam za trzymanie kciuków i opiekę
No jaka nispodzianka
Witaj Krasnalku z dalekiej podróży
Panienki Twoje już opite na kilka sposobów
Ale toaścików nigdy za wiele ZA ŚLICZNOTKI NASZEJ ULI
Jak podróż? ciężko się wracało?- no i jak panienki
OPOWIADAJ
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 21:32   #9576
yoko02
Raczkowanie
 
Avatar yoko02
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 228
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

May ja mam pytanko ,bo ty taka nasz ambasadorka jestes ,moje cycuszki jakos tak sie oddzielily od spodu czy to dlatego ,ze dolna czesc cycuszka sie rozciaga ???
__________________
mentor CPG333-485cc
dr SKWIERCZ
yoko02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 21:35   #9577
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez yoko02 Pokaż wiadomość
Tyle ostatnio toastow wznosimy,ze w alkoholizm popadniemy
NIECH ZYJA CYCKI : jupi:
Nic się nie martw- Happy zrobi nam terapie
ZA CYCKI


Cytat:
Napisane przez ULAS787 Pokaż wiadomość
Nie zostałam w hotelu. Padłabym tam z nudów. dopiero niedawno wróciłam. 6 godzin jechałyśmy.
Dziękuję wam z wszystko moje kochane, najcudowniejsze, najwspanialsze Koleżanki

Cycochy lux.Jak tylko będę mogła to zrobię fotki i wstawię do albumu
Czuję się fantastycznie myślałam, że będzie 100000 razy gorzej


aż miło słuchać

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

Cytat:
Napisane przez yoko02 Pokaż wiadomość
May ja mam pytanko ,bo ty taka nasz ambasadorka jestes ,moje cycuszki jakos tak sie oddzielily od spodu czy to dlatego ,ze dolna czesc cycuszka sie rozciaga ???
Wytłumacz jak się oddzieliły - nie wiem o co Ci chodzi
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-15, 21:41   #9578
klaudeczka2010
Zadomowienie
 
Avatar klaudeczka2010
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 212
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

oooo ULAAA WRÓCIŁA właśnie myślałam o tobie żeby smska napisać jak się czujesz...a tu takie zaskoczenie ze TAK DOBRZE??no to superrr..jeju aż wierzyć się nie chce że to już po!!GRATULUJĘ NOWYCH CYCORKÓWklaski :jak będziesz na siłach to nampokaż:jupi :

TERAZ JA WZNOSZĘ TOAST
klaudeczka2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 21:43   #9579
yoko02
Raczkowanie
 
Avatar yoko02
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 228
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6



---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------


Wytłumacz jak się oddzieliły - nie wiem o co Ci chodzi [/QUOTE]
dzis umiescilam nowe fotki wiec moze to zobaczysz To jest tak jak by mi sie stanik przesunąl i zrobil sie taki odcisk,kurcze takie zagiecie
__________________
mentor CPG333-485cc
dr SKWIERCZ
yoko02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 21:54   #9580
klaudeczka2010
Zadomowienie
 
Avatar klaudeczka2010
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 212
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

DZIEWCZĘTA a ja chciałam zapytać o co chodzi z tą projekcią implantu?bo nie wiem czy dobrze myślę,z góry dziękuję za odp

YOKOO mam nadzieję ze nic się nie dzieje z twoimi pięknościamizawsze lepiej spytać!!!fakt

pozdrowionka!
klaudeczka2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 21:59   #9581
yoko02
Raczkowanie
 
Avatar yoko02
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 228
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

ja tez mam tak nadzieje to nie wyglada jakos strasznie ale jest taki odcisk,, ok dziewczynki zycze milej nocki ide lulku rano trzeba wstac buziaki dla wszystkich

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Cytat:
Napisane przez klaudeczka2010 Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA a ja chciałam zapytać o co chodzi z tą projekcią implantu?bo nie wiem czy dobrze myślę,z góry dziękuję za odp

