"Klan" - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-15, 16:15   #3811
niro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 379
Dot.: "Klan"

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
No ale czemu mieliby ją zaprosić Bo będzie sama? Wiesz ile jest samotnych ludzi na święta?:P
Leszek, brat Krystyny jest na pewno bardziej związany z rodziną niż mama Norberta
gdyby to było narzeczeństwo, albo małżeństwo - to tutaj może bym miała jakieś ten, no ale to jest wolna parka młodych ludzi...
No tak tylko, ze w klanie wszystko ma być takie poprawne...

A tu dopuścić aby ktoś był sam w takim dniu?
Tu chodzi o takie czysto ludzkie odruchy, Olka z Norbim wiedzieli, ze matka będzie sama - to mogli poprostu z nia spędzić ten wieczór, a tam znów święte oburzenie, ze jak to nie z Lubiczami Oleńka miała by być w tym dniu - to jak tak to nie będa z nikim i pojadą w góry.

Ja poprostu matki w takim dniu nie zostawiłabym tym bardziej, ze całe życie dbała o tego Norbiego przejmowała sie - a że jest nadopiekuńcza - to co od razy na szafot z nią??
__________________
--------
Homo homini amicus esse debet........
niro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 16:24   #3812
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: "Klan"

baa Knory nawet nie zadzwonili do jego matki z życzeniami,ludzie przecież za 100 odcinków mogą zostać rodziną
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 16:25   #3813
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: "Klan"

Cytat:
Tu chodzi o takie czysto ludzkie odruchy, Olka z Norbim wiedzieli, ze matka będzie sama - to mogli poprostu z nia spędzić ten wieczór
no, tu akurat Norbert powinien się popisać i z mamą zostać.
popis dorosłości z jego strony po prostu.

wiesz moim zdaniem postać przesadza w swej nadopiekuńczości i po prostu nie może się pogodzić z samodzielnością Norberta
i na miejscu Olki też bym się wściekała, rozumiem że wchodząc w związek z kimś to musisz mieć dobre relacje z jego rodziną, no ale ona jest z Norbertem nie z jego mamą
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 18:37   #3814
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: "Klan"

Sytuacja matka-Norbert-Olka jest niezawesoła, ale że nie ma teraz "czarnego" charakteru w serialu to trzeba go wykreować na siłę. Niech to będzie matka Norbeta, która wmawia synowi i wszystkim dookoła, że jest psychiczny i nie może sobie poradzić z usamodzielniem się się syna. A że jak wszystko i ta sprawa drugą stronę medalu to kogo to obchodzi?
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 21:07   #3815
Australia
Rozeznanie
 
Avatar Australia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 603
Dot.: "Klan"

A ja się zapytam: po co w Klanie mnożyć wątki problematyczne wykorzystując do tego postać Olki?
Czy nie można jej w końcu dać normalnego, dojrzałego chłopaka, z którym stworzy normalną rodzinę, z normalnymi dziećmi, gdzie nie będą się zdradzać, będą się wspierać i wspólnie iść przez życie.
Czy zawsze któraś połówka musi być felerna? Zawsze musi być zdrada, nieślubne dziecko, choroba, przypadkowi rozbijacze związków itp.
Żądam w Klanie młodej zgranej i bezproblemowej pary!
Wiem że Klan ma pokazywać życie ale w życiu oprócz problemów, nieszczęść i niefajnych zdarzeń są także piękne chwile które mogą trwać latami
__________________

Nauki korzenie są gorzkie, ale owoce smaczne

Edytowane przez Australia
Czas edycji: 2011-01-15 o 21:08
Australia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 23:31   #3816
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: "Klan"

Nooo wiesz nie byłoby ciekawie :-D ja tam uważam że w relacji olka norbert poruszany jest bardzo ciekawy temat, po pierwsze choroba po drugie nadopiekuńczość matek.
tylko że klan jeździ po sztampowych tematach, prawdziwych kontrowersji tam naprawdę nie ma, a jeśli są to wychodzi z tego komedia. patrz: rysio i akcja prowanie dziewczynki z burdelu, przecież z tego fragmentu serialu wszyscy mają polewkę na youtubie. jeżeli są tematy dość delikatne, są one pokazywane nieudolnie a wątki są urywane. wątek z HIV moim zdaniem był bardzo interesujący, wątek z alkoholizmem... no ale ile można? maciek z zespołem downa według mnie też jest dobrym wątkiem, bo ludzie się nieco dowiedzieli. ale nie wszystko im wychodzi, niestety
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 18:10   #3817
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: "Klan"

