Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010 cz.IV - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Który weekend wakacyjny najbardziej Ci pasuje?
23-24.07 5 29,41%
30-31.07 4 23,53%
6-7.08 3 17,65%
13-14.08 1 5,88%
20-21.08 3 17,65%
27-28.08 1 5,88%
Głosujący: 17. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-19, 19:51   #1831
itakasia
Zakorzenienie
 
Avatar itakasia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 159
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

anoxa
jaki przystojniak i jak zaczepia kolezanke
__________________
Nasz synek Antoś
itakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 19:55   #1832
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

itakasia musialam go pilowac bo probowal ja tarmosic

aniaa ja juz tez mezowi pisalam ze jak wroci to od razu obnizamy bo ostatnio sie przewrocil na brzuszek zpala barierki podciagnal wystawil glowe za i sie cieszyl a ja malo zawalu nie dostalam
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 20:08   #1833
martysek
Zadomowienie
 
Avatar martysek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 082
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Aniaa, spodni szukałam w całym H&M, bo ceny mieli takie, że ręce opadały - 59, a nawet 69 zł. Te były ostatnie i kosztowały 29

Anoxa, Hubcio jaki komunikatywny Moja jak ktokolwiek się nad nią nachyli, lub zacznie do niej mówić, od razu ryczy

Umówiłam się do gina (pierwszy wolny termin 01. lutego ), bo mnie ciągle boli Nie zlinczujcie mnie, ale zaczyna mnie to dołować.
martysek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 20:09   #1834
Misiulka1
Zadomowienie
 
Avatar Misiulka1
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 1 579
GG do Misiulka1
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

anoxa, itakasia dziękujemy
aniaa22 , myślę, że to z brodą to przejściow i wkrótce Misiowi ustąpi ale dobrze, ze podajecie tą witaminę bo lepiej dmuchać na zimne, co do łóżeczka kurcze aż trudno uwierzyć, ze te nasze maluszki tak szybko rosną, dzisiaj jak byłam u gina i widziałam te wszystkie laski w ciąży to aż łezka mi sie w oku zakręciła bo uświadomiłam sobie, ze rok temu tak jak one też przychodziła z brzuszkiem a tu już nasze pociechy takie duże.
Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
itakasia musialam go pilowac bo probowal ja tarmosic
, taki mały a wie co już na rzeczy
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/ug37df9h12fl2n2e.png

29tc - 1230g
33tc - 1919g
37tc - 2538g
40t3d - 3440g, 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/xnw4pc0z1lc1asm8.png

Edytowane przez Misiulka1
Czas edycji: 2011-01-19 o 20:17
Misiulka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 20:19   #1835
modro
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 657
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

aniaa22, a co znaczy to latanie brody?? 1 raz o tym słyszę i mie zaciekawiło. Mam nadzieję, że noc będzie u Was spokojna.

martysek - my po szczepieniu i wizycie u lekarza. Z tym uchem to nic takiego, na pewno nie żadne choróbsko, mówi, że dzieci tak baardzo często mają i tyle. Więc nic się nie martw
__________________

modro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 20:25   #1836
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

misiulka a mialam ci napisac jak karmilam i bolaly mnie plecy dostalam olfen zel do smarowania http://www.e-medest.pl/product_info....id=wkeqjdasxav
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 20:29   #1837
itakasia
Zakorzenienie
 
Avatar itakasia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 159
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
itakasia musialam go pilowac bo probowal ja tarmosic
dobre
Cytat:
Napisane przez martysek Pokaż wiadomość
Umówiłam się do gina (pierwszy wolny termin 01. lutego ), bo mnie ciągle boli Nie zlinczujcie mnie, ale zaczyna mnie to dołować.
dobrze ze juz idziesz, i trzymam kciuki aby bylo ok
__________________
Nasz synek Antoś
itakasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-19, 20:31   #1838
martysek
Zadomowienie
 
Avatar martysek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 082
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Modro, dziękuję

