DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.II - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-13, 15:18   #4651
myszex23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 159
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.II

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
to bierz faceta pod pache i juzz




na cellulit idźcie
jej my tez chcielibyśmy juz razem mieszkać ale stwierdziliśmy że nie będziemy komuś nabijać kase za wynajem tylko przemęczymy sie jeszcze kilka lat i rozpoczniemy budowę
ja tam bym wolała mieszkać razem. Nie boisz się, że później zamieszkacie razem i nagle Wam spadną klapki z oczu? Brudne talerze, zapluta z pasty do zębów umywalka, różne godziny wstawania itp. drobne sprawy, które mogą okazać się nie do przezwyciężenia i zaakcepowania we wspólnym życiu? Mieszkanie razem, wspólna kasa, domowe obowiązk- nie jest tak kolorowo jak randkowanie i stąd tyle rozwodów w pierszym roku małżeństwa.... ja tam bałabym się uszykować w budowę z facetem, z którym nie wiem czy będę potrafiła żyć.

Cytat:
Napisane przez boinnenazwybylyzajete Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny
Wiem, że trudno dostać się do przyzwyczajonych już do siebie wizażanek,ale może mnie przygarniecie
Od 1,5 miesiąca jestem na Dukanie. Wszystko szło gładko do 16 stycznia. Schudłam pięć kg, ważyłam ok 75. I od tamtej pory zaliczam same grzechy mam napady głodu, potem tydz się odchudzam wracam do 75 z nadzieją, że dalej będę spadać i znów napad i tak krążę od miesiąca wokół 75 i nie moge zejść. Potrzebuje jakiegoś porządnego bata, opieprzu cokolwiek. Może któraś z Was przeżywała to samo?
Mam nadzieje,że mnie przyjmiecie
nie ma co mieć nadziei, nadzieja matką głupich!! Dietę robić, a nie liczyć na cuda! A my Ci w tym pomożemy

dziewczyny, od wczoraj 3 faza. więc od razu impreza i cóż- raczej Dukan nie miał na myśli aż takiej uczty, ale cóż- i tak zjadłam mniej niż normalnie i wypiłam też nie tyle, ile bym mogła. Powiem Wam jedno- CHIPSY WCALE NIE SĄ TAK DOBRE, JAK PAMIĘTAMY!!!! moje ulubione Laysy zielona cebulkas wydawały się bez smaku! Większą radochę miałam z pomarańczy

aaaa, i widziałam przyjaciółkę po jakimś pół roku- schudła 11 kg i wygląda świetnie!! Oczywiście schudła na dukanie

Edytowane przez myszex23
Czas edycji: 2011-02-13 o 15:21
myszex23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 15:19   #4652
luizkaaa
Przyczajenie
 
Avatar luizkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Morze... :-P
Wiadomości: 23
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.II

No postaram sie jak bedziecie mnie wspierać to musze dać rade tylko jak mojemu darusiowi bede robiła obiadki to bedzie mnie kusić... aa i jeszcze pracuj w kuchnie i jako barmanka... A drineczki dozwolone? bo do końca nie wiem nie kupiłam książki bo niby wszystko jest w necie
luizkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 15:22   #4653
Nadiia24
Rozeznanie
 
Avatar Nadiia24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 960
GG do Nadiia24
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.II

Cytat:
Napisane przez extravagance86 Pokaż wiadomość
Nadiia24 wybrałaś już zdjęcie dla nas?
wstawie wstawie... ale nie umiem sie jakos zebrac w sobie
__________________
05.01.2011 r. - Start z Dukanem


Faza II - trwa...

