Torbę powoli pakujemy i na przyjście naszych dzieci się szykujemy III-IV 2011 - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-15, 11:14   #4411
n.ik.a
Zadomowienie
 
Avatar n.ik.a
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: miasto - wieś
Wiadomości: 1 279
Dot.: Torbę powoli pakujemy i na przyjście naszych dzieci się szykujemy III-IV 2011

iizabelaa pewnie od stresu ci ciśnienie skoczyło. Lepiej się połóż i zrelaksuj, bo lekarz może różnie zareagować. A o kawie (jakiejkolwiek) na razie zapomnij

nuna_77 ja też od kilku dni strasznie zdołowana chodzę i nie wiem z czego to wynika. Twoja sytuacja fakt jest nieciekawa ale silna baba z ciebie i dasz radę. A ojciec dziecka kiedyś płacić na jego utrzymanie będzie musiał. Myslę, że do rozwiązania jakoś sprawy się unormują. A kiedy masz rozprawę?

Olusiaa_
ja biorę tylko raz dziennie chela-mag B6 - niby magnez nie szkodzi, ale lepiej zapytaj lekarza ile razy możesz go brać
__________________
19.09.2009 - żonka

Kalinka 11.04.2011


Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun


"Celem życia jest:
w swojej małej jednostkowej duszy odbić jak najwięcej kosmosu"
(H. Elzenberg)

n.ik.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 11:17   #4412
Castia
Wtajemniczenie
 
Avatar Castia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 546
Dot.: Torbę powoli pakujemy i na przyjście naszych dzieci się szykujemy III-IV 2011

Cytat:
Napisane przez bosti Pokaż wiadomość
castia i my się dziś doczekamy na liście od aji oczekiwacza
Cytat:
Napisane przez *kaalinaa* Pokaż wiadomość

Mnie też dziś zaczął się 38 tydz.
w kupie to odrazu mi raźniej
tylko do mnie ta nudna ikonka to nie pasuje, ja raczej czekam na to tak
bo robi mi się gorrrąccccoooooo na samą myśl
Castia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 11:21   #4413
diatoma
Zadomowienie
 
Avatar diatoma
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: E
Wiadomości: 1 929
Dot.: Torbę powoli pakujemy i na przyjście naszych dzieci się szykujemy III-IV 2011

kasiapruszków nie strasz z ta płcią!!! my tez już synka pokochaliśmy i cięzko byłboby zniesc zmiane...oczywiscie kochana zmiana no ale jednak. i tak mi sie przypomnialo ze na usg w 28 tc lekarz mowi do mnie, a co to mialobyc-chlopak?? bo nie widze. no moze to chlopak. i ja zwatpilam... chociaz na tym usg 3d w 20 tyg ewidentnie inny lekarz potwierdzil chlopca, wiec to chyba bedzie maly facet

wlasnie zrobilam ostatnie zakupy na allegro z rzeczy potrzebnych, dokupilam przescieradlo, podklad na materat, ceratke, grzebyk, szczotke do butelek, smoczek uspokajajcy, termometr do kapieli, torebki na papmersy, i sobie jedne gacie z canpolu z ciekawosci.
a jutro musze kupic koszule, jedna do karmienia, a jedna na teraz do spania bo w nic sie nie mieszcze i tż się ze mnie nasmiewa np wczoraj, a zaloz tą co ci pół tylka odsłania hehehehe. albo jego zaczne zakldac

gratulacje rozpoczetych tygdodni i trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty
__________________
15.03.2011 Tymek

12. 09. 2015 Tosia
diatoma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 11:25   #4414
nuna_77
Zadomowienie
 
Avatar nuna_77
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 738
Dot.: Torbę powoli pakujemy i na przyjście naszych dzieci się szykujemy III-IV 2011

Cytat:
Napisane przez n.ik.a Pokaż wiadomość
nuna_77 ja też od kilku dni strasznie zdołowana chodzę i nie wiem z czego to wynika. Twoja sytuacja fakt jest nieciekawa ale silna baba z ciebie i dasz radę. A ojciec dziecka kiedyś płacić na jego utrzymanie będzie musiał. Myslę, że do rozwiązania jakoś sprawy się unormują. A kiedy masz rozprawę?
Przesilenie wiosenne?
Terminu rozprawy jeszcze nie mam, adwokatka która wziełam jakos przeciąga sprawę, nie wiem czy nie będę musiała zmienić.

Silna baba ehh ja się czuje beznadziejnie jak jakiś nieużytek.

