Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010 cz.IV - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Który weekend wakacyjny najbardziej Ci pasuje?
23-24.07 5 29,41%
30-31.07 4 23,53%
6-7.08 3 17,65%
13-14.08 1 5,88%
20-21.08 3 17,65%
27-28.08 1 5,88%
Głosujący: 17. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-21, 20:25   #1981
martysek
Zadomowienie
 
Avatar martysek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 082
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Kasiu, jeśli się smaruję to tez specyfikami na jędrność. Teraz przerabiam Dove Shape Up i Eveline wyszczuplająco-ujędrniający, ale guzik dają.
W ciązy przytyłam prawie 25 kg, a teraz waże mniej niż przed i skóra jest inna. Wiem, że dopóki nie wrócę na fitness, to nic się nie zmieni.
martysek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 20:40   #1982
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez Linka24 Pokaż wiadomość
Wogóle to jestem zła i smutna.. Byliśmy na szczepiemiu misio waży tylko 8100 i 75 dlugi. Martwi mnie ta waga i jego glowka bo ma splaszczona po jednej str i nie wiadomo czy sie naprostuje.. (((Plakac mi sie chce..
ej no nie smutaj sie. moj micho tez pewnie podobnie wazy. nie wiem ile ma cm. a co do glowki to michal urodzil sie ze skosnoglowiem i doprawil lezeniem na jedna strone na szczescie odkad wiecej na brzuszku i wiecej sie rusza glowka sie wyrownuje ale daleko jej do idealu.

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
my bylismy u lekarza pani doktor mowi ze to wszystko od zebow ale kazala dac biseptol i flavamed zeby ten katar nigdzie nie zalegal
dobrze ze nic powazniejszego Hubcikowi nie dolega

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość
a do mnie na kawe???? mieszkam 500m od m1
jak moj stary sie zgodzi i bedziesz czasowa to czemu nie
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 20:41   #1983
wiolek1
Zadomowienie
 
Avatar wiolek1
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 202
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

wtbaczcie ale nie będę się do niczego odnosić bo mam zapie.prz taki, że głowa mała dziękuję za odpowiedzi odnośnie dnia babci i dziadka

w sumie jakbym pamiętała wcześniej to kalendarz super sprawa ale, że ja zamotana to ani teście ani moja mama nic nie dostali bo nie mialam czasu dzisiaj myśleć a moim dziadkom kupilam whiskey

idę pod prysznic a potem może klub uda mi się nadrobić

jutro i pojutrze studia w poniedziałek obóz więc będę was czytać na telefonie ale pisać raczej chyba nie bardzo
wiolek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 20:43   #1984
agravka
Wtajemniczenie
 
Avatar agravka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 378
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

hej dziewczynki! my siedzimy z tz w domku, on popija piwko i uczy sie, bo jutro ma obrone studiow podyplomowych, ja siedze i klikam z Wami popijajac lecha free i czekamy az nam sie zapiekanki zrobia

co z nasza ANUSZKA?
agravka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 21:23   #1985
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez aniaa22 Pokaż wiadomość


jak moj stary sie zgodzi i bedziesz czasowa to czemu nie
a ja?


wiolek
trzymam kciukasy za egzaminy i baw sie dobrze!!!!!!!!!!
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 22:05   #1986
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez aniaa22 Pokaż wiadomość


jak moj stary sie zgodzi i bedziesz czasowa to czemu nie

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
a ja?
no Ty tez mozesz zawsze wpasc do mnie!!!!!!! Tylko czemu tak daleko mieszkasz
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 22:26   #1987
olakola
Zadomowienie
 
Avatar olakola
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez sylviasol Pokaż wiadomość

nie jestem na bierząco ale mam pytanie - czy ktoś kami piersią jeszcze?
ja; poza cycem dostaje zupke
olakola jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-21, 22:37   #1988
żabka19
Raczkowanie
 
Avatar żabka19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Norwegia - Warszawa
Wiadomości: 497
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Dobry wieczor!

Linka moj Szymek z tego samego dnia ,a tydzien temu wazyl prawie 7700 przy wzroscie 70 cm. Takze waga Twojego synka jest super, wysoki szczuplaczek! Zreszta z tego co pamietam Ty tez jestes drobna. Ksztaltem glowki ja sie nigdy nie przejmowalam.

