Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010 cz.IV - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Który weekend wakacyjny najbardziej Ci pasuje?
23-24.07 5 29,41%
30-31.07 4 23,53%
6-7.08 3 17,65%
13-14.08 1 5,88%
20-21.08 3 17,65%
27-28.08 1 5,88%
Głosujący: 17. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-10, 09:51   #2791
entertete
Rozeznanie
 
Avatar entertete
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 751
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez kasienka2607 Pokaż wiadomość

Czy są jeszcze jakieś dzieciaczki które nie siedzą jeszcze ? Wojtuś podtrzymywany pod paszki siedzi, ale główka bardzo chwiejna, i plecki zgięte w łuk. I strasznie leci do przodu.
a pewnie, bibul ma 7 miechów od wczoraj i sam nie siedzi, tzn. jak siądzie to zgina się do stóp, albo leci na boki lub w tył,

asekurowany owszem, prosto, sam nie siada jeszcze ale widać że się przymierza (myslę o siadaniu z boku)
entertete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 10:07   #2792
anuszka1401
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka1401
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 375
GG do anuszka1401
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez kasienka2607 Pokaż wiadomość

Czy są jeszcze jakieś dzieciaczki które nie siedzą jeszcze ? Wojtuś podtrzymywany pod paszki siedzi, ale główka bardzo chwiejna, i plecki zgięte w łuk. I strasznie leci do przodu.

I jeszcze jedno pytanko : Kiedy wychodziłyście z dzieckiem po chorobie znowu na dwór?
1. Iga jeszcze się chwieje do przodu i na boki.
2. Wyszłam 2 dni po skończeniu antybiotyku.
anuszka1401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 10:22   #2793
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez żabka19 Pokaż wiadomość
Hejka! My dzis tez swietujemy ,7 miesiecy Szymka
wszystkiego najlepszego

Cytat:
Napisane przez olakola Pokaż wiadomość
wszystkiego naj dla solenizantów

ja mam blizne po cesarce więc smaruje tylko z zewnątrz

itakasia - współczuję
kiedyś ci zazdrościłam, że jesteś tak dobrze zorganizowana i TŻ pomaga. Ja mam 2 ledwo daję radę, mój TŻ wraca do domu tak, żeby wykąpac Kubę, czyli ok 18:30.

ja na wakacje chcę do Hiszpanii, bo nigdy nie byłam; a poza tym to nad polskie morze, ale to zależy na ile pogoda podpasuje, jak będzie kicha, to wrócę po kilku dniach

mamy 4 zęby na górze i 2 na dole i wcale mnie to nie cieszy, boję się, że będą słabe i szybko się będą psuc

no i Kuba jest dużo bardziej "stabilny" - to znaczy nie upada co chwilę, bardziej uważa co robi, potrafi stac, trzymac się czegoś 1 rączką a drugą wymachiwac/bawic się
a na zdjęciu jego nowa "zabawa"
akrobata ale fajne zebolki


my juz od dawna czapki nie zakladamy po kapieli. wycieram mu recznikiem i zostaja troszke wilgotne tylko.

niezawsze my w tym roku chyba w gory pojedziemy bo nie bylam dwa lata i mi teskno. mielismy do egiptu albo tunezji ale teraz to nie ma szans a poza tym tez jakos z tym jedzeniem woda itd sie troche boje. a kanary z checia wroce ale to juz drozszy biznes
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 10:38   #2794
glooria
Raczkowanie
 
Avatar glooria
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 305
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Milka juz ładnie siedzi nawet 30-40 minut sama na kocyku i spokojnie sięga po zabawki i nimi się bawi ale zanim się nauczyła to tez siedziała przechylona lekko do przodu i jak tylko probowala się wyprostowac to leciała no boki

a co do wychodzenia na spacery to po zapaleniu płuc czekałam tydzień ale pogoda była okropna
a teraz więcej słońca i cieplej nawet przy katarku wychodzę lepiej jej się śpi na spacerze

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

jeżeli chodzi o wjazd wakacyjny to pewnie pojedziemy do Polski nie ma to jak agroturystyka Milka zobaczy krówki, świnki, kotki, kurki i pieski będzie sie kapać w jeziorku i bawić w ogrodku
__________________
2-10-2009
Milena 12-06-2010
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stgf60a3v5k5a.png
glooria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 10:48   #2795
itakasia
Zakorzenienie
 