Tola zmiana losu, juz w to nie wierze
__________________
Ćwiczę z Jillian
Mel B
Tiffany boczki
8 abs
nuna_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 11:38   #4415
ego_ego
Wtajemniczenie
 
Avatar ego_ego
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Góra Kalwaria/Piaseczno
Wiadomości: 2 349
Dot.: Torbę powoli pakujemy i na przyjście naszych dzieci się szykujemy III-IV 2011

Cytat:
Napisane przez Olusiaa_ Pokaż wiadomość
Ile dziennie tabletek magnezu bierzecie?
ja biorę 3x dziennie aspargin, ale lekarz powiedział, że można więcej jak będą mi mocno drętwiały ręce

Cytat:
Napisane przez subtelle Pokaż wiadomość
nasze Walentynki niestety w wielkiej d..e. wszystko się wczoraj posypało, najpierw mój samochód, potem samochód słuzbowy TŻ. okazuje się, ze potrzeba jakiś 1000 zł na naprawę. a do wypłaty całe pół miesiąca. .. Nastrój nam padł na dobre na całe popołudnie...
na szczęście dla Małego już wszystko mamy, zostały drobne kosmetyczne zakupy. ale one mogą zaczekać. bo gdybym teraz miała wybierać - wózek , łóżeczko czy naprawa auta to nie wiem co zrobiłabym...
witam w klubie
mojego męża samochód zepsuł się3 tyg temu i okazało się, że naprawa bardzo kosztowna, no i w sobotę odebraliśmy samochód od mechanika zapłaciliśmy 4 tyś zł, no ale mąż zadowolony, że teraz będzie chodził jak burza. W sobotę i niedzielę jeździł, a w pon rano pojechał do pracy i dzwonił po 15 minutach, żebym po niego przyjechała, bo samochód zgasł na środku drogi i nie chciał odpalić, i teraz jest tak wkurzony, że już szuka nowego samochodu, tylko kurcze skąd te pieniądze brać
ego_ego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 11:39   #4416
n.ik.a
Zadomowienie
 
Avatar n.ik.a
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: miasto - wieś
Wiadomości: 1 279
Dot.: Torbę powoli pakujemy i na przyjście naszych dzieci się szykujemy III-IV 2011

nuna_77 pogoń tego adwokata co on sobie myśli - przecież wie, że jesteś w trudnej sytuacji.
ja też bym nie liczyła, ze facet się zmieni ale może jak sąd zasądzi alimenty to zrozumie, że dziecko to nie zabawka. Trzymam kochana za ciebie i dzieci kciuki

wiesz ja też czuje się taka beznadziejna siedzę tylko i ryczę. Wkurzam się na siebie bo przez to mi się nic nie chce. Najchętniej bym przeleżała cały dzień w łózku ale nie jest to mozliwe bo jak zadługo leżę to boli mnie krocze cierpną ręce

a wczoraj pojechałam do lumpa. Szukałam jakiejś wiosennej kurtki ale za miast tego kupiłam Niuni spodnie z nexta i kurteczkę marks&spencer oraz pojechałam do textil market i tam bodziaki były za grosze, więc wzięłam dwie pary
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_0904.jpg (51,7 KB, 33 załadowań)
__________________
19.09.2009 - żonka

Kalinka 11.04.2011


Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun


"Celem życia jest:
w swojej małej jednostkowej duszy odbić jak najwięcej kosmosu"
(H. Elzenberg)

n.ik.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 11:41   #4417
iweczka
Zakorzenienie
 
Avatar iweczka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: @ home
Wiadomości: 3 984
Dot.: Torbę powoli pakujemy i na przyjście naszych dzieci się szykujemy III-IV 2011

Cytat:
Napisane przez laseczkaa Pokaż wiadomość
no to ja mam zdecydowanie bardziej leniwe dziecko.
ciekawe po kim to ma
a moje to mały piorunek, małz mowi że to po matce......:brzy dal:

Cytat:
Napisane przez Castia Pokaż wiadomość
w kupie to odrazu mi raźniej
tylko do mnie ta nudna ikonka to nie pasuje, ja raczej czekam na to tak
bo robi mi się gorrrąccccoooooo na samą myśl
castia, hehehe dobre, dobre

nuna, dasz rade kobitko, los sie na pewno odwróci!!!
wazne, aby sprawa bylo szybko i ten pseudo tatuś w końcu zrozumiał, ze niedługo pojawi się dziecko !!! i niech w końcu zacznie płacić a nie wymiguje sie jak tylko się da....
iweczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-15, 11:42   #4418
monikal
Raczkowanie
 
Avatar monikal
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: DW
Wiadomości: 219
Dot.: Torbę powoli pakujemy i na przyjście naszych dzieci się szykujemy III-IV 2011

cześć Dziewczyny..
wczoraj wyszłam ze szpitala, wesoło nie jest ale zbili mi trochę te wyniki. Ta cholestaza to podstępny typ...
mam teraz sporo do nadrobienia Was nie wiem co się dzieje u was więc tylko pozdrowię serdecznie i jak doczytam to się odezwę...
__________________
Zosiu moje serce...




monikal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 11:48   #4419
ego_ego
Wtajemniczenie
 
Avatar ego_ego
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Góra Kalwaria/Piaseczno
Wiadomości: 2 349
Dot.: Torbę powoli pakujemy i na przyjście naszych dzieci się szykujemy III-IV 2011

