Czy są tutaj jakieś prostytutki (utrzymanki też)? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-04, 01:39   #31
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Czy są tutaj jakieś prostytutki (utrzymanki też)?

Monte Christo ale po co ci to? Przecież mówisz, że nie masz kasy więc i tak cię nie stać. Na pewno nie na utrzymankę.
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 02:06   #32
Miss Puppet
Zadomowienie
 
Avatar Miss Puppet
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 567
Dot.: Czy są tutaj jakieś prostytutki (utrzymanki też)?

Cytat:
Napisane przez Monte Christo Pokaż wiadomość

Raczej chodzi mi o życiowe przypadki, a nie przejaskrawione.

Sądzę, że prostytutek jest o wiele więcej niż żigolaków.
to może hiszpański film "Księżniczki"?


raczej to jest więcej chętnych na nie czy hmmm klientów
__________________
Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Nie goni się facetów i autobusów
wielbicielka wody mineralnej, herbat, ziółek i kawusi

zakupoholizm pomniejszony

If you always do what you always did, you'll always get what you always got.
Miss Puppet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 07:16   #33
miczka21
Zadomowienie
 
Avatar miczka21
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 125
Dot.: Czy są tutaj jakieś prostytutki (utrzymanki też)?

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Nie wiem, nie znam żadnej prostytutki ani byłej ani obecnej która się ujawniła. Wiesz, wierząc rozmowom w toku to mówią

Aaaaa i jak kogoś interesuje temat... 'na imię masz Justine'
Polecam. Jak zdzierają z dziewczyny ubrania i traktują ją jak mięso, jak świnkę która idzie na rzeź. Może komuś uszami wyjdzie pouczanie o moralności.
Ja też oglądałam ten film , ale nie chce mi się wierzyć , że dziewczyny przez coś takiego przechodzą , chyba trochę wyolbrzymili ten problem .To takie moje odczucie , ale mogę się mylić w końcu tego nie przeżyłam .

---------- Dopisano o 08:16 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------

Cytat:
Napisane przez 1000days Pokaż wiadomość
Monte Christo ale po co ci to? Przecież mówisz, że nie masz kasy więc i tak cię nie stać. Na pewno nie na utrzymankę.
Kolega ma szerokie horyzonty
__________________
1.Odchudzam się
2.Nauka języków
miczka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 08:03   #34
glamorous90
Recenzentka Miesiąca - Maj 2020
 
Avatar glamorous90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mazury ;)
Wiadomości: 708
Dot.: Czy są tutaj jakieś prostytutki (utrzymanki też)?

Cytat:
Napisane przez Monte Christo Pokaż wiadomość
Nie umiałem znaleźć słowa dla dziewczyny, która nadstawia tyłek w tak zwanym sponsoringu, bo niektórzy uważają, że to nie prostytucja.
A mi jest żal facetów , którzy z tego korzystają. Zawsze potępia się prostytutki, utrzymanki, a facet znika w tle. Nie wiem jak bardzo trzeba być sfrustrowanemu czy mówiąc prosto z mostu poje****mu, żeby korzystać z tego typu usług.
__________________

01.07.2014 =>
glamorous90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 08:15   #35
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Czy są tutaj jakieś prostytutki (utrzymanki też)?

Przede wszystkim musze o to zapytac: Damianku, to Ty ??

Bo mam takiego kolege, bardzo podobnego z charakteru do Ciebie.
Wprawdzie on jest przystojny, ale jakos tak dziewczyny sobie znalezc nie moze.
hmmmm. ciekawe czemu
Cytat:
Napisane przez aaricia8 Pokaż wiadomość
Takie pytanie jest bez sensu. To jakbyś zapytał czy są tu jakieś złodziejki, albo poprosił o wypowiedź wizażanek, które biją swoje dzieci, albo o zwierzenia alkoholiczek. Tłumy by były, ale tylko do czytania.
hehe
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 08:56   #36
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Czy są tutaj jakieś prostytutki (utrzymanki też)?