Avatar itakasia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 159
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Zosia sama nie siedzi, tzn chwile posiedzi, ale ja czekam az sama usiadzie i bedzie siedziala komfortowo i bezpiecznie.

wakacje - pewnie jak zwykle nad morze i na kaszuby, kocham jedno i drugie. nad morze jezdzimy zawsze do mojej kolezanki, w tym roku jednak chyba zrobimy inaczej bo ciezko z 5 os rodzina zwalac sie komus na glowe. poprostu zgramy urlopy i pojedziemy skorzystac z ich mieszkania i jedynie zahaczymy o wspolne 2dni np zeby sie nagadac. a kaszuby to milosc moja i meza. jezdzimy tam co roku od 17 lat, nawet zanim bylismy para. zazwyczaj pod namiot ale jak dzieci male to bierzemy pokoj. a jezdzimy caaaalaaa paczka i jest super. juz czuje zapach ogniska
__________________
Nasz synek Antoś
itakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 11:26   #2796
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

olacola Twój Kubus jest niesamowity. Taki zwinny i jaki słodki

żabka sto lat dla Szymusia

niezawsze ale masz fajnie z tym wyjazdem! Zazdraszczam bardzo

Kurcze Wy juz o wakacjach myślicie? Ja sie nie zastanawiałam nad tym jeszcze. Może Węgry, albo gdzieś w Polskę? W sumie Franek był na wakacjach we wrześniu i dobrze to zniósł, więc w te wakacje jak najbardziej gdzieś pojedziemy.
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 12:17   #2797
anuszka1401
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka1401
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 375
GG do anuszka1401
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

My też w tym roku na Kaszuby, tzn. Marek by chciał, bo ja tęsknię za Zakopanem, ale z Igą to chyba nie ma sensu...Nad morze będziemy jeździć w weekendy...
anuszka1401 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-10, 12:25   #2798
jaszczka
Zadomowienie
 
Avatar jaszczka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Waterford, Irlandia
Wiadomości: 1 066
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

oj rozmarzyłam się przez te wasze opowieści o wakacjach my chcielibyśmy pod koniec roku polecieć do Tajlandii, ale jeszcze tak do końca nie wiemy... a jakbyśmy polecieli to Patryk miałby roczek z hakiem a ja byłabym znowu w ciąży bo potem z dwójką to już ciężej będzie
ale nie powiem, chętnie wybrałabym się znowu na kanary, żeby choć troszkę słoneczka załapać


Patryk kończy dziś 7 miesięcy, kiedy ten czas zleciał??


potem was ponadrabiam do końca, a na razie idę się chyba jeszcze zdrzemnąć, bo dalej mnie choróbsko męczy wczoraj już było lepiej, a pod wieczór jak mnie dopadło to nie wiedziałam jak się nazywam
__________________
It's nice to be important but it's more important to be nice
jaszczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 12:27   #2799
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
możemy Was odwiedzić?
jesli wszystko pojdzie zgodnie z planem i rodzice wyjada, to zapraszam serdecznie

Cytat:
Napisane przez entertete Pokaż wiadomość
a pewnie, bibul ma 7 miechów od wczoraj i sam nie siedzi, tzn. jak siądzie to zgina się do stóp, albo leci na boki lub w tył,

asekurowany owszem, prosto, sam nie siada jeszcze ale widać że się przymierza (myslę o siadaniu z boku)
no to Blanka ma tak jak twoj synek tylko nie wiem czy ona bedzie startowala z siedzeniem z boku, bo jak lezy na plecach to glowe zadziera wysoko.

ja malej tez nie zakladam czapki po kapieli od dawien dawna bo dluzej schly. myje jej wlosy codziennie i w sumie po myciu jest zaraz jedzenie i spanko i w tym czasie wlosy wyschna.

hmm ja tam w sumie ciesze sie ze pochodze z nadmorskiego kurortu bo przynajmniej za wypady nad morze nie bede musiala placic, ale fakt jest taki ze morza nie lubie tym bardziej plazy w centrum miasta, zawsze jezdzilam na dzika co by sie nie gniesc na piachu jak sardynka. no ale nie lubie plazy i tego scisku, wolalam swoj ogrod. no ale w tym roku sie to zmieni
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 13:16   #2800
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez marta_d1 Pokaż wiadomość

