LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaKaCjE:* - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-15, 21:35   #1951
KaasiaaK
Zakorzenienie
 
Avatar KaasiaaK
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 967
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Cytat:
Napisane przez bedeliciuos Pokaż wiadomość
super, ze tak Ci sie chce wracać
co kupiłaś?

a to tak bez problemu można go dostać? czytałam o tym, ale ja średnio się znam na takich rzeczach i potem po studiach się oddaje, czy ja źle zrozumiałam?

super
też bym chciała Wave..
no w końcu trzeba poczuć radość z powrotu do domu
i do tego wolneee

oj, nieważne wydałam pieniądze i tyle.. musiałam ojca poprosić, żeby mi 50zł przelał, żebym miała za co żyć


nie bez problemu :P
najpierw musisz zebrać trochę papierów, m.in. zaświadczenie ze swojej uczelni, ze szkół/uczelni rodzeństwa jeśli się uczą jeszcze, zaśw. o swoich dochodach i dochodach rodziców z poprzedniego roku... i chyba coś jeszcze, ale nie pamiętam.
potem czekasz ok. miesiąc i podają ten próg, potem idziesz do banku i ci mówią co jeszcze masz donieść, a są to 2 poręczenia kredytu, tzn. od dwóch osób, ew. BGK poręcza w określonych przypadkach 100% lub 70% kredytu.
no i wszystkie potrzebne dok. trzeba zanieść do banku do któregoś tam stycznia, w tym roku było do 18., nie wiem dokładnie do kiedy teraz..
no i potem czekasz na decyzję, jak dostałaś kredyt, to jakoś na przełomie stycznia i lutego albo już w lutym [nie pamiętam dokładnie] podpisujesz umowę i dostajesz pieniądze wyrównanie od października, czyli za paź, list, gr, st i luty. za każdy miesiąc 600zł. i tak przez każdy rok akademicki, czyli od paź do lipca
a zaczynasz spłacać 2 lata po ukończeniu studiów, ale nie wcześniej niż przed 25 rokiem życia, miesięcznie 300zł z niewielkimi odsetkami.
a jakiś procent najlepszych studentów na danej uczelni może mieć umorzoną część kredytu, są też inne przypadki w których mogą umorzyć jakąś część...
to tak w skrócie wygląda



Wave.... :love :




idę spać, kolorowych
__________________
konsekwentnie dążyć do celu(ów)..;-)
KaasiaaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 22:14   #1952
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Cytat:
Napisane przez KaasiaaK Pokaż wiadomość
no w końcu trzeba poczuć radość z powrotu do domu
i do tego wolneee

oj, nieważne wydałam pieniądze i tyle.. musiałam ojca poprosić, żeby mi 50zł przelał, żebym miała za co żyć


nie bez problemu :P
najpierw musisz zebrać trochę papierów, m.in. zaświadczenie ze swojej uczelni, ze szkół/uczelni rodzeństwa jeśli się uczą jeszcze, zaśw. o swoich dochodach i dochodach rodziców z poprzedniego roku... i chyba coś jeszcze, ale nie pamiętam.
potem czekasz ok. miesiąc i podają ten próg, potem idziesz do banku i ci mówią co jeszcze masz donieść, a są to 2 poręczenia kredytu, tzn. od dwóch osób, ew. BGK poręcza w określonych przypadkach 100% lub 70% kredytu.
no i wszystkie potrzebne dok. trzeba zanieść do banku do któregoś tam stycznia, w tym roku było do 18., nie wiem dokładnie do kiedy teraz..
no i potem czekasz na decyzję, jak dostałaś kredyt, to jakoś na przełomie stycznia i lutego albo już w lutym [nie pamiętam dokładnie] podpisujesz umowę i dostajesz pieniądze wyrównanie od października, czyli za paź, list, gr, st i luty. za każdy miesiąc 600zł. i tak przez każdy rok akademicki, czyli od paź do lipca
a zaczynasz spłacać 2 lata po ukończeniu studiów, ale nie wcześniej niż przed 25 rokiem życia, miesięcznie 300zł z niewielkimi odsetkami.
a jakiś procent najlepszych studentów na danej uczelni może mieć umorzoną część kredytu, są też inne przypadki w których mogą umorzyć jakąś część...
to tak w skrócie wygląda



Wave.... :love :




idę spać, kolorowych
no z tym kredytem to nie jest tak kolorowo. jeśli zrezygnujesz ze studiów musisz spłacić od razu ten kredyt, no i raty z tego co zrozumiałam są wyższe.
No i z poręczycielami jest problem, bo muszą mieć wysokie zarobki (w skrócie musisz udowodnić, że stać Cię ich na potencjalną spłatę). Dziadkowie odpadają, bo za starzy.
Jeśli jeden z poręczycieli ma zagraniczną umowę o pracę, dochodzi jeszcze tłumaczenie umowy u tłumacza przysięgłego.