Do kontrowersyjmych tematów trzeba dojrzeć a jakaś część społeczeństwa i to dość hałaśliwa nie dojrzała aby takie tematy poruszać w popularnych serialach Niech poruszają te bardziej banalne, ale niech to robią z głową, bo ostatnio za jaki by temat nie wzieli się to wychodzi komedia lub spartaczyli sprawę.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-17, 19:22   #3818
Australia
Rozeznanie
 
Avatar Australia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 603
Dot.: "Klan"

Dzisiejsze docinki wiecznie niezadowolonej Zyty były wręcz nieprzyjemne To w jaki sposób mówiła do Michała nie było fajne. Nikt z nas nie chciałby słyszeć tekstów: zarabiaj więcej, rób to co robisz tylko więcej, nie powinieneś utrzymywać Kingi, poproś ojca o podwyżkę, jeśli zakładasz drugą rodzinę to powinieneś liczyć się że musisz utrzymać obie.... w tym miesiącu dostane premię i zamierzam ją w całości przepuścić, pojadę do Berlina na koncert Kylie Minogue....

A miało być tak pięknie....

Zytka chce bogatszego życia, więcej rozrywek... tak jakby wcześniej nie wiedziała że pakuje się w związek z dzieciatym facetem który obsługuje koparkę
__________________

Nauki korzenie są gorzkie, ale owoce smaczne
Australia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 19:33   #3819
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: "Klan"

Widzę, że Zyta pokazywać pazurki odnośnie zarobków męża.

Co tam jeszcze się wydarzyło? Dziś nie obejrzałam, bo przerzuciłam się na mecz piłkarzy ręcznych na MŚ i jutro będzie tak samo, więc zawczasu proszę o streszczenie jutrzejszego odcinka :prosze:
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 07:31   #3820
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: "Klan"

Cytat:
Napisane przez Australia Pokaż wiadomość
Dzisiejsze docinki wiecznie niezadowolonej Zyty były wręcz nieprzyjemne To w jaki sposób mówiła do Michała nie było fajne. Nikt z nas nie chciałby słyszeć tekstów: zarabiaj więcej, rób to co robisz tylko więcej, nie powinieneś utrzymywać Kingi, poproś ojca o podwyżkę, jeśli zakładasz drugą rodzinę to powinieneś liczyć się że musisz utrzymać obie.... w tym miesiącu dostane premię i zamierzam ją w całości przepuścić, pojadę do Berlina na koncert Kylie Minogue....

A miało być tak pięknie....
Zytka chce bogatszego życia, więcej rozrywek... tak jakby wcześniej nie wiedziała że pakuje się w związek z dzieciatym facetem który obsługuje koparkę
Zyta pokazała chyba prawdziwe "ja". Wychodząc za mąż chyba wiedziała za kogo, za faceta z dwojgiem dzieci na których musi dawać $. Nie uważam, żeby 500zł od łebka , na ferie zimowe było jakimś szaleństwem. W końcu to jego dzieci.
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 09:00   #3821
Mary 1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 45
Dot.: "Klan"

Cytat:
Napisane przez agniesiaa Pokaż wiadomość
Zyta pokazała chyba prawdziwe "ja". Wychodząc za mąż chyba wiedziała za kogo, za faceta z dwojgiem dzieci na których musi dawać $. Nie uważam, żeby 500zł od łebka , na ferie zimowe było jakimś szaleństwem. W końcu to jego dzieci.
Dla mnie od początku cały wątek Ślubu Zyty i Michasia jest naciągany. Oto 30letni Michałek besztany przez całą rodzinę, że wciąż jest kawalerem- (bo jakże to przystoi w świętej rodzinie Lubiczów)? postanawia znaleźć sobie żonę, idzie do biura matrymonialnego, od razu bez większych problemów poznaje Zytkę, parę miesięcy ze sobą i od razu ślub. Plan wykonany według zaleceń rodziny , a teraz chyba będzie pluł sobie w brodę z powodu tego ślubu i to niedługo!!! Zyta to jakaś masakra jest! Tak się dziwię, że on tak spokojnie reaguje na jej ciągłe zaczepki. Facet z krwi i kości to już dawno by ją usadził na miejscu, jak nie dostałaby w pysk!
Mary 1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-18, 10:16   #3822
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 166
Dot.: "Klan"