Kurcze Wy juz o wakacjach myślicie? Ja sie nie zastanawiałam nad tym jeszcze. Może Węgry, albo gdzieś w Polskę? W sumie Franek był na wakacjach we wrześniu i dobrze to zniósł, więc w te wakacje jak najbardziej gdzieś pojedziemy.
o Wegry super i termy ja tylko na lotnisku bylam w budapeszcie, ale bardzo bym chciala kiedys na weekend wyskoczyc.
Cytat:
Napisane przez jaszczka Pokaż wiadomość
oj rozmarzyłam się przez te wasze opowieści o wakacjach my chcielibyśmy pod koniec roku polecieć do Tajlandii, ale jeszcze tak do końca nie wiemy... a jakbyśmy polecieli to Patryk miałby roczek z hakiem a ja byłabym znowu w ciąży bo potem z dwójką to już ciężej będzie
ale nie powiem, chętnie wybrałabym się znowu na kanary, żeby choć troszkę słoneczka załapać


Patryk kończy dziś 7 miesięcy, kiedy ten czas zleciał??
najlepszego dla Patryka Kurcze Tajlandia troche daleko 12h lotu ponad, my poczekamy i pewnie w przyszlym roku tam polecimy. Drugie dzidzi w ciazy juz? Kiedy planujesz zajsc?
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 13:32   #2801
chomiczek00000
Raczkowanie
 
Avatar chomiczek00000
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 379
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość
no cos za cos, my domu nie mamy
niezawsze nie obraź się proszę, ale jak to przeczytałam to od razu nasunęła mi się myśl: no proszę w kartonie pod mostem, ale na wczasy to sobie latają oczywiście wiem co chciałaś powiedzieć ale nie mogłam się tej wizji oprzeć

Cytat:
Napisane przez olakola Pokaż wiadomość
mamy 4 zęby na górze i 2 na dole
a na zdjęciu jego nowa "zabawa"
tyyyyle ząbków już macie? pięknie
a jaki cyrkowiec mały

Cytat:
Napisane przez żabka19 Pokaż wiadomość
Hejka! My dzis tez swietujemy ,7 miesiecy Szymka
Cytat:
Napisane przez jaszczka Pokaż wiadomość
Patryk kończy dziś 7 miesięcy, kiedy ten czas zleciał??
sto lat


Cytat:
Napisane przez kasienka2607 Pokaż wiadomość
Czy są jeszcze jakieś dzieciaczki które nie siedzą jeszcze ? Wojtuś podtrzymywany pod paszki siedzi, ale główka bardzo chwiejna, i plecki zgięte w łuk. I strasznie leci do przodu.
Weronika sama nie siedzi jeszcze sama, podobnie jak Aliska dzidzi, jak ją przytrzymam za rączke to ok, ale tak to się giba.

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Tak w ogóle to miałam wam tylko powiedzieć co przeze mnie durną matkę się w nocy stało. Weronika mi z łóżka spadła A wszystko przez to że jakąś paskudną noc miała i dosłownie co 20min się budziła i cyc. Więc koło 2 już nie wytrzymałam i wzięłam ją do nas. Zawsze kładę do środka ale mi coś odbiło i położyłam koło mnie na skraju, że ją niby trzymać będę. No i mi się tylko oczy zamknęły a Mała na podłodze Stresa złapałam takiego że do 6 oka nie zmrużyłam i dziś cały dzień oglądam i obserwuje czy jej się nic nie stało na pewno
chomiczek00000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-10, 13:51   #2802
glooria
Raczkowanie
 
Avatar glooria
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 305
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

chomiczekoooo ... to współczuje pewnie najadłaś się starchu
__________________
2-10-2009
Milena 12-06-2010
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stgf60a3v5k5a.png
glooria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 14:17   #2803
chomiczek00000
Raczkowanie
 
Avatar chomiczek00000
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 379
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

glooria oj tak, na samą myśl o tym teraz mnie brzuch boli
chomiczek00000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 14:17   #2804
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez chomiczek00000 Pokaż wiadomość
niezawsze nie obraź się proszę, ale jak to przeczytałam to od razu nasunęła mi się myśl: no proszę w kartonie pod mostem, ale na wczasy to sobie latają oczywiście wiem co chciałaś powiedzieć ale nie mogłam się tej wizji oprzeć
no domu nie kupujemy na razie, bo to ok 600tys. zl a wakacje tylko 5, mieszkanie mamy nie dom
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 14:33   #2805
jaszczka
Zadomowienie
 