Ja mam taką sytuację, że rodzice mieli za wysokie dochody w ubiegłym roku i przez to nie dostałam stypendium, a teraz zwolnili moją mamę z pracy i jest problem z poręczeniem kredytu- więc raczej go nie dostanę
i
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 13:01   #1953
KaasiaaK
Zakorzenienie
 
Avatar KaasiaaK
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 967
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
no z tym kredytem to nie jest tak kolorowo. jeśli zrezygnujesz ze studiów musisz spłacić od razu ten kredyt, no i raty z tego co zrozumiałam są wyższe.
No i z poręczycielami jest problem, bo muszą mieć wysokie zarobki (w skrócie musisz udowodnić, że stać Cię ich na potencjalną spłatę). Dziadkowie odpadają, bo za starzy.
Jeśli jeden z poręczycieli ma zagraniczną umowę o pracę, dochodzi jeszcze tłumaczenie umowy u tłumacza przysięgłego.


Ja mam taką sytuację, że rodzice mieli za wysokie dochody w ubiegłym roku i przez to nie dostałam stypendium, a teraz zwolnili moją mamę z pracy i jest problem z poręczeniem kredytu- więc raczej go nie dostanę
i
no wiadomo, że konsekwencje muszą być, ale przy założeniu, że jednak uda się komuś utrzymać na studiach, to jest całkiem korzystne, no i wiadomo, odciąża się rodziców [tak jak u mnie 2 studentów, rok po roku... a jedna pensja ;]]

ja akurat tutaj problemu nie mam, bo jednym poręczycielem jest ojciec, a zarobków wcale jakichś wysokich nie ma, spokojnie się łapie, a drugim będzie ciotka, jeśli nie dostanę poręczenia z BGK.
także z tym mi się udało...
__________________
konsekwentnie dążyć do celu(ów)..;-)
KaasiaaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 18:16   #1954
Claaire
Wtajemniczenie
 
Avatar Claaire
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 397
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

hej ;*

troszkę się tu nie odzywałam, ale widzę, że i tak jest dość cicho.
ja mam niestety nawrót zapalenia pęcherza i straasznie się dziś męczę z tym dobrze, że przywiozłam ze sobą zapasy furaginum, a wczoraj kupiłam herbatę żurawinową.
__________________
Stań się słońcem, a wszyscy Cię zobaczą.
F.Dostojewski
Claaire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 21:12   #1955
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

tak jakoś nie ma tu co ostatnio pisać, ale dziękuje tym żbikom, które się odezwały w klubie, na Was zawsze można polegać

no i mojemu miejskiemu żbikowi

pozwolę sobie zacytować.

Cytat:
Napisane przez Claaire Pokaż wiadomość
hej ;*

troszkę się tu nie odzywałam, ale widzę, że i tak jest dość cicho.
ja mam niestety nawrót zapalenia pęcherza i straasznie się dziś męczę z tym dobrze, że przywiozłam ze sobą zapasy furaginum, a wczoraj kupiłam herbatę żurawinową.
mam problem z pęcherzem od września, jakiś czas temu się bardzo nasiliło, przeszło mi akurat jak dostałam okres, ale w tym samym momencie dostałam od lekarza furaginę właśnie, bo badanie było niedobre i postanowiłam ją tak czy siak brać.
ostatnio mam często wrażenie, że to wraca, jest jednak dużo mniej intensywne (gdy było takie ostre NIC a NIC nie pomagało...) a teraz właśnie biorę w sumie regularnie LactoLady z żurawiną i bakt. mlekowymi. no i tu chciałam się spytać co to za herbata? bo nie chcę do końca życia brać tych tabletek
a przy okazji polecić żurawinę taką z bazarku, żeby ją sobie jeść w postaci jakiegoś soku, czy czegoś właśnie jakoś ta żurawina mi najbardziej przynosi ulgę, może to placebo trochę też, ale ważne jest, że pomaga.
i pomagało mi bardzo picie dużo dużo wody z cytryną, sikałam po tym co chwilę, na niektórych zajęciach to wychodziłam do kibla po 3 razy (przez 1,5h ), ale jak się sika, to jest mniej uciążliwe...
zalezy jakie masz objawy, czy boli, czy piecze, czy masz wrażenie, że Ci się ciągle chce, czy ciągle chodzić do kibla.
no i uważaj na siebie, jak Ci nie przejdzie przez te kilka dni po furaginie, to zrób badanie moczu ogólne i na posiew, jeśli cokolwiek wyjdzie nie w normie.
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 23:36   #1956
Ailanna
Rozeznanie
 
Avatar Ailanna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wolsztyn
Wiadomości: 873
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Ja właśnie wróciłam z "wigilijnego" posiedzenia mojej grupy z HLP w uroczej knajpie niedaleko uczelni.
Jestem trochę nie tego, śnił mi się dzisiaj, od rana mi źle, tylko zajęcia poprawiły mi dziś humor.