Cytat:
Napisane przez glamorous90 Pokaż wiadomość
A mi jest żal facetów , którzy z tego korzystają. Zawsze potępia się prostytutki, utrzymanki, a facet znika w tle. Nie wiem jak bardzo trzeba być sfrustrowanemu czy mówiąc prosto z mostu poje****mu, żeby korzystać z tego typu usług.
Swoją drogą, dlaczego na ten temat nie rozkręca się społecznych kampanii. Tyle się trąbi np. o kupowaniu sztucznych futer czy jaj z naturalnego chowu kur żeby nie nakręcać spirali przemocy wobec stworzeń, które podlegają bezdusznej opresji...A takiemu frajerowi nikt się nie kwapi wytłumaczyć, że jego słabość do płatnego seksu też nakręca np. handel żywnym towarem (ciekawam czy którykolwiek z bywalców burdeli pomyślał kiedyś, że na miejscu tej prostytutki, której waginę sobie właśnie kupił na godzinę, mogłaby byc jego siostra, kuzynka, matka, żona).
W ogóle to szkoda, że kolesie chodzący do burdeli zwykle nie są łaskawi zauważyć, że samych siebie też szmacą w ten sposób, poniżają i upokarzają. Dziwki i szmaty widzą tylko po drugiej stronie. A oni są super samcami, za***iaszczymi maczosami.
Poraża mnie taka mentalność.

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Monte Christo Pokaż wiadomość

Lepiej tam nie wchodze, bo będę korzystał!
Ty to też jesteś udany, kolego. Na wątku o aborcji trzęsiesz sie nad życiem, poszanowaniem płodu itd. A jakoś szmacenie siebie i kobiety, z której bedziesz korzystał (ergo: traktował ją jak rzecz) Ci się w światopoglądzie mieści. Ewentualnie. W sensie: nie odrzucasz tego.
ŻA - ŁO - SNE !
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 09:03   #37
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Czy są tutaj jakieś prostytutki (utrzymanki też)?

Cytat:
Napisane przez Monte Christo Pokaż wiadomość
Gdyby napisał "dzi***" bądź "kur**" to byłby brak kultury, ponieważ są to słowa obraźliwe. Gdyby napisał kurtyzany, brzmiałoby nieco kulturalniej? Co jest nie tak w tym pytaniu? Obrażam kogoś? Jak miałem to ładniej zapisać?
Cytat:
Napisane przez aaricia8 Pokaż wiadomość
Takie pytanie jest bez sensu. To jakbyś zapytał czy są tu jakieś złodziejki, albo poprosił o wypowiedź wizażanek, które biją swoje dzieci, albo o zwierzenia alkoholiczek. Tłumy by były, ale tylko do czytania.

Linki Ci podałam, tam masz wątki na temat.
Dokładnie o to mi chodziło, to tak jakby jakaś laska weszła sobie na forum dla normalnych facetów i założyła wątek "Czy są tu jakieś alfonsy?"
No błagam
W każdym razie widzę że na wątku jest pewien ruch, więc już się nie wtrącam
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-04, 09:17   #38
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Czy są tutaj jakieś prostytutki (utrzymanki też)?

Monte Christo wyszukiwarka nie gryzie
Było kilka wątków o prostytutkach, dziewczynach, które mają sponsora itd.

Wypowiadały się w nich dziewczyny będące prostytutkami.
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 09:31   #39
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: Czy są tutaj jakieś prostytutki (utrzymanki też)?