BYŁO: 97,2 KG
JEST: 73,8KG
BĘDZIE: 65 KG
Nadiia24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 15:25   #4654
extravagance86
Zadomowienie
 
Avatar extravagance86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 249
GG do extravagance86
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.II

Cytat:
Napisane przez Nadiia24 Pokaż wiadomość
wstawie wstawie... ale nie umiem sie jakos zebrac w sobie
zbierz się w sobie kochana i zrób to
__________________
Dukan od 20.01.2011

"Czas to najcenniejszy podarunek, jaki możemy dostać od innych"...
extravagance86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 15:26   #4655
angel 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 140
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.II

dziewczyny pytanko jak to jest z tymi jogurtami i serkami,czy mam je dodawać do każdego posiłku??jak patrze w książce mojej w przykładowym menu to nie jest w każdym posiłku.I jeszcze jedno ile macie dziennych posiłków??ja nie mam dużo do zrzucenia i się zastanawiam pomiedzy 3 lub 4 dziennie.Raczej więcej nie dam rady,nawet nie wiem czy 4 nie jest dla mnie za dużo,bo mało w domku bywam.Normalnie jadam 2 lub 3 i wiem,że 2 to zdecydowanie za małoCo radzicie,czy 3 wystarczy??A jak w jeden dzien 3,a w inny 4 zjem to bardzo narozrabiam??
angel 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 15:34   #4656
extravagance86
Zadomowienie
 
Avatar extravagance86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 249
GG do extravagance86
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.II

a ja muszę wyciągnąć słodycze schowane.. hihihi, bo koleżanka zaraz przyjdzie, a jest w ciąży, więc może wciągnie wszystkie i będzie spokój
__________________
Dukan od 20.01.2011

"Czas to najcenniejszy podarunek, jaki możemy dostać od innych"...
extravagance86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 15:34   #4657
renka1511
Rozeznanie
 
Avatar renka1511
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: skąd- inąd
Wiadomości: 570
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.II

Cytat:
Napisane przez myszex23 Pokaż wiadomość

dziewczyny, od wczoraj 3 faza. więc od razu impreza i cóż- raczej Dukan nie miał na myśli aż takiej uczty, ale cóż- i tak zjadłam mniej niż normalnie i wypiłam też nie tyle, ile bym mogła. Powiem Wam jedno- CHIPSY WCALE NIE SĄ TAK DOBRE, JAK PAMIĘTAMY!!!! moje ulubione Laysy zielona cebulkas wydawały się bez smaku! Większą radochę miałam z pomarańczy

aaaa, i widziałam przyjaciółkę po jakimś pół roku- schudła 11 kg i wygląda świetnie!! Oczywiście schudła na dukanie

myszex kochana pisz mi tu szybko JAK BARDZO NIEDOBRE były te owoce....ja czasami łapię się za rękę żeby nie ugryźć jabłuszka albo nie wciągnąć kisci wingorn o bananach nie wspomnę......
ale do 3 fazy mam jeszcze jakieś 12 kg więc nie ma mowy o owocach
__________________
w drodze do idealnej wagi z Dukanem po raz pierwszy.... 89.3kg .....78,4kg.............. .........> 65kg
do dzisiaj P

The best way to loose weight is to close your mouth...or.....WATCH your food - just watch it, DON'T EAT it !
renka1511 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-13, 15:37   #4658
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.II

Cytat:
Napisane przez thisriveriswild Pokaż wiadomość
taaak,dziekuje! nie wiem czemu mi sie ten blog gdzies zapodział jak szukałam...


poza tym o kurcze,ja chyba jadlam szczypiorek na P
a mi sie wydaje ze można szczypiorek jako przyprawa, przecież to świeża cebulka no nie

Cytat:
Napisane przez luizkaaa Pokaż wiadomość
Witam.
Ja właśnie zamierzam od jutra przejść na,, dukana" kupiłam juz wagę otręby i jakieś jogurciki light ale nie mam silnej woli i boje sie z nie dam rady... więc pomóżcie kobietki bo waże aż 95kg::-( masakra i nie jestem pewna czy pomoże mi dietka bez ćwiczeń itd. przeraża mnie że wiele miesięcy czeka sie na efekty bo wyktes mi wykazał tzn. test że do końca sierpnia zgubie ponad 25 kg.
jeszcze dokup jakies miesko rybke i startuj !!!
każda tu każda wspiera, razem trzymamy sie kupy!! damy rade zobaczysz!! taka lasska w sierpniu będziesz jak ta lala