YOKOO mam nadzieję ze nic się nie dzieje z twoimi pięknościamizawsze lepiej spytać!!!fakt

pozdrowionka!
jesli chodzi o profil to ja tego nie kumam co to znaczy wysoki niski czy sredni
__________________
mentor CPG333-485cc
dr SKWIERCZ
yoko02 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-15, 22:19   #9582
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez yoko02 Pokaż wiadomość


Wytłumacz jak się oddzieliły - nie wiem o co Ci chodzi
dzis umiescilam nowe fotki wiec moze to zobaczysz To jest tak jak by mi sie stanik przesunąl i zrobil sie taki odcisk,kurcze takie zagiecie[/QUOTE]
Już wiem , już byłamjuż widzialam

ZACZNĘ OD TOAŚCIKU ZA PIERSZY MIESIĄC

I muszę jeszcze ogłosić że Twoje Ślicznotki właśnie się obudziły
Zeszła opuchlizna i widać stary fałd - tam kiedyś kończyła się pierś.Teraz dół piersi musi się ukształtować- dzięki staniczkowi który nie będzie uciskał Ci dołu piersi tkanka będzie mogła pięknie ułożyć się na implancie i nabrać kształtu. Dlatego staniczek musi być elastyczny i mięciutki, żeby dół piersi "pracował " jak należy. Taki staniczek nie "formuje piersi do swojego kształtu" tylko pozwala by pierś uformowała się bezpiecznie.
Właśnie dziś było o staniczkach- ale się Kochana wstrzeliłaś z foteczkami i tematem.
A jak taki staniczek uformował moje piersi pokażę Wam lada dzień- musze fotki zgrać, już zrobione, jeszcze ciepłe U mnie dziś ROCZEK - więc będą oficjalne fotki w pierwszym koronkowym stanczku .

Dobrej nocki
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 23:26   #9583
Nessy88
Raczkowanie
 
Avatar Nessy88
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 65
Smile Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Witajcie Dziewczynki!!!




Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
Hejka
No i co to za kłopot masz Słonko Ja myślałam, że na prawdę masz jakieś różne te wkładeczki- całkiem inne , że asymetria jakas ogromna, piersi na różnych wysokosciach i różnej wielkości.
A tu proszę - super sytuacja- wymiary wkładeczek takie same tylko projekcja inna. No przecież to najlepsza z sytuacjiJak są dwie różne wkładki różniące się wymiarami to wtedy mogą być kłopoty że niżej, wyżej, bliżej mostka lub dalej. Ale u Ciebie szer i wys jest taka sama. Model 410 jest tak różnorodny że daje świetne możliwości. Można tak dobrać wkładki by miały te same wymiary a różniły się tylko projekcją i objętością Świetnie, że w Twoim przypadku można było tak dobrać te implanciki
Pozdrawiam
i teraz już uciekam


Witaj Mya

Ojjej naprawdę? Nawet nie wiesz jak sie ucieszyłam, po tym co mi napisałaśSądzisz że nie jest najgorzej? Faktycznie wymiary są takie same tz,szer.i wys. ale pozostaje projekcja różna, i 30ml więcej, może faktycznie nie jest duzo,ale przy asymetriach bywa różnie prawda?Jak Ty wszystko Kochana wiesz,normalne w szoku jestem ze tak szybko to rozszyfrowałaśi wszystko sie zgadza

Dziękuję May

Cytat:
Napisane przez pink star Pokaż wiadomość


To nie wielka roznica, jedynie 0,5mm w projekcji wiec bedzie ok...
Ja tez mialam niewielka asymetrie i mam tyle samo roznicy w projekcji jak Ty i jest git...
Hej Pinkuś!