Cytat:
Napisane przez Maudia Pokaż wiadomość
A mi utrzymanka nie kojarzy się z prostytutką, nie jest to dla mnie równoznaczne. Utrzymanka wg mnie to kobieta, która mieszka razem ze swoim chłopakiem/mężem, ale daje mu wzamian nie tylko sex, ale także pomaga w domu (sprząta, gotuje itd.). Nie jest na typowym etacie, dlatego mąż daje na utrzymanie, wszelkie możliwe wydatki. A prostytutka to kobieta jedynie do zaspokojania uciech cielesnych.
Tak, czyli taka prostytucja full service..
Chyba jednak jest różnica między "utrzymanką" a partnerką, która zajmuje się domem, a zawodowo pracuje tylko jej facet, więc z jego pieniedzy żyje? Utrzymanka to kobieta, która jest z facetem głównie dla pieniędzy, a więc z prostytucją ma jak najbardziej wiele wspólnego.. Podobnie jak "utrzymanek" - to facet, który żyje ze sponsoringu kobiety, której świadczy usługi seksualno-towarzyskie.
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 09:50   #40
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Czy są tutaj jakieś prostytutki (utrzymanki też)?

Cytat:
Napisane przez Monte Christo Pokaż wiadomość
Nie stworzyłem ten temat, żeby rzucać kamieniami, tylko z czystej ciekawości, czy są tutaj takie kobiety. Na przykład ciekawi mnie kwestia, gdy kończą z tym, to później mówią o tym swoim partnerom?
czystą ciekawość można zabić czytajac inne wątki o tancerkach,prostytutkach i sponsorach.
w każdym z tych tematów opisywane były losy kobiet i ich motywacje.

często są to kobiety o szczątkowej moralności,ale ładne i zadbane,studentki isklepowe, matki i samotne,młode i stare.nigdy nie pomyślałbyś patrząc na taką,że ma sponsora,a pieniądze,ktore wydaje a chleb pochodzą z sexu.
czego chca od życia?
kasy,czasem sexu.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 09:53   #41
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Czy są tutaj jakieś prostytutki (utrzymanki też)?

Cytat:
Napisane przez Monte Christo Pokaż wiadomość
Z racji tego, że u mnie na wydziale jest 95% facetów, to raczej nie mam okazji. A jak zapytam, to mogę oberwać w policzek
O patrz, czyli jednak
No to inaczej, idź do kolegów i podpytaj który z nich chodzi na dziwki. Zawsze wiesz, u źródła to lepiej. Informacje pewniejsze
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-04, 10:05   #42
Stary_Pryk
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 526
Dot.: Czy są tutaj jakieś prostytutki (utrzymanki też)?

Cytat:
Napisane przez glamorous90 Pokaż wiadomość
Nie wiem jak bardzo trzeba być sfrustrowanemu czy mówiąc prosto z mostu poje****mu, żeby korzystać z tego typu usług.
Tak? Są osoby samotne z wyboru (np. pracocholizm) lub konieczności (np. wdowcy), są osoby kalekie którym niełatwo znaleźć seksualnego partnera, są (znam osobiście) długoletnie małżeństwa, gdzie jedno z partnerów od wielu lat nie może zaspokoić seksualnych potrzeb drugiego i daje mu oficjalną zgodę na korzystanie z tego typu przybytków z korzyścią dla tego związku. Podobnych przykładów pewnie można by mnożyć.
Czy te wszystkie osoby muszą być skazane na dożywotnią wstrzemięźliwość?

Moim zdaniem prostytucja nie powinna być potępiana z założenia a wręcz może być ratunkiem dla wielu nieszczęśników. A to, że najczęściej z agencji korzystają jurni Towarzysze Życia nieświadomych kobiet, to hmm, wina prostytutek?
Stary_Pryk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 10:06   #43
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: Czy są tutaj jakieś prostytutki (utrzymanki też)?

na temat-znam jedną, mieszka 2bloki dalej i czasami mam "przyjemność" oglądać ją na spacerach, podwożoną pod blok itp. do tego wygląda i zachowuje się jak przystało na...nią

off-oglądałam "czekając na sobotę" chyba 3odc i pobieżnie, moje wrażenia po-było mi strasznie smutno, nawet nie wiem dlaczego, może dlatego, że wiem jak wygląda normalniejsze życie...miałam wrażenie, że to dziedziczona patologia (o ile coś takiego istnieje), to było żałosne i przykre jednocześnie
a mój chłopak stwierdził "o matko jeszcze to na HBO leciało!poszło w świat!"uśmiałam się z niego, bo tak się przejął
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 10:07   #44
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: Czy są tutaj jakieś prostytutki (utrzymanki też)?