Też chcę już do domu! Upiec makowiec, malowac pierniki, ukręcic sernik i zrobic kapustę z grzybami... <uwielbiam>
__________________
Osoby używające więcej niż trzech wykrzykników lub pytajników, to osoby z zaburzeniami własnej osobowości.
- Terry Pratchett -
Ailanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 10:49   #1957
star15
Zakorzenienie
 
Avatar star15
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 483
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
tak jakoś nie ma tu co ostatnio pisać, ale dziękuje tym żbikom, które się odezwały w klubie, na Was zawsze można polegać

no i mojemu miejskiemu żbikowi
__________________
"Różne momenty wiszą w przestrzeni jak prześcieradła, jak ekrany, na których wyświetla się jakiś moment; świat składa się z takich nieruchomych momentów, wielkich metazdjęć, a my przeskakujemy z jednego na drugi."


Studentka
star15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-17, 11:09   #1958
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Cytat:
Napisane przez star15 Pokaż wiadomość

blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 11:30   #1959
bedeliciuos
Wtajemniczenie
 
Avatar bedeliciuos
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 245
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

przepraszam że tak z dupy, ale nie moge sobie znaleźć miejsca, denerwuję się, bo coś mam chyba z żołądkiem, od dwóch dni budzę się nad ranem o 6, boli mnie pod mostkiem, tak dziwnie przechodzi to na brzuch.. w ogóle jestem wtedy cała spocona, odbija mi się od wczoraj.
i co dziwne, boli tylko jak leżę, jak siedzę to nic, tylko mi niedobrze.
i idę zaraz do lekarza, tak się boję
nie cierpię tego, panikuję


sorry, musiałam..
bedeliciuos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 17:10   #1960
BeaS
Zakorzenienie
 
Avatar BeaS
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 4 855
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Dzień.

mam już swięta!
ostatnie zaliczenie z anatomii pokonałam JA.
właśnie wracam z pola walki z bananem na twarzy, że nie mam nic do poprawki, nananana.
i zrobiliśmy taki słitaśnie fajny prezent dla doktora, nawet wierszyk mu napisaliśmy.
Oczywiście daliśmy po zaliczeniu, nie przed, jak łapówkę.

i zaraz idę na imprezę-ezę-ezę wydziałową.


Cytat:
Napisane przez bedeliciuos Pokaż wiadomość
przepraszam że tak z dupy, ale nie moge sobie znaleźć miejsca, denerwuję się, bo coś mam chyba z żołądkiem, od dwóch dni budzę się nad ranem o 6, boli mnie pod mostkiem, tak dziwnie przechodzi to na brzuch.. w ogóle jestem wtedy cała spocona, odbija mi się od wczoraj.
i co dziwne, boli tylko jak leżę, jak siedzę to nic, tylko mi niedobrze.
i idę zaraz do lekarza, tak się boję
nie cierpię tego, panikuję


sorry, musiałam..

napisz co się dzieje, jak wrócisz od lekarza.
__________________
"Jeśli chcesz zerwać owoc, musisz się wspiąć na drzewo."

~ Thomas Fuller ~
BeaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 19:35   #1961
bedeliciuos
Wtajemniczenie
 
Avatar bedeliciuos
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 245
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Cytat:
Napisane przez BeaS Pokaż wiadomość
Dzień.

mam już swięta!
ostatnie zaliczenie z anatomii pokonałam JA.
właśnie wracam z pola walki z bananem na twarzy, że nie mam nic do poprawki, nananana.
i zrobiliśmy taki słitaśnie fajny prezent dla doktora, nawet wierszyk mu napisaliśmy.
Oczywiście daliśmy po zaliczeniu, nie przed, jak łapówkę.

i zaraz idę na imprezę-ezę-ezę wydziałową.





napisz co się dzieje, jak wrócisz od lekarza.

widzisz, wszystko się układa
oby tak dalej!



niepotrzebnie się tak bałam.. tzn o ile dobrze mnie zdiagnozował
refluks..
i dieta tylko że ja nie potrafię być na diecie
bedeliciuos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-17, 19:56   #1962
rehab4181
Zadomowienie
 
Avatar rehab4181
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 125
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Cytat:
Napisane przez bedeliciuos Pokaż wiadomość
przepraszam że tak z dupy, ale nie moge sobie znaleźć miejsca, denerwuję się, bo coś mam chyba z żołądkiem, od dwóch dni budzę się nad ranem o 6, boli mnie pod mostkiem, tak dziwnie przechodzi to na brzuch.. w ogóle jestem wtedy cała spocona, odbija mi się od wczoraj.
i co dziwne, boli tylko jak leżę, jak siedzę to nic, tylko mi niedobrze.
i idę zaraz do lekarza, tak się boję
nie cierpię tego, panikuję


sorry, musiałam..
mi to wygląda na zgagę, no ale nie wiem.. daj znać co lekarz powiedział ;*