Chyba nie dokładnie napisałam wczesniej, a Ty mnie Słonko żle zrozumiałaś
Ta projekcja o której wczesniej posałam poprostu skopiowałam od Magerki bo tak mi wczesniej napsała że ma 6.2 ja tyle nie mam
Tylko przy 295- 4.8 natomias przy 325 -5.7
Niestety jest wiećej niż myslisz bo aż 0,9mm niewiele brakuje do 1cm
Świetnie że u Ciebie jest idealnie równiutko
Też tak chce mieć

dla Ciebie


Cytat:
Napisane przez magera Pokaż wiadomość
Hejka hejka Słonko

Ojjj, uwierz mi, ja jestem cykor pierwsza liga
Nie wiem jak to się stało, że tak lekko przechodzę, ale Bogu dziękuję, że własnie tak, bo miałam koszmarne wizje!!!
Nic sie nie martw, jak będzie juz blisko Twój termin, pomozemy
Nie da sie przez to przejśc bez szaleństwa, bo juz takie jesteśmy
Jak doktorek mnie rysował przed zabiegiem, to mówiłam Mu ile ja to nie siedziałam na necie i nie czytałam o tym wszystkim. A On zapytał mnie 'i co w sumie pani wie?', a ja na to " właściwie niewiele', a On na to 'no właśnie'
No tak to jest, musimy poszaleć do zabiegu, żeby później się okazało, że i tak niewiele wiemy.

A o wkładkach dobrze Ci Myusia napisała
Masz miec takie, jakie ja miałam do wyboru na początku! Te same wymiary, tylko inna projekcja, więc jak dla mnie rewelka. Zgadzam się z Myą
Poczatkowo skłaniałam się do 295 MF, potem dziewczynki przekonały mnie do 325 MX, a w końcowym efekcie doktor zdecydował właściwie za mnie
No i po co ja sie tak biłam z myślami tyle czasu?? Hihi...

No tak, 325 ma projekcję 5.7, ale kochanie ja mam tylko 45ml więcej w implancie teraz, dlatego projekcja nie moze byc diametralnie większa. No jak dla mnie na taką różnicę pojemności , to 0.5cm w projekcji jest chyba OK, co?
No i też mam model MX

Nic nie bój i bądź dobrej myśli kochana, bo doktorek wyczaruje Ci piękne cycuchy
Acha, Ty ''cykor''? kłóciłabym sie w tej kwesti
Ojj to juz trzymam za słowo, co do pomocy,bo gdyby nie Wy to juz bym dawno odpuściła i myślała sobie, ''po co mi jest to potrzebne''''tragedi nie mam przecież''Niewiele bo niewiel ale coś jest
Tak, tak Wy Gwiazdki potraficie szybciutko sprowadzić spowrotem na dobra drogę
Racja Magerus z Tym czytaniem tu sie zgodzę z Toba w 100%
Mnie równiez doktorek prosił, abym nie zawracała sobie głowy czytaniem bo i tak nic nie pomogę
Nie nie Słonko- 0,5 tylko 0,9projekcje mam
No właśnie Kochana mam mieć takie same jak miały być Twoje,
I tyle wyczekiwałam,uc hachanadoczekać sie nie mogłam
I masz tu babo placek



Kissy dla Ciebie


Kolorowych snów Dziewczynki
Nessy88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 07:26   #9584
milandia01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 43
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Kochane ekspertki mam do was pytanko: czy smarujecie sobie czymś plecy bo ten ból mnie rozbraja , śpicie na leżąco ?
Czy to jest normalne , że od wczoraj strasznie czuję implanty w piersiach , czuję ten żel jak mi się przelewa, jak się wczoraj schyliłam to on jakby na pół się zgiął - takie miałam wrażenie. Ogólnie jest to takie bardzo nieprzyjemne i trochę się boję
milandia01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 08:47   #9585
kejsiii
Rozeznanie
 
Avatar kejsiii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 675
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Hej kochane moje

Piszę do Was jeszcze z kliniki i za 2 godzinki do domku spylam ...
Jestem mega szczęśliwa mam 375 i są boskie