Cytat:
Napisane przez myszex23 Pokaż wiadomość
ja tam bym wolała mieszkać razem. Nie boisz się, że później zamieszkacie razem i nagle Wam spadną klapki z oczu? Brudne talerze, zapluta z pasty do zębów umywalka, różne godziny wstawania itp. drobne sprawy, które mogą okazać się nie do przezwyciężenia i zaakcepowania we wspólnym życiu? Mieszkanie razem, wspólna kasa, domowe obowiązk- nie jest tak kolorowo jak randkowanie i stąd tyle rozwodów w pierszym roku małżeństwa.... ja tam bałabym się uszykować w budowę z facetem, z którym nie wiem czy będę potrafiła żyć.


ale ja wiem że bez niego nie mogłabym przeżyć ani jednego dnia jest czasami takie uczucie ze wiesz ze to tej jedyny i ja właśnie mam takie uczucie od momentu kiedy go poznałam czułam sie przy nim inaczej niż z innymi facetami i to uczucie twa juz 2 lata
a kilka razy wyjeżdżaliśmy na wakacje i dobre 2 tygodnie spędzaliśmy dzien dzien razem, nawet jak musiałam szorowac brudne gary to byłam szczesliwa ze szoruje gary po NIM, po NAS takie tygodnie tylko dla nas była najszczesliwszym czasem i tak za nimi teskie



i własnie pieke ciasteczka dla tż of cors dukanowe
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 15:39   #4659
extravagance86
Zadomowienie
 
Avatar extravagance86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 249
GG do extravagance86
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.II

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
a mi sie wydaje ze można szczypiorek jako przyprawa, przecież to świeża cebulka no nie



jeszcze dokup jakies miesko rybke i startuj !!!
każda tu każda wspiera, razem trzymamy sie kupy!! damy rade zobaczysz!! taka lasska w sierpniu będziesz jak ta lala




ale ja wiem że bez niego nie mogłabym przeżyć ani jednego dnia jest czasami takie uczucie ze wiesz ze to tej jedyny i ja właśnie mam takie uczucie od momentu kiedy go poznałam czułam sie przy nim inaczej niż z innymi facetami i to uczucie twa juz 2 lata
a kilka razy wyjeżdżaliśmy na wakacje i dobre 2 tygodnie spędzaliśmy dzien dzien razem, nawet jak musiałam szorowac brudne gary to byłam szczesliwa ze szoruje gary po NIM, po NAS takie tygodnie tylko dla nas była najszczesliwszym czasem i tak za nimi teskie



i własnie pieke ciasteczka dla tż of cors dukanowe

ja sobie szczerze nie wyobrażam już mieszkać osobno...i w sumie bardzo szybko zamieszkaliśmy ze sobą i jestem z tego zadowolona.
__________________
Dukan od 20.01.2011

"Czas to najcenniejszy podarunek, jaki możemy dostać od innych"...
extravagance86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 15:40   #4660
basia_ww
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 492
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.II

cześć chudzinki

ja rano odwiedziłam kauflanda i zrobiłam drobne zakupy dukanowe,

na śniadanko zjadłam twarożek na słodko
potem galaretkę
ciasto jogurtowe
na obiadek zrobiłam rybkę na cytrynce z cebulką,placuszki z cukinii - troszkę nie wyszły - ale dało się zjeść - a na kolacje zrobię pizze a co

dziś mój mąż zasypał mnie tak komplementami że aż chce się nadal dukać
my jesteśmy ze sobą 13 lat, w tym roku będziemy mieć 8 rocznicę ślubu - tak ten czas leci
mąż stwierdził że mogę sobie dukać ile chcę, bo widzi same pozytywy, nie dość że wizualne to jeszcze w moim samopoczuciu, jemu również smakują potrawy dukanowe, więc by mnie nie denerwować stwierdził że nie muszę dla niego osobno gotować, bo może jeść ze mną - przygotowane przeze mnie pyszności - oczywiście dukanowe
basia_ww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 15:46   #4661
karolajjnn
Wtajemniczenie
 