Cytat:
Napisane przez BeaS Pokaż wiadomość
ostatnie zaliczenie z anatomii pokonałam JA.
właśnie wracam z pola walki z bananem na twarzy, że nie mam nic do poprawki, nananana.
i zrobiliśmy taki słitaśnie fajny prezent dla doktora, nawet wierszyk mu napisaliśmy.
jak miło czyta się Twojego posta
gratuluję zaliczeń i innym żbikom też ;*
ja też wszystko pozaliczałam, bo nie wiem kiedy pojawię się na uczelni

nic nie piszę, ale podczytuję. coś znów zamilkłyście

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Cytat:
Napisane przez bedeliciuos Pokaż wiadomość
niepotrzebnie się tak bałam.. tzn o ile dobrze mnie zdiagnozował
refluks..
i dieta tylko że ja nie potrafię być na diecie
dasz radę
ja jestem na diecie, co u mnie jest niemożliwe mam problemy natury jelitowej, więc sobie zrobiłam dietkę, by je wspomóc..
__________________

bziii ♡.
rehab4181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 22:10   #1963
Ailanna
Rozeznanie
 
Avatar Ailanna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wolsztyn
Wiadomości: 873
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Cytat:
Napisane przez bedeliciuos Pokaż wiadomość
niepotrzebnie się tak bałam.. tzn o ile dobrze mnie zdiagnozował
refluks..
i dieta tylko że ja nie potrafię być na diecie
Też tak miałam, bolało mnie co jakiś czas tak ze 2-3 dni, musiałam chodzic zgięta i w ogóle, myślałam, że umrę czy coś, a jak poszłam w końcu do lekarza i usłyszałam diagnozę, to myślałam, że walnę ze śmiechu xD
__________________
Osoby używające więcej niż trzech wykrzykników lub pytajników, to osoby z zaburzeniami własnej osobowości.
- Terry Pratchett -
Ailanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 22:19   #1964
chiddy
Zadomowienie
 
Avatar chiddy
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 628
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Cytat:
Napisane przez BeaS Pokaż wiadomość
Dzień.

mam już swięta!
ostatnie zaliczenie z anatomii pokonałam JA.
właśnie wracam z pola walki z bananem na twarzy, że nie mam nic do poprawki, nananana.
i zrobiliśmy taki słitaśnie fajny prezent dla doktora, nawet wierszyk mu napisaliśmy.
Oczywiście daliśmy po zaliczeniu, nie przed, jak łapówkę.

i zaraz idę na imprezę-ezę-ezę wydziałową.





napisz co się dzieje, jak wrócisz od lekarza.
Ty zdolniacho ! A tak marudziłaś
Jesteś NAJLEPSZA

Cytat:
Napisane przez bedeliciuos Pokaż wiadomość

widzisz, wszystko się układa
oby tak dalej!



niepotrzebnie się tak bałam.. tzn o ile dobrze mnie zdiagnozował
refluks..
i dieta tylko że ja nie potrafię być na diecie
ja też nie umiem
ale musisz się wziąć za siebie, żebyś się już dobrze czuła

Cytat:
Napisane przez rehab4181 Pokaż wiadomość
ja też wszystko pozaliczałam, bo nie wiem kiedy pojawię się na uczelni
Żbiczuś Ci podpowiadał !!

.

był u mnie dzisiaj Adam, fotograf.
on jest niesamowityyyyyyyy, mam takiego banana na buzi po rozmowie z nim że nie mogę się doczekać, aż wyzdrowieję bo póki co chodzę uklikana po samą brodę
chiddy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 23:21   #1965
Ailanna
Rozeznanie
 
Avatar Ailanna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wolsztyn
Wiadomości: 873
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Cytat:
Napisane przez chiddy Pokaż wiadomość
był u mnie dzisiaj Adam, fotograf.
on jest niesamowityyyyyyyy, mam takiego banana na buzi po rozmowie z nim że nie mogę się doczekać, aż wyzdrowieję bo póki co chodzę uklikana po samą brodę
Modelingujesz?
__________________
Osoby używające więcej niż trzech wykrzykników lub pytajników, to osoby z zaburzeniami własnej osobowości.
- Terry Pratchett -
Ailanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 13:32   #1966
Claaire
Wtajemniczenie
 