Nie ma tragedii ból znośny właściwie to tylko słoń na klacie plus uczucie jak by zakwasów na piersiach

Buziam Was mocno odezwę sie potem z domku
__________________
15.12.2010 nowa ja

kejsiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 09:32   #9586
pink star
Rozeznanie
 
Avatar pink star
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 664
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez yoko02 Pokaż wiadomość
dzis umiescilam nowe fotki wiec moze to zobaczysz To jest tak jak by mi sie stanik przesunąl i zrobil sie taki odcisk,kurcze takie zagiecie[/QUOTE]

tak sie czasem robi to poprosu stary faldzik, jestes jeszcze spuchnieta i piersi sie ksztaltuja...
ale staraj sie ogarniac cala piers od spodu do stanika....

Cytat:
Napisane przez klaudeczka2010 Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA a ja chciałam zapytać o co chodzi z tą projekcią implantu?bo nie wiem czy dobrze myślę,z góry dziękuję za odp
pozdrowionka!
projekcja to po prostu odstawanie od klatki piersiowej implantu.. czyli np. 5,2 cm to tyle odstaje + wlasny cycek...

Cytat:
Napisane przez Nessy88 Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczynki!!!
Hej Pinkuś!

Chyba nie dokładnie napisałam wczesniej, a Ty mnie Słonko żle zrozumiałaś
Ta projekcja o której wczesniej posałam poprostu skopiowałam od Magerki bo tak mi wczesniej napsała że ma 6.2 ja tyle nie mam
Tylko przy 295- 4.8 natomias przy 325 -5.7
Niestety jest wiećej niż myslisz bo aż 0,9mm niewiele brakuje do 1cm
Świetnie że u Ciebie jest idealnie równiutko
Też tak chce mieć

dla Ciebie
Kolorowych snów Dziewczynki
no to naprawde zle zrozumialam..
ale tak szczerze to 0.9 cm to jest dosc duzo... mysle ,ze bedzie to widac i czy nie bedzie problemow ze staniczkami..

Cytat:
Napisane przez milandia01 Pokaż wiadomość
Kochane ekspertki mam do was pytanko: czy smarujecie sobie czymś plecy bo ten ból mnie rozbraja , śpicie na leżąco ?
Czy to jest normalne , że od wczoraj strasznie czuję implanty w piersiach , czuję ten żel jak mi się przelewa, jak się wczoraj schyliłam to on jakby na pół się zgiął - takie miałam wrażenie. Ogólnie jest to takie bardzo nieprzyjemne i trochę się boję
tak to raczej normalne... bedzie czasem szczypac, dretwiec ,sciskac, trzeszczec... sa jeszcze swierze i wszystko sie uklada wiec spokojnie...

Cytat:
Napisane przez kejsiii Pokaż wiadomość
Hej kochane moje

Piszę do Was jeszcze z kliniki i za 2 godzinki do domku spylam ...
Jestem mega szczęśliwa mam 375 i są boskie

Nie ma tragedii ból znośny właściwie to tylko słoń na klacie plus uczucie jak by zakwasów na piersiach

Buziam Was mocno odezwę sie potem z domku
Super!!!!!!!!
teraz abys przetrwala pierwszy tydzien a pozniej z gorki...
jedz spokojnie..buzka do wieczorka...
__________________
2010.10.18 BROMA - Nagorki Imp Ehr

54,5 kg - cel 49kg
pink star jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 09:38   #9587
yoko02
Raczkowanie
 
Avatar yoko02
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 228
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
dzis umiescilam nowe fotki wiec moze to zobaczysz To jest tak jak by mi sie stanik przesunąl i zrobil sie taki odcisk,kurcze takie zagiecie
Już wiem , już byłamjuż widzialam