Wzięłam dziś Natalię na spacer w nosidle Infant. Wytrzymałam 45 minut
Anoxa, dobrze pamiętam, że tez kupowałaś nosidełko? Używacie go?
martysek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 20:35   #1839
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

martysek czasem jak ladna pogoda jest fajne jest jak gdzies w nierowne tereny sie wybieramy mam nadzieje ze teraz jeszcze wiecej bedziemy go uzywac
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 20:37   #1840
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

my tez obnizylismy poziom lozeczka w sobote bo mala lapala sie za karuzele i sie podciagala. ogolnie szalu czasami dostaje jak ja w ciagu dnia usypiam, wierzga tymi swoimi nozkami, rzuca sie po calym lozeczku, kladzie sie w poprzek i sie blokuje, a na dodatek steka przy tym niemilosiernie... takie usypianie trwa 30 min jak nie dluzej :/ bogu dzieki na wieczor usypia szybciutko tfu tfu zeby nie zapeszac.

martysek doszedl przelew?? a co do nosidelka, raz wyszlam z mala do sklepu, to sie ludzie patrzyli na mnie jak na obcego

a ja sie wkurzylam wczoraj u lekarza troche... pytam babke jak to w koncu z ta witamina d jest przy malym ciemiaczku, bo Blance juz prawie totalnie zaroslo i w zwiazku z tym pediatra kazala mi podawac ta w kapsulkach co drugi dzien, a neonatolog mi wczoraj mowi ze ciemiaczko nie ma nic do rzeczy i zeby podawac jej wit d codziennie... badz tu kuzwa czlowieku madry i pisz wiersze - masakra!
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 20:42   #1841
Misiulka1
Zadomowienie
 
Avatar Misiulka1
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 1 579
GG do Misiulka1
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez martysek Pokaż wiadomość
Umówiłam się do gina (pierwszy wolny termin 01. lutego ), bo mnie ciągle boli Nie zlinczujcie mnie, ale zaczyna mnie to dołować.
no matka wkońcu, chociaż termin daleki, koniecznie trzeba sprawdzić co to tam się powyrabiało.

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
misiulka a mialam ci napisac jak karmilam i bolaly mnie plecy dostalam olfen zel do smarowania http://www.e-medest.pl/product_info....id=wkeqjdasxav
ooooo super dziękuje nawet nie wiesz jak mi spadłaś z nieba bo lekarz przepisał mi butapirazol (chociaż nie chciał nic przepisywać w związku z tym karmieniem ale wkońcy się zdecydował na tą maść) ale w ulotce pisze , że karmiące nie powinny używać lekarz powiedział, że małej nie powinno nic być ale kazał ją obserwować więc się nie smaruję bo się boję jutro sobie to kupię
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/ug37df9h12fl2n2e.png

29tc - 1230g
33tc - 1919g
37tc - 2538g
40t3d - 3440g, 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/xnw4pc0z1lc1asm8.png
Misiulka1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-19, 20:51   #1842
martysek
Zadomowienie
 
Avatar martysek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 082
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Anoxa, moje jest średnie, bo słabo podtrzymuje plecki dzieka i szelki mi się wrzynają, no i muszę wyginać brzuch do przodu jak idę, więc ból krzyża murowany. Może to dlatego, że ja od pasa w górę prawie wcale mięśni nie mam.

Misiulka, byłam na kontroli po 6ciu tygodniach po porodzie, zagoiło się dobrze. Niestety przy seksie boli i jest opór, a przez to nie mam ochoty i jak już to jestem spięta i się denerwuję

Bajka, moja ma identycznie, ale w ciągu dnia nie kładę jej do łóżeczka na spanie - śpi w bujaczku albo na kanapie. Jak ją kładę w ciągu dnia do wyrka, żeby popatrzyła na karuzelę, to wyrzuca giczki w górę i zapiera się nimi o przewijak - uwielbia to Też się obraca i klinuje, ale obkładam bok łożeczka jaśkami i jest ok

Dziś położyłam się z nią po karmieniu w naszym łóżku i spałyśmy 2 godziny Na dodatek, to ja musiałam śpiocha budzić
martysek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 20:58   #1843
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

martysek nie wiem nasze jest ok maly zadowolony i ja tak samo
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 21:11   #1844
wiolek1
Zadomowienie
 