Cytat:
Napisane przez monikal Pokaż wiadomość
cześć Dziewczyny..
wczoraj wyszłam ze szpitala, wesoło nie jest ale zbili mi trochę te wyniki. Ta cholestaza to podstępny typ...
mam teraz sporo do nadrobienia Was nie wiem co się dzieje u was więc tylko pozdrowię serdecznie i jak doczytam to się odezwę...
Witamy z powrotem:cmok :
ego_ego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 11:52   #4420
Anessa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anessa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: UK - Hampshire
Wiadomości: 2 077
Wyślij wiadomość przez Yahoo do Anessa Send a message via Skype™ to Anessa
Dot.: Torbę powoli pakujemy i na przyjście naszych dzieci się szykujemy III-IV 2011

Cytat:
Napisane przez agaaga89 Pokaż wiadomość
Chudzinko !! Bardzo zgrabnie wyglądasz jak na 30 tc
noooo!!!! Nikt jeszcze w zyciu mnie tak nie nazwal a tu taka niespodzianka w ciazy dzieki ci dobra kobieto, bo poprawilas mi samopoczucie o 180 stopni


Cytat:
Napisane przez Eirene1987 Pokaż wiadomość
ale malusi fajny
No i nastepna Ale po takich tekstach to ja sie boje co to bedzie za np.miesiac

Cytat:
Napisane przez Montii Pokaż wiadomość
strasznie mnie ciągnie do miodu
czasem oglądam film i pochłaniam go łyżeczką, nic mnie nie mdli, uwielbiam i tak zlatuje pół słoika..
chyba nawet Castia pisała,że w szpitalu jak leżała to jakąś babeczkę faszerowali miodem żeby dzieciątko podrosło... sama nie wiem ale jakoś wierzę w to.. No i zapewne urodzę małego słodkiego Misia przez ten miód no ale niech już będzie miał 4 kg niż miałby mieć 2 ..
ciekawa jestem no ile waży
no kochana, ty uwazaj z miodkiem, bo jak juz kiedys pisalam, moja mama dala czadu z miodem w ostatnim miesiacu i przytyla 23 kg a ja mialam 4700kg
aaaa... i osy i komary lubia mnie az do przesady

Cytat:
Napisane przez tajka88 Pokaż wiadomość
Sliczny brzusio
Ja nie mam zadnej siary i nic mi nie leci, szczerze mam nadzieje ze nie zacznie;p ale ja inna jestem, nie chce karmic piersia;p
dziekuje
U mnie tez nic nie leci

Cytat:
Napisane przez subtelle Pokaż wiadomość
Załączam zdjęcia mojego "Maleństwa"
pierwsze zdj. w 32 tc, drugie w 35 tc

Załącznik 3745552
Załącznik 3745559

ach jak ja kocham takie auto-sesje
Alez niesamowity ksztalt!!! sliczny!

Cytat:
Napisane przez Tity Pokaż wiadomość
Co do śluzu to właśnie doszedł jeszcze taki ciągnący jak płodny...no ciekawe czy to nie zaczyna ten czopek odchodzić powoli.
Ja ci juz pisalam moja droga Szykuj sie

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
nie wiem czemu
ale on zareagowal chamsko, bo az sie poryczalam
po wyjsciu z gabinetu, szok
tz powiedzial, zeby zmienic lekarza
mogl to powiedziec normalnie
a nie w taki sposob, zeby krzyczec na caly gabinet, ze to katastrowa jak w ciagu 1,5 msc przybralam 6 kg

no kurcze nic dziwnego, skoro przez poprzednie 2 msc waga praktycznie stala

i taka diete mi kazal trzymac, ze po miesiacu jak poszlam to az 1 kg przytylam

ale odmawialam sobie prawie wszystkiego
Kurcze, takich matolow to tylko na kopach... Przeciez to nie czas na diety i trzymanie linii a jesli sa jakies konkretne przeciwskazania do przybierania znacznego to powinien ci to jasno i spokojnie wytlumaczyc a nie takimi tekstami rzucac Nie przejmuj sie tak i jedz po prostu tak jak ci organizm podpowiada a nawet jak masz zachcianki - lepszego momentu na ich realizacje nie bedziesz miala

Cytat:
Napisane przez nuna_77 Pokaż wiadomość

Wczoraj zaczęłam 32 tydzień , to juz 8 miesiąc, ale to leci, a ja nadal kasy na wyprawkę nie mam, pare ciuszków, pieluszki i tyle.
Ostatnio mam ciężkie dni mam nadzieje, że to nie depresja, nie ma pomysłu na prace po macierzyńskim, do tej w której teraz jestem zatrudniona nie mam możliwości wrócić. Jak ja utrzymam dwójke dzieci sama
A kiedy masz kolejne spotkanie z twoja adwokat? Mam nadzieje, ze szybko rozprawe bedzie mial ten twoj ex i zacznie placic alimenty.
A ojciec twojego pierwszego skarba placi regularnie?
Mam nadzieje, ze wszystko sie ulozy

Ide barszcz ukrainski gotowac
__________________
07.05.2011, 13.17 - Sono diventata la mamma di Adriano!!!!