Cytat:
Napisane przez Stary_Pryk Pokaż wiadomość
Tak? Są osoby samotne z wyboru (np. pracocholizm) lub konieczności (np. wdowcy), są osoby kalekie którym niełatwo znaleźć seksualnego partnera, są (znam osobiście) długoletnie małżeństwa, gdzie jedno z partnerów od wielu lat nie może zaspokoić seksualnych potrzeb drugiego i daje mu oficjalną zgodę na korzystanie z tego typu przybytków z korzyścią dla tego związku. Podobnych przykładów pewnie można by mnożyć.
Czy te wszystkie osoby muszą być skazane na dożywotnią wstrzemięźliwość?

Moim zdaniem prostytucja nie powinna być potępiana z założenia a wręcz może być ratunkiem dla wielu nieszczęśników. A to, że najczęściej z agencji korzystają jurni Towarzysze Życia nieświadomych kobiet, to hmm, wina prostytutek?
A co - ich partnerek??
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 10:08   #45
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Czy są tutaj jakieś prostytutki (utrzymanki też)?

Cytat:
Ja też oglądałam ten film , ale nie chce mi się wierzyć , że dziewczyny przez coś takiego przechodzą , chyba trochę wyolbrzymili ten problem .To takie moje odczucie , ale mogę się mylić w końcu tego nie przeżyłam
niestety dokładnie tak się dzieje.
w Polsce też nie lepiej, jak kobieta raz wejdzie do burdelu to raczej z niego nie wyjdzie.
nagrywane fotografowane i szantażowane, że jak odejdzie, wyślą zdjęcia rodzinie. nie, naprawdę. tak się dzieje. to wstrząsające i nie chcemy dopuszczać tego do świadomości. kto wie czy w piwnicach warszawskiej opuszczonej kamienicy nikt nie przetrzymuje dwóch Azjatek? nigdy nie wiemy co się może dziać po drugiej stronie, na drugiej ulicy...
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 10:16   #46
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: Czy są tutaj jakieś prostytutki (utrzymanki też)?

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
niestety dokładnie tak się dzieje.
w Polsce też nie lepiej, jak kobieta raz wejdzie do burdelu to raczej z niego nie wyjdzie.
nagrywane fotografowane i szantażowane, że jak odejdzie, wyślą zdjęcia rodzinie. nie, naprawdę. tak się dzieje. to wstrząsające i nie chcemy dopuszczać tego do świadomości. kto wie czy w piwnicach warszawskiej opuszczonej kamienicy nikt nie przetrzymuje dwóch Azjatek? nigdy nie wiemy co się może dziać po drugiej stronie, na drugiej ulicy...
To jest jedna strona medalu - druga to nastoletnie idiotki, które same pchają swoje tyłki tam gdzie nie powinny - bo tak łatwiej zarobić, niż sterczeć cały weekend w jakimś sklepie. I takie, które skończyły naście lat i szukają sponsorów też jest sporo. Wiele kobiet wchodzi w to dobrowolnie. A to, że rzeczywistość nieraz je zaskakuje, to już inna kwestia. Skoro my - nie siedząc w temacie, wiemy, jak bywa, to same zainteresowane takim zarobkiem tym bardziej powinny się najpierw dobrze zorientować.
Kobiety (czy nawet dzieci) porywane do burdeli to trochę inna bajka i nie wierzę, że np. zakaz prostytucji, karanie za nią, zmieni sytuację na lepsze. Wręcz przeciwnie - zawsze było zapotrzebowanie na odpłatne usługi seksualne - i to się nie zmieni. Tylko kobiety powinny być mądrzejsze, po prostu. A jak już się któraś chce w to pakowac, to krzyż jej na drogę.
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 10:17   #47
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Czy są tutaj jakieś prostytutki (utrzymanki też)?