Avatar jaszczka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Waterford, Irlandia
Wiadomości: 1 066
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

chomiczek - współczuję, na pewno się najadłaś strachu dobrze, że nic się nie stało...

niezawsze - no ja bym chciała tak koło wakacji, ale wiadomo że różnie to bywa, Patryka też w sumie "robiliśmy" od maja, a udało się dopiero w październiku
a tajlandia, fakt daleko, ale te samoloty są wielkie i wygodne, więc nie będzie tak źle lecieliśmy już 13h do malezji i bardzo miło wspominam
__________________
It's nice to be important but it's more important to be nice
jaszczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 15:09   #2806
glooria
Raczkowanie
 
Avatar glooria
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 305
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Malezja i Tajlandia zazdroszczę
ja pewnie tak pojadę jak będę juz stara

mam pytanko co robicie na obiad nie mam ochoty na nic co przypomina kotlet i ziemniaki
moze macie jakieś pomysly
dodam że mój wraca po 18 więc mam czas
__________________
2-10-2009
Milena 12-06-2010
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stgf60a3v5k5a.png
glooria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 15:22   #2807
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez glooria Pokaż wiadomość
Malezja i Tajlandia zazdroszczę
ja pewnie tak pojadę jak będę juz stara

mam pytanko co robicie na obiad nie mam ochoty na nic co przypomina kotlet i ziemniaki
moze macie jakieś pomysly
dodam że mój wraca po 18 więc mam czas
u mnie dzis losos grillowany byl z sosem z jogurtu, czosnku oraz naci pietruszki
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 15:36   #2808
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

niezawsze na czym grilujesz tego lososia? na tej patelni grilowej czy masz jakis specjalny wynalazek ?
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 15:49   #2809
chomiczek00000
Raczkowanie
 
Avatar chomiczek00000
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 379
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość
no domu nie kupujemy na razie, bo to ok 600tys. zl a wakacje tylko 5, mieszkanie mamy nie dom
No właśnie tak pomyślałam
a mój tż całe życie na wsi i powiedział że jakby mu ktoś kazał w mieszkaniu mieszkać to by się klaustrofobii nabawił na pewno
Więc porwaliśmy się(z motyką na słońce) z budową domu no i już tak 3lata sobie budujemy ale jest cień szansy że w tym roku się wprowadzimy bo TYLKO nam wykończenie w środku zostało
chomiczek00000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-10, 16:27   #2810
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez żabka19 Pokaż wiadomość
Najaktualniejsze zdjecia Szymka.
ale slicznie i widze ze uczniaczka norweskiego macie

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość

Dziewczyny, ale na dowod za granice to chyba tylko w UE co? Wiem, ze paszport tylko na rok, ale ja jakos wole paszport.
tak na dowod do krai ue dla nas ok jak np na zakupy do niemeic jedziemy czy jak teraz do holandii mamy jechac ale tez planuje mlodemu zrobic paszport przed wakacjami

Cytat:
Napisane przez olakola Pokaż wiadomość

ja na wakacje chcę do Hiszpanii, bo nigdy nie byłam; a poza tym to nad polskie morze, ale to zależy na ile pogoda podpasuje, jak będzie kicha, to wrócę po kilku dniach

mamy 4 zęby na górze i 2 na dole i wcale mnie to nie cieszy, boję się, że będą słabe i szybko się będą psuc
Kubus rewelacyjny kurcze maly akrobata Hubcio sie nie rwie o takich wyczynow i zebusiow tez sporo my mamy 3

co do wakacji to ja uwielbiam Hiszpanie goraco polecam

Cytat:
Napisane przez chomiczek00000 Pokaż wiadomość
No właśnie tak pomyślałam
a mój tż całe życie na wsi i powiedział że jakby mu ktoś kazał w mieszkaniu mieszkać to by się klaustrofobii nabawił na pewno
Więc porwaliśmy się(z motyką na słońce) z budową domu no i już tak 3lata sobie budujemy ale jest cień szansy że w tym roku się wprowadzimy bo TYLKO nam wykończenie w środku zostało
moj maz tez z wioski i teraz nam pszyszlo mieszkac na wiosce ale ogolnie to mi sie podoba tylko sie nie moge wiosny doczekac