Moj Nino

02.06.2014, 4.24 - Flavia e' con noi!!!
Anessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 12:01   #4421
Ewelqa1985
Zadomowienie
 
Avatar Ewelqa1985
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 1 281
Dot.: Torbę powoli pakujemy i na przyjście naszych dzieci się szykujemy III-IV 2011

dolaczam do tych z kiepskim humorem ja po oplaceniu wszytkich rachunkow i kredytow doszlam do tego ze komody dla malej nie kupimy w tym miesiacu a tak sie nastawialam

ego troche wczesnie by bylo u mnie dopiero 36tc 4 dni wiec niech mala czeka tz wraca 21.02 a potem niech sie dzieje co chce zartuje nie mam nic przeciwko zeby urodzila sie po terminie

nuna dzieki za kciuki i trzymaj nadal .Ja mam nadzieje ze sprawa z twoja praca jakos sie wyjasni i znajdziesz cos dla siebie po macierzynskim walcz o te alimenty i naciskaj ta adwokatke a jak nie bedzie sie streszczac z tym wszytskim to zmien bo szkoda czasu i twoich nerwow z czegos musisz w koncu zyc

olusia ja biore magne b6 3x2 tabl, ale co lekarz to inny magnez i inne zalecenia i inne dawkowanie

ok ja sie zegnam na razie lece na obiad do babci i pozlatwiac sprawy meza a potem na ktg i wizyta odezwe sie po powrocie
__________________
Emilka 11.03.2011

http://suwaczki.maluchy.pl/li-51268.png

Eliza 14.05.2014

http://suwaczki.maluchy.pl/li-68194.png
Ewelqa1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-15, 12:03   #4422
Harrods
Zadomowienie
 
Avatar Harrods
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 816
Dot.: Torbę powoli pakujemy i na przyjście naszych dzieci się szykujemy III-IV 2011

Cytat:
Napisane przez ego_ego Pokaż wiadomość
witam w klubie
mojego męża samochód zepsuł się3 tyg temu i okazało się, że naprawa bardzo kosztowna, no i w sobotę odebraliśmy samochód od mechanika zapłaciliśmy 4 tyś zł, no ale mąż zadowolony, że teraz będzie chodził jak burza. W sobotę i niedzielę jeździł, a w pon rano pojechał do pracy i dzwonił po 15 minutach, żebym po niego przyjechała, bo samochód zgasł na środku drogi i nie chciał odpalić, i teraz jest tak wkurzony, że już szuka nowego samochodu, tylko kurcze skąd te pieniądze brać
To ja też niestety mogę dołączyć do klubu . W zeszłym miesiącu samochód nasz zjadł 1000 zł . Koszmar! A jeszcze sporo rzeczy dla dzidziula muszę kupić. No ale trudno, jak się używa, to się psuje. Teraz przynajmniej jeździ.
Harrods jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 12:03   #4423
hawea
Rozeznanie
 
Avatar hawea
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 681
GG do hawea
Dot.: Torbę powoli pakujemy i na przyjście naszych dzieci się szykujemy III-IV 2011

agus87, nie przejmuj się gadaniem doktora, przecież nie tyjesz 'specjalnie', po prostu tak Twój organizm reaguje na ciążę. Jedne kobiety przybierają dość sporo na wadze, inne mniej. Nie ma reguły. Oczywiście, można sobie 'pomóc' podjadaniem słodkości, na które ciężarne mają często ochotę, ale bez przesady, nie należy sobie tak wszystkiego odmawiać, należy się rozsądnie odżywiać. Zgubi się po porodzie. Jak coś, to zastanów się nad zmianą lekarza.

Któraś z Was pisała o płci dziecka, że może dr się pomylił na usg. No czasem się to zdarza, ale raczej w młodszej ciąży. Dziewczynkę jest trudniej namierzyć, bo zawsze może się jej coś 'schować' między nogami u nas płeć potwierdziło 4 różnych lekarzy i dobrze, bo nie chciałabym już garderoby wymieniać

I muszę Wam powiedzieć, że niedawno odszedł znowu kawałek czopa, tym razem podbarwiony krwią zadziwiające, że człowiek cieszy się z takich rzeczy no i łapią mnie skurcze, chociaż nieregularne
Już bliżej, niż dalej

Wpiszcie mnie może na swoją listę, bo fajnie mi się tutaj z Wami pisze
__________________
Miłość jest jak drzewo; sama z siebie rośnie, głęboko zapuszcza korzenie w całą istotę człowieka i nieraz na ruinie serca dalej się zieleni

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cwn152n2pkwo6.png



hawea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 12:04   #4424
Eirene1987
Zakorzenienie
 
Avatar Eirene1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 013
Dot.: Torbę powoli pakujemy i na przyjście naszych dzieci się szykujemy III-IV 2011