Cytat:
Napisane przez Deede Pokaż wiadomość
A co - ich partnerek??
nie,jednak można się od tego uzależnić,tak jak od masturbacji.
czasem jest to forma zboczenia.facet podnieca się samym faktem płacenia za sex.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 10:19   #48
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: Czy są tutaj jakieś prostytutki (utrzymanki też)?

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
nie,jednak można się od tego uzależnić,tak jak od masturbacji.
czasem jest to forma zboczenia.facet podnieca się samym faktem płacenia za sex.
Uzależnić się można od wszystkiego - od seksu z własnym partnerem zapewne też
Sądzę, że ogromna większość facetów korzysta z płatnego seksu, bo tego chce - a nie, że nie ma wyboru (a potrzeby się ma, wiadomo..)
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 10:23   #49
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Czy są tutaj jakieś prostytutki (utrzymanki też)?

Deede nie wiem jak u ciebie, ale ja coś wiem o szukaniu pracy i kolorowo nie jest.
Temat aborcja gdzie jedna wizażanka mówi że ona kobiet nie lubi zatrudniać, bo zaciążą.
Moja ciocia sprzątała w sądzie, zmywała kibelki i takie tam. Nagle podnieśli wymogi, każdy pracownik musi mieć maturę.
Podobnie u mojej mamy, jest kucharką gotują dla mas. Matura.
Strażak? Każdy musi mieć maturę. Policjant? Też.
Matura nie jest dla każdego, a sytuacja gdzie sprzątaczka musi mieć maturę... tak samo kucharka.
Z pracą jest krucho, nie oszukujmy się. 18 latka po zawodówce z ciężką sytuacją rodzinną - gdzie ona dostanie pracę. W sklepie? Osiem razy, bez matury to z otwartymi rękoma ją wezmą. Zwłaszcza bez znajomości obsługi kasy fiskalnej. Ja ich nie usprawiedliwiam bo każdy jest panem swojego losu. Ale nie wszyscy muszą mieć maturę, ale wszyscy muszą pracować. Tylko to się wiesz... nie współpracuje ze sobą.
Mówisz o sterczeniu przez weekend w sklepie - ja, intensywnie szukałam pracy. Myślałam że się popłaczę ze szczęścia jak w listopadzie się ktoś odezwał. Tak, wszyscy pragną pracowników weekendowych. Po prostu pracodawcy walą drzwiami i oknami do studentów i uczniów.
Nie masz znajomości, krzyżyk na drogę.

Po prostu gdyby kobiety nie musiały, to by tam nie pracowały.
Gdyby za ciężką fizyczną pracę płacili godziwie /czyli inaczej niż 4 lub 5 zł na godzinę/ to też sprawa by się miała inaczej.
Gdyby była praca dla każdego...
Gdyby nie było mody na byle maturę i byle studia...

Kobiety powinny być mądrzejsze............. Powiedz to Tajkom na przykład.

Edytowane przez muszynianka
Czas edycji: 2011-01-04 o 10:29
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-04, 10:25   #50
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Czy są tutaj jakieś prostytutki (utrzymanki też)?

Cytat:
Napisane przez Stary_Pryk Pokaż wiadomość
Moim zdaniem prostytucja nie powinna być potępiana z założenia a wręcz może być ratunkiem dla wielu nieszczęśników.
I źródłem tragedii życiowych wielu nieszczęśnic

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Deede Pokaż wiadomość
Tylko kobiety powinny być mądrzejsze
Mężczyźni też. W ogóle mało się edukuje na ten temat. Niestety.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 10:40   #51
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: Czy są tutaj jakieś prostytutki (utrzymanki też)?