Avatar wiolek1
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 202
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

anoxa ale zdj Hubcia cudne a koleżanka jak wpatrzona
wiolek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 21:49   #1845
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez martysek Pokaż wiadomość


Bajka, moja ma identycznie, ale w ciągu dnia nie kładę jej do łóżeczka na spanie - śpi w bujaczku albo na kanapie. Jak ją kładę w ciągu dnia do wyrka, żeby popatrzyła na karuzelę, to wyrzuca giczki w górę i zapiera się nimi o przewijak - uwielbia to Też się obraca i klinuje, ale obkładam bok łożeczka jaśkami i jest ok
no moja to ewentualnie zasnie w naszym lozku ale tylko jak bede lezala obok. w lezaczku juz dawnooo nie zasypia, wiec spanko w ciagu dnia tylko w lozeczku. no i my mamy ochraniacz na cale lozeczko, a ona zazwyczaj przewraca sie na brzuch i jakos tak wedruje ze lezy w zaglowiu lozeczka w poprzek i jest blokada ruchu i wielkie lamentowanie. i tak co chwila
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 22:14   #1846
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

hej
jestem, jestem zaraz was nadrobie, tylko pranie wyciagne i w pizame skocze
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 22:47   #1847
martysek
Zadomowienie
 
Avatar martysek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 082
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Niezawsze, Ty niedobroto, pisz natychmiast gdziejesteś, co i jak!
martysek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 23:07   #1848
agravka
Wtajemniczenie
 
Avatar agravka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 378
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

http://www.zabawkowicz.pl/zabawka/76,Zloty-smoczek.html patrzcie co znalazlam:P
agravka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 23:35   #1849
olakola
Zadomowienie
 
Avatar olakola
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

[bez polskich znakow]
dawno mnie nie bylo, bo zaczelam prace - pracuje z domu rano i wieczorem jak Kuba zasnie; rano mama z nim siedzi, w sumie robie ok 5h dziennie;
wydaje sie, ze to malo, ale masakra, na nic nie mam czasu, chodze niewyspana, nie moge sobie jeszcze tego poukladac
bede czasami wpadala, bo tesknie za wami, ale nie dam rady nadrabiac; szef by chcial, zebym przechodzila na caly etat

u nas wszystko dobrze, poza tym, ze Kuba jest kaskaderem i wiecznie w cos wali, albo traci rownowage i potem ryk; TZ juz sie nad kaskiem i ochraniaczami dla niego zastanawial; no i ciagle sie na wszystko wspina, od tygodnia umie stac i straszna frajde mu to sprawia;
usiasc nie potrafi, ale jak chce sie pobawic 2ma raczkami to sobie kleka

z jedzeniem owocow mielismy problem, ale juz wyczailam, ze to na jablka ma alergie, wszystkie sloiczki bez jablek wsuwa ladnie i nie ma zadnych plam

anoxa - Twoj Hubcio sie zmienia, ja bym go nie poznala, taki chlopczyk juz; no i jak fajnie trzyma kolazanke za raczke
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_6676_small.jpg (90,5 KB, 57 załadowań)

Edytowane przez olakola
Czas edycji: 2011-01-19 o 23:41
olakola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-20, 00:16   #1850
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość

my mielismy beznadziejna noc moze ze 4 godz spalam
o kurde wspolczuje
Cytat:
Napisane przez martysek Pokaż wiadomość
.

Dla równowagi wklejam ciuszki kupione wczoraj:
biała bluzeczka 4,80, zielonkawa 13 zł - obie z Tesco,
niebieska z Mothercare, spodenki H&M, body Smyk.
Koloty są bardziej intesywne, ale ciężko je złapać w taką pogodę.
o fajne, iala bluzeczka rewelacja i to za ta cene!!!! a body tez widzialam, ale byly same male rozmiary