Cytat:
Napisane przez Mary 1980 Pokaż wiadomość
Dla mnie od początku cały wątek Ślubu Zyty i Michasia jest naciągany. Oto 30letni Michałek besztany przez całą rodzinę, że wciąż jest kawalerem- (bo jakże to przystoi w świętej rodzinie Lubiczów)? postanawia znaleźć sobie żonę, idzie do biura matrymonialnego, od razu bez większych problemów poznaje Zytkę, parę miesięcy ze sobą i od razu ślub. Plan wykonany według zaleceń rodziny , a teraz chyba będzie pluł sobie w brodę z powodu tego ślubu i to niedługo!!! Zyta to jakaś masakra jest! Tak się dziwię, że on tak spokojnie reaguje na jej ciągłe zaczepki. Facet z krwi i kości to już dawno by ją usadził na miejscu, jak nie dostałaby w pysk!

bez komentarza
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 10:41   #3823
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: "Klan"

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość

nikt nie pomyślał by zapraszać rodzinę mojego CHŁOPAKA na wigilię
to zbyt intymne i rodzinne święto by zapraszać, no co by tu dużo gadać -po prostu obcych ludzi.
Intymne ? A nakrycie dla wędrowca, to co ? Widać tradycja przewiduje zasiadanie do stołu nawet z obcym człowiekiem, jak somotny.
Moi rodzice zapraszali na Wigilię matkę mojego chłopaka (konkubenta). Nie było w tym nic dziwnego dla nikogo nawet jezeli Wigilia nie odbywała się u nas w domu.


Cytat:
Napisane przez Mary 1980 Pokaż wiadomość
Oto 30letni Michałek besztany przez całą rodzinę, że wciąż jest kawalerem- (bo jakże to przystoi w świętej rodzinie Lubiczów)? postanawia znaleźć sobie żonę, idzie do biura matrymonialnego, od razu bez większych problemów poznaje Zytkę, parę miesięcy ze sobą i od razu ślub.
No bo w Polsce jak masz 30 lat i nie masz żony/męża, to jesteś skończonym nieudacznikiem. Dlatego jak już coś dorwiesz jakimś cudem, to szybko, szybko - do kościółka lecieć, nie ważne z kim, nie ważne ile tego kogoś znasz ale mus jest ślub zawrzeć jak pan bóg przykazał i pożegnać odium potwornie wyniszczającego chorobami, np. HIV, singielstwa

[1=e8568007f733d5544c729bc 90367d4fe20d6da38_65540b4 a0b460;24450069] bez komentarza[/QUOTE]

No

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2011-01-18 o 10:43
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 13:15   #3824
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: "Klan"

Cytat:
Facet z krwi i kości to już dawno by ją usadził na miejscu, jak nie dostałaby w pysk!


muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 13:57   #3825
Mary 1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 45
Dot.: "Klan"

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
[/B]


No dobra, trochę mnie poniosło z tym daniem w pysk sorki jak kogoś uraziłam, ale nie mogę już na tego pantoflarza patrzeć

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

[QUOTE=sine.ira;24450672]Intymne ? A nakrycie dla wędrowca, to co ? Widać tradycja przewiduje zasiadanie do stołu nawet z obcym człowiekiem, jak somotny.
Moi rodzice zapraszali na Wigilię matkę mojego chłopaka (konkubenta). Nie było w tym nic dziwnego dla nikogo nawet jezeli Wigilia nie odbywała się u nas w domu.




