Kozaki EMU - zbiorczy - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-30, 16:07   #4861
matyldaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z zaskoczenia
Wiadomości: 3 428
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez strawberry Pokaż wiadomość
nie rozumiem takich złych opinii na temat emu wool ja mam je od 23 grudnia... chodzę w nich codziennie... wracam późnym wieczorem... najczęściej po zaspach i często muszę chodzić po błocie pośniegowym... i jest mi ciepło w stopy... pięty nie załamały się.... może potrzebują więcej czasu ? 2 dni temu wróciłam z gór - byłam na nartach... i stopy suche i ciepłe...

impregnowałam je... może Wasze emu wool po prostu nie są oryginalne? ja swoje sprowadziłam ze stanów

p.s. chodzę w stopkach najczęściej... nie ubieram jakiś 2 skarpet z wełny czy nie wiadomo czego
No właśnie ja jak oglądałam je w sklepie to wydawało mi się, że mają dużo tego futra w środku i wydawały mi się ciepłe. Poza tym teraz chodzę w stopkach i adidasach i nie jest mi zimno. Bardziej zależy mi na opiniach czy przeciekają ale konkretnych czy przeciekają jak się w nich tylko wyjdzie (miałam kiedyś takie buty) czy aby przeciekły trzeba wejść w naprawdę wielką ciapę ??
matyldaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 16:17   #4862
makebelieve10
Raczkowanie
 
Avatar makebelieve10
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 304
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Mi sie wydaje, że naprawdę trzeba wejść w ciapę. Moim zdaniem wełny jest dużo i naprawde są ok. Zresztą, za jakiś czas powinny przyjść stingery, wtedy się wypowiem

A naprawde nikt mi nie umie pomóc z tymi plamami? Buty same schną na wycieraczce, ale plamy są jeszcze mokre.. Czy one mi zostaną?
makebelieve10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 16:18   #4863
malwina2208198721
Zadomowienie
 
Avatar malwina2208198721
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 431
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez strawberry Pokaż wiadomość
nie rozumiem takich złych opinii na temat emu wool ja mam je od 23 grudnia... chodzę w nich codziennie... wracam późnym wieczorem... najczęściej po zaspach i często muszę chodzić po błocie pośniegowym... i jest mi ciepło w stopy... pięty nie załamały się.... może potrzebują więcej czasu ? 2 dni temu wróciłam z gór - byłam na nartach... i stopy suche i ciepłe...

impregnowałam je... może Wasze emu wool po prostu nie są oryginalne? ja swoje sprowadziłam ze stanów

p.s. chodzę w stopkach najczęściej... nie ubieram jakiś 2 skarpet z wełny czy nie wiadomo czego

Ja też czytam te wszystkie opinie, ale wcale ich nie podzielam. Fakt nie miałam innych emu, te są moje pierwsze... Nosze je od jakichś 3 tygodni i wcale mi nie przemakają... A dodam, że chodzę bardzo dużo - pracuję w środowisku, chodzę od pacjenta do pacjenta przez kilka godzin dziennie, do tego też na uczelnię co dzień... Dzisiaj nawet weszłam w nich nie chcący w kałużę i nic... Do tego jest mi ciepło w stopy, nic a nic nie marzną, noszę cienkie, krótkie skarpetki jak do adidasów Jedyny minus widzę tylko podczas dłuższej jazdy pociągiem - gorąco mi w stopy Chociaż i tak mam zamiar kupić jeszcze stingery mini


makebelieve10 ja po dzisiejszym wejściu w kałużę też miałam mokre plamy na zewnątrz, położyłam je po przyjściu o 15 w łazience, bo tam najcieplej, ale z dala od grzejnika i już nie mam żadnych mokrych plam...

Edytowane przez malwina2208198721
Czas edycji: 2010-12-30 o 16:22
malwina2208198721 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 16:25   #4864
makebelieve10
Raczkowanie
 
Avatar makebelieve10
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 304
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Czyli do łazienki postawić? Dzięki, spróbuje -.- Ja o 13 wróciłam..
makebelieve10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 16:26   #4865
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez makebelieve10 Pokaż wiadomość
Mi sie wydaje, że naprawdę trzeba wejść w ciapę. Moim zdaniem wełny jest dużo i naprawde są ok. Zresztą, za jakiś czas powinny przyjść stingery, wtedy się wypowiem

A naprawde nikt mi nie umie pomóc z tymi plamami? Buty same schną na wycieraczce, ale plamy są jeszcze mokre.. Czy one mi zostaną?
Ja wczoraj wróciłam w mokrych (łaziłam po głębokim śniegu, ale świeżym, bez soli), no i po wyschnięciu nie ma na nich śladu. Schły w przedpokoju w szafce, tam gdzie je zawsze trzymam.