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Deede nie wiem jak u ciebie, ale ja coś wiem o szukaniu pracy i kolorowo nie jest.
Temat aborcja gdzie jedna wizażanka mówi że ona kobiet nie lubi zatrudniać, bo zaciążą.
Moja ciocia sprzątała w sądzie, zmywała kibelki i takie tam. Nagle podnieśli wymogi, każdy pracownik musi mieć maturę.
Podobnie u mojej mamy, jest kucharką gotują dla mas. Matura.
Strażak? Każdy musi mieć maturę. Policjant? Też.
Matura nie jest dla każdego, a sytuacja gdzie sprzątaczka musi mieć maturę... tak samo kucharka.
Z pracą jest krucho, nie oszukujmy się. 18 latka po zawodówce z ciężką sytuacją rodzinną - gdzie ona dostanie pracę. W sklepie? Osiem razy, bez matury to z otwartymi rękoma ją wezmą. Zwłaszcza bez znajomości obsługi kasy fiskalnej. Ja ich nie usprawiedliwiam bo każdy jest panem swojego losu. Ale nie wszyscy muszą mieć maturę, ale wszyscy muszą pracować. Tylko to się wiesz... nie współpracuje ze sobą.
Mówisz o sterczeniu przez weekend w sklepie - ja, intensywnie szukałam pracy. Myślałam że się popłaczę ze szczęścia jak w listopadzie się ktoś odezwał. Tak, wszyscy pragną pracowników weekendowych. Po prostu pracodawcy walą drzwiami i oknami do studentów i uczniów.
Nie masz znajomości, krzyżyk na drogę.

Po prostu gdyby kobiety nie musiały, to by tam nie pracowały.
Gdyby za ciężką fizyczną pracę płacili godziwie /czyli inaczej niż 4 lub 5 zł na godzinę/ to też sprawa by się miała inaczej.
Gdyby była praca dla każdego...
Gdyby nie było mody na byle maturę i byle studia...

Kobiety powinny być mądrzejsze............. Powiedz to Tajkom na przykład.
Nie porównujmy sytuacji 18-letniej dziewczyny z Polski, która szanse jakiegoś wyboru jednak ma, do 13-latki sprzedanej do burdelu, bo to ma się do siebie nijak.
Dobrze wiem, jak jest z pracą - są rejony, gdzie bezrobocie galopuje, ale mimo wszystko jakoś nie każda dziewczyna / kobieta myśli o puszczaniu się za kasę.
Ja nie mówię o patologicznych rodzinach, gdzie mamusia jest prostytutką z 20-letnim stażem, siostra też, a tatuś siedzi w kiciu, dzieci nie miały zapewnionego minimum niczego, żeby "wyjść na ludzi" i po prostu nie znają innego życia- ok, ale ile takich jest? Spójrz na te wszystkie kretynki pokazujące prawie wszytko nawet na n-k. Albo na inne kretynki wlokące się do kibla w klubie z każdym, który tylko chce (no, sorry - nieraz musi postawić ze 2 drinki czy coś) - tak to się zaczyna..

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
I źródłem tragedii życiowych wielu nieszczęśnic

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------



Mężczyźni też. W ogóle mało się edukuje na ten temat. Niestety.
Owszem, edukować to się ich powinno - n/t antykoncepcji i chorób wenerycznych też, bo to obłęd, na jakim poziomie (nie)wiedzy funkcjonują. Ale uczenie i ich o tym, że jest druga, ciemna strona prostytucji, nie zmieni faktu, że chętni na te usługi będą zawsze..
__________________


Edytowane przez Deede
Czas edycji: 2011-01-04 o 10:42
Deede jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 12:59   #52
Lolaa87
Zadomowienie
 
Avatar Lolaa87
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 868
Dot.: Czy są tutaj jakieś prostytutki (utrzymanki też)?