U nas bez zmian.. Szymo marudzi jak nie wiem ,pierwszy raz dzis mialam dosc tego mruczenia/narzekania. A ja biegam i kupuje mu ciuszki juz na 1-3 latka bo duze przeceny w H&M i Cubusie ,M. tylko dziwnie mi sie przyglada i pyta gdzie my to wszystko pomiescimy. Musze jutro kupic Szymkowi szczoteczke do zebow bo ciagle zapominam ,ale pasty chyba nie bede kupowac mimo ,ze tak polecali w przychodni, uzyje tylko wody. Ciekawe jak nam jutro wyjdzie to pierwsze szczotkowanie

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------

Wprowadzala juz ktoras z Was rybke do diety malucha?
__________________
Szymon 09.07.2010
31tc


Edytowane przez żabka19
Czas edycji: 2011-01-21 o 22:29
żabka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 23:55   #1989
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez żabka19 Pokaż wiadomość


Wprowadzala juz ktoras z Was rybke do diety malucha?
małemu bardzo smakowało Jak dobrze pamiętam to był łosoś chyba.. w słoiczku Gerbera z warzywkami.

Co do prezentów to ja babciom dalszym wysłałam kartki z życzeniami i odciskiem stópki Sebka a moim rodzicom kupiłam koszulki "najfajniejsza/y babcia/dziadek na świecie plus kartki z odciskiem
Zwykłymi plakatówkami pomalowałam mu spód stopy i przyciskałam kartkę do nóżki pięknie się odbiło. Na początku chciałam rączkę ale zrobiłam test "na sucho" czyli przyłożyłam mu czystą łapkę do kartki ale tak jak przeczuwałam zaczął odrazu skrobać paluszkami więc już widzę jak by wyglądał odcisk z farbki ;] dlatego wykorzystałam stópkę
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 00:54   #1990
chomiczek00000
Raczkowanie
 
Avatar chomiczek00000
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 379
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

A u nas impreza
Weronika stwierdziła gdzieś z godz temu że już wyspana. I bawić się chce- nie płacze, nie marudzi tylko się śmieje i gada ze mną....
wszystko by było tylko pora średnio mi pasuje.
Tak właściwie to miałam sie pożalić przedtem, ale czekałam do ostatniej chwili. Się nie doczekałam. Ja przy dniu babci imieniny mam i wszyscy (łącznie z teściową) życzenia skłdają a mój małż jakoś nie....
I nie sądzę żeby sobie zapomniał tylko chyba po prostu stwierdził że skoro wszyscy mi tak życzą to on nie musi. A wiecie jak to jest- że zawsze to lepiej się człowiekowi robi jak głupie 'wszystkiego najlepszego' usłyszy...

Ale się rozpisałam. I to w środku nocy....... A widoków na spanie nie ma na razie
chomiczek00000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 07:18   #1991
chomiczek00000
Raczkowanie
 
Avatar chomiczek00000
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 379
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

dzień dobry
Witam mamusie i dzidziusie świeża, wypoczęta i wyspana

mam pytanie- jak śpią wasze pociechy? w sensie że przykryte kołderką kocykiem czy w śpiworkach? bo jak wzięłam rano moją dzidzię to rączki jak sopelki miała bo się tak rozkopała
chomiczek00000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-22, 08:13   #1992
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
a ja?
a moze tez bedziesz przejazdem w wawie

Cytat:
Napisane przez chomiczek00000 Pokaż wiadomość
A u nas impreza
Weronika stwierdziła gdzieś z godz temu że już wyspana. I bawić się chce- nie płacze, nie marudzi tylko się śmieje i gada ze mną....
wszystko by było tylko pora średnio mi pasuje.
Tak właściwie to miałam sie pożalić przedtem, ale czekałam do ostatniej chwili. Się nie doczekałam. Ja przy dniu babci imieniny mam i wszyscy (łącznie z teściową) życzenia skłdają a mój małż jakoś nie....
I nie sądzę żeby sobie zapomniał tylko chyba po prostu stwierdził że skoro wszyscy mi tak życzą to on nie musi. A wiecie jak to jest- że zawsze to lepiej się człowiekowi robi jak głupie 'wszystkiego najlepszego' usłyszy...