Avatar Claaire
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 397
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
mam problem z pęcherzem od września, jakiś czas temu się bardzo nasiliło, przeszło mi akurat jak dostałam okres, ale w tym samym momencie dostałam od lekarza furaginę właśnie, bo badanie było niedobre i postanowiłam ją tak czy siak brać.
ostatnio mam często wrażenie, że to wraca, jest jednak dużo mniej intensywne (gdy było takie ostre NIC a NIC nie pomagało...) a teraz właśnie biorę w sumie regularnie LactoLady z żurawiną i bakt. mlekowymi. no i tu chciałam się spytać co to za herbata? bo nie chcę do końca życia brać tych tabletek
a przy okazji polecić żurawinę taką z bazarku, żeby ją sobie jeść w postaci jakiegoś soku, czy czegoś właśnie jakoś ta żurawina mi najbardziej przynosi ulgę, może to placebo trochę też, ale ważne jest, że pomaga.
i pomagało mi bardzo picie dużo dużo wody z cytryną, sikałam po tym co chwilę, na niektórych zajęciach to wychodziłam do kibla po 3 razy (przez 1,5h ), ale jak się sika, to jest mniej uciążliwe...
zalezy jakie masz objawy, czy boli, czy piecze, czy masz wrażenie, że Ci się ciągle chce, czy ciągle chodzić do kibla.
no i uważaj na siebie, jak Ci nie przejdzie przez te kilka dni po furaginie, to zrób badanie moczu ogólne i na posiew, jeśli cokolwiek wyjdzie nie w normie.
no właśnie ja mam problemy z tym od tamtego roku i wtedy miałam robione badania moczu kilka razy i różne antybiotyki brałam i niby mi powiedziano po którymś badaniu, że mi już całkowicie przeszło, ale że to może wrócić wiadomo, było ciepło i wszystko było okej, ale teraz zima jest no i znowu. nie wiem czy w ogóle możliwe jest całkowite wyleczenie tego
jak tylko poczuję, że coś nie tak, to od razu biorę furaginę i niby jest lepiej, no ale przecież tak tego nie wyleczę.
ale to jest naprawde bardzo uciążliwe... domowych sposobów na to wypróbowałam już tyysiąc. tato mi kupił kiedyś elektryczną poduszkę i pomagała mi bardzo, ale teraz nie chce działać, nie wiem co się z nią stało.
__________________
Stań się słońcem, a wszyscy Cię zobaczą.
F.Dostojewski
Claaire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 13:33   #1967
rehab4181
Zadomowienie
 
Avatar rehab4181
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 125
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Cytat:
Napisane przez Claaire Pokaż wiadomość
no właśnie ja mam problemy z tym od tamtego roku i wtedy miałam robione badania moczu kilka razy i różne antybiotyki brałam i niby mi powiedziano po którymś badaniu, że mi już całkowicie przeszło, ale że to może wrócić wiadomo, było ciepło i wszystko było okej, ale teraz zima jest no i znowu. nie wiem czy w ogóle możliwe jest całkowite wyleczenie tego
jak tylko poczuję, że coś nie tak, to od razu biorę furaginę i niby jest lepiej, no ale przecież tak tego nie wyleczę.
ale to jest naprawde bardzo uciążliwe... domowych sposobów na to wypróbowałam już tyysiąc. tato mi kupił kiedyś elektryczną poduszkę i pomagała mi bardzo, ale teraz nie chce działać, nie wiem co się z nią stało.
ja problem z moczem mam od gimnazjum i doskonale Cie rozumiem. co tam, że zawsze noszę długie bluzki, ciepło się ubieram, rajstopy pod spodnie, dużo piję a TO i tak powraca. a inne dziewczyny noszą adidasy w zimę, skarpetki stopki, krótkie kurtki i zero problemów z siusianiem
nigdy nie miałam typowego przeziębienia pęcherza, czyli krew w moczu, bakterie w posiewie itp. po prostu boli czasami przy oddawaniu. kamieni na nerkach nie mam, moczowody czyste, pęcherz też. wrrr.

chyba po prostu trzeba się do tego przyzwyczaić. nauczyć z tym żyć. bo to wraca i wracać będzie.
amerykańscy naukowcy mogli by przeprowadzić jakieś mądre badania dlaczego tak się dzieje, że TO wraca jak bumerang



co tu tak cicho ?
__________________

bziii ♡.
rehab4181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 14:38   #1968
czijo
Zadomowienie
 
Avatar czijo
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 926
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Cytat:
Napisane przez rehab4181 Pokaż wiadomość
co tu tak cicho ?
Ja się "uczę" podczytuję Was czasem, ale nie chcę odpisywać zdawkowo... i jakkolwiek to brzmi, to patrzę czy Ty, Dorotko, piszesz czy milczysz, żeby móc wydedukować czy już rozpakowałaś prezent, czy jeszcze nie

A W OGÓLE WIDZIAŁYŚCIE. http://pics.kuvaton.com/kuvei/bieber_haircut.jpg

Edytowane przez czijo
Czas edycji: 2010-12-19 o 14:40
czijo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 16:22   #1969
martus9191
Zakorzenienie
 
Avatar martus9191
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 315
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Ja też siedzę cicho a wlaściwie całymi dniami śpię. Złapalam anginę ropną i zapalenie tchawicy w tym samym czasie. Wróciłam do domu i zdycham Przez to mam niezalaliczone kolokwia i w ogole niewesoło będzie po powrocie
__________________
Czas i tak przeminie


01.06.2020
62 kg


01.01.2021
54 kg


cel: 46 kg
martus9191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-19, 18:18   #1970
BeaS
Zakorzenienie
 
Avatar BeaS
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 4 855
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Dzień.

Jestem już w domu.
Jutro zabiegany dzień, bo fryzjer, dentysta i zakupy.
Ale naukę też wplotę w codziennie zajęcia.
Postanowienie mam, żeby uczyć się biologii do egzaminu już, żeby potem nie obudzić się w ręką z nocniku i wielką paniką. Ogrom trudnego materiału, dlatego zabieram się wcześniej. Muszę to zaliczyć w pierwszym terminie i mieć 2 tygodnie wolnego.
Poza tym powtarzam anatomię od początku. 2 tygodnie wolne od zajęć, ale nie od nauki.