Cytat:
Napisane przez zabcia87 Pokaż wiadomość
\. Aaa właśnie, tak mu do głowy weszła ta moja groźba, ze jak nie zacznie stawac na wysokości zadania to ma się wyprowadzić, ze znalazł dodatkową drugą pracę, wczoraj jeździł na rozmowę a w piątek juz idzie na próbę... będzie kelenerem w pubie "Hula kula" to kręgielnia jest i będzie bramanem/kelnerem
no to rewelacja brawa dla tz u nas tez jest hula kula nie jestes z wawy?
Cytat:
Napisane przez madziorek026 Pokaż wiadomość
Witajcie mamusie i dzieciaczki!!!!
Byłam dzisiaj z małą na szczepieniu no i ogólnie jest ok tylko Wiki ma powiększone sutki i trochę to zaniepokoiło lekarkę i kazała nam to obserwować. No a ja trochę szperałam w necie i się naczytałam a teraz się martwię . Mała jest na modyfikowanym i dlatego mnie tak to martwi bo wiem że dzieci karmione piersią mogą mieć powiększone sutki przez hormony matki.
Może coś wiecie na ten temat???
moja miala taki, ale mowili, ze od moich hormonow i juz sa normalne, kazali robic oklady z sody jak po szczepieniu, moze probuj i zniknie i nie czytaj neta

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
no to Hubcio ze spotkania z kolezanka o tydzien mlodsza my tez sie pochwalimy

Załącznik 3679770Załącznik 3679771
ale swietne!!! Super no a Hubcio ewidentnie wyrywa kolezanke

Cytat:
Napisane przez aniaa22 Pokaż wiadomość
lece bo mi sie watrobka przypali
no i mam smaka na watrobke z cebulka
Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość

aniaa ja juz tez mezowi pisalam ze jak wroci to od razu obnizamy bo ostatnio sie przewrocil na brzuszek zpala barierki podciagnal wystawil glowe za i sie cieszyl a ja malo zawalu nie dostalam
ale zdolny! Moja tez juz zaczyna sie wspinac, musze tez opuscic lozeczko, bo nie znasz dnia ni godziny
Cytat:
Napisane przez martysek Pokaż wiadomość

Umówiłam się do gina (pierwszy wolny termin 01. lutego ), bo mnie ciągle boli Nie zlinczujcie mnie, ale zaczyna mnie to dołować.
uuu moze za ciasno Cie zszyli

Cytat:
Napisane przez martysek Pokaż wiadomość
Niezawsze, Ty niedobroto, pisz natychmiast gdziejesteś, co i jak!
cienias ze mnie i w domu siedze reszta w klubie

Cytat:
Napisane przez agravka Pokaż wiadomość
ja jestem wierna smoczkom MAM no i takie zlote to przesada a fe

Kupilam dzis Mai w mothercare jeansy w sumie to 3 pary po 35zl i dresiki 2-pak 35zl tez, ale mowicie, ze nie ma u nas wyprzedazy prawdziwych to co powiecie, ze za 7-pak body bezrekawka dalam 9zl!!!!!!to chychodzi po zloty z hakiem za bodziaka i to w mothercare

Ola rewelacja, ze Kubus tak ladnie staje juz!
__________________
Maja

Maciuś

Edytowane przez niezawsze
Czas edycji: 2011-01-20 o 00:18
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 01:50   #1851
Alguien
Zadomowienie
 
Avatar Alguien
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: NYC
Wiadomości: 1 393
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
no to Hubcio ze spotkania z kolezanka o tydzien mlodsza my tez sie pochwalimy

Załącznik 3679770Załącznik 3679771
o rany jakie slodziaki i jakie zalotne te zdjecia

Cytat:
Napisane przez Misiulka1 Pokaż wiadomość
Chyba mamy ząbek prawa jedynkę dolną, jeszcze jej dobrze nie widać ale znakomicie czuć pod palcem i słychać pod łyżeczką
kolejne zabki na watku

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
ja juz tez mezowi pisalam ze jak wroci to od razu obnizamy bo ostatnio sie przewrocil na brzuszek zpala barierki podciagnal wystawil glowe za i sie cieszyl a ja malo zawalu nie dostalam
haha podziwiam Was w ogole dziewczyny, ze jeszcze nie obnizylyscie lozeczek, bo my juz kilka miesiecy temu