Cytat:
Napisane przez ego_ego Pokaż wiadomość

witam w klubie
mojego męża samochód zepsuł się3 tyg temu i okazało się, że naprawa bardzo kosztowna, no i w sobotę odebraliśmy samochód od mechanika zapłaciliśmy 4 tyś zł, no ale mąż zadowolony, że teraz będzie chodził jak burza. W sobotę i niedzielę jeździł, a w pon rano pojechał do pracy i dzwonił po 15 minutach, żebym po niego przyjechała, bo samochód zgasł na środku drogi i nie chciał odpalić, i teraz jest tak wkurzony, że już szuka nowego samochodu, tylko kurcze skąd te pieniądze brać
oj znam ten ból niestety...



miałam wam poodpisywac i mi wcięło posta nie wiem co się z wizażem dzieje...

dziś mam wizytę na 17.30 usg :0 już sie doczekać nie mogę
__________________
Nasze serca przestukują się ze sobą
moje głośniej, twoje dobitniej...



Wreszcie z nami Oliwier 3.04.2011r.

Wreszcie wszyscy razem Marcel 7.01.2015 rok.

Eirene1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 12:17   #4425
aja1
Zakorzenienie
 
Avatar aja1
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 4 644
Dot.: Torbę powoli pakujemy i na przyjście naszych dzieci się szykujemy III-IV 2011

Cytat:
Napisane przez ego_ego Pokaż wiadomość
aja ja też ciągle jestem głodna, a wczoraj zjadłam normalny obiad, ziemniaki kotlet z piersi i surówka z pekińskiej i chyba po tej kapuście, tak mnie brzuch rozbolał, czułam, że nie ma tam miejsca na żołądek i wszystko się gniecie i chyba dostałam jakiegoś wzdęcia dodatkowo i już więcej tyle nie jem, bo wczoraj to była jakaś masakra
Ty mi nic nie mów, zjadłam wczoraj obiad, sałatę z sosem, wyżarłam całe pieczywo jakie było, jogurty a o 24 rzodkiewki z solą bo nic innego nie było

Cytat:
Napisane przez hawea Pokaż wiadomość
Wpiszcie mnie może na swoją listę, bo fajnie mi się tutaj z Wami pisze
Się robi skopiuje ze styczniowego

A co do samochodu to jeżdżę, i wcale się nie zdziwię jak "się zawiozę" na porodówkę
__________________
Moja Kasia 02.02.2004
Moja Basia 17.04.2011

Mój Aniołek 30.12.2016
aja1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 12:27   #4426
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Torbę powoli pakujemy i na przyjście naszych dzieci się szykujemy III-IV 2011

Poniżej zdjęcie małego cudeńka, które dostałam od siostry


Cytat:
Napisane przez Mirabilka Pokaż wiadomość

Prenatal tabl też kupiłam i miałam brać ale one są takie wielkie, że odrazu lecę do WC zwrócić - tak więc nie biorę nic- od czasu do czasu piję magnez bo mi smakuje - a wyniki z krwi wychodzą oka.
jeśli masz problemy z dużymi tabletkami, to polecam Femintal N, z ciążowych witamin to najmniejsze jakie spotkałam

Nuna trzymaj się
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0026.jpg (137,7 KB, 34 załadowań)
__________________

Edytowane przez iizabelaa
Czas edycji: 2011-02-15 o 12:30
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 12:32   #4427
hawea
Rozeznanie
 
Avatar hawea
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 681
GG do hawea
Dot.: Torbę powoli pakujemy i na przyjście naszych dzieci się szykujemy III-IV 2011

Cytat:
Napisane przez aja1 Pokaż wiadomość
Ty mi nic nie mów, zjadłam wczoraj obiad, sałatę z sosem, wyżarłam całe pieczywo jakie było, jogurty a o 24 rzodkiewki z solą bo nic innego nie było



Się robi skopiuje ze styczniowego

A co do samochodu to jeżdżę, i wcale się nie zdziwię jak "się zawiozę" na porodówkę
dzięki aja
iizabelaa, śliczna kurteczka
ja ostatnio kupiłam dla swojej koleżanki, która jest w 25 tc różową bluzeczkę i ciemno-różową spódniczkę mała będzie wyglądać cudnie

zaczęłam sobie liczyć częstotliwość skurczy, zobaczymy, co wyjdzie
__________________
Miłość jest jak drzewo; sama z siebie rośnie, głęboko zapuszcza korzenie w całą istotę człowieka i nieraz na ruinie serca dalej się zieleni

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cwn152n2pkwo6.png




Edytowane przez hawea
Czas edycji: 2011-02-15 o 12:34
hawea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 12:34   #4428
wanilia83
Zadomowienie
 
Avatar wanilia83
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 182
Dot.: Torbę powoli pakujemy i na przyjście naszych dzieci się szykujemy III-IV 2011