Cytat:
Napisane przez bedeliciuos Pokaż wiadomość

widzisz, wszystko się układa
oby tak dalej!
Cytat:
Napisane przez rehab4181 Pokaż wiadomość
jak miło czyta się Twojego posta
gratuluję zaliczeń i innym żbikom też ;*
ja też wszystko pozaliczałam, bo nie wiem kiedy pojawię się na uczelni
Cytat:
Napisane przez chiddy Pokaż wiadomość
Ty zdolniacho ! A tak marudziłaś
Jesteś NAJLEPSZA
Dziękuję.

Cytat:
Napisane przez martus9191 Pokaż wiadomość
Ja też siedzę cicho a wlaściwie całymi dniami śpię. Złapalam anginę ropną i zapalenie tchawicy w tym samym czasie. Wróciłam do domu i zdycham Przez to mam niezalaliczone kolokwia i w ogole niewesoło będzie po powrocie
Oj, biedaku. Wygrzewaj się.


Cytat:
Napisane przez bedeliciuos Pokaż wiadomość
niepotrzebnie się tak bałam.. tzn o ile dobrze mnie zdiagnozował
refluks..
i dieta tylko że ja nie potrafię być na diecie
Dobrze, że nic poważniejszego.
Jaką dietę Ci zalecił?

--------

Ale śmiesznie było na tej imprezie.
szczegóły w klubie.
__________________
"Jeśli chcesz zerwać owoc, musisz się wspiąć na drzewo."

~ Thomas Fuller ~
BeaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 20:37   #1971
bedeliciuos
Wtajemniczenie
 
Avatar bedeliciuos
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 245
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Cytat:
Napisane przez martus9191 Pokaż wiadomość
Ja też siedzę cicho a wlaściwie całymi dniami śpię. Złapalam anginę ropną i zapalenie tchawicy w tym samym czasie. Wróciłam do domu i zdycham Przez to mam niezalaliczone kolokwia i w ogole niewesoło będzie po powrocie
ojoj, pewnie się męczysz.
zdrowiej
Cytat:
Napisane przez BeaS Pokaż wiadomość
Dzień.

Jestem już w domu.
Jutro zabiegany dzień, bo fryzjer, dentysta i zakupy.
Ale naukę też wplotę w codziennie zajęcia.
Postanowienie mam, żeby uczyć się biologii do egzaminu już, żeby potem nie obudzić się w ręką z nocniku i wielką paniką. Ogrom trudnego materiału, dlatego zabieram się wcześniej. Muszę to zaliczyć w pierwszym terminie i mieć 2 tygodnie wolnego.
Poza tym powtarzam anatomię od początku. 2 tygodnie wolne od zajęć, ale nie od nauki.




Dobrze, że nic poważniejszego.
Jaką dietę Ci zalecił?
na pewno zaliczysz za pierwszym razem

a ja byłam taka wkurzona w liceum zapowiadali sprawdzian na pierwszy dzien po świętach.. ehh, czasy się zmnieniają
teraz jeden sprawdzian byłby zbawieniem dla niektórych z Was




żadnej konkretnej diety, kazał mi ograniczyć trochę jedzenie (jak powiedziałam że napycham się tak, że potem mnie boli brzuch), jeść tylko lekką kolację, typu owoce, albo kromeczka ciemnego chleba z serkiem
owoce ok, ale reszta..
no i mam jeść najpóźniej o 18-19 a nie tak jak zwykle o 22.. ehh.
a jak podniosłam bluzkę żeby mi zbadał brzuch to powiedział 'i gdzie Ty to wszystko mieścisz?' nie powiem, miłe to było
bedeliciuos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 21:04   #1972
BeaS
Zakorzenienie
 
Avatar BeaS
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 4 855
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Cytat:
Napisane przez bedeliciuos Pokaż wiadomość
na pewno zaliczysz za pierwszym razem

a ja byłam taka wkurzona w liceum zapowiadali sprawdzian na pierwszy dzien po świętach.. ehh, czasy się zmnieniają
teraz jeden sprawdzian byłby zbawieniem dla niektórych z Was


żadnej konkretnej diety, kazał mi ograniczyć trochę jedzenie (jak powiedziałam że napycham się tak, że potem mnie boli brzuch), jeść tylko lekką kolację, typu owoce, albo kromeczka ciemnego chleba z serkiem
owoce ok, ale reszta..
no i mam jeść najpóźniej o 18-19 a nie tak jak zwykle o 22.. ehh.
a jak podniosłam bluzkę żeby mi zbadał brzuch to powiedział 'i gdzie Ty to wszystko mieścisz?' nie powiem, miłe to było
Dominika, egzamin z biologii jest tak ciężki, że obniżają próg i to sporo, a i tak w pierwszym terminie zdaje jakieś 30% roku.
Więc boję się cholernie tego egzaminu, bo nie dość, że biologia jest dla mnie masakrycznie nudna, głupia, trudna i taka ... niepotrzebna, że mam ochotę uderzyć głową w ścianę jak o tym myślę. Nie przeżyłabym świadomości, że muszę ją poprawiać. Autentycznie na myśl o biologii mój mózg wysyła komunikat - strzel sobie w łeb.