Avatar karolajjnn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 173
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.II

ja właśnie przybiegam po zakupkach w piotrze i pawle ...
znów nie było mojego homo

dwa twarogi chude
3 jogurty naturalne 0 %
lift nowy o smaku cytryny


omg rodzinka mnie ochrzaniła że mogłam kupić więcej tych jogurtów
z ok 7 . bo po to dostałam tyle kasy
__________________
świat mody i urody i diet

było->72 jest ->61.5będzie -> 55
10,5 kg = aktualizacja 2013 mam 93
28.05 - 90,9

kolejna dieta Herbalife dwa tygodnie
karolajjnn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-13, 15:46   #4662
renka1511
Rozeznanie
 
Avatar renka1511
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: skąd- inąd
Wiadomości: 570
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.II

właśnie apropos zakupów, w tesco znalazłam słodzik w proszku ten Sweet Top za 5 zł a ostatnio w carefourze płaciłam 9 zł. nie wiem czy to lokalnie u nas tak potaniał ale różnica jest

szczypiorek do psypania potraw jak najbardziej można



angel nabiał jest tylko dodatkiem i nie do każdego posiłku. jogurty możesz do sosów wykorzystać a kefir potraktować jako przekąskę ale nie za dużo i nie za często
__________________
w drodze do idealnej wagi z Dukanem po raz pierwszy.... 89.3kg .....78,4kg.............. .........> 65kg
do dzisiaj P

The best way to loose weight is to close your mouth...or.....WATCH your food - just watch it, DON'T EAT it !
renka1511 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 15:48   #4663
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.II

Cytat:
Napisane przez boinnenazwybylyzajete Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny
Wiem, że trudno dostać się do przyzwyczajonych już do siebie wizażanek,ale może mnie przygarniecie
Od 1,5 miesiąca jestem na Dukanie. Wszystko szło gładko do 16 stycznia. Schudłam pięć kg, ważyłam ok 75. I od tamtej pory zaliczam same grzechy mam napady głodu, potem tydz się odchudzam wracam do 75 z nadzieją, że dalej będę spadać i znów napad i tak krążę od miesiąca wokół 75 i nie moge zejść. Potrzebuje jakiegoś porządnego bata, opieprzu cokolwiek. Może któraś z Was przeżywała to samo?
Mam nadzieje,że mnie przyjmiecie
W grupie raźniej ! A im więcej nas tym lepiej Świat jest taki maly,gdzie się nie obejrzysz tam bratnie dusze-dukanki/dukanowicze Jestem ciekawa ile w moim mieście osób jest na dukanie,a chyba dużo,bo większości produktów o których laski piszą nie mogę znaleźć

Cytat:
Napisane przez angel 1 Pokaż wiadomość
oj jajca,uwielbiam.Czytał aś co pisałam strona lub dwie o rozmiarach stopy??pisałam do Ciebie
ja straciłam zaufanie do jajek Ponieważ po tym jak na obiad miałam kotleciki jajeczne całą noc miałam rewolucje żołądkowe Więc zachwalajcie je,zachwalajcie to może odzyskam wiarę