100 lat dla dzisiejszych 7 miesiecznych solenizantow


co do wakacji to tez chcemy gdzies leciec myslelismy wlasnie o hiszpani ja bym bynajmniej chciala hiszpanie ale tek sobie mysle ze moze odpuscimy w tym roku i tylko na kilka dni nad pl morze pojedziemy bo chce wykonczyc dom i ogrod a jeszcze osobowke trzeba kupic no i wszystko zalerzy od tego czy wkoncu bede miala zaklad czy nie
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 16:35   #2811
żabka19
Raczkowanie
 
Avatar żabka19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Norwegia - Warszawa
Wiadomości: 497
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość

żabka- Szymek duży chłopiec. Już niedługo poślesz go tak jak chciałaś do szkoły
Ja caly czas mam wrazenie ,ze jest taki maly i dziecinny z wygladu. Chcialam go poslac narazie do przedszkola bo uwielbia inne dzieci ,jak jestesmy w przychodni to usmiecha sie do nich,obserwuje i zaczepia glosnym "e"

Cytat:
Napisane przez kasienka2607 Pokaż wiadomość
Czy są jeszcze jakieś dzieciaczki które nie siedzą jeszcze ?
Szymek nie siedzi jeszcze,ciagle zgina sie i lapie stopki

Cytat:
Napisane przez jaszczka Pokaż wiadomość
Patryk kończy dziś 7 miesięcy, kiedy ten czas zleciał??
Duzo zdrowka dla Patryka!

Cytat:
Napisane przez chomiczek00000 Pokaż wiadomość
Tak w ogóle to miałam wam tylko powiedzieć co przeze mnie durną matkę się w nocy stało.
Wspolczuje przezyc Musialas sie wystraszyc. Na pewno nic sie nie stalo.

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
ale slicznie i widze ze uczniaczka norweskiego macie
tak uczniaczek norweski.. bo ja baaardzo chce zeby Szymo nauczyl sie norweskiego ,juz sama umiem wszystkie piosenki z niego

niezawsze mialas wkleic zdjecia Mai
__________________
Szymon 09.07.2010
31tc


Edytowane przez żabka19
Czas edycji: 2011-02-10 o 16:38
żabka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 18:00   #2812
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

niezawsze my byliśmy 2 lata temu na Węgrzech właśnie na termach. Piękny hotel, super jedzenie, kompleks basenów w hotelu. Średnia wieku 60 lat, ale nam to nie przeszkadzało Bylismy we wrześniu i była super pogoda. No i nie jest daleko. Bardzo bym chciała Budapeszt zwiedzić, ale to raczej bez Franka.
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 18:09   #2813
vette
Zadomowienie
 
Avatar vette
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 988
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

co ja czytam malezja,tajlandia maaaaaarzy mi sie

ale i zakopiec, kaszuby sa boskie,uwielbiam wypoczynek w PL

My od jakiegos czasu intensywnie myslimy o odwiedzinach familii w USA, konkretnie Nowy Jork -uwielbiam to miasto

Alguien
vette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 18:41   #2814
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
niezawsze na czym grilujesz tego lososia? na tej patelni grilowej czy masz jakis specjalny wynalazek ?
na patelni grillowej, nie chce mi sie bawic w wyjmowanie grilla elektrycznego, zreszta go uzywamy jak cieplej na balkonie, teraz na tej patelni tefala robie i kuraka i lososka
Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
tak na dowod do krai ue dla nas ok jak np na zakupy do niemeic jedziemy czy jak teraz do holandii mamy jechac ale tez planuje mlodemu zrobic paszport przed wakacjami
no ja sie wlasnie dzis dowiadywalam, dowod jest na 5 lat, paszport jest tymczasowy na rok, oplata 30zl za paszport i bedzie w 2 tyg i moge go nawet sledzic, bo moze byc odbior wczesniej i to juz jeden rodzic moze zrobic

Cytat:
Napisane przez żabka19 Pokaż wiadomość

niezawsze mialas wkleic zdjecia Mai
prosze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg l.jpg (38,1 KB, 68 załadowań)
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 18:50   #2815
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Marta super jak bede leciec dasz namiary