Prawda jakie to teraz wydaje się maciupeńkie?

Owoce na noc? A broń się kto może.
Owoce wbrew pozorom wcale nie są takie bezpieczne, bo mają dużo cukrów. W każdym artykule o tematyce dietetycznej czytam, żeby jeść 1 owoc dziennie i to najlepiej rano.
Nie jestem ani lekarzem, ani dietetykiem, ale byłabym ostrożna z tymi owocami.
__________________
"Jeśli chcesz zerwać owoc, musisz się wspiąć na drzewo."

~ Thomas Fuller ~
BeaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 21:12   #1973
bedeliciuos
Wtajemniczenie
 
Avatar bedeliciuos
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 245
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Cytat:
Napisane przez BeaS Pokaż wiadomość
Dominika, egzamin z biologii jest tak ciężki, że obniżają próg i to sporo, a i tak w pierwszym terminie zdaje jakieś 30% roku.
Więc boję się cholernie tego egzaminu, bo nie dość, że biologia jest dla mnie masakrycznie nudna, głupia, trudna i taka ... niepotrzebna, że mam ochotę uderzyć głową w ścianę jak o tym myślę. Nie przeżyłabym świadomości, że muszę ją poprawiać. Autentycznie na myśl o biologii mój mózg wysyła komunikat - strzel sobie w łeb.

Prawda jakie to teraz wydaje się maciupeńkie?

Owoce na noc? A broń się kto może.
Owoce wbrew pozorom wcale nie są takie bezpieczne, bo mają dużo cukrów. W każdym artykule o tematyce dietetycznej czytam, żeby jeść 1 owoc dziennie i to najlepiej rano.
Nie jestem ani lekarzem, ani dietetykiem, ale byłabym ostrożna z tymi owocami.
a ja myślałam że ta biologia to taki 'dodatek', nic specjalnie trudnego i bez ogromu materiału..
ja mam podobnie z tym strzelaniem w łeb na myśl o chemii, tzn o nauce jej do matury.. ehh, a tak lubiłam się jej uczyć, a teraz o wiele większą ochotę mam na biologię..
będę trzymać kciuki żebyś była w tych 30% szczęśliwców


no, jeśli w ogóle powinnam zabierać głos w sprawie nauki, to tak, maciupeńkie chociaż tak naprawdę nie mam doświadczeń w kwestii nauki na studiach..


hmm, to może on kazał ogolnie jeśc mi więcej owoców, a nie że na noc
nie wiem, bo szczerze to już byłam tak zadowolona że nie musze robić żadnych gastroskopii itp, że nie sluchałam chyba
no to posłucham Cię i nie będę jadła na noc.. a zawsze jadałam
niedobry tata, niedobry .. zawsze wieczorem mi mandarynki przynosi do biurka/łózka
bedeliciuos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 21:20   #1974
BeaS
Zakorzenienie
 
Avatar BeaS
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 4 855
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Cytat:
Napisane przez bedeliciuos Pokaż wiadomość
a ja myślałam że ta biologia to taki 'dodatek', nic specjalnie trudnego i bez ogromu materiału..
ja mam podobnie z tym strzelaniem w łeb na myśl o chemii, tzn o nauce jej do matury.. ehh, a tak lubiłam się jej uczyć, a teraz o wiele większą ochotę mam na biologię..
będę trzymać kciuki żebyś była w tych 30% szczęśliwców

hmm, to może on kazał ogolnie jeśc mi więcej owoców, a nie że na noc
nie wiem, bo szczerze to już byłam tak zadowolona że nie musze robić żadnych gastroskopii itp, że nie sluchałam chyba
no to posłucham Cię i nie będę jadła na noc.. a zawsze jadałam
niedobry tata, niedobry .. zawsze wieczorem mi mandarynki przynosi do biurka/łózka
Biologia medyczna jako dodatek.
Gdybyś zobaczyła mój podręcznik i atlas pasożytów...
nudy na pudy, a takie szczególiki ...
kurde, zdenerwowałam się.

Dzięki za kciuki.

Jak Ci idą przygotowania do matury?

Ja to wiem z artykułów, nie ze studiów, więc nie dam Ci 100% gwarancji, że to prawda. W każdym razie, na pewno nie jedzenie owoców wieczorem nie powinno zaszkodzić.
__________________
"Jeśli chcesz zerwać owoc, musisz się wspiąć na drzewo."