Ale się rozpisałam. I to w środku nocy....... A widoków na spanie nie ma na razie
wszystkiego najlepszego szkoda ze maz nawet zyczen ci nie zlozyl

Cytat:
Napisane przez chomiczek00000 Pokaż wiadomość
dzień dobry
Witam mamusie i dzidziusie świeża, wypoczęta i wyspana

mam pytanie- jak śpią wasze pociechy? w sensie że przykryte kołderką kocykiem czy w śpiworkach? bo jak wzięłam rano moją dzidzię to rączki jak sopelki miała bo się tak rozkopała
misio spi teraz pod kocykiem ale my mamy 24 stopnie

dzien dobry mamuski
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 08:30   #1993
kasienka2607
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2607
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Radomska/kiedyś Bytom/
Wiadomości: 595
GG do kasienka2607
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez Linka24 Pokaż wiadomość
no właśnie waga mnie martwi bo przez 2 miesiące przybrał tylko pol kilo wiem wiem że dzieci teraz nie przybierają tak szybko ale jak czytam ile ważą wasze brzdace to mi się wydaje mało jak nic.. A główkę ma spłaszczona z jednej str bo jak był Malutki
To trzmal główkę na jedną str i nie dopilnowałam tego.. I teraz mam.. Ma krzywa.. Sylviasol a powiedzieli że się całkiem wyprostuje? Ile ma twoja mała? Mi lekarz powiedziała że nie do końca się wyprostuje..
Linka24 - my mamy podobnie. Właśnie w środę byliśmy z Wojtusiem u pani doktor rechabilitantki. Wojtuś ma asymetryczną głowę. Lekarka nam wytłumaczyła że on już u mnie w brzuchu tak był ulozony, stad tez ta stopka szpotawa. Maly ma prawostronny przykurcz miesni calosciowy.
Powiedzala rowniez ze przyjechalismy o 4 miesiace za pozno. ale jesli bedziemy wykonywac cwiczenia ktore nam pokazala to ma byc dobrze. wiec moze poprosc lekarke o skierowanie do poradni rehabilitacyjnej - moze cos ci pomoga

sylviasol - ja tez karmie jeszcze piersia


Rybke malemu dawalam wczoraj wlasnie ta z gerbera - ale mu nie smakowala (zreszta okropnie smierdzi to danie)

Aha i Wojtus wczoraj dostal kolejna paczke - z jabluszkiem w sloiczku i soczkiem
__________________

Edytowane przez kasienka2607
Czas edycji: 2011-01-22 o 08:34
kasienka2607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 08:50   #1994
agravka
Wtajemniczenie
 
Avatar agravka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 378
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

dziewczyny, jakby bylo spotkanie w wawie, to pamietajcie o mnie prosze!
agravka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 08:53   #1995
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

my tez dostalismy paczuszke z gerbera

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

Cytat:
Napisane przez agravka Pokaż wiadomość
dziewczyny, jakby bylo spotkanie w wawie, to pamietajcie o mnie prosze!
jesli ja bede i uda sie na kawke do Marty to z damianem bede wiec to nie do konca takie wizazowe spotkanie ale oczywiscie z checia bym sie z toba tez zobaczyla
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 09:12   #1996
martysek
Zadomowienie
 
Avatar martysek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 082
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Chomiczku, Natalka śpi w śpiworku, przykryta cienkim polarowym kocykiem, ale u nas w sypialni kaloryfer na jedynkę i zimno.
martysek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 09:13   #1997
agravka
Wtajemniczenie
 
Avatar agravka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 378
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez martysek Pokaż wiadomość
Chomiczku, Natalka śpi w śpiworku, przykryta cienkim polarowym kocykiem, ale u nas w sypialni kaloryfer na jedynkę i zimno.
u nas Ada pod kolderka swoja
agravka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 09:15   #1998
modro
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 657
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez chomiczek00000 Pokaż wiadomość
dzień dobry
Witam mamusie i dzidziusie świeża, wypoczęta i wyspana

mam pytanie- jak śpią wasze pociechy? w sensie że przykryte kołderką kocykiem czy w śpiworkach? bo jak wzięłam rano moją dzidzię to rączki jak sopelki miała bo się tak rozkopała
U mnie w mieszkaniu też ciepło 23-24 stopnie, więc młoda śpi pod kocykiem, z którego się notorycznie wykopuje. Ale nie zauważyłam, aby marzła - śpi w bawełnianych cienkich pajacach.

U mnie z tym budzeniem w nocy i zabawą tak samo - pora tylko inna, bo ostatnio to 3 czy 4 rano, budzi się i gada, łazi po łózeczku przez godzinę lub więcej, potem zasypia. mam nadzieję, że jej to przejdzie.
__________________

modro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 09:57   #1999
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Chomiczek i o ktorej zasnela?