Wg mnie to czy kobieta pójdzie sprzedawać swoje ciało zależy od charakteru, a nie od sytuacji materialnej. Prace jak sie chce to się znajdzie - chociażby na kasie w supermarkecie lub w sklepie odzieżowym. Ale niektórym się nie chce stać 12h czy siedzieć na kasie bo to niegodne czy męczące więc lepiej sprzedać swoje ciało jakiemus oblechowi
__________________
Lolaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 13:23   #53
Jagoda1982
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 883
Dot.: Czy są tutaj jakieś prostytutki (utrzymanki też)?

wspominane wyzej forum Grasoniera. Kiedys poczytalam sobie... wypowiadajace sie tam panie nie byly przez nikogo porwane, przymuszane i trzymane w ciemnym lochu...
Jak to sie mowi"kurewski charakter " i tyle....
Znam osobiscie jedna taka Pania. Pare ladnych lat temu pracowalysmy razem w telemarketingu...zmienila branze bo jej sie nie chcialo pracowac normalnie i tyle. A nie miala ani chorego dziecka, ani biedy w domu... po prostu rozlozyc nogi bylo latwiej
__________________
Never give up under strain,
Keep your head up day by day,
You're the only one to live your life.

Edytowane przez Jagoda1982
Czas edycji: 2011-01-04 o 13:25
Jagoda1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 13:30   #54
3asiex
Zadomowienie
 
Avatar 3asiex
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 169
Dot.: Czy są tutaj jakieś prostytutki (utrzymanki też)?

Cytat:
Napisane przez Deede Pokaż wiadomość
Nie porównujmy sytuacji 18-letniej dziewczyny z Polski, która szanse jakiegoś wyboru jednak ma, do 13-latki sprzedanej do burdelu, bo to ma się do siebie nijak.
13 latka i burdel??? nie przesadzasz?
__________________
Love Is A Losing Game...

Miałem taki piękny sen, że byłem ostatnim ssakiem na ziemi.(Mort: a ja w nim byłem?) Tak ale jako padlina.

3asiex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 13:33   #55
Stary_Pryk
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 526
Dot.: Czy są tutaj jakieś prostytutki (utrzymanki też)?

Cytat:
Napisane przez Deede Pokaż wiadomość
A co - ich partnerek??
Trochę bez sensu jest dywagować kto jest bardziej winny dziwka czy partnerka zdradzającego palanta, ale gdybym musiał wyrazić swoją opinie, to sadzę że w większości przypadków ta druga.
Burdele nie są obowiązkowe, to że istnieją nie oznacza, że mam regularnie bzykać za kasę, to że mam knajpę w sąsiedztwie nie znaczy, że muszę chodzić nawalony dzień w dzień, to że w moim mieście jest kasyno, nie znaczy że mam tam zostawiać całą wypłatę itd. Nie można obwiniać barmana, krupiera czy panienki spod latarni za lekkomyślność czy brak moralności własnego partnera.

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
I źródłem tragedii życiowych wielu nieszczęśnic
Największą tragedią życiową tych nieszczęśnic jest ich wybór partnerów. Czy Tobie przeszkadza istnienie agencji towarzyskich? Mnie wcale.
Stary_Pryk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 13:40   #56
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Czy są tutaj jakieś prostytutki (utrzymanki też)?

Cytat:
Napisane przez Stary_Pryk Pokaż wiadomość
Trochę bez sensu jest dywagować kto jest bardziej winny dziwka czy partnerka zdradzającego palanta, ale gdybym musiał wyrazić swoją opinie, to sadzę że w większości przypadków ta druga.
Burdele nie są obowiązkowe, to że istnieją nie oznacza, że mam regularnie bzykać za kasę, to że mam knajpę w sąsiedztwie nie znaczy, że muszę chodzić nawalony dzień w dzień, to że w moim mieście jest kasyno, nie znaczy że mam tam zostawiać całą wypłatę itd. Nie można obwiniać barmana, krupiera czy panienki spod latarni za lekkomyślność czy brak moralności własnego partnera.


Największą tragedią życiową tych nieszczęśnic jest ich wybór partnerów. Czy Tobie przeszkadza istnienie agencji towarzyskich? Mnie wcale.
Zgadzam się całkowicie.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 13:44   #57
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Czy są tutaj jakieś prostytutki (utrzymanki też)?