Cytat:
Napisane przez luizkaaa Pokaż wiadomość
Witam.
Ja właśnie zamierzam od jutra przejść na,, dukana" kupiłam juz wagę otręby i jakieś jogurciki light ale nie mam silnej woli i boje sie z nie dam rady... więc pomóżcie kobietki bo waże aż 95kg::-( masakra i nie jestem pewna czy pomoże mi dietka bez ćwiczeń itd. przeraża mnie że wiele miesięcy czeka sie na efekty bo wyktes mi wykazał tzn. test że do końca sierpnia zgubie ponad 25 kg.
Życzę powodzenia I nie martw się To się wydaję,że to długo... Kiedyś dwa tygodnie nie mogłam wytrzymać na diecie,a to dlatego,że ZA BARDZO PRZYPOMINAŁA DIETĘ Teraz jem praktycznie wszystko i miesiąc miną w trymi ga Dukan to geniusz ! i zawsze będę to powtarzać !!

Cytat:
Napisane przez angel 1 Pokaż wiadomość
dziewczyny pytanko jak to jest z tymi jogurtami i serkami,czy mam je dodawać do każdego posiłku??jak patrze w książce mojej w przykładowym menu to nie jest w każdym posiłku.I jeszcze jedno ile macie dziennych posiłków??ja nie mam dużo do zrzucenia i się zastanawiam pomiedzy 3 lub 4 dziennie.Raczej więcej nie dam rady,nawet nie wiem czy 4 nie jest dla mnie za dużo,bo mało w domku bywam.Normalnie jadam 2 lub 3 i wiem,że 2 to zdecydowanie za małoCo radzicie,czy 3 wystarczy??A jak w jeden dzien 3,a w inny 4 zjem to bardzo narozrabiam??
Ja czasami jogurt jem jako oddzielny posiłek,czasami w formie sosu do mięska,albo "śmietanki" to placków,czy naleśników W szkole podjadam serek wiejski.. Myślę,że nie są obowiązkowe do każdego posiłku

A co do ilości posiłków to nawet nie wiem ile jem... Zawsze wtedy ,kiedy mam ochotę... I jestem konsekwentna ! Jeżeli zjem coś o 23 (tylko wtedy,gdy nie mogę się powstrzymać) to autentycznie kładę się spać dopiero koło 2... i dlatego tak długo śpię ! hehe Co ta dieta robi z człowiekiem

Ja właśnie zasadzam się na drugą kawkę,ponieważ dużo nauki przede mną...echh... Teraz zrobiłam sobie przerwę,bo przecież jak się rozpiszecie to potem nie nadgonię

Aa... i dzisiaj idę poprzymierzać kiecki na studniówkę !! To już niecały tydzień...

Edytowane przez mroziq
Czas edycji: 2011-02-13 o 15:49
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 15:51   #4664
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.II

Cytat:
Napisane przez renka1511 Pokaż wiadomość
właśnie apropos zakupów, w tesco znalazłam słodzik w proszku ten Sweet Top za 5 zł a ostatnio w carefourze płaciłam 9 zł. nie wiem czy to lokalnie u nas tak potaniał ale różnica jest

szczypiorek do psypania potraw jak najbardziej można



angel nabiał jest tylko dodatkiem i nie do każdego posiłku. jogurty możesz do sosów wykorzystać a kefir potraktować jako przekąskę ale nie za dużo i nie za często
właśnie dzis tez byłam w tesco i chciałam kupić słodzik w pudrze i ten Sweet top zawiera aspartam to odpada do pieczenia
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 15:54   #4665
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.II

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
właśnie dzis tez byłam w tesco i chciałam kupić słodzik w pudrze i ten Sweet top zawiera aspartam to odpada do pieczenia

haha,co do słodzików,moja mama kupiła (w dobrej wierze) FRUKTOZĘ,ale przecież to w 99.9 % węglowodany :zalamka:

Na razie mam takie zwykly w pastylkach,no nie szykuję się na pieczenie
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 16:03   #4666
pysia222
Zakorzenienie
 