ZACZNĘ OD TOAŚCIKU ZA PIERSZY MIESIĄC

I muszę jeszcze ogłosić że Twoje Ślicznotki właśnie się obudziły
Zeszła opuchlizna i widać stary fałd - tam kiedyś kończyła się pierś.Teraz dół piersi musi się ukształtować- dzięki staniczkowi który nie będzie uciskał Ci dołu piersi tkanka będzie mogła pięknie ułożyć się na implancie i nabrać kształtu. Dlatego staniczek musi być elastyczny i mięciutki, żeby dół piersi "pracował " jak należy. Taki staniczek nie "formuje piersi do swojego kształtu" tylko pozwala by pierś uformowała się bezpiecznie.
Właśnie dziś było o staniczkach- ale się Kochana wstrzeliłaś z foteczkami i tematem.
A jak taki staniczek uformował moje piersi pokażę Wam lada dzień- musze fotki zgrać, już zrobione, jeszcze ciepłe U mnie dziś ROCZEK - więc będą oficjalne fotki w pierwszym koronkowym stanczku .

Dobrej nocki[/QUOTE]
Wiedzialam May ,ze jak Ty cos napiszesz to tylko madrze i nie bede juz sie martwila.. Moze na konsultacje do ciebie przyjde po cholere do pani dr.. Moje ty madrosci chodzace
Tak wiec niech cycuchy sie ukladaja

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Cytat:
Napisane przez kejsiii Pokaż wiadomość
Hej kochane moje

Piszę do Was jeszcze z kliniki i za 2 godzinki do domku spylam ...
Jestem mega szczęśliwa mam 375 i są boskie

Nie ma tragedii ból znośny właściwie to tylko słoń na klacie plus uczucie jak by zakwasów na piersiach

Buziam Was mocno odezwę sie potem z domku
Witamy,Witamy i buziaczki przesylamy

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Cytat:
Napisane przez milandia01 Pokaż wiadomość
Kochane ekspertki mam do was pytanko: czy smarujecie sobie czymś plecy bo ten ból mnie rozbraja , śpicie na leżąco ?
Czy to jest normalne , że od wczoraj strasznie czuję implanty w piersiach , czuję ten żel jak mi się przelewa, jak się wczoraj schyliłam to on jakby na pół się zgiął - takie miałam wrażenie. Ogólnie jest to takie bardzo nieprzyjemne i trochę się boję
Ja smarowalam ketonalem i troche mi pomagalo .Implantow nie czulam ,ale tez mialam takie wrazenia ,ze jak leze na plasko a potem wstaje to sie przelewaja..Jak sie schylilam tez tak bylo dopiero teraz po miesiacu nie mam takiego uczucia..
__________________
mentor CPG333-485cc
dr SKWIERCZ
yoko02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 10:12   #9588
pink star
Rozeznanie
 
Avatar pink star
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 664
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Wstawilam stare fotki... bo tamtych nie bylo widac ;(
przez ta cala zawieche w systemie poszly w swiat....
__________________
2010.10.18 BROMA - Nagorki Imp Ehr

54,5 kg - cel 49kg
pink star jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 10:17   #9589
yoko02
Raczkowanie
 
Avatar yoko02
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 228
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez pink star Pokaż wiadomość
Wstawilam stare fotki... bo tamtych nie bylo widac ;(
przez ta cala zawieche w systemie poszly w swiat....
To ide popatrzec LADNY CYCUSZEK Z RANA TO JAK SMIETANA

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

No kochana sam seks ..zajefajne, sa boooskie
__________________
mentor CPG333-485cc
dr SKWIERCZ
yoko02 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-16, 11:01   #9590
Nessy88
Raczkowanie
 
Avatar Nessy88
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 65
Smile Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez pink star Pokaż wiadomość


no to naprawde zle zrozumialam..
ale tak szczerze to 0.9 cm to jest dosc duzo... mysle ,ze bedzie to widac i czy nie bedzie problemow ze staniczkami..