Cytat:
Napisane przez Castia Pokaż wiadomość
hej

noc okropna
tak mnie boli brzuch że jedynie Buscopan coś na mnie jeszcze działa, nospe to juz moge sobie darowac.
ból jak na @ i te kłucia
jakby mi ktoś wbijał gwoździe w pochwe i takie rwanie czuje
no ale do lekarza dopiero w czw. ciekawe co mi sie tam dzieje
czuje sie dziwnie, opadłam z sił całkowicie dzisiaj

no ale ciąże donosiłam 38tc czas zacząć !!!!!

wanilia kurcze szkoda by było obrączki, szukaj kochana może gdzieś na ziemi leży.
ja to juz od dawna nie nosze obraczki. z reszta mam spuchniete dlonie i tak by mi nie weszła.
moze przejdz sie do tej restauracji. jak sprzatali to moze znalezli

i jak się czujesz ?? lepiej już ??

gratuluje 38 tyg teraz nic tylko czekać na poród

zadzwoniłam do restauracji w której byliśmy ale nie znaleźli

monikal witaj z powrotem

Cytat:
Napisane przez hawea Pokaż wiadomość

I muszę Wam powiedzieć, że niedawno odszedł znowu kawałek czopa, tym razem podbarwiony krwią zadziwiające, że człowiek cieszy się z takich rzeczy no i łapią mnie skurcze, chociaż nieregularne
Już bliżej, niż dalej

ło raju to ja trzymam kciuki za szybki poród bo coś mi się zdaje że to będzie dziś lub jutro

eirene
trzymam kciuki, nie dziwie się że doczekać się nie możesz ja mam za tydz w czwartek i też już chce żeby jak najszybciej ten czas minął

Iza
kurteczka boska
__________________

wanilia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 12:41   #4429
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Torbę powoli pakujemy i na przyjście naszych dzieci się szykujemy III-IV 2011

Cytat:
Napisane przez Eirene1987 Pokaż wiadomość
dziś mam wizytę na 17.30 usg :0 już sie doczekać nie mogę
dziś dzień wizyt

Jeju, tylko czemu ja mam tak późno...

racuszki z jabłkami zrobiłam, mniam
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-15, 12:45   #4430
hawea
Rozeznanie
 
Avatar hawea
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 681
GG do hawea
Dot.: Torbę powoli pakujemy i na przyjście naszych dzieci się szykujemy III-IV 2011

olusia, racuszki z jabłkami, mniam mniam

ja właśnie zrobiłam sałatkę z kurczaka, kukurydzy, ryżu, ogórka, jajek i ananasa.
potem chyba zrobię chałkę dla taty bo lubi drożdżowce

dzięki wanilia, okaże się już niedługo ale bym chciała, żeby to już było dziś albo jutro
__________________
Miłość jest jak drzewo; sama z siebie rośnie, głęboko zapuszcza korzenie w całą istotę człowieka i nieraz na ruinie serca dalej się zieleni

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cwn152n2pkwo6.png



hawea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 12:47   #4431
87czarna
Zakorzenienie
 
Avatar 87czarna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 280
Dot.: Torbę powoli pakujemy i na przyjście naszych dzieci się szykujemy III-IV 2011

Dziewczyny,trzymam kciuki za dzisiejsze USG

Chciałam się pochwalic,że u mnie dzisiaj też wybił 38 tydzień!!!
__________________
Maja 16.03.2011
Julia 2.10.2013




"Dziecko to taki sympatyczny początek człowieka"
87czarna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 12:50   #4432
hawea
Rozeznanie
 
Avatar hawea
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 681
GG do hawea
Dot.: Torbę powoli pakujemy i na przyjście naszych dzieci się szykujemy III-IV 2011

87czarna, gratulacje już bliżej, niż dalej ja wczoraj skończyłam 40 tc.

znalazłam fajne naklejki do pokoju małego:

http://allegro.pl/naklejki-na-sciane...462538383.html


i chyba dzisiaj zamówię kilka
__________________
Miłość jest jak drzewo; sama z siebie rośnie, głęboko zapuszcza korzenie w całą istotę człowieka i nieraz na ruinie serca dalej się zieleni

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cwn152n2pkwo6.png



hawea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 12:59   #4433
agaaga89
Zakorzenienie
 
Avatar agaaga89
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 756
Dot.: Torbę powoli pakujemy i na przyjście naszych dzieci się szykujemy III-IV 2011

Cytat:
Napisane przez 87czarna Pokaż wiadomość
Dziewczyny,trzymam kciuki za dzisiejsze USG

Chciałam się pochwalic,że u mnie dzisiaj też wybił 38 tydzień!!!
Wooow to już możesz śmiało rodzić moja droga

Mnie po wczorajszej wizycie włączyła się jakaś dziwna myśl, że wcale nie muszę się spieszyć, o ironio nie wiem czy to intuicja czy coś, ale nawet torby mi się uprać nie chce poza tym ciągle mały jest anonimem, po prostu nie możemy dojść do ładu z imieniem gdyby miał się dziś urodzić to kompletnie nie wiem jak by miał na imię
__________________

agaaga89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 13:02   #4434
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Torbę powoli pakujemy i na przyjście naszych dzieci się szykujemy III-IV 2011