Avatar pysia222
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.II

Jesli chodzi o WALENTYNKI to wlasnie zrobilam dla mojego Tz ciasto . Oczywiscie dukanowe:jupi :
Wlasnie upieklam czekoladowy biszkopt na to dalam sernik na zimno i wszystko zaleje czerwona galaretka
Na galaretce zrobie biale serduszko tylko nie mam pomyslu z czego moze zmieszam serek z aromatem cytrynowym i wladuje w strzykawke
__________________
maraton 05.2011
pysia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 16:06   #4667
karolajjnn
Wtajemniczenie
 
Avatar karolajjnn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 173
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.II

dobry pomysł ;p
__________________
świat mody i urody i diet

było->72 jest ->61.5będzie -> 55
10,5 kg = aktualizacja 2013 mam 93
28.05 - 90,9

kolejna dieta Herbalife dwa tygodnie
karolajjnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 16:14   #4668
blondyna89
Raczkowanie
 
Avatar blondyna89
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 373
GG do blondyna89
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.II

CZEŚĆ Dziewczyny "stare" i "nowe"

Trochę mnie tu nie było, po prostu czasu zabrakło, ale Was czytałam
U mnie dziś takie menu na P:

jajecznica z 2 jaj z szynką i zieloną cebulką i bułka otrębowa
kurczak po indyjsku i bułka otrębowa
trufelkiiiii
losos + reszki kurczaka


Cytat:
Napisane przez karolajjnn Pokaż wiadomość
ja właśnie przybiegam po zakupkach w piotrze i pawle ...
znów nie było mojego homo

dwa twarogi chude
3 jogurty naturalne 0 %
lift nowy o smaku cytryny
Hm... ale ja bardzo poważnie podesżłam do cyztania składu lifta i jak dla mnie to w składzie jest CUKIER :/ "zawiera cukier i substancje słodzące"... więc nie sądze... ja piję niejaki "Siup!" i ma tylko słodziki a kosztuje 1,70 za 2l

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

Cytat:
Napisane przez pysia222 Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o WALENTYNKI to wlasnie zrobilam dla mojego Tz ciasto . Oczywiscie dukanowe:jupi :
Wlasnie upieklam czekoladowy biszkopt na to dalam sernik na zimno i wszystko zaleje czerwona galaretka
Na galaretce zrobie biale serduszko tylko nie mam pomyslu z czego moze zmieszam serek z aromatem cytrynowym i wladuje w strzykawke

Hm.. a moze zrob tak, ze zanim zalejesz cisto galaretką, to na srodku czy jak tam chcesz połoz foremkę do wykrawania ciastek w kształcie serduszka, do tego wlej serek homo wymieszany z sokiem z cytryny, aromatem smietankowym, słodzikiem i odrobiną zelatyny, a wtedy dookoła wylej galaretkę. Po 3 minutach w chlodnym miejscu (chodzi mi o moment, gdy masy jeszcze nie stęzały, ale nie są juz bardzo płynne) wyjmij foremkę, a one się połączą

Mam nadzieje, ze rozumiesz
__________________
"A bad woman is a sort of woman which man never gets tired of."

/Oscar Wilde/

Na Dukanie od 5.01.2011 waga: 84,3kg
Faza I: 5-14.01.2011 - -2,1kg
Faza II: 15.01.2011- ... -1,7kg

CEL: 69 kg

http://straznik.dieta.pl/zobacz/stra...cbaea62140.png
blondyna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 16:15   #4669
renka1511
Rozeznanie
 
Avatar renka1511
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: skąd- inąd
Wiadomości: 570
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.II

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
właśnie dzis tez byłam w tesco i chciałam kupić słodzik w pudrze i ten Sweet top zawiera aspartam to odpada do pieczenia
no ale jest taka wersja tego sweet top z brązową nakrętką właśnie do pieczenia.
__________________
w drodze do idealnej wagi z Dukanem po raz pierwszy.... 89.3kg .....78,4kg.............. .........> 65kg
do dzisiaj P