To może napisać do moderatorów... z prośbą o założenie portfolio, tylu zainteresowanych tematem mężczyzn trafia na to forum. Sprawa byłaby ułatwiona: użytkowniczka X - 4500 zł za noc, użytkowniczka Y - 20 zł

Też uważam wątek za lekko prowokacyjny. Co prawda nie prowokację, ale wątek powstały z "poczucia ułudnej i bezkarnej anonimowości internetowej" .



Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Swoją drogą, dlaczego na ten temat nie rozkręca się społecznych kampanii. Tyle się trąbi np. o kupowaniu sztucznych futer czy jaj z naturalnego chowu kur żeby nie nakręcać spirali przemocy wobec stworzeń, które podlegają bezdusznej opresji...

Skoro już poruszyłaś bardzo ważny dla mnie temat...

Kupienie dobrego, sztucznego futra, bez konieczności przelotu do Paryża graniczy z cudem. Czy ktoś mógłby mi podać namiary na jakiś sklep, który miałby eleganckie futerka z poliestrów i czapy poliestrowe, które nie wyglądałyby, jakby szalony krawiec starał się połączyć strukturę molekularną misia trociniaka z tanią podszewką?
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 13:46   #58
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Czy są tutaj jakieś prostytutki (utrzymanki też)?

Cytat:
Napisane przez Monte Christo Pokaż wiadomość
Ostatnio sporo mówi się o tym, że dużo dziewczyn utrzymuję się w sposób opisany w tytule.
Jestem ciekawa gdziez to "sporo" sie o tym mowi. Jakies statystyki?

Czytajac Twoj poprzedni watek i Twoje wypowiedzi na forum stwierdzam, ze jestes wybitnie zakompleksiona osoba i powinienes szukac specjalistycznej pomocy. Zamiast to zrobic, wolisz zakladac jakkies mialkie tematy na forum. Czekasz az ktoras Ci napisze, ze te wszystkie dziewczyny, ktore Cie nie chcialy to napewno zakamuflowane prostytutki byly bo jakze mozna takiego "ksiecia" odrzucic?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 13:51   #59
Lolaa87
Zadomowienie
 
Avatar Lolaa87
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 868
Dot.: Czy są tutaj jakieś prostytutki (utrzymanki też)?

Cytat:
Napisane przez Stary_Pryk Pokaż wiadomość
Trochę bez sensu jest dywagować kto jest bardziej winny dziwka czy partnerka zdradzającego palanta, ale gdybym musiał wyrazić swoją opinie, to sadzę że w większości przypadków ta druga.
Burdele nie są obowiązkowe, to że istnieją nie oznacza, że mam regularnie bzykać za kasę, to że mam knajpę w sąsiedztwie nie znaczy, że muszę chodzić nawalony dzień w dzień, to że w moim mieście jest kasyno, nie znaczy że mam tam zostawiać całą wypłatę itd. Nie można obwiniać barmana, krupiera czy panienki spod latarni za lekkomyślność czy brak moralności własnego partnera.


Największą tragedią życiową tych nieszczęśnic jest ich wybór partnerów. Czy Tobie przeszkadza istnienie agencji towarzyskich? Mnie wcale.
Dokładnie
Można by też obwiniać wszystkie kobiety Świata za to, że w ogóle są, szczują facetów i to ich wina, że zdradzają
__________________

Edytowane przez Lolaa87
Czas edycji: 2011-01-04 o 13:52
Lolaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 14:46   #60
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Czy są tutaj jakieś prostytutki (utrzymanki też)?

Cytat:
Wg mnie to czy kobieta pójdzie sprzedawać swoje ciało zależy od charakteru, a nie od sytuacji materialnej. Prace jak sie chce to się znajdzie - chociażby na kasie w supermarkecie lub w sklepie odzieżowym.
Ta na południu polski to ta praca leży na ulicy dosłownie. Wiesz nic tylko brać i pracować w kilku miejscach naraz, tyle możliwości że aż głowa boli
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:15.