Dziewczyny widzialyscie na all lub gdzie takie plecaczki z szeleczkami? Ja juz sily nie mam, przed chwila poszlam sie coli napic a Maja zwalila glosnik duzy od kina, Bogu dzieki nie spadl na nia, ale nie moge na sekunde jej zostawic
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 18:59   #2816
modro
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 657
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość

ale przeciez to zaden problem wziac sloiczki i mm, podgrzewacz(lub garnek i grzalke) i gotowac na wodzie mineralnej jak sie boisz kranowej, ale to Turcja, wiec raczej calkiem znosnie, my bysmy pewnie do Egiptu polecieli jakby bylo bezpiecznie teraz


Zakladam Mai czapeczke, bo recznikiem jej wlosow nie wysusze a suszarka nie chce jej jezdzic po glowie jeszcze, jakos tak zostalo a wy z mokra glowa dzieci zostawiacie? Maja nie kladzie sie spac po kapieli od razu jeszcze z 30 min buszuje po macie, no i uszy tez wycieram, ale jakos wole jak ma po kapieli ta czapke na wlosach i uszach, pozniej zdejmuje, bo szybko schnie ok. 15min wlosy.

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------

Dla uroczego Szymka

Dziewczyny, ale na dowod za granice to chyba tylko w UE co? Wiem, ze paszport tylko na rok, ale ja jakos wole paszport.

No właśnie boję się tej wyprawy wakacyjnej, jak młoda miała 3 miesiące pojechaliśmy nad jezioro, normalnie cieszyłam sie jak wróciłam, taka byłam umordowana

Co do czapeczki to ja nie zakładam, wycieram delikartnie ręczniczkiem i tyle, w domu mamy 24 stopnie, więc nic jej nie będzie. Uszy wycieram zawsze pieluszką.
__________________

modro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 19:06   #2817
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez anuszka1401 Pokaż wiadomość
My też w tym roku na Kaszuby, tzn. Marek by chciał, bo ja tęsknię za Zakopanem, ale z Igą to chyba nie ma sensu...Nad morze będziemy jeździć w weekendy...
Też bym chciała do Zakopca...
Cytat:
Napisane przez jaszczka Pokaż wiadomość
potem was ponadrabiam do końca, a na razie idę się chyba jeszcze zdrzemnąć, bo dalej mnie choróbsko męczy wczoraj już było lepiej, a pod wieczór jak mnie dopadło to nie wiedziałam jak się nazywam
Buziaki dla Patryka . PS. kuruj się!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
jesli wszystko pojdzie zgodnie z planem i rodzice wyjada, to zapraszam serdecznie
Kurcze, ale by było fajnie...

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość
Dziewczyny widzialyscie na all lub gdzie takie plecaczki z szeleczkami? Ja juz sily nie mam, przed chwila poszlam sie coli napic a Maja zwalila glosnik duzy od kina, Bogu dzieki nie spadl na nia, ale nie moge na sekunde jej zostawic
Plecaki z szeleczkami? O co chodzi?
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 19:25   #2818
martysek
Zadomowienie
 
Avatar martysek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 082
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Nie mam dziś weny do pisania.
Czytam o waszych planach na wakacje i mam takiego gula, że brak słów. Przez ponad osiem lat bycia razem, nie byliśmy z TŻtem dalej niż w Berlinie i mojej rodziny i nie zanosi się na to, żeby coś miało się zmienić
martysek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 19:29   #2819
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez martysek Pokaż wiadomość
Nie mam dziś weny do pisania.
Czytam o waszych planach na wakacje i mam takiego gula, że brak słów. Przez ponad osiem lat bycia razem, nie byliśmy z TŻtem dalej niż w Berlinie i mojej rodziny i nie zanosi się na to, żeby coś miało się zmienić
Witaj w klubie. My razem pięć lat i tylko nasze morze i Zakopane razy ileś tam.
I też nigdzie nie jedziemy raczej
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 19:51   #2820
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość

Plecaki z szeleczkami? O co chodzi?
o cos takiego http://www.bezpiecznyurwis.pl/p/pl/l...ittlelife.html

http://www.youtube.com/watch?v=i-tqkX6z2TQ
__________________
Maja

Maciuś

Edytowane przez niezawsze
Czas edycji: 2011-02-10 o 19:56
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:59.