The best way to loose weight is to close your mouth...or.....WATCH your food - just watch it, DON'T EAT it !
renka1511 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-13, 16:17   #4670
pysia222
Zakorzenienie
 
Avatar pysia222
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.II

Cytat:
Napisane przez blondyna89 Pokaż wiadomość
Hm.. a moze zrob tak, ze zanim zalejesz cisto galaretką, to na srodku czy jak tam chcesz połoz foremkę do wykrawania ciastek w kształcie serduszka, do tego wlej serek homo wymieszany z sokiem z cytryny, aromatem smietankowym, słodzikiem i odrobiną zelatyny, a wtedy dookoła wylej galaretkę. Po 3 minutach w chlodnym miejscu (chodzi mi o moment, gdy masy jeszcze nie stęzały, ale nie są juz bardzo płynne) wyjmij foremkę, a one się połączą

Mam nadzieje, ze rozumiesz

Swietny pomysl idr sprawdzic czy jakas foremke w ksztalcie serduszka chyba mam taka do robienia ciasteczek bedzie musiala wystarczyc
__________________
maraton 05.2011
pysia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 16:21   #4671
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.II

Cytat:
Napisane przez renka1511 Pokaż wiadomość
no ale jest taka wersja tego sweet top z brązową nakrętką właśnie do pieczenia.
taki ?
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 16:25   #4672
renka1511
Rozeznanie
 
Avatar renka1511
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: skąd- inąd
Wiadomości: 570
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.II

tak tak tak
__________________
w drodze do idealnej wagi z Dukanem po raz pierwszy.... 89.3kg .....78,4kg.............. .........> 65kg
do dzisiaj P

The best way to loose weight is to close your mouth...or.....WATCH your food - just watch it, DON'T EAT it !
renka1511 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 16:25   #4673
karolajjnn
Wtajemniczenie
 
Avatar karolajjnn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 173
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.II

Cytat:
Napisane przez blondyna89 Pokaż wiadomość

Hm... ale ja bardzo poważnie podesżłam do cyztania składu lifta i jak dla mnie to w składzie jest CUKIER :/ "zawiera cukier i substancje słodzące"... więc nie sądze... ja piję niejaki "Siup!" i ma tylko słodziki a kosztuje 1,70 za 2l [COLOR="Silver"]

poszukam ;p
__________________
świat mody i urody i diet

było->72 jest ->61.5będzie -> 55
10,5 kg = aktualizacja 2013 mam 93
28.05 - 90,9

kolejna dieta Herbalife dwa tygodnie
karolajjnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 16:34   #4674
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.II

Cytat:
Napisane przez renka1511 Pokaż wiadomość
tak tak tak
a widziałas ile to ma wegli w 100g?
99g
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 17:05   #4675
angel 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 140
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.II

A ja znowu o tym nabiale,jak doczytałam w książce to w fazie uderzeniowej jest ważny...?? cytuje"chudy nabiał zawiera tylko praktycznie białko,zatem jego znaczenie w kuracji uderzeniowej,gdy poszukuje się jak najwięcej białek,jest ogromne".Czyli w tej fazie mam ich jeść dużo,a w 2 fazie jako deser od czasu do czasu lub dodatek do sosów??Wiem,że za duża ilość nabiału też nie jest zbyt dobra dla zdrowia.pls.powiedzcie jak to jest u Was?ile dziennie spożywacie serków i jogurtów,bo się już pogubiłam.
angel 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 17:08   #4676
karolajjnn
Wtajemniczenie
 
Avatar karolajjnn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 173
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.II

zaraz idą do pieczenia 4 chlebki
i babka piaskowa


__________________
świat mody i urody i diet

było->72 jest ->61.5będzie -> 55
10,5 kg = aktualizacja 2013 mam 93
28.05 - 90,9

kolejna dieta Herbalife dwa tygodnie
karolajjnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 17:14   #4677
Gucia123456
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 200
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.II