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2010-12-30 o 16:27
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 16:32   #4866
MarTa51115
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 735
GG do MarTa51115 Send a message via Skype™ to MarTa51115
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Dzisiaj dostałam odpowiedź od schaffy,że jest coś nie tak ze stanowiskiem kurierów w gdańsku i mam dać odpowiedz czy rezygnuje czy mają pogonić kurierów i już sama nie wiem jak myślicie mam zamówić z allegro czy dalej czekac?
__________________
Zapraszam
http://gotuj-z-marta.blogspot.com/
MarTa51115 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 17:04   #4867
makebelieve10
Raczkowanie
 
Avatar makebelieve10
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 304
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

A jakie zamówiłaś? No i zależy jak z cenami ^No ale pogonić, czyli że Ci przywioza?
makebelieve10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-30, 18:02   #4868
MarTa51115
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 735
GG do MarTa51115 Send a message via Skype™ to MarTa51115
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez makebelieve10 Pokaż wiadomość
A jakie zamówiłaś? No i zależy jak z cenami ^No ale pogonić, czyli że Ci przywioza?
http://www.schaffashoes.pl/emu-BRONT...OLATE-EMU,2879 zamówiłam te ylko to było jakiś czas temu i razem z wysyłką wyszlo 320 zł a na allegro widzialam takie http://www.schaffashoes.pl/emu-emu_h...olate-EMU,3019 100 zł tańsze... napisali,że pogonią czyli,że chyba przywioza hah
więc cenowo wychodzi to samo. Chyba napisze,żeby ich "pogonili" i w ramach długiego czekania udzielili mi jakiegoś upustu haha :p
__________________
Zapraszam
http://gotuj-z-marta.blogspot.com/

Edytowane przez MarTa51115
Czas edycji: 2010-12-30 o 18:04
MarTa51115 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 18:19   #4869
makebelieve10
Raczkowanie
 
Avatar makebelieve10
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 304
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Mi sie wydaje, że napisz, żeby pogonili i właśnie jakoś zrekompensowali to ^^ Bo póki zwrócą Ci pieniądze, zamówisz u kogo innego i znowu czekać :P
makebelieve10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 19:14   #4870
MarTa51115
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 735
GG do MarTa51115 Send a message via Skype™ to MarTa51115
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez makebelieve10 Pokaż wiadomość
Mi sie wydaje, że napisz, żeby pogonili i właśnie jakoś zrekompensowali to ^^ Bo póki zwrócą Ci pieniądze, zamówisz u kogo innego i znowu czekać :P
Wzięłam za pobraniem to pieniązki mam i cały czas czekają na paczkę. Napisałam własnie tak jak wcześniej mówiłam i zobaczymy kiedy odpowiedzą. :P
__________________
Zapraszam
http://gotuj-z-marta.blogspot.com/
MarTa51115 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 21:25   #4871
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Przyleciały sobie dzisiaj w końcu moje dzięciece Stingery zamówione w natureshop. I teraz pytanie - impregnować czy nie??????
Nie mają metki z parasolką, nie wiem czy modele dziecięcych Stingerów ją mają, czy moje są po prostu z wcześniejszej kolekcji?
Pryskać je czy nie - doradźcie
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-30, 23:07   #4872
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kulkaaga Pokaż wiadomość
Przyleciały sobie dzisiaj w końcu moje dzięciece Stingery zamówione w natureshop. I teraz pytanie - impregnować czy nie??????
Nie mają metki z parasolką, nie wiem czy modele dziecięcych Stingerów ją mają, czy moje są po prostu z wcześniejszej kolekcji?
Pryskać je czy nie - doradźcie
Nawet te z parasolką każą zaimpregnować, więc chyba tym bardziej takie bez parasolki
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 01:04   #4873
prostadziewczynazpabianic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 9
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez matyldaaaa Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi czy na prawdę te emu wool są takie beznadziejne, że nie opłaca się kupować ?? Strasznie się na nie napaliłam i już wczoraj miałam kupować ale w sklepie nie mieli mojego rozmiaru więc wybrałam sobie na allegro. Dopiero teraz przeczytałam, że piszecie, że przeciekają. Nie wiem co mam zrobić bo liczyłam na to, iż w końcu będę miała ciepłe i nieprzemakalne buty ale chyba się przeliczyłam, a na te droższe mnie nie stać ehh poradźcie coś
na deezee powinna być jeszcze świąteczna wyprzedaż - z hasłem rabatowym -20% od wszystkich cen. ja w ten sposób kupiłam stingery mini za 319 zł z przesyłką kurierską.
prostadziewczynazpabianic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 09:52   #4874
Liana
Zadomowienie
 