87czarna
Ty to już jedną nogą na porodówie

TŻ wraca we czwartek już pyta się mnie czy jeszcze da radę dotrzeć do moich miejsc, że tak powiem, strategicznych
Świnia!
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 13:04   #4435
megi2015
Zadomowienie
 
Avatar megi2015
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 162
Dot.: Torbę powoli pakujemy i na przyjście naszych dzieci się szykujemy III-IV 2011

Cytat:
Napisane przez monikal Pokaż wiadomość
cześć Dziewczyny..
wczoraj wyszłam ze szpitala, wesoło nie jest ale zbili mi trochę te wyniki. Ta cholestaza to podstępny typ...
mam teraz sporo do nadrobienia Was nie wiem co się dzieje u was więc tylko pozdrowię serdecznie i jak doczytam to się odezwę...
witaj znowu - dobrze że udało się zbić wyniki

Cytat:
Napisane przez hawea Pokaż wiadomość

I muszę Wam powiedzieć, że niedawno odszedł znowu kawałek czopa, tym razem podbarwiony krwią zadziwiające, że człowiek cieszy się z takich rzeczy no i łapią mnie skurcze, chociaż nieregularne
Już bliżej, niż dalej

Wpiszcie mnie może na swoją listę, bo fajnie mi się tutaj z Wami pisze
zbliża się sądna godzina

Cytat:
Napisane przez Eirene1987 Pokaż wiadomość
oj znam ten ból niestety...



miałam wam poodpisywac i mi wcięło posta nie wiem co się z wizażem dzieje...

dziś mam wizytę na 17.30 usg :0 już sie doczekać nie mogę
daj znać jak po wizycie ciekawe ile maluszek waży

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
Poniżej zdjęcie małego cudeńka, które dostałam od siostry




jeśli masz problemy z dużymi tabletkami, to polecam Femintal N, z ciążowych witamin to najmniejsze jakie spotkałam

Nuna trzymaj się
cudeńko

Cytat:
Napisane przez wanilia83 Pokaż wiadomość
i jak się czujesz ?? lepiej już ??

gratuluje 38 tyg teraz nic tylko czekać na poród

zadzwoniłam do restauracji w której byliśmy ale nie znaleźli

Powiem ci że w dniu swojego ślubu zgubiłam pierścionek zaręczynowy. wiedziałam że założyłam go w domu, ale też że go potem ściągłam i założyłam inny. no i pewna byłam że jak zwykle odłożyłam go w miejsce gdzie zawsze kładłam biżuterię. w sumie to na nawet na początku nie wiedziałam że się zgubił, dopiero jak zacząłam po ślubie się przeprowadzać do naszego mieszkanka i powoli zabierać z rodzinnego domu rzeczy to zauważyłam że go nie ma. Ale narobiłam fermentu - przeszukaliśmy cały dom, mama nawet poodsuwała łóżka, kanapę, meble i co nie było.....oczywiście przepłakałam kilka nocy bo ja sentymentalna jestem......
mąż przejął się tym i kupił mi identyczny - cieszyłam się bo to był bardzo miły gest z jego strony, ale wiecie to nie to samo....poszukiwania dawno się zakończyły.
po 2 miesiącach pojechałam do mamy i odpięło mi się akurat ramiączko ze stanika - poszłam do łazienki poprawić je sobie - ściągam bluzkę - kłade na pralce a tam coś lśni........to był pierścionek. popłakałam się ze szczęścia. do tej pory nie wiemy jak mogliśmy go nie zauważyć - teraz mam 2 pierścionki zaręczynowe. jeden ten prawdziwy i drugi. jednak zawsze zakładam ten pierwszy.

głowa go góry znajdzie się


Cytat:
Napisane przez 87czarna Pokaż wiadomość
Dziewczyny,trzymam kciuki za dzisiejsze USG

Chciałam się pochwalic,że u mnie dzisiaj też wybił 38 tydzień!!!
38 tydzień świetnie !!!
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/2b75ab6be1.png Mateuszek
megi2015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 13:07   #4436
ego_ego
Wtajemniczenie
 
Avatar ego_ego
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Góra Kalwaria/Piaseczno
Wiadomości: 2 349
Dot.: Torbę powoli pakujemy i na przyjście naszych dzieci się szykujemy III-IV 2011

Cytat:
Napisane przez hawea Pokaż wiadomość

I muszę Wam powiedzieć, że niedawno odszedł znowu kawałek czopa, tym razem podbarwiony krwią zadziwiające, że człowiek cieszy się z takich rzeczy no i łapią mnie skurcze, chociaż nieregularne
Już bliżej, niż dalej

Wpiszcie mnie może na swoją listę, bo fajnie mi się tutaj z Wami pisze
no to może już niedługo urodzisz

Cytat:
Napisane przez Eirene1987 Pokaż wiadomość
dziś mam wizytę na 17.30 usg :0 już sie doczekać nie mogę
trzymam kciuki za wszystkie co mają dziś wizyty