~ Thomas Fuller ~
BeaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 15:56   #1975
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

hejka Krejzole

zaliczyłam koło z Grecji starożytnej. Ba, dostałam 4 a pan profesor narysował mi uśmiechniętą buźkę na kartce (jak będę miała kabel do telefonu, to się pochwalę )

Wróciłam do domu, miałam uczyć się na koło na 7. stycznia, ale włączyłam kompa i takie głupoty oglądałam na youtube, że aż mi wstyd
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 17:46   #1976
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

wieczorem nie jada się owoców ze względu na fruktozę. ogólnie jedząc wieczorem owoce to fajny sposób na zdobycie tłuszczyku
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 19:33   #1977
KaasiaaK
Zakorzenienie
 
Avatar KaasiaaK
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 967
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
Wróciłam do domu, miałam uczyć się na koło na 7. stycznia, ale włączyłam kompa i takie głupoty oglądałam na youtube, że aż mi wstyd
o jejku, jeden dzień ;P
jak najbardziej możesz się odmóżdżyć :P
__________________
konsekwentnie dążyć do celu(ów)..;-)
KaasiaaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 21:23   #1978
Ailanna
Rozeznanie
 
Avatar Ailanna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wolsztyn
Wiadomości: 873
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Czeeeeeeeśc! Witam Was w tym pięknym dniu, w którym mam humor tak zaje****y jak dawno nie miałam

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
hejka Krejzole

zaliczyłam koło z Grecji starożytnej. Ba, dostałam 4 a pan profesor narysował mi uśmiechniętą buźkę na kartce (jak będę miała kabel do telefonu, to się pochwalę )

Wróciłam do domu, miałam uczyć się na koło na 7. stycznia, ale włączyłam kompa i takie głupoty oglądałam na youtube, że aż mi wstyd
Gratuluję
Nie martw się, powinnam czytac stosy książek, a też oglądam YT i siedzę na fejsie ;P

Cytat:
Napisane przez KaasiaaK Pokaż wiadomość
o jejku, jeden dzień ;P
jak najbardziej możesz się odmóżdżyć :P
Prawie gadasz pani


Powód mojego super humoru:
a) wczorajszy koncert Holden Avenue i Końca Świata w Zielonej Górze, mam filmy, zdjęcia i podpisy na bilecie, wszystko mnie boli po pogo, ale było EKSTRA!
b) na staropolce pisaliśmy dziś gęsimi piórami po papierze imitującym pergamin ^^ Przepisywaliśmy apokryfy bożonarodzeniowe, a jak sie nam skończyły teksty to wymyślaliśmy własne pierdoły bo to tak ładnie wygląda

JARAM SIĘ!
__________________
Osoby używające więcej niż trzech wykrzykników lub pytajników, to osoby z zaburzeniami własnej osobowości.
- Terry Pratchett -
Ailanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 20:55   #1979
BeaS
Zakorzenienie
 
Avatar BeaS
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 4 855
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Hejka!

Najeździłam się dziś autem w tę beznadziejną pogodę.
Zarzuca trochę, kurczaki.
Ale bezpiecznie dotarłam do domu.

Ale się dziś uśmiałam. Obczajcie.
Pamiętacie, że wyglądam na mniej lat niż mam? Chyba już nie.
Dziś w przychodni, do której zawiozłam dziadzia, jakaś pani do mojego dziadzia powiedziała o mnie 'córka'
mistrzostwo świata, no super, teraz wyglądam na 50 lat.

Cytat:
Napisane przez Ailanna Pokaż wiadomość
Gratuluję
Nie martw się, powinnam czytac stosy książek, a też oglądam YT i siedzę na fejsie ;P
Zarzuć linkiem do swojego fejsa na PW.
__________________
"Jeśli chcesz zerwać owoc, musisz się wspiąć na drzewo."

~ Thomas Fuller ~
BeaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 22:13   #1980
KaasiaaK
Zakorzenienie
 
Avatar KaasiaaK
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 967
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Beata, chyba już lepiej wyglądać za młodo


hejop
ja już w domu
ale jak wesoło na dworcu było
planowałyśmy z koleżanką jechać pociągiem o 14.15.. stoimy na peronie, ludzi w .uj, a pociągu brak. Dodam, że startował z Krk Gł. ... za chwilę głosu mówi, że jest.... 45 opóźnienia no to czekamy. Mija 40 min głosu mówi, że opóźnienie wydłużyło się do 70min... więc poszłyśmy się rozgrzać, na herbatkę.. siedzimy, ja wyszłam do tunelu, żeby sprawdzić czy coś nowego mówią i akurat głosu mówi, że pociąg podstawiony, więc my biegiem na peron, pociąg stał, wsiadłyśmy i nawet miałyśmy miejsca siedzące !!
z Krk wyjechał z 80min opóźnieniem i na szczęście już nic nie dorzucił po drodze, z takim samym dojechałyśmy do R... a tam! chyba wszyscy ludzie z pociągu wysiedli 3 ostatnie wagonu były dosłownie puste ;D

ale kurcze, jednak dom to dom
__________________
konsekwentnie dążyć do celu(ów)..;-)
KaasiaaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:46.