No bo w Polsce jak masz 30 lat i nie masz żony/męża, to jesteś skończonym nieudacznikiem. Dlatego jak już coś dorwiesz jakimś cudem, to szybko, szybko - do kościółka lecieć, nie ważne z kim, nie ważne ile tego kogoś znasz ale mus jest ślub zawrzeć jak pan bóg przykazał i pożegnać odium potwornie wyniszczającego chorobami, np. HIV, singielstwa



Hi, hi. Dobre ;-) masz rację, a w Klanie to jest szczegolnie widoczne. Do ślubu za wszelką cenę, a jak już załapałaś męża to trzymaj się go rękami i nogami choćby Cię zdradzał z połową Warszawy
Mary 1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 13:59   #3826
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: "Klan"

Komu w drogę, temu kur pieje

Mój kolega za to mawiał: komu w drogę, temu siekierą w nogę
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 14:16   #3827
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: "Klan"

Cytat:
Napisane przez Mary 1980 Pokaż wiadomość
Do ślubu za wszelką cenę, a jak już załapałaś męża to trzymaj się go rękami i nogami choćby Cię zdradzał z połową Warszawy
No i właśnie ja już zwątpiłam w rozsądek polskich kobiet, bo skoro nawet wykształcone, mające własne interesy kobiety ze stolicy notorycznym zdrajcom wciąż wybaczają, to chyba zwykła pani Kowalska z Pcimia Dolnego już każde wyczyny swojego chłopa zniesie
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 15:04   #3828
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 166
Dot.: "Klan"

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Komu w drogę, temu kur pieje

Mój kolega za to mawiał: komu w drogę, temu siekierą w nogę
a mój: komu w drogę, temu trampki na nogę
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 17:22   #3829
Fide
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 200
Dot.: "Klan"

Dzisiaj odcinek dotyczył głównie Agnieszki i Michała. Lubiczówna prawie zawału dostała, gdy zadzwonił do niej Myron. Czy to prawda, że on nie ma do małej żadnych praw?! Przecież podobno jest jej ojcem biologicznym.

Michałek dzisiaj został bohaterem rodziny Chojnickich, biorąc udział w kiczowatej scenie "podłożenia oświadczeń". Później spotkał się z Kingą, która poprosiła go o kupienie synkom nowych kombinezonów i kasków. Jeny, czy panicze nie mogą pojeździć w wypożyczonych?

Ryniu też został "Bohaterem Miesiąca" w internetowym plebiscycie.
Fide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-18, 17:55   #3830
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: "Klan"

Cytat:
Napisane przez Fide Pokaż wiadomość
Dzisiaj odcinek dotyczył głównie Agnieszki i Michała. Lubiczówna prawie zawału dostała, gdy zadzwonił do niej Myron. Czy to prawda, że on nie ma do małej żadnych praw?! Przecież podobno jest jej ojcem biologicznym.
Ma prawa ,wystarczy ,że wniesie o uznanie jego jako ojca .
w akcie urodzenia dziecka Lubiczowa podała NN ?
chyba ,że sąd ograniczy mu prawa tylko na podstawie czego ?

Cytat:
Napisane przez Fide Pokaż wiadomość
Michałek dzisiaj został bohaterem rodziny Chojnickich, biorąc udział w kiczowatej scenie "podłożenia oświadczeń".
Ludzie, jakie cyrki bo brakowało 2 oswiadczeń ,przeciez do pierdla by ich za to nie wsadzili ,tylko nałożyli nakaz uzupełnienia i za miesiac przyszli by sprawdzić ponownie.
wszelkie kontrole są zazwyczaj zapowiedziane.

Chodzili dookoła tych kontrolerek jak obok zgniłych jajek ,fakt nie sa to najfajniejsze wizyty ale prowadząc biznes trzeba sie z tym liczyć.

U mnie w firmie takie kontrole mobilizują do zrobienia porządku w papierach

Cytat:
Napisane przez Fide Pokaż wiadomość
Później spotkał się z Kingą, która poprosiła go o kupienie synkom nowych kombinezonów i kasków. Jeny, czy panicze nie mogą pojeździć w wypożyczonych?
Kombinezon to wydatek ok 200 zł ,kaska 100 w decathlonie a sprzęt narciarski dla początkujących kupuje sie używany ,szczegolnie ,że dzieciom za chwile noga urośnie i buty trzeba nowe.
To jest koszt góra 200 zł.