Cytat:
Napisane przez chomiczek00000 Pokaż wiadomość
mam pytanie- jak śpią wasze pociechy? w sensie że przykryte kołderką kocykiem czy w śpiworkach? bo jak wzięłam rano moją dzidzię to rączki jak sopelki miała bo się tak rozkopała
My mamy zimno w sypialni, w dzien wietrzymy i sa zakrecone kaloryfery i doszlam do wniosku, ze jak u nas spala pod koldra i my ja z obu stron grzalismy to u siebie tez nie moze marznac, wiec spi w spiworku i pod dwoma kocykami cienkimi a dzis Maja sie tak rozkopala, ze nogi jej wyszly z pajaca dobrze, ze byla w spiworku
Cytat:
Napisane przez agravka Pokaż wiadomość
dziewczyny, jakby bylo spotkanie w wawie, to pamietajcie o mnie prosze!
mysle, ze bedzie na wiosne, szkoda, ze nie udalo Ci sie do tej pory
Cytat:
Napisane przez aniaa22 Pokaż wiadomość



jesli ja bede i uda sie na kawke do Marty to z damianem bede wiec to nie do konca takie wizazowe spotkanie ale oczywiscie z checia bym sie z toba tez zobaczyla


My wyspane, ale bawimy sie w lozku jeszcze, wzielam ja i pilotem sie bawi i wspina sie na mnie do laptopa, pozniej mama przyjedzie to obiad jakis zrobimy lub pojdziemy do maca na spacer
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-22, 10:09   #2000
entertete
Rozeznanie
 
Avatar entertete
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 751
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

o rany, pewnie większość z Was widziała w faktach, ja w necie dopiero dziś, babka urodziła synka 6, 4 kg łaaaaaaał, nie wiedziałam że tyle może ważyć dziecko
entertete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 10:11   #2001
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez entertete Pokaż wiadomość
o rany, pewnie większość z Was widziała w faktach, ja w necie dopiero dziś, babka urodziła synka 6, 4 kg łaaaaaaał, nie wiedziałam że tyle może ważyć dziecko
jest wreszcie!!!!

tak ja widzialam wczoraj. masakra
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 10:36   #2002
chomiczek00000
Raczkowanie
 
Avatar chomiczek00000
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 379
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

To ja chyba muszę pakować Weronike do śpiworka. bo się strasznie rozkopuje z kołderki i mi się wydaje że jej zimno.

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość
Chomiczek i o ktorej zasnela?
coś koło 3 było

Cytat:
Napisane przez entertete Pokaż wiadomość
o rany, pewnie większość z Was widziała w faktach, ja w necie dopiero dziś, babka urodziła synka 6, 4 kg łaaaaaaał, nie wiedziałam że tyle może ważyć dziecko
oooooo rety
chomiczek00000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 10:47   #2003
entertete
Rozeznanie
 
Avatar entertete
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 751
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez chomiczek00000 Pokaż wiadomość
To ja chyba muszę pakować Weronike do śpiworka. bo się strasznie rozkopuje z kołderki i mi się wydaje że jej zimno.
ja wciskam kołderkę między szczebelki, u nas wystarcza.
entertete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 10:57   #2004
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez żabka19 Pokaż wiadomość

Wprowadzala juz ktoras z Was rybke do diety malucha?
my nie bo u nas skaza i kazal pediatra pozniej ale ogolnie mowila ze maluszka nie powinno sie morskich ryb dawac w pierwszym roku zycia bo silnie uczulaja i powoduja wlasnie alergie lepiej slodko wodne podala przyklady karp i pstrag

Cytat:
Napisane przez chomiczek00000 Pokaż wiadomość
Tak właściwie to miałam sie pożalić przedtem, ale czekałam do ostatniej chwili. Się nie doczekałam. Ja przy dniu babci imieniny mam i wszyscy (łącznie z teściową) życzenia skłdają a mój małż jakoś nie....
wszystkiego najlepszego a tz't

Cytat:
Napisane przez chomiczek00000 Pokaż wiadomość

mam pytanie- jak śpią wasze pociechy? w sensie że przykryte kołderką kocykiem czy w śpiworkach? bo jak wzięłam rano moją dzidzię to rączki jak sopelki miała bo się tak rozkopała
zalezy jak wlacze ogrzewwanie ostatnio zakrecam grzejniki to wtedy pod kaldra bo zauwazylam ze lepiej spi jak jest chlodno a jak cieplo to pod kocykiem tylko

Cytat:
Napisane przez aniaa22 Pokaż wiadomość
a moze tez bedziesz przejazdem w wawie
nie cos ty no chyba ze po zakupy wpadne ale mam nadzieje ze latem wyciagne meza do trojmiasta i ze Marta z Maja tez wpadna

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość

My wyspane, ale bawimy sie w lozku jeszcze, wzielam ja i pilotem sie bawi i wspina sie na mnie do laptopa, pozniej mama przyjedzie obiad jakis zrobimy lub pojdziemy do maca na spacer
za tego maca ja tez chce !!!!!