Avatar Liana
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 321
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Dziewczyny nie linczujcie mnie , ale właśnie zamawiam stingery z schaffashoes i już nie wiem - chociaż przeczytałam CAŁY wątek od deski do deski ale opinie są różne - czy stingery bierzemy w normalnym rozmiarze czy numer mniejsze jak ubijające się Bronte ???
Liana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 10:42   #4875
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez strawberry Pokaż wiadomość
może Wasze emu wool po prostu nie są oryginalne? ja swoje sprowadziłam ze stanów)
Ja też

Ja stałam na przystanku, padał śnieg, wcześniej weszlam w dużą zaspę i czułam, że mi w palce zimno i trochę mokro.

A futerko naprawdę się ubiło i prawie go nie ma Na pięcie szczególnie.

Tak w ogóle. Zagięła mi się pięta, ale nie widać. Mam czarne bronte i jakby się "wytarły" na pięcie na szaro, ale przejechałam po nich parę razy boczną gumową częścią szczotki i to przetarcie znikło i już nie widać zagięcia
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 11:00   #4876
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Nawet te z parasolką każą zaimpregnować, więc chyba tym bardziej takie bez parasolki
No to dzisiaj zrobię oprysk
Czaję się na jeszcze jedne stingery z natureshopu, czekoladowe, ale na razie nie ma rozmiaru UK2 :/
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 11:19   #4877
MarTa51115
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 735
GG do MarTa51115 Send a message via Skype™ to MarTa51115
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez prostadziewczynazpabianic Pokaż wiadomość
na deezee powinna być jeszcze świąteczna wyprzedaż - z hasłem rabatowym -20% od wszystkich cen. ja w ten sposób kupiłam stingery mini za 319 zł z przesyłką kurierską.
te hasło to 2010NY? cena z tym rabatem wyskakuje dopiero po podaniu danych do wysyłki?
__________________
Zapraszam
http://gotuj-z-marta.blogspot.com/
MarTa51115 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 11:26   #4878
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez strawberry Pokaż wiadomość
nie rozumiem takich złych opinii na temat emu wool ja mam je od 23 grudnia... chodzę w nich codziennie... wracam późnym wieczorem... najczęściej po zaspach i często muszę chodzić po błocie pośniegowym... i jest mi ciepło w stopy... pięty nie załamały się.... może potrzebują więcej czasu ? 2 dni temu wróciłam z gór - byłam na nartach... i stopy suche i ciepłe...

impregnowałam je... może Wasze emu wool po prostu nie są oryginalne? ja swoje sprowadziłam ze stanów

p.s. chodzę w stopkach najczęściej... nie ubieram jakiś 2 skarpet z wełny czy nie wiadomo czego
Ja też nie Mam je od ponad miesiąca, niczym nie psikałam i nie przemakają, czyszcze je normalnie wodą z gąbką, zimno mi w stopy też nie było.
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 11:42   #4879
nANcY:*
Zadomowienie
 
Avatar nANcY:*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 606
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Przyszły dzisiaj moje Stingery

To te z parasolką też trzeba impregnować?

Myślałam, że już nie trzeba
Chciałam dzisiaj w nich śmigać już.
__________________



Be happy. It drives people crazy.

Edytowane przez nANcY:*
Czas edycji: 2010-12-31 o 12:30
nANcY:* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-31, 12:52   #4880
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nANcY:* Pokaż wiadomość
Przyszły dzisiaj moje Stingery

To te z parasolką też trzeba impregnować?

Myślałam, że już nie trzeba
Chciałam dzisiaj w nich śmigać już.
Na moich na ulotce było napisane żeby je zaimpregnować raz lub dwa razy w sezonie, więc swoje spryskałam zaraz jak je przywieziono... Ale już niedługo po tym w nich chodziłam, przecież ten impregnat w sprayu schnie błyskawicznie, niby czemu miałabym czekać
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 13:02   #4881
nANcY:*
Zadomowienie
 
Avatar nANcY:*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 606
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

A mam pytanko.. odnośnie ich oryginalności. To futerko wydało mi się jakieś liche, nie wiem czy to przez kolor czarny hm i twardsze. U mojej kumpeli w szarych futerko jest troszkę miększe i wydaje się być go więcej. Ona mówi, że to może być kwestia rozchodzenia ich. Jak myślicie?