...hmm ja chyba niewyrażnie piszę
Problem ze staniczkiem?
Pinkuś ja nie mam 0.9cm tylko 0.9mm
Tylko mam mieć MX prawa 5.7 lewa MF 4.8 projekcji
I stąd pisze o różnicy 0.9mm
Ojj Słonko o mało nie przez te 9 cm

Buziaki
Nessy88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 11:14   #9591
ULAS787
Raczkowanie
 
Avatar ULAS787
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 240
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Dziewczynki fotki po op już u mnie w albumie;-)
Już jeździłam autem do pracy i do lekarza
W pracy baby mnie nienawidzą za te moje bimbałki ha ha ha
ULAS787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 11:46   #9592
pink star
Rozeznanie
 
Avatar pink star
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 664
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez yoko02 Pokaż wiadomość
To ide popatrzec LADNY CYCUSZEK Z RANA TO JAK SMIETANA

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

No kochana sam seks ..zajefajne, sa boooskie
dziekowac ,dziekowac...

Cytat:
Napisane przez Nessy88 Pokaż wiadomość
...hmm ja chyba niewyrażnie piszę
Problem ze staniczkiem?
Pinkuś ja nie mam 0.9cm tylko 0.9mm
Tylko mam mieć MX prawa 5.7 lewa MF 4.8 projekcji
I stąd pisze o różnicy 0.9mm
Ojj Słonko o mało nie przez te 9 cm

Buziaki
no kuzwa ja to jednak mam problem z cyferkami...:haha ha:
masakra jakas...
ja czasem tak mam jak zakret to na calego...
nie martw sie dziewczyny juz sie przyzwyczaily ,ze czasem cos przekrece...
buzka

Cytat:
Napisane przez ULAS787 Pokaż wiadomość
Dziewczynki fotki po op już u mnie w albumie;-)
Już jeździłam autem do pracy i do lekarza
W pracy baby mnie nienawidzą za te moje bimbałki ha ha ha
no to lece popatrzec... ciekawska
__________________
2010.10.18 BROMA - Nagorki Imp Ehr

54,5 kg - cel 49kg
pink star jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 12:02   #9593
Nessy88
Raczkowanie
 
Avatar Nessy88
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 65
Smile Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez pink star Pokaż wiadomość
no to naprawde zle zrozumialam..
ale tak szczerze to 0.9 cm to jest dosc duzo... mysle ,ze bedzie to widac i czy nie bedzie problemow ze staniczkami..




Cytat:
Napisane przez pink star Pokaż wiadomość


no kuzwa ja to jednak mam problem z cyferkami...:haha ha:
masakra jakas...
ja czasem tak mam jak zakret to na calego...
nie martw sie dziewczyny juz sie przyzwyczaily ,ze czasem cos przekrece...
buzka


Ojj Pinkuś Pinkuś, ależ mnie wystraszyłaś z tym staniczkiem

Nessy88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 12:41   #9594
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Gdzie Wy fotki wstawiacie?
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 13:33   #9595
korinka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 375
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
Gdzie Wy fotki wstawiacie?
Dziewczyny fotki wstawiają do albumiku w swoim profilu Musisz tam pokombinować
Ja jeszcze nie wstawiłam swoich fot...cały czas mam taki zamiar...
korinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 15:45   #9596
lovelyashley
Rozeznanie
 
Avatar lovelyashley
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 656
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez pink star Pokaż wiadomość
hehehe jak dla mnie narkoza to rewelacja byla...
poszlam na sale ,polozylam sie grzecznie wbito mi welfron , poczulam tylko lekkie zimno jak wpuszczaja mi jakis plyn i odlecialam....:co jest:
a po obudzeniu ,,kochalam meza,, wszyscy sie smiali bo caly czas mu to mowilam i pytalam jakie mam cycochy...
nie pamietam tego, OP mialam o 15.00 a swiadomosc odzyskalam tak ok 23.00 jak poprosilam o cos na sen...
totalny zanik pamieci przez te kilka godzin...
Wooo kurde, hehe Głupiego Jasia dają :O hahah
lovelyashley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 15:45   #9597
milandia01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 43
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez Badalamenti Pokaż wiadomość