Cytat:
Napisane przez aja1 Pokaż wiadomość
Ty mi nic nie mów, zjadłam wczoraj obiad, sałatę z sosem, wyżarłam całe pieczywo jakie było, jogurty a o 24 rzodkiewki z solą bo nic innego nie było
oj po wczorajszych cierpieniach dzisiaj oszczędzam się z jedzeniem, ale ciągle mi się cośchce

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
Poniżej zdjęcie małego cudeńka, które dostałam od siostry
śliczna kurteczka

Cytat:
Napisane przez Olusiaa_ Pokaż wiadomość
dziś dzień wizyt

Jeju, tylko czemu ja mam tak późno...

racuszki z jabłkami zrobiłam, mniam
ojej racuszki, ale bym zjadła
a dasz może przepis:pro si:
ego_ego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 13:14   #4437
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Torbę powoli pakujemy i na przyjście naszych dzieci się szykujemy III-IV 2011

Cytat:
Napisane przez ego_ego Pokaż wiadomość
ojej racuszki, ale bym zjadła
a dasz może przepis:pro si:
1/4 kostki drożdży rozcierasz z łyżką cukru, łyżką mąki, zalewasz pół szkl. ciepłego mleka i odstawiasz na 15 minut żeby wyrosło
wlewasz do miski i dodajesz jajko, żółtko, mleko i mąkę (tak żeby było gęstsze niż na naleśniki), cukier waniliowy, miksujesz

obierasz jabłka i kroisz wg uznania- na większe lub mniejsze kawałki, wsypujesz do ciasta, mieszasz

odstawiasz na pol godz zeby podroslo

ciasto nabierasz łyżką i na rozgrzany olej
ja potem na reczniki jednorazowe daje zeby odcieklo i posypuję cukrem pudrem
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 13:27   #4438
patrycja_22
Rozeznanie
 
Avatar patrycja_22
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 849
Dot.: Torbę powoli pakujemy i na przyjście naszych dzieci się szykujemy III-IV 2011

nuna_77 głowa do góry i pamiętaj, że nie jesteś sama zobacz ile dziewczyn trzyma tutaj za Ciebie kciuki żeby Ci się wszystko dobrze ułożyło Najważniejsze, że już niedługo będzie ze swoim maluszkiem a to właśnie Twoje dzieci są najważniejsze reszta się ułoży zobaczysz Musisz być silna

monikal witaj i odpoczywaj teraz spokojnie w domku

iizabela ale słodziak z tej kurtki

agus87 zabić takich lekarzy to mało ciekawe jak jego organizm by się zachowywał jakby był w ciąży Nie przejmuj się takim chamem

hawea to robi się gorąco

aja w sumie to dobry pomysł "zawieź się" na porodówkę hehe przynajmniej nie trzeba się nikogo prosić

Dzisiaj według licznika zaczynam 39 tydzień
Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze usg
__________________

patrycja_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 13:27   #4439
ego_ego
Wtajemniczenie
 
Avatar ego_ego
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Góra Kalwaria/Piaseczno
Wiadomości: 2 349
Dot.: Torbę powoli pakujemy i na przyjście naszych dzieci się szykujemy III-IV 2011

Cytat:
Napisane przez Olusiaa_ Pokaż wiadomość
1/4 kostki drożdży rozcierasz z łyżką cukru, łyżką mąki, zalewasz pół szkl. ciepłego mleka i odstawiasz na 15 minut żeby wyrosło
wlewasz do miski i dodajesz jajko, żółtko, mleko i mąkę (tak żeby było gęstsze niż na naleśniki), cukier waniliowy, miksujesz

obierasz jabłka i kroisz wg uznania- na większe lub mniejsze kawałki, wsypujesz do ciasta, mieszasz

odstawiasz na pol godz zeby podroslo

ciasto nabierasz łyżką i na rozgrzany olej
ja potem na reczniki jednorazowe daje zeby odcieklo i posypuję cukrem pudrem
dziękuję

jutro zrobię mężowi na obiad
ego_ego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 13:35   #4440
iweczka
Zakorzenienie
 
Avatar iweczka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: @ home
Wiadomości: 3 984
Dot.: Torbę powoli pakujemy i na przyjście naszych dzieci się szykujemy III-IV 2011

Cytat:
Napisane przez 87czarna Pokaż wiadomość
Dziewczyny,trzymam kciuki za dzisiejsze USG

Chciałam się pochwalic,że u mnie dzisiaj też wybił 38 tydzień!!!
czarna, wow
a mnie coś ciagle kłuje i boli....jeju ja jeszcze nie jestem gotowa......niech maleństwo siedzi

Cytat:
Napisane przez Olusiaa_ Pokaż wiadomość
87czarna
Ty to już jedną nogą na porodówie

TŻ wraca we czwartek już pyta się mnie czy jeszcze da radę dotrzeć do moich miejsc, że tak powiem, strategicznych
Świnia!
hehehe
iweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:46.