Robia problemy jakby w wawie komisów nie było ,a oni musieli miec zaraz Rossigniole
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 20:48   #3831
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: "Klan"

omajgad dzisiejsza scena rysia bohatera... on farbuje włosy prawda?
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 02:47   #3832
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: "Klan"

Bogna Różycka-Ruczaj – niedoszła żona Michała, jego pierwsza i jedyna prawdziwa miłość. Próbowała popełnić samobójstwo i straciła ciążę po tym, jak Michał w Stanach Zjednoczonych porzucił ją dla innej dziewczyny. Obecnie przyjaciółka Michała i żona brata Krystyny Lubicz - Leszka

omg a to nie wiedziałam
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 07:24   #3833
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: "Klan"

muszynianka, 4 nad ranem a Ty twardo o "Klanie" rozprawiasz
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 07:47   #3834
morelka78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 129
Dot.: "Klan"

ta cała kontrola zusu to jakaś masakra, kobiety z własną herbatą, własnym cukrem, a Jureczek i Renatka jeszcze chwila i zaczeliby im stopy całować
obecne i byłe kobiety Michała to też masakra jedna jedzie na koncert, druga chce 2 tys na ferie...biedaczek musi sobie poszukać drugiego etatu
morelka78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 08:51   #3835
bridgeta
Zadomowienie
 
Avatar bridgeta
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 263
Dot.: "Klan"

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Komu w drogę, temu kur pieje

Mój kolega za to mawiał: komu w drogę, temu siekierą w nogę

ja znam jeszcze inne - Komu w drogę temu Aviomarin...
bridgeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 09:43   #3836
kate_rossi
Zadomowienie
 
Avatar kate_rossi
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 490
GG do kate_rossi
Dot.: "Klan"

Cytat:
Napisane przez bridgeta Pokaż wiadomość
ja znam jeszcze inne - Komu w drogę temu Aviomarin...
A ja: Komu w drogę, temu kopa
__________________
kate_rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 12:41   #3837
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: "Klan"

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
Obawiam się, że to wszystko na serio, beż żadnych wspomagaczy.
Pewnie nie puszczaja bąków swobodnie i stąd te posrane pomysly

Cytat:
Napisane przez niro Pokaż wiadomość
No tak tylko, ze w klanie wszystko ma być takie poprawne...

A tu dopuścić aby ktoś był sam w takim dniu?
Tu chodzi o takie czysto ludzkie odruchy, Olka z Norbim wiedzieli, ze matka będzie sama - to mogli poprostu z nia spędzić ten wieczór, a tam znów święte oburzenie, ze jak to nie z Lubiczami Oleńka miała by być w tym dniu - to jak tak to nie będa z nikim i pojadą w góry.

Przeciez np. mogli najpierw u matki Norbiego, potem do Beaty. Albo zaprosic matke na wigilie (mysmy na wigilie zapraszali samotna sasiadke)
Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
wiesz moim zdaniem postać przesadza w swej nadopiekuńczości i po prostu nie może się pogodzić z samodzielnością Norberta
Jakbys miala syna ze schizofrenia i nieustajacym wzwodem tez bys sie tak zachowywala

Cytat:
Napisane przez morelka78 Pokaż wiadomość
ta cała kontrola zusu to jakaś masakra, kobiety z własną herbatą, własnym cukrem, a Jureczek i Renatka jeszcze chwila i zaczeliby im stopy całować
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 12:49   #3838
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: "Klan"

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
muszynianka, 4 nad ranem a Ty twardo o "Klanie" rozprawiasz
bo już nie ma co robić, wszyscy śpią - ja coś nie mogę
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 17:24   #3839
kate_rossi
Zadomowienie
 
Avatar kate_rossi
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 490
GG do kate_rossi
Dot.: "Klan"

"Na imprezę, do Oli, idę na imprezę" - Maciek z Klanu

Coś czuję że szykuje się kolejny hit, w stylu "daj śrubkręt".
Swoją drogą to znajomych mają Olci i Norbi, ehhh... kwiat warszawskiej studenterii

I "Cisza ma być, to nie dyskoteka!" - Rysia też było dobre
__________________
kate_rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 17:25   #3840
Fide
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 200
Dot.: "Klan"

Ale dzisiaj była balanga u Aleksandry. Maciuś chciał też w niej brać udział. Ale Ryniu się wydarł, aby przyciszyli muzykę i koniec imprezy. Człowieku, trochę luzu - oni nie są Czesiami i Darkami...
Fide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:28.