Milandia - pozdrawiam Cię Kochana, widziałam ( raczej słyszalam ) jak cierpiałaś w pokoiku obok,ja byłam wyłożona na sterowanym łóżku i w przestronnej sali zatem nie zazdrościłam Tobie tej kliteczki bez tlenu. Natomiast wrażenia z pracy "Pani w nocy" mamy podobne.Dzisiaj nawet w rozmowie z Panią

Mila - pozdrowienia serdeczne, kuruj się szybciutko.Ściągniecie szwów nie boli więc się nie bój :P a potem ... tylko czas,czasss,czassssssss.. .

Buziaki serdeczne dla wszystkich ze słonecznego dziś Gdańska
Witaj Kochana U mnie też juz dużo lepiej na szczęscie. Ja też byłam wczoraj na zdjęciu szwów tylko w Rumii bo na Partyzantów się spóźniłam i trochę się wkurzyłam na Panią dr. Jechałam z Warszawy - wyjechałam 3 godz wcześniej i na obwodnicy Trójmiasta było chwilowe zatwardzenie więc sie nie wyrobiłam na 11.20 i byłam tam ok 12 i drzwi były zamkniete. Zaczęłam dzownić do Rumii , do tego faceta do rejestracji, który nie miał pojęcia gdzie może być Pani dr, telefon Pani dr nie odpowiadał. W końcu o 13:30 udalo mi się do niej dodzwonić tłumaczę i przepraszam, a ona do mnie z pretensjami i , że ona jest już w domu i nie ma zamiaru się nigdzie ruszać mogę sobie przyjechąc w piątek lub w sobotę i ona zdejmie mi szwy - byłam załamana tłumaczę, że to tyle godz w samochodzie, że naprawdę jest mi ciężko, a ona na to, że dla niej jest wązniejsza pacjentka, która będzie operowana, a nie która już była. Co my dziewczyny sobie wyobrażamy ona ma własne życie, nie jestna każde nasze zawołanie, a Ja tłumaczę, przepraszam, że może do jej domu podjadę na zdjęcie, że może pojadę po nią samochodem jak jest tak zmęczona i w końcu po 10 min błagania, proszenia, poniżania się Pani dr się zgodziła i umówiłyśmy się o 15:30 w Rumii.
Powiem wam , że troszkę mnie zszokowało zachowanie Pani dr, Nie robiła mi tej operacji charytatywnie , nie moja wina, że nie posiada telefonu kom. i , że nie można się z nią skontaktować i uważam, że jak wiedziała, że się spóźniam to mogła jakoś próbowac się ze mną skontaktować. Przecież ona wie , że jadę specjalnie z W-wy, droga jest obrzydliwa, tyle godzin w samochodzie, piersi obolałe na każde trzęsienie ....ah szkoda gadać najważniejsze, że zdjęła mi te szwy

Edytowane przez milandia01
Czas edycji: 2010-12-16 o 15:49
milandia01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 15:51   #9598
lovelyashley
Rozeznanie
 
Avatar lovelyashley
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 656
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez kejsiii Pokaż wiadomość
Hej kochane moje

Piszę do Was jeszcze z kliniki i za 2 godzinki do domku spylam ...
Jestem mega szczęśliwa mam 375 i są boskie

Nie ma tragedii ból znośny właściwie to tylko słoń na klacie plus uczucie jak by zakwasów na piersiach

Buziam Was mocno odezwę sie potem z domku
375 a rozmiar miseczki ?
lovelyashley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 16:40   #9599
inna_85
Raczkowanie
 
Avatar inna_85
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 145
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez lovelyashley Pokaż wiadomość

W ogóle magerka to bym chciała przejść to wszystko tak jak ty to znosisz, ehhh pozazdrościć tylko
Przyłączam się!!! Wszystkim dziewczyną przed życzę spokojnego, bez bólowego dochodzenia do siebie!
Ja tak naprawdę dobrze się czuję już 3 dzień, a zabieg miałam 22 listopada - czyli ponad 3 tyg. temu. Ale odpukać wreszcie oddycham bez bólu!