Cześć wam dziewczynki - chudzinki.Pozdrawiam również nowe koleżanki.Troszkę mnie nie było ale wszystko jest OK dukam sobie powolutku.Widziałam ,że poruszałyście temat Walentynek.Ja je bardzo lubię , bo każdej kobiecie jest miło gdy jej ukochany zrobi dla niej niespodziankę wymyśli coś miłego. Wiecie ja swojego TŻ poznałam w niedzielę,ą w poniedziałek już razem mieszkaliśmy i tak minęło już 11 lat polecam takie pomieszkanie ze sobą przed ślubem.
Za wszystkie dzisiejsze spadki: oklaski:

Edytowane przez Gucia123456
Czas edycji: 2011-02-13 o 17:16
Gucia123456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 17:17   #4678
karolajjnn
Wtajemniczenie
 
Avatar karolajjnn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 173
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.II

Cytat:
Napisane przez Gucia123456 Pokaż wiadomość
Cześć wam dziewczynki - chudzinki.Pozdrawiam również nowe koleżanki.Troszkę mnie nie było ale wszystko jest OK dukam sobie powolutku.Widziałam ,że poruszałyście temat Walentynek.Ja je bardzo lubię , bo każdej kobiecie jest miło gdy jej ukochany zrobi dla niej niespodziankę wymyśli coś miłego. Wiecie ja swojego TŻ poznałam w niedzielę,ą w poniedziałek już razem mieszkaliśmy i tak minęło już 11 lat polecam takie pomieszkanie ze sobą przed ślubem.
Za wszystkie dzisiejsze spadki: oklaski:
ja jedyne co dostane na walentynki to kartki walentynkowe od przyjaciółek xD
__________________
świat mody i urody i diet

było->72 jest ->61.5będzie -> 55
10,5 kg = aktualizacja 2013 mam 93
28.05 - 90,9

kolejna dieta Herbalife dwa tygodnie
karolajjnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 17:22   #4679
Gucia123456
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 200
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.II

Cytat:
Napisane przez angel 1 Pokaż wiadomość
A ja znowu o tym nabiale,jak doczytałam w książce to w fazie uderzeniowej jest ważny...?? cytuje"chudy nabiał zawiera tylko praktycznie białko,zatem jego znaczenie w kuracji uderzeniowej,gdy poszukuje się jak najwięcej białek,jest ogromne".Czyli w tej fazie mam ich jeść dużo,a w 2 fazie jako deser od czasu do czasu lub dodatek do sosów??Wiem,że za duża ilość nabiału też nie jest zbyt dobra dla zdrowia.pls.powiedzcie jak to jest u Was?ile dziennie spożywacie serków i jogurtów,bo się już pogubiłam.
Witaj
Ja serki jem wtedy kiedy mam na to ochotę głównie jem serek wiejski 3% na słodko, z warzywami i z wędliną lub sam. Czasem jem 1 lub 2 ale najważniejsze jest mięso i ryby i na tym sie skupiam.

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

Cytat:
Napisane przez karolajjnn Pokaż wiadomość
ja jedyne co dostane na walentynki to kartki walentynkowe od przyjaciółek xD
Głowa do góry , bo może jest ktoś komu się bardzo podobasz a nie zauważasz tego
Gucia123456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 17:22   #4680
renka1511
Rozeznanie
 
Avatar renka1511
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: skąd- inąd
Wiadomości: 570
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.II

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
a widziałas ile to ma wegli w 100g?
99g
o matko ...nie widziałam zasugerowałam się nazwą słodzik i że się nadaje do pieczenia
dzięki że zwróciłaś na to uwagę....
__________________
w drodze do idealnej wagi z Dukanem po raz pierwszy.... 89.3kg .....78,4kg.............. .........> 65kg
do dzisiaj P

The best way to loose weight is to close your mouth...or.....WATCH your food - just watch it, DON'T EAT it !
renka1511 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:26.