Jak coś to nie będę w nich łazić i je zwrócę w poniedziałek. Zamawiałam z Schaffashoes.
__________________



Be happy. It drives people crazy.
nANcY:* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 13:35   #4882
Liana
Zadomowienie
 
Avatar Liana
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 321
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Nancy, a brałaś stingery w swoim normalnym rozmiarze czy mniejsze ??

Bardzo proszę o odpowiedź i z góry dziękuję
Liana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 13:46   #4883
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Liana Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie linczujcie mnie , ale właśnie zamawiam stingery z schaffashoes i już nie wiem - chociaż przeczytałam CAŁY wątek od deski do deski ale opinie są różne - czy stingery bierzemy w normalnym rozmiarze czy numer mniejsze jak ubijające się Bronte ???
Ja noszę normalnie 36, a Stingery wzięłam 35, gdybym wzięła swój rozmiar byłyby za duże po rozchodzeniu
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 13:52   #4884
nANcY:*
Zadomowienie
 
Avatar nANcY:*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 606
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Liana Pokaż wiadomość
Nancy, a brałaś stingery w swoim normalnym rozmiarze czy mniejsze ??

Bardzo proszę o odpowiedź i z góry dziękuję
Hm normalnie nosze 38/39
i wzięłam Emu 38, z tego względu iż mierzyłam kumpeli Emu,a ona ma 37 i cisnęły mnie w palce.
__________________



Be happy. It drives people crazy.
nANcY:* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 14:04   #4885
makebelieve10
Raczkowanie
 
Avatar makebelieve10
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 304
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Czyli jeśli ja nosze 39/40, wzięłam 39 to będą git? ; ) Ogółem jeśli zaimpregnuje się buty, nie powinno się w nich wychodzić przez dobe.. Czyli trzeba odczekać ok. 24 h, ale nawet jak przez noc postoją to bd git.
makebelieve10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 14:10   #4886
nANcY:*
Zadomowienie
 
Avatar nANcY:*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 606
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Jak widać są różne opinie Też 10 razy mierzyłam stopę zanim się zdecydowałam. Najlepiej samemu sprawdzić w sklepie, ale wiadomo, że nie każdy ma ku temu okazję.
__________________



Be happy. It drives people crazy.
nANcY:* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 16:13   #4887
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 536
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Moim zdaniem stingery też trzeba brać rozmiar mniejsze. Niestety zauważyłam w sklepach, ze czasami rozmiar rozmiarowi nierówny i w niektórych egzemplarzach 38 były na mnie ok (to mój normalny rozmiar), a w niektórych nawet 35/36. Ostatecznie wzięłam 37 i jest niemal idealnie, mogłyby być nawet ociupinkę mniejsze.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 21:52   #4888
Sensiq
Raczkowanie
 
Avatar Sensiq
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 42
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Przymierzałam stingery 37 - bardzo cisnęły, 38-trochę. Wool mam brać 38 ?
Sensiq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 15:56   #4889
PaCciaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 14
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez iness454 Pokaż wiadomość
szukałam w innych sklepach obuwniczych w moim miescie ale nie mieli..
sądze ze w CCC bedą miec , poniewaz i w CCC i w BOOTI mają taką samą serie do czyszczenia i impregnacji obuwia

http://aspsklep.pl/product_info.php?...products_id=37 - pianka
http://www.butsklep.pl/1699/buty_coc...amszu_i_nubuku - szczotka
Dzięki, kupiłam wszystko w CCC. Myłam moje butki chyba 6 razy. Na początku myślałam, ze nie zejdzie , ale za 3 razem już było lepiej. Co prawda zostały plamki i kolor nie jest równomierny, ale myślałam, że buty nie będą się już nadawać do noszenia, a tu niespodzianka
PaCciaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 17:09   #4890
magixxx
Zadomowienie
 
Avatar magixxx
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 058
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Liana Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie linczujcie mnie , ale właśnie zamawiam stingery z schaffashoes i już nie wiem - chociaż przeczytałam CAŁY wątek od deski do deski ale opinie są różne - czy stingery bierzemy w normalnym rozmiarze czy numer mniejsze jak ubijające się Bronte ???


Ja mam w tym samym co bronte. Ale nie jestem przekonana, czy dobrze zrobiłam, bo jak na razie są bardziej ciasne niż były nowe bronte. Mam nadzieję, że jednak trochę się ubiją i będą idealne ( mam je dopiero od tygodnia )
Mam rozmiar 37, normalnie noszę 38/39. Z perspektywy czasu widzę, że Bronte mogłyby być nawet pół rozmiaru mniejsze.
magixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:06.