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

Cytat:
Napisane przez lovelyashley Pokaż wiadomość

Wooo no masakra ale to dobrze ja to już myślę, że wreszcie sobie pokupie sukienek z dekoldem, bluzkii, w wakacje śliczny stroik kąpielowy ahhhh ale ta narkoza mnie przeraża ja to gdzieś mam wrażenie, że oni mi założą tą maskę a ja i tak nie będę mogła zasnąć szokkk Jeszcze kurde poźniej z tym spaniem, myciem się ja tak kocham na brzusiu spać
Kobietko narkoza to pikuś!!! Ja jak położyłam się na stół operacyjny dostałam jakąś kroplówkę i dosłownie minutę późnij powiedziałam do lekarzy coś w stylu"ale się kręci", a lekarz na to "już się kręci". Następne co pamiętam to głos pielęgniarki "budzimy się". Było już po wszystkim, zajrzałam pod prześcieradełko którym byłam przykryta i zobaczyłam dwa cycusie - to było cudowne! cycusie są cudowne!

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

Cytat:
Napisane przez klaudeczka2010 Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA a ja chciałam zapytać o co chodzi z tą projekcią implantu?bo nie wiem czy dobrze myślę,z góry dziękuję za odp


pozdrowionka!

Hej ja miałam implanty 410 hcg.
U tego typu implantów występują:
- trzy profile: niski 10,1 cm, średni 11,1 cm oraz wysoki 12 cm
- różne projekcje - czyli grubość
- szerokość 12 cm
inna_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 16:43   #9600
lovelyashley
Rozeznanie
 
Avatar lovelyashley
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 656
Dot.: Powiekszenie piersi cz.6

Cytat:
Napisane przez inna_85 Pokaż wiadomość
Przyłączam się!!! Wszystkim dziewczyną przed życzę spokojnego, bez bólowego dochodzenia do siebie!
Ja tak naprawdę dobrze się czuję już 3 dzień, a zabieg miałam 22 listopada - czyli ponad 3 tyg. temu. Ale odpukać wreszcie oddycham bez bólu!

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------



Kobietko narkoza to pikuś!!! Ja jak położyłam się na stół operacyjny dostałam jakąś kroplówkę i dosłownie minutę późnij powiedziałam do lekarzy coś w stylu"ale się kręci", a lekarz na to "już się kręci". Następne co pamiętam to głos pielęgniarki "budzimy się". Było już po wszystkim, zajrzałam pod prześcieradełko którym byłam przykryta i zobaczyłam dwa cycusie - to było cudowne! cycusie są cudowne!

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------




Hej ja miałam implanty 410 hcg.
U tego typu implantów występują:
- trzy profile: niski 10,1 cm, średni 11,1 cm oraz wysoki 12 cm
- różne projekcje - czyli grubość
- szerokość 12 cm
hahah no oby ciekawe co będę mówić, byle nic głupiego przynajmniej sobie pośpię a jutro jadę po piżamkę, bo muszę mieć rozpinaną górę, a takowej nie posiadam no i tam inne rzeczy mi jeszcze potrzebne, bo później to nie będę mieć czasu...
Ja to też na wstępnie powiem z tą pielegniarką, no bo przecież one mają być na każde nasze skinienie, a nie jak tu dziewczyny opowiadają ! Po to one tam są, i za to się im płaci a nie, że ja będę musiała błagać o pomoc
Dzisiaj dzwonili z kliniki, czy termin aktualny, a mnie nie było i brat odebrał hahaha tiaaaaa
lovelyashley jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:38.