mlody dzisiaj troche lepiej noc ok nawet wiekszego kataru nie mial dopiero nad ranem nochal mu sie zapchal tylko jak zaczal sie krecic o 3 to zrobilam mu mleczko w sumie ruszyl sie dwa razy ale ze to ta pora wypil 30 ml pozniej po 5.30 sie obudzil i gadal sobie w najlepsze wyglupy itd kolo 6.20 marudzil zrobilam mu mleczko ladnie prawie cale wypil i nagle buch zwymiotowal prawie wszystko oczywiscie chore mysli w glowie czy to nie grypa zoladkowa itd... no ale teraz wypil o 10.30 i wszystko ok wiec poprostu cos mu nie lezalo tamto mleczko no i spalismy sobie do 8.30 i dalej bysmy spali tylko moja namolna babcia nie potrafi skumac ze jest trzy razy dzwonila i nie odbieram to o czyms to swiadczy (tylko wyciszalam) no i przy czwartym razie go obudzila... a ja znowu do 2 zasnac nie moglam

no i dzisiaj w nocy maz wraca!!!!:jup i:
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 12:21   #2005
chomiczek00000
Raczkowanie
 
Avatar chomiczek00000
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 379
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez entertete Pokaż wiadomość
ja wciskam kołderkę między szczebelki, u nas wystarcza.
nie wpadłam na to. muszę wypróbować.
chomiczek00000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 16:12   #2006
mlmFM
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 811
GG do mlmFM Send a message via Skype™ to mlmFM
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

my wczoraj wróciliśmy ze szpitala [CZD]...
wrr a bałam się że dłużej nas przetrzymają bo Magdalenka puściła pawia przy dr jak ta przzyszła z wypisem [na do widzenia pokazała co o nich myśli]

plus jest taki że to już ostatni raz
mlmFM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 16:21   #2007
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
nie cos ty no chyba ze po zakupy wpadne ale mam nadzieje ze latem wyciagne meza do trojmiasta i ze Marta z Maja tez wpadna

dobrze ze Hubcik lepeij spal. no i fajnie ze maz przyjezdza a na ile zostaje? pytam zeby wiedziec jak dlugo cie nie bedzie

Cytat:
Napisane przez mlmFM Pokaż wiadomość
my wczoraj wróciliśmy ze szpitala [CZD]...
wrr a bałam się że dłużej nas przetrzymają bo Magdalenka puściła pawia przy dr jak ta przzyszła z wypisem [na do widzenia pokazała co o nich myśli]

plus jest taki że to już ostatni raz
dobrze ze juz jestescie w domku

pisalam do anuszki. odp. ze iga byla bardzo chora i jeszcze antybiotyk bierze a na dodatek zmieniaja lacze jej i nie ma neta. pozdrawia was i bedzie w poniedzialek
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 16:55   #2008
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

aniaa bedzie na tydzien pozniej na tydzien znowu do nl no i pozniej 3tyg bedzie w domu taki bynajmniej jest plan

kurcze biedna Iga...
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 18:45   #2009
jaszczka
Zadomowienie
 
Avatar jaszczka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Waterford, Irlandia
Wiadomości: 1 066
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

cześć!
znowu Was zaniedbuję, ale ktoś mi dziecko podmienił i strasznie się męczymy
ząb mu wychodzi, już dziś to dziąsełko jakby pęknięte takie, czyli ząb tuż tuż... ale w bólach się to wszystko rodzi straszliwych... jak widzę jak on się biedny męczy to płakać mi się chce do tego walczymy z gorączką - tylko z godzinkę/dwie po podaniu paracetamolu spada do 37,5 a tak to cały czas praktycznie 39 dzieć mi się normalnie przez ręce przelewa, zero uśmiechu, niech to się już skończy


no to pomarudzilam...
jak Patryk troszkę zaśnie to spróbuję coś ponadrabiać, ale nie obiecuję bo jestem na nogach od 7 rano i niewiele spałam przez ostatnie 2 dni
__________________
It's nice to be important but it's more important to be nice
jaszczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 19:33   #2010
martysek
Zadomowienie
 
Avatar martysek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 082
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Wkurza mnie ten wizaż. Non stop się coś pyrtoli.

Niezawsze, Natalię tezostatnio wyciągnęłam ze śpiwork, a tam gołe gicze od kolan w dół - wyszły przez przerwy między napami.
Tak jak Maja, N kocha pilota - jak go widz aż jej się oczka świecą.

Pisałam do Dzidzi. Aliska ma katar i kaszel, a Dzidzia w wolnych chwilach próbuje się uczyć na zaliczenia.
martysek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:41.