Cytat:
Napisane przez martysek Pokaż wiadomość
Umówiłam się do gina (pierwszy wolny termin 01. lutego ), bo mnie ciągle boli Nie zlinczujcie mnie, ale zaczyna mnie to dołować.
oby wszystko bylo ok

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość
Kupilam dzis Mai w mothercare jeansy w sumie to 3 pary po 35zl i dresiki 2-pak 35zl tez, ale mowicie, ze nie ma u nas wyprzedazy prawdziwych to co powiecie, ze za 7-pak body bezrekawka dalam 9zl!!!!!!to chychodzi po zloty z hakiem za bodziaka i to w mothercare
wow, super ceny!!

ide czytac do klubu

Dobranoc mamuski
Alguien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 07:31   #1852
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez olakola Pokaż wiadomość

u nas wszystko dobrze, poza tym, ze Kuba jest kaskaderem i wiecznie w cos wali, albo traci rownowage i potem ryk; TZ juz sie nad kaskiem i ochraniaczami dla niego zastanawial; no i ciagle sie na wszystko wspina, od tygodnia umie stac i straszna frajde mu to sprawia;
usiasc nie potrafi, ale jak chce sie pobawic 2ma raczkami to sobie kleka
ostatnio sie zastanawialam gdzie sie podziewasz
matko Kubus jak stoi juz ladnieb

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość
no i mam smaka na watrobke z cebulka
wyszla pyszna

nocka bez zmian jestem nieprzytomna a misiek od rana marudzi znow.
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 07:51   #1853
Misiulka1
Zadomowienie
 
Avatar Misiulka1
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 1 579
GG do Misiulka1
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez agravka Pokaż wiadomość
o rety no już lekka przesada

olakola jej ale Kubuś już ślicznie stoi no wielkie bawa dla niego
Cytat:
Napisane przez aniaa22 Pokaż wiadomość
ostatnio sie zastanawialam gdzie sie podziewasz
matko Kubus jak stoi juz ladnieb



wyszla pyszna

nocka bez zmian jestem nieprzytomna a misiek od rana marudzi znow.
Aniu współczuję kochana i łączę sie z tobą w bólu chociaż u nas dziś nie było tragicznie. Lilka spała od 7.30 do 22,15 potem śmiechy, chichy i poszła spać z wielkim trudem o 0.15, ale wstała o 3 a potem o 5 a następnie o 7 także nie tak źle jak na nią.
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/ug37df9h12fl2n2e.png

29tc - 1230g
33tc - 1919g
37tc - 2538g
40t3d - 3440g, 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/xnw4pc0z1lc1asm8.png
Misiulka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 08:16   #1854
chomiczek00000
Raczkowanie
 
Avatar chomiczek00000
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 379
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
no to Hubcio ze spotkania z kolezanka o tydzien mlodsza my tez sie pochwalimy

Załącznik 3679770Załącznik 3679771
No, no, ale podrywacz ci rośnie

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość
Kupilam dzis Mai w mothercare jeansy w sumie to 3 pary po 35zl i dresiki 2-pak 35zl tez, ale mowicie, ze nie ma u nas wyprzedazy prawdziwych to co powiecie, ze za 7-pak body bezrekawka dalam 9zl!!!!!!to chychodzi po zloty z hakiem za bodziaka i to w mothercare
No, takie zakupy to ja mogę robić


Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
a co do nosidelka, raz wyszlam z mala do sklepu, to sie ludzie patrzyli na mnie jak na obcego
He he. Zupełnie jak u mnie

olakola ale cudny uśmiech i jak stoi Kubuś już. A Weronika jeszcze ani o siedzeniu nie myśli

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

A dziewczyny mogłabym się wkręcić jakoś do klubu?
chomiczek00000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 08:28   #1855
chomiczek00000
Raczkowanie
 
Avatar chomiczek00000
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 379
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

dziewczyny.jpg
moje dziewczyny.
A jak mi się uda wrzucić zdj z tel(a niedawno zmieniłam i jeszcze tego nie robiłam) to będą zdj Weroniki i Fryderyka(kuzyn 3dni starszy)
chomiczek00000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 08:29   #1856
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Czesc dziewczyny musze was nadrobic od wczoraj..zrobie to pozniej..

Zaraz idziemy do lekarza bo Adasiek ma mega wysyp na nozkach i brzuszku ...nie wiem czy go to swedzi czy nie ale w poniedzialek doktor mowil ze jak pojawi sie wysypka to by przyjsc by mogl zobaczyc....od wczoraj temperatury nie ma....
Poza tym pozniej a najpozniej jutro musze sie wybrac do mojego pracodawcy z pisemkiem ze nie bede pracowac w porze nocnej ale beda po mnie jezdzic gdy wroce do pracy.....

chomiczek ale słitaśne super...widze ze oczka inne maja
__________________
Moja wymianka mineralna


Edytowane przez papeteria
Czas edycji: 2011-01-20 o 08:31
papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 08:51   #1857
chomiczek00000
Raczkowanie
 
Avatar chomiczek00000
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 379
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
Zaraz idziemy do lekarza bo Adasiek ma mega wysyp na nozkach i brzuszku ...nie wiem czy go to swedzi czy nie ale w poniedzialek doktor mowil ze jak pojawi sie wysypka to by przyjsc by mogl zobaczyc....
żeby to nic poważnego u Adasia.

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
chomiczek ale słitaśne super...widze ze oczka inne maja
No- Weronika ma moje a Gabrysia tatusiowe
chomiczek00000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 08:56   #1858
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez chomiczek00000 Pokaż wiadomość
Załącznik 3681053
moje dziewczyny.
A jak mi się uda wrzucić zdj z tel(a niedawno zmieniłam i jeszcze tego nie robiłam) to będą zdj Weroniki i Fryderyka(kuzyn 3dni starszy)
ale sliczne kobietki

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny musze was nadrobic od wczoraj..zrobie to pozniej..

Zaraz idziemy do lekarza bo Adasiek ma mega wysyp na nozkach i brzuszku ...nie wiem czy go to swedzi czy nie ale w poniedzialek doktor mowil ze jak pojawi sie wysypka to by przyjsc by mogl zobaczyc....od wczoraj temperatury nie ma....
Poza tym pozniej a najpozniej jutro musze sie wybrac do mojego pracodawcy z pisemkiem ze nie bede pracowac w porze nocnej ale beda po mnie jezdzic gdy wroce do pracy.....

chomiczek ale słitaśne super...widze ze oczka inne maja
daj znac co powiedzial lekarz

maly sukces wlasnie odnioslam. nie pisalam wam nawet ale mielismy mega problem z drzemkami w dzien. najpierw misiek w wozku tylko zasypial, ale stwierdzilam ze trzeba go tego oduczyc i niech zasypia w lozeczku. ja bylam twarda i nie bralam go na rece ale damian zeby szybciej bylo zaczal go na rekach usypiac no i sie mlody tak przyzwyczail ze ostatnie 2 tygodnie tylko na rekach no jakos bym to moze przezyla ale od paru dni na rekach tez byl problem. prezyl sie wyginal machal rekami i nogami i mimo ze byl spiacy to nie chcial zasnac. juz mialam dosc i dzis rano sie nie dalam. zasnal w lozeczku. marudzil sie rzucal itp. i w koncu chyba ze zmeczenia padl
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 08:58   #1859
martysek
Zadomowienie
 
Avatar martysek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 082
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Aniu, gratuluję Oby teraz chciał już tylko w łóżeczku zasypiać.

Młoda obudziła się dziś o 7.30, a w nocy po pierwszym karmieniu, zostawiłam ją już u nas,bo tak stękała i się wierciła, że się spać nie dało
martysek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 09:02   #1860
chomiczek00000
Raczkowanie
 
Avatar chomiczek00000
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 379
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

aniaa gratulacje. Ja jestem na etapie usypiania na rękach i też się tak pręży. Muszę się wziąć za to żeby mi normalnie zasypiała
chomiczek00000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:23.